• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
ahojky holky...jsem ráda že mi teplota klesla na obviklých 36,3 aspoň vím že ms je v pořádku i když už zase končí ale myslím že je to utrogestanem že krvácím tak moc slabě. Jinak v grafu už máme prvního smajlíka, zítra pokračujem... co kdyby ovu byla zas brzy. :grinning:
1. zář 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Mouse: Děkuju snad bude všechno ok.... :dizzy_face:
1. zář 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno..Děkuju za podporu holky.Uvidim co ten dnešní test ukáže..Každopádně jsme to jistily tulením. :dizzy_face:
mouse:kolik tě ten femibion stál a kolik tam je tablet? :sunglasses: Přemýšlím že ho taky zakoupím..
1. zář 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Kkamčo držím palce ať tam jsou... nebo už si testovala? Dlouho jsem tu nebyla. :grinning:
1. zář 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj bětko..testuju teprve na ovu..mrkni do alba na ty 3 fota a řekni jestli tam vidíš pozitivní ovu test nebo ne?
Já tě čtu tak nějak pořád koukala sem i na grafy měla si krásnou teplotu a zas nic? :frowning2:
1. zář 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamco testíky krásné!
Mouse tak at vše dnes dobře dopadne, a můžete s radostí vlítnout na další snaženíčko:slight_smile: jinak díky za názor:slight_smile: už se nemůžu dočkat testíkování...propadám panice, at se kouknu kam se kouknu samé těhu!!!
Eli at vše dnes dobře dopadne a ukážeš nám krásnou fotečku malé fazolky držím pěsti:slight_smile:
1. zář 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím nic... víš myslím že je to taky hodně o snažení kterého je opravdu málo... musíme se polepšit.
jinak bych řekla že je pozitivní 31.8., no prostě ten poslední. takže každou chvilku bude ovu ne? Já to minule popletla... myslela jsem že když je pozitivní tak je ten den ovu a tak jsme se snažili. A pak jsem se dočetla že se dostaví do dvou dnů. což jsme prošvihli protože jsem měla děsný bolesti, asi tak bolestivá ovu, ještě jsem takovou neměla. Já ho dělala dvakrát, poprvé jasně pozitivní, podruhé už slabý.
1. zář 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
EIMEE:děkuju..
Testuješ těhu? :dizzy_face: nebo ovu? :slight_smile:
1. zář 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbeta:no já mívám bolestivou ovulku s clostilem..a i ty teploty mám pak hezčí.A jakmile sem bez clostilu tak je to o ničem..Takže ted se zas snažit aspon 2 dny pokud ten včerejší test byl pozitiv.. :unamused: Jestli se tam něco utvoří v semenným váčku-něco kvalitnho..bo jsme se ted tulily skoro denně :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamco tak to je super, třeba vás úspěch nemine když na tom tak pečlivě pracujete :dizzy_face:
já budu testovat těhu, ovu netestuju, tento cyklus mám ovu potvrzenou dr. už 10DC tak to tak nějak budu praktikovat v dalších měsících pokud ted těhu nebudeme, a jinak ovu poznám podle bolestí to se nedá přehlédnout, nechci se zatím stresovat ovu testama a teplotou, zkoušela jsem to první měsíc a bylo to na palici :fearful:
1. zář 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamčo držím palečky
1. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
bětko děkuju.. :slight_smile:
1. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,

kami: tak testíky vypadají ukázkově - to byl v tom byl čert aby to tenhle měsíc nevyšlo - držím palce
eimee: držím palečky ať se konečně ukážou //
mouse: ty věcičky jsem kupovala normálně v obchodě u nás - měli akci - asi tam ještě skáknu pro další :slight_smile:

dnes mi není nejlíp - se mi nějak motá hlava - ale těším se na pauzu - máme jít kupovat oblečky na mimi pro kolegyni :slight_smile:

tak hezký den
2. zář 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak dneska jdu ve 14 hod na prohlídku, tak držte palečky ať je vše OK!! Odpoledne se pak ozvu!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak zatím pa
2. zář 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli držíme palečky!
2. zář 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Nějak nestíhám :wink: . Manža měl od pondělka dovču, protože se učil ještě na poslední zkoušku. Dneska jel do Prahy a má to za 1 :grinning: . Tak z něj mám radost :grinning: . Dnes dopoledne jsme měli u nás v obci schůzi se starostou ohledně stavby školky. Jemáme kam umísťovat děti a v obci bude během 5 let 30 dětí do věku 5 let. Tak se řešila výstavba nové školky, vypadá to nadějně, ikdyž bude nejdřív za 2 roky...

Eli: Držím palce a budeme čekat na zprávičku!!! :wink:

Betuš: Mrzí mě, že to nevyšlo :unamused: , tak zase pokračujem....

Kamčo: To jsem zvědavá, jak to dopadne :dizzy_face:

Musím zase letět, mám tu horu prádla na žehlení :grinning:
2. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak jsem dorazila od Dr. a zatím fotečku nemáme... jsme mladší o 2 týdny, takže na další kontrolu jdeme příští čtvrtek 10.9., tak snad píďalka už povyroste!! :dizzy_face: :dizzy_face: Jinak teprve odpovídáme 4tt a podle ovulace, která byla později to odpovídá!! :sweat_smile:
2. zář 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak super, že je vše v pořádku Eli! Budeš se ještě víc těšit :slight_smile: ten týden uteče:slight_smile:
2. zář 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimee: jj, akorát mě to zezačátku vyděsilo, že je o dva týdny menší, ale když jsem pak spočítala,k dy byla ovulka, tak to vychází!!
2. zář 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elisko moc gratuluju!!! :dizzy_face: Neboj, vše bude v pořádku!!!! Chci tě povzbudit!!! U Filípka jsem zažila to samé, měli jsme o něco později vidět srdíčko..byla jsem strašně vystrašená a ovulka nakonec byla až kolem 20DC!!! Takže to určo souhlasí a mimísek bude o.k.!! :wink: :wink: :wink:
2. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy: Já jsem měla právě ovulku taky až okolo 20 DC, takže pořád doufám v to, že bude všechno jak má!! :dizzy_face: A píďalk s náma zůstane!! Musí já o to malé nechci přijít!! včera jsem málem uronila slzu, když jsem viděla to milimetrové nic co ve mně je!! :dizzy_face:
3. zář 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky jen zdravím,vůbec nic teď nestíhám...
Malý je ve školce spokojený a já se pomalu začínám vstřebávaat mé pracovní nasazení :slight_smile: jsem z toho zatím jelen je to hoooooood ně informací najednou a od příštího týdne na to už budu sama... :sweat_smile: su na sebe zvědavá :grinning:
3. zář 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko přeji :dizzy_face:
Eli: to je super,že ti ty týdny těhu pasují na ovulku, každý podložený výpočet dobrý :wink:
Kkamco: ten Femibion pro snažilky ( Femibion 800) jsem koupila za 320,-Kč a je tam 30tablet..nic moc příznivá cena, ale 10 korun denně pro mimi klidně obětuju..včera mi přišla zpráva za genetické analýzy ( akce u VZP) a píšou tam něco o tom, že mám zvýšené riziko poruchy metabolismu folátů, takže si ten příjem listovky radši pojistím přes femibion, který ten folát má v sobě už nějak lépe upravený pro tělo.

Jinak u doktora vše OK, výsledky z histolky taky v pohodě ( vyděsila mě sestra,která je nechtěla říct do telefonu :confused: ), dle utz děloha stažená a nová sliznice se už rýsuje, akorát jsem zas začla víc špinit a to je opruz ..no a na hubě se mi udělal opar ( z těch nervů beztak) :rolling_eyes:
Jo a máme už fotes od profíka..povedly se, musím upravit a pak strčít na web
4. zář 2009 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
mouse: jj, podle ovulky to doopravdy vychází na to, že jsme teprve na začátku!! Tak snad to taky tak bude :dizzy_face:
Leni: držím palečky, aby jsi v práci všechno zvládla a bylo všechno ok!! :dizzy_face:
4. zář 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! Eli to dáš:slight_smile: chce to čas a zase si zvykneš:slight_smile: je super že se malému ve školce líbí!
Já na ten Femibion také koukala, zatím jsem zkoušela Baby plan a po tom jsem akorát přibírala, ted mám doma ten mamavit pro snažilky ale radši ted kapu jeřáb a femigard...tak uvidíme u mouse jak rychle zabere :dizzy_face:
Mouse už se mooc těšíme na fotky dáš je na beremko nebo sem do albíčka?
Já čekám kdy budu moct testovat // od "první" ovu je to týden tak nevím jestli ted nepřichází druhá, každopádně budu v úterý testovat:slight_smile:
4. zář 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimee: tak budu držet palečky, aby // vykoukly!! :dizzy_face: :dizzy_face:
4. zář 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli děkuju snad už:slight_smile: pořád mě pobolívá pravý vaječník, ale na ovu to nevypadá a do toho spím i v sedě:slight_smile: :confused:
4. zář 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: ! Včera jsem ani nepsala, protože mě opět zklátila střevní viróza a bylo mi dost zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Za poslední 3 měsíce už podruhé. Dneska už jsem celkem v pohodě :wink: . S Filípkem ani marodit nemůžu :slight_smile: .

Mouse: na fotečky už se těšíme :grinning: . O tom Femibionu začínám taky uvažovat a při úvaze deseti Kč za den je fakt, že to není moc :sweat_smile: . No jo, ony sestry do telefonu nesmějí říkat skoro nic, tak se nedivím, že tě to vyděsilo..

Eimee: Jsem napnutá, jakpak dopadneš :grinning:
Leni: To je fajn, že se malýmu ve školce líbí, je to hned o starost méně.. Já se toho bojím už teď :grinning: . V práci to určo zvládneš! Když si vzpomenu na svoje začátky.... :grinning:

Jinak u nás nic nového, 13DC. Na ovu testíku se pomalu něco rýsuje, ale vidím to až tak na neděli, pondělí.. :wink:
4. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak se hlásím po dovče. Bylo to super, počasí, moře, všechno bájo. Chorvati nás pro letošek mile překvapili. Všichni celkem příjemní a ceny taky docela únosný. Ovulka proběhla tam, tak teď opět nečekám mrchu. Doufám, že nepřijde v neděli. Poctivě měřím teplotky a zatím to jde pořád nahoru. Dnes 37,2. Tak se modlím, aby nezačly klesat. :pensive:

jinak jsem vás dočetla tak nějak spěšně, ale koukám, že žádná nová těhu, že? :frowning2:
mouse, dodatečně ještě jednou velká gratulace ke svatbičce a už jsem moc zvědavá na fotky! ta v profilu vypadá opravdu šik! :wink:
eli, gratuluju k ok průběhu těhu a doufám, že vše půjde tak jak má!
whiskey, gratuluju k prvním věcičkám na mimi! už jste řešili jména?
leni přeju hodně úspěchů v práci!
eimee přeju plodnou ovu a vendy, aby ovu přišla co nejdřív! :slight_smile:
4. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji: Vítej zpět :slight_smile: Tak to jste se měli úžasně :wink: a třeba jste dorazili už ve třech :wink: . Teplotka vypadá nadějně, držím palce!! :dizzy_face:
4. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek