• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
eli, taky přeju co nejrychlejší uzdravení fyzicky i psychicky! :frowning2: uteče to jako voda a zas budeš mít na testíku dvě čárečky!! už víte, že vám to jde, tak to bude určitě co by dup!

leni, zdravím do práce. tak super, že se ti tam líbí! ať se ti daří a brzo máš všechno v malíku! :wink:
23. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak jsem doma od našich! Bylo tam fajn, ikdyž to byli jen necelý 2 dny. :slight_smile: Tak do lékárny jsem nakonec zajela a byla samo /. Mrška dorazila právě před chvílí. Je to na houby, ale už jsem s tím počítala. Alespoň je skoro přesná jak hodinky a nemůsím dál v nejistotě čekat :wink: Jen jsem od Filípka ještě dostala rýmu jako trám, tak mi není dobře, ale když to není nic horšího... :slight_smile: Taky jsem přemýšlela, že se objednám k doktorovi na vyšetření, jestli je vše o.k. Přeci jen se snažíme už od ledna... Co myslíte?

Leni: Tak to je fajn, že v práci lepší :wink: Počkej, za chvíli to budeš mít v malíku! :grinning:
Anaji: Třeba tě nevolnosti opravdu minou :wink: , přála bych ti to :wink: . Já je měla od 7tt do 14tt a do 20tt jsem moc nemohla jíst...
Whiskey: Budu držet palce na testy! U mně taky tipovali kluka a vyšlo to. I já to podvědomě cítila :slight_smile:
24. zář 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Vendy: taky mě dnes skolila rýma, mažel má zas bolení v krku..babička nám poradila vypocení se v posteli..moudrá to žena :grinning: . Na prohlídku klidně jdi, myslím že ten rok je spíš pro páry,kteří nechytají každý měsíc ovulku pomocí testíků jako my šílené snažilky :slight_smile: ...třeba tě doktor vyděsí jako minule a těhu příjde opět nečekaně :wink:

Já očekávám stále první MS, už to bude měsíc od revize a jsem zvědavá kdy mě překvapí..včera jsem ze stesku po vzrušení vylovila těhu test a testovala, blbé je,že ještě teď můžu možná mít v krvi zbytkový hcg hormon, takže ani z duchařiny bych se tentokrát nemohla radovat..uff,to jsou úvahy :sunglasses:
24. zář 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse, díky za podporu. Taky si myslím, že když to takhle nejde i pravidelnou MS, ovulačníma testama, tak by vyšetření nebylo k zahození.. Hned v pondělí tam zavolám :slight_smile: Takže testík ti ukázal ducha?? :sunglasses:
24. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

kafíčko,páteček, prodloužený víkendeček a..ano, Vendy, duchařský testíček , předevčírem jsem tu čárku měla spíš za iluzi,neb to bylo odpolední testování, ale dneska po ránu ne mě zase vybaf duch....takže abych měla jistotu, že to je hcg vzrůstající a nikoliv zbytkové ( den po zákroku jsem už měla jenom cca 500 jednotek,což by do toho měsíce mohlo spadnout na nulu), budu teď testovat obden..jupíí, je to tady zase :grinning: ,testování.
Jinak místy mě pobolívý podbříšek,že si říkám, že červená je na spadnutí,pak to přestane,pak zas píchne, prsa mám mírně napnutá..jej,to jsem si za krátko vsugerovala krásné těhu příznaky.
25. zář 2009 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejej Mouse tak to budu držet palečky aby to zbytkové hcg nebylo!!!
Já zase po 5 dnesch pauzy dostala MS, už jsem z toho zoufala, bude ted 10 dnů trvat a pak se týden volno, už se mi chtělo ráno brečet, takže utroges. nezabral:( ještě mám tabletky do neděle, pak zase budu muset na kontrolu...už nevím co s tím:(chci testovatttt!!!mít šanci!!!
Moc se na prodloužený víkend těším zítra jdeme na svatbu pořád jsem si říkala, že už tam půjdeme 2v1 a stále nic:(
25. zář 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Filda usnul a jsem zase tu! :slight_smile: Dnes musím uklidit celý byt, protože nám v neděli přijede návšteva a budeme grilovat :grinning: . Zítra už bych to nestihla, protože jedeme na oběd k našim. Hurá, nemusím vařit! :grinning:
Mouse: Tý jo, taky moc držím palce!!!! Myslím, že máš velikou naději!!!! Marku taky otěhotněla hned po revizi :wink: . To testování úplně závidím, hlavně pokud tam opravdu něco je :dizzy_face:

Eimee: To je pech :unamused: ! A brala ti doktorka krev na hormony? Já se k doktorovi taky chystám... Testovat sice můžu, ale vždycky to skončí zklamáním, tak už mě to přestává bavit :angry: . Svatbičku si užijte :wink:

Tak zatím, jdu gruntovat :slight_smile:
25. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eimee: vážně nevím, co se v tobě děje :confused: , ale štve mě to za tebe, s tak častou MS si neužiješ ani radosti všedního dne, uvidíš co ti řekne dr...určitě za ním zajdi
Vendy: žijete společenským životem a koukám,že chcete vychytat poslední teplé dny..my chceme grilovat 3.10...tak doufam,že ještě bude babí léto

Pokud jde o záhadu mého ducha, tak myslím,že to bylo zbytkové hcg..předchvílí jsem odhalila slabounké špinění,takže víkend u nás bude krvavý, nicméně jsem ráda,že MS přišla, aspoň je tělo v pořádku a můžem se vrhnout na snažení. Furt zvažuju jestli měřit BT či ne,ale je fakt,že mi to vědátorství chybí..
25. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse: Jo jo, rádi se scházíme s přáteli, skoro všichni mají malé děti, tak je to fajn. Navíc přijede ještě kamarádka s maželem, se kterou se známe od plínek, tak se moc těším :slight_smile:
S tou Marku jsem to napsala špatně, ona na revizi nebyla...ale to je jedno.. Máš pravdu, hlavně, že tělo funguje, jak má a hurá do snaženíčka.. Budeme na tom podobně :grinning: , jsem 2DC :wink: Já zase zvažuju ovu testíky a vše okolo snažení..Jestli už to nepřeháním... Taky mám ráda, když vím, na čem jsem a racionálně si odůvodním, proč se tělo chová tak nebo tak :slight_smile: . Blbý je, že teď nevím, proč se nedaří, ikdyž tělo funguje a to mě štve... :unamused:
25. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hned jak doberu tak si nechám tu krev nabrat, co z toho zjistí?
Tak si krásně užijte víkend navzdory ms :slight_smile: no je pravda že se nám cykly pěkně sešly:slight_smile: tak budeme doufat že třeba poslední:slight_smile:
25. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eimee: Nejsem doktor, ale každý hormon může způsobit jiné problémy. Buď krvácení, problémy s pletí, anovulaci...atd. Doktorka ti třeba pak upraví léčbu...
Taky všem krásný víkend!
25. zář 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

máme tady krásné nedělní ráno a já plánuju , co dalším dnem volna. Vypadá to na úklid a přípravy na zimu ( kytičky) a na oběd budu páchat halušky..mňam :slight_smile:

Pokud jde o mou MS,tak je víc než divná..objevení špinění předcházelo pátek píchání u vlevého vaječníku, ten se ozval jetšě ten den dvakrát,což mě mírně znepokojilo,neboť vaječník mě takhle nikdá nepíchal..většinou cítím jenom dělohu, která se teda taky mírně ozvala, ale na druhý den už byl čípek opět hore, a špinění ustávalo...jestli má takhle vypadat po 32 dnech od revize MS to nevím...napadlo mě ,že skrz to píchání třeba teprve teď ovuluju a tohle špinění je špiněním ovulky. A pak mě napadl hrůznější scénář,a sice že jsem možná stihla otěhotnět a to mimoděložně, ale i kdyby,tak by mě asi břicho bolelo víc ( nebo spíš zatím ne, protože pochybuju,že by po revizi přišla ovulka v můj kalsický 12-13 den). Dnes jsem si ráno udělala test ( těhu) a druhá čára je teda viditelnější než duch..mám z toho kebuli v rozpacích a zvažuju,jakou laborku bych v úterý přepadka s žádostí o změření hladiny hcg v krvi :sunglasses: .
27. zář 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
m.o.u.s.e.: já měla ještě 3 týdny po revizi TT pozitivní (slabá čárka) hcg z těla mizí hrozně pomalu co se týka MS tak někdy trvá déle než se dá tělo dohromady... přeju hodně štěsí do dalšího snažení :wink:
27. zář 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
alex 001: děkuji za reakci ( zdravím do Ostravy :wink: ), vím že hcg někdy drží jako přibitá..na druhou stranu ( koukala jsem do tvého albíčka) já se dostala jenom do stadia gestačního váčku 0.5mm cca 2200 jednotek hcg, po zákroku to hned kleslo na 500 jednotek, takže samozřejmě ve mně hlodá duch snažilky, že při tak raném MA bych už mohla mít hladinu hcg dost nízkou,aby se mi neukazovaly pozitivní testy, aspoň ne s tak průkaznou čárkou. Ale počítám i s tím, že si se mnou moje tělo takhle hraje No a minimálně v té souvislosti mě štve to,že ještě nepřišla klasická MS, od které bych se mohla odrazit ke snažení se vším všudy, a to jsem se snažila pít po revizi kontryhle,ať se sliznice dá brzo dohromady.
27. zář 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jak jste prožili prodloužený víkend? Já si libovala v krásném počasí, hned se mi i lépe žehlilo, kór když jsem u toho koukala na pohádky. :grinning:
Záhada mých dvou čárek pokračuje, nejjasněji bych v tom měla kdybych zašla ke gyndaři, ale to by bylo za krátkou dobu už druhé razítko na propustce a nechci vzbudit v práci podezření. Za samoplátcovský odběr krve bych vyplázla 220,-Kč, no tak to si asi vážně spíš počkám ještě 14 dní a pokud nepříjde MS a tím myslím krvavá MS a ne nějaké pidi 2denní špinění + testy budou pozitivní šupajdím k doktorovi. Ráno jsem po dlouhé době měřila BT a naměřila 36,9, což odpovídá spíš luteální fázi než těhu ( při něm jsem měla teploty nad 37). Pro uvrtání se do maniakální testovací nálady skočím přes oběd pro Mamatesty..juj, já se teda nenudím :wink: :slight_smile:
29. zář 2009 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
mouse: Tak držím palečky, jak jsi dlouho od revize? :wink:
Já jen, kdy jste na to zase hupli?? :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face:
29. zář 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse: Ptám se hlavně proto, že to s manželem bez toho sexíku nemůžeme ňák vydržet...Teda hlavně já!! :sweat_smile:
29. zář 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! zdravím po prodlouženým víkendu, byli jsme na mini dovči v jižních čechách. super, až na tu jízdu autem po tamních okrskách, kdy jsem myslela, že mi to vyklepe dělohu, o naší skvělé D1 nemluvě! :sweat_smile:
jinak u mě nic novýho, poctivě dlabu utrogestan, takže špinění zmizelo, jinak příznáky téměř žádný. až mi je divný, že nemám ještě žádný nevolnosti. akorát pořád ta únava, večer jsem totálně vyřízená..

mouse, tééda! to vypadá nadějně.. potichounku si myslím, že pokud se ten nejdřív duch změnil v tak krásnou čárečku, tak to přeci vypadá spíš na rostoucí hcg, než klesající, ne? :zipper_mouth: no jsem moooc zvědavá! určitě bych každý den testila. :slight_smile:
29. zář 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli: jsem od revize 5týdnů a jeden den a hupli jsme na to hódně brzo, mě v podstatě nic nebolelo, akorát že za těch 8dní od revize čípek ještě nebyl zpěvněný,tak jsem zase začla špinit, tož jsem si řekla,že to za to nestojí a počkáme aspoň 14 dní a iniciativně jsme nakoupili kondomy,aby se do té mé dělohy vyčištěné nedostal zánět..hm, ale kondomy zůstaly netknuté a řádíme jako dřív :wink: Mě doktor nic o sex.abstinenci neříkal, ani nemluvil že jsem ve fázi šestinedělí,jak se všude dočítám..jen doporučoval počkat s otěhotněním 3 měsíce, načež jsem si vzpomněla na známou feťačku,kterou jsem potkala onehdá s těhu průkazkou v ordinaci a řekla si,že příroda je mocná a zařídí se podle sebe. Blbé je, že jsem se vyprdla na testování, dvakrát jsem zkusila ovul test a napodruhé mi "něco" ukázal , což by pasovalo do doby od 14.9. ---a to je datum celkem brzo na ovulku po zamlklém těhu a ještě dřív na takhle silnou čárku. Četla jsem o ženských ,které v šestinedělí otěhotněly a donosili prcka, jestli to bude můj případ těžko říct, zatím spíš počítám s rozhozenými hormony anebo s horší variantou,že ve mně něco zůstalo půjdu na dočištění :confounded:

Anaji:
D1 je simulace jízdy na koze, ještě teď si pamatuju, jak jsem se bála,aby se mi tím třepáním neuvolnila GPS, ale hlavně že jste vše zvládli..už se těším na utz, ty testíky v tvé galerce už mě nebaví :wink: :grinning: ..hm, mám co říkat při těch svých :grinning: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
29. zář 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli: Oprava, jsem od revize 4týdny a pět dnů
29. zář 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse: Já jsem dneska od revize týden a taky mě nic nebolí!! :wink:
No nedivím se, že jste to nevydržli.... My asi tak dlouho ne!! :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: Takže doufám, že i na dále bude všechno ok!!

Uvidíš, že bude všechno v pořádku!! :wink:
29. zář 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak jsem tady po super prodlouženém víkendu :grinning: Bylo to náročný :grinning: V sobotu celý den u našich a neděle ve znamení bujarého veselí,popíjení a návštěv :grinning: Jo jo, víkend se vydařil :grinning:

Mouse: Tý jo, testík vypadá dost zajímavě, tu záhadu nejspíš rozluští jen doktor, ale takhle silná čárečka se mi jako zbytkové HCG nejeví :sweat_smile: Budu držet palce!!!

Anaji: Hlavně, že jste cestu s mimoušem zvládli v pohodě :wink: :wink: . Ty příznaky si ani nepřivolávej :sweat_smile: , co bych za to dala, mít takové těhu :grinning:

Eli: Pokud jsi v pohodě, tak bych na to hupsla :grinning:

Jinak jsem dneska volala na objednání k doktor. a asi tam nebyli, protože jsem se nedovolala, zítra tam jsou určitě. Možná jsem přišla na příčinu našeho neúspěšného snažení a jsem zvědavá, co mi doktor řekne a snad se posuneme dál :slight_smile:
29. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy: Asi na to hupsnem... :grinning: :sweat_smile: Nejde to vydržet! :wink: :sweat_smile:
29. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,gratuluji novým těhulkám.
Mouse:na tebe sem fakt zvědavá co z toho bude-doufám,že jen to nejlepší :grinning:
U nás nic nového já jsem dnes 18 DC ovu zatim nebyla,tulení taky nějak vázne :unamused: a doma dusná nálada.
Mějte se fajn.
30. zář 2009 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kamči, takže máte taky podzimní depku?Mě opět s... práce, potřebovala bych už konečně vnést do života vyšší smysl...no, nějak bylo a bude,uff.. to snažení někdy vyčerpává, včera jsem doma ani nepustila net ( má závislost), ale stihla se testnout a obě čárky byly stejně silné i z odpolední moči..krásně se na to kouká,ale dokud na utz neuvidím fazolu,tak nevěřím..zatím se budu napínat
30. zář 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse ty máš nervy já bych k dr letěla hned:slight_smile: fakt máš výdrž:slight_smile:) moc držím palečky aby čárečky drželi ?)
Já mám konečně zase po MS tak se můžeme začít snažit jen vůbec nevím kdy ovulku čekat:(tak tomu necháme volný průběh - víkend to jistí:slight_smile:
Kamco ty podzimy také depresím :slight_smile: to počasí..brzy tma...vyšší smysl života chybí no musíme se holt snažit :grinning:
30. zář 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Dnes jsem byla s Filípkem poprvé u zubařky a zvládnul to perfektně :grinning: Pořád dělal na doktorku ááááá, tak jsem z něj měla radost. :slight_smile: Jen jí nechtěl vrátit to zrcátko, jak s ním kouká do pusy, to jsem mu musela vzít násilím :grinning: A konečně jsem se dovolala na gyndu a jsem objednaná na 14.10. :wink: Hurááá. Bude to těsně po ovulce, tak by doktor mohl třeba i vidět , jestli se vajíčko uvolnilo nebo ne... :slight_smile:

Mouse: S tou prací to znám...Taky už jsem tam před těhu nemohla vydržet. Potřebovala jsem svůj život posunout někam dál...Teda ty // pokud takhle sílí, tak to ne zbytkové HCG rozhodně nevypadá :wink: Kdypak plánuješ navštívit Mudra? :wink:

Eimee: Budu držet palce, ať ti tenhle cyklus vyjde bez problémů a těšíš se z // :wink:
30. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer snažilky a těhulky ( nějak se lajdáte Marku, Whiskey :wink: , Anaji to zachraňuje :wink: :dizzy_face: ) , naložila jsem utopence na sobotní akcičku, všude samý ocet, ale bude to dobrééé :sunglasses:
Vendy: právě jsem uvažovala, že bych šla na kontrolu koncem října, pokud MS nepříjde a čárky furt budou. Zítra ráno testuju,ale nestihnu to vyfotit,každopádně budu informovat. U nás jsou mamatesty pořád vyprodané,tak mám Best...Filípek je statečný,jenom aby mu to vydrželo..pěkné zoubyk za to stojí, bude na úsměv balit jednou holky :grinning:

Eimee: taky doufám, že se ti od téhle MS cyklus odrazí k normálu a můžete vesele šounit,s ovulkou to bude tajemné,ale o to větší bomba když se to povede :wink: :dizzy_face:
30. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse: Mňáám, utopence bych si dala hned :grinning: Teda, obdivuju tvojí výdrž :sweat_smile: Je fakt, že není kam spěchat, ale já bych určitě mazala k doktorovi hned :sweat_smile: U nás jsem Mamatest taky nikde nesehnala, Best nemusím, ale pokud máš čárky takhle silný, tak není co řešit :wink: . Ještě k těm zoubkům...Jestli bude mít Filda zuby po mně, tak bude muset balit holky radši na něco jinýho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
Jinak u nás frčí fotbal, tak jdu hodit spršku a zalehnu. Dobrou :slight_smile:
30. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

Vendy: doufám,že se utopenci rozleží, je to nějaký rychlý recept..aspoň, že se můžu vyblbnout v té kuchyni :grinning:, dneska pro změnu nakládám masko na gril
Teda s tím fotbalem je to u vás mánie, není náhodou mičuda rovnou čtvrtým členem rodiny? :grinning:

Ranní testování proběhlo úspěšně, na Bestu čárka silná a na druhém no name testu ještě silnější než kontrolní, ještě jsem to stihla i vyfotit,tak večer dodám materiál ke zkoumání. Co je jiné oproti mému minulému testování je, že teď mě k tomu i mírně pnou a bolí prsa, ale na druhou stranu mám zas divnou BT a dole furt pocit jako před MS. K doktorovi se momentálně neženu, páč budu vypadat jako nadržená jalovice, co nevydržela ani do první MS a taky se bojím,že zas uslyším resp.uvidím špatnou zprávu ..každopádně,pokud MS nepřijde do konce dalšího týdne,tak se objednám k dr...stejně mi říkal,že v takovém případě mám přijít na kontrolu.
1. říj 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek