• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
ahoj holky,

mouse: mě taky prosím odkázek :slight_smile: děkuju
anaji: neboj určitě to tenhle měsíc vyjde
eli: zítra držím palečky
a zbytku přeju krásný den
9. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse nádherné!!!!Moc to tobě i manželovi sluší! Krásné fotečky :dizzy_face:
9. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda mouse!!!! no tak to je bomba!!! ty jsi profesionální modelka? :slight_smile: fááákt super! to jste měli od vás místního fotografa? a to autíčko! veterány na svatbách miluju, super! :slight_smile: a jinak se vše vydařilo tak jak mělo? jsi se svatbičkou spokojená?
9. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse: Krása....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak se dneska mějte krásně a já se zítra po kontrole ozvu!! Myslete na mě!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se chci taky kochat :slight_smile:
9. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak jsem dens byla na návštěvě u kamarádky, co má malou holčičku a bezvadně jsme pokecaly :slight_smile: , jen Filípek teď stávkuje a 30. minut spánku v autě mu stačilo. Tak nemám pro sebe chvilinku času a při psaní mi tady asistuje :slight_smile:

Mouse: Díky za odkaz! Fotečky jsou fakt suprový! Moc vám to sluší, úplně jak fotky z časáku :grinning: . Ne opravdu nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Anaji: To je bezva, že čárečka sílí :dizzy_face: . Já se taky objednávala na gyndu hned :grinning: , sice jsem to zjistila až 40DC a pak byly Velikonoce..K doktorovi jsem šla nějaký 45DC, 25DPO a byla vidět dutinka zatím bez zárodku a za 14 dní bylo srdíčko :wink: . To zplození Filípka vím přesně proto, že jsme se nějak moc nesnažili a behem týdne byl sexík jen 2x a po dovče už nic, prot. jsme s manžou byli v práci vytížení na 200% a oba na směny :grinning:
Jo a tuleníčko samozřejmě bylo :dizzy_face: a bude :dizzy_face: , jen dneska až po fotbale :grinning: :grinning: , dřív nemám nárok :grinning:
9. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojka holky: já teď jen na rychlovku, neb musím jít koupat malého...večer na vás ještě kuknu. ale mám tak obrovskou radost, že jsem se musela hned podělit. Dnes jsem měla genetický skreening ve 12tt. Krev i UTZ dopadly dobře, jsem přešťastná...neb poslední dva dny semnou nebylo ani do řeči, jak jsem byla z nervů vedle, aby vše dobře dopadlo. Prďolka krásně tancovala :grinning: , odpovídáme 12+2, takže pevný TP mám 22.3. A pohlaví vím zatím jen na 70%....takže asi ještě počkáme do UTZ ve 20tt.Fotečku jsem hodila do albíka.
mouse: já bych taky ráda zkoukla fotečky prosím :wink: :slight_smile:
eli: ty jdeš tuším zítra na UTZ viď...držím pěsti
9. zář 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer přeju!
Děkuji za kladné ohlasy na mé fotky, svatba byla taková jakou jsem ji chtěla..v klidu a s těmi, které mám ráda a to se vyplnilo, teď už zbývá jenom ten prcek v peřince :wink:

Marku: nemůžu uvěřit jak je mrňous veliký, vždy´t nedávno měl 5mm a dával ti zabrat..mimochodem těch 70% nám nepráskneš? :wink:

Eli, držím pěsti na zítra, pak hned napiš..i když já na net dojdu asi až večer, zítra mám jednu poradu za druhou a doma padnu jak veka.

Vendy : vypadá to,že ten dnešní fotbal v tv vyhrajem,takže choť bude jistě v dobrém rozmaru :grinning:
9. zář 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse: nádherné fotky :dizzy_face: ...na té poslední jsi jak do svatebního katalogu :slight_smile: :wink: ...kočka
9. zář 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsme doma z fotbálku a manža se dnes ujal koupání malýho :wink: Takže malej pošupajdí spinkat a uděláme si hezký večer :grinning: :grinning:

Marku: Moc moc gratuluju k UZ :dizzy_face: :dizzy_face: Podle toho "prďolka tancovala" tipuju holčičku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Samozřejmě je na tobě, jestli nám to prozradíš :wink:

Eli: Držím palce!!!!

Holky dobrou :slight_smile:
9. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy:Vendy tak tfuj tfuj, aby to už tento měsíc vyšlo j:wink: j :wink: :- :wink: D :wink: ,
tipuješ správně...až když jsem si pak přečetla co jsem napsala, tak jsem se musela smát :grinning: , že jsem vám dala výbornou nápovědu

whiskey: výtok mlíka z bradavek je v těhu normálka, měla jsem to při malém, ale až tak po 20tt.... teď je když zmáčknu, tak vyteče kapička:sweat_smile: . Kdy ty máš nějakou kontrolu nebo UTZ??

anaji: tak jsem vás dočetla a jedním slovem ....GRATULACE K TESTÍKŮM....jupí. mám vždy velkou radost, když se někomu zadaří :dizzy_face: :slight_smile:
eimee. ahojka :slight_smile:
-tak to vypadá, že jsem vás tu zase nevychytala :confused:
9. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,

mouse: moc děkuju za fotečky - opravdu jak z časopisu :slight_smile:
marku: teda tak ty už takhle brzy víš co by to mohlo být a navíc na 70 % tak to je super - já mám kontrolu 22.9. - už se nemůžu dočkat
10. zář 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marku gratuluju k UTZ je to krásné!!! jdu kouknout na prdolku...byl muž s tebou?
Já mám dnes hrozné křeče a střídá se to v pravém a levém vaječníku, nějak se mi to vše "rozbilo" roky nic a ted tohle:(
Eli jak to vypadá s tebou???
vendy držím palečky aby snaženíčko bylo úspěšné!
10. zář 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno holky! :wink: Tak snaženíčko jsme tenhle měsíc nezanedbali, tak jsem zvědavá za 14 dní :grinning:

Marku: Krásná fotečka :dizzy_face: :dizzy_face: !!!!!!! To je supeeer, kdyby vyšla ta holčička :dizzy_face: . Pupendo už ti taky pěkně poskočilo :grinning:

Ozvu se po obědě, jdeme ven. Kamarádka má 10 denní holčičku a přiveze jí ukázat :slight_smile:
10. zář 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! přidala jsem dnešní testík. nádhera! vypadá to, že momentálně jsem opravdu těhule! :grinning:

marku, no ty ses krásně prořekla! :slight_smile: to by byla nádhera, kdyby vám vyšla holčička, že! to koukám, jak brzo ti to řekli! moc gratuluju k dobrým výsledkům! ten těžší začátek se nakonec v dobrý obrátil, super. :dizzy_face:

no a jinak držím palce elí u doktora!!!

jdu se zkusit soustředit na práci, ale nevím, nevím.. :slight_smile: :zipper_mouth:
10. zář 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky.

Tak jsme v 7tt+3d a měříme 7,5 mm a tluče nám krásně srdíčko!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Víc šťastná být snad ani nemůžu!! :dizzy_face:

Pan Dr. si nás pozval ještě jednou na kontrolu příští čtvrtek a pak budeme mít kontroly po 3 týdnech nebo 4 týdnech.... :wink:
10. zář 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli: tak to moc blahopřeju :slight_smile:
10. zář 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpět :slight_smile: Ta kamarádka s mimčem nakonec dorazí až zítra, neva.. :slight_smile:

Eli: Moc gratuluju k srdíčku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!!!!

Anaji: Testík je ukázkovej!!!! :grinning: Myslím, že už tomu můžeš věřit :grinning:
10. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli moc gratuluju!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
elí, taky gratuluju k úspěšný prohlídce! to jsi hned klidnější, že? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

já se nakonec přeobjednala a jdu až 21.9., to je příští pondělí. zítra by to asi opravdu nemělo ceno. pak budu asi 27 DPO, tak by mohlo být taky něco vidět, když bude vše ok. bojím, bojím..
10. zář 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky mohe jen zdravím vůbec se nanet nedostanu tak ani nevím co tu je nového... :frowning2:
Já v práci válčím jak se jen dá zatím v tom plavu ale snad to půjde :slight_smile:
10. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji: jj, hned je člověk klidnější!! Aspoň trošku :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak dneska manžel odjížděl v 5 hod do práce a od té doby nemůžu usnout!! Takže super!! :sweat_smile:
Akorát mě začala bolet hlava!! No skvělý!! :angry:

Jinak dneska má manžílek narozky, takže se to povedlo mu dát mimíska k narozeninám!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mám obrovskou radost!! :dizzy_face:

Celý víkend jsou naplánované oslavy!! Takže bude veselo!! :grinning: :grinning: :sunglasses: :dizzy_face: Snad to ve zdraví přežijeme!! :dizzy_face:

Tak se holky mějte krásně... Já si jdu lehnout, teda jestli usnu a pak připravovat věci na oslavu! :dizzy_face:

papa kočky :wink:
11. zář 2009 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli tak snad se ti podařilo ještě usnout:slight_smile:
Leni to se poddá chce to čas a zase tu s náma budeš kecat:slight_smile:
Já chtěla sobě k 25tinám mimiska no nestihli jsme, včera jsme s manžou slavili tak třeba na jeho narozky se zadaří a dostane vánoční dáreček:slight_smile:jinak od včera z teploty 36,6 mám dnes 36,0 zmatené že a to jsem 5DC :(
11. zář 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Dneska mám manžu doma, tak moc net nestíhám a půjdu uklízet a vařit na zítra, protože přijede mamka na návštěvu, tak chcem s Filípkem dopoledne někam vyrazit :slight_smile:

Anaji: To pondělí bude určo lepší :wink: Sice je to o pár dní déle, ale zase to bude stát za to, než se nervovat, kdyby nic nebylo vidět :wink: . Copak je týden z devíti měsíců že? :sweat_smile:

Leni: Vydrž, začátky jsou všude těžký, určitě to zmákneš!!! :wink:

Eli: Tak ať se oslava vydaří!! Máte opravdu co slavit :wink:
Eimee: Dodatečně gratuluji k narozkám :dizzy_face: :dizzy_face: . Ty teplotky teď ještě nic moc neznamenají, tak buď v pohodě :wink: :wink:

Holky jak rychle vám vystoupí teplotka po ovulce? Já mám 2 dny po sobě 36,8 a myslela jsem, že ovulka proběhla včera :confused: . Jsem na to měření trošku flákač :grinning: , ráno po mně leze Filípek a zapomínám nebo mi bere teploměr :grinning: . Jo a představte si, že jak jsem párkrát dělala ovu testíky, tak mi lezl na záchod a viděl, že čůrám do kelímku a teď mi ho pořád nosí na záchod :grinning: :grinning: :grinning: a říká: "mami bumbání" :grinning: :grinning: :grinning: . Se z něj picnu :grinning: :grinning:
11. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy tak to si s Filípkem užiješ vid, máš taková pěkné odreagování a kolikáty den cyklu jsi kdy budeš testit?:slight_smile: tak si zítřejší návštěvu pěkně užijte:slight_smile:!
11. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eimee: Jo jo, užívám si :grinning: :grinning: Je to s ním radost!!! :grinning: :grinning: Doufám, že druhý dítko bude hodná holčička :grinning: :grinning: :grinning: ....
Dnes jsem teprve 20DC, asi 2 DPO. Testovat bych chtěla nejdřív v den očekávané MS 23.9., ale pochybuju, že to vydržím :grinning: . Ještě se mi to nestalo, testuju vždycky dřív a jsem zklamaná, ale nemůžu si pomoct! Však to všichni znají :wink:
11. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jdu vás na rychlo pozdravit. Mám zas fofr v práci, dnes jsem se tady tak rozčílila, že doufám, že jsem tím tomu zárodečku nic nezpůsobila. :frowning2:
jinak dnes ráno jsem ani netestila, asi zas až zítra lupnu jeden mamatestík, ať mám zas pocit, že jsem těhotná, jinak mi pořád vůůbec nic není.. :confused:

vendy, no s tím Filípkem ted užiješ prču! ty děti jsou pusinky! :grinning: co se týče teplot, já měřila vlastně ted první cyklus a ovulku jsem měla teplotu 36,6, druhý den 36,7, pak 36,9 a pak už pořád nahoře.

tak hezký víkend všem! :slight_smile:
11. zář 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Tak jsem doma osiřela :slight_smile: . Manža je na pivu a Filípek spinká :slight_smile: . Dnes byla u mě mamka na návštěvě, tak jsme si užili hezkej den..

Anaji: díky za postřeh ohledně teplotky :wink: . Dnes ráno už jsem naměřila 37,1, takže to bude v pohodě :slight_smile: . Buď ráda,že ti nic není, není o co stát :wink:

Tak hezkou neděli a dobrou
12. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek