• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
anaji: tak blahopřeju k super výsledkům kontroly :slight_smile:
no já fotečky přidám jen co se večer blejsknu :slight_smile: snad na to nezapomenu
pohlaví zatím nevíme - počítám, že nám ho řeknou až na tom screeningu na který jdeme 4.11
nevím jestli bude dr dělat příští úterý utz

eimee: tak uvidíš zítra ráno a hodně sil na poradu
13. říj 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimee, no fakt uvidíš, teď s tím bohužel nic jinýho nemůžeš dělat. :frowning2: ale fakt si říkej, že slabá čárečka na mamatest už určitě něco znamenala! jestli bylo vajíčko opldoněný, tak to je super pokrok pro příště! důkaz že to jde! :slight_smile:

vendy, takže už stavba vypukla naplno. to se máte, že budete mít domeček! já nikdy po domku netoužila, ale teď s tím těhulením mám nějaký touhy mít co nejlepší bydleníčko pro potomky, takže bych domeček se zahradou brala hned! asi hormony.. :slight_smile: no ale taky vím, že to je spousta starostí, o fušce se stavbou nemluvě. a kdy máte výhled stěhování?

ježíš, dneska to v tý práci vůůůbec neutíká. :unamused:
13. říj 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ..u mě to co nejdřív přijde..mrcha..teplota leze pomalu dolu.Už se mi sem ani nechce psát ty špatné zprávičky..mezi to vaše těhulkovské téma.
http://www.fertilityfriend.com/home/kkamca
:unamused:
13. říj 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji: Jo jo, stavba je v plném proudu :grinning: Jako mladší jsem taky po domečku netoužila..Jsem měšťák z paneláku :grinning: , ale teď bydlím na vesnici a mamé tady malé hnízdečko předělané ze stodoly vedle manžových rodičů a do budoucna to nestačí...tak jsme se vrhli do stavění a zároveň nehorázného zadlužení... Stavíme ale u nás na zahradě, takže na stavbu koukám z okna od počítače :grinning: a nic nás zas tak nežene :grinning: . Vídím to tak na 2roky :slight_smile:
13. říj 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no anaji: tak to já nevím co dřív :slight_smile:
jsem se pořádně nezastavila :slight_smile:
13. říj 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji: Fotky mimíska jsou krásný!! :dizzy_face: :dizzy_face: Už se začínají rýsovat ručičky a nožičky :wink: .

Holky zítra asi nebudu, jedu k zubaři a pak ještě k našim, tak asi ve čtrvrtek páááá a dobrou!
13. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak dnes potvrzení / čárky:( manža mi už je zakázal kupovat:( musím najet na trošku zdravý životní styl jíst vitamíny a tak,
Anaji přesně to si říkám, aspon nějaká povzbudivá informace od toho dubna.:(
Kamco klidně pis, není to tu ještě jen těhulkovské:slight_smile:
14. říj 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,

dneska to bude další propršený den.Spát chodím už v 20h,snažím se co nejvíc odpočívat a opakuju si,že mé těhotenství prospívá..mám z toho učiněnou mantru. Ráno jsem se dověděla,že zemřel jeden náš známý, teda nebyli jsme nějako moc kamarádi,ale byl v pohodě a je mi špatně,jen když na to pomyslím..neměl ani 30let a prý to byla tragická smrt :frowning2:
Eimee: mamatest je spolehlivý, třeba to u tebe bylo jen biochemické těhoteství, ale MS pořád nepřišla..jsou holky co měly // teprve hluboko po termínu MS..tohle testování před MS je hodně diskutabilní, podlě mně je hladina hcg v u dobu tak nízká,že zachytit ji je kumšt a závisí to na koncentraci moči, na přesné době atd.
Anaji: Bobek je krásný kulihrášek, zachvíli budeš přidávat do alba fotky bříška,že? :wink: :slight_smile:
Kkamco: jednou mezi nás patříš,tak žádný ostych, u mně je to navíc jako na houpačce..kdy máš v plánu jít k dr. na kontrolu nebo nemáte smluvený termín?
14. říj 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse co je biochemické těhotenství? Ty jsi jak kniha kde bereš všechyn info? Takže myslíš, že není nic ztrceno?
14. říj 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eimee: jenom opakuju,co jsem se dověděla jinde. Při biochemiském těhotenství dojde k oplodnění a uhnízdění, ale bohužel s MS anebo krátce opožděnou MS vše odejde, nelze ho zjistit a potvrdit utz, pouze z krevních testů. Prý ho za život prodělá spousta ženských a ani o tom neví,my co se pozorujeme na to akortá přijdem a zklamem se.
14. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm:( no neva příští měsíc to už určo vyjde!
To je blbé s tím známým, dějou se občas hrozné věci:((
Tak pěkně odpočívej at se má mimík dobře.
14. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..
m.o.u.s.e:k mudrovi se musim opět objednat..Na 12 až 14 dc..aby juknul..Ted na říjen někdy..A asi domluvit laparku,nebo rovnou po novém roce nějaký CAR.

EIMEE:ještě to tu neni úplně těhu,.,ale ty co sem tak nějak chodí ..tak ty už jsou.. :slight_smile:
U mě tento cyklus zase nic..ani clostik nezabírá.
Mějte se krásně a dobrou noc.
14. říj 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný večer holky! Dneska by byl super den, jen to počasí :angry: Takhle hnusně už opravdu dlouho nebylo! Nicméně u zubaře jsem dopadla dobře :grinning: , žádný kaz nic.. :slight_smile: Koupila jsem Fildovi zimní botky, tak z nich mám radost: To jsou hrozný pálky, co za ně chtějí, ale nekupte to, když jsou s atestem :sweat_smile:
Jinak přesně za týden jdu na gyndu, už se fakt těším :slight_smile:

Eimee: Ta / mě mrzí :unamused: , úplně vím, co prožíváš.... Alespoň ten cyklus se ti trochu srovnal... Hlavu vzhůru a hurá do dalšího boje!!!!! :wink:

Mouse: Chválím tu tvou "modlitbu" před spaním :grinning: ...S tím známým je to hrůza :pensive: ..

Kamčo: Neviděla bych to tak bledě :grinning: Ještě jsem tu já snažilka :grinning: . Na druhou stranu, kdyby tahkle diskuze netěhulila, byla by to depka ještě větší ne? :wink: A k doktorovi chodíš teď pravidelně? Myslím, že mě čeká něco podobného...
14. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
dnes jsem se pořádně nabalila, vytáhla rukavice a chodím zachumlaná jak eskymácká žena,ale hlavně že je teplíčko. Včera jsem se ještě dověděla,že kamaráda srazilo auto,jel na kole a někdo ho sejmul a samo že ujel, je to velká nepravedlnost ,že si Bůh k sobě bere hodné lidi tak brzo :angry: . Jináč včera jsem si koupila glycerinové čipky, protože jsem už bezradná a pomalu nevím, co mě píchá,jestli děloha nebo střeva, takže uvidím, jestli se mi uleví. Ráno jsem se vzbudila s šoufl pocitem,ale snídaně ho naštěstí zahnala a teď si zvesela popíjím kávu z obilovin, protože na kofein jsem už rezignovala.Před spaním jsme ještě hovořili s manželem na téma mimi, vysvětlila jsem mu mé stádium a on svižně přešel už do doby po porodu a řešil, kde bude přebalovací stůl a že bychom se měli přestěhovat do jiné části domu..musela jsem se smát, já tady trnu,ať embryjku tluče srdíčko a on už přebaluje kojence :grinning:
Vendy: v posledmní době máte turné po doktorech,ale super, že vše jde tak hladce, snad u gyndaře taky bude pozitivní nálada
Kkamco: super , že máš v záloze řešení, už jsem měla pocit, že jsi rezignovala
15. říj 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..
m.o.u.s.e:správný pocit máš..tak trochu jsem rezignovala.. :unamused:
Mrcha se pomalu ,ale jistě rozjíždí,venku sněží no krása.
Tak já letim..do krámu :wink:
15. říj 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý ráno, holky. to je sibérie, co? dnes už jsem taky vytáhla zimní bundu pod zadek. a i tak mně byla zima. :confounded: myslíte, že se ještě vrátí podzim a aspoň třeba 12 - 15 stupňů? no to by bylo bájo!

holky, musím říct, že jedinej těhu příznak co snad mám je děsná zácpa. nemáte to některá těhulka taky? já mám stolici jak králík. že to teda tak otevřeně píšu, ale už mě to teda štve. tudíž mám pěkně nafouklý břicho a připadám si jak před výbuchem. no hrůůza. takže jsem už nasadila jogurty a švestky, ale zatím to nepomohlo. :unamused: nemátě někdo nějaký zaručený tip?

mouse, tvůj manža je teda super! to já po tom svým chci už několik týdnů, aby mi řekl nějaký jména na prcka, který se mu líbí a on nic. furt říká, že je spousta času. přitom já už toho bobečka chci v těhu oslovovat jménem. hned co zjistíme, co to je. :slight_smile: a co piješ za obilinový nápoj? caro? já si teď i docela oblíbila klasickou meltu. to znám ještě z dětství od babičky. teď to prodávají v pytlíkách jak čaje, takže je to i jednoduchý na přípravu. no a jak to má tu černou barvu, tak mám i celkem pocit jak kdybych pila kafe. :slight_smile: občas piju černý čaj, ale to by se asi taky v těhu nemělo, že? :confused:
mouse, s těma známýma to je hrozný. :frowning2: a ten cyklista taky zemřel? na takový věci bysme teď ani radši neměli myslet. já si pak představím, kdyby se něco takovýho stalo nám a jsem vyřízená. :frowning2: :frowning2:

vendy, tak už jste šli otestvovat zimní botky? počasí je na to úplně ideální.. ty ceny dětských věcí jsou naprosto nehorázný. teď jsme kolegyni z práce kupovali na mimi takovou super frajerskou košili s vestičkou a stálo to 350 korun. a to to bude mít malej asi sotva na dva měsíce než z toho vyroste. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kamčo, určitě se to u vás taky jednou povede. a když ne samo, tak v caru určitě! je to s tím těhulením fakt těžký. určitě to ale nevzdávej! :frowning2:

eimee, tak co mrcha mrší? už dorazila? aspoň máš tentokrát akorát cyklus. tělo si dalo říct a příští měsíc to už určitě vyjde! :wink:
15. říj 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji: tak hroznou zácpu mám taky, jak už jsem psala, kukla jsem na net a zjistila že glycerinové čípky pomáhají,tak jsem včera koupila 10kusu za 55Kč a tělo to asi pochopilo,tak mi umožnilo hodit pár bobečků (přesně jako králik :grinning: ), ale dneska je zas ve mně špunt a krom toho se i bojím extra tlačit, v práci člověk nemá soukromí a doma už je to pak zaražené..chjo :frowning2: ..je to divné téma,ale patří to k jenomu ze tří nejdůležitějších požitků v životě. Jinak jsem si koupila ve zdravé výživě Inku,po Caru jsem pošilhávala už v minulosti, asi do něj půjdu. Ten cyklista,co ho zabilo auto,to byl ten mrtvý kamarád ze včerejška,lezl dost po horách,tak jsem tipovala , že umřel tam,ale nakonec to byla taková blbá smrt..no to je každá v tomhle věku. Já se děsím před každou cestou manžela a nedokážu si představit,jaká budu předpos...matka, mám tentenci představovat si katastrofy a bohužel vím, kolik blbců jezdí na silnicích ( a teď nemyslím třeba sebe,která maximálně křivě zaparkuje). Uff, už mám děsný hlad a z toho je mi blbě, počítám minuty a vyrazím ven do té hnusoty..mám chutě na něco teplého a slaného. V práci jsem nanicovatá, vážně uvažuju o týdnu vegetu doma, zkusím při pondělí naznačit svému dr.
15. říj 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Teda to počasí mě dneska ráno fakt sejmulo :angry: U nás od rána sneží, naštěstí je to mokrý, tak koulovačka se nekoná..ale jeli jsme s Filípkem na kroužek (30km) a nemáme zimní pneu, tak ještě, že to nenamrzalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Botky už jsme s radostí vyzkoušeli :grinning:
Holky ta zácpa mě v těhu taky hrozně trápila...Bála jsem se kvůli tomu hemoroidů, ale dopadlo to dobře. Ty čípky jsou bezva! :wink: Teď mě taky trápí zácpa, kdyby to měl být první příznak těhu, tak jí beru všema 10 :grinning: :grinning: :grinning: . Kafe jsem v těhu taky odbourala a pila jsem meltu, moc jí doporučují i po porodu na tvorbu mlíka :wink:

Mouse: Máš pravdu, na silnici je to opravdu o život!!! Nejvíc mě štve to, že člověk sám se může snažit jak chce, ale objeví se jeden s prominutím idiot a je vymalováno. Bohužel smutným příkladem je ten tvůj kamarád :pensive: Na katastrofický scénáře jsem taky hrozně, navíc jsem byla deformovaná i z práce (neurochirurgická JIP). Došlo to až tak daleko, že když jsem jezdila do práce (30km), tak jsem třeba přemýšlela, kdybych měla nehodu..co mám na sobě za spodní prádlo a tak.. :grinning: abych někde nedělala ostudu :grinning: :grinning: :grinning:
No už dost o akových tématech. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak zatím, musím žehlit a vůbec se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! Koukám, že jsem dneska první :slight_smile: U nás hrozně chumelí, tak ani nemůžeme jít kloudně ven :unamused: Je to zvláštní dívat se na stromy s listama pod sněhem :sweat_smile: . Jinak jsem dnes měla sen o // :grinning: , už zase začínám myslet jen na jedno :grinning: . Dnes jsem asi 6DPO, tak testovat budu někdy příští týden...
16. říj 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! konečně pátek! :slight_smile:
mouse, díky za doporučení ohledně zácpy. je to teda fakt nepříjemný. já s tím měla problémy vždycky a teď se to ještě zhoršilo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no mě taky často napadne, jak by to bylo hrozný, kdyby se manžovi něco stalo... když mi nebere mobil, tak už si představuju, že se stalo bůhvíco.. :frowning2:
vendy, s tím prádlem mi to připomnělo mojí mamču, ona mi tohle říkala celý dětství a dospívání. "hlavně si dávej pozor, abys neměla ošklivý nebo děravý kalhotky! kdyby se něco stalo a naráz jsi musela do nemocnice!! to by byla strašná ostuda!" :grinning: opravdu srandovní názor. :slight_smile:
tady u nás v brně a okolí jsme sníh ještě neviděli. naštěstí! vůbec si to nedokážu představit, že tam nahoře opravdu máte závěje! :fearful: brr, to počasí zešílelo. :confounded: tak můžete stavět sněhuláka. z mokrýho sněhu jde nejlíp :grinning:

na víkend jedeme k oboum rodičům, takže už se chystáme na ohlášení radostné novinky! už jsem natiskla obrázky z ultrazvuku, mimčo jsem radši zakroužkovala - pro méně chápavé. :grinning: no žádný zvlášť dojetí moc nečekáme, obojí už mají několik vnoučat, tak už jim to ani nepřijde. ale radost určitě bude, to jo.. :slight_smile:
16. říj 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji: Tak to budete mít určitě krásnej víkend :dizzy_face: :dizzy_face: Přeju, ať oznamování dopadne podle vašich představ :wink:

Já zítra opět posílám Filípka přes den k mamce, manža jede do školy, tak budu mít volno na své věci :slight_smile: Sněhu napadlo tak 15cm, ale v poledne začalo pršet, tak to všechno taje a sněhulák se nekoná. Filípek poprvé pořádně vnímal shín a hrozně se mu to líbilo :grinning: . Dneska mě pobavil svou hláškou... Koukali jsme na fotku, kde jsem já, manža a 3týdenní Filípek u vánočního stromečku a Filípek se zadíval, tak jsem mu řekla: Copak je na fotce: Běžná odpověď je: Mimi. Tentokrát z něj vypadlo: LES :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Myslel stromeček... :grinning: :grinning: :grinning: To mě fakt rozesmálo :grinning: Už se hrozně těšim, jak bude reagovat na Vánoce. Minulej rok mu byl teprve rok..
16. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdepak se dneska všechny touláte? U nás venku hotovej sajgon :unamused: a to jsem chtěla jet na nákup. Máme letní pneu, tak nevim nevim...
Mouse: Jakpak je? V pondělí první kontrola že? :dizzy_face:
16. říj 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,zalezla jsem s PC do postele a vikend může začít :slight_smile: Dneska byl den na prd,žádné dobré zprávy a píchání v bříšku,doufám,že je to tím šponováním dělohy,včera mě totiž zas bolela jako před MS, k tomu občas cítím i vaječník-levý lenoch-jak mě v něm píchne,tak začnu špinit..podle mě mi hapruje progesteron a ten utrogestan si zasloužím.V pondělí si ho budu snažit vydupat,minimálně mě to špinění obtěžuje,páč jináč prsa bolí a místy je mi i blbě od žaludku,tak snad se dole něco klube a prosazuje :sweat_smile: .
Vendy: Filípek bude mít určitě velké oči z Ježíška..jéé,na to se u svých dětí moc těším,na tu upřímnou radost a nadšení, podle mě pravá atmosféra vánoc je když je dítě v rodině, my staříci už to tak neprožíváme

Holky , užijte si víkend, já se budu přemáhat,abych ho neproležela, ale už máme v plánu dobrý oběd a nemusím ho vařit já :wink:
16. říj 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky moje :slight_smile:
Ráda vás všechny zdravím :slight_smile:
Jsem tak nějak v jdnom kole tak nic pořádně nestíhám,ale myslím na vás pořád :dizzy_face:
17. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leničko, jak se vede? Co je u vás nového?
Mouce tak co odpočíváte?
Vendy jak jsi si užila klídeček o víkendu?
Já zkoušela včera další testík a je tam zase slaboulinkatý dušák, tak já už to nechápu, dneska měla dorazit MS zatím nic, ale bířško fakt bolí, pořád píchání ve vaječníku a tak celkově, no porád spím:( tak snad mrcha nedorazí a bude důvod k té dr příští pondělí jít!
18. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Včerajší den sama doma jsem prožila pracövně, tak tak jsem stihla, co jsem potřebovala než se kluci vrátili :slight_smile: , ale bavilo mě to :slight_smile: Manža dneska jen co přifrčel ze školy, tak jel zase na fotbal.. A mně už začíná šrotovat hlavě testování :slight_smile: Doma žádnej testík nemám, tím líp...

Leni: Ahoj, písni, jak se máš..V práci už jsi profík viď? :wink: Máš pěkné ovu testíky :dizzy_face:

Eimee: Ty jsi teda záhada :fearful: Nechceš toho ducha vyfotit a ukázat? Nebo zkus koupit testík s citlivostí 10, mamatest je myslím 20. Třeba by byla čárka silnější... Držím palce!!!! :wink:
18. říj 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky u nás nového ani nic,jen mi v sobotu asi začla MS a dnes nic úplné NIC,tak to nechápu břicho bolí tak čekám zda se to rozjede.. test sem samo prubla ale nic na něm nebylo.
vendy:v práci si už docela myslím že se orientuji,ale ptát se budu asi ještě dlouho...
Jina se mi po vás moc stýská ale už snad bude víc času sem nahlédnout :slight_smile:
18. říj 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno všem :slight_smile:
tak se musím pochlubit, že jsem v pátek byla na miminkovské burze a nakoupila spoustu hadérků :slight_smile:
nafotím jak bříško tak oblečky asi příští víkend - teď nejsme týden doma tak se k tomu nedostanu
zítra jdu na kontrolu tak už se moc těším
prcek zatím necítím ale snad už by mohl každým dnem začít kopat
jinak víkend u nás dopadl vcelkem dobře - stihli jsme vymalovat ložnici a přestěhovat nábytek tak abychom se tam vešli ve 3 :slight_smile:
eimee: tak co ten duch? už jsme změnil v čárku?
anaji: a co oznamování rodině
leni: zdravím a jsem ráda, že se ti v práci líbí
mouse: tak co odpočinula sis pořádně o víkendu?
tak se tu zatím mějte a krásný den všem :wink:
19. říj 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Jen v rychlosti...
Mouse přeju hodně štěstí při dnešní první kontrole!!!! A držím palce!!! :wink:

Whiskey: Tak mimi už má šatník založenej?? :grinning: :grinning: Ty první pohyby se určitě co nevidět objeví :dizzy_face: :dizzy_face: To ti začně to nejkrásnější období na těhu :dizzy_face: :dizzy_face: Hodně štěstí při zítřejší kontole!!! :wink: To už vám asi řeknou i pohlaví viď?

Eimee, Anaji: Jak u vás????
19. říj 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, tak duch zase zmizel chápete to? nevím, zda to v sobotu byl nějaký zbyteček, ale dnes ráno zase vůbec nic, nemůže to být denní dobou - ty ranní jsou vždy jen /, no každopádně těhu zase nejsem:( MS tedy stále nikde ale už nevěřím:(
19. říj 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek