• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
Krásný sobotní večer všem :slight_smile: Tak máme po oslavě :slight_smile: Vše se povedlo na 1*, tak mám velikou radost! Filípek byl úžasnej, kdybyste viděly, jak se tvářil, když viděl dortík a dárky :grinning: To je nezapomenutelný :grinning: Nejlepší dárek samozřejmě motorovka a tyky pianko s knížkou a písničkama. Po dortu s krtkem se jen zaprášilo :slight_smile: Fotečky dodám :slight_smile: Vše jsme ještě završili pohledem na Mikuláše, kterej šel právě kolem :slight_smile: Čertem ho zatím nechceme strašit, i tak se dost bál...
Tak dobrou a hezký zbytek víkendu :slight_smile:
5. pro 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím do nového týdne :dizzy_face: ..táák se mi dneska nechtělo vstávat,víkend uběhl rychle,ale podařil se..včerejší babinec byl fajn,oznámila jsem ,že jsem těhulka,takže se mi dostávalo všech možných rad od zkušených kamarádek ( hlavně nemám číst "ty věci" na internetu :grinning: ). Teď dojídám chlebíčky a mžourám do monitoru,dnešní noc byla nějaká krátká a navíc se tady u nás spustil déšť..to je kombinace na usnutí. K tomu jsem si dnes vzala nějak krátký rolák,tak ho budu muset přetahovat přes břicho,ať není vidět ten povolený knoflík. Musím šupajdit na poštu vyzvednou balík z MMB,protože začíná přituhovat a menčestráky přijdou vhod .(pokud se do nich vejdu,začíná se mi vytlačovat opět špeček kolem pasu :sweat_smile:)

Ahoj Leni: teda asi zažíváš pořádný pracovní předvánoční shon, my byli v sobotu v hypermarketu a nákupní horečka skutečně vrcholí ( kupodivu mě to nechává i smou pidi zásobou dárků chladnou :sweat_smile: ). Šimískovi přeju dobré pořízení na alergologii,ať se bobek už nemusí trápit s těma zdravotníma neduhama. :dizzy_face: :dizzy_face:
Vendy: Takže motorovka byla o víkendu poprvé nastartována novým majitelem :grinning:...no ten kukuč si dovedu představit, děti se ještě dokáží uvolnit, to my dospěláci většinou skončíme v nějaké mimické křeči :slight_smile:...už se těším na fotečky, natáčíte rodinné chvilky i na kameru?
7. pro 2009 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko přeji, tak koukám víkend se zadařil:slight_smile: Filípek si narozky krásně užil to je super :dizzy_face: Moc se na takové oslavičky těším :dizzy_face: takže ted běhá s motorovkou ?:slight_smile:
Copa jsi mouse objednávala na mmb? Já se chystám tuten týden nějaký svetřík, mají tam fakt pěkné, za chvíli budu potřebovat i kalhoty ale ty se tam bojím:(Jé chlebíčky mnaaam, já se dnes těšila na chleba ale ten v práci byl plesnivý tak jsem si dala lipánka a uplně mi nesedl tak letím někam shánět snídani...už se nemůžu dočkat středeční kontroly....
Co jináč nového co pupíky rostou?
7. pro 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak jsem právě dopekla další cukroví a večer mě ještě čekají van. rohlíčky :slight_smile: Narozky jsme si opravdu užili! Minulej rok byl ještě malej, tak to ještě nebylo takový, ale teď už to bylo úžasný! V neděli jsme to ještě završili návštěvou aquaparku, kde byl Filda poprvé a taky supeer :dizzy_face:

Mouse: Přesně tak! Ta dětská nehraná rodost je nejhezčí dárek, co člověk může dostat! :dizzy_face: Opět se budu kvůli tomu jak malá těšit na Vánoce!!!! Pila slaví samé úspěchy, dokonce s ní i spí :grinning: Taky jsme měli spstření u včerejší Superstar :grinning: Místo krásných tónů soutěžících jsme poslouchali vrrrrrrrr vrrrrrr a pila běžela na plný otáčky :grinning: Ale hlavně, že z ní má radost :grinning: Na kameře to máme taky natočené, ale ještě jsem to nestihla skouknout :wink: Tak ať se nové kalhoty dobře nosí :wink:

Lev: Tak ve středu kontrola? Tak to se máš na co těšit :dizzy_face: Já jsem dnes 13DC, tak se nám snaženíčko blíží...
7. pro 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky! Zdravím vás jen v rychlosti. Mám dnes fofr v práci. bůhví do kolika tady budu dnes trčet. :unamused:
Koukám, že víkend se u vás vydařil. U nás taky. Byli jsme v našem rodným městě za rodičema a taky na oslavě švagrovy padesátky (mám poněkud starší ségru a ta ještě staršího manžela) :slight_smile: takže jsem ještě teď přejedená všech možných dobrůtek.

vendy, ty máš pořád tak krásný zážitky s Filípkem, že už normálně začínám chtít taky chlapečka! a to jsem vždycky chtěla holčičku! :grinning:

holčinky, jinak super zpráva. dnes jsem si volala na gyndu na výsledky triplů a prej dobrý! všechno vyšlov v normě. podrobnosti se dozvím v poradně 22. tak mám velkou rados! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. pro 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji: super zpráva ohledně těch testů..gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a neboj, hezké zážitky zažiješ i s holčičkou, jedna roční se nám včera plazila po koberci a byla fascinována papouškem :grinning:
Vendy: mám takový pocit, že v pečení máš velký náskok..já o to zatím spíš více kecala, furt se nemůžu odrazit od těch dvou druhů a jelikož po práci padnu na gauč a chrním,tak budu čekat na to upečené na objednávku jako na smilování.

Dneska jsem ulovila dvě halenky s volným prostorem kolem pupíku.. už mi začína bobtnat :sweat_smile: a musím vymyslet rafinované maskovani. Hezký večer :wink:
7. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, kdepak jste? Že by příliš hektický konec roku? No, já mám dnes pohodu, po poradě už mě snad nic nepříjemného potkat nemůže. O pauzičce jsem prošmejdila obchody,ale dneska žádný úlovek,tak jsem aspo%n v drogerce dala do košíku gelový přípravek na dezinfekci rukou na bázi alkoholu a slipovky..super kombinace. Jinak můj záhadný výtok polevil, skoro si myslím,že to ještě byl dovětek toho mého špinění,ale výsledky kulitvace už budu znát za dva dny.
Lev: zítra kontrola,že? držím palce :wink:
Vendy: jako bych si vybavila sebe o vánocích, to jsem si přisunula dárky k posteli a skoro nechtěla usnout,jak jsem si je chtěla hned maximálně užít, akorát z těch hlasitých hraček mám trochu hrůzu..tchán si v nich libuje a já a manžel jsme tak trochu neurotici,co by po pěti opakováních jedné melodie vyhodily onen krám z okna :grinning:

Uff, sháním nového zubaře a nedaří se mi natrefit na takového,který by přijímal nové pacienty :frowning2:
8. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mouse, tak se můj příspěvek nechytl:( nějak to asi zlobilo. já už jsem doma, zase jsem to v práci nevydržela :frowning2: zítra na tu kontrolu se děsně těším, a také strašně bojím, to je ale normál! tak snad bude mimísek v pořádku a zase si ponesu domů fotečku a prvně průkajdu:slight_smile:))
s těma hlasitýma hračkama to mám stejně, snesu jen takovou tu uklidnující miminkovskou na spinkání....ted jsem objevila v krámě tu hrazdičku s dečkou s medvídkama Natou stojí 1200 ale je božííííí!!! tu bych tak pro drobečka chtěla!
Kdy jste oznamovaly v práci? Mouse ty ještě ne vid?
Vendy tak co folikulka tento měsíc chodíš? Ted by to nějak mělo být vid? Tak držím palečky, a co manža kdy jde na kontrolu?
Mě se zbláznili papouši:slight_smile:)
8. pro 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Levander: já ještě neoznamuju, zatím maskuju :grinning: ..teda,ale knoflík už mi pne,až mám strach ,že vystřelí a trefím kolegyni naproti :grinning: , nové kalhoty jsou furt na poště, snad mi to vyjde zítra je vyzvednout, došly mi i nějaké hračky pro Kubíka,tak to vezmu při jednom ( jinak Kubajs má nové slovo " pójď,pójď"..asi jak ho přemlouvám,aby šel na mou ruku :slight_smile: )
Tuším,že Vendy tento cyklus na folíky nechodí :confused:
Chjo, baštím ke Caru zákusky co zbyly z neděle, původně jsem je předělila napůl,ať si dá i manža,ale asi je sežeru :sunglasses: ..dnes je mi o dost líp než včera, únava není tak hrozná ..tak jdu bdělého stavu využít ke skouknutí videa ze Superstar,ty nebožáky,co jdou po půl desáté už jaksi zaspávám.
8. pro 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Dřív jsem se sem opravdu nedostala :sweat_smile: Dneska jsme byli celý den pryč a odpoledne byl ten koncert :grinning: . Bylo to moc hezký, úplně jsem se tam dojala, jak nějaká těhule :grinning: a máme to na kameře. Filípek má opět rýmu a mně olí v krku, takže u mně propukne co nevidět. Musím se vám přiznat, že na tu folikulometrii jsem opravdu nešla. Ne, že bychom se přestali snažit, ale je toho na nás doma poslední dobou nějak moc a chceme zvolnit tempo a trochu vypnout, snad mi rozumíte. Už to bude rok, co neberu HAK a je to asi ta dobe, kdy to člověk trošku pustí z hlavy...

Anaji: Moc gratuluju k negativním testům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak teď tě čekají první pohyby viď? :dizzy_face:

Mouse: S tím pečením to taky nepřeháním, neboj :grinning: Peču sama jen 4 druhy a zbytek s mamkou :wink: Co se týče těch hlasitých hraček, taky to moc nemusím, ale když vidím, jakou z toho má radost :slight_smile: Tééda, ty máš s Kubíkem zážitky :slight_smile:, už máš pro něj dárek k Vánocům? :grinning:

Lev: Na zítra moc držím palce!!!!! :dizzy_face: Manža má kontrolní spermio 18.12. Jinak tu hrazdičku od Nattou mám po Fildovi. Je opravdu úúúúžasná!!!! Dostala jsem jí od kolegyň z práce, ani jsem nevěděla, že je až tak drahá :confused:

Tak jdu holky do sprchy a spát! Manža ještě studuje, nevim nevim, jak tímjle stylem budeme plodit dalšího potomka :sweat_smile:
8. pro 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky. teda já v práci opravdu nestíhám. ale to je každý rok v prosinci. doufám, že příští rok touhle dobou se budu věnovat hezčím věcem. :slight_smile:

co se týče hraček, tak já se zas bojím tchýně. ona teď tý jediný vnučce pořád nějaký hračky kupuje, teď mi ukazovala, že má pro ni k jéžišku kočárek na panenku. ale jak velikej plus doplňky! a je to prosím přímo trojkombinace včetně fusaku a tašky na madlo!! prostě úplně jako velkej kočárek! tak jsem jí hned říkala, že hezký, ale že nám by něco takovýho zabralo pomalu celej budoucí dětskej pokoj! :slight_smile:
nevím, jestli jsem vám už psala, že jsem si už objednala monitor dechu a kojící polštář. :grinning: teda původně jsem chtěla hlavně ten kojící polštář, ale narazila jsem na akci monitor dechu Nanny jen za 2 tisíce plus sleva na kojící polštář Terabag s dvouma povlakama jen za 499,- tak jsem to hned objednala a dostanu to jako od manžílka k vánocům. ten polštář hodlám využívat už teď na spaní. už se na to těším. :slight_smile: plánujete ho taky kupovat?

vendy, to věřím, že ses dojala. to musí být děsně dojemný vidět svoje dítko, který bylo nedávno mimnko, jak už teď křepčí na podiu. :slight_smile:
úplně chápu, že teď to těhulení neřešíte nijak překotně. jen s tou stavbou musíte mít záhul.

lev, já v práci těhu oznámila na konci 3. měsíce, tj. ve 13. týdnu. přišlo mi to tak akorát. pak už se to děsně rychle rozkřiklo samo. :slight_smile:
a co dnes kontrola??

mouse, teda ten tvůj papoušek je nějakej nadanej! to se tak rychle učí? :confused:

holky, jinak já pořád číhám na první pohyby a občas mám teda pocit, že mi v břiše něco tak žbluňkne, zavrní se, ale nevím, jestli to už je ono. už aby to byl pořádnej kopanec! :slight_smile:
9. pro 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak píšu jen rychlou zprávu z kontroly, máme 2cm, srdíčko krásně tluče, jsme takový malý medvídek:slight_smile: odpovídáme 8+3 a máme PRUKAJDU:slight_smile:))) tak jsem štastná jako bleška! :dizzy_face:
musím vás dočíst zatím pápá:slight_smile:
9. pro 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,už si lebedím v posteli s noťáskem.Vždycky se chystám zalomit v 20h,ale většinou mě něco zláká a ráno zase trpím při vstávání.Dnes byl den v pohoděsice už třetí promrholený,ale dokaď nemrzne a nemusím se bát,že buud klouzat zadkem o chodníku,tak si nestěžuju.Moje momentální chutě jsou opět citrusové,ale má pocit ,že strašně zadržuju vodu.Večer jsem nějaká větší,takže ty očekávané nové kalhoty přes MMB kupené mi budou asi tak až po porodu ( pokud shodím nabraná kilča do podzimu) :unamused: No,jistí to výlet do Polska,tam snad něco ulovím.iJináč jsem se objednala na 22.12 . na ten 4D utz, kromě pohádek si budeme pouštět i první videjko a bobáskem :slight_smile:
Vendy: to musí být krásný pocit zažívat ty první dílčí úspěchy u prcka..já si pamatuju na své besídky v mateřské..máma taky seděla v publiku...musím se jí zeptat na pocity :slight_smile:
Anaji: kojící polštář se mi jeví jako šikovná věc a ta cena je celkem přijatelná, no a chůvičku taky pořídíme, máme velký barák a přece jenom chci mít jistotu,co se děje u postýlky nebo třeba na terase v kočárku. Já ty nákupy nechám až na konec ledna, to by mě už vlastně mimís mohl i šťouchat..jé to už bude brzo :wink:
Levander:super zprávy, já nečekala jiné :wink: ..kolikrát máš průkazku projitou :wink: :grinning: ..já ji ze začátku četla furt, i když jsem tam měla prd napsané, navíc ji mám nějakou strohou i vzhledově se sloganem Kojení není antikoncepce :grinning:

Dobrou noc přeju a Vendy držím palce k nadcházející ovulce :dizzy_face:
9. pro 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Opět nestíhám :grinning: Zítra jedeme s Filípkem nakupovat dárky, tak snad něco pořídíme. Pro Filípka už mám vše, ale pro ostatní téměř nic..

Lev: Moc moc gratuluju k úspěšné kontrole!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:A k těhu průkajdě!!! :dizzy_face:

Anaji: Kojící polštář je super věcička :dizzy_face: , monitor jsem neměla, spíše z finančních důvodů, ale je to taky bezva věcička!! S těma tchýněma to je občas těžký :sweat_smile: Na druhou stranu lepší když kupuje, než kdyby na vnoučata kašlala ne? :sweat_smile: :sweat_smile:

Tak brou... :slight_smile:
9. pro 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno přeji,už se blíží pátek,moje spása.aktuálně řeším,jak to bude s mytím oken, nechce se mi moc kolem nich skákat,ale už by to to chtělo i nějaku výzdou. Myslím,že v neděli požádám manžu o pomoc :sunglasses:

Vendy: super fotky z nerozenin, dort s krťasem byl luxusní a Fífa s motorovkou,to je takovy malý odhodlaný Desperado :grinning: , už z těch pár fotek je vidět,že to byl krásný den. Koukala jsem na MMB ..vy máte pejska vlkodava? Ten se jen tak nevidí,a když jsem ho někdy spatřila,tak to byla nádhera..nemohla jsem se vynadívat, je to takový úkaz.

Dopoledne volám na výsledky z kultivace,tak su napjatá. Ráno mě pobolívalo bříško jako ze začátku těhu, tuším,že děloha zase roste. Náladu mám takovu naprčenou a ospalá jsem až běda,chjo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Copak je asi s Eimee?
10. pro 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
lev, gratuluju ke kontrole! tak už jsi oficiální těhule! super! :slight_smile: a kdypak máte teda termín?
vendy, krásná oslav! jste moc hezká rodinka! a jaký máte mladý babičky, to koukám! :slight_smile: filípek s pilou je opravdu srandovní! :slight_smile:
mouse, vy už jdete teď na 4D utz? a pak po 20. týdnu půjdete ještě nebo už ne? já už se na to taky moc těším! hlavně že tam už to pohlaví prďola snad neschová! :slight_smile:

já dnes s napětím čekám zásilku s kojo polštářem a tím monitorem. nechala jsem si to poslat do práce, tak se bojím jít i na oběd, abych to neprošvihla. doufám, že se s tím polštářem naučím operovat. hlavně už teď na spaní to chci. už nevím jakou polohu v noci zaujmout. no a ten monitor dechu si řikám, že radši jo. manža sice říká, že je to zbytečnost, ale co kdyby náhodou...

holky, a viděli jste už výsledek včerejšího vládního hlasování. takže nakonec všem ustoupili, nikomu nic nevezmou, jenom ty mateřský se opravdu snížej!!!!! to je normálně humus. krysáci jedny... :angry: :angry:
10. pro 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zblajzla nudle od Číňana a odfukuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Anaji: aha, monitor dechu, já si myslela,že jsi objednala klasickou baby chůvičku..tak u nás jedna porodnice ty monitory zapůjčuje, ale neuvažovala jsem o tom. Možná mě chytne ta potřeba později, až budu v tom pravém nákupním amoku :grinning:.
Na ten 4D půjdu v 16+2 ( a to počítam od toho data stáří podle NT screeningu), na stránkách toho pracoviště přímo píšou,že v té době je prcek ještě vidět celý a už je možné určit i pohlaví..podle kvality záběrů se pak rozmyslím,jestli půjdem i později..spíš ale ne, mě vlastně ty detaily na tvářičku nezajímají, chci si to okouzlení nechat až na živé setkání po porodu. Na velkém UTZ si pohlaví nechám potvrdit a když to i tak nepůjde poznat,tak holt bude překvápko. Já bych na to tak nespěchala,ale chceme s tím vyrukovat o Vánocích v rodině a s DVD to bude něco,co v rodině nikdo předtím neměl ( takže od někoho už čekám lehce závistivé ksichtíky).

A musím se pochlubit s dobrou zprávou od gnydr. , moje pipka je osídlena jenom laktobacily , kteří tam patří :slight_smile:
10. pro 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojí holky:slight_smile:anaji ty mateřské to je hrozné:(
Já mám za sebou vánoční dvoudenní nakupování, už jen pro manžu bundu a bude to:slight_smile:)
Mouse to víš že čtu a čtu prohlížím dvě fotečky a jsem pyšná:slight_smile: jen manža je nějaký nevím, jak ti vaši chlapi jak to řeší?
Mouse to je super ty výsledky!
No mě říkala něco že v lednu vezme krev na downa, to jsem překvapená myslela jsem že nt screening??? a v únoru že velký utz což je asi 4D že? no to se nedočkám:slight_smile:)
10. pro 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak máme po spermiu... bohužel, bez pomoci nám to nepůjde... takže ztraceného půl roku... rovnou nás poslali do CARU... teď budeme mít první schůzku..
jinak ať se daří všem těhulkám :o) a užíváte si všechny vánoc...
10. pro 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
lev, ten můj manža mě taky trochu štve. taky to rozhodně neprožívá tak jako já. :unamused: on to prostě nijak zvlášť neřeší. tím nechci říct, že by nebyl rád, ale on už je prostě takovej, no. moc věci nerozebírá, není snílek, takže ani nijak "neplánujem" co bude, až se to narodí, ani do výbavičky mi nehodlá moc mluvit... no prostě všechno je to na mně. on říká, že stejnak musí být všechno po mým. což samozřejmě nemá pravdu!!! :grinning:
jinak velký utz je normální ultrazvuk ve 20. týdnu, ne 4D. ten 4D nehradí pojišťovny a můžeš se na něj jedině sama někam objednat.

holky, my dneska valíme na manžův vánoční večírek, tak doufám, že tam s tolika lidma nechytnu prasečí chřipku. tak pa paa
10. pro 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak i já mám za sebou nákupy! Byla to fuška, ale už mám skoro vše :slight_smile: . Manža právě odkráčel s Filípkem ke kamarádovi na ovar a já půjdu za chvíli cvičit, právě s manželkou toho kamaráda a dětičky hlídají chlapy :grinning: :grinning: Paráda! :grinning: Pak máme schůzi od našeho místního Svazu žen :grinning:

Mouse: S tím Desperadem jsi mě dostala :grinning: Další fotečky ještě dodám.. Toho vlkodava vlastní tchán, ale bydlíme vedle sebe a máme společnou zahradu, takže je tak nějak všech :slight_smile: Je to úžasnej pes! Takovej malej poník :grinning: Ale jinak zlatej, mouše by neublížil :slight_smile: A také gratuluju k pozitivní zprávě o tvém vnitřním prostředí :grinning:

Anaji: Teda s tou mateřskou mě taky pěkně se... :zipper_mouth: Jinak babičky jsou celkem mladý :slight_smile: , ale 50 už jim bylo. Jsou spíš hodně "zachovalý" :grinning:

Martiik: To mě mrzí :frowning2: Na druhou stranu se pohnete někam dál... Tak ať pro vás mají v CARU jen samé dobré zprávy :wink:
10. pro 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy asi jsem propásla nějaké fotečky vid? To musím juknout!
Anaji aha, a kdy jdete vy, tedy mouse jde ted, a ty jdeš kdy? Já pořád nevím, zda nevzít příště manžu sebou když mi to dr nenabídla tak nevím.... a tím že mi dělá jen vnitřní utz tak nevím, nevím, ale musím si zvykat že rodit také budu muset i před manžou:slight_smile:
Marti tak to budu držet palce at pro vás mají jen dobré zprávy a pomůžou!
Takže na tom velkém už se dozvíme co čekáme že? Jé já se těším:slight_smile:Jinak TP máme opravdu 18.7. :slight_smile:
10. pro 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky.
Dlouho jsem tu zase nebyla, ale doopravdy neni čas... :unamused:
Omlouvám se, ale nemám čas ani dočítat!! :unamused:
Koukám, že levander je krásná těhulinka...Gratuluju mooooc !! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Toho já se asi nedočkám :cry:

Jinak u mě MS nic, ale když jsem dělala testík 30DC, tak byl negativní, takže těhu doopravdy nejsem! :frowning2: Akorát nevím co teď!! Zase jít na včelku nebo počkat a uvidí se .... :confused: nevím holky! Co by jste dělaly vy?

Děkuju a možná se večer zastavím!! :wink:
Papa kočky moje :wink:
11. pro 2009 v 06:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jak se máte při pátku? Já se teda ráno rafla s mužem, samozřejmě šlo o blbost :angry: , no naštěstí u nás to zamračeno trvá tak 15minut maximálně. Včera jsem udělala tu chybu,že jsem k těm vietnamským nudlím snědla i jejich zelnou přílohu, večer jsem byla nadmutá jako koza a i dneska mám furt pocit ztlačeného břicha, beztak ta střeva už nemají ten prostor co kdysi a o močáku ani nemluvím,ten se opět ozval ke slovu. Asi se tam drobek pěkně šponuje :slight_smile: . Jináč zítra máme v plánu svíčkovou u rodičů, já ji doma nedělám ( furt se chystám ji zkusit,ale pokaždé to skončí u něčeho rychlejšího :sweat_smile: ) a hlavně to Polsko, tak snad už něco koupím. Venku má přituhnout,tak to bude ta pravá tlačeníce v davu prokřehlých lidí :grinning: .

Martíku: to je nemilé,ale je super že se na to přislo dřív než po tom klasickém jednom roce. Podle mě by tam chlapi měli jít hned zkraje snažení,zas to není taková pálka a když to bude v pořádku,aspoň jim to za ty peníze polechtá ego :grinning: . Napiš potom co vám v CARu doporučili,ale už teď držím pěsti,ať je jakákoliv metoda úspěšná :wink:
Anaji,co vánoční večírek? Mě to čeká příští týden, snad si ho užiju víc než ten loňský, to jsem měla šílené bolení hlavy :stuck_out_tongue_closed_eyes: a odejít dřív jaksi nebylo vhodné :rolling_eyes:
Levander: já se nějak nemůžu dopočítat,ale ty budeš v lednu už 16tt? To by pak sedělo,že ti bude brát krev na ten tripl test...jinak krev na NT sreening se bere v 10týdnu a za dva týdny se jde na utz..radši se ji zeptej,že máš třeba o to vyšetření zájem a jestli ti ho bude dělat ona ( někteří gyndaři maji moderní ultrazvuk přímo v ordinaci a hlavně jsou na to vyšetření proškolení!!)nebo se můžeš objednat někam jinam . Záleží na tobě, zadara to není,ale příjde mi to míň stresu a víc jistoty než u těch triple testů. Jinak já jsem do ordinace svého gyndaře žádné tatínky vcházet neviděla,ale je možné, že ty velké utz třeba nacpe do jednoho dne a soustředí se jenom na ně a zbytek pacientek s jinými problémy objednáva tak,aby se tam nepotkaly. Ale myslím, že by neměl být problém a když budeš lékařku o svém přání informovat, určitě nebude proti přítomnosti jiné osoby namítat. Ta tvje se mi zdá být velmi vstřícná. A neboj, ono to uteče, já si po každé návštěvě zoufám a už jenom 10 dní a uvidím bobáska v 4D.
Vendy: jste tam asi dobrá parta žen, pocházíš přímo odtamtud nebo jsi se nastěhovala a takhle krásně mezi ně zapadla? Já se přistěhovala a kolem sebe teda neznám nikoho s kým bych si kápla do noty, bavím se s každým,ale na navštěvování to není.
Eli: 30DC ještě není taková doba, takže bych týden počkala a pak šla na vyvolávačku. Na úpravu cyklu je prý dobrý jeřáb ptačí. Po té revizi to tělo asi potřebuje důrazněji nakopnout. Taky třeba tvé sliznici bude trvat déle než se obnoví do původní velikosti, asi ne nadarmo doporučují doktoři min.3 měsíce počkat.

S nižší mateřskou jsem se srovnala ,ale včera mi bylo u zpráv spíš blivno nad tím, jak se ti politici chovají a že myslí jen na sebe a své volební preference a ne na to co prospívá společnosti. Mě teda nejvíc děsí ten dluh, sama jsem si nikdy nepůjčila a klidně bych se uskromnila,aby se to smázlo,ale štve mě,že se ty peníze přerozdělujou blbě, takže milion dobráků si utáhne opasek a milion darmošů se bude díky nim mít o to lépe. :angry: :angry:
11. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! My jsme dnes byli u manžovi babičky na obědě, tak jsem byla ráda, že nemusím vařit :dizzy_face: Od jiných mi to vždycky chutná víc :slight_smile:

Mouse: Ty ses tada rozepsala :grinning: S tím vyšetřením chlapů souhlasím. Manžovi to dokonce hradila pojišťovna, tak neplatil ani korunu. A se svíčkovou jsem na tom úplně stejně :grinning: Vařím skoro vše, až na ní a manža do mě pořád hučí,kdy už to zkusím :grinning: , pořás říkám už brzy... :slight_smile: K nám do vesnice jsem se přistěhovala (přivdala). Manžovi rodiče si tady postavili barák před 15 lety. A my si přestavěli vedle nich stodolu na byteček. Bydlíme takhle 5 let. A parta lidí tu je fajn, protože jsou to vesměs mladí lidé, co si tady postavili domek nebo holky, co sem taky přivdaly, tak jsme na tom stejně a spojují nás hlavně děti. Je to tady fajn. Pocházím z velkoměsta (z paneláku :slight_smile: ) a zvykla jsem si rychle :slight_smile: Počkej, až budeš doma, poznáš najednou tolik lidí :grinning: , znám tu teď lidi víc než manža :grinning:

Eli: Přesně, jak píše Mouse, počkala bych tak do 40DC a pak vyvolávačku...Tělo asi potřebuje ještě trochu času, než se srovná.. :wink:
11. pro 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky.
marti, to je mi taky líto. ale v Caru vám určitě pomůžou a mimísek brzo bude. hlavně že dneska je tahle možnost!

eli, to je určitě cyklus rozhozený po tý revizi. a piješ třeba kontryhel? ten jeřáb by taky asi nebyl marnej. taky bych ještě pár dnů počkala a pak šla na vyvolávačku.

mouse, večírek byl celkem fajn. samozřejmě u manži v práci ještě nikdo nevěděl o naší novince, ale za chvíli to bylo venku. manža je fakt hroznej, on se zásadně nikomu nesvěřuje. dala jsem si dobrý papáni a v 11 jsme byli doma.
no a s tou svíčkouvou to je u mě stejný! pořád ji chci vyzkoušet, ale nemám na to takovu tu zeleninu, kterou má naše mamka nastrouhanou a zamraženou přímo na svíčkovou a kterou si od ní chci vždycky vzít a vždycky zapomenu. sice se dá asi něco takovýho koupit, ale ještě jsem to nesháněla. takže koukám, že svíčková je i u vás nedosažená meta. :grinning:

vendy, v tý vaší obci to musí být pro maminy opravdu fajn, že jste tak ztmelený. my v našem mini městečku bydlíme teprve dva roky a taky tam moc lidí neznám. doufám, že na mateřský se to zlepší.

holky, musím vám napsat, že už asi cítím mimíska. :slight_smile: :slight_smile: včera a dnes mám občas takový vrnění v břiše. myslím, že je to ono. nic takový jsem před tím neměla. :slight_smile: :slight_smile: no uvidíme za pár dnů. super pocit! :slight_smile:
11. pro 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji: Gratuluju k prvním pohybům!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Určitě je to ono!!!! To je nádhera, to ti začíná ta nejhezčí část těhotenství :slight_smile: ...než ti bude čutat do žeber :grinning:
11. pro 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy, taky myslím, že to bude ono. co jinýho? vetřelce tam snad nemám a střeva mi tohle nidky nedělaly. :sunglasses:
kopanečky to rozhdně zatím nejsou, spíš opravdu takový vrněníčko, vibrace. :slight_smile:

tak se holky mějte a hezký víkend. já se ještě dnes večer chystám píct perníčky. a zítra pár dalších druhů. asi košíšky, mušličky a možná trubičky. nepečený budu dělat až další víkend. docela se těším, jak si pěkně zaplácám. :slight_smile:
11. pro 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Teď jsem jeřáb nebrala, ale chtěla jsem hned ten další cyklus ten co má být teď, tak snad brzy dorazí a šup do jeřábu :wink:
11. pro 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,tak jakpak jste užily víkend? U nás už napadlo trochu sněhu,ale jen tak symbolicky,takže kalamitní stavy zatím nehrozí. My byli v sobotu v Polsku na nákupech a tentokrát jsme se teda rozšoupli,korunky lítaly,ale synovečka a manžela mám vyřízeného. Sobě jsem si koupila akorát kojící košilku, na léto jak dělaná a se stupidním motivem žabiček :grinning: . Mrkla jsem i na těhu kalhoty, ale za 1000,-Kč je seženu i v ČR a po slevách snad i za míň. Naši si koupili vánoční stromek umělák a jak jsme jim ho doma pomáhali dávat dokupy,tak nás to inspirovalo a včera jsme si nazdobili i ten náš...si ho letos dlouho užijeme :grinning:. Jo a v neděli jsem pekla marokánky a zbytkové kokosky,takže už mám 4 vlastní druhy cukroví,ještě mám v plánu další čtyři a to převážně nepečené,takže to půjde rychle. V práci mě dnes čeká dnes daleká služební pochůzka a zítra cesta do hlavního města,tak se odmlčím.
Vendy: jak jsme včera zdobili ten stromeček,tak jsem si úplně překvapila,jak z toho ježíška bude jednou náš junior paf..no úplně mě to dojalo a slzy byly na krajíčku..jsi mě s tím Fífou fascinovaným oslavou narozenin navnadila :slight_smile:
Anaji: takže tebe už šimrá prcek v bříšku..to musí být nádhera..krásně se to načasovalo na dobu kolem Vánoc :dizzy_face: :dizzy_face:
14. pro 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek