• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
Mouse: Díky za to pošťouchnutí :grinning: Dobrá, dost bylo chmurů :sweat_smile: Holky loučím se , za hoďku odjíždím... Užijte si víkendík podle svých představ :wink:
20. lis 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, holky, vy už jste zase pryč. :confused:
lev, a copak máš zítra za zkoušku? já jsem ráda, že už mám po škole. obdivuju všechny, kdo studujou při práci. to bych nezvládla.

mouse, ty jsi ale hospodyňka! a nespapká ti to manža všechno do vánoc? já začnu asi perníčkama až tak první víkend v prosinci. a pak uvidím, co stihnu za další druhy. ale miluju včelí úlky, by budou určitě! :slight_smile:
papoušek Kubík zní hezky. my měli vždycky andulku Pepíka. :slight_smile:

vendy, tak ať se k tobě mrška ani nepřibližuje a hezký večerní poklábosení!

no s tou prací mám taky vyhlídky nic moc. naše firma se do dvou let přestěhuje o dalších 15 km dál, takže pak bych dojížděla už nějakých 35 km a to nevím, jestli bude s malým dítětem reálný. zas na druhou stranu se tady tý práce neodříkám, protože nevím, jaká bude za 3 roky situace a jestli ještě nebudu vděčná za takový dojíždění. no uvidíme.
jinak místo mě už špekulují o náhradě. jak kdybych měla odpadnout každým dnem. říďa řekl, že mladou holku už nechce, že nehodlá pořád řešit mateřský. je fakt, že teď tu je ještě spoustu dalších kandidátek na těhulení, to jo. no ale když hold pořád berou holky po škole, kterejm nemusí dát tolik peněz, tak se nesmí pak divit. :confounded:

jinak my na víkend nic moc nechystáme. manža si koupil novej notebook, takže už vidím, že s ním nic nebude. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale aspoň si budu krásně odpočívat a taky plánuju trochu vyklidit skříně a začít dělat místo pro mimískovi oblečky. :slight_smile:
20. lis 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránkko v novém týdnu, jak se všem daří? Jaký byl víkend?
Anaji s těma absolventkama to je přesné, to je jako u nás, u nás ve firmě je to ted ještě tak že díky krizi přesouvají spoustu pozic sem k nám, jsme prostě hoodně levná pracovní síla a člověk bez praxe po škole to je výhra :slight_smile: , v německu je to co plánuju naštěstí běžné tak to snad projde i mě...:slight_smile:
jinak od pátku chápu pojem "nevolnosti" a ne jen ty ranní:( spím 12-15 hodin a stejně jsem jak praštěná:(
dnes kontrola tak snad už :dizzy_face:
23. lis 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem! zase deštivý pondělí. ještěže už se aspoň blíží ty vánoce, to mi dodává trochu lepší náladu.

lev, jojo, u nás ve firmě se vůbec ženská bere jako levnější pracovní síla. natož ta po škole. já když si vzpomenu s jakým platem jsem sem nastupovala, tak to je k breku. naštěstí se to od tý doby zlepšilo, no ale stejně chlapi tady mají prostě vždycky už jen z principu víc. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak to máš fajn s tím home office. to u mě asi nepůjde.
no a ty nevolnosti mám teď poslední dny taky. celej první trimestr nic a teď ve 4. měsíci mě to chytlo. ale naštěstí ne nijak silný. ale je to nepříjemný.
a v kolipak máš kontrolu?
23. lis 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji jdu na 13 hod. no to víš že pošoupávám hodiny očima... :slight_smile:
23. lis 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,tak jsem si pochrupkala..k ránu mám zajímavé sny..no,škoda se budit :grinning: ale už mám nasnídáno a vrhnu se asi na lehký úklid. Ještě jsem chtěla obvolat kamaradky a uspořádat nějaký srazík,ale shodout se na nějakém datu je kumšt.
Lev: držím pěsti,ať je dneska na utz zase něco nového k vidění, podle té unávy se uvnitř dějou překotné věci :wink:
Anaji: u mě je to taky na střídačku a sice ospalost/ žravost a te´d se přidala i fikce plného močáku..ráno vstanu, běžím na záchod s nafouklým břichem a tušením litru moče v zásobníku a nakonec to je taková normál dávka :sweat_smile:
23. lis 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak Vás všechny zdravím po víkendu.
Konečně jsem přidala pár foteček do alba - a neodolala jsem a pár růžových jsem objednala taky z koníka :slight_smile:
už se těším až přijdou a nafotím a přidám je do alba :slight_smile:
levander: moc držím palečky na dnešní kontrole a budu tu vyhlížet zprávičku jak jste s mrňouskem dopadli.
Moje kamarádka jde dnes taky na kontrolu ale až večer - vypadá že jste úplně ve stejném tdnu :slight_smile:

tak papa,

jo Praha hlásí krásně jasno
23. lis 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Whiskey :slight_smile: Bříško super poskočilo a mimi hadříky moóc roztomilé, skoro mám chuť jít místo úklidu lovit na MMB :sunglasses:
Mně se teda bude strašně špatně nakupovat v růžové barvě,pokud náš bobek bude holčička, já tyhle cukrkandlové barvy moc nemusím a sama jsem jako dítě neměla ráda,když se nade mnou okolí rozplývalo..no,naštěstí jsem dokázala nahodit total antiprinceznovský kukuč a bylo po roztomilosti :slight_smile:

Jináč u nás na sev.moravěnce je polojasno a sucho, včera řádně přituhlo, teď ještě sníh a můžeme se jít klouzat :unamused:
23. lis 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse: já taky patřím k těm co se jim zrovna ty cukrkandlové barvy nelíbí - ale zas mě baví koupit něco jemného nepřehnaného a snažit se to sladit :slight_smile:
no paní psala, že balíček dnes pošle tak to jsem snad příští víkend hodím abyste se pokochali
my navíc máme tenhle týden málo práce - tkaže to tu moc neutíká :frowning2:
jsem šíleně unavená - už od 3 hodin se převaluju a nevím jak si lehnout :frowning2: asi si hodím na střed týdne dovolenou :slight_smile:
23. lis 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám volno zítra, budu se muset učit, ale šlofíka si také dám:slight_smile: už se chystám na kontrolu tak držte palce snad se sem pak ještě dostanu:slight_smile:
Pápá
23. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme zpět, máme 4mm, 6+0 tt a nádherně nám TLUCE srdíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9.12. jdeme na průkajdu:slight_smile:
23. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé levander - no to je super - tak to blahopřeju :slight_smile:
23. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lev: velká gratulace těhulko :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
lev, veliká gratulace! tak vidíš, a první těhotenskej stupínek máte za sebou! :slight_smile: tak pořádně odpočívej, ať mimís roste jako z vody. joo a jinak ty velikosti budou asi opravdu odpovídat - my měli v 6+1tt 5 mm. to je super, jak to má příroda hezky ošéfovaný! :slight_smile:

whiskey, pěkný bříško! já už chci taky takovýýý! :slight_smile:

mouse, s tím močákem to znám. ale od toho 2. trimestru je to už o hodně lepší. dokonce už ani nechodím v noci na záchod. tak vydrž!

jé, holky, tak to já zas na růžový věcičky jsem! :slight_smile: teda né pro sebe, ale na malých holčičkách to žeru. :grinning: jsem si zakázala zatím cokoliv dalšího kupovat, kdyby to byla náhodou holčička, ať se vyřádím na těch růžových věcičkách. :grinning: zatím máme skoro všechno do takový tý krémový, nuda.

a kdepak máme dneska vendy?

jo a brno hlásí taky už slunečno. ráno ale pěkně pršelo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Plzen je škaredo.
Anaji také budu na růžovém pro případnou Charlottku ujíždět:slight_smile: a také na levandulové:slight_smile:
23. lis 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
A děkuji:slight_smile: ted mě nějak píchá v bříšku auau...je to hrozné to neustálé pozorování se:slight_smile: už jsem fotečku rozeslala babičkám strejčkovi i tete tak už ji jen ukázat manžílkovi :dizzy_face: večer sem snad nějaké dodám :dizzy_face:
23. lis 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky,
dnes vstávám nezvykle brzy, ale manža si vzal dovolenou,takže mě vzbudil. Odpoledne jedeme do nemocnice na NT screening,tak držte pěsti..je to už doba,co jsem bobiška neviděla.
24. lis 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé mouse to je hezké! Tak at se vám pěkně bobíšek ukáže:slight_smile: co je přesně NT screening?
Tak si užijte společný den. Já jsem dnes také doma, ale sama, musím se učit na zkoušku, ale musím i vygruntovat ale nejradši bych spala :pensive:
24. lis 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

mouse: tak držím palečky ať se prcek pěkně ukáže a ať je vše v pořádku
já si musela vzít na zítra volno :slight_smile: mám v plánu půl dne proležet a pak půjdu odpoledne na vánoční dárky :slight_smile:
je to bude prima den - už se moc těším
tak hezký slunečný den všem,
:wink:
24. lis 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, taky všechny zdravím.
lev, a jak vlastně proběhlo oznámení rodinkám? byli překvapení, nebo to očekávali?
já bych byla taky radši doma. hlavně abych se hezky vyspala. to ranní vstávání mně fakt vadí.
ten NT screening se dělá na vyloučení Downova syndromu. ultrazvukem zjišťují projasnění šíje mimča a taky přítomnost nosní kůstky. kromě ultrazvuku to zjišťují i nějak z krve. prý je to dokonce spolehlivější metoda než slavný triple testy v 16. týdnu. určitě ti to doktorka taky nabídne.

mouse, tak ať všechno dobře dopadne. mně se ten NT screening děsně líbil, protože doktor zkoumal každej kousek mimískova pidi tělíčka, takže byla nádhera prďolku tak dlouho pozorovat. :slight_smile:

jinak u mě nic novýho. akorát jsem si pozorovala břuch a už se mi tam začíná objevovat ta linea negra - čárka od pupíku dolů a v mým případě i od pupíku nahoru. ale zatím je taková slaboučká. :slight_smile:
24. lis 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé anaji fakt? Já myslela že ta až později?
No nečekali to nikdo, takže uplné překvápko, věděli o tom zamlklém těhu před tím a tohle bylo moc brzy po:slight_smile: takže super!
A dr vám vždycky řekne abyste vzali manži sebou nebo jste ho prostě vzaly?
Tak nám pak mouse dej vědět, co jsi všechno viděla :dizzy_face:
whiskey tak to máš pěkný plán:slight_smile: já bych na dárky také měla vyrazit....ještě mi chybí pro manžílka
24. lis 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
lev, manža byl se mnou na tom NT screeningu. doktor říkal, ať ho vezmu s sebou. ať vezmu manžela mi říkal už i na ultrazvuk předtím, ale to mi přišlo zbytečně brzo. pak ho vezmu asi až na velkej ultrazvuk.

jé a vy už máte nějaký dárky? já ještě žádnej. ale už aspoň více méně vím co komu koupit. tak doufám, že to pak bude rychlovka.

whiskey, když jsi byla na triplech, tak ti brali jen krev, nebo ti doktor dělal i ultrazvuk a vyšetření? obávám se, že mi vezme jen krev a mimíse tentokrát neuvidím. :frowning2:
24. lis 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
A na to se tedy chodí ve 12tt ? To už se moc těším:slight_smile:
Jak často ted chodíte na utz? A dělají vám pořád vnitřní? a na ten downův to je také vnitřní nebo už přes bříško?
24. lis 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji: na tripplech mi brali krev a vyšetřil mě ale utz nedělal
:unamused: to až pak na tom screeningu jsem prcka zas viděla :slight_smile:
levander: já byla zatím jen 3x na utz za celé těhu a teď jsme si ho zaplatili abychom si nechali potvrdit pohlaví takže 4x a to už ho dělala paní doktorka přes bříško - prý vnitřní se dělá jen ze začátku a i ten screening byl přes bříško ale to docela bolelo - pan doktor hodně tlačil :frowning2:

jinak část dárků už mám a část koupím zítra aspoň tedy doufám :slight_smile:
24. lis 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Dlouho jsem se na koníka nedostala! Včerajsem tu měla kamarádku, pak cvičení, vůbec nebyl čas... :slight_smile: A dneska je manža doma, byl na tom spermiogramu... a skolila ho chřipka.... :unamused:

Lev: Moc gratuluju k srdíčku!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: První metu máte za sebou :dizzy_face: , tak teď už jen samé skvělé zprávy!!! :wink: :wink:

Mouse: Držím palce na dnešní kontrolu! :wink:

Jinak mršku čekám zítra a podle příznaků už je za dveřmi :wink: No a teď to hlavní. Spermio nedopadlo nejlíp. Na druhou stranu ani nijak tragicky, ale množství spermií je těsně pod normálem. Manža vyfásnul vitamínky a za měsíc další kontrola... Pokud naše snaha bude ještě nějakou dobu marná, je nám doporučeno IUI. Tak to snad za měsíc bude lepší...
24. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,musim písnout ,jak jsem pochodila,neb za chvili jdu upravit svou hlavu k profesionalovi.
NT screening dopadl vyborně,byl to strašně příjemný zážitek, možná proto,že pan doktor byl moc milý ( prckovi říkal šmrdlifous a mi maminečko)..manžel civěl na monitor skoro s otevřenou pusou..jen ta slina kapnout chyběla. Prcek byl v první chvíli kolmo k utz,ale pak se otočil,zamával končetinama a nechal se změřit.Všechno máme v normě a riziko tudíž minimální,na triply ani doktro nedoporučoval jít, že prý to tou svou vysokou falešnou pozitivitou podrývá to NT vyšetření a zbytečně žene maniny pod jehlu k odběru plodovky.

Lev: mažela vem rozhodně sebou,bude z toho mimo..je to nádherný pocit pro oba a konečně i chlap musí cítit,že se ho to týká

Vendy: teda s tím spermiem to bylo rychle a snad bude rychlé i to navrácení hladiny spermoňů nad normál..hlavně ,ať se teď manžel vyleží z nemoci. Chudák , nejdřív Fífa s rýmou a teď chřípa manžela..ještěže mají kluci péči školené sestřičky :wink:
Anaji: já žádný dárek nemám,pokud nepočítám ten parfém pro máti,co mi dnes přišel poštou a na kterém jsme se domluvily..nevím,kdy to budu stíhat to chození po shopech :unamused:
Whiskey: tvůj zítřejší plán dne se mi líbí, relaxu nikdy není dost..užij si to :dizzy_face:
24. lis 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy tak napřed vitamínky na zbavení se chřipky a pak se pustte do léčby spermošů a pokud je to těsně pod normálem budete za chvilku v normálu a také budou // :wink: .
Mouse gratuluju k úspěšné kontrole, to musí být zážitek:slight_smile: Tak co kadeře podařilo se?
Také vám tak strašně vlasy nedrží? Já mám pocit že fen, lak, tužidlo jsou uplně zbytečné :confounded:
25. lis 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky.
Omlouvám se, že k Vám teď moc nechodím, ale zatím neni co psát ohledně těhulkování :pensive: Ale ono se to snad brzy obrátí!! :wink:
včera byla ovulka...Takže minule, když jsem otěhotněla, tak jsem měla taky krásné // na ovu testíku a také jsem byla 20 DC, tak snad ... Kéž by holky moje!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. lis 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky!
vendy, tak to byla opravdu rychlost s tím spermiem. no aspoň jste nemuseli dlouho čekat na výsledky. ale když to má manža jen těsně pod normou, tak to určitě spraví vitamínky raz dva. beztak dnes to má lehce pod průměrem pomalu skoro každej chlap. :unamused: a to IUI to je přesně co? moc se v tomhle nevyznám..

mouse, tak super! gratuluju! to se vám prďolka krásně předvedl! :slight_smile: jé, tak to máš fajn, že nebudeš muset na triply. já nevím, že už je nezrušej všude a opravdu radši nedělají podrobně ten NT screening. :frowning2:
a dokdy jsi ještě doma? říkala jsi do konce měsíce?

lev, já byla na tom screeningu taky ve 13tt. a utz mi dělal vaginálně. zvenku přes moje špíčky by toho ještě asi moc neviděl. :grinning:

holky, jinak já dnes objednala na netu první dárek k vánocům - tričko s obrázkem a nápisem Vášnivý rybář pro manžu. :slight_smile: on je opravdu rybář vášnivka tak to na něj bude sedět. co mu koupím dál teda nevím. radši bych ho trošku odbyla a nakupovala pro mimíse. :sweat_smile:
25. lis 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj eli, určitě budeš zase brzo těhulka. tak dneska ještě nepodceňte tulení! :wink:
25. lis 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek