• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
mouse:Nevím jestli je mamatest nej :confused: , ale je asi u hodně žen nejoblíbenější, citlivost má 25mg/ml(což je tak optimální), takže už by měl reagovat nějaký snad 10dpo, jsou i citlivější testíky, ale prý nejsou tak spolehlivé...tak já jdu do mamatestu :wink: .
Leni: jen se s manžou tulte :wink: (mě dr. řekla, ideální je třeba co obden, aby byly v tobě pořád nějaké žívé spermie a to by bylo, aby jste se netrefili)...na testy se teda vyprdni, jen tě to stresuje...s tou ovulkou je to vždy nejisté, může kliďo dorazit až 29dc, jako mojí kámošce :confused:
5. čer 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko koníkovky :slight_smile:
U nás každodenní rutina, čili se s Fífou chystáme ven na hřiště :slight_smile: Teď jezdí doma na motorce a hrozně se vzteká, že mu to nejde přes práh :slight_smile:

Koukám, že řešíte testíky :wink: Ten Mamatest mám taky nejradši :wink: Navíc 2 stojí 30 Kč, což je super! Dobrej test je prej Clear Blue, ale stojí hodně..
Mouse, ten ranní optimismus hodně závidím :wink:
Jinak už pár dní měřím BT a je to nějaký blbý, mám pořád 36,6st. Ani o desetinku výš a níž.. Na ovulku sice ještě u mně asi brzy, ale mám tušení, že vůbec nechodí :unamused: no uvidím...
5. čer 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse:doufám že špioni :grinning: :grinning: :grinning: (fakt mě bavíš)jsou aktivní a odvedou svou práci na 1
marku:tento cyklus už ty testíky vypotřebuji ale pak na to fakt prdím :confounded: je tohle už 6 pokus tak sem si na to že jsou nezdary už pomalu zvykla tak kašlu i na testíky :slight_smile: a třeba to bude lepší
vendy:tak to my chdíme taky dopoledne ven,dnes sme u našich tak je s dědou na dvoře a já šupky za vámi :wink: :wink:
5. čer 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj snažilky! já vás přišla jenom pozdravit. za chvíli odjíždíme na víkend k rodičům a pak ke známým, takže tu do neděle nebudu. :cry:
tak hezký víkend! mouse, hodně štěstí!!!!!!!!!!!! jsem zvědavááááá!!! :wink:
5. čer 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se vrátila z razie po lékárnách, teda ty zásoby nic moc...ptala jsem se po značce Unimarkt neb jsem četla,že je spolehlivá, ale neměli :unamused: , nakonec skončil v tašce Axiom ( made in Pardubice alias ukážu MS zač je toho perník) 2ks a Gravitest 2ks ( je čínský, tak nevím nakolik bude "poctivý") , 1ks Mamatest ( ČR )...no nějak mě to zakupování testů žačíná bavit, takže z práce ještě zkusím nahlédnout do drogerie, jestli to tam taky nevedou...každopádně všechny mají citlivost 25 mlU/ml.
Anaji : užij víkend a díky za přání štěstí, budem ho s Marku potřebovat :wink:
5. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem doma a malej opět usnul.
Anaji: přeji hezký víkend u rodičů!!!

Leni: my už taky půl roku nic..tak jsem na tom s testováním jako ty, říkám si, že pokud si nebudu připadat aspoň trochu těhotně, tak na testování prdím :slight_smile: ..no říkám to 15DC, uvidím, jak 35D :grinning: :grinning: :grinning:

Mouse: to máš teda železnou zásobu :grinning: Z mých zkušeností bych ten Axiom nedělala první, když jsem byla těhu, tak mi druhou čárku ukázal za hrozně dlouho, za to na mamatestu byla dálnice hned :grinning:

Už se na vás těším :grinning:

Teď jsu upéct makovec, mám nový receptík, tak jsem zvědavá, jak se povede :wink:
5. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji: příjemné víkendové volníčko :wink:
vendy: až ti ovu testík ukáže i druhou dálnici,vlítni na manžu a nepusť se ho dva dny :slight_smile:
Vendy, chodíš s malým třeba i do nějakého cvičení, nebo kroužku??Já chodím se Šímou 2x týdně, do cvičení a do takového klubu pro mamky a děti...potřebuju, aby se trochu unavil akťoušek.
mouse:já měla velký štěstí... došla jsem do lékárny, měli poslední tři krabky Mamatestu, tak hned jsem hlásila, že si je vezmu. Vyjdu před lékárnu a u dveří mě zasatavila slečna,a říká, že slyšela, že si kupuju poslení kousky Mamatestu a jestli bych jí jednu neprodala, že jde o akutní případ :grinning: ,hleděla jsem na ní jako puk, měla tak sotva 17 roků :confused: ... jednu jsem jí prodala.No dojít o 5 minut pozděj , tak už bych musela pro testíky asi do Zlína a to by se mi moc nechtělo :sweat_smile: .Tak snad nám aspoň přinesou štěstí...už teď mám tep 120 když si představím to napětí až budu čekat na výsledek :grinning: :grinning: :grinning: .
5. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marku: škoda, že ovu testíky ještě nemám :unamused: , koupím si je na příští měsíc. Mám je vyhlídnutý tady za těch 15Kč, jak už někdo psal :slight_smile:
Jinak jsme chodili s Filípkem na hudební kroužek, maminky zpívaly, děti dělaly paci paci, různý cvičení atd. To bylo od půl roku do 18 měs. Bylo to hrozně fajn! Od září chceme začít znovu, už se staršími dětmi. Chtěli jsme chodit ještě na plavčo, ale bylo už plno.. Klub pro maminky máme nedaleko, ale u nás, co bydlím, je to taky takovej klub maminek :grinning: , co barák, to malý dítě, tak se tady s holkama denně scházíme na hřišti nebo u někoho na zahradě nebo u hospůdky na zahrádce :grinning: To je úplně bezva, děti si vyhrajou, ikdyž to je někdy hroznej boj o hračky :grinning:
Tak to jsi s testíkama měla velký štěstí! A hlavně ať ti ho taky přinesou!!! :wink:
5. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
A makovec mám hotovej :slight_smile: sice jsem ho navrchu malinko přismahla, ale ocukrovaný to nebude videt :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já teď tstovala a na ovu testík sem úplně ostala hledět :sweat_smile: :sweat_smile: je tam čárka je sice ještě o chlup tenčí ale oproti těm třeba ze včera.... ale je fakt že dnes sem opravdu nepila aby se testík povedl .Mám radost :slight_smile:
Předpokládám že zítra by už měly být stejné,ne??Co říkáte?vy co testíkujete???
5. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak to je supeeer! Gratuluju :wink: :wink: :wink: A přeju moc hezké tuleníčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Myslím, že ovulka je za dveřmi!!!
5. čer 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak u nás dnes snaženíčko nebude. Jdu s kamarádkou do hospůdky :grinning:
5. čer 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenicenko : tak vidíš "nikdy neříkej nikdy" :slight_smile: :wink:, manžel ať si nachystá munici a k těm flákačů co už se válejí v tvém vejcovodu přídá nové adepty a brzo budeš koukat na nevěřícně na //

vendy: však příjdeš z hospůdky už naladěná, pokud nebudete s kámoškou cucat kofolu :wink: , u nás to na ovíněný večer nevypadá, jsem úplně na odpis, v baráku je zima a na nohách mám hrubé fusekle,kterých se nehodlám vzdát ani v rámci boje za zachování partnerské romantiky :grinning:
5. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké sobotní dopoledne! :slight_smile:
Hlásím , že mi klesla BT na 36,4 :frowning2: , což navsvědčuje blížící se MS, takže zítra pro doplnění domněnek testnu ( sehnala jsem nakonec ještě Rapidclear-citlivost 10 :sunglasses: ) z ranní moči a však sa ukáže :grinning:
Teď jdu uklidit barák a kuchtit,ať má návšteva příjemný požitek , takže se minimálně do zítra dopoledne odmlčím.
Leni + Vendy, pěkné tuleníčko!
Marku ...pevné nervy, se mi po té mé BT do testování ani moc nechcee :confounded:
6. čer 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné sobotní dopoledne! Teda u mně moc krásné není, neboť mi je po včerejšku trošku špatně :sweat_smile: ..Padlo pár vinných štříčků :grinning: . Venku začalo pršet,to bude víkend :unamused: Zrovna vařím oběd, dnes ptáky španěláky s rýží...

Mouse: to je mi moc líto s tou teplotkou :frowning2: ještě bych to ale nevzdávala...slyšela jsem, že i při těhu může BT přechodně klesnout..Budu držet palce!

Jinak všem přeji hezký víkend, hezké tuleníčko a // :slight_smile:
6. čer 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse:ty jsi opět dostala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sem se tu málem válela :grinning:
jojo k flákačom včera ještě jedni přibyli pač dnes se neuvidíme.Takk Snad to kluci vydrží a dorazí k vajuchu :slight_smile:
Jinak jak píše Vendy pokles nemusí zrovna znamenat MS pokud neklesne i zítra tak to není ztracené,četla sem že jeden den když klesne to dokonce je při těhu.
Tak všem přeji pěkný víkend dnes se sem už asi nedostanu tak páááá
6. čer 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nedalo mi to a před obědem ještě nakukuju na koníka. :grinning:
Lenicenko, budu si muset dávat pozor na slova, ledaže bys třepotem bránice chtěla trénovat na pevné svalstvo v těhu :grinning: ..každopádně se s manžou ukázkově činíte, jen tak dál..
pokud jde o tu teplotu, ten pokles bývá někdy spojen s tzv implantací vajíčka do výstelky v děloze, jenže já už mám před koncem luteální fáze a to nasvědčuje spíš MS, takže buď příjde anebo se vymykám teorii. V podbříšku píchá už od včerejška, ono něco se tam určo děje..škoda,že to nejde sledovat jako televizi :angry:
Mějte se, já jdu smažit řízky.
6. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, pěkný víkend!
mouse: nestraš s mrškou, dokud nedošla, nic není ztraceno, zítra testíme a uvidíš :wink: :grinning:
nejraděj bych testla už teď, ale je ještě brzo....jsem dnes teprve 10dpo....včera měla dojít mršule :slight_smile:
leni: takže jste si to včera s manžou pojistili... flákači určo vydrží :grinning: :wink: a co dnešní ovu-testík??
Holky já tu sobotu nesnáším.... od rána vždy lítám jak šus, vařím a uklízím...manža v práci a Šimísek chodí a uklízí za mnou po svém :rolling_eyes: .Teď se jdu naložit do vany a hodit si trošku relax, dokud mi prcek spinká.Odpoledne asi vypadnem někam ven :slight_smile: .
6. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my máme po obědě, teď jdu na dezert...
Marku: teď je ten start těhu vlny na tobě, já před chvílí zaznamenala špinění :unamused: ...to je ten pokles BT , akorát mě zrovna vůbec nebolí břicho, ale to se asi rozběhne.
Miláček to vzal s klidem, prý mu představa dalšího šounění vyhovuje :grinning: , no, musím mu dát za pravdu...koneckonců alespoň hrozí menší nebezpečí, že se nevlezu do svatebních šatů :grinning:
Hele, řídíte se některá i podle znamení sluneční soustavy, jakože byste chtěly, ať je to spíš např.vodnář než ryba, býk než beran atd? Vím, že to nehraje roli,ale dělám si průzkum :wink: :slight_smile:
6. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vespolek, muzu se k vam pridat? my se zacali snazit teda az ted od 1.6, ale v cervnovych snazilkach nikdo neni, tak jestli nevadi, ze se vetru k vam?? :slight_smile:

Ja uz doma jednu "breznovku" mam, teda mela byt 2.3 ale nakonec to stihla jeste v unoru :slight_smile: a taky se ted chceme pokusit o dalsi rybku, mala se nam povedla na poprve tak uvidime jak to bude ted, ovu bych mela mit nekdy kolem pristiho vikendu....takze ted to teprve poradne rozjizdime :slight_smile:
6. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky píšu od našich:ovu testík je slabší a podle teploty to včera ovu nebyla....nechápu teda co se děje :angry:
6. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse: tak v tom teda budu zítra sama :zipper_mouth: škoděnka ??ale nevadí Jani, snažilkování je príma věc. :wink: Tak byla bych ráda, kdybych mohla odstartovat těhu vlnu nás květnovek:slight_smile:..... a pokud by to nevyšlo, tak budu opět těsném závěsu za tebou.
caira:vítej mezi náma, jasně že se můžeš přidat :wink:
6. čer 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku diky za privitani :dizzy_face:

uz jste tu nektera nasla // ? a pouzivate ovu testiky? ja zacala merit BT ale pro jistotu stejne snazilkujeme pravidelne :slight_smile:) :grinning:

ja se desne tesim az budu zase tehule..i kdyz doufam, ze mi nebude tak bidne jako pri prvnim tehu, to jsem zvracela 24 hodin denne az do konce 14tydne + neskutecne migreny, pak to ze dne na den prestalo a byl klid...ale ted si rikam, ze si nemuzu "dovolit" abych byla lazar kdyz mam male dite na starosti..

mouse: ohledne tech znameni zverokruhu...ja jsem pri prvnim tehu si procitala jake ma byt dite ryba atd a to co tam psali byl naprosty nesmysl kdyz to ted porovnam s dcerou, takze uz na to nedam a je mi to fuk..spis to beru podle prakticnosti, ze mit jarni dite ma svoje obrovske vyhody, prvnich par tydnum, kdyz byla jeste zima tak byla ve fusaku v korbe a hlavne jsem nemusela resit problem jestli se mi tam nabalena vejde ( znam maminu co mela na zimu cca 4/5 mesicni dite a nabalene ve fusaku se ji tam za boha nechtelo vejit)
kdyz uz pak bylo hezky tak chodila spat v kocarku na zahradu atd, proste mi to vyhovovalo..proto bych rada zase jarni/letni mimi, clovek muze tech prvnich par mesicu dokud nic moc nedelaji stravit venku a chodit na prochazky atd, ja hodne chodivala do parku a cetla jsem si tam a mala chrupkala na cerstvem vzduchu :slight_smile:
6. čer 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,jsem nová,je tady někdo?
6. čer 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
caira: přesně tak jsem uvažovala i já, že jarní dítě mi dlouho vydrží v korbičce a v zimně až bude potřeba zase fusak, tak už půjde mimčo do sporťáku. Ale klidně bych brala i kdyby se narodilo v létě, neb Šimonka jsem měla v červnu a bylo to príma.. ty tříhodinové procházky po parku :sunglasses:, teploučko, no prostě fajn.To by ovšem nesmělo být takové léto, jaké je aktuálně :frowning2:.
Co se týká těch nevolností v těhu, modlím se ,aby i druhé bylo v tomhle tak v pohodě jako první, nedovedu si představit, že bych se měla starat o Šimonka a odbíhala od něj neustále objímat záchodovou mísu :confounded: .a navíc ještě plánujem v srpnu dovču u moře :sunglasses: :slight_smile:
co se týká ovu testíků: některé z nás je používáme, některé měří bazálku asi jak komu to víc vyhovuje

ahoj venyska,vítám!!!
6. čer 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky omlouvám se za ty hrubky, které občas utrousím...stydím se :frowning2: :zipper_mouth:
píšu rychle rychle a čtu to kolikrát po sobě až když už to hodím do placu
6. čer 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku: me by letni mimi taky nevadilo :slight_smile: rikam si, hlavne, kdyz bude nejake mimi ono ve finale je jedno kdyz ho clovek ma, ale hlavne, ze ho ma :slight_smile: ale presne jak rikas, ty dlouhe prochazky na cersvem vzduchu jsou super..

I kdyz anglicke jaro/leto stejne stoji za starou backoru, ted jsme meli mesic fakt tropicka vedra, ze mala jezdila byla venku jen v tilku atd a od vcera zase jen prsi a je zima a nosi zimni mikiny....loni v lete bylo hezky cely cervenec a srpen zase porad prselo..si clovek nevybere...

ohledne hrubek tak to mam to same, jak se snazim psat a jeste dohlizet na dceru tak kolikrat pisu takove blaboly, ze bych si za to pak nafackovala :slight_smile:

no nic, mazu koupat at mam malou na sedmou v posteli ale pak sem jeste mrknu

Jinak jsem se zapomela predstavit, jmenuju se Petra a je mi 28 a nasi Phoebe je 15 mesicu :slight_smile:
6. čer 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAIRA:Peťo,kde přesně byldíte???a jak jsi se ocitla v zahraničí ??? tvůj manža asi není Čech viď??to jsem zvědavá baba viď :zipper_mouth: , nemusíš odpovídat jestli nechceš :slight_smile:
6. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Cairo a Venysko! Vítejte mezi námi, žádné // tu ještě nebyly, vlak se teprve rozjíždí :grinning: Zítrejší stanice Marku ( přejeme,ať v ní přistoupí další "černý" devíti měsíční pasažér :wink:

Já používám měření BT, zkoumání hlenu a čípku, ( těch těhu testů mám teď do zásoby :grinning:, když si vzpomenu jak jsem včera běhala po lékárnách jak smyslů zbavená.. :grinning: ). Začali jsme se snažit od dne domnělé ovulace ( měřím se první měsíc,tak snad jsem to tipla dobře, ale nezadařilo se..příště naládujeme do zásobníku více munice i před ovulkou a uvidíme...
Phoebe je moc pěkná holčička, má mega kukadla ( po tatínkovi :slight_smile:)..říkáš rybka dítě v pohodě? No, já znám pár ryb lidí a teda přijdou mi povahově zvláštní..místy fakt jako leklé ryby...holky co jste za znamení? Já jsem blíženec.
Mame tady bouřku, ta mě fascinuje..ha, kroupy..zničí mi kytky uáááh
6. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kytky mírně pobity,já chytla pár ran kroupami do šišky,ale snad to nebude mít vliv na mou inteligenci :grinning: .Marku, taky občas píšu o překot, spíš vynechávám diakritiku, holt se mi líp píše bez ní..i hrubka mi občas ujede..se stane.
6. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek