• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
vendy tak si uijte prochájdu. Jak to manža nese? Ten spermio? Ty rýmy to je strašné, nesnáším pdozimy kvůli těm chřipkám rýmám :(
Naštěstí tam jdu už v 7:45 tak tam manža zase na mě počká...no modlím se aby se mimík vyvíjel, ale určitě bude:slight_smile: včera jsem si vykládala karty (nejsem šílená ale mám andělské a jsou super) a vyšla mi karta trpělivosti, tak se musím naučit čekat :wink:
18. lis 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lev: Manža to nese dobře, naštěstí. Přišlo to spíše z jeho strany, tak jsem ráda, že neprobíhal žádný nátlak a přemlouvání :grinning: Jo jo, hlavně u malých dětí jsou rýmy strašný. Teď už je naštěstí trochu starší a naučil se smrkat, ale před rokem to byl očistec... Pořád jsem ho musela odsávat...
Určitě to bude na kontrole v pořádku! Nezbývá než věřit! A s tím čekáním to je přesný! :grinning: V těhu je to jen o čekání :grinning:
18. lis 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslela jestli třeba není nervozni či tak něco:slight_smile: je borec že to navrhl sám!
18. lis 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopoledne přeji :slight_smile:
Whiskey:to jsou samé dobré zprávy,co čtu :dizzy_face: ..,takže teď můžeš kupovat oblečky rovnou v holčičích odstínech, je fajn mít jasnou představu co na nás v bříšku čeká..už tak je to těhu naplněné každou chvíli očekáváním,takže u nás nechávat překvapení na den porodu asi taky padne :sweat_smile:
Lev: trpělivost je dobrá karta,taková neutrální a zároveň výstižná..já občas pro potěšení vykládala karty od Hütnerové,ale na vážné věštění nemám talent..teda kartám a hvězdám věřím,ale spíš z podání někoho cizího
Vendy: můj opeřený společník už řádí v kleci,je to papouch žako a mou náplní te´d bude získávat si jeho náklonnost..dneska je teda mírně nesvůj,první den v novém prostředí..musím na něj hodně mluvit a zkusím na něj přes pamlsek, je to samec a jak jinak na samce než přes jídlo,že :grinning:

Dnes jsem se chtěla pustit do přípravy těsta na cukroví ( na pár kousků,které musí odvlhávat), tak uvidím kolik z mého plánu realizuju. Ráno mě po snídani přepadla regulérní slabost,až jsem měla strach že omdlím..naštěstí jsem stihla dojít na gauč..nevím,čím to je..možná tlak..trochu jsem zadřímla a už je to dobré.
18. lis 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky! zase v práci, co. :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak zjišťuju, že mě sice nevolnosti prvního trimestru úplně minuly, zato se asi ráčily dostavit v druhým trimestru. dneska mi je opět šoufl. to už je několikátej den. já se picnu. no ale není to tak strašný. aspoň třeba nebudu tolik jíst. :slight_smile:

whiskey, moooooc gratuluju k holčíčce! no to je bájo, že už to víte! :slight_smile: a bude to teda Anežka? a co na to manža? nechtěl prvorozenýho pokračovatele rodu? :grinning: no a 4kg nahoře ve 23tt to je náhodou dobrý! to já budu mít už určitě víc. :unamused:

lev, taky mi přijde, že jakmile se blíží den návštěvy doktora, tak se ten čas děsně vleče. já mám příští čtvrtek ty ošklivý tripl testy. :cry: :cry:

vendy, rýma je fakt protivná i pro dospělý. takže koukám, že odsávačka se opravdu vyplatí. a to jsi používala celou dobu jednu odsávačku, nebo je nejdřív pro mimča a pak pro větší děti? to víš, už zjišťuju moudra, co je třeba nakoupit. :slight_smile:

mouse, takže papoušek? no to se bude pak mimi určitě líbit. já měla v dětství vždycky andulky. ty byly v pohodě. ale tchánovci měli taky něco takovýho většího a to pořád děsně řvalo, zvlášť v noci. ale jinak byl krásnej, barevnej a fakt velkej. :slight_smile: jé a ty už budeš píct? to já zas budu plácat pár druhů až na poslední chvíli. ale je fakt, že perníčky už by to chtělo naplánovat. no nevím, jak se mi letos bude chtít. :rolling_eyes:
18. lis 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

no klučíka jsem spíš chtěla já ale z holčičky mám ohromnou radost :slight_smile:
bude to Anežka - naše princezna už se nemůžu dočkat

mouse: taky se chystám začít péct - asi o víkendu se domluvím s mamkou a vrhneme se na to - perníčky a košíčky zvládneme určitě :slight_smile:
na letošní vánoce se moc těším :slight_smile:
mouse a nechceš přidat fotku papouška do alba? já nemám vůbec představu jak vypadá :slight_smile:

tak zatím papa,
18. lis 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Whiskey to je rkásné Anežka! :dizzy_face: A jak se vám jinak daří?
Mouse to je super, my včer pouštěli ty naše dva na průlety v obýváku to bylo veselo!!!Kolik je papoušákovi? My měli ze začátku také jednoho, ale jak pořád pracujeme, bylo mu smutno tak má ted princeznu a jsou spokojení
:dizzy_face:
Anaji určitě budou ty testy v pořádku, ale je to děsivé pořád je čeho se bát vid? A už to nikdy nezmizí
:sweat_smile:
Mouse takové stavy také mívám, tak se pořád někde opírám o zed a usínám.Chci se zeptat jestli máte také takové divné píchání v podbřišku, nebo jste to měli ze začátku, já občas slabší křeče, ale různě putují, tak snad je to jen zvětšováním prostoru pro drobečka! nešpiním nic, tak snad to nic nebude!
To já budu péct až s mami, tak nevím, kdy se do toho pustíme, pečeme společně, samotnou by mě to nebavilo.
18. lis 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
levander: děkuju za optání - mám se skvěle - už mám sehnaných i pár dárků na Vánoce :slight_smile:
bříško se dost zvětšuje - pomalu se přestávám do všeho vejít a bude hůř - kdybych aspoň nemusela vymýšlet co na sebe do práce
já také měla píchání - bylo mi řečeno, že by to nemělo nic být - opravdu se jen mimísek zahnizďuje pokud nešpiníš nebo nekrvácíš
holky já se dnes už těším na oběd :slight_smile:
18. lis 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já také, mám kaši a kapustové karbanátky a okurkuuuu:slight_smile:)))
Jé já pár dárečků už mám také, už jen pro manžu. Našla jsem na netu hezký obchod s těhu kalhotama, i společenskýma, tak pak nějaké objednám ale stojí i 1000 což mi přijde hodně, v HM jsem viděla samé kolem 500. Také už mám vyhlídlí těhu svetřík:slight_smile: Pořád nosíš normální oblečení nebo už máš něco těhu?
18. lis 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já musela mít těhu kalhoty docela brzy do svých 38 jsem se jaksi s nafouklým bříškem nevešla a mám dvě sukně těhu - jen vršky nosím pořád staré
nakupovala jsem pro změnu v CA - taky seženeš levněji než na netu a navíc si to ozkoušíš což je dost důležitý, aby to nikde netlačilo a tak
18. lis 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lev: fotku určitě pořídím..je to vlastně takové naše první dítě, je mu teda už jeden rok,ale v papouščím věku je to pořád ještě batole. Jinak popíchávání je normální, mám to i teď..doktor mi řekl,že se napínají vazy, ze začátku mě spíš pobolívalo bříško jako na MS,ale teď je to občas nějaké píchnutí ( ale bacha na to,kdyby se spustila krev nebo špinění,což se mi stalo..to radši šupajdi na pohotovost)..břicho mám teda nafouklé fest, na poště už mě čekají první těhu rifle ( objednané z Mimibazaru za cca 300Kč). Já jsem při nakupování oblečení strašně nerozhodná,když vidím tu kvalitu za ty ceny :unamused: , doufám že do Vánoc to nějak zimprovizuji a pak využiju slev.
Chystáte se na oběd,jo..no já teď zdlábla pár gumových medvídků- trošku úletové menu :sweat_smile:
whiskey: maminy jsou na pečení praktické..no,já mám část cukroví objednaného, ale doplńuju i vlastními rodinnými "hity"
18. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
To hlídám mouse, paranoidně pořád lítám na wc zda je vše ok! tak jsme se pěkně napucnula a šla bych spát.
Z mimibazaru? to je super, já nevím, jakou velikost těch kalhot, kupujete si současnou velikost kalhot nebo trošku větší? já si asi pořídím nějaké pod stromeček a pak se vrhnu na ty slevy také!
No gumový medvídci to je tedy mnamka :slight_smile:
18. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, vy jste toho dneska napovídaly :grinning: , nevím na co reagovat dřív :slight_smile: My byli na prochajdě, po cestě jsem potkala sousedky, tak jsme podrbaly jako starý ženský na návsi :grinning: a šli jsme domu. Já jsem měla francouzský brambory a dělám Filípkovi zapečené těstoviny.. Dneska odpoledne bude hlídat manža, jedeme s tchýní a se švagrovou do Pardubic do obchoďáku na dárky a dělám řidiče :slight_smile:

Mouse: tý jo, tak papoušek :slight_smile: Taky bych ráda viděla fotečku :wink: S ním se doma určitě nebudeš nudit :grinning: Manžova babička má andulku, ale je nějaká geniální, umí neskutečně mluvit! Řekne celý básničky! Jen natočit a poslat do televize :grinning:
Na pečení cukroví se taky chystám, tenhle rok ho budeme péct s mamkou společně, tak jsem ráda :slight_smile:

Anaji: K té odsávačce.. Doporučuji vůbec nekupovat tu klasickou hadičkovou nebo s balónkem! Je na houby a dítko při odsávání hrozně trpí :unamused: Nejlepší je toto http://www.webroucek.cz/detail.php?zbozi=790294
Úžasná věcička. Náš Filda už se teď dokonce odsává sám :grinning:
18. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, vy jste brepty! tolik příspěvků v naší diskuzi! :grinning:

whiskey, já se taky letos moc těším na vánoce. už to bude ve třech, to je neuvěřitelný! :slight_smile: a řeknete všem, že čekáte holčičku? nebo budete tajit? a s tím oblečením já už mám problém teď - ale ne přes pas, ale přes prsa. do porodu budu jako halina pawlovská. :cry: asi ji napíšu o radu, kde nakupuje podprdy a topíky! :grinning: jojo, přesně, kdyby člověk nemusel do práce, tak je to v pohodě, ale každej den vymýšlet něco na sebe mě vyčerpává. :stuck_out_tongue_closed_eyes: už jsem si koupila dva takový krátký svetříky jen přes prsa a na jeden knoflík, to je pro rostoucí bříško praktický. stačí pod to jen volnější triko a je to. ovšem jestli ty moje prsa budou nadále tak bujet, tak mě ani ty svetříky nevytrhnou. :sweat_smile:

lev, to píchání je určitě v pohodě. doktor mi na to řekl, že to musí být "tupá" bolest, ne "ostrá". to je rada nad zlato, že? nějak přesně nechápu, co je tupá a co ostrá bolest. nevím jestli bych tu hranici správně rozeznala. :confused:
jéé, lev a teď koukám, že máš v pase termín porodu 17.7.!! to mám narozky! super datum narození! :grinning: tak to bude ráček! ale pozor my raci jsme trochu náladový a občas hysterický.. :grinning: ale jinak děsně hodný znamení! :grinning:

mouse, tak šup fotku! :slight_smile: no ty těhu rifle z MMB jsou za super cenu! už jsi taky propadla mimibazárku? já už si tam odsud objednala asi tak pět balíčků s oblečkama pro mimi. zatím jsem fakt spokojená, všechno vypadá hezky zachovale. ale jsem blázen, jestli to tak půjde dál, tak mám do vánoc celou výbavičku. samozřejmě v neutrálních barvách. což jsem přesně nechtěla. :sweat_smile:

vendy, děkuju za radu s odsávačkou. koukám na ten odkaz. prosím tě, jak myslej to připojení na vysavač???? to mě trochu děsíí! :fearful: :sweat_smile:
18. lis 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji: no my to řekli jen někomu a ty drží jazyk za zuby :slight_smile:
jelikož moji rodiče to vědět nechtějí :slight_smile: no ale uvidíme jestli se neprořeknu..
tak přeju krásný den všem, já si jdu užívat dva uzávěrkové dny :frowning2:
19. lis 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky:slight_smile: Anaji ráčka se nebojím, ono každé znamení má co do sebe:slight_smile:
Tak jsme zpátky z kontroly, váček už má 12mm, mimísek 2mm, znovu nás přepočítala a prý k oplo (vzhledem k negativnímu hcg 29 a 30.10.) muselo dojít zhruba 25.10,, tudíš jsme těsně před koncem 5tt a srdíčko ještě vidět nebylo, znovu jdeme v pondělí. Ale jsem z toho uplně vykolejená, strašně se bojím!!!! Ríkala že vše je v normě a odpovídá, ale ten červík v hlavě:(
19. lis 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dnes nemáme fotečku, a miminko bylo vidět jen malinkatý náznak ohraničení ale 2mm odpovídají 4-5tt ne?
19. lis 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak mám pocit, že ovulka je tu, tak jsme se včera s manžílkem krásně tulinkali a ještě budeme... :dizzy_face: Tak snad se zadaří! :dizzy_face:
19. lis 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dneska jsem byla probuzena zásilkovou službou-voliéra je na cestě.Včera jsme se dokonale zkamarádili,taky jsem na něho mluvila celý den jako mamlas,ale nechá se už krásně podrbat a štípnul mě jen jednou ( zkouší co si může dovolit). Manžel včera nadhodil,že bychom měli nakupovat výbavičku pro mimi, což mi teda přijde dost brzo,když ještě nemám ukončený první trimestr, ale on je známý plašan..já jsem spíš improvizátor a pohodář,tak to vidím na jaro příštího roku,teď se můžu vyblbnot na papouchovi :slight_smile: ..samo že tipy na věcičky ukládám do oblíbených a Vendy,díky za tip na odsávačku..loni tu byla švagrovka a měla tu co se skrz trubičku vysáva pusou a malý řval jako tur.
Anaji: tak já mám takové pomerančky :grinning: a doufám,že nebudou moc expandovat,jinak si zadělám na strie..já mám zásobárnu tuku v zadku a stehnech, naštěstí ty těhu rifle maji i nějaké rezervy pro tenhle prostor. MMB je super, hlavně mě baví,že vybírám z domova :sweat_smile: . Jo a z tou tupou bolestí to teda taky nevím,každý má o ní asi jiné povědomí,ale za tu dobu už to svoje píchání,které se tak jednou za týden zopakuje poznám a tuším,že je správné, kor když jsem zažila to píchání s krvácením :confounded:
Eli: držím pěsti, ať má tuleníčko ten správný následek :wink: :slight_smile:
Lev: na srdíčko máte brzy, ale hlavně že rostete, každopádně máš starostlivou paní doktorku,ten můj mě tak často vidět nechce. Červíka zažeň , třeba si něco pěkného kup :wink: "za odměnu a za tu trpělivost"
19. lis 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli také držím paečky.
Mouse tak to se rychle zkamarádujete:slight_smile: to naše Tedulka se ještě po roce nenechá pohladit, ale je to tím, že jsou dva a tak se kamarádí jen s Tobíkem....
Dr. je zlatá, já jí říkala jak plaším tak mě uklidnovala, fakt jsem ráda, že jsem na ní narazila, nesnesla bych nějakého arogantního páprdu. Také říkala že už by drobka chtěla pořádně na utz vidět, ale že mě měla pozvat až za 14 dní, že je jasné že ještě srdíčko asi nebude vidět. My právě chystáme ohlášky u rodičů zítra, tak jsme chtěli mít srdíčko a fotečku, ale tak co oznámíme to i tak:slight_smile:)
Já mmbz miluju, také až začnu s výbavičkou budu tam shopovat :wink:
19. lis 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdepa dnes všichní jste?
19. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Dneska jsme jako každý čtvrtek byli na kroužku :slight_smile: 8.12. budeme mít první koncert :grinning: , tak jsem zvědavá, jak to dopadne :grinning: Jinak dneska mám nějakej blbej den :unamused: , Filípek je protivka, po půlhodinové scénce s kopáním na zemi se uráčil jít spinkat :sweat_smile: Snad se probudí s lepší náladou :wink: Dneska se na mě přivalila těhu smršť od kamarádek...jedna od nás a 2 z práce čekají mimča a další včera předčasně porodila dvojčátka-holčičky..Zprávy krásný, nevydržela jsem a udělala jsem si testík... Nic :unamused: Tak to na mě trochu padlo, že všichni kolem jo a my nee :unamused: Znáte to...

Lev: Gratuluju ke kontrole
:dizzy_face: :dizzy_face: Hlavně, že jste v pořádku a příští týden už určitě uvidíte blikající bublinku se srdíčkem!

Anaji: K té odsávačce..Zní to opravdu děsivě s tím vysavačem :grinning: Je tam na konci hadičky takovej špunt a ten se tím tlakem přisaje do konce hadice a druhým koncem se rychle, bezbolestně a bez námahy děťátku vysaje rýma :slight_smile: Ani se to nestrká do nosu.
A k těm prsům...
:grinning: :grinning: Já se zase těšila, že mi alespoň trochu vyrostou :grinning: :grinning: a ono nic :grinning: , pak mi je Filda vysál ještě 17 měsíčním kojením a bylo vymalováno :grinning: :grinning: Ještě, že jsou pushupky :grinning:

Mouse: To je fajn, že jste se tak rychle zkamarádili
:grinning: Téda, manža asi nechce nechat výbavičku na poslední chvíli :grinning: . To je jeden z mála a taky bych si to tak přála :slight_smile:
19. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy to má Filípek takovou náladu ju? tak snad se vyspinká do růžova. A na ajký kroušek chodíte?
Ty těhu smrště znám tedy živě pamatuju, já měla takový stav před 3 týdny! Třeba se ještě testík projeví později, chtělajsi testovat až o víkendu ne?
19. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lev: Snad se z toho vyspí :grinning: On je protivnější, jak má tu rýmu (má na to právo :slight_smile: ) a taky má vzdorovací období, tak se víc prosazuje :slight_smile: Ale jinak je to zlatíčko moje :slight_smile: Máš pravdu, chtěla jsem testovat až o víkendu, jenže jsem šla včera náhodou kolem lékarny... :grinning: A ty novinky s těhu mě tak navnadily a zkusila jsem to. Jsem teprve 9DPO, ale tuším, že to nevyšlo, že už by tam byl alespoň náznak čárečky..
19. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
To asi nemusí být, ale já nevím, nějak po našem záhadném otěhu věřím všemu :slight_smile: i ve dvouovulační cykly :confused: takuvidíš třeba v pondělí!
19. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! teda kde jste dneska? :confused: pátek sluníčko, tak se vám nechce klapat na internetu?
lev, mimísek tě teda napíná. ještě že je tvoje doktorka opravdu tak starostlivá a zve tě tak často. ale srdíčko určitě bude! :slight_smile: to je pořád nějaký čekání v tom těhu. já už se zas teď nemůžu dočkat, až mimíska začnu cítit.
:slight_smile:
to je dobrý, že tady těhotníme tak postupně, že? takže tento měsíc to určitě vyjde vendy! :wink:

mouse, tak co papouch! jak se vlastně jmenuje? :slight_smile:

vendy, a copak bude filípek na koncertě předvádět? bude zpívat nebo už i na něco hraje? :fearful: to máte takový malýho mozartka? :slight_smile: no a s tím testíkem to ještě nevzdávej! 9DPO je opravdu brzičko. ale chápu, jak se cítíš. :pensive: kéž kdyby se to povedlo a zítra na tebe vyjukla čárečka! když všichni kolem těhotní tak to je pro tebe určitě smutný.
já měla problém říct o těhu jedný kamarádce, která už se snaží otěhotnět několik let a už jí je přes třicet. a já pak přijdu těhotná po pár měsících. :pensive: řekla jsem ji o tom až někdy před týdnem a to už zas bylo trapný, že jí to říkám až na začátku čtvrtýho měsíce. no ale co nadělám. :frowning2:
20. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ähoj anaji...jak se vede vám? No já mám dneska hrozně práce, zítra zkoušku tak letím domů se učit, navíc jsem nějak šíleně unavená...zase jsem moc nespala, v noci se pořád melu a ne a ne tvrdě usnout :pensive: dneska nás čeká velké oznamování, tak snad vše proběhne :dizzy_face: už aby bylo pondělí a já viděla srdíčko!
To chápu to oznamování kamarádce, to musí být blbé...
Co všichni plánujete na víkend?
20. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Dneska je venku tak překrásně, že jsem z toho měla dopoledne úplně euforickou náladu :grinning: :grinning: :grinning: Celé dopoledne jsme strávili venku :slight_smile:

Anaji: Neboj, žádnej Mozart Filípek není :grinning: Je to kroužek hudebky a rytmiky, kde zpíváme, tancujeme, cvičíme s dětma a je tam i torchu výtvarka. Vše je úměrné jejich věku :wink: , takže koncert bude taková skupinová tancovačka :grinning: :grinning: Dneska už jsem smířená s tím, že čárečka asi nevykoukne, tak to nechám plavat a testovat nebudu do MS. S tou kamarádkou je to opravdu složitá situace, ale každý se s tím bohužel musí sám poprat... :unamused:

Lev:Tak ať dopadne oznamovačka podle vašich představ :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak dnes jedu k našim. Filípek bude s taťkou a jdeme posedět s kamarádkou, která má už 2 děti. Hrozně se těším. Naposledy jsme byly v srpnu. Taky už začínám plánovat oslavu 2 narozenin Filípka, která bude 5.12. :dizzy_face:
20. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem zpatlala další těsto na cukroví, v ledničce už mi odpočívá těsto na rohlíčky..musím na to jít postupně při tom mém elánu. Papouch podřimuje na jedné noze. Včera jsem ho nechala jít ven,trůnil na vrchu klece a ne a ne jít zpátky,ani na pamlsky.K tomu začal vrčet i na mně a přitom už jsem byli kamarádi..no,už je mi jasné,že mu šlo o to jít ven z klece.Dneska ho přestěhujem do nové,která je větší, tak se snad zabaví.V příhodou dobu ho musím vyfotit. Nad jménem jsme špekulovali ( manžel mu včera říkal Zagorka,podle toho jaké dělal fóry :grinning: ),nakonec to bude Kubík..echt jméno pro papouška :slight_smile:
Anaji: já se docela toho sdělovaní těhotenství v práci obávám, na jednu stranu vím,že se to ode mně v mém věku očekávalo,na druhou stranu je to v téhle práci pro mně konečná a to mě mrzí protože tak byl prima kolektiv a celkem fajn příjem..ale jako správný blíženec se řídím heslem "je čas na změnu".
Lev: zrovna dneska jsem si na tebe myslela s tím pícháním v podbříšku, od rána totiž citím píchnání na levé straně,tak jsem zvědavá na příští týden,jak prcek porostl..manžel půjde se mnou,ať taky něco vidí, tobě zatím prcek roste ukázkově,tak srdíčko určitě taky vykoukne.
Vendy: hele s tou tvojí BT, kdoví kdy ovulka vlastně byla, takže bílý test 9dpo ještě nemusí znamenat neúspěch. Poraženeckou náladu si nechej na první den mrchy( jestli příjde) a teď si užijte s Fífou slunečený podzim
20. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse to je přesné, s těím papuchem, těm našim jde také jen o jedno, ale mz je máme celý den když nejsme doma v pracovne a tam lítají, jsou tak zvyklí , naučili jsme je vrátit se i zpátky do boudičky, ale musí vědět, že ho zase pustíš, takže jdou jak autíčka jeden za druhým bez problémů:slight_smile:
No s tou prací je to složitější, já zase jsem v tuhle chvíli bez zastoupení a s krizí v německu nevím jak na to budou reagovat, větší část práce si chci vzít na homeoffice a moje idea je že si najdu asistentku která bude dělat administrativu po mě, ale nevím nevím...
Vendy souhlasím s mouse!
To píchání v bříšku je občas fakt bolestivé musím se uplně zkroutit, ale dnes klid spíš takové mravenčení jako na ms, ale je mi už tři hodiny fakt zle od žaludku, pořád si říkám kdy poletím zvracet, tak si říkám že by to mohl být náznak dalšího postupu miminka:slight_smile: tak zítra pojedeme udělat zkoušku a pak prochajda po praze a jinak relaxík!
Holky děkuji za neustálou podporu!
Přeji všem krásný relaxační víkend! pápá
20. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek