• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
ahojky holky. jen vás v rychlosti zdravím, za chvíli odjíždíme na firemní večírek. docela se těším, hlavně na to dobrý papání. :slight_smile:
lev, tak ať tě to brzo přestane. ale třeba to odpovídá tomu chlapečkovi. říká se, že kluci jsou takový náchylnější na problémy v těhu, ne? určitě to bude dobrý a v létě se dočkáte Kryštůfka. :wink:

jinak u nás nic novýho. už začínám mít trému z toho velkýho utz v úterý. bojím bojím, aby bylo všechno v pořádku a miminko bylo zdravý. :pensive:
holky, tak já musím utíkat. jsem zvědavá, do kolika tam vydržím.
tak hezký víkend. paa paa :slight_smile:
18. pro 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě manža na chvilinku pustil k počítači :slight_smile: , zítra dělá zkoušku, tak je tady skoro celej den. A jak dopadnul? Mám radost!!! :dizzy_face: Normospermie!!!!! :dizzy_face: Normálně se mu hodnota spermošů v 1ml zvýšila za ten měsíc o 11 mil.!!! :dizzy_face: Jsem fakt ráda. Dokror říkal, že z takovým spermiem by mělo jít vajíčko v pohodě oplodnil.Záleží pak na jiných okolnostech...

Anaji: Tak ať se večírek vydaří!!
Mouse: To je rychlost s tou poštou... Alespoň v obci nějakou máte :slight_smile: , my musíme dojíždet... Taky mě čeká dělat nepečené, ale jen jeden druh, nechávám to na neděli :wink: Tý jo, to letí..už bude 22. naše tipování bude rozuzlené
:grinning:
Lev: Hlavně hodně odpočinku a pohodu, nožky nahoru a nechte se s mimískem manžou obskakovat :grinning:

Holky všem krásný poslední advent!! :slight_smile:
18. pro 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy tak to je supeeeer! mám radost!!! Takže snaženíčku nic nebrání :dizzy_face:
Anaji krásně si to užijte.
Holky já jsem celé dny sama manža pracuje, takže nějaké obskakování vážně neznám:(( ted mi oznámil že půjde do práce i mezi svátkama :frowning2:
18. pro 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji hezký večer :slight_smile: .juj mě začalo 4denní volno, to je fájn :grinning: a mám super náladu,protože jsem samozřejmě nevydržela a hned šla otestovat nový přístroj..a funguje, slašela jsem jak piškotkovi tluče srdíčko a je to nádhera,kór když ještě nejsou pohyby a těhule neví , na čem je. Chvíli jsme si s tou mašinkou hráli,pak jsem objevila nevyužitý lubrikační gel :sweat_smile: a signál byl hned silnější a srdíčko slyšitelné..dá se to nahrát i do PC, tak to časem prubnu. Teď sbírám síly na akci cukroví. Porád mě bolí tak divně hlava, teda jenom takový mírný tlak,ale citím se kvůli tomu dost unavená.
Vendy: teda manža povýšil na supersamce, :grinning: gratuluji a co to vlastně papal..mužeš popsat ten zázračný koktejl,prosím.
Lev: Brnění je OK,horší jsou ostré píchavé bolesti, což je teda takový dost subjektivní pocit, ale myslím,že bys hned poznala,že to není normální. Já jsem si teda tu samotu celkem užívala,jsem zvyklá se zabavit sama,jenom manžela mi bylo líto,že musí do práce..tak ten tvůj je na tom chudák stejně.
18. pro 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse: To je úžasný!!! Já jsem vůbec netušila, že se taková věcička dá takhle hned sehnat a že takhle úžasně funguje!!!!!!!!! :dizzy_face:

Lev: Tak to je škoda, že není manža doma. Na druhou stranu alespoň neobskakuješ ty jeho :slight_smile: , tak můžeš mít pohodu... Mezi svátkama jít do práce je na houby.. Znám to.. Sloužila jsem několikrát Štědrý den a svátky..teď si to konečně můžu užít..
18. pro 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé mouse já ten přístrojek chci takéééé! Musím manžu přemluvit! zítra jdeme na kontrolu tak už se nemůžu dočkat! Já právě mzsslela že srdíčko uslyšíš až v pozdějších týdnech, myslíš že u mě už by bylo slyšet?
20. pro 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,tak dneska dovolenkuju za účelem úklidu,ale zatím teda spíš převládá bordel,předchvílí odjela návštěva s malým capartem,tak mám povytahovaných plno věcí ze skříněk :slight_smile: ..aspoň mě to přiměje uklidit důkladně.
Lev: na tom přístroji píšou,že slyšet srdíčko mimča jde už v rozemezí 12-16 týdne. Ono to zabere chvíli čas to hledání, samozřejmě natrefíš na svůj vlastní tep,ale tu mimi frekvenci pak poznáš jistě..je totiž rychlejší.Včera jsem před spaním zase ladila,mám to místo pohádky na dobrou noc :grinning: . Držím pěsti na dnešní kontrolu :wink:
21. pro 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé mouse to je krásné, já si ho také musím koupit, ale v 11 tt asi ještě nic neuslyšíme tak si ho objednáme až po svátcích at se nestresuju:slight_smile: jdu oblákat a pádím...pěkně uklízej papa
21. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme zpátky
Tak jsme 10+4 takže trošku starší, máme 4cm krásně bouchalo srdíčko ale milášek pinčal:( tak jsme ho nechali pinčat:slight_smile:) už i paní dr. mi řeklaž e moc plašíš a moc vše zkoumám :grinning: jinak jdeme 7.1 do gennetu na NT screening a nějaké gennet vyšetření vzhledem k tomu že má teta z nějakého důvodu nemůže donosit holčičku, naštěstí se to u ní vždy projevilo do 3 měsíce, což už u nás vypadá dobře, ale pro jistotu, tak jsem vyplašená ale říkám si že náš šampionek bude určitě zdravé miminko !! :dizzy_face:
Jinak jsem si pořídila elasti q na pupík pro jistotu začneme dříve a nové šamponky, jo a vylila si pomerančový pití do kabelky tak vše suším peru a odsladuju:slight_smile:
21. pro 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!
Lev: Moc gratuluju k další úspěšné kontrole, hlavně, že je vše v pořádku!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: S tím mazáním určitě nic neskazíš :wink: a to pití.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je smůla...to nemám ráda..

Jinak u nás dneska divnej den :unamused: Ráno jsme se chystali s manžou do města na nákupy a zařizování ohledně baráčku a odešlo nám auto :angry: Tak jsme si půjčili od tchána, ale večer máme s holkama předvánoční posezení v pizzerce a měla jsem brát auto.. Takže dojednávání, kdo může řídit...To se naštěstí vyřešilo. Auto je v servisu, ale máme jet ještě k našim s dárkama a zítra to asi nedopadne a nevím, jak ve středu... Chjo...Ani na nákup se bez auta nedostanu :unamused: Nevýhoda vesnice... Jinak užíváme předvánoční pohodu :grinning:
21. pro 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy to auto je pak neštěstí, my to takhle měli poslední tři roky s naším starm autíčkem a to jsme pak do plzně jezdili vlakem a na nákupy tramvají:( ted o vánocew nám nové autíčko také půjde do servisu ach jo:(
Ale hlavně klidnou předvánoční atmošku a užij si pizzu:slight_smile:
21. pro 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moje už se sem do vánoc nedostanu takže přeji krásné vánoce plné pohody, štěstí a krásného vánoční těhu klidu! Pápá
22. pro 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky! tak konečně jsem domáá! v práci to byl teda fofr, ale stihla jsem to a zítra už tam nemusím. takže až v lednu! :slight_smile:
holkýý, a máme za sebou ten velký utz!! všechno vypadá v pořádku, prďolka se hezky hejbal, takže bylo vidět i mezi nožičky...... :grinning: :grinning: :grinning: no a hádejte!!!! :grinning: vypadá to...... na........ chlapečka!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: ty kuličky jsem tam viděla i já, takže to asi fakt tak bude. jsem z toho stále v šoku! sice jsem měla pořád tušení na kluka, ale stejnak jsem z toho úplně vyvalená! tak nějak jsem sebe vždycky viděla s tou holčičkou Eliškou. ale to je úplně jedno, klučík bude taky super, hlavně ať jsme zdravý! a dneska má náhodou svátek Šimon (naše jméno na chlapečka), a my se fakt dozvěděli, že to bude zřejmě Šimon. to je dobrá náhodička, že? :grinning:
jo a jinak jsem se konečně dozvěděla krevní skupinu - bohužel 0 negativní. :unamused: doktor se tvářil, že to je jedno, ale nemá se chodit na nějaký vyšetření, jestli si tělo netvoří protilátky? nikam mě teda neposlal.
jo a cestou zpět jsme už koupili dvě bodýčka do modra a jeden takovej frajerskej topík. :grinning:

tak já se jdu zase vzpamatovávat. :slight_smile:

mouse, co ty??????? :slight_smile:
22. pro 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já se připravuju na zítřejší krátký návrat do práce :unamused: ..pěkně jsem se vánočně rozlenošila.

Anaji: gratulace k pindíkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a hlavně že velký UTZ dopadl dobře! Mimčo vám načasovalo super dárek pod stromeček, to u nás si budeme muset počkat.Náš špunt se teda moc neukazoval a když se pohnul tak spíš dal nohy k sobě a doktor tvrdil,že z toho nemůže přesně říct pohlaví ( manžel teda tvrdí,že tam na okamžik viděl kulky :grinning: )..budem to ještě luštit ze záznamu. Taky nám do obrazu lezla placenta, no celkově mám z toho mírné zklamání, na to,že to doporučují od 15 týdne z toho mimča moc naukáží,ale památka výborná.Hlavně manžel byl po zbytek dne rozněžnělý, pořád říká že jsem mu dala největší dárek,když nosím pod srdcem naše dítě ( takže defacto ani nic nechce pod stromeček,zato mě furt nutí něco vybírat..což není špatné :sunglasses: ).

Jo a prdla nám anténa :rolling_eyes: ,takže zítra mažu pro nějakou kartu,ať můžem na Štědráka koukat na Popelku.

Vendy: doufám že vám autíčko brzo vzkřísí,já si to naše nové hned první jízdu podřela :unamused: ,ale naštěstí mám havarijko s nízkou účastí, tak to tak nebolí..no sem smolař,s ojetinkou v pohodě a fungláka hned ocejchuju :sweat_smile:
22. pro 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Anaji: Tak jste objevili pindíčka :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ! Tak to je supeeer! Moc gratuluju!!!! Ta náhoda s Šimonem je bomba :grinning: To vám to hezky vyšlo :slight_smile:

Mouse: Tak váš mimoušek je malej stydlín :grinning: :grinning: Však on se ještě určitě rozvalí :wink: Holky máte opravdu krásný dárečky k Vánocům!!! :dizzy_face:
S tou anténou to je pech takhle na Vánoce... Takl ať dobře pořídíš! Vánoce bez pohádek si nedokážu představit :slight_smile:

Lev: Vám taky přeji krásné Vánoce plné pohody a štěstí!!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak autíčko už budeme mít zítra doma, jen ta cena za opravu nám zkazila úsměv na rtech, ale co se dá dělat... Hold ojetina... Dneska jsme měli jěště autíčko půjčený od tchána, tak jsme naštěstí vše zařídili a jsem klidnější :slight_smile:
Teď jdu dát Fildu spinkat a dobalím dárky :slight_smile:
22. pro 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ HOLKY..
Všem vám chci popřát klidné svátky,a splnění těch nějtajnějších přání. :dizzy_face:
U mě nového nic ..
papa Kamča
24. pro 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčinky.
Taky všem přeju krásný vánoce a hodně hodně hodně zdraví a štěstí v novém roce jak pro nás, tak pro naše dětičky! :slight_smile:
Mějte se moc krásně!
24. pro 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také se přidávám s přáním krásných svátků, bohatého Ježíška a hodně zdravíčka vašim rodinám a mimískům!! :dizzy_face:
24. pro 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak už mi chybí jenom balení dárků a pak snad i začnu dělat večeři, už mám slinu :grinning:
Přeji všem květnovým snažilkám pěkné prožítí vánočních svátků a aby ten nový rok přinesl // všude tam,kde si je přejí. Neuvěřitelně to uteklo,když si vzpomenu na svůj první příspěvek, tolik jsme toho všechny prožily a určitě ještě společně na koníkovi prožijeme ( snad už jen to dobré). :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. pro 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojka holky, po strašně dlouhé době vás moc zdravím!!!!Ale hlavně.......
Vám chci popřát do nového roku 2010....ÚSPĚCH,PEVNÉ ZDRAVÍ, PSYCHICKOU POHODU A I FINANČNÍ INJEKCI PRO PŘILEPŠENÍ :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ...neb tenhle rok moc tomuhle nepřál. :unamused:
Na koníka už moc nechodím,neb mě Šimouš zaměstnává, tak, že jsem ráda když si najdu chvilku a můžu jen tak ležet. A další docela častý problém je, se sem vůbec přihlásit, ale vím, že to je problém , který je tu na MK poměrně častý a nejen u mého pc. Takže to je asi hlavní důvod proč tak dlouhá odmlka z mé strany. Ale určitě jsem na vás nezapomněla.Občas když mi vyjde čas, tak si vběhnu aspoń přečíst, poslední dvě strany, abych byla malinko v obraze a věděla, jak se vám daří. U nás už se začně pomalounku finišovat,jak se překulí 30tt, tak mě přijde, že je to už frkot. Tak je asi nejvyšší čas začít dávat do kupy věcičky pro Kubíčka :slight_smile:.Obleček máme spousty, kočár je objednaný, ale nemám ještě nic vypráno, a chybí mi dokoupit vše z kosmetiky a hygieny včetně plín...to mě pak asi u pokladny v drogérce budou křísit až uvidím ten účet. :grinning:
Pořád jsem si říkala, že je čas a že se na to zaměřím v lednu...dokud jsem ještě docela pohyblivá...neb ta tíha bříška je docela znát :confused: ....zadá a tvrdnutí břicha,jsou asi takovým největší problémem a do toho je ještě Kubča malý neposeda, dává o sobě pěkně znát :sweat_smile: ... takže v noci čtu knížku třeba i 2 hodinky, než se malý uprdolí a jde spinkat :slight_smile:. Tak tolik asi v rychlosti o nás.
anaji:gratuluji k úspěšnému UTZ a koukám, máte vybrané stejné jména, jak jsme měli vybrané my v prvním těhu...Eliška a Šimonek....ale přislíbeného máte Šimíska viď :wink:. Kdyby to šlo, tak dám Šimona znovu :grinning: .

mouse: ahojka,ještě jednou si užiješ ten žážitek ve 20tt na UTZ. to mi přišel jako nejhezčí UTZ na kterém jsme byli. Jak se Šímou, tak s Kubčou. A Určo se mimísek ukáže v celé kráse :wink:.Mě tvrdili ještě v 15tt, že je to holka a ve 20tt...první věta dr byla... to je 100% kluk :confused: . Ale je pravda, že jsem si nechávala ještě rezervu, neb jsem toho kluka jaksi pořád cítila a do toho 20tt nic nenakupovala, takže bylo to překvápko, ale určitě ne zklamání. Jo a víš co se říká...že pokud se mimi pořád schovává a nechce ukázat pohlaví, že to bývá holka :wink:
..... všechny vás holky zdraví !!!!M.
27. pro 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tuto temu som nasla az teraz po dlhej dobe :slight_smile:
rada by som sa k vam pridala ak sa da tiez sa snazime od kvetna/maja 2009 ale zatial u nas nic nove ani na vianoce ziadny zazrak neprisiel no snad v novom roku to uz bude lepsie :slight_smile:
prajem pekny den :wink: :grinning:
27. pro 2009 ve 12:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!!!! Zdravím vás všechny po svátcích!!!! :slight_smile: U nás proběhlo vše úžasně díky Filípkovi a jeho radosti z dárečků :dizzy_face: :dizzy_face: Zase dostal plno kutilského nářadí :grinning: , např. vrtačka je momentálním hitem :grinning: Fotečky přidám časem až je zmenším :slight_smile: Jinak mě mršule dnes opět dostihla :unamused: , ale tak nějak jsem to čekala, takže v pohodě...

Marku: Jsem moc ráda, že ses ukázala. :slight_smile: Teda, ty už budeš za chvíli 30tt :confused: :slight_smile: To to letí!!!!!! Tak to bude Kubíček :slight_smile: ? Věřím, že toho musíš mít hodně. Když si představím, že bych teď s Filípkem měla pupendo, tak to úplně chápu :slight_smile: Tak zase někdy jukni, ať hezky rostete a hodně zdravíčka do nového roku!!!!!! :slight_smile:

Nathali: Ahoj a vítej!!! Moc rádi uvítáme někoho nového :slight_smile: Moc už nás tu nezbylo a ze snažilek snad jen já :sweat_smile: Nám se zatím taky nepoštěstilo najít //. Už jsi byla u doktora nebo počkáš ten jeden rok???
27. pro 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vendy ja som u dokyho bola a naposledy mi neprisla ovu a zaseklo sa mi vajicko a spravila sa mi s toho cysta tak som dostala agolutin a cakam kedy pride ms ja som si povedla ze pockam tak do kvetna/maja jak sme zacali a ked sa nam nepodari tak pojdem na vysetrenie ze co sa deje
27. pro 2009 v 18:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, jukla jsem i k tobě do albíčka a něco si přečetla. Nemáte to opravdu jednoduchý :unamused: My se snažíme pořídit našemu Filípkovi sourozence, ale zatím nic... Je to právě rok, co jsem vysadila HAK. První snažení nám trvalo rok a měla jsem dost problémy s hormonama a MS.
27. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no s ms mam problem tiez berem teraz proveru inak by som ms vobec nemala no ale dufam ze buduci rok to uz bude dobre snazim sa na to nemyslet inak by som sa asi uz zblaznila
27. pro 2009 ve 20:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
To máš pravdu s tou psychikou :wink: Je to záhul, ale nějak se s tím musíme poprat. Já jsem na mateřské, tak těch myšlenek na mimi bylo až až. Ale začali jsme stavět domeček, tak mně to pomalu směruje přemýšlet nad něčím jiným. Třeba to pomůže :slight_smile: Nám na žádný problém bránící otěhotnění zatím nepřišli.. MS mám pravidelnou jak hodinky a manža je po vitamínkách taky v pořádku.
27. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mate dobre aspon vies ze ste ok no mne je stale nieco uz sa niekedy smejem sama nad sebou
my sme zatial v podnajme ale tiez by sme chceli nieco svoje no s babatkom nejak cakat nechcem a teraz to nechavam ze ked pride tak pride a ked nie tak pride neskor
27. pro 2009 ve 22:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, posílám povánoční zdravici. U nás byla taky pohoda..no, musím se pochválit,jak jsme si to všechno pěkně zorganizovali :grinning: .Manžel už zvesela oznamuje své rodině a dme se pýchou..můj nejčastějsí úkon je nyní vytahování obrázků z utz z kabelky :grinning:. Dneska mám spicha s kamarádkou ,projdeme určitě pár obchodů,když už řádí ty slevy a kolem 16h mě čeká poradna. Tak jsem zvědavá na ty kilča navíc :sweat_smile:

Natali: ahoj,ahoj..vítej mezi námi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , vneseš nám tady příjemné osvěžení a to není nikdy na škodu :slight_smile: ..a v nový rok a jeho úspěchy věřím taky, ani nevím proč,ale mám prostě tušení,že bude ve všech ohledech vydařenější než ten letošní. :wink:

Vendy: takže oproti Filípkovi je Bořek stavitel teď úplná hadra,co? :wink: :grinning: ..fotka s vrtačkou nesmí v galerce chybět,to je jasná věc..je ta věcička taky se zvukovým efektem? Co jsme nakupovali dárky pro 1,5letého synovce,tak se děsím až budeme nakupovat pro to naše..kvůli těm dnešním hračkám bych se i vrátila do školky. Ale zkonstatovala jsem,že pro kluky jsou hračky vymakanější, ačkoliv taková baribie a její šatník je celkem investice.

Marku: to je veliké a příjemné překvápko číst po dlouhé době tvůj příspěvek..podle bříška už z tebe začíná být vytížená těhulka,tak je jasné,že internet musí jít stranou a Šímisek si teď alespoň užije mámy dosyta,když zanedlouho přibude nový na pozornost náročný člen rodiny ( Kubíček je moc pěkné jméno :wink:) Ať ti čas utíká tak rychle,jak si to přeješ a hlavně ať vše spěje ke šťastnému shledání s návštěvníkem z bříška :wink:
28. pro 2009 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky pekny den :grinning:

m.o.u.s.e tak to je dobre ze to tak citis pretoze tento rok som mala hrozny a dufam ze ten novy bude uz skvely no obrazky z utz chce videt kazdy no sme proste zvedave zenske :grinning:

dnes sa tu zastavim ale neviem este kedy idem stahovat veci z byvalej prace tak mi drzte palce nech nedostanem amok a vsetko nevyhodim neviem uz terat kam to vsetko do toho bytiku napcham
28. pro 2009 ve 12:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Manžu mám ještě doma, jde do práce až na Silvestra :slight_smile: Filda usnul, tak mám pohodičku :slight_smile: , jen mě ještě bolí břuch, paní mrcha si tentokrát dává záležet :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mouse: Tak to máš samé příjemné povinnosti :slight_smile: Přeji krásné zážitky při kontrole? Už máte mrňouska natočeného na CD? :grinning: Foto s vrtačkou udělám, u stromečku toho bylo nějak moc :grinning: a včera pro změnu zase usnul s balónem :grinning: A vrtačka je samozřejmě se zvukem i světýlkem :grinning: , je to dokonalá funkční kopie vrtačky Bosch :slight_smile:

Nathali: Držím palce, ať toho nemáš moc. :wink: Ty jsi změnila práci? Já jen, že je to taky dobrý důvod k otěhotnění :slight_smile:
28. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek