• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
anaji: ahojky, snažíme se od května... ono to není moc dlouho, ale vzhledem k našemu problému není na co čekat si myslím... a naštěstí zcela stejného názoru je i Dr... :slight_smile: uvidíme po spermiu jak to vypadá... snad to bude alespoń trochu v normě...
29. říj 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. to je fajn pracovní týden, že? včerejší den volna byl opravdu příjemnej. a zítra už pátek! :slight_smile:

vendy, vůbec se s kočárkama nekroť! tvoje poznatky zasloužilý maminy nám jsou určitě potřeba! :wink: super nápad s tou vydělávací taškou! to je fakt, že to pro nás bude opravdu důležitý. takže děkuju za inspiraci! :slight_smile:

eimee, takže oplodněný vajíčko tam přeci jen bylo? to je nakonec dobrá zpráva, ne? další cyklus už to určitě vyjde a budeš pomalu kopavat ten kočárek. :wink: šarlotka je moc hezký jméno. :slight_smile:

marti, a kdy manža jde? tak aspoň že to s váma doktor takhle rychle začal řešit.

mouse, koukala jsem na ty stránky ordinace. ten pár je fakt zvláštní.. mrkla jsem tam do diskuze a viditelně se nad tím podivuje spousta lidí. taky myslím, že kdyby tam dali pár, kterým je přes třicet a snaží se několik let, tak by to bylo o hodně zajímavější. jinak mě na těch stránkách ani nic moc neazujalo.
29. říj 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji: jde v pondělí - naštěstí nás Dr. objednala rychle... ale těch výsledků se bojím... :unamused:
je objednaný na Obilňák do CARu.. snad tam budou stejně vstřícní jako je naše Dr. ..
29. říj 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Mám manžu doma, tak není tolik času na net :slight_smile: . Filípek dostal hroznou rýmu, tak mu není dobře a je trošku prtivňoučkej chudák... Pomalu mi končí MS a na příští týden mi vychází ten první UZ(folikulometrie). Jinak u nás nálada nějaká pochmurná, tak se těším, až to odezní. Na víkend jedeme k našim, tak se těším :slight_smile:

Martiik: Budu držet palce, ať je spermio v pohodě :wink: Máš opravdu fajn doktorku :wink:

Eimee: Jakpak jsi dopadla na kontrole? Jak psala Anaji, ikdyž to nedopadlo, tak je to dobrý začátek a tenhle měsíc to určo vyjde! :wink:

Tak zatím, jedu na nákup a juknout do kuchyňského studia :wink:
29. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, holky, to vám musím ještě napsat. dnes se mi zdál naprosto bláznivej sen. :grinning: že už jsem jako porodila, aniž bych to vůbec nějak pocítila, prostě z ničeho nic mi někdo přivedl ukázat to naše dítě. byla to asi tak roční zrzavá holčička, která už sama chodila. a mně vůbec nepřišlo divný, že už je tak velká, ale že má zrzavý vlásky. jsem si říkala, jaktože máme zrzavý dítě? no a pak jsem se probudila a bylo mi děsně líto, že to byl jen sen a žádnou holčičku nemám. :sweat_smile: už mi asi hrabe. ale někde jsem četla, že v těhu se zdá víc snů. tak už je to asi tady.

marti, v caru to bude určitě dobrý. manžovi to asi přijde trapný a nepříjemný, ale musí si říkat, že tam to je jak na běžícím pásu, takže pro ně to je jeden chlap sem, druhej tam a na žádný blbý pocity není čas. taky na vás budu myslet, ať to vyjde co nejlíp!

vendy, už se díváš po kuchyních do novýho domečku? :slight_smile:
29. říj 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holkz, tak jsem tu .. dneska jsem volala na výsledky hcg a rozbil se jim v laborce nějaký stroj:( tak jdu zítra znovu at je rovnou pro porovnání....mám pořád křeče v levém vaječníku tak snad cyklus brzo skončí a budeme se moct zase snažit.
Co tady nového kdepa všici jste?:slight_smile:
29. říj 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eimee, já jsem tu :slight_smile: To je teda pech s tím strojem!! :angry: Tak dej určitě vědět! :slight_smile:

Anaji: Jo jo, už pomalu pokukuju po nové kuchyni :dizzy_face: , do týdne mi přijde první návrh :slight_smile: Teda, to jsi měla sen :grinning: :grinning: :grinning: Určitě se ještě nějakej během těhu objeví :grinning:

Koukala jsem na albíčko Marku, má krásný fotečky z 3D UZ :dizzy_face: Marku, jakpak se vůbec s mimouškem máte? Potvrdila se holčička :grinning: ???
29. říj 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marku, tak už jsem vyčetla z abíčka, že to bude chlapeček!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To bylo překvápko co?? :grinning: Já bych 2 kluky klidně brala :grinning:
29. říj 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy a jakou kuchyn plánuješ?
29. říj 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eimee, máme v plánu návrh z kuchyní Oresi...ale ještě uvidíme, jakou nabídku nám dají :grinning:
29. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
včera odpoledne jsem sesmolila fakt dlouhý příspěvek a jak na truc se mi neodeslal, večer mi pak blbnul koník,takže to musím dohnat dnes..co taky jiného při pátku :wink: U mě teda nic nového, krom toho,že spím snad i ve stoje a mění se mi chutě každou druhou minutu.Na kontrolu jsem objednaná v pondělí až v půl páté odpoledne a jsem zvědavá, co se v bříšku odehrálo nového za těch 14 dní.
Vendy: teda plánování kuchyně je ještě lepší než plánování nákupu kočárku, taky jsem si tímhle obdobím prošla,ale pak jsem se nastěhovali do kuchyně po rodičích a na tu jsem si i zvykla,ačkoliv není podle poslední módy..naštěstí jsem celkem kreativní kuchař a mlsná mě přinutí udělat hodokvas za jakýchkoliv podmínek :sweat_smile:
Na Marku se musím podívat..to to letí, před nedávnem nervy s bublinou a teď už z něj mají fotomodela :slight_smile:
Eimee: hlavně že ten tvůj vzoreček neztratili nebo neznehodnotili a mají co porovnávat, akorát to čekání je na nervy
Anaji: máš sny jako já..taky kolikrát přijdu už k hotovému dítěti, já jsem teda celkem snový typ, ovšem ty zmatkoviny co se mi v noci honí hlavou nejsou kolikrát ani zapamatovatelné :sweat_smile:
30. říj 2009 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. je u vás dnes taky tak slunečno? tady je oproti včerejšku úplně nádherně.

vendy, a už máš o kuchyni představu? my to taky před třema rokama řešili. jsme oba strašně nerozhodní, navíc v tý době jsem měla požadavky hlavně na vzhled a ne na praktičnost, takže to byl boj. ale nakonec jsem celkem spokojená. dělal nám to jeden truhlář, i to navrhoval na počítači, takže to bylo fajn. akorát byl trošku nespolehlivej co se týkalo termínů, od objednávky do hotový realizace uběhlo přesně půl roku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jé, tak marku bude mít nakonec chlapečka? no to je překvápko! musím ji taky juknout do albíčka. :slight_smile:

eimee, no to je jako naschvál. ale aspoň ty údaje zrovna i porovnají a uvidí se hned, co a jak.

mouse, jsem taky pořád jeden velkej spáč. včera jsem opět usnula při zpávách. už nevydržím ani do osmi hodin. natož do mých oblíbených zoufalých manželek. :cry:

dneska jsem v práci jen na půl dne, odpoledne mi přijede kamarádka s roční holčičkou, tak se na ně moc těším. pěkně s ní proberu všechno ohledně těhu a mimísů. :grinning:
30. říj 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak konečně funguji v práci:slight_smile: mám asi sto nepřečtených mailů ale co :fearful:
Anaji ty se máš jen půl dne, to tě čeká super odpo:slight_smile:
Začínám mít také super sny už jsou všichni tehotní jen já ne:slight_smile:
Tak jsem dnes byla na krvi znova, výsledky budou odpo, prý mám zvětšný vaječník ale prý nic hrozného tak od toho asi ty křeče, už aby začal nový cyklus a výsledky byly ok....
Co plánujt na víkend?
Oresi mají pěkné kuchyně také jsem chtěla od nich, ale pak jsme museli koupit autí...tak na kuchynku čekám
30. říj 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Dneska mám fofry. Filípek zlobí, plno vaření, manža začal zdít sklep, tak trochu nestíhám. O víkendu mě ale čeká odpočinek, jedu s Fífou k našim :wink: , manža bude ve škole.
Jo jo, mně se teď zdá spíše o těch kuchyních :grinning: , do týdne by měli mít první grafický návrh i s cenovou nabídkou. To mě určitě šlehne, protože to bude drahý a budu ubírat ze svých snů a požadavků :slight_smile: Teď máme kuchyň úplně obyčejnou, měli jsme jí do 14 dnů. Před 5 lety jsme byli rádi, že spolu bydlíme, ikdyž jsme měli jen základní výbavu :slight_smile: . Teď už bych ráda to, co se mi opravdu líbí :slight_smile:
Musím se jít na chvilku natáhnout, v noci jsem s Filípkem skoro nespala, jak ho trápila rýma. Chudinka...
30. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy to je super, určitě to chce si pořídit nějakou která se opravdu líbí když už si člověk plní sen:slight_smile:
Tak si pěkně s Fildou odpočinte:slight_smile:
Já nemůžu po celé plzni sehnat Femibion, také mi ho dr. doporučila, prý má nějaký výpadek či co, tak čekám a obcházím jednu lékárnu po druhé:(
30. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,zůstala jsem sama doma a mám v plánu odpočívat. Včera mě navečer překvapilo opět krvácení :unamused: , zase ta červená vodnatá krev, tentokrát byla křeč jemná oproti té před čtyřmi týdny,ale šlo o stejné popichování. Vzala jsem si navečer dva utráky ( mám normálně nařízeno brát 1-0-1) a usínala s opakováním,že se děloha roztahuje a sliznice to napětí jen neunesla.Naštěstí to včera odnesla jenom jedna slipovka,od rána jen špinění. Chjo,teď budu trnout do pondělka, ale furt se uklidňuju,že už to tady jednou bylo a fazolka se s tím poprala. Opakuje se to co 4 týdny,tak si říkám,jestli to není něco jako náznak MS :confused:
Přeji všem hezký víkend, u nás konečně vylezlo sluníčko.
31. říj 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ahoj ahoj ahoj všem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak jak se tu máte???
S tou mojí ms,týden jen takové ukapávání a pak šílený bolesti a začla v plném proudu,sem tekla jak morava.Uf už to mám za sebou a snad se to nebude opakovat.
S tím naším snažením je to spíš flákání :slight_smile: o mimi se teď až tak nesnažíme ,chci chvíli chodit do práce a asi se na to vrhnem někdy z jara :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: snad už budu mít cyklus pěkně upravený DOUFÁM!!!!!!
A co Šíma-horor chodí do školky,ale spíš je víc doma.Moc se mu tam líbí,ale je pořád na hromadě už sem tu i hldala radu co stím tak sme koupili Hlíváčka a zatím nevidím ale úspěch,ale dokt.řekla vytrvat.Měl jít na mandli a teď to budu po 5 posouvat pač sme měli jít 11.11. a od pátku máme antibiotika ta zase nic.
1. lis 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni :dizzy_face: takže u vás to vypadá na vyloženě volný průběh, což vzhledem k tvému nástupu do nové práce a Šimískově premiéře ve školce je ideální stav. Doufám,že chudák neodmarodí celou zimu, no ale alespoň se mu utužuje imunita, když se pere z tolika bacily..teda měl by asi už začít nad nima i vítězit,že? :sweat_smile:

My si odbyli druhou jízdu po hrobech. Naštěstí už jen mírně špiním a střídavě mě pobolívalo a píchalo v podbříšku, tak dumám co se tam asi děje...a doufám,že boj o prostor,čemuž by odpovídal ten nafouklý pupek večer.
1. lis 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, tak jsem si pořádně vše dočetla po tom minulém týdnu.
Leni jak to jde v práci?
Mouse když máš utro tak to bude v pořádku neboj, kontrola příští pondělí?
Já už měla v pátek hcq nizoučké takže dobré....ale ms stále nikde už jsem týden po vyvolávačce a nic...už bych chtěla zase snaženíčko:(
Dneska je pěkně škaredo co?
2. lis 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
tak dnes po 6 týdnech na gyndě a naštěstí je vše ok!! Akorát MS nikde, takže jsem dostala včeličku a snad do 10-14 dnů mrška dorazí, abychom se mohli krásně snažit o mimí!! :dizzy_face:
2. lis 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to Eli čekáme stejně, mě řekla že by do 5ti dnů měla dorazit, čekám už týden:(
Jak se ti daří?
2. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimee: Upřímně nic moc, ale snažím se!! Chvilkama je líp a pak zase hůř, ale musím to zvládnout!!
Te'd chci už jenom MS a pak zase snažílkování a snad bezy dorazí pozitivní testík!! :dizzy_face:

po včeličce by měla prý dorazit do 10-14 dnů!!
2. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ahoj :wink:
Eimee: u nás svítí celý den sluníčko..konečně a hned je nálada lepší, sice je chladno,ale moje vrstvení si s tím poradí :slight_smile: ..zbytek hcg možná ještě brání MS přijít, páni..z těch hormonů mám čím dál větší respekt
Elis: přeji,ať je to první a poslední MS, a kterou se těšíš :wink: .

Já už to mám s kontrolou za pár,ehm teda za 4hodiny. Pucovací výbavičku mám v kabelce, neštěstí nijak enormně nešpiním, ale u doktora u vyšetření beztak spustím. Co hodinu a půl do sebe něco furtuju a přesto mi kolem poledne zabylo tak blbě od žaludku,že jsem musela zpráskat hned dva twistery od strýčka z Kentucky. :sweat_smile:
2. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse takt o máš dobré chutě:slight_smile: já bych si dala twistera:slight_smile: mnááám...
No ona říkala, že mám zvětšený vaječník a to prý je možná také důvod, at už mrcha dorazíííííí :slight_smile:
Tak mouse pak písni copa vám řekli
2. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji: ahojky, tak už máme odběry za sebou a teď 10 dlouhých dní, než se dozvíme ortel :frowning2: nejdelší čekání v mém životě... :frowning2: manža z toho byl po cestě z Brna úplně rozhozenej, chudák...
2. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak jsem konečně po víkendu zase tady! :slight_smile: Byli jsme u našich a krásně jsem se odreagovala. Už jsem to opravdu potřebovala trochu změnit prostředí. Ta zima na mateřský je občas opravdu na palici :sweat_smile:

Mouse: Budu držet palce na odpolední kontrolu :wink: , ať je vše v pořádku! Toho twistera taky závidím :slight_smile:, to jsi na tom ještě dobře, když ti takhle chutná :wink:, já byla živá z banánů a piškotů do 15tt :grinning:

Eimee: Teda to si mrška dává na čas :angry: Ať už honem přiklusne a můžete se snažit!! A Elišce přeji to samé :wink:

Martiiik: 10 dní ti uteče jak voda!!! :wink: Alespoň se posunete někam dál a budete víc v klidu :wink:

Jinak u mně už mrška zase odkráčela na výlet a ve středu mě čeká první UZ (folikulometrie), jak si počínají ty moje vajocha :slight_smile: a taky jestli odešla ta cysta... To jsem zvědavá :slight_smile: Taky nevím, jak to zmáknu s Filípkem, protože ho musím vzít sebou..
2. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. taky zdravím po víkendu.
tento víkend byl opravdu náročný. v pátek večer jsme jeli ke známým až kamsii téměř do Krkonoš. trošku mě naštvali, jelikož je nenapadlo nic lepšího než v těch 0 stupních sedět venku a grilovat. :confounded: sice jsme byli pod jakýmsi přístřeškem a teplo bylo od grilu a kamínek, ale stejnak to nebylo moc příjemný. a navíc ten čmoud z grilu.. no prostě bájo. :unamused: v sobotu jsme měli rodinnou oslavu manžovi tetičky, takže jsem opět nad džusem pozorovala tlupu čím dál víc opilých lidí, vydržela jsem do desití a pak zavelela k odjezdu (koukám, že teď budu dobrý dva roky dělat rodince taxikáře :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) zlatě dneska v práci. :slight_smile:

mouse, tak hlavně ať dnes dobře dopadnete!!!!! my jdem zítra. jsem z toho už nervozní, snad bude všechno ok. poslední dny mě začla nějak talčit děloha. snad to je tím roztahováním. ale jinak bříško pořád žádný. teda ne žádný, ale ne větší než před těhu.

tfujík, mně je dnes nějak šoufl, tak se zatím loučím, paa paa
2. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji, tak to jste měli teda víkend :confused: S tím taxikařením jsem to taky tak měla :sweat_smile: , ale moc mi to nevadilo.. Největší sranda byla pozorovat ty opilce, co si myslí, že jsou ještě střízliví :grinning: , včetně mého manži :grinning: . Jednou jsme hráli Activity a všichni žasli nad tím, jak jsem chytrá a pálí mi to... :slight_smile: pročpak asi? Jediná střízlivá :grinning: :grinning: :grinning:

Koukám, že tento týden je ve znamení kontrol :slight_smile: Tak ať přinese jen samé dobré zprávy :wink:
2. lis 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy, jo, ty opilci jsou zábavní jen nějakou dobu, do určitý fáze, pak už to bylo moc a přestalo mě to bavit. navíc jediná střízlivá, no opruz.. přeci jenom po pár vínech mi to nikdy tak nepřišlo, jako teď. :slight_smile:
tak já valím z práce. dnes jsem ko, už se těším na gaučík pod deku. :slight_smile:
2. lis 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer přeju a hlásím,že první kontrola tohoto týdne dopadla dobře :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Piškotek má 2,10 centimetrů, srdíčko buší a rozvaluje se ve velkém prostoru ( což mi napovídá,proč se ta děloha tak roztahuje) ve srovnání třeba s utz jiných těhulek..budu mít holt brzo pupík :confused: Dostala jsem těhu průkazku, poukaz na odběry a taky se mám objednat na NT screening, jinak kontrola u dr až za měsíc.Kupodivu jsem přestala špinit, ale i tak mám další balení Utrouše,ať to vyjde do 12týdne a napsanou nemocenskou.Krvácení doktor zásadně nekomentoval, prý to je věc, na kterou v tak raném stadiu není léčba. Zítra prsknu fotky do albíčka, dneska už se jdu natáhnout po vzoru Anaji..minulotýdenní únavu vystřídalo období hladu.

Anaji: v poslední době taky zažívám střízlivé vidění na společenských akcích a není to ono, teda ono dost záleží na společnosti a mě dokáže uvolnit málo lidí. Grilování v tomhle počasí je tak akorát na virózu..fakt blbý nápad :rolling_eyes:
2. lis 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek