• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
no ja som mala dve prace pracujem v poistovni takze tam neni ziadna honicka a este som mala kozmeticky salon ale na ten som uz moc casu nemala tak s tym konci a ked tak chodim iba po zakaznickach ktore mi ostali verne takze budem mat menej stresu okolo seba :slight_smile: este zvladnut upratovanie a do toho sa mi nejak nechce pekne som zlenivela cez sviatky to je strasne
28. pro 2009 ve 13:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tím zlenivěním úplně souhlasím! Nejsem teď schopná ničeho, maximálně nakrmit ty dva hladový krky doma :grinning: Místo toho sedím u počítače a trhám si tu čokolády ze stromečku :grinning:
28. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja som na tom uplne rovnako inak ja som salonky na stromcek ani nedavala a priatel sa cudoval ze preco ved sa to ani neoplati za chvilku by tam vyseli len papieriky :grinning:
28. pro 2009 ve 14:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, tak jsem se dneska doklouzala k doktorovi,nevim proč se tomu říká poradna, protože za těch deset minut do mě akortá strčí prsta a zkonstatuje,že je vše OK. :rolling_eyes: . Příště bude utz, hned jsem se vecpala ráno,ať celý den nečekám jako na trní.Konečně jsem si pořídila černé těhu kalhoty, jsou z CA a s dávkou streče,což se bude hodit. navrch mám další 2 kilča..celkově od začátku těhu 4kg ( ráno mám teda o kilčo méně). Na stehně mám už tři týdny modřinu,která se nehojí,ani nemění barvu..doktor hned dedukoval,že jsem někde žuchla,ale vysvětlila jsem mu,že jsem nemehlo a otřískám o rohy nábytku :sweat_smile: .

Vendy: já dneska viděla v Tescu vrtačku Black and Decker a byla zvuková a vedle ní byla zbíječka :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: ( další tip na dárek do sbírky nářadí,ne? :grinning: )..slevy teda nic moc,ale lidí požehnaně. Ta tvá mrcha si umí vybrat dobu,že se zrovna určila na vánoce.ale držím pěsti,ať je to poslední mrcha jako taková. Plánuješ jít číhat na folíky, nebo tomu necháváte volný průběh

Natali: teda dvě práce,to obdivuju..tipuju,že ta kosmetika byla i tak trochu koníček, to jde hned veseleji...já bych se taky chtěla trochu rozptýlit ,ale jsem hrozný lenoch a potřebuju se k tomu nějak vyburcovat....no, třeba časem.Možná jak ti ubude stres,tak se i tělo hodí do pohody a zadaří se :wink:
28. pro 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse: Gratuluju k úspěšné "kontrole" :grinning: :dizzy_face: S tou modřinou jsi mi připomněla, že mi nedávno Filda ráno vší silou lehnul hlavou na obličej přímo do spodního rtu a měla jsem tam móňo, jako kdyby mě doma manža nabančil :grinning: . Taky na mě venku divně koukali :sweat_smile: Tý jo,zbíječka jo??? :confused: Tak tu ještě opravdu nemáme :grinning: :grinning:
Jinak na folíky se asi vyprdnu, nějak už mě to nebaví všechno sledovat. Necháme tomu nějakej čas volný průběh. Navíc kdybych měla gyndu kousek, tak třeba jo, ale musím mít doma auto, nesmí to vyjít na víkend, pak aby tam byl doktor, do toho sebou tahám Filípka...Je to trochu komplikovaný.... :sweat_smile:
28. pro 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
m.o.u.s.e ty len pekne priberaj ty si to teraz mozes dovolit a hlavne ked to niekomu povies ze si pribrala tak ta este aj pochvalia :slight_smile: tak je supr ze kontrola dopadla fajne

ta kozmetika bola konicek aleja som hlavne vyucena kozmeticka a nevedela som co budem robit a casnickou som uz viac nechcela byt no ale dalo to pekne zabrat priatel sa na mna za to hneval ze stale niekde lietam takze teraz sa uz stresovat nebudem

pekny den vlastne vecer a pozor na modriny :slight_smile:
28. pro 2009 v 19:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda tady je nějak ticho :confused: ..šetříte se na Silvestra,co? :grinning: No,já už mám plnou hlavu jídla, musím ještě dneska vyrazit na nákup,ale počkám až opadnou ty největší fronty kolem poledne. V práci to celkem ubíhá,atmosféra je uvolněná a já navíc kromě toho jídla intenzivně myslím na výbavičku :sweat_smile: Včera jsem našla v akci kočárek,co bych chtěla..tak teď nevím,jestli ho mám objednat dřív,než z toho doprodeje zmizí poslední slušná barva anebo se modlit,aby akce vydržela do toho velkého utz ,co mě čeká 28.1...přece jenom mi koupě kočárku v tuhle dobu přijde unáhlená..no,budu rozmýšlet. Taky začínám uvažovat v čem budu chovat prdelku bobáska a zatím jsem rozhodnuta látkovat ; jednak mám doma dost místa na sušení,pak to bude docela slušný impuls koupit moderní pračku s větší kapacitou a nakonec to hledání ideální plenky a pročítání diskuzí mě vážně začlo bavit :grinning: ..aktivní ekologista nejsem,ale jednorázovek v popelnici od synovečka jsem si užila loni a to kvantum mě vyděsiloTož :confused: tak si teď zabavuji mysl :grinning: Jo a ještě jsem začla uvažovat v čem koupat, jestli vanička nebo kyblík?..budu se muset zeptat manželovy sestřenice, o níž vím,že ho užívala.

Natali: ty by ses mi teď hodila jako první pomoc, z mé ideální pleti se teď stává přírodní úkaz..zvlášť brada se začína podobat tankodromu, mám tam samé hluboké boláky :unamused:

Vendy: to je dobrá volba,koneckonců jste nedávno počíhali na spermíky,tak by se ta snažilkovská aktivita asi fakt neměla hrotit
30. pro 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Mám chvilku čas napsat! Manža je doma, tak si nemůžu jen tak vysedávat u počítače :slight_smile:

Mouse: Já se právě z nákupu vrátila :slight_smile: Byl to docela horor :stuck_out_tongue_closed_eyes: Všude lidstva, ale mám na zítra vše. Jdeme ke známým, kteří mají stejně statou holčičku.
S tím kočárkem až tak neporadím :sweat_smile: . Já si ho kupovala někdy ve 25tt taky v akci. Co tam třeba písnout email? Jinak my jsme na jednorázovkách, teď už jen na noc a byla jsem spokojená. Právě to praní mě u látkovek děsilo :sweat_smile: a koupali jsme dlouho ve vaničce a spokojenost. Když už byl Filda větší, tak se tam cachtal, navíc úspora vody. Kyblík je určo fajn, ale jen pro malé mimi.. :slight_smile:

Tak já pádím dělat obídek :slight_smile:
30. pro 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky dnes jsem se prihlasila jen z mobilu zase plasim,meli jste nektera uplne ciry strasne husty lepkavy vytok?nemuze odtekat plodovka ci tak neco? dr.jsou po dovolenych:(
30. pro 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lev: Já jsem měla výtok jen klasický v těhu.. Myslíš, že se něco děje? Máš boleti břicha? Plodovka je čirá jako když z tebe teče voda. A pohotovost máte daleko? Pro klid duše... Drž se!
30. pro 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky! moc všechny zdravím po vánocích. to zas uteklo!
vítám novou snažilku! super, že nás bude víc! :slight_smile:
a taky zdravím marku! teda to tak rychle utíká a ty už budeš pomalu zase mamina. tak hlavně že je všechno v pořádku.
my byli na svátky u obou rodičů a po návštěvách příbuzných. pořád samý vysedávání a papání, že mi bříško teda pěkně vyskočilo. radši nestoupám na váhu (a to jsem dostala novou digitální od manži pod stromek, provokatér) na kontrole ve 20 tt jsem měla nahoře 4,5 kg, bojím bojím, že teď to půjde rychlejc.

mouse, přesně jak píšeš o tý poradně! taky ten název nechápu, o nějakým "radění" teda nemůže být řeč. si řikám, že kdybych neměla nastudovaný všechno z netu, tak nevím vůbec nic.
no a do toho kočárku bych šla možná už teď. zas tak brzo není. určitě na něho budeš ještě nějaký ten týden čekat, ne? téda, a plánuješ látkování? hned od začátku? já budu asi pohodlná a budu papírovat. ale kamarádka látkuje už skoro rok a děsně si to chválí. a dokonce i malou učí už dlouho čůrat do takovýho spešl pidi hrnku pro mimíse. a celkem se jim to daří. děti jsou opravdu inteligentní. :slight_smile:

vendy, koukám, co jste zas nadělovali k vánocům! to je sranda s tím vaším kutilem. :grinning: jestli ten náš bude po manžovi, tak to bude to stejný. manža je totiž hotovej přemek podlaha. :slight_smile:

holky, tak mám zas nový úlovky z tesca. mají tam výprodeje na děti, tak jsem pořídila rozkošný oblečky. klučičí, tak doufám, že se nám v lednu Šimonek nepromění na Elišku. :slight_smile: ale už bych se měla taky zaměřit na něco jinýho než oblečky. :slight_smile:

lev, :frowning2: já mám teda pořád hustý bělavý výtok. prý to nic není. to tvoje snad taky nic nebude. možná bych pro jistotu zavolala doktorovi. plodovka to snad ve 12.týdnu není. ale fakt těžko říct.. :frowning2:
30. pro 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak kdybych sem už zítra nestihla nakouknout, tak přeju všem krýsnýho silvestra a ať je ten náš velký příští rok co nejšťastnější! těhulkám ať přinese zdravý mimísky a snažilkám zdravý fazolky do bříšek. :wink:
30. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky konecne som sa k vam dostala :slight_smile: dnes som cely den nieco porabala este som musela dat doporiadku kupelku a uz som tu :slight_smile:
anaji prajem veeela zdravicka keby si uz neprisla a krasny novy rok :slight_smile:
30. pro 2009 ve 23:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahjoj holky,tak v praci je total vylidneno,tak snad se dnes nevyskytne nejaka pohroma pred koncem roku a nejak to v pohode do odpoledne preziju. Zacina mi stoupat pupek a cela se tak transformuju do jitrnice..to cukrovi asi zamrazim :angry:
Lev: ja jsem se vratila naposled od gyndr. s diagnozou hojny vytok,takze neboj..je to normalni a to ten muj vytok je i hodne vodnaty,takze na unik plodovky jsem taky pomyslela, ale ono je to spis konzistence mlecna a jsou na to nejake pilule,ale zas tak me to neobtezuje..proste to resim slipovkou. Jak je cipek v tehu vice prokrveny ,tak i vice produkuje tyhle hleny.
Anaji: s tim kocikem jsi me potesila, uz proto,ze si nehodlam pripoustet,ze by me od tech potizi v 1.trimestru potkalo neco spatneho..vcera jsem nad tim dost dumala a asi ho objednam. Jedine minus,ktere jsem cetla na diskuzich je ,ze se maminkam pak treba zacal libit jiny kocar nez ten koupeny,ale ja uz pred otehotnenim procetla horu recenzi a tenhle mi proste vysel nejpraktictejsi a na nejaky super vydesinovany prdim ( kor kdyz bydlim na vesnici a prochazet se budu akorat tak kolem poli s hnojem :grinning: ). Jo a s kily jsem na tom stejne a to jsem o 3 týdny za tebou, ale obcas mam pocit,ze jsem spis nacucana vodou a to vidim i na pomeru kolik toho vypiju a kolik odejde spodem.

Jo a musim vam napsat,co se mi vcera stalo; oslovila me cikanka a ptala se na cestu,coz teda byl od ni spis figl jak zacit rec, no a pac jsem hodna duse,tak jsem ji smerovala a ona pak ze mi za odmenu neco popreje..zacla o mych uprimnych ocich,co netouzi po bohatstvi a ze ona umi vestit a vidi,ze me pristi rok ceka velke stesti, nacez jsem ji odvetila,ze cekame prirustek a ona hned prala,at je to zdrave a bla,bla,bla..no, nakonec pry kolik si cenim toto jeji prani?..tak jsem ji dala dvacet korun a sla si po svych :slight_smile: ...mam pocit,ze uz jsem ji jednou potkala,ale pokazde nedokazu rict ne, mozna je to tim,ze jsem prekvapena,ze na me Rom z naseho mesta promluvi slusnym slovem a preje mi jen to nejlepsi :grinning: ..tak Vam holky to cikanské poselstvi posílám pres kopirak, at nas stesti potka v novem roce vsechny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. pro 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Jdu vás v rychlosti pozdravit! Manža je sice v práce, ale mám chystání na večer :slight_smile: Samozřejmě samé papání :grinning: Hrůza, za poslední rok, jak neberu HAK a přestala jsem kojit, mám nahoře 6kg! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jestli to takhle půjde dál... Asi mě novoroční předsevzetí nemine :slight_smile:

Lev: jakpak jsi na tom???

Anaji: V Tescu jsem byla zrovna včera a mají super slevy na oblečení, hlavně na ty pidioblečky :slight_smile: To je radost nakupovat :slight_smile:

Mouse: To je teda zase story :grinning: Máš na to nějaký štěstí :grinning: Každopádně to je dost zajímavý a díky za přeposlané poselství :wink: , doufám, že se vyplní :slight_smile:

Holky už se sem asi dneska nedostanu, tak všem přeji krásné prožití Silvestra a ať vás v novém roce provázejí jen dobré věci a spousta radosti s vašima drobečkama :dizzy_face:
31. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak ked sa uz nezastavite tak vam prajem kraasneho silvestra a este krajsi novy rok :slight_smile:
31. pro 2009 ve 13:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky! tak jsem na chvíli doma sama, tak koukám, co u vás novýho.
nathali díky za přáníčko. :slight_smile:

mouse, teda to máš zas zážitek. no jestli ta cikánka takhle obejde za den deset lidí, plus určitě pobírá nějaký sociální dávky, tak to nemá špatnou živnost. :grinning: škoda, že ti ještě neřekla, co čekáte. docela mě tyhle věštby bavěj. :slight_smile: naše mamka si občas taky hraje na věštkyni a trvá na tom, že my čekáme holčičku. ještě jsem ji neříkala, že na utz už bylo vidět něco jinýho, tak jsem zvědavá, jak ten svůj věšteckej omyl pak zdůvodní. :slight_smile:
s tím kočárkem se náhodou budeš mít, že to budeš mít vyřešený. na pověry bych nedala. to bysme nemohly koupit nic. já už chci po svátkách taky začít v brně obcházet obchody, tak doufám, že se hned do nějakýho kočíku zamiluju a bude pokoj. a ty máš pořád vybranou inglesinu, jak jsi tady jednou psala? ta je asi fajn veliká, viď?

vendy, tak jsi taky něco v tescu pořídila? já byla nadšená. většina toho byla za poloviční cenu, takže fakt super. a ještě byl velkej výběr.
prosím tě a ty jsi ztloustla 6 kilo? dyť jsi podle fotek hubená jak modelka! :slight_smile: ach jo, jak píše mouse, vánoční cukroví mi byl taky čert dlužen. a toho tady máme ještě hafo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: doufám, že v práci zas trochu vyhladovím.

lev, tak co výtok? už je to lepší? můj doktor mi pokaždý říká, že výtoky v těhu jsou normální, pokud v nich není krev a pokud je neprovází bolesti, svědění nebo pálení. tak snad je ten tvůj taky v normě.

holky, takže ještě jednou hezkýho silvestra. máte nějaký spešl program? my jsme letos po sto letech zas jednou doma a jsem ráda. už jsem čím dál víc pohodlná a vysedávání kdekoliv jinde než doma mě děsně unavuje. začne mě tlačit břicho, otečou nohy atd. atd. prostě není nad náš gaučík. :slight_smile:
31. pro 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji my sme tiez doma a doma sme boli aj minuly rok sice sme mali ist k zananim ale mne sa tam nejak nechcelo aj tak sa s nimi nemam o com bavit chlapi budu preberat len same auta alebo pracu a baby su uz starsie odo mna takze si s nimi nemam co povedat asi aj ja som spohodlnela a to este nie som ani tehu :grinning:
nakonic sme sa rozhodli nikam neist uz sa nam chladi sampanske ja som porobila same dobroty a jak nam bude fajne :slight_smile: a ked sa nam bude chciet spat nemusime cakat na nikoho kde nam ustlu alebo ci nas niekto vezme domov :grinning:
krasny rok 2010 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. pro 2009 v 18:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky přeji vám všem všechno nej do nového roku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. led 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj.
Lenicenka17 no tebe sem nečetla ani nepamatuju.Doufám,že se máš dobře. :grinning:
Všem hezký den.
2. led 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holčiny, jak se máte v novém roce? Já v něm začla s prvními pohyby mimča (alespoň si myslím,že je to "ono" :grinning: ) a zároveň mi dvakrát ztvrdlo bříško,což mě teda vylekalo..je to nepříjemný pocit,ale do 10tvrdnutí denně prý normálka,tak baštím magnésko a snažím se neležet na zádech. Vůbec mě o víkendu zase bolely vazy u dělohy ,řekla bych že mimís jak roste, tak postrádá volnost pohybu a začíná mě tím pošťuchování dráždit. Na pupíku se mi udělal ekzém,takže o svědivé pocity nemám nouzi..podezřívám lubrikacní gel :angry: ,který si patlám na bříško,když používám ten domácí poslouchátor.

Lenicenko a Kamco: přeju v novém roce mnoho úspěchů v té oblasti, na níž vám právě nejvíc záleží :wink:
4. led 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak vás také zdravím konečně z pc a gaučíku, dnes jdeme na kontrolu tak jsem ještě doma a učím se na nedělní zkoušku.
Také vám přeji vše nej v novém roce!
No holky mě to nedalo a zajeli jsme s manžou u našich k mému bývalému dr. tak řekl že je vše ok děloha uzavřená čípek také ok no a má 3D utz tak to byl zážitek, drobeček se taak mrskal, pak když ho ukázal v tom 3d :dizzy_face: no už máme 6cm A DOKONCE byl už i manža, dr. během utz povídá jestli ho nemá zavolat aby ten zázrak viděl, tak přišel :dizzy_face: fotečky dodám zítra, to už budu asi v práci:( ale vůůůbec se mi tam nechce, doma je to pohodička žádný stresík! Fakt se bojím jak to budu zvládat.
NO takže dnes jdeme také do poradny na zvážení tlak a utz to bude také asi všecko a ve čtvrtek ten NT screening a ta genetika, ale nedobrala jsem se k žádné lékařské zprávě od té tety, takže to asi řeknu mé dr a zhodnotíme zda tam vůbec na to jít...nic u ní neléčili, žádnou diagnosu nemají... a my už jsme 12+4 a ona prý o miminko vždycky přišla daleko dřív....v tomhle ohledu jsem nějak v klidu.... jak dlouho jste čekaly na výsledky z krve?
Jdu vás pořádně dočíst, ještě jednou pěkné ránko v novém roce
4. led 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky. teda to je šok zas v práci, že? :stuck_out_tongue_closed_eyes: měla jsem pocit, že vstávám tak ve 3 ráno a ne o půl 7.

mouse, zrovna jsem si říkala, že ty bys už taky mohla cítit pohyby a už je to tady! skvělej pocit, že? já už cítím pohyby každý den několikrát. a dnes v práci obzvlášť, asi jak sedím a mám břicho stažený v kalhotech. ale kopaní bych to nenazvala, spíš prostě cítím, jak se tam mrňous mele. :dizzy_face:

lev, tak super, že je všechno v pořádku. no a ten 3D musel být rozkošnej! to byl prďolka vidět úplně celej, že?

holky, my jdem dneska na ten 4D utz, tak doufám, že uvidíme co nejvíc. někde tady jsem četla, že mám hodinu předtím sníst čokoládu, že po cukru se malej bude víc hejbat. :slight_smile: bude to stát nekřesťanský peníze, tak doufám, že se mimísek pořádně předvede. :slight_smile: a taky že zůstanem u toho chlapečka, už jsem nakoupila několik modrých oblečků. :grinning:
4. led 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse a jak se to projevuje? už opravdové kopanečky nebo ty bublinky? od kdy jsou cítit bublinky?
Hele mě pořád bolí taková ta spodní strana dělohy, také si říkám že to budou ty vazy jak mimi roste, občas to je fakt síla...já už ho chci také cítit!
Jé anaji vy se máááte! Tak si dej čokošku a budu držet palečky at se pěkně drobeček předvede a ukáže :dizzy_face:
Mimísek byl vidět celý, rozkošný človíček:slight_smile:
4. led 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji: v práci je to teda šok,to je fakt..naštěstí to mírní nedaleká existence KFC ( opět přikusuju twistera :grinning: ), já ani v noci moc nespala, hledám polohy a obracím se jak grilované kuře. Doufám,že váš prcek bude větší modelka než ten náš, určitě půjde vidět mnohem víc detailů ( takže jsem zvědavá na fotos v albíčku :wink: ). O té čokoládě jsem to taky četla,jdi do toho,ať vím jestli to funguje a mám si ji dát před velkým utz.

Lev: pohyby jsou v mém případě takové ťukání, výjimečně cítím i že se tam mele jako nějaké háďátko..já to cítila už dřív,ale myslela jsem si,že to můžou být střeva,jenže mi došlo,že na prdy je to celkem nízko a krom toho,by ze mně musely v hojné intenzitě vyjít,což se teda neděje :sweat_smile: ..počkej, máš to za pár...pěkně ti ten čas s těmi prohlídkami uteče,ale hlavní je,že jsi ok ( takové vybavené ordinace mám ráda, ten 3D má své kouzlo).
4. led 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky všechny zdravím! :slight_smile: Vše už je zase ve starých kolejích, manža v práci a Filda se převaluje v posteli a ne a ne usnout.

Mouse: Gratuluju k prvním pohybům mimíska :dizzy_face: Cítila jsem je nejdřív taky jako ťukání :slight_smile: S tím svěděním to opravdu může být tím gelem myslím.. :confused: To tvrdnutí bříška je nepříjemný, měla jsem ho někdy od 20tt a magnézko krásně zabíralo, tak to určitě bude v pořádku :wink:

Lev: To je bezva, že jste v pořádku a užili jste si s manžou super kinečko v podobě UZ :grinning: Přeji dnes další příjemné pokoukáníčko na prďolku :wink:

Anaji: Taky přeji krásný zážitek na dnešním UZ a ať mimískovi čokoška chutná :grinning:

Jinak u nás celkem nic nového, jen začínáme doma čím dál víc řešit školku a můj nástup do práce. Zápisy jsou na jaře a jak už jsem tady psala, bude to hrozně těžký, aby nás někam vzali :frowning2:
4. led 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zpět ze slavnýho 4D utz. :slight_smile: ale pořád teda moc nechápu co je 3d a co 4d, to naše bylo teda asi 3d v čase. ale bylo to super! :slight_smile: sice nás vzal na řadu skoro o hodinu pozdějc a pak se ještě divil, že jsem teprve ve 22.tt, že nejlepší to je až ve 26.týdnu a měl cosi o nedočkavých maminkách... :sweat_smile: ale to teda nechápu, proč potom mají na svých stránkách napsaný 22.-26.tt a i ta jejich sestra mě objednala na 22.tt.
přitom mně to přišlo teď dobrý, byla vidět hlavička plus kousek tělíčka, takže akorát. no a výsledek - mimísek je jasnej Šimísek. pindík potvrzen a Eliška vyloučena. :slight_smile: jinak prďolka hlavně hejbal ručiččkama, pořád si je dával před obličej a zase pryč. pak chvíli otevíral a zavíral pusinku. pak mě doktor poslal procházet se po chodbě, aby malej změnil polohu. tak jsem na záchodě dělala i dřepy. :slight_smile: mě teda přišlo že byl pak pořád ve stejný poloze ale doktor si to pochvalovatl, že je hned líp vidět. pak ještě zkoumal srdíčko a měřil hlavu a stehenní kosti a to bylo vše. máme dvě krásný barevný fotečky (večer vložím) a pak teda to DVD.

holky, když píšete o tom tvrdnutí břicha, jak se to přesně projevuje?? já to ještě asi nezažila. to jako že vám třeba na pár minut ztvrdne břicho? já mám občas jakobych "ztrnulost" v děloze, nebo jak to popsat. ale břicho u toho mám normálně měkký. :confused:

vendy, s těma školkama to musí být. a jdete už na jaře někam k zápisu?
4. led 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji velká gratulace k Šimískovi! A co drahá polovička na to? Jé to je krásný. Fakt dřepy? Wau!

J8 dorazila z kontroly, máme 7Cm a krásně se mrnous mrskal, je krásný!!!! Takže ve čt. nt screening, 3.2. screening v 16 týdnua prý se mám rovnou objednat na 20 týden do toho gennetu na nějaký další screening...no ale bylo to kvášné:slight_smile:

Holky mě se zdá že jste o tolik dál než my to je neuvěřitelné, alespon zase vše znáte a já jsem chytřejší předem:slight_smile:
4. led 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer přeju :wink:

Vendy: teda ten zápis do školky bude boj, nejvíc bych ti přála,aby mohl Fífa zůstat doma ještě s mamčou a sourozencem v bříšku,ale je mi jasné že prďola děti kolem sebe v tomhle věku potřebuje taky

Anaji: takže přehlídka mužství dopadla dobře :grinning: ...mě taky zmátla instrukce ne netu , že prý už od 15 týdne,tak jsem tam hned naklusala a pochopila,že čím širší spektrum si na stránkách dají,tím víc penízků za těch 15 minutu vydělají..ale i tak toho zážitku nelituju, no vy musíte být nadšení vidět prcka už se vším všudy..a papalas tu čokoládu?

Lev: neboj,zachvíli se ten náskok srovná a budeme hromadně funět a čekat na den P, to jenom ze začátku se děje plno věcí objevujících se postupně.vyšetření a nové úkazy na těle

Holky, teda vůbec nevím co je s whiskey,eimee..ty už tu dlouho nebyly :confused:
4. led 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý dopoledne všem!
tak jsem šoupla do albíčka 3d fotky i svoje nedělní pandírko. :slight_smile:

mouse, čokoládu jsem si dala ještě v práci, ale než jsem se dostala do ordinace, tak uplynula asi hodina a půl. no nevím, jestli to pomohlo. prďola se nijak zvlášť nehejbal. no asi bude línej po mně a po manžovi. :slight_smile: ale taky jsem z toho nadšená. myslím, že za ty 4 týdny by to zas tak jiný nebylo. zase by bylo vidět už jen tu hlavičku, takhle tam byl vidět i s kouskem tělíčka.

lev, manža je hlavně nadšenej, že je to kluk. a na ten 3D nejdřív nechtěl jít, že je to zbytečný utrácení, ale nakonec taky na to koukal s nadšením. neboj, taky ti to uteče a budeš funět s bříškem. já začínám být spíš vyjukaná z toho, jak rychle to utíká a jak brzo bych už měla rodit. :sweat_smile:

vendy a máte školku přímo u vás v obci, nebo budeš muset malýho někam vozit? taky ti přeju, abys to nemusela řešit a novej přírůstek to vyřešil tím nejlepším způsobem.

no jo, copak eimee? a whiskey už tady taky pěkně dlouho nebyla. ta už musí být aspoň ve 30.týdnu, že?
5. led 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek