• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
ahoj holky,

jsem tu jen na skok - máme s manžou dovču a venku je tak nádherně :slight_smile:
takže fotečka je v albu :slight_smile:
tak všem krásný víkend a papa
28. srp 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey krásné!!! tak si to s manžílkem užjite papa
28. srp 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak jsem se sem dostala až teď, Filípek vůbec nechtěl usnout a konečně zabral :grinning:

Whiskey: nádherná fotečka!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a užívejte si volníčko!!!
Marku: ahój :slight_smile: , to je fajn, že se máte s mrňouskem dobře :wink: , taky přeji krásnou dovču!!!!!

U nás stále nic nového, jen se hrozně těším na zítra :dizzy_face: . Jedu na noc sama k našim a jdeme posedět a popít s kamarádkama. Už jsme společně nebyly víc jak 3 roky, protože jsme všechny měly postupně děti a teď konečně už jsou hlídací, tak vyrážíme :grinning: :grinning: :grinning: ..než zase některá otěhotní :grinning: :grinning: :grinning: . Připadám si trochu jak puberťačka a plánuju, co si vezmu na sebe atd. :grinning: :grinning: :grinning: . Filípek bude jednu noc doma jen s taťkou. Bude se mi stýskat, ale kluci to určitě zvládnou :slight_smile:
28. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,

no mi se ta dovolená krátí :rolling_eyes: , ale už teď se navzdory všem situacím, kterými jsem prošla cítím odpočatě od práce.

Whiskey: jupíí, teda mimís je už macek..krásně ti ho pan doktor vyfotil

Marku: přeju vydařenou dovču, pokud se mírně ochladí, tak snad i to cestování autem bude příjemnější

Vendy: vínečkoo, joo...no my dopíjíme zásoby ze stavby..dostali jsem xxl skleničky a jsou teď velmi vytížené :grinning: ...pěkně si vydechni a nech své dva muže prožít pánskou jízdu

Kde je KKamca a Lenicenka?
28. srp 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny.
Whiskey: Krásná fotečka... :dizzy_face: :dizzy_face:
mouse: Achooj, tak jak se máš?? :wink:
28. srp 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer dobrou noc..
mouse moc ti to sluší a děkuju,že sis na mě vzpoměla.. :slight_smile:
28. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kkamco,jakápak děkovačka..už jsem se bála,že na tebe dosedly opět nějaké chmurné myšlenky a sama se užíráš místo abys nám to tu pěkně vylila a my tě mohly ujistit ,že vzdaní se boje o prcka nepřichízí v úvahu.
Lenicenka teď prožívá jistě vzrůšo v nové práci, si myslím..
Eli: já se má dobře,teda furt špiním až mírně krvácím, ale manža už dlabe Eregmu,tak tentokrát ty buňky musíme podělit dobře..jsem zvědavá na výsledky té mé histolky

Holky,jdu chrnět...dobrou noc.
28. srp 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca: Tak jak se máme?? Copak je nového?? :dizzy_face: :dizzy_face:
mouse: Určitě bude všechno v pořádku a brzy nám oznámíš, že jsi těhu a že je všechno v naprostém pořádku...Věřím tomu a držím Ti všechny palečky!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
29. srp 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno
Mám se všelijak jednou nálada taková ,jednou maková :unamused:
To víš elisko ono číst,jak tu pěkně všichni pomalu těhulíte a já nic..to mi nepřidá moc dobrýho na psychice :unamused:
Ale přeju vám to holky..to jako jo.Papa.Já zas někdy nakouknu
29. srp 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jak se tu máte? To je nějaký plodný období???
29. srp 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak nám tady pěkně sprchlo, pročistil se vzdoušek, ale je docela kosa, necelých 16st. :sweat_smile:
Kluci šli na zahradu, když už neprší a já vařím. Dnes dělám zásoby na celý víkend. :grinning: Takže sekaná s brambor. kaší, na dnes hranolky a kuřecí steak a vývar s nudlemi :grinning: . Včera jsem ještě pekla bábovku, ať tady kluci nestrádaj :wink:

Kamco: Máš pravdu, že to není jednoduchý, když každej kolem nás je těhulka... Taky na mě padnou chmury, ale pak se z toho zase nějak vylížu..chce to hodně odreagování, alespoň mě to pomáhá :wink: , proto vyrážím dneska na dámskou jízdu :grinning:

Betko: Co u tebe nového???? :slight_smile:

Mouse: Jen skleničky pořádně zatěžujte :grinning: , tím nechci nabádat k alkoholismu :grinning: , ale pak budou dlouho na suchu :grinning:

A jakpak se dnes mají těhulky? :slight_smile:
29. srp 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy: u mě zatím stejný... teplota dnes 37. Stále se to pohybuje 36,9-37,0. Tak uvidíme. Zatím jsem 37nikdy nedosáhla a tenhle měsíc už podruhé. Mám 3dny do ms.

Jinak u nás neprší... zatím, občas je i sluníčko.
29. srp 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Betkuš: Tak to je krásná teplotka :dizzy_face: , budu držet palce, ať se ukážou :wink:

Marku: díky za postřeh s tím jeřábem na PMS :wink: , já ho vždycky brala jen do ovulky, tak to asi zkusím..nic za to nedám.. Je to u mně opravdu extrém, šílený výkyvy nálady, vnitřní napětí, depka... A tak 3 den MS jako když utne a do ovulky jsem úplně v pohodě..Pak to zase přijde. No zkusím ten jeřáb nebo se poradím s gynekologem, protože to je u nás každý měsíc před MS na rozvod :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no chtěla bych dneska koupit test pokud se mi podaří dostat do města... no ale jedna kamarádka mi říkala že se jí // ukázai až hodně dlouho. Snad až po vynechání 2 ms.
29. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky,
já jsem tu dlouho nebyla ale myslím na vás pořád :wink:
Včera se brácha ženil tak týden před tím bylo dost zařizování...
Já v úterý nastupuji do práce tak jsem docela nervozní....
ale to nějak zvládnu :grinning: :grinning:
30. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Leni, tak držím palečky ať Ti to v práci všechno dobře vyjde a jsi spokojená!! :dizzy_face:
30. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, kdepa všechny jste?
31. srp 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak zdravím z dovči :slight_smile: počasí nám krásně přeje - škoda že musíme vyřizovat do centra..:frowning2:
ale co hlavně, že nemusím sedět v práci..
leni: a jaká byla svatba? měli hezké počasí, co?
bětuš: a co ty už jsi testovala?
eli: ty už jen 2 dny a jdeš znovu na kontrolu, viď? tak držím palečky
mouse: a co pan fotograf, už máte nějaké fotky?
já přidala do alba můj včerejší úlovek:slight_smile:
31. srp 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey: jj, už jenom dva dny a jdeme na kontrolu :dizzy_face: :dizzy_face: Strašně mooooc se těším, ale zároveň mám strach, aby bylo vše ok..všichhni si stěžují, že jim je zle a mě je zatím skvěle...Akorát večer nemůžu moc spát a chodím furt čůrat a trošku mě pobolívá prsa a podbříšek!!
31. srp 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak jseem po náročném víkendu tady :grinning: :grinning: . Pařba s kamarádkama byla bezvadná a chlapi to doma taky zvládli parádně. Manža mě dokonce řekl, že bych takhle mohla chodit každý měsíc, že si Filípka líp užije a mají k sobě blíž :grinning: :grinning:
Jinak jsem 9DC, takže normálka
:slight_smile:

Leni: Tak ať se ti v práci daří :wink: :wink:

Whiskey: Užívejte dovolenku a ať jsi fit!!! :grinning:

Eliško: Budu držet palce na kontrolu, ať mimískovi krásně bouchá srdíčko :dizzy_face: :dizzy_face:
Eimee: Jakpak je?
31. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy: Děkuju moooc...Snad bude všechno , tak jak má :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Vendy ta to je super že jste si to takhle užily:slight_smile: a chlapi doma také:slight_smile:
Já jsem dnes pokud opominu krvácení a vezmi v úvahu folikul co viděla dr. jsem 5DPO tak ještě týden na testování počkám, ale moc tomu nedávám, no a pokud budu počítat krvácení tak jsem 7DC a můžu pomalu čekat ovulku, ale nevím čeho se držet :confounded: :confounded: snažit se nebo se hlídat a nechodit běhat ...
:fearful: :fearful:
31. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eimee: No jo, to bych byla taky zmatená :confused: . Ale zase když doktorka viděla na UZ folikul, tak ovulka snad proběhla... A to hlídání při případném těhu bych nijak neřešila. Spousta holek dělá blbosti a ani netuší, že jsou těhotné. Jako pití alkoholu, padání na lyžích apod. :grinning: Neboj, on si kdyžtak mimísek poradí :grinning:
31. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky mrkněte mi prosím do alba na ovu testy a vyjádřete svůj názor,který ovu test je pozitivní???Díky vám všem..
31. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca: Myslím, že ovulka 31.8., ale to si myslím já.. :dizzy_face: :dizzy_face:
31. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamčo, souhlasím s Eliškou. 31.8. :wink:
31. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na grafech mi píší že ani jeden test neni pozitivní.. :confounded:
31. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami: Jak to???!!!! Nedokážu si představit pozitivnější testík??? :confused:
31. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vlastně někdo může mít silnější tu testovací než kontrolní..., to se mi nestalo.. Já měla jeden den stejně silnou (jako ty) a druhý den už byla slabší. Tak uvidíš zítra :wink: Pokud bude slabší, tak to je jasnačka :wink:
31. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
teda včerejšek mě zmohl, až mi z té práce zabylo blivno :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...navíc jsem z neděle na pondělí nemohla spát, v hlavě lítají myšlenky na vše možné ( 70% mimi :grinning: ,že)..
Whiskey: super hadérky, objednáno z netu? Jo , jinak fotograf porád nic,ale včera jsem ho potkala a ptala se,tak prý je to ve finální fázi..no chápu ,že je toho dost k úpravám v PC, ale tuhle ho manža viděl v hospůdce, tak jsem si ze srandy řekla,že na něj zkusím víc tlačit, holt ti umělci trochu pressu potřebují. Kromě toho se mě furt ptají z rodiny a tím i moje chuť fotky vidět vzrůstá.
Kamčo: podle mně je ten pondělní testík pozitivní, no ale záleží taky na testech, každý ukazuje jinak silně..jak říkala Vendy, testni zítra a uvidíš jak bude čárka silná/slabá
Vendy: manža má dobré nápady, myslím,že tahle jednodenní odloučení osvěží vaše manželství občas poznamenané stresem z tvého PMS :wink: :slight_smile:
Eimee: hele, kdybys byla 5DPO tak by to krvácení mohlo být implantační..držím palečky :wink: :slight_smile:

Holčiny,dneska jdu s pipkou k panu doktorovi, myslím,že to bude v pohodě,už ani nešpiním, nic mě nebolí, psychicky jsem v pohodě..ještě zavolám během dopoledne na výsledky z histoly.
Jo a včera jsem si koupila za hříšné prachy Femibion, budu tělu předkládat tu listovku už naštěpenou..pro jistotu, i když se s ní láduju už 5 měsíců

Eli: krásně ti to do kontroly utíká, napěti v prsou je dobré znamení a jako příznak stačí, když si teď vzpomínám,tak mě před tím špiněním už bolet přestala a to bylo špatné znamení..tfuj,tfuj,tfuj...na zdravou fazolku
1. zář 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek