• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
Holky, zrovna je v telce reklama, tak ještě píšu :grinning:
Levander: Jak píše Anaji, tím Hcg bych se vůbec nestresovala :wink: , myslím, že je to normální hodnota. Mně taky nikdy Hcg nebrali, u nás dělají jen UZ. :wink:

Anaji: To jméno bylo takhle fakt zvláštní :grinning: Holčička vypadla jako češka, žádná cizinka, ikdyž maminka byla trošku "zvláštní", jako taková umělkyně, která si na takový jména potrpí :grinning: :grinning: . Ale je to její věc, samozřejmě :slight_smile: . Na tu teplotku jsem opravdu zvědavá, myslela jsem si totiž, že po nízkých teplotách (36,5) přijde ze dne na den hned 37. Tak uvidim. Ten výběr kočárku je opravdu věda viď? :wink: Dej na to, co se líbí a vyhovuje tobě a budeš určo spokojená :wink:
Všem přeji dobrou noc :slight_smile:
12. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, a jaký kočárek anaji jsi vybrala? Já mám tip Casualplay S4 a nechci měnit:slight_smile: a jaká máte vůbec vybraná jména?
Vendy jak se vede? Co Filípek?
Nevíte copa je s whiskey ? A s Eimee?
Jinka mi dr řekla že sýry klidně můžu, že si myslí, že to je jen vytvořená fáma, tak si jednou za čas nivu nebo hermelín dám...
Děkuji za uklidnění, anaji zkusím ty stránky najít ale už jsem klidná :dizzy_face:
13. lis 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Konečně jsem se dostala k počítači, manža u něj pořád sedí a učí se na zítřejší zkoušku :slight_smile: Jakpak přežíváte pátek 13.? :grinning: Můj táta má dneska narozeniny :grinning: U nás dobrý, jen ráno lítaly střepy, když Filípek rozbil skleničku :sweat_smile: Dneska jsem nějaká unavená, ale venku je hezky... Zrovna dodělávám obídek, dneska máme řízek s brambor. kaší a okurku s kefírem :dizzy_face: Jo a teplotka dneska 36,9 :slight_smile:

Levander: Ten Casual je krásnej kočárek :dizzy_face: ..Od vždycky se mi líbil, jen ta cena je trošku vyšší :sweat_smile: No jo, Whiskey už se dlouho neozvala..
13. lis 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy mnááám kašička a okurka:slight_smile:, tak to budete mít testo měsíc určitě úspěšný když už i střepy:slight_smile:
Teplotka pěkná:slight_smile:
13. lis 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a ještě jedna věc :slight_smile: Právě jsem po domluvě objednala manžu na spermio na příští pátek :slight_smile:
13. lis 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! konečně zdravím. ráno jsem se zasekla služebně mimo firmu, ale už jsem tu, tak jdu chvíli odpočívat na koníka. :slight_smile:
to je fakt, kdepak je pořád ta whiskey, že? whiskey, jestli nás občas čteš, tak se taky ozvi a pochlub se co novýho s prďolkou! :slight_smile:

vendy, no je fakt, že lidi dávají zvláštní jména. v jedný z minulých Maminek (časopis) byla fotka chlapečka a ten se jmenoval Max Rozkošný.. :grinning: to mi příjde fakt síla! :grinning: tak vidíš, teplotka jde ukázkově nahoru. jak jsem psala, mně to taky nevyskočilo ze dne na den, a přesto se zadařilo! :wink:
no a s tím spermiem teda koukám! to je manža frajer, že souhlasí! :slight_smile: a máš podezření, že by mohla být chybka na jeho straně?

lev, kočárek vybírám spíš mezi těma levnějšíma, tak max do těch 15 tisíc trojkombinaci. jsou asi všechno ne moc kvalitní, ale doufám, že jedno dítě to snad vydrží. na obě děti si myslím, že dnes asi stejnak nevydrží ani dražší kočárek, nebo co myslíte? na netu se mi děsně líbí v-cross (4kolka), pak DorJan Sport Prestige a taky x-lander, no a taky celkem Firkon Verano. všechny maj velký výběr v barvách. ale asi až je uvidím naživo, tak se mi výběr značně zúží. nemáte nějaký další tipy? casualplay je bohüžel nad náš limit. :frowning2:

a co se týče těch jmen, tak stále mám vybráno jenom já (Eliška nebo Šimon), pro manžu je času dost. ale už jsem mu řekla, že se s tím jménem potřebuju zžít předem, takže ať si nemyslí, že 15. května se vytasí s nějakým jiným jménem než já mám naplánováno. dala jsem mu limit do konce listopadu. :grinning:
13. lis 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dneska jsem byla kupodivu vzhůru relativně brzo,ale k netu sednout si nějak nebyl čas :sweat_smile: .
Lev: no já když šupajdila na pohotovost s tím prvním krvácením,tak mi na utz odhalili jenom gestační váček a ten měl 10mm..utz určil stáří těhu 4+5tt, uvnitř se ale už něco nezřetelně rýsovalo, za dva týdny už tam byl 85mm prďolka se srdíčkem..neřekli ti náhodou,že těch 5mm je ten gestační váček? Mít embryjko těsně po 4tt mi přijde brzo, ale je fakt, že každá jsme jiná. Já měla v tom svém 4+5tt hodnotu hcg přes 6000, což se mi zdá zase až moc, ale pořád to ok podle hodnot v tabulce ( sám pohotovostní doktor mi říkal,že ty hodnoty ještě o ničem nemusí vypovídat).Takže na čísla se můžem vyprdnou,hlavně že z toho bude ve výsledku zdravé mimčo. :slight_smile:
Vendy: ty jsi teda pěkně akční,ale prověřit se má všechno..manža bude pořádně vycuclý..nejdřív plazma,teď spermio :sweat_smile:
Anaji: my máme zatím jasnou shodu na jménu pro kluka ( Jiří).. u holčičky se nemůžeme shodnout, resp. já mám favority,ale manžel si je na první poslech nezamiloval..dám mu ještě čas a nakonec si to svoje stejně prosadím :dizzy_face: :dizzy_face:
Mám chuť na domácí pizzu, tak asi vyrazím do místní jednoty pro ingredience..udělám si krásnou 50 metrovou procházku slunečnou podzimní vesnicí :grinning:
13. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse jojo je to zatím váček 4,8mm.asi jsem to blbě napsala. Já mám děsivý strach, už aby bylo srdíčko. Podle propočtu co říkala bych měla být ted v sobotu zhruba 5tt.Já ted musela zrušit thajskou masáž, měli jsme jít v neděli, tak půjde jenom manža a já budu kuchtit oběd, to jsou ale oběti pro mimísky:slight_smile: jinak k tomu hcg to dr. také neřešila jen řekla číslo, už bylo po utz tak to přešla, tak asi to opravdu tak vypovídající není. A jak dlouho budeš ještě doma? Proč ti vlastně napsal neschopenku?Kvůli tomu špinění?
Anaji to jsou hezká jména:slight_smile: kupuješ časopisy pro maminy? Jaký? xlander jsou prý dobré kočárky, známý měli trojkolku a byli spokojení:slight_smile:
Vendy to je manža fakt statečný! Budu držet palečky!
13. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Levander: Thajskou masáž bych taky někdy chtěla prubnout, ale je fakt,že nikdy nevíš, jaký bod ti zaktivujou, takže v těhu bych na ni asi nešla. Já budu doma asi do konce měsíce,kontrolu mám 30.11. tak se nechám asi uschopnit. První trimestr chci prožít v klidu a zatím se mi to daří. Doktor mi neschopenku nabízel v minulosti často, to když jsem měla začla prvně v srpnu špinit a pak z toho bylo zamlklé těhu,ale já tušila,že už není co zachránit a krom toho jsem měla před svatbou,takže jsem potřebovala být flexibilní. Teď po tom dvojím krvácení a špinění a čerstvém otěhotnění po revizi + únava jsem si o neschopenku sama řekla. Doktor s tím neměl problém, v podstatě víc než o ulívání z práce jde o finanční ztrátu na platu pacienta, krom toho nějaké to riziko tam u mně je.
Tak jsem se navrátila z obchodu, posilnila se dvěma koláčky,pekárna mi hněte těsto na pizzu a manža je na cestě domů..víkend může začít. :grinning:
13. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, je fakt, že mě manža s tím spermiem překvapil a jsem na něj pyšná :wink: . Přišel s tím spíše on, že to pro něj nic nebude :grinning: Jsem moc ráda. Myslím, že je to tak správně. Ženy podstupují všechny možný vyšetření, na kdekoho kvůli miminku musí roztáhnout nohy, tak tohle by pro ně měla být samozřejmost. :sweat_smile:

Mouse: Opět mi s pizzou děláš chutě :grinning: Jo jo, manža za chvíli rozdá všechny svoje tekutiny :grinning: Má v plánu ještě kostní dřeň :wink:
Tak se zatím mějte možná dnes ještě nakouknu. Na víkend jedeme k našim, tak budu v pondělí. :wink:
13. lis 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé holky vy se máte že máte manžílky doma, my jsme pořád sami, přijde až v 8:( tak jsem uklidila a budu lenošit, pak uvařím večinu a až pak nám začne víkend.
Tak to uplně chápu, že jsi doma...ale neumím si představit být 9 měsíců doma...snad bude vše v pořádku a budeme budeme do skoro léta pracovat:slight_smile:
Tak krásný víkend pápá
13. lis 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dřív než do sebe opět něco dobrého natlačím ( dneska jsem musela vstát ve tři hodiny ráno,abych zahnala hrozný hlad joguretm),tak vám jdu popřát hezký zbytek neděle. Doufám,že se vám víkend povedl..bylo krásně a já konečně udělala zbytek prací na zahrádce.Zítra pa :wink:
15. lis 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, jak jste se měly? Holky mě se začínají zdát šílené sny o kontrole u dr. jak mi vypráví, že se miminko nevyvíjí atd. no šlené, zdává se vám to také? Já už se toho čtvrtka nemůžu dočkat. Jinak pořád spím :dizzy_face:
včera jsme měla po vzoru mouse chut na twistera či něco takového,ale doma nic nebylo:( tak asi půjdu shánět nejbližší kfc:slight_smile: jinak víkend pohodička relaxík:slight_smile:
16. lis 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Vítám všechny do nového týdne :slight_smile: Dnes má manža ještě dovču :slight_smile: Víkend jsme byli u našich, bylo to fajn. Užili jsme si procházek v tom krásném počasí a proběhly i nákupy prvních dárků :slight_smile: Teplotka byla o víkend jen 36,8, ale dneska 37,1, tak je asi všechno v pohodě :slight_smile:
Jakpak se všem daří?????
Musím jet na nákup a budu vařit a uklízet, tak nakouknu po obědě. Zatím se mějte fajn :slight_smile:
16. lis 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy to jste měli krásný víkendík:slight_smile: My také už pokoupili nějaké dárky, vlastně už máem všechno, už koupím jen dárečky manžílkovi a bude hotovo:slight_smile:
A kolikátý DPO jsi?
16. lis 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
s nakupováním dárků jsem pozadu, měla bych využít nákup přes net,když jsem teď doma,ale nějak se k tomu nemůžu přinutit.
Lev: twister je návykový, ještěže jsem teď mimo civilizaci,jináč bych zvýšila tržby KFC. :grinning: Dneska jsem nakonec úspěšně zaspala pocit hladu.To že se vzbudím s prázdným břichem a naplněným močákem a nemůžu pak v noci zabrat není nic moc a doufám,že tohle pravidlo posedních dní brzo odezní.
Vendy: teplota se umoudřila, což je dobré znamení..užij rodinnou atmosféru, mě čeká minimálně ještě vysavač, ale teď ještě pouvažuju nad nějakým obědem :confused:
16. lis 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nám holky konečně zase jde koník, už jsem byla nervózní :grinning: Mám navařeno, uklizeno, ještě žehlení a je to. :slight_smile:
Lev: Dneska jsem asi 6DPO, takže testování nejdřív o víkendu :slight_smile:

Mouse: Taky ráda nakupuju přes net, ale od té doby, co zvýšili poštovné si to docela rozmýšlím :sweat_smile: . Copak jsi nakonec měla k obídku? :slight_smile: Jinak rodinná atmosféra se moc nekoná, manža má plno práce venku, ale i tak jsem ráda, že je doma :slight_smile:
U nás to je teď jak na D1 :confused: , poblíž nás se stala nějaká ošklivá nehoda a vede přes naší pidivesnici objížďka. Samej kamión, hrůza :confused:
16. lis 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky! uff, prve snad nešel koník, nebo jenom mě? to je vždycky jako když mi někdo vezme oblíbenou hračku. :grinning:
u nás byl víkend taky pohodička. byli jsme i na těch zvěřinových hodech, tak jsem si pochutnala na jelenovi na listovým špenátu. manža měl kance s brusinkovou omáčkou a ten měl teda lepší pošušňáníčko. musím si zapamatovat, že ke zvěřině je vždycky lepší něco dosladka. :slight_smile: a dnes jsem bohužel v práci, jelikož mám zbylou dovolenou už sotva na vánoce. :cry:

lev, takový ošklivý sny jsem ještě neměla. vlastně se mi o mimi moc nezdá. spíš se mi zdá pořád něco o práci. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale neboj, to je určitě jen tím strachem. a ve čtvrtek máš zase kontrolu?

vendy, takže teplotka už ukázková. to to utíká! kdypak chystáš testění! už se to blíží, že? :wink:

mouse, ty jsi teda nenasyta. :slight_smile: tvůj mimísek je asi hold požitkář. ani v noci si nenechá odepřít dobrý papů. :grinning: já se zas naopak včera večer tak přepila borůvkovýho koktejlu, že jsem myslela, že ani neusnu. máme totiž nový tyčový mixér a já jsem tak nadšená z různých koktejlíků z mraženýho ovoce, že si je dělám minimálně obden. :sweat_smile: ale zas tím pádem piju aspoň často mlíko, tudíž do sebe dostávám aspoň nějaký vápník.

holky, koukám, já už jsem 15 tt! za chvíli už by mímís mohl začít být cítit. to letíííí! :grinning:
16. lis 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
na oběd nakonec byl nášup orestovaných kapustiček,pórku a mrkve, ať má buřtík vitamíny a nehoní me v noci k ledničce .Manželovi jsem uvařila masénko..teda byla by tam i porce pro mně,ale už te´d mám slinu spíš na pomelo. Mám zrovna citrusové období :grinning: a jelikž nám v kraji řádí chřípa,tak se mi tyhle chutě i hodí.Ta těhotná žena,co předčasně porodila a je na umělém dýchání mě vážně vyděsila :fearful:
Anaji: macík tě určitě brzo přesvědčí o své přítomnosti kopanečky :wink: , jsem na toho svého taky zvědavá,už jenom týden a jeden den..je fakt , že pohledem na údaj v koník pase si teprve uvědomuju,jak ty týdny letí
. Zvěřinové hody muselý být něco,naposledy jsme měli kance na naší svatbě..asi budu muset vytáhnout z mražáku ten zbytek a udělat si repete :slight_smile:
Lev: tak já měla jenom jeden děsivý sen o mimi,jináč jeden pozitivní a pak samé nesmysly :grinning: , strach je přirozený,ale už mě ty obavy začaly stresovat a stres působí na mimča negativně,takže zítra si jedu pro opeřeného společníka na rozptýlení, ten mi pomůlže přestat myslet na horor příhody :sunglasses:
16. lis 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé mouse jakého společníka? Já mám opeřené společníky dva:slight_smile:, já právě myslím, že ten sen vyvolali ty zprávy o té paní, protože jsme na to s manžou koukali v tv., ještě ta práce mě rozptyluje, vážně bych ted radši byla doma v klidu a teple, ale zase bych měla čas nad vším dumat.
Jojo anaji jdu ve čt. znovu, přepočítá stáří miminka, myslím, že už přesněji a doufám a modlím se v srdíčko! O víkendu bychom chtěli oznámi radůstku rodinám, tak snad bude vše v pořádku.
Jé vy tak pěkně jíte maso, zeleninka, já měla dnes šopák, ale musím se do těch zdravých jídel nutit!Jediné na co mám chut jsou ryby a kuře, mléčné výrobky, zeleninu moc nemusím:( ale měla bych!
Vendy no to máš krásný den, hlavně že je manža nablízku:slight_smile: Tak se vybav testíkama na víkend :wink:
:wink:
16. lis 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Téééda holky, vy si papáte :grinning: Já se přidávám s jitrničkou, kterou manža přinesl ze sobotní zabíjačky :slight_smile:

Mouse: Nenapínej :dizzy_face: Jaký bude tvůj nový společník :slight_smile: ?

Lev: Ty sny jsou kolikrát opravdu hrozný, člověka to hodně dokáže vystresovat.. Nějakej ten testík asi pořídím :wink: ,ale už mi je trapně, když chodím každý měsíc do lékárny pořád pro testíky :sweat_smile: Vidím to na test Pepino z Tesca :grinning: Ve čtvrtek budu držet palce!!! :dizzy_face:

Anaji: Teda ty týdny přibývají strašně rychle :confused: Na Vánoce už budeš v půlce :dizzy_face:

Pro dnešek se loučím, večer jdu chvilku posedět s kamarádkou, ta se těším :slight_smile:
16. lis 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky moje! :wink:
Tak jaký jste měly víkend? My byli s manželem na chaloupce a užívali si sami sebe!
Byl to hezký víkend!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak holky mám dotaz, vůbec nevím teda co to může být!! :confused: Bolí mě už 4 den břicho jako na MS, ale MS skončila, takže to je blbost!! :sweat_smile: No a na ovu mi to příjde brzy!! :unamused: Tak fakt nevím!! :confounded:
16. lis 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Eli, tka to jste měli krásný víkend:slight_smile:))
A nejsi nastydlá? To mám pak také křeče...nebo ovu dorazila dřív :wink:
16. lis 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
levander: Nastydlá nejsem, ale zvláštní věci- nemám chu´t na kafe a vínko jsem včera ani nedopila!! :unamused: Tak vůbec nevím!!
Holky já tak nemám ráda, když se v sobě nevyznám!! :frowning2:
Asi to bude ovu!! :wink: Doufám!
16. lis 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš, tak po úspěšném víkendu bude třeba zajímavější testování:slight_smile: děláš ovu testíky?
Také nemám ráda když nevím co se děje:(
16. lis 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak se stydím, že už jsem se dlouho neozvala - vůbec nestíhám vás dočítat...
měla jsem toho teď dost v práci, do toho jsem domlouvala třídní sraz, který jsme měli v sobotu..
takže na net jsem neměla vůbec čas :frowning2:
dneska jsem byla na kontrole - konečně nám potvrdili pohlaví - takže na 99% čekáme holčičku :slight_smile:
a to všichni tvrdili že to bude kluk..:slight_smile:
jinak jsme úplně zdraví máme všechno co máme mít :slight_smile: já teda 4 kg nahoře :slight_smile:
prcek mě neustále kope a mele se v bříšku - snad se dostanu časem i k tomu přidat fotky do alba - jak oblečků tak bříška a prcka :slight_smile:
tak vám všem moc držím palečky a mnoho úspěchů při kontrolách :slight_smile:
16. lis 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
levander: Bohužel nemám, takže nedělám... :unamused:
16. lis 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem! Krásný sváteční den :slight_smile: ,ikdyž u nás prší... :unamused: Dopoledne jsme hrabali listí na zahradě, Filda se vyválel v hlíně a byl jak čuník :sweat_smile: Jinak teplotka dnes 37, tak jsem se docela uklidnila. Ikdyž nebudu těhotná, tak alespoň ta ovulka vypadá, že proběhla :slight_smile: Ikdyž první těhu příznaky už se samozřejmě objevily jako každý měsíc po ovu
:grinning: :grinning:
Whiskey: Ahoj :slight_smile: , moc gratuluju ke kontrole a k holčičce :dizzy_face: :dizzy_face: To je nádhera, když už o miminku můžeš mluvit jako s holčičkou nebo jménem viď? :slight_smile: Na fotečky se těšíme!

Eli: Tak to jste si víkendík užili :dizzy_face: Třeba ovulka opravdu přijde dřív..já nevím, třeba se to po té revizi trošku změní...
17. lis 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Whiskey mooc gratuluji k holčičce!!! :dizzy_face:
Jak jste si užiy sváteční den? My odpočívali, já bych pořád spala tak mě manža nechával, pak jsme byli na procházce takže krásná pohodička :dizzy_face: no už se nemůžu dočkat zítřka, další fotečky a snad tlukotu srdíčka, dneska jsme neměla asi po 5ti nocích prvně sny o té kontrole:slight_smile: jdu něco sníst už mi začíná být divno :sweat_smile:
18. lis 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, sváteční den jsme taky strávili poklidně :slight_smile: Odpoledne jsme chvíli s Filípkem odpočívali a pak jsme byli na návštěvě. Filípek zase dostal hroznou rýmu, tak moc chudák nespal..ale hlavně, že to není nic horšího..
Lev: Tak to máš krásný těšení :dizzy_face: A v kolik jdeš zítra na kontrolu?

Jinak manžu jsem na spermio musela přeobjednat, naštěstí jen na příští úterý. Nedostal volno z práce.. My jdem s Filípkem na procházku a po obědě juknu. Tak hezký den! :wink:
18. lis 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek