• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
Levander: To tě opravdu lituju :frowning2: Folík tam byl pěknej vlevo, jen prasknout a jen aby na něj narazila nějaká šikovná spermoška :grinning:

Anaji:Díky :grinning: :grinning: :grinning: S tím textem nevím :unamused:
10. lis 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ten text nechám tak, jelikož spojení přes kódy mě děsí! :confused:
lev, my měli srdíčko už 6+1, a myslím, že bývá určitě i dřív. tak to máte za chvíli. :slight_smile:

tak já pomalu utíkám z práce, tak hezký večer. :slight_smile:
10. lis 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer..
U mě holčinky naprosto nic nového,tento měsíc neměřim,nekapu jeřáb,prostě nic.Nějak sem to vzdala.Snad zas po vánocích začnu něco dělat-akčního. :pensive:
10. lis 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kamčo. tak jestli nepodceňujete sexování, tak pořád není nic ztraceno. :slight_smile: a co u doktora? nic novýho? nebudete to řešit? a co vilímek? všechno dobrý?

holky, mám teď radost, jelikož se mi podařilo přijít na ty odstavce v albu, tak kdybyste některá potřebovala, poradím. :slight_smile: ještě jdu zkusit vymyslet ty různý druhy a barvy písma. :slight_smile:
10. lis 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji prosím o radu:slight_smile:
11. lis 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Dneska bohužel nevstávám s moc dobrou náladou... Nějak mě zarazila moje BT, dnes už druhý den jen 36,7 a to by po proběhlé ovulce už teplotka měla výrazně stoupnout ne? :confused: Tak buď nakonec neproběhla nebo nevím... Potřebovala bych radu :sweat_smile: Navíc snaženíčko dnes a zítra už neproběhne, manža má až do 21h práci.. Takže tak.
Jinak půjdem s Fildou ke kamarádce, tak tam naštěstí přijdu na jiný myšlenky...

Kamco: Chápu, že má člověk stavy, kdy se vším sekne... Pak ale z ničeho nic přijde zas nějaká nová síla bojovat! Nevzdávej se! :wink: A co třeba laparka atd.?
11. lis 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno.
anaji:sexování ted nějak u nás nefunguje.. :unamused: Oba jsme nějak zaražení.
Jinak ted u nás doma vládnou neštovice.

vendy01:No uvidím ,co vymyslí doktor.Správně bych měla na laparku,jenže mě se ták nechce.
A k té teplotě já jsem zjistila,že bez utrogestanu nebo duphastonu se nedostanu víc jak na 36.8 což je taky divný.. :angry:
11. lis 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamčo tak si dejte pauzu, odpočinte si zapomente na starosti a třeba to přijde až to nebudete vůbec čekat!
11. lis 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem se vrátila z odběrů. V nemocnici všechno fajn,ani jsem moc dlouho nečekala..akorát při registraci měli nějakou mladou sestřičku v zácviku a ta si lámala hlavu s počítačem. Jiná sestřička mě při odběru nazvala "mamkou" a mi to připadlo strašně zvláštní :sweat_smile: Venku jsem řádně provlhla, původně jsem si libovala,jak nahltám čerstvý vzduch,ale při chůzi s větrem v protisměru mě to nadšení přešlo.

Anaji: mrkla jsem do albíčka, textík vypadá přehledněji..asi si s tím svým gulášem slov taky pohraju ( až budu v nouzi,oslovím tě)
Eimee: včera jsi avizovala nějakou změnu a já jsem stále napjatá :slight_smile:
Vendy: to je divné s tou BT, vypadá to jako že ovu měla naspadnutí a pak neproběhla :confused: ale ona snad může klesnout i při té implantaci :wink: :confused: ..měř dál a uvidí se..
Kkamco: neštovice jsem ještě neměla a doufám teď ani nedostanu,ale vždycky mi bylo líto těch spolužáků s pupínky natřenými bílou mastí..tak to ať to brzo překonáte. Jináč souhlasím s Eimee, pěkně si odpočinte od snažení .Občas je třeba si utřídit priority.
11. lis 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, to je zas počasí, co? ať už neprší! :frowning2:

vendy, zaujala mě ta tvoje teplota. já to měla při našem vydařeném cyklu úplně stejně - kleslo to na 36,6, tudíž jsem čekala další den velký skok nahoru, ale ono ne, druhý den jen 36,7, pak až další den 36,9, pak 37,1 a už se to drželo nahoře. ovu to určitě byla, protože to sedělo i s ovu testama a hlavně jsem z toho otěhotněla. :grinning:

eimee, hned sem hodím ty znaky pro ty odstavce. bohužel změnit barvu a druh písma se mi nepodařilo.
11. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na začátek odstavce musíš dát < p > a nakonec odstavce < / p > (psáno dohromady, tady to píšu zvlášť, aby se mi to zobrazilo), vyčetla jsem to tady v jedný diskuzi. sama takový čáry neumím. :slight_smile:

kamčo, to se snad spraví. ten podzim nikomu na náladě nepřidá. na vánoce vás určitě přepadne romantická vlna a na sexík taky dojde.
jojo, neštovice si pamatuju. to je nepříjemný. já si je odbyla ještě ve školce. snad to může mít člověk jen jednou.
11. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dnes hlásím lepší stav, už jsem třikrát jedla a nic mi není :dizzy_face: zítra tu mám šéfa z německa tak nemusím hned být před ním zelená a lítat na záchod tak snad to klapne :confounded: jinak testík krásné // všechny tři testíky jsou ukázkové, tak snad budou i zítra u dr. jen dobré zprávy :dizzy_face:
Anaji já také děkuji za tip, až budu pracovat na albíčku tak určo použiju, a co barvičky nevyčetlas někde jak na ně? A píšeš si to teda ve wordu ju?
Mouse no jo už si musíš na "mamču" zvykat ale uznávám že to musí být zvlášní..:slight_smile:
11. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kafíčko proběhlo :wink: , dětičky trochu zlobily, ale dobrý :wink: Sháním více info o té mé BT :wink:
Levander: Držím palce, aťti to vydrží a nevolnosti tě dál netrápí :wink:

Anaji: S tou teplotkou jsi mě trochu uklidnila :wink: , asi musím počkat, jak se to vyvine.. Každý tělo funguje jinak. Škoda jen, že nemám další ovu testy... Nemáte holky některá na prodej ty levné? V lékárně stojej majlant :sweat_smile:

Mouse: ahoj mamko :grinning: :grinning: no nezní to hezky? :slight_smile: Počkej až ti poprvé řekne tvůj špuntík :slight_smile: A kdypak budeš mít výsledky?
11. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lev! tak super, určitě si žaludek dá říct a nebude nic vracet. :slight_smile:

vendy, ohledně teploty buď klidná, uvdíš, co zítra a další dny. jsi pod lékařským dohledem, takže teplota ať si trhne. :grinning: mě pak ještě teplota rozčilovala, když už jsem měla pozitivní testík, tak jeden den naráz klesla asi o 2 desetinky, tak už jsem měla nervy na dranc, že je po těhu, druhý den byla teplota stejně dole, další den vylezla jen o jednu desetinku, no a další den už jsem zahodila teploměr, jinak bych se z toho zbláznila. :slight_smile:
ovu testíky už nemám, ale já je kupovala v lékárně 3 kusy asi za 120,- nebo 130,- je to sice dost, ale jsou i dražší.

mouse, jé, mamčo mi ještě nikdo neřekl. jsem naivně myslela, že gyndař, až mi bude oznamovat těhu, takže řekne něco jako ve filmech - gratuluju maminko - a ono prd. neřekl vlasntě asi nic, řekl to za něj ten ultrazvuk a bijící ocásek. :grinning:
11. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji: Díky, opravdu mi to zvedlo náladu :wink: Já právě tentokrát měřím poctivě každý den první měsíc. Předtím jsem měřila spíš po ovulce a vždycky se teplotka držela 37st. několik dní po sobě až do MS. To jsem měla ale ovu testíky, tak jsem na teplotku kašlala. Teď to doháním :slight_smile: Předtím jsem měla ovu testy od Mouse, ty byly perfektní a jeden vyšel jen na 15Kč. Prodávala je tady i jedna holčina, jenže už je nemá... Je fakt, že 120Kč za měsíc bych obětovala :sweat_smile:
11. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak jsem včera oznámila těhu mýmu šéfovi. :slight_smile: aby měl dost času vymyslet za mě náhradu. vzal to suprově, byl přímo nadšen (prosazuje teorii, že každá rodina má mít aspoň tři děti), a taky mi kladl na srdce ať se hlavně nestresuju, nic netahám a tak. to mi od něj přišlo moc milý. :slight_smile: no ale drbna jedna hned to řekl našemu generálnímu a ten hned volal na personální a dnes už za mnou byla baba personální mi gratulovat a ptát se, jak to mám v plánu atd... no já nestačím zírat. a to jsem myslela, že si to šéfik přeci jen chvili nechá pro sebe. schválně jsem mu to řekla před jeho služebkou, aby hned odjel a nestihl nic začít řešit. :confused: no ale to je nakonec jedno. aspoň se to samo po firmě rozšíří a nemusím nikomu nic říkat. :slight_smile:
11. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji:Tak to máš docela dobrýho šéfa, když to takhle bere :slight_smile: Ale drbna teda je :grinning: :grinning: :grinning:

Taky mě napadlo, že se tu už dlouho neukázala Whiskey???? Už by nám mohla říct pohlaví miminka :slight_smile:
11. lis 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy, a kdy jdeš na další pozorování k doktorovi? ta teplota se asi dá opravdu zhodnotit až několik dnů zpětně. a zapisuješ si ji na fertility?
11. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je fakt, whiskey, má zas velkou absenci. teď jsem ji koukala do albíku a nemá tam ani žádný nový fotky nic. tak asi nestíhá. asi už nakupuje věcičky na mimi. a taky myslím staví dům, ne? tak má asi dost starostí.
joo a taky nám nenapsala, jak dopadla ta soutěž o nejhezčí nevěstu! :slight_smile:
11. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se právě na fertility moc nevyznám, tak zapisuju alespoň do menstruačního kalendáře na womenzone. Tam se taky ukazuje grafík, jen to samo ovulku navyhodnocuje.. Právě že jdu na další folikulom. až příští měsíc... Měla jsem jít dnes, to by viděl, jestli se vajucho uvolnilo, ale bohužel nemám auto a jinak se tam od nás nedostanu, tak až příští měsíc...
11. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fertility je celkem dobrý, dá se tam vyznat, ale ovulku ti najisto označí stejnak jen když sleduješ ještě něco kromě teplot - třeba hlen nebo tak. ale i ten menstruační kalendář svůj účel splní.
tak to je škoda, že ses nedostala k tomu doktorovi. to by bylo jasno na sto procent. tak příští měsíc. jestli už nebudeš těhu. :wink:
11. lis 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký ráno všem! kdepak jste všechny?
vendy, co dnes teplota?
lev, co žaludek? nezlobí?
mouse, kdy budeš mít výsledky odběrů?

mně pořád ještě krev nebrali. divný, že? ale gyndař mi tvrdí, že poprvé stačí vzít krev až na triply. ty máme přesně za 2 týdny, docela se bojím. o těch triplech nečtu nic dobrýho. :cry: ale aspoň se konečně dozvím, co mám za krevní skupinu, tak přeci pozitivum.
12. lis 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, zdravíme z kontroly. Máme 5mm a jsme zhruba ukončený 4tt, příští týden jdeme znovu na kontrolu :slight_smile:))
12. lis 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
sem se pěkně vyspinkala :sunglasses: a nasbírala energii.
Anaji: ty výsledky z prvních odběrů se dozvím až na kotrole u gyndr; byla to ta úvodní těhu klasika..ačkoliv,teď mě zarazilo,že z pohlavních nemocí mi objedali jenom test na HIV :confused: .no,asi nemám promiskuitní ksicht :grinning: .Krevní skupinu vím už roky, kdysi jsem darovala krev, RH faktor mám pozitivní, což je dobře.
No a ty výsledky ze včerejších testů se asi budou analyzovat až s tím utz při tom NT screeningu,takže do 24.11. si musím počkat. NT screening je spolehlivější než triply a dobré výsledky z NT screeningu potom možná usnadní rozhodování,zda jít na amnio při horších výsledcích triplu. Já z těch triplů má taky respekt, přijdu si jako takový chaotický případ s tím svým raným otěhotněním a obávám se že do těch procent genetiky nezapadnu :confused:
Jináč včera jsem měla opět den plný hladu resp.pocitu prázdného žaludku, tak jsem každou druhou hodinku musela něco rvát do huby,aby mě nesvíral žaludek..pro mě se to vážení v poradně stane asi noční můrou. Anaji,kolik máš navrch od otěhotnění?...teda pokud to není přísně střežená informace :wink:

Lev: tak to je pidi štěstíčko :dizzy_face: jen ať pěkně roste..doktorka vás chce vidět nějak brzo, ten můj mudr má v oblibě 14 dní anebo měsíc ..a já bych se zrovna měla chuť zase podívat na myšpulína
12. lis 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
lev, skvělý! a co srdíčko? :slight_smile: ale to jejich měření a počítání stáří nechápu. my když měli 5,2 mm, tak jsme byli 6+1tt. a to mu přímo ukázal i ten ultrazvuk. a pak že se podle měření v raným stádiu dá přesně stanovit stáří plodu. :confused:

mouse, tak to je super, že ti udělá ten NT screening i podle krevních výsledků. ten můj mi to dělal jen podle utz a přitom to nazýval taky NT screeningem. ten muj mudr má asi fobii z krve, nebo co, že mi ji vůbec nechce vzít! :grinning: a ty triply mě taky štvou. proč to tady u nás pořád ještě dělají? četla jsem, že v německu a dalších zemích se to už ani nedělá, protože to je tak často nespolehlivý. :frowning2:
no a co se týče váhy, tak se ani neptej! pro mě už to noční můra je. :confounded: už před těhu jsem na sobě cítila, že jsem nějak přibrala (předtím jsem se totiž asi rok nevážila). no a když jsem stoupla na váhu na tý gyndě, tak jsem málem omdlela! :angry: no a od první prohlídky do tý zatím poslední - rozmezí měsíc a půl - mám nahoře přesně 2 kg. :unamused: :frowning2: kvůli tomu si říkám škoda, že jsem neměla žádný nechutenství a nevolnosti. takhle budu už jen kynout a kynout.. :cry: ne že bych se přecpávala, ale o trochu víc asi jím. zvlášť večer. takže tak.. :frowning2:
12. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak jsme doma z kroužku. Dneska tam byla jedna holčička poprvé a představte si, že se jmenovala ANAJI :grinning: To jsem netušila, že to je jméno, které se dá normálně. Snad mě chápete :grinning: Dneska je manža doma, byl darovat plazmu, tak tady za mnou na gauči chrní a Filípek pro změnu v pokojíčku :slight_smile:
Jinak moje teplota je divná, dnes 36,8. Mám v tom nějakej zmatek. No uvidíme.

Levander: Gratuluju k úspěšné kontrole :dizzy_face: Ať mimísek roste!
Ty tripple testy bych taky brala s rezervou...NT screening je opravdu spolehlivější a hlavně by se přišlo na nějakou vadu dřív než po tripplech, to už by se těhotenství muselo event. ukončit porodem.. :unamused:
12. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky srdíčko prý snad už bude příští čt. řekla mi že k oplodnění zřejmě došlo 10-15 října, což nechápu vzhledem k diagnostikovanému zamlklému těhu, ale to je ted už jedno...jojo naštěstí mě nenechává dlouho čekat. HCG bylo 682 což je fajn:slight_smile: stáří určovala asi ne uplně přesně, spíš až ten příští týden, jinak na utz je 4,8 mm ...snad bude vše v pořádku, mám tu vedení tak musím jít placovat:(
12. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kdepa všeci jste? Mě právě odjel šéfík tak počkám v kanclu na manžu a vyzvednu si listovku co mi dr předepsala. jinak mě ani není špatně v posledních dvou dnech:slight_smile:
Mouse ty si pamatuješ kolik mm jste měli na prvním utz a kolik týdnů vám řekla? Jé já furt melu o sobě ale jsem taaak nadšená, ale už se začínám o mimíska i pěkně bát...ale to se bojíme všechny že :unamused:
12. lis 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám červíka není 700hcg málo? Ted čtu v albíčkach o 2000 apod. bojííím že je to málo co myslíte? :confused:
12. lis 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
lev, to jsem tě nechtěla těma mírama nijak zneklidnit! to by spíš náš mrňousek byl pozadu, když ten váš má 5mm už teď. určitě to ale tak není. a jestli jsi ani ne 5. týden, tak na srdíčko je opravdu ještě chvilku čas.
a s hcg bych si vůůůůbec nedělala hlavu! já na krvi nebyla vůbec, takže ani nevím, jaký jsem měla hcg a žiju. a mimísek taky! asi opravdu platí, čím míň víme, tím jsme klidnější. :wink: ty tisíce jsou určit až v pozdějším týdnu. mrkni na net, někde jsem narazila na tabulku s hodnotama hcg v různých týdnech.

vendy, tak to je vtipný s tím jménem! :grinning: a co to je za holčičku? to je nějaká japonka? :grinning: mně to teda jako jméno zní fakt zvláštně.. :slight_smile: no a ta teplotka teda stoupá, ne? počkej až budeš mít celej graf, to tam v den ovulky bude určitě jasná prohlubeň. :slight_smile:

holky, vrhla jsem se na vybírání kočárku. zatím teda jen po netu. a už mi z toho jde hlava kolem. :stuck_out_tongue_closed_eyes: na každej kočárek ve finále najdu jak chválu, tak nadávání. takže se není čeho chytit. tak zatím leda podle vzhledu a rozměrů mám pár kandidátů. asi mi to nedá a vyrazím někam do obchodu. to budou teda koukat, břicho nemám, ale kočárek už výbírám. :sweat_smile:
12. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek