• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
Anaji také jsem už svat. fotku sundala z icq, ale tady ji porád mám:slight_smile: jakpa se vede?
5. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné pondělí všem! Dnes máme za sebou očkování (Filípek)a byl naštěstí úplně zlatej a ještě poděkoval :grinning:

Mouse: Moc gratuluji ke krásné hodnotě hcg :dizzy_face: :dizzy_face: S těmi týdny těhotenství to bude spíš na doktorovi a prvním UZ, protože se to počítá podle data poslední MS, ale takhle nevím :sweat_smile: Na netu jsou tabulky hcg, ale mají dost velké rozpětí..Jé mimi na červen bych si taky přála :slight_smile:

Eimee: Tak teď už jen čekat na // :dizzy_face: Budu držet palce!

Anaji: Zrovna dneska jsem se na gyndu musela přeobjednat až na 21.10., protože jsem zjistila, že mám 14. zrovna zubaře :unamused: A oboje nestíhám..Mám to v rozpětí 40km :sweat_smile: No neva, to už neuspěchám...

Jinak fotku v pase už mám taky pěkně starou, když nad tím tak přemýšlím :sweat_smile:
5. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy děkuju! Nejhorší je že nevím vůbec kdy by ovu mohla být, netestuju, jsem 14 dc tak běžně by už proběhla, jen jsem nic nezpozorovala jen v neděli bolesti jako na ms tak jsem se zase začala bát aby nedorazila zatím nic:slight_smile: tak nevím, budu čekat a třeba za 10 testnu - už jsem tak dlouho nekupovala testy kééž by:slight_smile:

Vy pořád chodíte k zubařům:slight_smile: také se musím objednat na preventivku!

Zkoušela jste některá mamavit? já ho mám doma z května kdy to na těhu vypadalo tak jsem se jím dopovala, ale nevím, zda ho zase jíst či ty hormony nechat zklidnit uplně...Mouse co ty jsi ted měla za ty vitamíny s lépe rozpuštěnou listovkou?
5. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eimee: Tak ty bolesti třeba mohly znamenat ovulku:slight_smile: Já jsem mamavit nebrala, brala jsem calibrum babyplan a pak c. mami. Ach jo, už se na tu gyndu těšim...Jsem zvědavá, co mi řekne.. Tuším, že nic dobrýho, ale alespoň už se něco začne dít...
5. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eimee: já začala od revize užívat Femibion 800 - 30 tbl.,je tam naštěpená listovka a další vitamíny, tak snad to pomohlo a zásluhu na regeneraci dělohy má i kontryhel, pila jsem ho minimálně 20 dní 1/2 litru denně,ať mi naroste sliznice. Předtím jsem se taky ládovala listovkou,ale vsadila jsem na to,že to mé tělo dostane ve Femibionu " rozžvýkané" ( pokud ta reklama na přípravek nekecá :wink: ). Testování ti přeju, i ten pocit ze zabarvujícího se papírku je fajn,ale držím pěsti,ať se ti zabarví obě čárky

Vendy: na tabulky hcg jsem mrkala a ta moje hodnota mi pasuje na přelom 5 a 6 tt, což by možná i sedělo, koukám do kalendáře a asi se objednám k dr. na 19.10., blíženečka jsem taky vždycky chtěla..už proto,že je to moje znamení :grinning:

Uff, jsem dneska total rozhozená..pozitivně samozřejmě, tak pěkné pondělí jsem dlouho nezažila :dizzy_face:
5. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse, to je opravdu super. než jsme se nadály, tak budeš další těhulka a v pase budeš mít už 6tt! no to je skvělý! a já začínám teprve 9tt. to je skoro na stejno! :wink:

tak já pádím z práce, mějte se!
5. říj 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Mouse: tak jsem zvědavá!! :dizzy_face: Já už piju 14 dnů kontryhel!! A dneska jsem začala brát femibion, tak jsem zvědavá!! :dizzy_face: :wink:
6. říj 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..mouse..nádhera :dizzy_face:
zdravím ostatní.
6. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni! Kamčo, ráda tě vidím :wink:
Dneska nešel až do odpoledne koník, tak píšu až tak pozdě. U nás stejně nic nového..Manža jede zítra darovat plazmu, tak si s ním uděláme výlet :slight_smile:
Mouse: Taky myslím, že ty týdny zhruba souhlasí :wink:

Tak dobrou, sakra to už je hodin :sweat_smile:
6. říj 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý ráno, přeju všem.
včera jsem měla po koníkovi úplnej absťák! v práci jsem zvyklá několikrát denně mrkat do albíček a sem a včera jsem se neměla vůbec čím rozptylovat. no hrůůůza! :fearful: :slight_smile:

vendy, téda tvůj manža je dobrodinec. já při každým odběru krve trpím jako pes. :rolling_eyes: a kolipakátý dc dnes vlastně jsi?

a kdepak jsou ty naše těhulky whiskey a marku? koukala jsem, že whiskey má v albíčku vyfocený bříško! už se jí pěkně zakulacuje! :slight_smile: já si o víkendu taky fotila pandírko, ale nevim nevim jestli to už můžu svalovat na těhotenství. už hůř dopínám kalhoty a špíčky se začínají valit ven. a taky prsa se mi dost zvětšily, takže nestrečový oblečení mi už začíná být těsný, ach jo. co budu nosit, teda nevím. :confounded:
7. říj 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,včera musely být nějaké skrvny na slunci..koník nešel a já taky zažila krušné chvilky :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Po příjezdu domů jsem ucítila v podbříšku píchavou bolest,bylo to jako by děloha + vajčníky i konečník představovaly woodoo panenku a někdo se na nich chtěl vyřádit..říkala jsem si, že to bude tou děsnou zácpou,kterou mám a nejspíš se nadílka posunuje ven,ale pak ze mně vyjelo kus něčeho mokrého a byla to krev,čistá a vodnatá krev. Takže jsme hupli do auta ( bolest přestala okamžitě) a vyrazili na pohotovost,kde byl pan doktor a la Knoflíkáři, protože na mé dotazy odpovídal většinou " to neřeště" a " to vám nezaručím". To že jsem těhotná čerstvě po revizi jsem neřekla a bylo to dobře( při jeho povaze), akortá počítal s tím,že jsem těhotná 6 týdnů podle poslední MS ( udala jsem datum revize) a na obrazovce viděl jenom gestační váček o průměru 11mm,tak to hned začal něco mlít o zamlkém těhotenství a já málem na koze poskočila zadkem půl metru, jenže jak ve mně šmejdil tím tágem,tak se uvnitř váčku cosi ukázalo a on,že by se tam mohlo něco tvořit,třaba embyronální pól nebo žloutkový váček,ale že mit to nikdo nazeručí a že to těhu vypadá na 4+5 tt. Tohle mě částečně uklidnilo,protože to pořád pasuje i na sexik i na ten jeden pozitivní ovu testík co mi cca v půlce září vyšel. Utrogestan je v našem státě asi nedostatkové zboží,protože mi ho odmítl předepsat, že prý je to na přírodě a abídl mi Ascorutin, který jsem odmítla páč ho mám doma a je volně prodejný. Nakonec mi píchnul do zadku injekci a řekl, že udělali vše,co by udělali i kdybych byla hospitalizována( což mi nabízel hned na začátku a já odmítla,ležet bez utrogestanu můžu i doma) a můžu jít domů. Takže jsem už s lepší náladou ( přece jen viděla jsem bublinu,kde má být) šla domů a zalehla do postele,kde zůstávám i dnes, abych zachovala klidový režim. Ráno jsem se konečně vy.....,asi budu muset změnit stravu,protože při těhle stavech trpím jak pes,holt je to prý jeden z příznaků těhotenství . Krvácet jsem přestala a teď jen špiním. Bolesti žádné nemám,teda kromě prsou a v duši tak nějak cítím,že tentokrát to dopadne dobře,že bublinka odpovídá stáří těhu a že v ní i něco roste a děloha je akorát hodně prokrvená a při tom růstu občas něco propustí.
7. říj 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mouse, no to máš zase zážitek. tak teď jen aby se rozběhlo to srdíčko!!! moooc držím pěstí!!! super je taky tvůj dobrý pocit z bublinky. :slight_smile: ale teda vůbec nechápu, že ti zase nedal ten utrogestan. já ho mám doma hned několik krabiček, jelikož mi ho ten můj gyndař předepsal na celý první trimestr jen kvůli tomu, že jsem mu řekla, že jsem trošičku špinila. a šup hned řekl, že pro jistotu mi ho napíše, že prej ničemu neškodí, je to čistě jen progesteron. no a beru ho dokonce tři tablety denně. sice ve mě hlodá červíček, jestli to je dobře cpat se jen tak pro jistotu hormonama, ale snažím se věřit gyndař, že snad ví co dělá. :confused: no a taky jsem o tom utrogestanu četla pár diskusí, ve kterých spousta holek píše, že ho braly a že maj zdravý krásný miminka, tak opravdu doufám, že to není nic proti ničemu.
jít teďka ke svýmu gynekologovi asi nemůžeš, že? ten by ti ho třeba napsal..
no a jinak tou zácpou taky celkem trpím. dneska už jsem si na to koupila sušený švestky, tak jsem zvědavá, jestli pomůžou.
7. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse: potichounku gratuluju a i tiše závidím!! :wink:
7. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

teda mouse: u tebe si ty hrůzné zážitky nedají pokoj..
ale držíme palečky aby všechno dobře dopadlo :wink:
já jsem od pondělí na neschopence - není mi dobře asi nějaká chřipka - takže ležím čajíkuju a teď chvíli koníikuju :slight_smile:
no bříško se mi zakulatilo hezky - viz fotečky v albu - včera jsem byla na tripple testech - prý kdyby bylo něco špatně tak se mi ozvou a za 14 dnů jdu na další prohlídku - už se nemůžu dočkat
7. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse tak to máš tedy veselo! Hlavně ale že jsi bublinku viděla !!!! Gratuluju :dizzy_face:
Whiskey tak to si pěkně doma odpočin, koukala jsem jak bříško hezky roste:slight_smile:))
Eli také se dočkáme vik:slight_smile:
7. říj 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Já taky mrkla na whiskey s pupíkem..moc pěkné pokoukání, a dokonce i Marku má ve svém albíčku svůj pupík a pěkně doplňuje i info o kontrolách..už jsem o ni měla strach.
Já si dnes pěkně odpočinula, dole nic nebolí a neteče..myslím na bublinku a ten útvar co se v ní tvoří,ale ještě vypadá víc jako stínek než embryjko..snažím se myslet pozitivně a teď se jdu vyřádít v koník-pase :sweat_smile:
7. říj 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky děvčátka mám prozbyčku mohla by jsem se vás na něco optat :slight_smile:
7. říj 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse, no krásně ses vyřádila! :slight_smile: takže 14. června? to budete zhruba o měsíc mladší než my! doufám, že všechno dobře dopadne a bude to tak! u nás i u vás! :slight_smile: už bude pěkně tepličko a my si budem drandit s kočárama po terénu. a ostatní se budou plahočit v práci. :grinning:

blazenko a na co se chces zeptat? :slight_smile:
7. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak jsem dneska opět až večer a je tu plno novinek :slight_smile: Dneska jsem byla s manžou na tom "výletě". Nakonec ho odchytli místo plazmy na krevní destičky. :slight_smile: Bylo to fajn dopoledne :slight_smile:

Anaji: Dnes jsem 14DC, takže to pravé snaženíčko se blíží :slight_smile: , jen tenhle měsíc nějak nevěřím, že by to vyšlo... Těším se na tu gyndu, až budu vědět na čem jsem. Tuším jeden problém, který event. prozradím po vyšetření... Ty prsa ti závidím :grinning: Já se těšila, že alespoň v těhu budu něco mít a ono nic :grinning: :grinning: :grinning:

Mouse: Úplně jsem hltala každé slovo, co jsi psala! Jsem moc ráda, že to dopadlo dobře!!!!! Tvůj doktor mi trochu připomíná toho mého :wink: Je to takový "přírodní" typ... Když jsem byla ze začátku těhu, tak mě uzemnil, ať se radši moc netěším, že 50% těhu končí potratem... Měl sice trochu pravdu, ale na náladě mi to nepřidalo... Věřím, že tvoje bublinka bude dost silná a na další kontrole už bude pulzovat :wink: :wink: A kdypak jdeš na další kontrolu???

Whiskey: Krásný pupendo :dizzy_face: Jen odpočívej, po porodu na to už čas nebude :grinning: :grinning: :grinning: Na bříško Marku se ještě musím podívat :slight_smile:

Blaženko klidně se ptej! :slight_smile:
7. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

opět v práci,ale v dobré fyzické kondici, jenom citím místy mírný tlak vpravo v podbříšku,ale to bude asi ta hemoragická cysta, kterou mi mimochodem na té pohotovosti ultrazvukem objevili a kterou taky "nemám řešit" :confused: .
Vendy: manžel a krevní destičky..to mi připomíná můj oblíbený seriál z dětství Byl jednou jeden život, kdyby se tak dali zanimovat a pustit na tv ty naše ženské pochody..bych na to koukala furt :grinning: . Ten "přirozený doktor" na pohotovosti naštěstí nebyl můj klasický gyndař, ten má větší trpělivost při odpovídání na dotazy..původně jsem se k němu chtěla objednat na 19.10. ale asi to stáhnu na 15.10. , to už by v bublině mohl být zřetelně vidět ten v úterý zatím se rýsující žloutkový váček s embryjkem. Do té doby se budu ládovat Ascorutinem. Zvláštní je,že mi splasklo mírně břicho a tak nabývám na pocitu,že tyhle nafouklosti a křeče jsou projevem potlačené MS, která by chrěla přijít a když už se spustí,tak je zavčas zaražena. Jinak na ten tvůj odhalený problém jsem zvědavá a ráda si počkám :wink:
Anaji: dalo to fušku domluvit se s koníkem na termínu vzhledem ke stádiu mého těhu,tak jak ho tipnul utz :slight_smile:
8. říj 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, já jsem 18DC tak čekám na testování :slight_smile:
Mouse mě al dr. také řekla at cysty neřeším, mám je v poslední době pořád vždy při jedné kontrole 1-2 objeví a do příští zase žádná není :unamused: Já bych takového gyndaře asi rychle vyměnila, já se pořd ptám a chci odpovědi:slight_smile: takže moje dr je uplně perfektní a hlavně trpelivá :dizzy_face:
Mouse a ascorutin by nevadil v těhu? Mě dala utrogestan na srovnání toho cyklu tak nevím proč ti ho nedal aach joo...no já slyšela že ascorutin není nic moc zdravého:(
Tak drtím palečky at je vše dál v pořádku.
8. říj 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zhruba týden po ovu mi testík nic neukáže že ne? Blbé je že nevím kdy ovu byla:( chce se mi pořád ale příšerně spát...
8. říj 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eimee: cysty bych neřešila za normáního stavu,ale teď mě píchne a já se mám tendenci vyděsit..ale pokud jde o tebe,třeba zrovna ta tvoje častá tvorba cyst zrovna odráží tu hormonální nerovnováhu, co si vzpomínam tak na cysty trpěla i moje teta, ta měla anovulační cykly,zvýšený testosteron,nepravidelná MS..fuj,hormony jsou mrchy záškodnické :angry: A pokud jde o ten Ascorutin,tak ten neuškodí a pohotovostní gyndař mi řekl,že ani předávkovat se nemůžu, maximálně budu močit žlutě..je to totiž směska vitamínu C a rutinu,přičemž tahle kombinace působí posilujícím způsobem na tenké cévky a vůbec tlumí krvácení. Prostě jde jenom vitamínky.Mě ukázal testík ducha až cca 11DPO..tak zkus ještě vydržet, i když je to těžké.
8. říj 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je dobré ten ascorutin. Já už nevím kdo mi to říkal at radši užívám nějaký přírodní jen rutin.
Ten strach chápu, já bych asi byla u dr každý druhý den!
No musím vydržet, ale jsem už tak nedočkavá, v pondělí zajdu koupit testík:slight_smile:Už zas nemyslím na nic jiného.
8. říj 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Dneska jsem zase nějaká rozlítaná :slight_smile: , dopoledne jsme byli s Filípkem na kroužku a vůbec se mu nechce spát.. a huláká na mě z postýlky :grinning: U mně dnešní ovu testík se silnější čárkou, takže čekám zítra pozitivní :dizzy_face: , jen jeden zádrhel..máme zítra večer slučák od základky :unamused: , tak snaženíčko neproběhne.. Myslíte, že když to necháme na sobotu, tak je ještě šance?

Mouse: Byl jednou jeden život mám taky strašně ráda :grinning: Budu držet palce na toho 15.! Jinak proti Ascorutinu taky nic nemám, jsou to jen vitamíny...

Eimee: Soucítím s tebou..nebo spíše s tvojí nedočkavostí :grinning: Jsem úplně stejná :slight_smile: Hodně štěstí! Kolik dní máš asi cyklus?
8. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy: co tak se snažit už dnes? on pozitivní ovu test značí ,že ovulka proběhne do 24-48 hodin,tak by vám to mohlo pasovat i na sobotu, každopádně oni si spíš ti spermoni počkají než aby měli přijít ke kaput vajíčku.
Nakonec jsem objednaná stejně na 19.10. , do té doby má gyndr plno.
8. říj 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse to uteče a dočkáš se fotečky mimíska:slight_smile:
Já se nemůžu dočkat pondělí, a na druhou stranu se tááák bojím že bude jen /. Ale testovat musím už v po. pak jedu pracovně do německa a to bych nevydržela pak čekat až do pátku:(
Dneska je pěkně škaredo:( včera jsme byly kamarádce kupovat dáreček pro miminko, já nevěděla co dřív, ale také jsem byla v šoku z těch cen všeho už jen ty Avente lahvičky jak jsou drahé uf. no máme ke snažení na co šetřit:slight_smile:
9. říj 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! tak co je nového?
vendy, no tak to musíte stihnout ještě před srazem! :slight_smile: anebo aspoň hned zítra ráno. :slight_smile: ale zas když to vezmu podle sebe, tak mě fertility ovu označil až nějaký 2. den po nejpozitivnějším ovu testu, takže byste to určřitě měli ještě stihnout. :slight_smile: držím pěstí, ať to vyjde a na gyndě ti pak akorát konstatují těhu, žádný problémy! :wink:
já jdu ke gyndaři v úterý, už aby to bylo!!!!!! ta nejistota, co se tak ve mně asi děje, je hrozná. jestli bude vše v pořádku, tak to při nejbižší příležitosti už oznámíme rodinkám. už mám vymyšlený, že jim dáme v obálce fotečku z utz a pak už jim to snad dojde samo. :grinning:
9. říj 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé anaji mám to vymyšlené uplně stejně:slight_smile: ještě to nikdo neví ani rodiče nikdo? to je pěkné:slight_smile:určitě bude vše v pořádku:slight_smile:
9. říj 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Teda s tím naším snaženíčkem to vypadá bledě.. Včera už to nevyšlo, neb jsem byla cvičit a pak už byla velká únava... Ono by to normálně šlo, jenže u nás se jde snažit samozřejmě jen bez asistence Filípka a to je jen večer nebo o víkendu po obědě když spí :grinning: :grinning: Chjo....

Eimee: Budu napnutá s tebou na pondělní testění :slight_smile: , koolikátý budeš asi DPO nebo DC?

Anaji: Uvidíš, že bude vše v pořádku!!! :dizzy_face: To oznámení rodince je moc hezký :wink:
9. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek