• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
tak mi to zas nedalo a jukám sem. je to tady fakt návykový! :slight_smile: no co se týče mýho manži a koníka, tak on ze mě nemůže! taky to nechápe, co tady furt dělám. ještě jsem mu ani neřekla, že píšu do diskuzí. vždycky jen dělám, že si prohlížím fotky. asi by ho kleplo, kdyby věděl, co sem píšu za důvěrnosti! on je starej stydlín. :grinning:

holky, já beru ten femibion, právě končím 3. měsíc. a jediný co opravdu pozoruju jsou lepší nehty, mám teď nehty krásně tvrdý a dlouhý. to je u mě zázrak. tak nevím, jestli to je tím femibionem. jinak žádný poznatky.

mouse, ty používáš menstruační kalíšek? no to napiš podrobnosti. to bych si asi nezvládla zavíst. :fearful:

jo, to oko mám naprd. ječný zrno jsem ještě nikdy neměla. :frowning2: navíc jsem slepoň, takže nosím čočky a teď mám používat mast, která se nesmí dávat na čočky, takže jsem si je musela sundat a nasadit si svoje nemožný brejle. tak teď radši nevycházím z kanclu. :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
leni, taky myslím, že ovulku teprv budeš mít. když máš tak dlouhý cyklus, tak by to tak odpovídalo až třeba na ten 19 - 20 DC.
jéé, holky, vy dnes píšete jak draci. :fearful:
musím zas pracovat. tak zatím pa paa
2. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, nevím jestli je to tím počasím, ale jsem poslední dny taky nějak nervózní, malej taky a manža do toho taky :slight_smile: :slight_smile: Už aby přišlo hezky léto, koupáníčko, pohůdka, čas dovolených..to se to bude snažilkovat :grinning: Mimochodem poprvé jsem otěhotněla na dovolené u moře :grinning: :grinning: :grinning:
Anaji - manžel tuhle mermomocí chtěl vědět, co si tu píšem..on už to ale bere v klidu..dokonce už je zasvěcenej do BT a hleníku :grinning: :grinning: :grinning:

Leni - neboj, ovulka se určitě jen někde toulá... a co nevydět na tebe vykouknou tlustice!
2. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Marku,tak včera byl den depka jak vyšitý, dneska alespoň vylezlo sluníčko, tak to pozitivní myšlení jde líp, V práci to dnes taky ujde, skoro mám chuť jim neotěhotnět :slight_smile: ...fakt je, že když je vesele,tak taky nemám čas se těmi příznaky zabývat a obavy z toho, že to nevyjde se neklubou tak prudce , což bude i tím, že úspěch v prvním měsící snažení považuji za výhru v tombole a já mám spíš štěstí v lásce.
Anaji: příběh o mém menstruačním kalíšku jsem popsala výše, já se vždycky rozepíšu do románkových slohů a mezitím mi unikne pět příspěvků od vás :slight_smile:
2. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
m.o.u.s.e.- ty jsi dobrá, co slovo, to perla ...:grinning: :grinning: Macocha mě fakt rozesmála :grinning:
vendy: taky jsme Šimouška splodili na líbánkách u moře v teplíčku...já jsem děsný teplomil :sunglasses: , ale odsamsáť po samsáť.. bydlet bych třeba u moře asi nemohla.´V tyto dny úplně strádám sluníčko a odráží se to bohužel i na psychiku :unamused:
holky už se těším až budu vědět z blogu i vaše jména, neb tohle loging jmenovaní mi přijde někdy takové....prostě neosobní :sweat_smile:
2. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Mouse : díky za vyčerpávajíci informace o kalíšku :grinning: :grinning: :grinning: Docela mě to láká vyzkoušet. Navíc co mám MS po porodu, tak i super tampóny jsou kolikrát málo, jsem jak průtokáč. Asi se to tam pěkně "vytahalo" :grinning: :grinning:

Marku: Nevím jestli to otěhotnění na dovče byla náhoda, ale předtím skoro rok samý zklamání, špatný prognózy u doktora..pak jsme si v březnu odfrčeli za teplíček od všech problémů a bylo to!!!! :wink: Jinak teplomil jsem taky a brala bych tak 4 měsíce jaro, 6 měsíců léto, 1 měsíc zimu :grinning:
2. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
m.o.u.s.e.- by ses divila, jak otěhotět v prvním měsíci není vůbec nic tak neobvyklého, v jedné aktuální diskuzi, ze 12 těhulek otěhotnělo 6 v prvním cyklu!!!! a 4 druhý cyklus!!
2. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo jo, souhlasím s Marku.. Taky znám hodně holek i ze svého okolí, co si jednou šťouchli a bylo to! :grinning: :grinning:
Na druhou stranu je vždycky lepší počítat s neúspěchem a bejt příjemně překvapen než naopak :wink:
2. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
vendy: noooo je pravda, že se tak trochu více spolehám na to, že z naší dovči bychom mohli odjíždět o jednoho budoucího pasažéra navíc :slight_smile: , ale jak já říkám, člověk míní,život mění.........jedem na přelomu července/srpna, tak o teplíčko bude postaráno až až :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
nic holky, musím za Šimouškem, už se tu promenáduje po bytě, věší se na lednici a křičí gurtííík(jogurt) :grinning: ..pa večer
2. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to my plánovali přivést už loni malého Egypťánka, ale zatím si přítel přivezl jenom rozházený střevní trakt. :grinning: ...byl to osud to načasovat až teď, jinak bych tu nemohla tak příjemně debatit :slight_smile: Tak pokud se plodnost dědí,tak po mámě mám celkem slušný předpoklad zapadnout hned, spíš mám strach o přítelovu výbavu v dnešní době jsou ty zádrhele na obou stranách 50:50
2. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Marku: třeba budete odjíždět už na dovču o jednoho víc :grinning: . Náš mladej kupodivu ještě spí...

Mouse: My máme mrňouse právě z Egypta :wink: Naštěstí nám se Faraonova pomsta celkem vyhnula.. :wink: A s tou plodností u chlapů to je fakt. Bída :unamused: U nás nakonec vyšetření neproběhlo, tak ani nevím, ale potomka jsme zplodili, tak asi dobrý :wink:

Anaji: chválím za krásné doplnění tabulky!!!!!! :slight_smile:
2. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, tak jsem doplnila tabulky, tak jukněte, jestli jsem něco nepopletla. kdyžtak písněte, co je špatně. a taky písněte info, co tam u vašich dat chybí. jinak už mě nenapadá co tam ještě doplnit.
joo, a zobrazují se vám ty tabulky s rámečkem, nebo bez?? mně v práci bez a doma s. nechápu. :confused:

a další snažilky, co se tu občas objevují: Jestli chcete, tak mi napište info a já vás tam doplním! :slight_smile:

joo, taky znám dost holek, co otěhotněli na první šťouch! a kolikrát i v případech, že jim doktoři hrozili, že u nich ani neprobíhá ovu. :grinning: to ve mě vzbuzuje vééélkou naději!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, tak já utíkám z práce. dnes se na net už asi nedostanu. tak hezký zbytek dne a co nejplodnější večer!!! :grinning:
2. čer 2009 v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrý večer snažilky :slight_smile: Píšu jen rychle.. Zkoukla jsem seriál :slight_smile: , uvařila na zítra koprovku a dáváme si s manžou vínečko :grinning:
Tak asi budeme mít hezký večer :grinning: Zítra pa pa
2. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojj holky,já taky píšu jen na skok,za chvíli jdu do pelíšku,zítra vstávám do práce v půl pátý :rolling_eyes:
Tak už jsem se dopsala do seznámu,je moc pěknej :wink:
Bohužel dnes se mi naplno rozjela MS,takže jsem 1.měsíc neotěhotněla :cry: :cry: škoda,mrzí mě to,ale na druhé straně jsem ráda,že jsem nemusela na injekci,to jsem fakt děsně ráda,minulej měsíc jsem to dostala za 36dní a teď už dokonce za 33dní,to je krása,už se těším,až mi to skočí a zahájíme s miláčkem nanovo další snaženíčko a třeba to bude úspěšné :grinning: :grinning: Já si měřit ovulku zatím nechci,necháváme to náhodě,nechci se stresovat,takhle jsem v pohodě a v domnění,že třeba to vyšlo,no teď teda zrovna ne,ale snad se to do konce roku povede-musí!!!!!! :slight_smile: :slight_smile:
Jinak já taky beru Femibion 800,stojí mi na měsíc 300kč,to je docela síla,ale je tam hodně kyseliny listové.
Anaji:To je mi moc líto,že máš problémy s okem,tak ať jsi brzo OK :wink:
Přeju krásné sny,ahoojjj :grinning:
2. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko!
Jančo: MS mě mrzí... :unamused: , ale jal píšeš, cyklus 33 dní je fajn, ty bych klidně brala :slight_smile: . Tak hurá do dalšího snaženíčka, určitě to vyjde příští měsíc :wink:
Já jsem dnes 13DC, ta nám začíná pomalu pár dní intenzivnějšího snažení :grinning: :grinning:
Jinak jdeme s Filípkem za chvilku ven na hřiště, tak se objevím po obědě :wink:
3. čer 2009 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky! tak kdepak jste? :slight_smile:
vendy - jak dopadl hezký večer? budou z toho aspoň dvojčátka? :wink:
mouse - teda s tím menstruačním kalíškem jsi mě úplně vyděsila! nedokážu si představit lovit něco tak složitě tam dole! :fearful:
holky teda to jste měly plodný dovči! my se letos asi na dovču ani nechystáme, tak doufám, že se nám zadaří i tady. :sweat_smile:
jani - to nebuď smutná, že to první měsíc nevyšlo, druhý měsíc se určo zadaří! no aspoň se ti zkracuje cyklus! :wink:

Jinak já jsem dnes 3. den po ovu, tak už si začínám vsugerovávat těhu příznaky! :grinning: i to moje pošramocený oko je určitě těhu příznak!!!! :grinning:
3. čer 2009 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojík holky:teda vy ste sranda sama,tady se člověk aspoň zasměje :slight_smile:
Já hlásím že bílek nepolevuje a už je fakt nepřehlédnutelný tak doufám že ovu ťuká na dveře a už to že bych to snad mohla stihnout do 20DC je úspěch pač podle minulého měření teplot byla až tak kolem 26-29DC
3. čer 2009 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Anaji ahoj :slight_smile:
Večer byl mooooc hezký :grinning: :grinning: :grinning: , ale 12DC pochybuje, že plodný :grinning: . Ale to bych už se cejtila jak šílenec, kdybych při každým sexu myslela jen na otěhotnění :grinning: . No.....ikdyž při prvním snažilkování asi jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
My na dovču taky nikam nejedem, nějak nejsou finance..ale neva...
Jinak s ty příznaky jsem si vsugerovávala taky pořád :grinning: a když jsem pak konečně byla opravdu těhotná, tak jsem nevysledovala absolutně nic! :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj vendy, tak si to užijte venku! tady je dnes kupodivu slunečno! :sunglasses:
3. čer 2009 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrá ráno kolegyňky ve snažení!
Janco, teď gratuluji k samospuštěné MS, ale věřím, že jednou budu gratulovat i k // :wink: .
Vendy, účinky vínečka jsou i u nás doma vidět často, naše dítě bude počato na vlně mírného alkoholového opojení tzn. v dobré náladě, takže snad si do života ponese optimismus..ale abych tu nebyla za notorika, tak často zas nenasáváme. Každopádně věřím, že ta včerejší nervozita u vás doma je už pryč :wink: :slight_smile:
Anaji, občas slýchám,že i z očí se dá poznat těhotenství, prý se nějak divně lesknou :confused: . Existuje i věda iridologie a ta se zabývá diagnózou nemoci čtením z oka, já u jednoho iridloga byla a řekl mi, že jsem zdravá jako řepa, akorát levý vaječník je trošinku slabší ( ale plodnost to prý neovlivňuje).
Včera jsem měla hroznou chuť udělat si test, protože jak se všechny tetsujete na ovulaci, tak si připadám "out", nakonec jsem ale odlala, beztak by tam bylo vidět kulové a akorát bych měla větší pochybnosti.
3. čer 2009 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
jé, vendy, já než napíšu příspěvek, tak už je tady tvůj. mám nějaký zbržděný reakce! to bude asi taky těhu příznak! :grinning:
jo, to sexování podle ovu je na zbláznění! ale 12DC je akorát čas na zvýšení frekvence snažilkování! :wink:
3. čer 2009 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj mouse! teda ta iridologie zní zajímavě! o tom jsem ještě neslyšela! já byla jen dvakrát u kartářky :slight_smile:
jo o těch lesklých těhu očích už jsem taky slyšela. mně pro jistotu to jedno ještě asi i oteklo, aby na sebe víc upozornilo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a s tím vínem jsme na tom taky tak. my si dáváme skleničku vínka tak obvečer. nevím, jak to v těhu bez toho vydržím. :sweat_smile: ale snad zafunguje takový to jak říkaj těhule, že nemaj na alkohol ani pomyšlení a nechutná jim.
mouse, koukám, že jsi nejblíž naději, že nepřijde MS! tak o víkendu už by mohlo být na testu něco vidět! :wink:
3. čer 2009 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
já než napíšu příspěvek, tak to je sto let. musím být velmi nenápadná. jsem v práci! :confused: :zipper_mouth:
3. čer 2009 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
tak si holky představte-já te´d byla nahlédnout do zahrady no chvilinku sem tam byla a jak sem se vrátila zvonila pošta.Nějak divně se culila nesla mi dop.dopis.A až teď chápu tojejí culení ona u nás byla 2x jak sem byla pryč malýmu dala normální dopis a on ho měl v ruce a já to neviděla až teď tak mi to došlo.Ty jo si představte kdyby ten malý otevřel zlodějom,nebo někomu kdo by mu ublížil :confused: :fearful: :fearful: úplně mě mrazí...
3. čer 2009 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj leni! takže ty jak jsi byla na zahradě, tak malej zatím otevřel pošťačce? no to je teda koumák! :confused: no ještě že to byla jen ta pošťačka! no už o tom radši nepřemýšlej!! :frowning2:
a co tvůj bílek? :slight_smile:
3. čer 2009 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak malej usnul.. Byli jsme celý dopoledne venku a jsem úplně zmrzlá. Fučí vítr a je tu 14st. Už aby přišlo to slibované léto :slight_smile:
Ještě k tomu vínečku.. Kolikrát už jsem se nad sebou zamejšlela, jestli nemám sklony stát se alkoholikem :grinning: , tak si ráda dám tak ob den sklenku..Manža je spíš pivař, ale občas si dá vínečko se mnou :slight_smile:
Anaji , před prvním těhu jsem taky přemejšlela, jak to bez toho vínečka půjde :slight_smile: (fakt nejsem žádnej ochlasta :grinning: ) a když to přišlo, tak to bylo tak automatický, že to mozek přijal jako fakt, že prostě nesmím a šlo to samo. Dala jsem si v tom 5. nebo 6. měsíci v létě malý pivko, to nijak neublíží... Trošku horší to bylo pak při kojení, to už mě lákalo, ale vše se dá vydržet. Nejdůležitější je mimi a ostatní jde stranou. Popíjet pak můžem zbytek života :grinning: :grinning: :grinning: A to nekojím vůbec teprve 14 dní :grinning: :grinning: :grinning:

K těm "těhu očím".. Můj tchán, když jsme přijeli z té plodící dovči, tak jen co jsme přijeli prohlásil, že jsem těhotná, že to na mě vidí. Jsem se mu vysmála :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mouse - ta nervozita je u nás už fakt lepší :slight_smile: Manža totiž dělá ještě dálkově vejšku a má zkouškový, takže to je o to složitější.. :wink:

Leni - to je teda koumák.. docela se toho taky děsím, s dětma je to mžik a jsou v prčicích.. :fearful:
3. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Uf, to jsem se rozepsala... :wink: Hodila jsem do sebe u toho koprovku, jdu dát slepicím zbytky z ledničky a musím žehlit... Ach jóooo. Mně to neba :frowning2: ale musím...
3. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojka holky: já mám dnes den DDDDDDDDDD :frowning2: , vletím do obchodu u poladny zjistím, že pěněženka zůstala na botníku.... poleju si nové kalhoty olejem,pak mi volal táta (asi tak po půl roce)l , že je v nemocnici.. měl nějakou mozkovou příhodu :frowning2: , vlastně vůbec nic zatím nevím, neb byl celý vyhukaný a mluvil jak splašená včela......auto má samozdřejmě manžel, kterému se od rána nemůžu dovolat, takže pojedu s malým vlakem...a ještě mě začalo děsně bolet břicho...prostě... když se to, tak se to!! jsem zvědavá co mě ještě dneska čeká :rolling_eyes:
anaji: že by to všechno, co se mi stalo, byly příznaky těhu:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:, no uvidíme uvidíme uvidíme v neděli :fearful:...sranda musí být :grinning:
pa kočenky, musíme letět na vlak
3. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek