• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
eli: taky mě moc mrzí co se stalo :frowning2:
já jdu na kontrolu v úterý a začínám mít nějaký strach, že by taky mohlo být něco v nepořádku ...
17. zář 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
elisko..Příště to už vyjde,, :pensive: Hlavu vzhůru,vím jaké to je..a i pár holek odsud.. :unamused: :pensive: :pensive:
17. zář 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli: bobulko..je mi to líto...ty pocity zmaru mám čerstvě zažité, my jsme ale nedošli ani k srdíčku :pensive:..přeji ti brzké odeznění bolesti na srdci...
17. zář 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Tak 22.9. jdu na revizi, tak na mě myslete děkuju!! :pensive:
Pan Dr. mi dneska řekl, že pokud bude všechno v pořádku, takže se můžeme začít snažit za 2 měsíce...Tak uvidíme!!
18. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Dnes mám manžu doma, navíc chystáme na zítřejší oslavu tchánových narozenin, tak pomáhám s přípravami a nemám moc čas :slight_smile:
Jen se vám musím svěřit, jakej jsem blbec :unamused: Samozřejmě jsem nevydržela(tušila jsem to :slight_smile: ) a zkusila testík. No bíllej, jak sníh a nálada v čoudu :unamused: . No jo, můžu si za to sama... Je pravda, že jsem dnes asi 10DPO a čárka by ještě nemusela být vidět, ale myslím, že nějakej duch by tam byl...
Navíc už mi z toho hrabe tak, že se mi v noci zdálo, že mám několik pozitivních testů a datum porodu 6.6. :grinning: :grinning: a že vám to píšu na koníka :grinning: :grinning: :grinning: . Už bych asi měla ve snaženíčku přibrzdit :grinning: ..

Eli: Budeme na tebe myslet :pensive:
18. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezkou sobotu, holky!
eli, je mi to taky moc líto, nemam slov. jsem z toho v šoku, nevím, co napsat... :frowning2: :cry: přeju ti strašně moc síly!! čas všechno zahojí, určitě zas bude líp a mimouška se dočkáte!!!
já jdu poprvé k doktorovi v pondělí ráno, ale potom co se stalo elišce a mouse už nemám odvahu se radovat ze sílících čáreček, ještě zdaleka není vyhráno.. :pensive: navíc po tom blbým veletrhu jsem jak spráskanej pes a ke všemu mě začlo bolet v krku a mám rýmu, tak snad to nemá na nic vliv.

vendy, 10 dpo ještě nemusí být ani stíneček. neztrácej hlavu! určo to může ještě vyjít! :wink: mně už z toho těhulení taky šibe, dnes se mi zdálo, že začínám rodit.. začla mi týct voda a já dostala šílenej strach z porodu, až jsem se probudila! :slight_smile:

tak holky, hezký víkend a já v pondělí dopo napíšu.
whiskey a marku, jestli tu budete, písněte mi prosím, jak probíhá první prohlídka u gyndaře. jsem z toho krapet nervozní. :sweat_smile:
19. zář 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Mouse: Mám na tebe dotaz, jak probíhá ta revize?? Děkuju :pensive:
19. zář 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem zpět z daleké cesty, všechno šlo podle plánu a navíc jsem povyrostla jako řidička :sunglasses: .

Vendy: asi by ty těhu testy měli zakázat, jinak se připravíme o duševní zdraví neboli může existovat závislost na testování anebo testování jako adrenalinový sport? Každopádně já už budu mít od revize skoro měsíc, tak čekám první MS a pokud nepřijde, tak se na testování vrhnu taky..třeba ta náhoda vyšla.

Eli: pokud jde o revizi u mně, tak gyndr.mi napsal zprávu, s tou jsem přišla do špitálu, kde mě nejdřív prohlídli= utz, tam zjistili,že embryjko vážně neroste čili napsali zprávu k hospitalizaci, načež sestřička mě uvedla na oddělení ( předtím mi vzali krev na hcg,měřili tlak a teplotu + spousta otázek typu, jste alergická na penicili, kdy jste naposled brala antibiotika atd. ..na oddělení se mnou hovořila další doktorka a vyplnila podklad rpo lékařskou zprávu před zákrokem, potom mě ubytovali na pokoji ( sebou jsem si vzala papuče, vložky, noční košili ti dají erární) a čekala jsem na posteli až na mně přišla řada..předtím mi dali nějakou piluli a šla jsem na wc,no a pak jsem jela na sál..na něm hup na kozu a čekání na anesteziologa, mezitím mě sestra připravila= napíchla na kapák z něhož pak tekla tekutina , po níž jsem usla jako špalek..proudila jsem se až když mě s postelí převáželi sestřičky. Břicho mě bolelo chvíli jako při MS a po narkóze jsem se cítila v pohodě, ale i tak se nesmí dvě hodiny vstávat..takže to jsem si dala šlofíka, no a pka přišla sestra, zkontrolovala jak krvácím( nekrvácela jsem) a mohla jsem jít domů..a cestu mi dali lékařskou zprávu a z tou jsem šla asi za týden na kontrolu, kde mi pan doktor kuknul do dělohy a zjistil, že mě vyčistil dobře a ukázal mi,jak se tvoří nová sliznice. Tak jak to píšu to vypadá a ono to je z fyziologického hlediska lehký zákrok, ale psychika je kámen úrazu....mě se s tím pomohla srovnat svatba a to,že jsme dokazali počít přirozenou cestou,takže není důvod si to zopakovat...spíš jsem se bála, jestli mě vyčistí dobře a nebudu mít třeba komplikace,které by další snažení oddálily..naštěstí se nestalo a věřím,že i u tebe bude vše v pohodě a brzy budete moct vlítnou na další snažení.
20. zář 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse: Takhle to z ní jako nic... :pensive:
Mně dneska začal lehký hnědý výtok, ale jinak zatím nekrvácím! Ale Jakmile bych začala tak jedeme!! :pensive:
20. zář 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak jsem akorát dorazila z nemocnice...předoperační vyšetření za mnou a zítra ráno na revizi!! :pensive:
Ale už se těším až to bude za mnou!!
A v prosinci se chceme začít snažit znovu!! :sweat_smile:
21. zář 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eliško budeme na tebe myslet! Bud statečná! Prosinec se blíží:slight_smile: určitě vám to znovu vyjde rychlejš než třeba mě :sweat_smile: Drž se!
Já ztrávila celý víkend ve škole tak jsem grogy:( navíc mám fkat nějaký zánět, takže snaženíčko nehrozí, MS zmizela po ant. a utroges.. ale nevím, kdy čekat či nečekat ovu atd...tak to ted nějakou dobu nebudu řešit a uvidíme.
Jak se všici máte při pondělku?
21. zář 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak jsem konečně tady po náročném víkendu! Oslava byla moc hezká,jen Filípek dostal v pátek strašnou rýmu, tak jsme moc nespali a byla jsem utahaná. V sobotu taky nic moc, ale už je mu líp, tak jsem ráda :wink: . Jinak z páteční depky jsem se dotala, zkusila jsem testík ještě v sobotu a zase nic, takže je to asi jasný. MS má přijít ve středu a už se hlásí první příznaky... Ale nějak už jsem na to psychicky připravená :wink:

Anaji: Snad jste s mimouškem v pořádu a nemůžeme se dočkat zprávičky :wink:

Mouse: S tím testováním máš pravdu! :grinning: Myslím, že závislost na testování existuje a jsem toho živým příkladem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Už jsem doma vyčerpala zásoby, tak mám klid :grinning: Přeju, ať MS buď nedorazí nebo dorazí. Hlavně, že budeš vědět, že tělo funguje, jak má :wink:

Elisko: Přeji hodně sil :pensive: . Do prosince to uteče, jak voda :wink:
Eimee: Teda, aby toho nebylo málo, tak ještě zánět... :angry:
21. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky. Tak nesu dobrou zprávičku do naši smutný diskuse. Ráno jsem byla u mudra a ten mi potvrdil těhu. :slight_smile: :slight_smile: tudíž jsem oficiální těhule dokonce i s těhu průkazkou. :slight_smile: dle ms odpovídám 6+1tt, dle ultrazvuku dokonce 6+2tt. Mimísek má 5,2 mm a tluče mu srdíčko! :slight_smile: vůbec jsem tomu doktorovi nemohla uvěřit a nejdřív mi přišlo, že na tom utz vidím jen černou díru, ale pak tím utz najel přímo na ten pulsující drobeček a bylo to jasný! :slight_smile: prý je všechno v pořádku, ale když jsem mu řekla, že jsem včera nepatrně špinila, tak mi pro jistotu napsal ten utrogestan. prý to nemůže ničemu ublížit. na další kontrolu jdu až 13.října, to je snad za sto let!!! :fearful: nejradši bych tam chodila obden, abych věděla, že je vše v pořádku. :sweat_smile: tak teď musím doufat a hlavně myslet optimisticky, což je těžký po tom všem tady.. :pensive:
21. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji: Mocinky gratuluju!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To je úžasný!!!!
21. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy, díky. :slight_smile: nakázala jsem si, že se budu radovat a myslet pozitivně, z hlavy se snažím vyhnat všechny pochybnosti a strachy, zatím mi to jde a jsem opravdu celá rozradostněná! :slight_smile: když se to tak vezme, tak bysem se mohla pořád něčeho bát, po prvním trimestru třeba zas dalších komplikací, pak porodu a toho co bude potom a pořád dokola, takže na to prdím a budu si užívát momentální radost! je to neuvěřitelný pocit, že ve mě roste takovej prďolka! :slight_smile:

no a s tím testěním uvidíš, dokud není ms, může být mimi! to je jasný! hlavně že máš cyklus v pohodě, to je velká naděje na úspěch! :wink:
21. zář 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
anajííí moooc gratuluju! hlavně bud v klidu at se ten strach na toho pididrobečka nepřenáší:slight_smile: raduj se je to úžasnééééé!!!!
dnes mi přišel mail další kolegyně porodila krásnou holčičku aaach jo!!!!
tak anaji marku a další těhulky prskejte prskejte těhu bacílky:slight_smile:
21. zář 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Jakpak se máte při úterku? Na mě začíná doléhat PMS, tak se s ním peru, co mi síly stačí :sweat_smile: Zítra má přijít mrška...Pojedu na 2 dny k našim, tam bude alespoň nějaké rozptýlení :slight_smile:

Anaji: Máš fotečku z UZ? :dizzy_face:
Holky těhulky a vlastně i snažilky..Máte už vybraná jména pro prcky? Já bych nevěděla kluka...,ale na holčičku se mi začala hrozně líbit Laura :slight_smile:
22. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
já dnes byla na kontrole - tak sice mi dr neudělal utz, ale dal mi poslechnout srdíčko a vše je prý v pořádku.
změřil mi pánev a dostala jsem žádanku do Gennetu na screening - a za 14 dnů jdu na krev a na tripple testy.

vendy: my máme Ondráška a Anežku :slight_smile:
anaji: blahopřeju a opatruj se ať se u tebe mimískovi daří :slight_smile:
eimee: tak tfuj tfuj tfuj ať jsi brzy těhu a držím palečky ve škole.
eli: tfuj tfuj do nového snažení - teď už to určitě klapne :wink:
22. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,užívám polsední den dovči,je krásně.. a tady čtu samé dobré zprávy .. Anaji blahopřeji k ofiko nabytému stavu těhule a Whiskey držím už s předstihem pěsti na další vyšetření.
Vendy: pokud jde o jména,tak u nás taky boduje Ondřej, ale holčička nám vrtá hlavou..tam spíš vím,co nechci ( Nikolka, Kristýnka), ovšem Laura zní neokoukaně :wink: ..takže držím pěsti,ať se její nositelka brzo vyskytne by´t prozatím v podobě dvou čárek na testu.
22. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Whiskey: Gratuluju k další úspěšné kontrole :wink: , to je mazec, jak to letí, vždyť už za chvíli budeš v půlce! :sweat_smile:
Mouse: To ti dovolenka vyšla krásně viď? Ten Ondřej se mi líbí, jen je to bratranec, ale to by nevadilo :slight_smile: . Taky mám jména, ktrerý vím, že nedám (Natálka, Nela, Tomáš...). Ne, že by se mi nelíbily, ale je jich kolem mně plno...Jo a Tomáš je manža, toho jsme zavrhli při prvním těhu, jinak hezký jméno. Jo a ještě jsme chtěli dát Štěpán, jenže se Filípek narodil v prosinci..
22. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moc děkuju :slight_smile:
sice jsem po dnešku taková zklamaná - myslela jsem že už nám pan dr. řekne pohlaví ale tak hlavně že je vše v pohodě
nejhorší je, že poslední dobou trpím strašně na migrény - takové bolesti hlavy - no hrůza :confounded:
nám se líbil ještě František a pro holku Barborka :slight_smile:
22. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! taky moc děkuju!
téda, koukám konečně zase pozitivní téma! :slight_smile: mně se na holčičku odjakživa děsně líbí Eliška, ale teď mě dost odrazuje, že je už trošku přeeliškováno. :unamused: pak ještě Klárka a právě ta teď taky ta čím dál častější Nela. a kdybych nebyla stará konzerva, tak bych dala jenom Ela. to mi příjde úplně úžasný, krátký a pěkný, ale už slyším ty komentáře, že to není v kalendáři a kde jsem to vzala atd atd. :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a na kluka se mi líbí Petr, ale manžovi děsně ne, takže to asi taky nedopadne. :slight_smile:

teda whiskey, ty už jsi 15tt. to je fakt super! dyť tebe už za chvíli prďola začne kopat! ty se máš! nejkrizovější začátek máš dávno za sebou! :slight_smile: a máš už za sebou nějaký vyšetření? mně ten doktor nabízel jakýsi zpoplatněný NT screening, který se dělá v 11.-13.tt. zkoumá se to projasnění šíje a nosní kůstka - kvůli Downovu syndromu. tak na to asi půjdu. nejradši bych chodila na vyšetření obden a hned bych byla malinko klidnější. :slight_smile:

mouse, takže zítra do práce? to máš fajn, tenhle týden uteče už jako voda a příští týden je o den kratší, jupí! :slight_smile:

vendy, tak jestli mrška přijde, tak si ji odbydeš u vašich a po návratu už se zas pomalu budeš moct připravovat na snaženíčko! :slight_smile: fotečku z utz mám. je tam vidět jen velká černá díra a mini ocásek. :slight_smile: včera jsem se to snažila nafotit, ale nějak mi to nešlo, musím říct manžovi.
22. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey, to je vlastně fakt, že už by vám pomalu mohli říct pohlaví. dyť marku to tady psala už celkem dávno. asi záleží jak je prcek natočenej. a máš nějaký vnitřní našeptávání, co by to mohlo být?? :slight_smile: tak hlavně že jste bez komplikací! a postihlo tě vlastně těhu zvracení? myslím, že jsi tady ani nepsala, že by tě to přepadlo, ne?
22. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Whiskey: Neboj, ve 20tt pohaví určitě klapne :wink: . Migrény jsem taky měla, v prvním trimestru mi doktor dovolil alespoň Paralen a vydatný spánek..

Anaji: Na ten screening určitě jdi, je ještě přesnější než tripple testy... A už máš nějaké specifické těhu příznaky?
Jinak mám opět nutkání koupit si ještě dneska testík :grinning: . Tuším na 90%, že bude negativní, ale nemůžu si pomoct :grinning: . Nejbližší lékarna je od nás ale 3km :unamused:
22. zář 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji: no já jsem nezvracela ale nejlíp mi stále není - hlavně ta hlava a motání se - to nic moc
jak píše vendy: mohla bych vzít paralen a pořádně se vyspat - jenže vstávám do práce v půl 6 a asi 6x jdu za noc na wc - takže z toho spánku moc není :slight_smile:
já za sebou mám 2 utz - podle kterých bylo vše ok - na ten screening půjdu až v 21. týdnu - a zřejmě si ho nebudu muset platit - na ten v 11. týdnu jsem nešla - a teď za 14 dnů budu mít ty tripple testy
no moje tchýně říká, že si je na 99 % jistá, že to bude kluk :slight_smile: ale já sama nevím - ani žádné vnitřní pocity co by to mohlo být

vendy: no škoda, že to máš tak daleko :slight_smile:
22. zář 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak se přidávám do diskuze o jménech chtěla jsem hrozně dlouho Natálku ale je přenatálkováno tak Charlotte to se mi hrozně líbí a chlapečka Kryštofa. Elu ted také v okolí jednu znám, hezké jméno jen to chce přemýšlet s přijmením což se mé kamarádce moc nepovedlo, nebudu to radši psát :confused:
vendy tak at pms brzy přejde, také to znám to lítání do lékárny a pak doma to zklamání:( ale třeba ne // :slight_smile:
22. zář 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já pořád žádný extra příznaky nepociťuju. jen ty prsa mám večer děsně těžký a bolavý. a jsem teda dost unavená, ale nevědět že jsem těhu, tak to sama na sobě nepoznám. jo a taky nemůžu alkohol. někdy před dvěma týdnama jsem si dala vinný střik a ráno mi bylo jako kdybych vypila lahev špatnýho vína.

whiskey, tak aspoň že nezvracíš! z toho já mám hrůzu. že by mě to mohlo přepadnout třeba v autobusu nebo někde na ulici.. :sweat_smile: na ten záchod chodíš teda super často! jak se pak má člověk vyspat, že? :rolling_eyes: a co bys víc chtěla, holku nebo klučíka? já vím, že je to samo jedno, jen aby to všechno dobře dopadlo, ale stejnak má asi každý tajný přání, co by chtěl. :dizzy_face:

vendy, klidně testni. já taky nikdy neodolala. i když už jsem mrchu mrší cítila, tak jsem stejnak testila, jak o závod. :slight_smile:

eimee, kryštof se mi taky dost líbí. ale bohužel máme v práci jenoho chlápka příjmením kryštof a není to zrovna můj oblíbenec, tak mi to jméno celkem znechutil. :zipper_mouth: no a to jméno Ela mi právě přijde, že se hodí i k českýmu příjmení. myslíš, že ne? my máme teda celkem obyč český příjmení a ta Ela mi k tomu celkem jde. no ale manžu by asi kleplo.. :slight_smile: jemu se prosím pěkně líbí jména Romana a Renata. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
22. zář 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky,tak vás mooooooooc zdravím sice nestíhám dočítat ale aspoň se hlásím :slight_smile:
Tentokrát MS přišlai i bez pichajdy :slight_smile:
V práci si už taky jakž takž zvykám a začínám mít pocit že to chápu :sunglasses: tak snad nezůstane jenu pocitu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Tak se mějte mooooc krásně a občas si na mě vzpomeňte ju :wink: :wink: :wink: Pááááááááá
22. zář 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Tak mě dneska pustili domu a zítra ráno v 8 hodin jdu do nemocnice ještě na ultrazvuk, tak snad bude všechno ok!! Ale musím říct, že doma je doma a jsem ráda, že jsem z nemocncie pryč!!

Děloha bolí, ale nekrvácím!! takže snad už bude jenom dobře!!
23. zář 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli: tak držím palečky ať je to všechno v pořádku a ať můžete brzy začít se snažilkováním :slight_smile:
23. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek