• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
jo a ještě mám zas nový poznatek. kromě měření BT jsem dělala i ovu testíky. no a nejdřív slabý čárky a v neděli čárka naprosto ukázkově silná, úplně jako kontrolní. tak jsem čekala, že hned v pondělí začnou jít teploty nahoru, ale ne, teplota ještě v pondělí i úterý klesla a nahoru šla až ve středu. takže fertility mi ovulaci vyznačil dokonce až na středu, ale to mi příjde divný, když pozitivní ovu test byl v neděli. :confused:
nemáte některá poznatky s BT i ovu testama?

vendy, ahoj! jojo, přeci jen ta dovolená je potřeba! úplně jsem tam pookřála a na těhu jsem ani moc nemyslela. ale to bylo asi taky tím, že jsem nemohla pořád chodit na koníka! :slight_smile:
4. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Anaji: To máš recht s tím koníkem :grinning: . Kdybych byla bez počítače, tak na to skoro nemyslím a třeba už jsem těhu :grinning: a nebo taky ne.. :grinning:
A k tomu testíku... Od pozitivního testíku přijde ovulka za 24-48, takže u tebe v pondělí nebo v úterý. Ve středu už bylo po ovulce a teplotka ukázkově stoupla. Jen na tom fertility se asi trošku sekli, ale je to pořád jen program a svoje tělo znáš nejlíp ty :grinning: . Je to i pro mě docela zajímavej postřeh :wink: A nezkoušela jsi dělat testík ještě v pondělí, jestli byla čárka slabší?
4. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojka holky!!!
tak vás jdu taky pozdravit po týdnu :wink: ...dovolená byla báječná...jenom jsme jedli :grinning: váleli se ve vodě :grinning: a každý večer grilovali a maximálně odpočívali :sunglasses: ..No prostě balzám na duši :slight_smile: .zato te´d ten návrat do reality bude asi o to těžší :sweat_smile: .pračka už jede o stošest :grinning: :sunglasses: a já vařím polévku na zasycení hladných krků.
anaji.: takže velká šance na další těhulku :dizzy_face:...... jak vidím, tak dovča taky u vás splnila svůj účel a zrelaxovali jste :sunglasses:
eli:důležité je, že ti sedí termín podle ovulky:wink:....já to teď měla taky tak, že jsem byla ve skluzu 14 dní od termínu podle menses, ale věděla jsem,že ovulka proběhla až 21 dc takže jsem byla jakoby ve skluzu týden a to mimísek dohnal do další kontroly :slight_smile:....takže určitě bude vše v pořádku :wink:
vendy: teda tebe se ti střevní neřádi jaksi drží...ještěže je to většinou jen jednodenní záležitost viď :unamused: jinak všechny vás zdravíííím!!!!
4. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
vendy, právě další ovu testík už jsem nemohla vyzkoušet, protože jsem měla s sebou jen jeden a bylo to v tom Chorvatsku. ale je to i pro mě zajímavý poznatek, protože jsem vždycky myslela, že jakmile vyjde krásný ovu test, tak ovu příjde nejpozdějc druhý den, tudíž jsme třeba podcenili snažení ještě pár dnů potom! :confused: ale tentokrát jsme se snažili podle těch teplot, tudíž až někdy do tý středy, takže to byl přímo neustálý útok spermoušů na moje orgány! tak musíme doufat! :slight_smile:

ahojky marku! a kdepak jste byli na dovči? to mi tady nějak uniklo. no my se taky pořád váleli na pláži, cpali se zmrzlinou nebo popíjeli pivko! tolik piv co teď tam jsem nevypila už snad pět let! hold v tom vedru pivo chutná! :grinning: a co tvůj drobeček uvnitř? vše ok?
4. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
anaji: my byli na Slovensku v termálech, ale jsem opravdu max spokojená, neb nám počasí nádherně přálo, takže koupání každý den, pěkné okolí a super ubytování(hlavně čisté, ještě nikdy jsem nebyla tak spokojená) :dizzy_face: :dizzy_face:
4. zář 2009 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásný večer holky.
Tak podle toho co počítám tak bych podle ovulace měla být 4tt+5d :dizzy_face: Tak snad už bude na utz ve čtvrtek vidět víc a snad i vyrosteme.... :wink: Aspoň v to doufám!! :dizzy_face:

marku: Snad bude vše ok!! A ve čtvrtek budu klidnější! :wink:
6. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky! Koukám, že o víkendu tady bylo mrtvo..My taky měli nabitý víkend. Oslavili jsme první výročí svatby :dizzy_face: . Filípek spinkal u babičky a dědy, tak jsme měli večer a noc jen pro sebe :grinning: :grinning: . Jinak dnes jsem 16DC, ovu testík včera negativní, tak čekám nejdéle zítra pozitivní testík :dizzy_face:

Anaji: Držím palce na testování :dizzy_face: ..nebo už jsi nevydržela? :grinning:

Tak zatím....jdeme s Fildou ven, dnes je celkem slušně, tak to bude fajn. Zapíchnem to buď na hřišti nebo na kafíčku :grinning:
7. zář 2009 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky všechny snažilky i těhulky!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
vendy, to víš, že jsem nevydržela! testila jsem už v pátek, ale zatím jsem nic nepsala, protože jsem se bála, že je to zas jen blud. no ale sobotní, nedělní i dnešní testování už jako blud vůbec nevypadá!!!!!! je taaaaam a je už to celkem tlustice!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: testím mamatestem, tak doufám, že se mu dá věřit. čárečka pěkně sílí, ale jako kontrolní ještě nevypadá. včera jsem to poctivě nafotila, ale mám to doma v komplu, takže snad večer to sem hodím. zatím se bojím napsat, že jsem šťastná, protože čárečkou ještě není vůbec vyhráno. :frowning2: bojím, bojííím, aby nezačala mizet a nepřišla mrcha. ta měla přijít teprve včera. :pensive: jinak tento cyklus jsem teda neměla příznaky vůbec žádný. prsa mě pořád pobolívají, ale ne nijak vyjimečně. božínku, kéééž by to vyšlo! nedokážau myslet na nic jinýho.. :dizzy_face:
7. zář 2009 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Anaji tak tojako první gratuluju a moooc držím balce aby čárečka sílila a vše bylo v pořádku!!!!Těšíme se na fotečku! tak se hlavně opatruj at se drobečkovi u tebe líbí a zůstane :wink:
Za chvíli tu budu jediná netěhu, zase dorazila MS místo testování nemám ted cykly ani 14 dní, tak jsem to ráno zase obrečela:( už začínám být dost zdemotivaná, o víkend jsem říkala jak ted už určitě a zase nic:(
7. zář 2009 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
anaji: Tak to mooooooooooooooooooooooooooooooooooc gratuluju!! Zatím potichounku, ale to vypadá fakt nadějně!! To je skvělý!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. zář 2009 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, moc potichounku děkuju za gratulace. ale opravdu se tomu bojím uvěřit. tětotně si vůbec nepřipadám. ani děloha mě nijak nebolí. prostě žádnej příznak.
eimee, to je mi teda líto. to máš opravdu ty cykly rozházený. nejdřív super dlouhej, teď zas super krátkej.. nechystáš se na gyndu poradit se s doktorem?
eli, tak třeba budem rodit ve stejným měsíci. :slight_smile: už máš nějaký příznaky? jeti špatně nebo něco?
7. zář 2009 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno holky,
dala jsem si teď chvíli pauzu od netu a co to tu čtu :slight_smile:
nejprve tedy vítám marku a anaji z dovolené - a zároveń moc gratuluju anaji ke dvěma // držím palečky ať se pěkně drží

já jsem se ještě dnes chtěla zeptat, už zasloužilých maminek, holky teklo vám někdy v těhu mlíko?
mám pocit, že mě jo :unamused: nějak nevím jestli to není něco špatného... tak prosím o radu - děkuju
jinak jsem přikoupila další mimi věcičky ale zatím bohužel nemůžu přidat do alba - nemám sebou foťák :frowning2:
no a kdyžtak na sebe koukám začínám se kulatit :slight_smile:
marku, co ty?
7. zář 2009 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tady budou všichni rodit skoro ve stejnou dobu:slight_smile: ted je to nějaké uspěšné období:slight_smile:!
Anaji já už tam byla 2x ted mi řekla že pokud se to nezlepší že mi v září nasadí nějaké hormony, ale zase nevím, jestli to nebude horší k otěhotnění ???? jestli to zase vše nenabourá:(
7. zář 2009 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
anaji: Jediné co mi je, je to že mě trochu bolí prsa a podbříšek a jinak nic!! :sunglasses:
7. zář 2009 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
eimee: nesmutni - taky budeš brzy těhu - tě tu s holkama pěkně nakazíme a to by bylo abys ten těhu bacil nechytila :slight_smile:
teda ale ty cykly si s tebou pěkně hrají - jestli můžu doporučit - tak já na úpravu cyklu mám dobré zkušenosti s tabletkami Sarapis Soja - dá se to koupit normálně v lékárně a bereš jednu ráno jednu večer - cena kolem 500,- na měsíc
7. zář 2009 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
eimee: Whiskey má pravdu!! Nebuď smutná uvidíš, že všechno bude ok!! :dizzy_face: :dizzy_face:
7. zář 2009 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky díky:slight_smile: já whiskey právě užívám přes měsíc Femigard, je pravda, že ho užívám asi víc než bych měla, to by ale asi nemělo mít význam...ale přestala jsem jíst Pupalku tak nevím jestli to nemůže být tím:( no zajdu k dr a uvidíme..jen musím počkat až ms skončí:(zase týden v čudu:(
A jak se vám daří těhulkám nějaké nové poznatky? už máte jména?
7. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
eimee: Žádné nové poznatky zatím nemám... :unamused: Ani si jako těhu nepřipadám..
7. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj..
whiskey:taky sem to měla..Neni to mlíko,ale kolostrum..něco jako mlezivo..příprava na mlíko..to nic :grinning: :grinning:
7. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
:wink: eimee: já krom rostoucího bříška a těch prsou taky žádné nové poznatky...
a jména - stále Ondřej nebo Anežka :slight_smile:

kkamco: moc děkuju - takže se není čeho obávat - tak to jsem ráda...
7. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
whiskey: taky nemáš žádné problémy?? :sweat_smile:

eimee: u nás jména- Dalibor a Veronika nebo Kristýnka

kkamca:jak se máš?? :dizzy_face:
7. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
já měla lívance to bylo šílený.. :slight_smile: Ale poprvý sem byla taky v jiříkově vidění..Hold začneš o trochu dřív používat prsní vložky..Pro mě byly ideal od chicca :slight_smile:
7. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
eliska:no nic nového..Do mrchy ještě pár dnů čas..asi tak 10 dní.Přesně nevim.Počítám že to zas přijde se nějak na to cítím. :unamused:
anaji: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
eli: no jen po každém jídle mám kyselo v puse a občas mě přepadne slabost, ale jinak nic :slight_smile:
kami: no to asi budu muset - zatím to není tak hrozné - ale pro jistotu si je asi koupím - děkuju za tip
7. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
whiskey: já mám právě strach, aby bylo všechno ok...Ale všichni mě uklidnují, že nemusím zvracet.. Ale snad mají pravdu a malé bude v pořádku!! :wink:
7. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
eli: já také nezvracela - občas mi po ránu nebylo dobře, ale taky ne pořád - uvidíš, že všechno bude ok :wink:
7. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
whiskey: Já se ale tak těším... Když jsem tu naší tečku viděla, tak jsem měla takovou radsot, že když zavřu oči, tak jí vidím a to byla teprve malinkatá!! Ale mrzelo mě, že mi nedal fotečku!! :cry: :unamused:

Ale teď jí doufám dá!! :dizzy_face: :dizzy_face:
7. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
eli: i pro mě to byl úžasný zážitek vidět mrňouse na utz - a uvidíš že místo tečky už příště uvidíš mrňouska s nožičkama a ručičkama :slight_smile:
mě se teď zas hodně zdají sny, že už mám mimčo u sebe, že už jsem po porodu :slight_smile:
a kdypak že máš příští kontrolu?
7. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
whiskey: teď ve čtvrtek!! :dizzy_face: :dizzy_face: 10.9. v 9:15 hod :dizzy_face: :dizzy_face:

Manžel má 11.9. narozeniny, tak snad bude vše tak jak má..., abych mu dala ten nejkrásnější dáreček!! :dizzy_face: :dizzy_face:
7. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky , jsem tu jen naskok, ale hned se mi zvedla nálada :grinning:
Anaji, držím place i na nohách,ať čárka sílí a váš poklad z dovolené roste :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Hned mám chuť do dalšího snažení, akorát te´d mám furt pocit,že mi život protéká mezi prsty, ale to nic, to je jen momentální pracovní nasazení. Aspoň,že to mé lůno už tak nezlobí, jednu chvíli jsem se bála zánětu,ale asi se mi jen stahovala děloha..ten kontryhel je mocná bylina :slight_smile: :grinning: ..taky se mi asi zvedá hladina estrogenu, soudím podle myšlenek na sex :sweat_smile:

Eimee: čekat na urovnání cyklu je opruz a s těma hormonama bych se taky bála, doufám že tohle bude pro tebe řešení jen v nejvyšší nouzi a pomůže Femigard nebo bylinky

Kkamci: s lívancema jsi mě dostala, já už se týden chystám udělat švestkové knedle a vždycky skončím u nějaké minutky..jsem líná

whiskey + marku: krásně vám to letí, zachhvíli budete za sebou mít 1.trimestr
eli: jsi prostě těhulka v kondici, pěkně si to užívej
7. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek