• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
Jéé Eli,naši manžové mají stejné datum narození :grinning:
7. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli: tak to držím palečky
a manžel to ještě neví?
7. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse: fakt?? :grinning: :grinning: Tak to je hezkýýýý :dizzy_face: :dizzy_face:
whiskey: Ví, ale ještě neviděl tu naší krásu!! tak doufám, že mu dám fotečku :dizzy_face:
7. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo holky, to jste se rozepsaly!!!!! :grinning:

Anaji: Tak to je nááááááádhera!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tichounce gratuluju :sunglasses: . Přihoď fotečky testíků, ráda se pokochám :grinning: :grinning:

Whiskey: S tím "mlíkem" má Kamca pravdu. Spousta těhulek to má, tak se neboj :wink:
Eli: Taky držím palce na kontrolu! :wink:
Eimee: Neboj, taky se dočkáme...alespoň tomu věřím :grinning:

A dnešní ovu testík hlásím se silnější čárkou než včera, takže pozitivní vidím na zítra :grinning:
7. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse: Co fotečky ze svatby??? :dizzy_face:
7. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy už aby to bylo vid:slight_smile: kolik je nás tu ted netěhulek 3? Nevím jestli jsem na někoho nezapoměla :sweat_smile:
Mouse právě, že doted nic nezabralo, femigard, kontryhel...no nevím, na utz nic nevidí tak asi jen ty hormony budou ve špatné hladině :( jinak že mi život utíká mám pocit pořád, člověk jen pracuje spí a zase pracuje:( manža mi chodí domů denně až v 8 večer tak se skoro nevidíme:(
Vendy tak přeji úspěšné snaženíčko!
7. zář 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ještě jednou díky za sdílení mojí radosti. ale ani manža tomu ještě moc nevěří. oznamovala jsem mu to až včera a ukázala mu včerejší testík a on na to prej: dyť to je nějaký slabý. a moc to nejdřív nebral vážně se slovy, že mu pořád ukazuju nějaký testy (je celej popletenej ještě s ovu testama :grinning: ) a nic. no ale pak mu to asi nějak došlo, že se zřejmě zadařilo a už bylo vidět, že je celej rád. asi taky hlavně proto, že konečně vyplynulo, že jako muž funguje! :grinning: no ale naštěstí jsem podobnou reakci očekávala, tak mě to ani nepřišlo líto. jemu to asi dojde, až budu mít opravdu břicho, nebo spíš až porodím! :slight_smile: tak jsem si tak vzpomněla, jak tady občas v albíčkách čtu, jak to holky chlapům oznámily a těm vytryskly slzy a podobný romantický věci, tak si říkám, že to se u nás stát nemůže! ten můj technickej typ uvěří až fotce s ultrazvuku. :slight_smile:

holky, a život utíká mezi prsty každýmu. taky mám často ten pocit. čas tak letí a přitom jsem ještě nic nestihla, neudělala.. a než se nadějem, budem třeba babičky! :grinning:
mouse, taky se pořád těším na fotečky! ještě vám je ten bohémský fotograf nedal?
7. zář 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji tak takhle to snad jednou bude probíhat u nás, také je muž technik a děsný realista a myslím, že se začne těšit až až začnu rodit:slight_smile: do té doby bude pořád strašit že je ejště brzy to všem říkat a pod....no je to s nima těžké...nevím kde holky co píšu o slzičkách ty chlapy našly :zipper_mouth:
7. zář 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý ráno, holky! tak jsem si založila album s testíkama. dnes ráno jsem zas testila a čárečka ještě silnější. ale nemám ji zatím vyfocenou. :slight_smile: akorát mě teda překvapuje bazální teplota - pořád měřím a nejvyšší teplotu jsem měla 37,2 v sobotu a od tý doby to pomalinku klesá, dnes jen 37,0 ... nechápu to, hcg stoupá a teplota klesá ?? docela mě to vystrašilo. nemáte někdo zkušenost? :frowning2:
8. zář 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji krásné testíky! Moc držím palečky. s tou teplotou nevím, neměřím...ale pokud hcg stoupá mělo by to být dobré!kdy půjdeš k dr?
8. zář 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji: Teplota mi taky lehce klesla a těhu jsem, takže si myslím, že je to ok!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak testíky hezký!! :dizzy_face: :dizzy_face:
8. zář 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, díky. :slight_smile: ta čárka dnes ráno je o hodně silnější. začíná se podobat kontrolní. tak snad dobrý. ta teplota mě štve. si říkám, že přestanu měřit, aby mě to nestresovalo. :pensive: k doktorovi jsem se zatím neobjednala, abych tam nešla moc brzo. nevíte, kdy se doporučuje jít? eli, ty jsi byla porpvé kdy?
8. zář 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimee, koukám nová fotečka! moc hezká nevěsta! :slight_smile: kdypak jste měli vlastně svatbičku?
8. zář 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji: Já jsem šla ještě brzy...nejlepší je jít tak v 6tt v 7tt... :wink: Já byla minulý týden sice tam bylo už vidět, ale malinký a fotečku mi ještě nedal :unamused: Ale snad teď už ve čtvrtek dostanu!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Kdyžtak zavolej dr. řekni, kdy jsi měla poslední MS a kdy jsi objevila na testíku // a on si Tě dr. objedná!! :dizzy_face: :dizzy_face:
8. zář 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji my měli svatbu už minulý rok 2.8. :slight_smile: to tááák letí...děkuju:slight_smile:
8. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak hlásím dnešní pozitivní ovu testík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , takže snaženíčko nás nemine :grinning: . Říkám si, že to zítřejší datum 9.9.09 by nám mohlo přát :grinning:

Anaji: testíky krásný!!!! :dizzy_face: . Tou teplotkou se opravdu nestresuj, asi bych se na ní vykašlala, protože se tím už stejně nic nezmění... :wink: , akorát máš nervy... Jinak my doma nejsme taky na nějakou velikou romantiku jako testík s plyšákem apod. :grinning: :grinning: . Počkej až mrňouska uvidí poprvé na UZ! To i tvrdí chlapi vyměknou :grinning: :grinning: :grinning:

Eimee: Myslím, že netěhulek nás je 5 :grinning: . Ty, já, Kamča, Mouse a Bětka. To máme ještě docela převahu :grinning: :grinning:
8. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eimee: Oprava,6 :grinning: . Ještě Lenicenka :wink:
8. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy super díky za statistiku:slight_smile:
Rozhodla jsem se začít měřit BT můžu normálním teploměrem měřit že jo? je jedno kdy v cyklu začnu když jsem 2DC? A jak se teploty mají pohybovat abych něco rozpoznala, před ovu jde teplota nahoru a po ovu klesne že jo?
8. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eimee: Normální teploměr určitě mít můžeš :wink: . Když jsem začínala, tak hned po skončení MS. S tou teplotkou to je spíš naopak. Při ovu klesne a těsně po ovu vystoupá. Je to trošku věda :grinning: , Zkus mrknout nahttp://merenibt.xf.cz/index2.html
8. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak samozřejmě mi to nedá a pročítám všude možně jak vypadá BT v těhotenství. no a všude píšou, že se má držet pořád nahoře. už jsem našla pár případů kdy začla teplota klesat a došlo k potratu. no ale zas na druhou stranu na těch merenibt.xf stránkách píšou, že jakmile se objeví jasně pozitivní těhu test, tak se má přestat měřit, aby nás nestresovalo kolísání teplot, který nemusí nic znamenat. :frowning2: tak já nevím... mám z toho černý myšlenky a už zas přestávám doufat. :cry:

eimee, ty teploty do ovu jsou různý, pohybujou se nízko, poslední den nízkých teplot je ovulace, pak teplota stoupne a měla by se držet nahoře až do mrchy (někdy jeden den klesne, což může znamenat, že se vajíčko zahnízďuje). před mrchou začnou teploty prudce klesat a mrcha se dostaví. prostuduj ten odkaz od vendy, tam je to opravdu dopodrobna vysvětlený. :slight_smile: mě to měření BT opravdu bavilo a hodně mi to napovídalo, co se zrovna děje. až teda teď mě ty moje teploty vyloženě štvou..

vendy, tak hurá na to! doporučuju každý den, ideálně večer před spaním, potom už žádný chození ani na záchod. to se mi osvědčilo tento měsíc! :wink:
8. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji a vendy děkuju:slight_smile: já to četla, studovala grafy, vyplnujete je? já si říkám, že je to složité a ne vždy na to budu mít asi čas, tak možná budu zapisovat do vytištěné tabulky....
Anaji bude to v pořádku neboj!!!!
já to také hlídám to chození na záchod, nožky ve vzduchu .. jen nikdy nevím jak dlouho tak vydržet? jak dlouho to praktikujete vy? začínám z toho být fakt nervozní manža je v klidu a mám pocit že nikdo moc nechápe proč to tak řeším:slight_smile: teda kromě tady vás:slight_smile:
8. zář 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji: Neboj, vše bude v pořádku!!!!!!!!! :wink: Určitě bych se taky bála, ale nezbývá, než věřit, že bude vše v pohodě :wink: . Představ si, že se budeš bát ještě dalších 9 měsíců :grinning:
A díky za tip :wink: . U nás to s tím chozením asi nepůjde, protože v ložnici nám spí Filípek a tuleníčko je tudíž mimo ložnici :wink: , ale při prvním těhu jsem byla v jednom kole :grinning: . Byl to odpolední sexík na dovče v Egyptě a proběhl i s následnou sprchou :grinning: :grinning: :grinning:

Eimee: Já měřím spíš sporadicky, poslední cykly se mi osvědčily ovu testíky :wink:
8. zář 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

mrskla jsem nějaké fotky na flickr, tak kdo bude mít zájem, tomu pošlu do IP odkaz...ale je tam opravdu jen pár fotek :sweat_smile: ..později přidám víc

Anaji: na BT se vyprdni, to je spíš pro ty, které nemají možnost se testovat a ta teplota jim napoví,že těhu jsou ...já teda měřila,páč jsem maniak, ale teplotka kolísala +- 0,2 stupně, po 14 dnech mě to přestalo bavit a pak se situace vyřešila i bez teploměru...jinak testíky jsou suprové :dizzy_face: :dizzy_face:

Eimee: od 2DC je to v pohodě, někdo měří až po MS, teda já nevím, kde budeš v měřit, jestli v pusině nebo p....ě :wink: :grinning: ...mi se ten normální rtuťák osvědčil víc než digi..držím pěsti, grafík dost napoví

Vendy: ještěže tě máme, já úplně zapomněla na Bětuš a Leni,ale to je tím, že mají odmlku v koníkování

No nic, jdu se natulit na chotě, špinění přestalo tak možná podniknem i něco nemravného :confounded:
8. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse já chci fotečky:slight_smile: posílej :wink:
Tak jsem dnes měřila prvně 36,3 měřím rtutákem a v puse...vypadá to že MS skončila nečekaně brzo po 2 dnech tak nevím :( asi koupím testík, ale to kdybych byla těhu tak mám vyšší teplotu že jo?
A kolikáty DC jsi mouse?
9. zář 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý ránko, holky! Tak hlásím dnes BT vyskočila na 37,1 , takže zahazuju teploměr a už neměřím, nebo budu permanentně ve stresu, co to zase ukáže. :sweat_smile: zato dnešní ranní čárečka na testíku už je pořádná macanda, takže mám hned po ránu super náladu. :slight_smile: :slight_smile: no ale včera jsem se ještě v tom plašení stihla objednat na gyndu. jdu v pátek ráno. sestřička si asi myslela, že jsem pořádná plašanka, když jsem ji nahlásila poslední menstruaci 8.8., pozitivní těhu test a vyžadovala jsem, aby mě určitě vzali ještě tento týden! :grinning: no tak aspoň uvidíme, co tam mudr uvidí. :slight_smile:

mouse, hlásím zájem o fotečky! prosím odkázek! jsem moc zvědavá!! ti dnešní fotografové umějí tak krásný fotky. nedávno se mi vdávala kamarádka a ta má taky tak nádherný fotky, že jsem teda slintala. úplně jak z francouzskýho časopisu! :slight_smile:

eimee, já zapisuju teplotku na fertilityfriend.com je to tam teda anglicky, ale i s chabou znalostí se v tom dá vyznat. složitý to není. každý ráno tam nacvakáš teplotku, čas měření, popřípadě další údaje (co čípek, hlen atd.) a graf ti to vyflusne samo. :slight_smile: no a nožky nahoru jsem nedávala. jen polštář pod zadek, tak na 10 minut. :slight_smile: jsme blázni, co? :grinning:

vendy, jojo, přesně, já jsem ten typ, co se bude bát pořád něčeho. jsem děsnej pesimista. :confounded: no a co snaženíčko včera? proběhlo? :slight_smile: jo a jak víš přesně, z kterýho sexíku vám vzešel Filípek? to já teda vůbec nevím, který tulení bylo to pravý! :sweat_smile:
9. zář 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.

anaji: Tak to je super, že čárečka sílí!! Akorát nevím jestli Dr. takhle brzy něco uvidí!! Se divím, že Tě objednala už tenhle týden!
Jsem zvědavá, pak dej vědět a držím palečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak holky zítra touhle dobou budu vědět jestli je miminko v pořádku a roste jak má! Já se tak těším, ale zároveń bojím... :sweat_smile:
9. zář 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eimee: já teď cyklus nepočítám, no revize byla 24.8. a podle MUDr. je tohle datum jako první den MS

Doufám, že odkaz bude fungovat, v tomhle prohlížeči dělám poprvé..takže eimee a anaji posílám..
9. zář 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse: můžu Tě taky poprosit!! :dizzy_face: :dizzy_face:
9. zář 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic tu nemám:(
anaji já už to tam včera také zkoumala, tak dnes dodám teplotku a uvidíme co bude:slight_smile: tak to budeme v pátek držet palečky :dizzy_face:
9. zář 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem to poslala, jste na mě moc rychlé :slight_smile:
9. zář 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek