• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
Dobré ráno,
dávám si svou ranní porci živin a čmuchám,co u vás nového.
Vendy: super :dizzy_face: návštěva u gyndr. byla úspěšná, ale s tím spames ovlivněným psychikou jsi mě vyděsila..to máš teda znalého a hlavně ochotného doktora. Na psychice něco bude, naposledy jsem ji odbourala a zatím se vše vyvíjí jak má a poprvé jsem byla tak soustředěná ( BT,testy, prstíčková metoda),že se to tam bůhví jak pospojovalo a nakonec to nerostlo.
Jináč, u mně už přestalo špinění čili Utrogestan bylo to,co mé tělo potřebovalo, dneska ráno jsem se mírně vyděsila,že mi odešel příznak bolestivých prsou a něco se děje,ale už je ty moje holky kulaté začínám cítit. V bříšku teď převažuje spíš píchání než slabá kvazimenstruační bolest..no jak jsem koukala na jiné UTZ, tak ten můj červík si docela lebedí ve velkém prostoru..zvláštní,každá žena mám gestační váček jinak veliký a tvarovaný. Včera jsem kukala ještě na tv Barandov,kde byl dokument o vývoji embryí dvojčat a vlivech na ně,které se pak odrazí třeba v sex.orientaci nebo růstu a měli tam moc hezké záběry fazolek..rozněžňovala jsem se při pohledu na ně a volala „ takhle nějak vypadá teď ta naše miláčku“ a pak jsem se ohlédla,protože údiv z druhé strany nepřicházel a miláček chrápal v sedě jak slepice na hřadu :grinning: ...chjo,ještěže se můžu vykecat a nadchnout tady :sweat_smile:
22. říj 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse :slight_smile: ty chlapi vid:slight_smile: TO je dobře že vše jde jak má:slight_smile:
u mě se stále nic neděje :(
22. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechny zdravím! :slight_smile: Dnes jsme byli s Fildou na hudebce a bylo to zase boží :grinning: Škoda, že je to jen jedna hodina týdně...
Mouse: To je dobře, že ti Utrouš takhle zafungoval. Stejně kolikrát víme sami líp než doktor, co je to pravé ořechové :grinning: Na tu psychyku jsem dřív moc nevěřila, ale čím dál víc se začínám utvrzovat v tom, že na ní něco bude :sweat_smile:
Téda, úplně si dokážu představit i mého manžu, jak chrní :grinning: , to jsou ti chlapy :grinning:
Eimee: Pořád nic? Ani náznak mrchy nebo něčeho jiného? Zkoušela jsi ještě testík?

No nic, musím dovařit bramboračku a opět žehlit. Dneska manža přijede pozdě večer, protože májí od práce bowling..
22. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky zdravím :slight_smile: u mě proběhla MS ale šíleně divná snad jsem takovou ještě nikdy neměla.
Zda nejsem závislá na koníkovi??Už asi ne,ale jen proto že na něj není čas a když už je tak tu kupu sotva stihnu dočíst zda vůbec to....
Ale na všechny moooc myslím :dizzy_face:
22. říj 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky moje.
Tak jsem tu po delší době.... jak se tu máte? :dizzy_face: Snad se tu máte všechny fajn!!
já se těším na první porevizní MS, tak snad bude brzy fajn!! :wink:
22. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko přeji,

konečně pátek, dneska se mi obzvlášť nechtělo vstávat, ale vzápětí mě z postele vystrnadily střevní potíže, holt některé kombinace si budu muset odpustit :sweat_smile:
Jaký máte plán na víkend? Já se chystám do Polska, takže je jasné po čem budu mimo jiné pokukávat :wink: . Mám to o to lehčí,že na mě včera mamča vybafla,kdy že bude tou babičkou,že četla horoskop a čeká ji prý kolem vánoc radostná novina..hm, tak jsem ji odvětila,že to sice mělo vánoční překvapení,ale když mě tak prokoukla , tak to má bez nějakých extra dojemných přáníček. Byla ráda a já na sebe trošku naštvaná, že nic neututlám, no ale můžu zato,že mě má máma tak přečtenou :sweat_smile: ..každpodádně na nákupy vyrážíme spolu,tak aspoň nemusím u stánků s dětskými věcmi mlžit.
Leničenko: ahoj, jak divná byla tvá divná MS? :confused: . Mimochodem,my na tebe taky nezapomínáme..nikdo tady neumí zkoumat plodný hlen jako ty :wink: :grinning:
Eliško: ahoj, tomu říkám správný pozitivní přístup a určitě oprávněný... věřím že tě čekají už jenom samé hezké zážitky

Eimee: se zatajeným dechem čekám,co se z toho tvého cyklud vyklube :wink:
Vendy: s tou bramboračkou jsi mi nahnala slinu, asi pomalu přejdu taky na polévky,oba se během práce odbýváme a teplé jídlo v tomhle podzimním období příjde navečer vhod..akorát se mi večer do toho vaření moc nechce, většinou skončím na gauči a usnu...ještě že máš Filípka, to mus být životabudič č.1 :grinning:
23. říj 2009 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko holčiny.

Mouse: Doufám, že se brzy zadaří!! A bude všechno už v pořádku!! :dizzy_face:
23. říj 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím snažilky a těhulky! jupíí, pátek! taky jsem dnes málem nevstala. už se těším na zítřejší lenošení v posteli. my na víkend nemáme žádný spešl plán. auto máme v opravě, tak budem asi sedět doma, maximálně vyrazíme na procházku po okolí.

mouse, tak jsi aspoň mamce udělala radost! a další radost budete mít při okukování mimi oblečků! :slight_smile: do vánoc bych to tajit nevydržela. taky si už nadávám, že jsem to už stihla říct x lidem, přitom je ještě pořád brzo. včera jsme to dokonce vybrebtala i naší sousedce. to bylo docela vtipný, je zhruba stará jako my a začla se tak vyptávat, kdy plánujem děti. tak jsem šla s pravdou ven, že se snad mimíska dočkáme už v květnu, a říkám: A co vy? a ona se začla smát a říká, No my taky v květnu. :grinning: tak budu mít v baráku aspoň spřízněnou maminu. doma to říkám manžovi a ten hned vyklopil dašlí drb, že je těhotná i přímo naše sousedka na patře. u nás v baráku bylo hold super plodný léto. :grinning: akorát teda nevím, kam budem dávat všechny ty kočárky. jsme klasická novostavba, kdy pan architekt považoval za zbytečný udělat jakoukoliv kolárnu nebo sušárnu.. :confounded:

jé, lenička se přišla ukázat! :slight_smile: jak to máte se snažilkováním? neflákáte se? :grinning: a jak se má malej?

eli, a co vy? kdy to u vás znovu vypukne? :wink:

vendy a co vy dnes podnikáte? copak vaříš dobrýho? já už mám zas hlad jak vlk.
23. říj 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji: Vypukne to po první MS... To už tomu necháme úplně volný průběh a uvidíme, kdy se zadaří! už aby to bylo!! :dizzy_face:
23. říj 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Zrovna jsem dopsala mega dlouhej příspěvek a spadnul mi koník :angry: Tak znova, ale už stručněji :sweat_smile:
Dopolko jsme byli u kamarádky na kafčo, děti si pohrály :slight_smile: Víkend budeme mít nabitý. Dneska jdeme na chvíli posedět s holkama na vínko a pokecáme bez dětí. Zítra má manžova babička "75", tak jedeme přát a večer dáváme Filípka ke tchánovcům na hlídání a vyrazíme s manžou u nás na koncert místní rockové kapely :slight_smile: Hrajou super! Neděle bude pracovní :slight_smile: Jinak jsem dnes 30DC a můj milovaný PMS se začíná hlásit o slovo. Mrška přijde v pondělí :angry:

Mouse: Moje mamka mě má taky vždycky přečtenou a navíc neumím moc lhát :slight_smile: Určitě jsi mamce udělala obrovskou radost a o to budete mít nákupy v Polsku příjemnější :wink: Jak to máte daleko do Polska? Od nás je to 30km, takže kousíček..

Anaji: To máš bezva, že jste se těhulky takhle sešly :grinning: Je to opravdu perfektní, mít si s kým takhle popovídat o dětech, poradíte si, postesknete..Je to příjemná psychická podpora hlavně v začátcích.. A pak ty kafíčka a procházky... :grinning:

Eli: Držím palce, ať mrška co nejrychleji přijde a odejde, ať se můžete začít opět snažit! :wink:

Eimee: Jakpak u tebe? Co nového? :wink:
23. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak nevařím dnes nic, dojídáme ze včera, ale na zítra chystám kuře s nádivkou :wink:
23. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nemáte některá náhodou zkušenost s akupunkturou? :wink:
23. říj 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kakie: To nemám..V jakém smyslu? :wink:
23. říj 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnou neděli všem!
Včerejší návštěva Polska proběhla bez komplikací,počasí nakonec celkem ušlo,i když pár kapek spadlo, každopádně to byl příjemný výlet (Vendy: máme to asi 70km, jezdíme do Polského Těšína). Samozřejmě jsem omrkla věcičky pro dětičky a došla k závěru,že kočárek určitě ne ( měli tam teda hodně Firkon Verano, přičemž Firkon se mi v minulosti líbíl, ale vystavený mi přišel takový "fórový" a s úzkou korbičkou..ovšem lidi to berou,inu prodávají ho za 6000Kč), hadříky a zavinovačky pěkné,stejně jako mantinely do postýlek..na ceny jsem se ještě ani neptala, beztak tam vyrazíme ještě před vánocema jednou. Dneska mám v plánu upéct štrůdl a píchnout do země cibulky tulipánů a tak různě se nechat konejšit posledním dnem volna.

Kakie: jestli myslíš akupunkturu k snazšímu otěhotnění,tak s ní zkušenost nemám, švagrovka snad v UK chodila k nějakému Čí'ňanovi, ale nakonec otěhotněla po dlouhých letech neočekávaně přirozeně a spíš to byla záležitost psychiky.
25. říj 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, jaký byl víkend? Já si pěkně odpočala, přečetla knížku, učila se na zkoušku...dneska jdu k dr. ms stále nikde, příznaky žádné tak uvidíme co mi poví...ráno jsem smutnila, už jsem si dnes mohla jít pro 5tt fotečku:(
Jinak se v práci stěhujeme, tak už tu mám jen pidi stoleček na něm pc a kafčo a za chvíli mi i to odnesou, tak se sem asi nedostanu tak mějte pěkný den:slight_smile:
26. říj 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechny zdravím po víkendu! U nás víkendík celkem náročný :grinning: Na koncertě jsme vydrželi do půl 3, takže neděle byla ve znamení únavy, ale i tak to stálo za to :grinning: A MS včera dorazila přesná jak hodinky :unamused: . Takže odpočítám 12 dní do folikilometrie..Co se dá dělat, jedem znova :wink:

Eimee: Tak to jsi měla hezký, poklidný víkend :wink: MS ještě nikde? :astonished: Budu ti držet u doktorky palce!!!Ať jsou to je samé dobré zprávy!

Mouse: Tak v Polsku dobrý? :slight_smile: S kočárkem souhlasím, taky bych do něj nešla, navíc Firkon má moje švagrovka, kočárek pěknej, ale hodně těžkej a špatně skladnej. Není s ním moc spokojená. Je pravda, že u kočárkek se musí především kromě designu vybírat podle funkčnosti, velikosti, lehkosti, snadné ovladatelnosti.... Je to podobné jako s autem :grinning: A zavinovačky a povlečení mám z Polska a jsem moc spokojená :wink:

Manža mi odjel do zítra na školení, tak bude doma prázdno...Ale zase bude mít ve čt a pá dovču :wink: Venku je šeredně, tak ani nevím, co budeme dělat :sweat_smile:
26. říj 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky. tak co změna času? vyspaly jste se dneska víc? já teda vůbec. přišlo mi to jako vždycky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vendy, jakej byl koncert? :slight_smile:
mouse, tak to zírám s tím Firkonem. myslela jsem, že to bude můj favorit. :unamused: kamarádka má Firkon Verano a nemůže si ho vynachválit. už jezděj i ve spoťáku a je pořád nadšená. žádná závada nic. a ta korbička právě že je snad i jedna z největších mezi kočárkama. Firkon dokonce vyhrál nějaký ten test MF Dnes. a v polsku je tak levnej? tady stojí myslím přes 10. no to asi bude vybrat pořádnej kočárek, ještě se mi líběj x-landery, ale na ty taky někdo nadává, někdo chválí. je to asi kočárek od kočárku a maminka od maminky.
eimee, víkend byl jako vždy super. ne že bych podnikala něco zajímavýho, ale už jenom to ranní vyspávání miluju. :slight_smile: a co testíky? už jsi nezkoušela? tak uvidíš co mudr. držím pěstí, ať se dozvíš co nejpozitivnější zprávičku! :slight_smile:
tak zas hurá do práce.. :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy, ahoj! já zas ten příspěvek psala půl hodiny a ty jsi mě mezitím předběhla. :slight_smile: ach jo, tak mrška si zas nedala pokoj? tak hlavně že tě teď čeká nějaký posun a uvidíš co tam vyváděj ty tvoje vajíčka. :slight_smile:
no a s tím firkonem teda zírám. a nemáš tip na nějaký kočík? těch značek je asi milion a jak poznat nějakou schopnou. :frowning2:
26. říj 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji: :grinning: S tím kočárkem je to těžký. Každej má jiný požadavky a něco se mu líbí a druhýmu ne. Tvojí kamarádce zrovna Firkon vyhovuje, jiným ne. Na začátku opravdu chce vědět, co od kočárku požaduješ... Tří nebo čtyřkolka? Vejde se dobře do auta, pokud člověk hodně cestuje... Velikost korby v závislosti na tom, jak se tam vejde zimní fusak...atd..... Není ideální kočárek, kterej by vyhovoval všem. Já mám Cam Cortina X3, převládá velká spokojenost, ikdyž mouchy se samozřejmě najdou. Můj největší favorit byl vždycky Jané Slalom, ale vzhledem k ceně zůstane jen snem :grinning: Nejlíp mrknout na diskuze o kočárcích a obhlídnout možnosti na trhu :grinning: Ono to je s kočárkama jako s mobilem. Hrozně rychle se mění, okouká se :grinning: Ale je to moc příjemný vybírání :grinning:
26. říj 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé koukám sem po delší době a všem těhulinkám gratuluji :slight_smile:

my pokračujeme ve snažilkování dále- v pátek jsem byla u Dr., kde UTZ zjistila, že k ovu dochází :slight_smile: , ale vzhledem k manželovu problému nás objednala na spermio 2. 11. . jsem z toho pěkně nervózní...
holky, čí manžel byl na spermiu???
26. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Martiiiik. :slight_smile: Už jsi tady pěkně dlouho nebyla :slight_smile: Koukám, že vám se taky stále nedaří.. :frowning2: Můj manža na spermiu nebyl, ale pokud se u mně taky potvrdí ovulka, tak na tom budeme stejně... Jinak vím, že na spermiu byl manžel Elišky...
26. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy, no práávě! já nevím, co mám mít za požadavky, když jsem nikdy kočárek pořádně neřídila. :slight_smile: ale určo vím, že chci 4-kolku, co nejlehčí, na terén spíš chodníky a asfaltový cesty... to je tak celý. jinak nevím vůbec nic, ani kdy se třeba mimčo začíná dávat do fusaku, kdy do sporťáku.. :slight_smile: na diskuse o kočárcích už jsem koukala dost, když už se zdá, že mám nějakýho favorita, tak mě právě ty diskuse zviklají a jsem tam kde jsem byla. nejlepší asi bude vyrazit do obchodu vidět to naživo. :slight_smile:

marti, ahoj! téda, tys tady nebyla sto let. jak se daří jinak? tak super, že máš ovulku v pořádku. teď aspoň víte, na co se zaměřit. s tím spermiogramem ti bohužel nepomůžu. ten můj nebyl. ale byl určitě eliščin. :wink:
26. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy: no říkala jsem si totiž, že třebas když tomu dám volnější průběh a nebudu se tím tolko zaobírat, že třebas to vyjde... ale bohužel :frowning2: tak jsem se objednala k Dr. , kde jsem byla v pátek a teď je tedy na řadě manžílek... jinak Dr. byla úžasná... vše mi vyvětlila, brala mi stěry z děložního čípku, což bylo nepříjemné, ale je to jen chvilinka.. tak teď další čekání... výsledky spermia bývají do druhého dne, ale pak se posílají poštou Dr., tak to vychází , že výsledky budeme vědět do 10ti dní... mám z toho strašný starch.. :frowning2:
26. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji: jj, mám se celkem dobře, akorát teď ty nervy z toho spermia, mnó :frowning2: jinak svatba byla krásná, vše proběhlo jak mělo- i když nám chvilinku poprchalo , ale to jsem ani nevnímala :slight_smile:
26. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, je dobře že to řešíte. jak vy se snažíte dlouho?to spermio určitě není příjemný pro žádnýho chlapa, ale zas oproti tomu, co musí vydržet ženská, než přivede na svět mimíse, to je brnkačka. jinak gratuluju ke svatbičce! přidej fotečky! :slight_smile:
holky, neviděli jste teď jak vznikly nějaký ty stránky o tom páru, co se snaží počít dítě a budou jim pomáhat doktoři? bylo to ve zprávách i v novinách. akorát mi přijde trochu divný, že to zrovna není typickej pár, co se snaží už několik let. tito se snaží teprve od vánoc, to mi ještě nepřijde přece nijak zvláštní. nesledujete to?
26. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji: Jak píšeš, nejlepší je zajít do obchodu a vše si obhlídnout, vyzkoušet a pak třeba objednat přes net za lepší cenu :wink: Teď už nemám v kočárcích takovej přehled, ale napadá mě ještě další kritérium.. :slight_smile: Bydlíte v domku nebo v paneláku s výtahem..bez výtahu... Super je jednoduchý nacvaknutí autosedačky na podvozek... Mimčo čekáš na jaře, takže do zimy už bude pořádnej kousek :slight_smile: , tak bude potřeba mít dost velkou hlubokou korbičku, aby se ti vešel fusak nebo prostornější sporťák, kterej jde dát úplně do lehu... Taky ještě jestli chceš kupovat rovnou trojkombinaci se sedačkou nebo jen hlubokej kočár se sedačkou a pak pořídit sporťák nebo golfky zvlášť. Hodně holek volí variantu levnější hlubokej kočár a pak lepší sporťák, je pravda, že ve sporťáku se jezdí nejjdéle. Uf, je to věda :grinning:

Martiiik: Nervy to určitě jsou, ale zase budete vědět, na čem jste a posunete se někam dál :wink:
A také gratuluji k svatbičce :wink:
26. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

teda tady ta témata momentálně víří :grinning:
Martíku: nazdar vdaná paní, držím pěsti na spermio, ať je manžílek v normě , třeba než vám přijdou domů výsledky testů, budeš už těhu :wink:
Anaji: myslíš tyhle strányky? http://www.ordinace.cz/rubrika/poceti-online/
Já viděla tu reportáž v tv a souhlasím,že zrovna tenhle pár neodráží to dlouholeté trápení jiných páru co se jim nedaří počít potomka. A krom toho, a teď budu možná rochu hnusná,ale takový je můj dojem , mi ten pár k sobě vůbec nesedí - fyzicky; příjdou mi nevyzrálí a postrádám tam tu přírodní chemii..,určitě se mají rádi, ale nedá mi nevzpomenout si na další z dokumentů BBC o tom, jak si lidé vybírají své partnery podvědomě podle feromonů odrážejících genetickou informaci a to tak, aby úspěch na zplození potomka byl co největší.
Vendy: tvoje kočárkovské postřehy se budou hodit,díky za ně, vlastně jsi to základní popsala...pro mně je nejdůležitější, aby se vlezlo mrně do kočárku i v zimě s fusakem a vzhledem k našemu minimálně akčnímu stylu života mi nevadí, když bude míň skladný..beztak budeme drandit po zahradě nabo maximálně po vesnici, takže já zatím pomrkávám po Inglesině magnum a pak to vidím na sporťák zvlášť.
27. říj 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčiny!
vendy, já už bych na obhlídku kočíků vyrazila třeba hned, ale furt se mi zdá, že je bzro. radši ještě počkám aspoň do příští prohlídky u mudra. :slight_smile: ale pak se na to těším. doufám, že budem mít šťastnou ruku při výběru. nechcem kupovat nic drahýho, jelikož bydlíme v bytovce bez výtahu, takže kočárek budem nechávat dole buď jen na chodbě, nebo pokud se s ostaníma kočíkama vejde do jediný pidi úložný místnosti, co tam máme.

mouse, jojo, to je ono. :slight_smile: no přesně, nechtěla jsem ten pár nijak pomluvit, ale taky mi přijde, že holka skoro 30tiletá a 20tiletý student, který spolu chodí rok, to není zrovna "klasickej" pár, kterej by se měl sledovat jako vzorek dlouhodobě se snažících párů. ale na ty stránky jsem ještě nekoukala. tak to jdu prostudovat. :slight_smile:
27. říj 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak mi Filda usnul a dávám si poobědovou kávičku se sušenkou :grinning: Asi za hoďku přijede manža ze školení a bude až do neděle doma :slight_smile: , škoda, že mám mrchu, to bychom si užili :grinning:

Anaji: Já ten pár nesleduju, ani nevím o čem je řeč :grinning: :confused: , juknu na ty stránky Mouse...Ještě ke kočárku.. Úplně vám holky závidím to vybírání :wink: , mě to hrozně bavilo! Důležitá věc je, že bydlíte v bytovce bez výtahu.. Na to jsou super kočárky buď s vložnou taškou nebo ty, kde se vycvakne rovnou celá hluboká korbička a odneseš jí i se spícím mimčem domů a nemusí se kvůli tomu budit :wink:

Mouse: Inglesina je fajn, je pěkně prostorná :wink:
Holky já jsem se s těma kočárkama nějak rozvášnila :grinning: Kdyžtak mě zabrzděte, abych se vám do toho nepletla :sweat_smile:
27. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak zdravím, v práci se na pc nedostanu a včera jsem ho nechtěla doma zapínat. Tak jsem byla včera na kontrole, v děloze se vše nějak vstřebalo, takže revize není nutná, čekám na výsledky HCG zda se nejedná o mimoděl., tak uvidím ve čt. Dostala jsem vyvolávačku, další utrogestam na další dva cykly vždy od 17 dne...prý to mohlo být způsobené rozházeným cyklem, že se sliznice nestihla pořádně utvořit a tím se vajíčko nechytlo...tak uvidíme...:(
A co tady nového? Já mám kočárek dávno vybraný Casualplay S4, ten miluju. Dnes má svátek šarlota, my budeme mít teda Charlotte ale bude slavit jednou dnes:slight_smile:
27. říj 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek