• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
Ahojte děvčata! Víkend před náma a přede mnou cesta za hranice,ale v neděli jsem na koníkovi opět :slight_smile:
Špinění ustalo, přes noc až do rána mě v bříšku šimralo takové tupé boleníčko jako před ms a to je dobře,protože to je přesně to roztahování dělohy,jak ho mám sem tam už 14dní, prska bolí čím dál víc ,tak věřím,že bublina si podmaňuje teritorium.
Vendy: tak to u vás nakonec stejně jistí to sobotní poobědí, držím pěsti ať ovulka čeká
9. říj 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimee, nene, ještě to skoro nikdo neví, jen pár kamarádek a kolegyněk v práci, obojí rodiče máme daleko, takže k nim jezdíme sotva jednou za měsíc, tak není těžký to před nima utajit. ale už se těším, jak jim to řekneme. :slight_smile: už slyším naší maminu: "no to je dost!" nebo něco podobnýho. ona mi už asi tak dva roky říká, kdy jako otěhotním a že už jsem stará! :grinning:

vendy, koukám, že s dětma to už pak není jen tak, taky si občas říkám, že teď ještě pořád máme super veget a můžem kdy a kde se nám zachce. :slight_smile: tak ať Filípek spí jako špalíček a máte klid na pořádny snaženíčko!

mouse, tak šťastnou cestu! ať oba všechno zvládáte a děloha se roztahuje do obřích rozměrů! :grinning:

tak hezký víkend! jdu zas odpočívat k televizi, poslední dobou jediná činnost, která mě nenamáhá. :sweat_smile:
9. říj 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, holky, ještě jsem se chtěla zeptat, jestli některá nevíte, kdy se přestává dělat utz vaginálně a začíná se dělat přes bříško? :confused: :slight_smile:
9. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak se hlásím po náročném, ale moc hezkém dni :slight_smile: Včerejší slučák byl bezvadnej, dostala jsem se zase mezi jiné lidi a skvěle jsme pokecali :grinning: . Dnes jsme nekonec jeli k našim, protože manža dělal ve škole zkoušku (ve stejném městě) a navíc tam odpoledne hrál fotbal.. :slight_smile: Nicméně... :grinning: Snaženíčko jsme dokonce zvládli i u našich :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Myslím, že jsme to sice asi už prošvihli, ale alespoň si budu moct dělat nějaké naděje že? :wink:

Mouse: Tak to je fajn, že špinění zmizelo..Tak ať ta vaše cesta proběhne v pořádku :slight_smile:

Anaji: Jo jo, s dětma se mění vše včetně snaženíčka, ale stejně bych neměnila :wink: Jo a ten UZ mi dělali přes břicho poprvé někdy ve 12tt..

Tak hezkou neděli a Eimee držím palce na pondělní testování :slight_smile:
10. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem zpět a snad pořád 2v1. Prsa teda furt bolí a dneska mi začlo být mírně blbě,ale z českých drah by se možná zvedl škopek i netěhotné :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Moc jsem toho doma neudělala,takže to musím napravit a nachystat se do práce.
Vendy: stihli jste toho teda dost a možná se z té vaši rychlovky zrovna něco vyklube :wink:
Anaji:myslím,že tohle tvé těhu období je tak akorát na coming out...u mě to taky ví jen pár kamarádek, při poučení z minula to plánujeme radši tutlat
11. říj 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny při pondělku! :slight_smile: Počasí hrůza, tak ani nevím, co budeme dneska dělat :unamused: Filípek má z deště a bahna samozřejmě radost :grinning: , stejně jako moje pračka, která se tím pádem nezastaví :grinning: :grinning:

Mouse:To je fajn, že jste cestování zvládli v pořádku :slight_smile: Připomněla jsi mi, že mně nevolnosti taky začali někdy kolem 7tt mezi dvěma UZ než se ukázalo srdíčko. Je to dobrá známka :wink:

Eimee: Jakpak testík?

Tak hezký den všem! :slight_smile:
12. říj 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, testík / :(((((((() jsem tedy 21 DC takže možná ještě brzy, ráno jsem měřila BT ale 36,1 tak nevím jestli se to dá nějak počítat když neměřím a pak jsme měli doma chladno:( no zkusím to ještě ve středu:(
holky naskočil malý duchh!!!!!!!!!!!! nemůžu to vyfotit ale je tam duch tenoulinkatý duch!!!!!!!!!!!ted tu na to čučím v kanceláři tak snad nikdo nepřijde
12. říj 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé, eimee, tak to začíná být napínavý!!! :slight_smile: :slight_smile: a kdy jsi měla zhruba ovulku? 21DC je teda dost brzo, takže i sebemenší duch by bylo dobrý znamení!! :slight_smile:
já si testíky taky nosila do kanclu a celý den jsem je měla pod stolem a pořád je vytahovala a zkoumala je. :grinning: a počkej odpoledne! to čárka vyleze ještě víc!! :slight_smile:

jinak všechny zdravím při ošklivým deštivým studeným podzimním pondělku. :confounded:
12. říj 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji já mívala ovulku 10DC takže dnes by to bylo 11PO ale nevím, je to první takhle dlouhý cyklus skoro po půl roce:slight_smile: no mám ho na stole a pořád civím :slight_smile:)) tak snad bude vylejzat víc a víc:slight_smile: jen škoda že mám tuten týden tak hektický jedu do německa pak školení u budějek tak snad bude vše ok! jéééééééééé:slight_smile:))
manža mi nezveda tel.:(
no ale neměla bych se tak radovat!!!!
Jak se máš ty?
12. říj 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eimee: Tak to je super zpráva :dizzy_face: A jakou máš značku testíku?? 21DC je ještě opravdu brzy, tak přeji ať čárečka sílí!!! Holky to už tady zbydu jen jediná pravidelně píšící snažilka... co???
12. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, kukám..tady je to při pondělku pěkně optimistické..Eimee, nejradši bych ani nepracovala a měla jen zatnuté pěsti..tfuj,tfuj,tuj..ať se duch stává hmatatelným :dizzy_face:
Vendy, však se to u tebe už taky brzo rozlouskne,potom co proberete s gyndr tu záhadu.

:wink:
12. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky, mám mamatesty, tak si říkám, když už je i na tutom vidět...volala jsem dr. a jsem objednana na 26. že mi krev vzít může ale nemá to smysl. tak si počkáme:slight_smile:.jinak mě pořád v břiše pobolívá tak bojím.
Vendy určitě už to vyjde u nás všech!máme štastnou diskuzi:slight_smile:
Mouse a ty jdeš kdy ke svému dr?
12. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eimee: Tak to je super!! Mamatesty jsou nejlepší a falešnýho ducha mi nikdy neukázaly :dizzy_face: :dizzy_face: Buď nic nebo jsem pak byla těhu! Mám z vás holky radost!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ještě že už mám jedno dítko doma, jinak bych měla trochu depku :sweat_smile:
12. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimee, tak jestli už jsi těch 11dpo, tak to bych už duch mohl být. a jakým testem testíš? a zítra ráno budeš moct testit? teď bych testila každý den! :slight_smile: a už to budeš říkat manžovi? ten můj nebral vážně ani čárku, co by už viděl i poloslepej. stineček jsem mu radši ani neukazovala, jelikož by mi svým pesimismem skazil radost. tak snad máš doma většího optimistu! :wink:
jinak já se mám celkem fajn. právě že až moc fajn na to, že mám mít těhu nevolnosti. mně vůbec nic není. je mi to fakt divný, ale kromě tý únavy prostě nic. tak snad je všechno v pořádku. bojím, bojím. :sweat_smile: zítra jdu na gyndu na kontrolu, tak doufám, že ten náš mini prďola pořádně povyrostl a už uvidím takovýho toho gumovýho medvídka. :slight_smile:
holkyý, včera jsem slavnostně začla 3. měsíc!!!!! vůbec mi to neutíká, ale třetí měsíc, to už zní vážně, ne? :wink: :grinning:
vendy, tak co s Filípkem dnes nakonec podnikáte? tady je taky tak strašně že by psa nevyhnal. :unamused:
nojo, ty jsi nejaktivnější naše snažilka. ale to je tím, že nás tu je tak málo. měly bysme si dát někde inzerát, že přibíráme nový snažilky, ať to tu trochu rozproudíme. :grinning: ale neboj, určitě se dočkáš! když to šlo poprvý, musí to jít i podruhý! :slight_smile:
12. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, tak já zas než napsala, tak přibylo milion příspěvků. no jestli testíš mamatestem, tak by v tom byl čert, aby se ti tam dole neuhnízďovala nějaká žížalka! mamatest je určitě záruka! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy, a ty se náhodou máš, že máš už doma jednoho takovýho krásnýho zdravýho skřítka! když tak pročítám ty těhotenský knížky a příručky a dočítám se, kolik vývojových vad a komplikací může dítko mít, tak mi je z toho smutno. :frowning2: zdravý dítě je opravdu zázrak. :pensive:
12. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo snad máte pravdu, možná pomohl ten utroges. co jsem jedla během cyklu. Manžovi jsem hned volala, už počítal termín:slight_smile: ale mám zákaz to říkat komukoliv. tak se sem možná hodím pod jiným jménem, přeci jen sem chodí hodně známých.
No nevydržela jsem a udělala druhý a máme dušáka také:slight_smile: ráno budu určo testit zas, ale na netu budu až ve středu, tak písnu až pak.
Anaji to to letí vid už 3 měsíc :slight_smile: ! S tou únavou to je něco - já včera spala do čtvrt na 10 a dnes do osmi :pensive:
12. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji: Dneska jsme byli u kamarádky na pokec a děti si alespoň pohrály. Normálně bych ani nevytáhla paty z domu, ale Filda potřebuje každý den na vzduch a mezi děti, tak chodíme i v takovém nečase..
Jinak máš pravdu, že v téhle době mít zdravé dítě je skoro zázrak... Navíc tady na koníku se těch špatných scénářů člověk dočtě hrozně moc, proto radím radši to nečíst :sweat_smile:
Tý jo, už 3. měsíc :grinning: fakt to hrozně rychle letí!!!!!! Prďolka určitě bude o.k. :wink:
Já se právě začínám bát, že není záruka toho, že mám jednoho prcka a půjde druhý. Ani bych na to těhu tak nespěchala, ale věděla jsem, že první nešlo zrovna rychle a může se to opakovat...A taky, že jo :unamused: Snažím se myslet pozitivně..jsem ještě mladá a medicína mocná, tak to musí vyjít :slight_smile:

Eimee: Taky si kolikrát cvičně počítám termín :grinning: Tobě to vychází někdy na půlku nebo konec června viď? :wink:
12. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau kočky,jsem doma a nějak špatně naladěná- takový stav unavenosti a podrážděnosti, pesimismu..doufám,že to jen výkyv nálady v těhotenství a ne předzvěst špatných zpráv..na kontrolu jdu 19.10. a samo že mi na mysl jdou různé scénáře,chjo..to bude tím počasím :unamused:
Eimee: manžel to vzal super, ten můj teda v čárku taky nevěřil natož vypočítat termín..už se těším na ducha ve tvém albíčku :wink:
Anaji: máš pravdu,strašně to letí, týdny skáčou a zachvilku tu budeme číhat na horké zrpávy z porodnice..je nás tu teda poskrovnu, v poslední době to tu prořídlo,ale věřím v návrat ztracených snažilek :grinning:
12. říj 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJKY holky..
eimee:že by další těhu?Kolik máš ted teplotu?Nebo neměříš?
Já sem dnes 30 dc..10 dpo.Zítra mám kritickou 13. po 3 cykly za sebou přišla vždy mrcha toho 13 tak jsem zvědavá.Ale předmrší stavy mám jak vyšité.Snažení poskrovnu no..vůbec nepočítám v dobré.Tak se tu zas mějte krásně.
m.o.u.s.e:držim pěsti :wink:
12. říj 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
jé, kamča! hned jedna navrácená snažilka! :slight_smile: držím pěstičky, aby mrcha dnes nedorazila!! :slight_smile:

holky, já jdu na 11h k tomu gyndaři, jsem z toho celá nervozní. :frowning2: navíc dnes je 13týho. to mě teda objednali na šťastný datum. ne že bych byla pověrčivá, ale stejnak... :rolling_eyes: tak pak napíšu raport.

eimee, tak doufám, že dnes byla čárečka zas o něco silnější! :wink:

mouse, to počasí náladě opravdu nepřidá. tady to je dnes na zimní kabát. taky mám pořád pesimistický myšlenky. jediný co mě může pozitivně naladit bude, až uvidím prďolku na utz. takže jdeš příští pondělí? to se zdá jako sto let, že? ale taky to uteče!!! :wink:

vendy, správně píšeš, jsi fakt mladičká, ještě budeš mít dětí jako smetí. máš na to ještě spoustu let. :wink: a jak jste vlastně pokročili se stavbou?
13. říj 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju hezký obědový čas.
Zrovna mi skončila porada a ke konci už jsem měla strach,že na mně jdou mrákoty...jsem nějaká slabá, do toho mě začíná bolet hlava, venku zima..brrr, ale dneska jsem měla hezký sen a doufám,že vyzněl i ve prospěch Anaji..zdálo se mi totiž ,že jsem na prohlídce u gyndr a on mi na utz ukazuje ještěrku, bylo to moc pozitivní a alespoň se mi lépe vstávalo..takže Anaji,držím pěsti!
Kkamco: no sice je 13tého,ale ne pátek..tak třeba mrcha sedne na jiného ( já vím, nemá se přát nic zlého, ale mám pár tipů ve svém okolí , kam bych ji poslala)
Eimee: po příjezdu domů nás bleskově informuj o vývoji čárky..to je příkaz :grinning: :wink:

No nic,asi se půjdu projít ven, zakoupím další Ascorutin, ať mám pevné cévy a možná i nějaké to magnésium.
13. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky hl8s9m se rychle z nemecka nez prijdou, bohuzel zmizela :rolling_eyes: jak je to mozne?????vcera byla dnes neniii :(((( jsme nestastni:((((
13. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stalo se vám někdy že bych duch zmizel? Uplně? Nemůže být špatný test? Ten včerejší byl asi v 10 a dnes v půl 6 ráno, nebo se něco stalo:(
Anaji držím palečky u dr.
13. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak koukám co to tu máme za novinky :slight_smile:
anaji: čekám na zprávy z utz - jsem napnutá jestli se ti prďolka ukázala :slight_smile: a kolik už měří - určitě už pěkný cvalík...
eimee: tak to je divný, že zmizela, to se mi nestalo - třeba jen vadný test - no jsem zvědavá na zítra ráno, určitě tam bude i ta druhá a ne žádný duch

kamco: držím strašně moc pěsti aby zítra mrcha nedošla - a plivu jak na eimee tak na tebe spoustu těhu bacilů tak tfuj tfuj tfuj :wink:
holky opatrujte se mouse: ty se moc nepřepínej a zkus co nejvíc odpočívat
já jsem dnes byla ráda, že jsem se narvala do těhu sukně - pupík nějak vyskočil :slight_smile:

tak přeju krásný den,
13. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse, děkuju! :wink: já měla dnes taky sen, bohužel děsně ošklivej, tak jsem z toho měla nepříjemný pocit, avšaaak nicméééně všechny chmury zažehnány, prďola je v pořádku a krásně si rostééé!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dneska to byla u doktůrka rychlovka, ale utz dělal, fotečku mám taky, tak jsem spokojená. :slight_smile: vše je v pořádku, mimísek ma 2,2 cm a dle utz odpovídáme 9+0, dle MS 9+2, to bude asi tou pozdější ovulkou. takže jsem moc ráda a na chvilku zas klidná. příště jdu 3.11. a to mi bude dělat i ten NT screening, to je vyšetření projasnění šíje a nosní kůstky, aby se vyloučil Downův syndrom. no tak mám být zas z čeho nervozní. :sweat_smile: :slight_smile:

eimee, tak t je mi mooooc líto. :frowning2: :frowning2: a dělala sis zase mamatest?? tak třeba ještě není pořádně suchej. :frowning2: ale musím ti říct, že jsem měla před těhu jednou to stejný. jeden den stíneček už byl, a druhý den zmizel a ani památky po něm. a pak se začla pomalu rozjíždět mrcha. takže jsem usoudila, že vajíčko bylo oplodněný, ale neudrželo se. to je bohužel hodně hodně častý! a hlavně následující měsíc byl stíneček znovu a pak už jen sílil. už jsem to tady na koníkovi taky četla, že další měsíc se už vajíčko často uhnízdí správně! tak neztrácej hlavu, příští měsíc bude čárečka jenom sílit!! anebo se tahle ještě objeví, uvidíš. :pensive:
13. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey, ahojky! :slight_smile: tak přidej do albíčka fotečku bříška, ať víme, co nás čeká! to moje ještě vůbec neroste, pořád si ho prohlížím, ale vypadá spíš jak když se pořádně přejím. :sweat_smile: už se moc těším, až ho budu hrdě vystrkovat. :grinning:
a co pohlaví? ještě vám pan doktor nic nenaznačil? kdy jdeš na další kontrolu?

mouse, a nechceš zůstat pár dní doma, abysis pořádně odpočala a nabrala síly? mimískovi by se určitě taky líbilo, kdybyste jen leželi a nic vás nenamáhalo. :slight_smile:
13. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Teda dneska jste toho napovídaly :grinning: Dneska je fakt aprílový počasí, chvíli sluníčko, déšť a dokonce u nás chvilku i snežilo :confused: Mám uklizeno, navařeno, Fífa spí...co víc si přát :grinning:
Kamco: Ahoj, taky držím pěsti, ať mrška nepřijde!!!!!!

Mouse: Včera na mě odpoledne taky padly chmury a bolela mě hlava, je to tou změnou počasí a u tebe ještě určitě hormonama..což je úplně normální a bude i hůř :grinning: :grinning: ...To byla sranda... :grinning: Ale je fakt, že v těhu jsem měla nálady jak na houpačce a když bylo nejhůř, tak jsem se chodila utěšovat nad mimi oblečkama a bylo mi líp :grinning: :grinning:

Anaji: Moc moc gratuluju k úspěšné kontrole :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Taky bych chtěla mít těhu jako ty :grinning: Určitě pak přidej fotečku!!!! :wink:

Whiskey: Ahoj, jak píšeš, tak pěkně rostete :slight_smile: , přihoď akuální foto :dizzy_face:

Eimee: Ach jo :unamused: to jsou věci teda :frowning2: Byl to taky mamatest? Mně se tohle stalo jednou testu Best2..Sem jsem to ani nepsala..Jeden den duch, druhý den nic a večer mrška... Ale to jsem byla nějaký 30DC, tak bych to ještě nevzdávala!!!!!!! Pokud není mrcha, není nic ztraceno! :wink:
13. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji: Ještě k té stavbě... Už jsme začali, ale je málo času a počasí teď moc nepřeje..stavíme svépomocí. Do zimy chceme stihnout základy na sklep, vyzdít a snad i vylít základovku... :slight_smile:
13. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo byl to mamatest, to si rikam ze chybka v testu asi neni...no uvidime zitra zkusim jeste jeden. za chvili mi zacina porada uuufff. tak zitra papa
13. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek