• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
Ahojky mouse:
A co myslíš já??!! :sweat_smile: Včera jsem to nevydržela a skočila po manželovi, jak nevím co...Sice to bylo jako poprvé, ale hezké!! Takže jsem to fakt nemohla vydržet!! :sweat_smile: Ale když mě nic nebolí, tak problém přece neni!! :sweat_smile:
Na Tebe jsem holka te´d zvědavá!! Strašně bych Ti to přála a te´d i sobě, když už jsme na to hupsli... :sweat_smile: :dizzy_face:
1. říj 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky,
mouse moc držím palečky at to ted už vše vyjde! Testování je super obzvlášt když jsou tam //:slight_smile:)) já netestovala už aspon 4 měsíce:( tak doufám, že to zase přijde:slight_smile: jsem 11DC normálně takhle chodívala ovu tak uvidíme:slight_smile:
Eli tak to je super :dizzy_face:
1. říj 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

já dnes byla u zubaře :slight_smile: naštěstí jen na prohlídce - mám si koupit pastu s calciem a přijít po 6nedělí :slight_smile:
no a cestou do práce jsem našla super obchůdek a nakoupila jsem zas něco pro prcka pokus se to večer všechno nafotit a přidat do alba společně s rostoucím bříškem

mouse: tedy to by bylo super kdyby vám to vyšlo hned takhle brzy - držím moc palečky
a ostatním holkám samozřejmě taky - a posílám samé těhu bacily - tfuj tfuj tfuj
1. říj 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. říj 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčiny!
whiskey, téééda! copak to je asi za nevěstu! :grinning: no to je super! hned ti pošlu hlas! :slight_smile: musím objektivně říct, že ti to tam opravdu nejvíc sluší. i ta tvoje fotka je taková kvalitnější než ty ostatní, mi přijde. no to jsem zvědavá, jako cenu vyhraješ! :slight_smile: a bacha na mouse, aby se tam ještě dodatečně nepřihlásila a neuhranula porotu! :slight_smile:

jdu vás dočíst.
1. říj 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Dneska jsme byli s Filípkem dopoledne na hudebním kroužku :slight_smile: Je to bezvadný..zpívání, tancování, malování.. :slight_smile: Mám z něj radost :slight_smile:
Mouse: Budu se těšit na večerní fotečky :dizzy_face: Myslím, že o těhotenství už není pochyb :dizzy_face: , hlavně ať je mimoušek velikej bojovník!!! :wink: S tím balónem u nás je to přesně tak :grinning: Filípek dostal hned po narození kopačky a balón :grinning: Už jich má asi 10. Naštěstí ho to opravdu baví, jinak bych ho nenutila :slight_smile:

Whiskey: Taky se budu těšit na fotečky a nevěsta č. 6 má ode mně hlas :grinning: , opravdu ti to moc sluší!!! :dizzy_face:
Eimee: Přeji příjemné a hlavně úspěšné snaženíčko :grinning:
1. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé holky tak moc díky :slight_smile:

vendy: to je super, že se Filípkovi líbí - a že ho to baví
mouse: taky se těším na fotky - no myslím, že těhu je jasné :slight_smile:
1. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Whiskey: taky musím pochválit tvou finálovou fotku, jsi na ni krásně přirozená a vidím tam i sexy výraz :wink: :grinning: , nemám zkušenosti s posíláním sms na tyhle 900 čísla, ale zkusím zahlasovat, ať vyhrajete minimálně tu digikameru..ta se bude při mimču hodit.

Vendy: Filípek je prostě předurčen vyprodávat fotbalové stadióny, buď jako fotbalista nebo jako pěvecká hvězda :grinning:

Eli: ty dračice !!:grinning::grinning: j :grinning: ..ale chápu, taky jsem po revizi měla splašené hormony, krom toho,že se mi splašil i stav pleti
Eimee: tobě už teď přeju o víkendu pěkne tulení, myslím na tebe
:wink:
Uff, už jenom půlhodina a mažu domů, prsa bolí čím dál víc :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ještěže břušek už ne, ale otravoval půl dne

Večer zas písnu
1. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse, taky myslím, že je to jasný.. :slight_smile: když čárečka sílí, tak přece hcg stoupá a to může znamenat jedinou věc! :wink: ale hlavně tfuj, tfuj, tfuj, aby bylo všechno tak jak má! :slight_smile:

vendy, teda to tvoje dítko nás tady všechny láká k mateřství! musí to být super šikula! :slight_smile:

já to dnes balím a hurá dom. mějte se! :slight_smile:
1. říj 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse: Prostě to nešlo vydržet!! A jsem hlavně v pohodě! Břicho nebolí a třeba budu úplně stejný případ jako Ty??!! :grinning: :sweat_smile: Kéž by se Ti to povedlo!! :dizzy_face: :dizzy_face: Držím palečky!!
Já chci už taky!!
1. říj 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli: máš recht, hlavní je psychika..já si v té době ,co jsi teď ty říkala, že na těhotnění prdím, když příjde tak příjde a byla jsem smířená s tím, že spíš tak brzy nepříjde, proto jsme ani neužili ochranu. Po akci jsem hned šla na záchod a frekvence tulení taky nebyla usilovná a ono z toho možná něco i bude, čárky silné, prsa bolí, břicho bolí jak před MS..vlastně mám mnohem víc těhu příznaků než minule Dokonce si myslím, že ta moje děloha vyčistit potřebovala po tolika letech brani HA, akorát že ten důvod byl poněkud smutný, jenže všechno zlé ja k nečemu dobré a to dobré nás určitě brzo potká.

Whiskey: teším se na fotky, ta nevěstina fajn, ale těhu pupík bude lepší :wink:
1. říj 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse:dle testu co vidim..neřekla bych že je to zbytkové hcg.. :sunglasses:
1. říj 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse: taky po sexíku jdu na záchod... radši!! :wink:
jsem zvědavá, kdy se nám zadaří!! Necháme tomu stejnak už volný průběh!! Už se nechci tolik upínat!! :wink:
1. říj 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
mouse, super testíky! to opravdu není klesající hcg... :slight_smile: nechceš zajít na tu krev? já bych to zvědavostí už nevydržela! :sweat_smile:

holky, četly jste o tom snížení mateřských? to je hnus, co? nemám slov... oni budou šetřit na rodičkách a sobě si sníží platy o 4 procenta! přitom kolik na tom ušetří, celkem kuloví a nám to udělá tolik peněz. :frowning2: byla jsem ráda, že za poslední rok jsem měla celkem dobrý penízky,ze kterých už mi i tak vzali tolik na daních a pojištění, tak že z toho aspoň budu mít slušnou mateřskou a oni to ti nenažranci zase ještě stihli snížit... :angry: už jsem se připojila na facebooku k matkam proti snížení mateřský! :slight_smile:
2. říj 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji přesně tak také jsem zuřila, na mém platu to bohužel udělá dost a neumím si představit jak to všechno uplatíme z toho mála co dají :rolling_eyes: :rolling_eyes:
2. říj 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no přesně! když trochu vyděláváš, tak to udělá za ten půl rok fakt hodně peněz. přitom kolik nám už za ty roky v práci stát stačil vzít a kdy se nám to vrátí. nikdy. předtím jak chtěli snížit rodičovský příspěvek, tak to by za ty 3 roky neudělalo tolik kolik teď na tý mateřský za půl roku. tak ještě můžem doufat, že to neprojde senátem, nebo že se to zas celý změní po volbách... teda aby se to nezměnilo ještě víc k horšímu. :unamused:
2. říj 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě, je to fakt nechutné, dneska se vyplatí mateřská a rodičovská fakt holčinám co vydělávají max. 15tis na tom není až takový rozdíl, ikdyž i to je určitě znát ale...no také jsem zuřila. snad to neprojde...
A kdy se dočkáme nějakých těhu foteček?
2. říj 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

já jsem taky proti snižování - taky mi to sebere docela dost peněz a těšila jsem se jak ještě půl roku budu mít slušné peníze :angry:
no snad jim to neprojde ...
2. říj 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
normálně bych tam na ně vlítla a provedla další defenestraci, to by tak jediný pomohlo! :angry: přidáte se? :grinning: jim to může být jedno, i kdyby měli manželky před porodem, jim o takový " šušně" nejde při jejich platech...
zkoušely jste tu kalkulačku u článku na idnesu? tam teda vycházej desný částky!!! to se dotkne i holek, co vydělávají 15 tisíc, ty přijdou o 15 tisíc za toho půl roku. no tomu se mi nechce ani věřit, že to fakt bude o tolik... :unamused:
2. říj 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji to není špatný nápad :slight_smile:
no je to fakt děs - se modlím, aby jim ten návrh neprošel
2. říj 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
také souhlasím, anaji nekoukala jsem - radši ! ale jdu to najít.
2. říj 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak mi Filípek teprve usíná, byli jsme u babičky na obědě..Taky jsem naštvaná kvůli tomu snížení mateřské. Při té bídě, co teď beru jsem se těšila, že alespoň půl roku se budeme mít trošku líp a něco ušetřímě :unamused: Kdyby to bylo pár stovek, ale tohle! :angry:

Anaji: Koukala jsem na fotečku mimouška :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak se jdu na chvíli natáhnout, měli jsme dneska s Filípkem špatnou noc.. :wink:
2. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji hezkou sobotu, je krásně podzimně barevná = depka už přešla ( doufám ,že i u Kkamci) a chystám se na tvorbu těstovinových salátů pro odpolední akci.
Se sníženou mateřskou mě rovněž nepotěšili, zrovna na tomhle by šetřit nemuseli,když potřebujeme zvednou populační křivku, ale i tak jsem vždycky raději spoléhala na sebe a odkládám penízky bokem do svého soukromého fondu na miminko :slight_smile:
Anaji: fazulka je moc pěkná,držím pěsti,ať krásně roste... já na tu krev asi zajdu v pondělí ráno a doufám,že z ní vyčtou dobré zprávy, podle toho jaké by bylo hcg zvážím návštevu dr., nejradši bych už taky rovnou viděla špuntíka a ne prázdný váček jako minule.
3. říj 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přeji krásnou sobotu! Dneska mám výjimečný den :slight_smile: Manža jel do školy a vzal sebou Filípka k našim na hlídání, tak jsem doma sama až do odpoledne! To se mi ještě nestalo :grinning: , tak ukízím a vrhnu se na mytí oken :slight_smile: Dokonce se na to i těším :sweat_smile: Jinak jsem měla v noci zase nějakou střevní hoňku, tak nevím, co to zase je :sweat_smile:

Mouse: Tak ať se akcička vydaří :wink: . S tím odběrem je to dobrý nápad :wink:
Tak hezký víkend všem! :slight_smile:
3. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

akce s grilováním se vyvedla,dneska jsem ale byla celý den marná..zombie hadra.
Zítra mi držte pěsti,ať zvládnu to samoplátcovské vyšetření krve..já takhle nikde ještě o testování neškemrala, můj gyndař ani odběry nedělá, neb má většinou odpolední hodiny,takže zajdu do špitálu,kam by mě stejně na doporučení poslal. Jsem zvědavá,co v laborce vyčtou, podle nafouklého břicha tam buď mám litry menstruační krve,která se ne a ne vylít anebo tam už plave nějaká rybička Nemo.
4. říj 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji: pěkná fotka v pase :wink: :slight_smile: ..dýchlo na mne léto :dizzy_face:
4. říj 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer všem! Náš víkendík se také vydařil :slight_smile: Dnešní odpoledne se neslo ve znamení fotbalu a manža dal vítězný gól :grinning: Večer taky fotbalový, ale góly dával Filípek :grinning: . Mám to zdokumentované poslední fotkou v albíčku :grinning:

Mouse: Tak se akcička vydařila? :wink: Počasí přálo,co víc si přát :dizzy_face: Na zítra budu moc držet palce!!!!! Myslím, že ten Nemo už se u tebe zabydlel a líbí se mu tam :grinning:
4. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

tak Vám sděluji horkou novinu..hladina mého HCG v krvi ( nakonec stál testík jenom 150,- a k tomu mě při pondělí potěšil moc milý personál nemocnice) je k dnešnímu dni 6106 mIU. Nad touhle hodnotou se to zdvojnásobuje prý až po min 96 hodinách, takže další test nejdřív v pátek, ale to frčím za hranice..takže v pondělí ještě pro jistotu a pak už gyndr. Teď mi jenom vrtá hlavou, v jakém týdnu jsem, neb netuším kdy vlasně byla ovulka.
5. říj 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse moc moc gratuluju!!!!Tentokrát už vše určitě vyjde!!!!Mám radost :dizzy_face:
My máme po víkendovém snaženíčku tak snad bylo úspěšné :dizzy_face:
Jinak přeji krásné ránko všem!
5. říj 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký pondělí přeju všem!
no mouse, super!!! taky zatim potichounku gratuluju! tentokrát už to bude určitě dobrý a červnový mimi je tvoje! :wink: je skvělý, že to vyšlo tak brzo! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

vendy, a kdy že ty máš jít na tu gyndu?

a kdepak máme vůbec marku? už se tu dlouho neukázala. :confused:

jinak jsem si teda změnila fotku v pase, neb jsem si říkala, že od svatby už přeci jen pár let ubylo a několik kilčo přibylo, takže musím aktualizovat. :slight_smile: no ale teď zas špatně hledám sama sebe v diskusi, takže musím najít nějaký barevnější foto. :slight_smile:
5. říj 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek