• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
ahoj..a dobré ráno.Tak ke mě opět můžete zapsat..že mrcha dorazila. :angry:
Jinak všem těhu i snažilkám hezký den :slight_smile:
13. zář 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja nejsem vůbec v obrze tak je tu nějaká nová těhu??Nejhoršíje že vy si budete už povídat o dětech třeba ještě nebudu ani těhu :unamused:
13. zář 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak je zase po víkendu :unamused: To je hrozný, jak to letí! Manža je na noční, tak jsem sama doma..

Kami: To mě mrzí :unamused: Drž se!!

Leni: Nová těhulka je Anaji!!! :dizzy_face: :dizzy_face: Jinak zatím nikdo... Neboj, netěhu nás je ještě opravdu dost :wink:
13. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy:děkuju..Budu se snažit,ale věř mi je to fakt těžké ..vidět zas tento graf..http://www.fertilityfriend.com/home/kkamca
13. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamco, úplně vím, co prožíváš :pensive: . Hlavně když víš, že ovulka proběhla, snaženíčko taky, tak v čem může být problém... :unamused: . Minulý měsíc jsem byla taky dost na dně, ale nezbývá, než jít dál...
13. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou holčinky..mám vás moc ráda :slight_smile:
13. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou :slight_smile:
13. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak jak se tu máte?? Celý víkend jsme oslavovali manželovi narozky a bylo to super!!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Teď si dávám caro a čajíček a dojídám dortíček :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky jedno se musí nechat, při těhotenství si fakt ženská musí zvyknout na strach, protože jsem nervózní furt!! Nejradši bych byla furt u Dr. a koukala jsem se na ultrazvuk... :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. zář 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda :slight_smile: . Tak my máme za sebou nakupovací dopoledne, oběhala jsem několik obchodů. abych sehnala, co potřebuju, ale mám všechno :slight_smile: . U nás bude veliká oslava v sobotu. Tchán mám narozky a moje mamka taky. Narodili se ve stejný den :slight_smile: . Bude velká grilovačka na zahradě a rodinná sešlost :wink:

Eli: Tak to jste si to hezky užili :dizzy_face: Dortík bych si taky dala :wink: , zrovna jsem sešrotovala oříškovou Deli :grinning: . S tím strachem ti dávám za pravdu, taky jsem byla nervózní a hlavně na začátku. Největší klid byl mezi 20 a 30tt. Pak už se zase bojíš porodu :grinning:
14. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím těhulinky i snažilky, po dovolené mám záhul v práci a to mě čeká další dovolená,jedeme na svatbu přes celoul republiku, z toho půlku řídm já s navigací :confused: ..se na to psychicky připravuju. Jinak u nás máme líbankovou atmosféru a přestala jsem špinit, takže mé další těhotenství necháváme momentálně náhodě..
14. zář 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy: Tak to si ještě ňáký čásek počkám než budu v 20tt :grinning: :grinning: Holky ten strach je hrozný!! Nebo jsem hrozná já!! :sweat_smile: Všude člověk čte, že se může stát tolik věcí.. :pensive: :sweat_smile: No, jo..Budu myslet pozitvně!! :dizzy_face: :dizzy_face:
mouse: tak držím palečky v krásném snažílkování!! :dizzy_face:
14. zář 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Eli: Neboj, do 20tt to uteče jak voda!!!!! Uvidíš :wink: Nejvíc se táhne poslední měsíc :wink: A katastrofický scénáře je nejlepší buď nečíst nebo omezit na minimum, protože z toho je člověk akorát špatnej... Znát rizika to jo, ale nic se nemá přehánět :wink: :grinning:

Mouse: Tak zase v pracovním procesu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , Cestu určo zvládneš :wink: , navigace je suprová věcička :wink: . Tak šup do dalšího snaženíčka :dizzy_face: :dizzy_face:
15. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holk, tady je nějak mrtvo :confused: Kdepak všechny jste?????!!!!!
15. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Vendy...jak se vede?
já dnes ráno už vyrazila k dr. a ona tam dnes není:( tak zítra, už mě to nebaví, tak at zjistí o co jde..snad nic strašného a dostanu jen nějaké hormony které teda nechci ale ... :confused:
15. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Eimee! :slight_smile: To je dobře, že jsi zašla k doktorce. Tak dej vědět, jak dopadneš :wink: Vypadá to asi ne rozhozené hormony...? U mně nic nového. Jsem zhruba 6 DPO a začínám si vsugerovávat první těhu příznaky :grinning:
15. zář 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy mooc držím palečky, takže o víkend budeš testovat?
Asi to tak vypadá, jen nevím, zda to nějakýma hormonama v tabletce srovnám, jak rychle a zda to nebude ještě horší, ale zase by to mohlo být jako když vysadíš ant. že pak hned otěhulkuješ:slight_smile: no zítra tam vlítnu!
15. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky :wink: Naději tomu velkou nedávám při našem štěstí, ale alespoň se zatím těším na testování. Chtěla bych testovat až v pondělí, ale jak se znám, tak nevím, jestli to vydžím. Už kvůli tomu, kdyby byla jen jedna/ ve spojení s mým úžasným PMS :grinning: . To je smrtící kombinace. :slight_smile:
U doktorky uvidíš.. Alespoň budeš vědět na čem jsi :wink: Já byla rozhozená před prvním těhu taky, doktor mi bez léčby nedával moc nadějí, tak jsem se s tím smířila a ejhle...Hned jsem byla těhu! :slight_smile:
15. zář 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Moc sem teď nikdo nechodí to je pravda!! Copak asi holky dělájí :grinning: :grinning: Že by se snažílkovalo?? :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:

No, mě jinak dneska bolelo dost břicho, tak jsem měla strach copak se děje, ale přestalo to, tak snad je všechno ok!! Aspoň doufám!!
15. zář 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy a to ten jeřáb zkusila jsi ho?
Eli určitě bude vše ok, neboj:slight_smile:musíš být v klidu aby i miminko bylo spokojené:slight_smile:
A ty jsi Vendy měla takhle rozházený cyklus a při tom otěhotněla?
15. zář 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimee: já jsem dneska celý den proležela... :sweat_smile: :sweat_smile: Jinak v klidu se snažím být!!
15. zář 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčinky. jen vás jdu pozdravit. já jsem tento týden pracovně na veltrhu, takže bohužel bez netu a bez koníka. :confounded: máme tam docela fofry, je to celkem stresík, jsem tam od rána do večera, dom se chodím jen vyspat, tak doufám, že to přežiju ve zdraví a ten zárodeček taky. docela se bojím. :frowning2: :frowning2: navíc se mi už dost motá hlava a chvilkama čekám, jestli sebou nepraštím. bohužel to tak blbě vyšlo, že už jsem to nemohla odříct a vybalit v práci, že jsem těhotná hned takhle na začátku, jsem nechtěla. :unamused:

eimee, chci tě povzbudit, že moje kamarádka, která menstruovala sotva jednou za tři měsíce, otěhotněla, aniž by se vůbec začli snažit. prostě si myslela, že má anovulační cykly, tak si nedávali pozor a za chvíli byla těhule. ale ona je teda sexuální maniak, takže je mi jasný, že plodný dny minout nemohli. :grinning: chce to pořád sexíkovat a těhu tě nemine! :wink:

eli, a ty už nechodíš do práce?

vendy zdravím a přeju co nejvíc těhu příznaků!!! :wink:

mouse, šťastnou cestu s navigací! já jsem tak hrozná řidička, že zásadně jezdím jen trasy, který mám naučený :sweat_smile:
15. zář 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ahojte,je fakt,že toho koníka teď nějak zanedbávám :sweat_smile: , to bude asi tím,že jsem vysloužilá snažilka a momentálně jsem nad věcí :slight_smile: ..a pořád mám zato,že bych se podle rad doktorů spíš snažit neměla

Eimee: naháněčka doktorů...to znám,a na jejich dovolené mám obzvlášť štěstí...ale držím pěsti,ať ti hormony vyladí :wink:

Anaji: dík za morální podporu ohledně mého velkého výletu, naoplátku ti posílám na dálku trochu mé zbylé energie

Eli: myslím,že se ti roztahuje děloha,proto to bříško místy pobolívá :wink:
Vendy: jsi takové testovací torpédo, ale ten elán se mi líbí.. :grinning:
15. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno všem,

i já se omlouvám, že koníka teď zanedbávám ale máme toho v práci víc než obvykle :slight_smile:
jinak já mám kilčo a půl nahoře - bříško se kulatí - ale není to nic výrazného. Od včera už nechodím 5x za noc na záchod, takže se snad konečně vyspím :slight_smile: ale unavená jsem teda stále a hrozně moc.
na kontrolu jdu příští úterý a už se nemůžu dočkat...

eli: určitě je všechno v pořádku
vendy: tak držím palečky na testování
16. zář 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! :slight_smile: Tak jsem se konečně po půl hoďce dostala ke psaní :grinning: . Nejdřív jsme s Filípkem hráli v obýváku fotbal, pak jsme museli prohlížet fotky tatínka v počítači a pak se mi na klíně pokakal... :grinning: :grinning: :grinning: Takže tu máme veselo :grinning: :grinning: :grinning: Dneska je venku nádherně, tak mám bezva náladu, jen myšlenky na těhu se pořád vtírají :wink:
Eimee: Jo jo, jeřáb jsem zkusila, kapu 3 měsíc, teď i po ovu, tak jsem zvědavá :wink: . Ano, otěhotněla jsem i s rozhozenou MS. Doktor mi diagnostikoval syndrom PCO, rozhozené hormony, cysty kolem vaječníků apod. Byla jsem z toho špatná a smířila se stím, že bez pomoci to nepůjde a ejhle... Hned se zadařilo :wink: . Taky jsem to zjistila až docela dlouho a testovací mánie mě minula :grinning: . Proto věřím, že stát se může všechno!!!! Držím palce!

Eli: Jak psala Mouse, bolesti jsou z roztahující se dělohy. Měla jsem to taky. Byly to takový silnější bolesti jako při MS. Pokud nemáš jiné obtíže, tak je to ok. :wink:

Anaji: Určitě to bude v pohodě. Musí to být záhul, ale mimísek si určitě poradí. Pro povzbuzení.. Já byla ve 4. měsíci na koncertě Kabátů a v pohodě :grinning: :grinning: :grinning: . Drž se!

Mouse: Jo jo, nejdřív dělám, jak testovat nebudu a pak je chvilka volna, kdy mám čas a šup testík a na záchod :grinning: . To je tím, že jsem doma :grinning:

Whiskey:Tvůj 14tt vypadá skvěle!!!! :wink: Byla jsi na tom placeném sceeningu? Nevím jestli jsem to někde nepřehlédla.. :slight_smile:
16. zář 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko snažilky a těhulky, tak jsem dnes ráno vykopala sebe a i dr. ordinovala takže jsem dostala utrogestan a nějaký tři tabletky na bolesti, prý to ještě neviděla takhle rozhozený cyklus tak dlouho po noreth.
tak se to snad spraví už chci těhulkovat!!!!
Včera mi naskočil rozvrh a jsem z toho ve stresu jak to budu zvládat, ale hned jak otěhotním nastavím individuální plán a budu chodit jen na zkoušky...
Vendy fakt i koncert kabátů - tak to je v pohodě :dizzy_face:
Mouse to máš super ten nadhled já každý den smutně prohlížím albíčka:slight_smile:
Ahoj whiskey máš nové fotečky?
Tak se těhulky držte, držím palečky at je vám lépe a drobečci jsou v pořádku!
16. zář 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy: Jiné obtíže nemám!! Právě, že jsem až moc v pohodě :sweat_smile: :sweat_smile:

Holky držte na zítra palečky prosím!! :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. zář 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Filípek před chvílí usnul a mám volno. Dneska bude převážně pracovní. Žehlení a úklid pergoly na sobotní oslavu :slight_smile: .

Eimee: To jsem nějak přehlídla,že studuješ... :sweat_smile: Copak děláš za školu? Budu ti držet palce, ať se vše srovná a další cyklus objevíš // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jo a s tím prohlížením albíček jsme na tom stejně :unamused:

Eli: Palečky budeme držet!!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak jdu makat! :slight_smile:
16. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek, nějak jsem podcenila porci k obědu,tak se jdu namlsat na koníka..Vendy s pokakaným Filípkem mi pomohla zahnat i hlad :grinning: ...jak můžeš při takovém rarachovi mylset na tetsování mi nní jasné..ehm, pardon..vlastně je, ale i tak je ten prcek asi celkem účinný rozhaněč chmurů

Eimee: taky nevím,že studuješ :confused: , myslela jsem,že už pracuješ..anebo studuješ při práci?..to máš můj obdiv, já z začátku semestru milovala,jenom to utváření rozvrhu a úvodní přednášky..každopádně jsem zvědavá co utrogestan vykoná, snad ti tu divokou hladinu zklidní

Eli: držím pěsti a jsem zvědavá na novinky a fotečku juniora/ky
Whiskey: pro tebe to samé, i když ty to máš později..věřím,že z pohledu těhulek se to vleče,ale mi se zdá,že čas tak letí..vždyť ti pomalu končí první trimestr,jupíí :dizzy_face:

U mě nic nového, akorát včera jsem použila poslední objevený ovu test a kontrolka se pěkně barvila, hleník teda nepozoruju, před pár dny spíš vodový a včera už krémový, tak jsem ztoho jelen a můj nadhled tudíž zůstává zachován :grinning:
16. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse máš můj obdiv nadhed závidím. Dneska v rpáci kolegyně oznámila 18 tt já to tedy vím od začátku ale jako personální to musím řešit, tak je mi smutno....já se právě do studia pouštím při práci uf už ted mám dost tak nevím jak to budu zvládat no snaad jo!také doufám, že utrogestan pomůže mám ho na 10 dnů, je i pro natěšené těhulky jako podpora tak snad :dizzy_face: :dizzy_face:
16. zář 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Dneska tu koukám nikdo není... My byli dneska poprvé s Filípkem na hudebním kroužku a bylo to fajn..
Vlastně ani nevím, co psát..Je mi smutno...zahlédla jsem na hlavní straně Elišky albíčko... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: Eli, je mi to moc líto a posílám ti hodně sil, ať to s manžou zvládnete :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
17. zář 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek