• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
Ahoj holky, tak jsem právě doklidila vánoční výzdobu. Zbývá ještě stromeček, ale ten necháme kvůli Filípkovi do víkendu :slight_smile: S tou naší školkou je to na houby. Školku u nás v obci nemáme :frowning2: , nejbližší je 2km, to by bylo fajn, jenže vím už teď, že nás nepřijmou, protože je moc dětí a dávají přednost místním maminkám, ikdyž jsou na mateřský :frowning2: Paní ředitelka to považuje za prvotní kritérium a že mamči, které musí do práce, mají půjčky na barák apod. budou v pr... jí nezajímá :unamused: Zkusíme několik školek v okolí a uvidíme. Navíc jsem se dozvěděla, že ze zákona se smí podat jen jedna přihláška, ale to v současný době opravdu není možný a doufám, že nám jich naše doktorka potvrdí víc. První zápisy jsou už v březnu, tak budeme mít o zábavu postaráno :sweat_smile:

Anaji: Taky moc gratuluju k Šimískovi :dizzy_face: Koukala jsem na fotečky, jsou opravdu úžasný!!!!! Pupendo už ti začíná pěkně vykukovat :grinning: A k tomu tvrdnutí... Určitě bys to poznala. Najednou ti ztuhne břicho a je chvilku jako kámen a pak to povolí..

Lev:Tý jo, už 7 cm :slight_smile: To je macík :slight_smile:
5. led 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak zase píšu od rozjezeného talíře resp.termomisky,dneska měl prďola chuť na čínské nudle :slight_smile: ale hlavně na něco rychlého,protože po dlouhé poradě a prázdném žaludku jsem byla zralá na kolaps vyčerpáním. myslím,že se o mně opět pokouší těhu únava, začínám nostalgicky vzpomínat na nemocenskou :slight_smile:

Anaji: krásný pupík a ještě krásnější fotky Šimonka..má tam nádhernou pusinku a nosánek jak bambulku..skoro mám chuť jít ještě na jeden 4D ..myslím,že se vám utz povedl na 1*

Lev: to tvrdnutí břícha jsem vnímala jako pomalu nastupující svíravý pocit v podbříšku,v jednom případě jsem se s tím pocitem probudila večer u telky ( usnula jsem na zádech s nohama nataženýma) a bylo to prostě nepříjemné,ani ne tak bolestivé,spíš svíravé, dost mě to vylekalo. Pak se to opakovalo na druhý den ráno, opět jsem ležela na zádech ( a už vím,že to od určitého stadia těhu není zrovna vhodná poloha) a jako spouštěč vnímám erotický sen ( :sweat_smile: říká se,že u orgasmu vlastně probíhají malé stahy dělohy,sice jiné než ty kontrakční,ale můžou vyvolat tvrdnutí).Pak mě ještě jednou večer potkalo částečné zrtvrdnutí..prostě jsem cítila jak mi pomalu tvrdne asi třetinka podbříšku,bylo to jako když se dotknete slimáka( to je mé břícho se špekem :grinning: ) a ten pomalu zatahuje růžky..v mém případě tvrdne ( za špekem narazíte na tvrdý val) . No, teď baštím ráno magnesium, které jsem jako prevenci brala i přetím ( no,přes vánoce zůstaly pilule v pracovním stole :sweat_smile: a dávka v Calibrum asi nestačí), teď papám dvě tabletky...a zatím dobrý.Na zádech se snažím neležet, prostě to mimčo už v téhle poloze asi nemá moc místo a jak se snaží ho udělat,tak tu dělohu podle mně dráždí.

Vendy: teda ta ředitelka je torchu mimoň, maminám na mateřské bych dítě přijala jenom třeba na pár hodin v týdnu, ta její preference nedává logiku..no,ono to bude asi tím,že se v té vesnici všichni znají a jdou si na ruku. My máme školku v obci,ale kdoví jak bychom to řešili,když oba budeme pracovat mimo obec..třeba prvňáčci u nás na vesnici chodí domů pěšky a sami, to já bývala v družině a čekala na vyzvednutí,aby mě naši ušetřili nástrah města..
Stromeček necháme taky do víkendu, počítám,že nám ho dneska orve ještě synoveček na návštěvě :sweat_smile:
5. led 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse: Teda ty mě děláš chutě. Já bych si tak dala nějakou nezdravou rychlovku :slight_smile: To domácí vaření pořád dokola už mi tak nechutná :slight_smile:
Jo jo, ředitelku nemůže pochopit nikdo, ale je to přesně, jak jsi psala, každý se zná a protekci má skoro každej. Je to ale děs. Já jsem věděla, že ty problémy budou, ale pořád jsem doufala a doufám, že to těhu klapne...Ale pořád musím počítat s tím, že ne a podle toho se zařídit a nečekat na zázrak..
5. led 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nevite nekdo co toto muze znamena? Na ovu testech mam vzy cca 14 dni obe carky - slabsi, silnejsi, slabsi, silnejsi. vzdy tyden pred menstruaci mam jednorazovy spineni. a pak do tydne se dostavi menstruace...
Vysadila jsem HA v rijnu a doted to takhle bylo... Prosim mate taky nekdo takovou zkusenost? Konika uz jsem prolistovala snad 10 krat a nemuzu nic najit.
5. led 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bluemchen: Nejsem sice doktor, ale podle toho, co píšeš bych řekla, že jde o rozhozený hormony. Někomu trvá déle, než se jeho tělo správně " nastartuje " po vysazení HAK. Někdo nemá problémy vůbec, jiný jo. Určitě bych to konzultovala s doktorem :wink:
5. led 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..
holky číhněte mě do alba a posudte..tu mojí OVU bez léků--jestli tam něco je nebo neee
děkuju.všem pěkný den.
5. led 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamco: já bych to chápala,že je ovu před tebou..tipuju tak tři dny,možná bude druhá čárka ještě zítra silnější :confused:
5. led 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
m.o.u.s.e :děkuji za názor..a přiložím ti ještě grafík---http://www.fertilityfriend.com/home/kkamca
Jak se jinak máš těhulko?
5. led 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamco, testíky vypadají moc hezky :slight_smile: Řekla bych, že zítra by mohla být čárka ještě silnější, jak píše Mouse..Já bych viděla tak 2-3 dny. Přeji příjemné snaženíčko :dizzy_face:
5. led 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vendy já myslela dle teploty--jestli už něco nebylo.Ale děkuji za názor.
dobrou holky.
5. led 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máš pravdu, že teplotka vzrostla dost. Myslím, že zítřejší testík a měření řekne víc :slight_smile:
5. led 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno..no tak to jsem zvědavá co mi holky řeknete na toto..Já jen aby to nebyl anovulák
http://www.fertilityfriend.com/home/kkamca
6. led 2010 v 06:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kkamco: ty grafy bohužel nemají moc vypovídající hodnotu, takže těžko usuzovat..zkus měřit každý den tj.od konce menses po celou periodu a tak aby to měření mělo stejné podmínky :wink:
6. led 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes už je test 100 % negativní.
6. led 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Kdepak všechny jste? Já jsem měla včera plno práce, tak jsem se sem ani nesostala... Dneska jsme byli po delší době s Fildou na kroužku :slight_smile: Jinak u nás nic nového. Těšíme se na příval sněhu podle předpovědí a vyrazíme sáňkovat. Manža se pořád učí, tak budeme mít zábavu :slight_smile:

Kamco: Tak to vypadá, že ovulka byla asi včera...? :confused: Hlavně, jestli jste se snažili, to je nejdůležitější :wink:
7. led 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my byli dnes na NT screeningu, tak dle něj všd v pořádku, ukázal nám mozeček, ledviny všecko nožičky chodidýlka, ručičky prstíčky všeecko:slight_smile: poslechli jsme si srdínko .... no a do út. budeme čekat na výsledky z krve, snad budou také v pořádku! kdyby tam něco bylo poznají to už na utz ne?
7. led 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten tvůj manža to má vendy také veselé vid, já se také porád snažím učit ale nejde to nejde to:(
Jé tak to vám sníh přeju vy si ho užijte! já z něj mám jen břečku na botech ve městě:(
7. led 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já su tady! V posledních dnech nějak nestíhám, vstávám dost brzo, v noci se převaluju a budím. Koupila jsem tři bodýčka v Tescu ( slevy teda na mimča nic extra, zato na ženské jo),znát pohlaví by se šiklo..těch neutrálních věcí je strašně málo. Z mimibazaru jsem objednala vložku do Inglesiny, včera jsem ten kočár viděla na ulici a moc se mi líbil úzký rozvor kol, takže jdu do toho a nejpozději koncem ledna objednám,dokaď je v akci. Pupík roste a mrně se v něm alespoň dvakrát za den rozvrní a tvrdnutí se už neopakovalo,tak snad magnézko zabralo.
Lev: super zprávy z NT screeningu..moóc gratuluju. Právě si myslím,že ty krevní testy jsou doplňující, to projasnění šíje a nosní kůstka jsou asi největší ukazatelé...krev pak podle mně jenom doplní to výsledné číslo poměrného rizika v závěrečné zprávě.
Vendy: manža je poctivý študák, nemá to studium nějak moc nahuštěné? Se učí snad pořád, chudák..anebo je to takový poctivec a průběžně se připravuje? Na sněhové přívaly se teda moc netěším vzhledem k tomu,že se do práce dopravuju napůl autem, ale asi nic nenadělám..jak koukám z okna ,tak u nás už to začlo.
8. led 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všichni! taky jsem tu. tady je chumelenice jako na horách! ranní doprava do práce byla katastrofa. nechci vidět, jak to bude vypadat odpoledne.

lev, gratuluju k super NT. myslím, že je to nejdůležitější test v těhu. ta krev je určitě míň vypovídající než utz. a nebylo už vidět, co se tam rýsuje za pohlaví? a necháte si to říct? :slight_smile:

mouse, já za tento týden nakoupila v Tescu už několik oblečků. tady maj fakt velkej výběr za super ceny. dokonce jsem tam koupila i takový pidi cápáčky, který vypadají jako machrácký adidasky, byly zlevněný na 80,- korun a u pokladny jsem za ně platila nakonec 45,-. vůbec nechápu jak to, paní pokladní jen řekla, že taky neví, že chce tolik peněz, kolik ji vyskočí podle kódu. takže dobrý. :slight_smile: já už do těch obchodů snad ani nemůžu chodit. oni tam mají tolik krásných věciček! :cry: a když už vím, že můžu nakupovat na chlapečka, tak mi to do toho košíku snad skáče samo. :sweat_smile:

vendy, a máte poblíž nějakej pořádnej sáňkovací kopec? :slight_smile: mně nedávno došlo, že u nás v okolí je široko daleko samá rovina a že naš Šimísek ani nebude mět kde sáňkovat.
a v kolikáťáku tvůj manža je? už mu ta škola aspoň brzo skončí?
8. led 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, také mám ted hroznou honku v práci, čtyři zkoušky na krku:(
Děkuji, určo máte pravdu, nějak jsem se od včera uklidnila a nebojím se :slight_smile:
No anaji, on říkal že tam něco jako na chlapečka možná je, ale nemusí to být...a nevíme, možná si to necháme říct, každý den to máme jinak - takově každodenní téma ráno v posteli a v autě:slight_smile:
U nás také na sánkování nebude kde :cry:
8. led 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! U nás taky chumelí jako blázen!!!! Dopolko jsme byli chvilku venku, ale pak se v tou sněhu ani nedalo chodit.

Lev: Taky gratuluju k NT screeningu :dizzy_face: :dizzy_face: Jak psaly holky, je to to nejdůležitější :wink:
Jinak manža je ve druháku a má před sebou dneska poslední zkoušku a v neěli zápočet a potom zase chvíli klid. On se učí vždycky po práci, protože na to jindy není čas a dělá školu, kterou by si normálně nevybral, ale donutily ho okolnosti v zaměstnání a spousta předmětů mu nic neříká, tak tomu věnuje dost času. Ale obdivuju ho, jak to zvládá. Do toho od jara stavba, fotbal... No to ani nechci vidět :wink:

Anaji: Kopců na sáňkování tu le plno, i rybníček na bruslení :slight_smile: Jeden kopeček máme hned na zahradě. Tady zase moc rovinek není, jsme v podhůří Orlických hor, tak je to na tyhle věci fajn :slight_smile: A hned zítra ráno chlapy vyšlu :grinning:
8. led 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, doufám že vás ten sníh moc nezavalil, u nás je to pořádné vzrůšo,ale zatím všechny ty přesuny z práce domů i s prckem zvládáme. V sobotu prcek dloubl přes mámin těhu špek i taťku, takže jsme zase o kousek dál ve vývoji :dizzy_face:
Hezký den přeju! :wink:
11. led 2010 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko!
Mouse tak to gratuluji k zážitku! To musí být úžasné! Už se toho nemůžu dočkat...
No my si sněhu užili na cestách, takže nic moc, ale za oknem je to nádhera :dizzy_face:
Co Vendy jaké bylo sánkování?
11. led 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký nový týden, holky! tak u nás už konečně nesněží. zato v pátek to byla pořádná kalamita. divím se, že jsme dojeli domů. silnice ani nebyla vidět přes tu vichřici.

mouse, tak ten tvůj mrňousek už tak kope, že to cítí i tatínek? no to přes moje špíčky to ještě ven moc cítit není. ale zato to už začíná být vidět. když si lehnu na záda a trošku si poklepu s pandírkem, tak prďola začne kopat a mně se místama klepe břicho, jako když tam mám tiky. to je super! :grinning:

lev, koukala jsem na tvoje albíčko. už se ti krásně rýsuje bříško, že? a fotečky mimíska jsou krásný! už je to cvalík! :slight_smile:

holky, my jdem dnes odpo poprvé mrknout na kočárky. tak doufám, že tam budou mít ty, co jsem si vyhlídla na netu. jsem zvědavá, jak budou vypadat na živo. :slight_smile:
11. led 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé anaji na kočárky vy se máááte:slight_smile: kdy se tak začínají kupvoat? chci v březnu na veletrh a nevím jestli to nebude brzy co myslíte?
Jé já už se taaak těším až bude kopat! to máte super zábavu vid? já bych do něj pořád dloubala aby se hýbal:slight_smile:
11. led 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hlky! Tak se taky hlásím po pořádně zajímavém víkendu :slight_smile: Manža má zkoušky za sebou, tak jsem ráda. Jinak sněhu tady je...no vypadá to krásně, ale ty následky... Včera nám odpoledne nešel vůbec proud, topení, nic.. A pak ho vypnuli ještě večer, takže jsme byli při svíčkách. Sněžilo u nás ještě celou noc, manža ráno tahal bráchu s autem z příkopu :confused: Tolik sněhu tady snad nikdy nebylo :confused: Jinak sáňkování super, Fildovi se to líbí. Přidám fotky do albíčka :slight_smile:
Jinak nic nového, jen mám opět rýmu, musím si koupit zásoby vitamínů. Dnes jdu konečně cvičit, už se těším, protože takovej pupek jako mám jsem měla s Fildou v 6. měsíci :grinning:
Tak si užívejte pupenda a zatím se loučím :slight_smile:
11. led 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
lev, no přesně, já si taky pořád klepu na břicho, aby se hýbal. ale manža to nemůže vidět a říká, že mu nedopřeju klid. :slight_smile:
no já nevím, kdy se má kupovat kočárek. teď mi přijde tak akorát doba začít se po nich dívat. někdy pak dlouho trvá, když si ho objednáš a než ti ho přivezou. a chtěla bych ho mít už tak někdy po 30.týdnu, kdyby náhodou... a kam se chystáš na veletrh? v březnu je i tady v brně. loni jsem tam byla s těhu kamarádkou, tak tam toho bylo celkem dost. a prej tam jsou i výhodný ceny.

vendy, super fotečky! vy jste teda úplně zapadlý. no jo, vy už jste úplně na horách. a jezdíte na lyže? to tady ten sníh stačil trošku roztát a pak pršelo a zmrzlo to takže je tady spíš spousta ledu.
11. led 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji v praze na floře je snad v březnu, tak si říkám že pokud koncem května jdu na mateřskou tak snad není tak brzy když vezmu čekací dobu třeba 6týdnů....
No manža tadyto také emá moc rád, nesouhlasí moc ani s utz...
Vendy jdu juknout na fotečky
11. led 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to máš v březnu akorát dobu na kočárek. a jakej ty máš vyhlídnutej?
manža taky nikdy není nadšenej z utz. myslí si, že to může mít vliv na dítě. já mu říkám, že se všude píše, že žádnej vliv na plod nebyl prokázanej, a on mi oponuje, že žádnej vliv taky nebyl vyloučenej. dokonce ani s tím 3D moc nesouhlasil, že prej malýho zbytečně vystavuju těm utz vlnám.
11. led 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji: Na hory to máme kousek, za půl hoďky jsme u vleku :slight_smile: Lyžovat jsme jezdili před Fildou, teď už 2 roky vůbec, ale moc se na to těším. Za rok plánujeme koupit první lyžičky Filípkovi a chceme ho dát do školičky :slight_smile:

Koukám, že řešíte kočárek :slight_smile: Úplně závidím :slight_smile: Já ho kupovala v akci přes net a nejdřív jsem ho skoukla v krámě. Mám ho z Brna a dozaril za 2 dny :slight_smile:
11. led 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek