• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
Jo a jedna novinka. Náhodou jsem na jedné diskuzi narazila na Betku (alzbeta.hod) a našla // :dizzy_face:
11. led 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji tak to jsme na tom uplně stejně, pokaždé přijdu a slysím, už jste se zase byli scanovat jo????
Vendy tak rychle ti kočárek dorazil jo? Já chci Casualplay S4 už dlouho je mým favoritem, tak doufám, že na veletrhu se dá sehnat levněji, nevíte jak to chodí? já mám zkušenosti jen se svatebním a tam jsme měli asi o deset procent levnější prstýnky....
Co máš vybráno ty anaji?
Vendy no to se máte! To je super ty špídata když umí lyžovat! To se máte na co těšit:slight_smile:)))
11. led 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! tak co počasí u vás? tady už se to uklidnilo a nový sníh už nepřibyl. hurá.

tak jsme včera byli na těch kočárech. no to bude věda. :unamused: byli jsme ve 2 obchodech a v každým měli po pár kusech, to co mám vyhlýdlý podle netu tam teda zrovna moc neměli. já chci spíš nějaký levnější kočárek. počítám,že to budem mít jen na jedno dítě. ten Casualplay je teď nějak děsně v kurzu, že? líbí se snad všem mým kámoškám. :slight_smile: mně teda moc neuchvátil. ale naživo vypadá asi líp než na netu. no ale už je to ten dražší level. já budu vybírat asi z těch polských - Dorjan Sport, V-cross nebo X-lander. no a včera mě teda uchvátil Cam Pulsar. je to novinka, vypadá stejně jako Cam Cortina, ale má 4 kola. je úžasnej! opravdu rozdíl, když zkusíte povozit levnej polskej, nebo tenhle dražší. jediný co má nic moc, tak to jsou plastový kola. fakt takový celý plasťáky, že mi přijde, že se to musí hned odřít a ochodit a taky asi drncat. ale jinak super kočárek.
no takže výsledek - dnes půjdu do další prodejny, snad tam budou mít něco dalšího.

jé, tak betka už je těhule?? no to je super zpráva! :slight_smile: :slight_smile: ta už tady taky nebyla sto let.
12. led 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, holky, a ještě jsem se chtěla pochlubit - já dneska už začínám 6. měsíc. to je teda neuvěřitelný, jak to letí! už abych se začla bát porodu! :sweat_smile:
12. led 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! U nás počasí už tady dobrý, další sníh nepřibývá, jen koukám, že kousek nad námi zablokoval kamión silnici :confused: , je tady taková blbá zatáčka a ještě do kopce, do toho sníh, to jsem zvědavá, co se tam stalo.

Lev: Casual je super kočárek, moc se mi líbí, jen ta cena :sweat_smile:

Anaji: Hned jsem jukla na ten kočárek od Camu. :slight_smile: Já mám Cortinu a byla jsem moc spokojená :slight_smile: Vím, že chceš čtyřkolku a tenhle kočík vypadá dost zajímavě. Jen ty kolečka se mi moc nelíbí :sweat_smile: Na tříkolce byly úplně jiné a větší.. Jinak se mi s kočárkem jezdilo bezvadně, i s plasťákama :slight_smile: Jinak X -lander je také můj favorit :wink:
Tý jo, už 6. měsíc!! :confused: Holky to už vás nedoženu :grinning:
12. led 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsem dorazila z prahy, zkouška snad dopadla úspěšně.
No cena je horší ale snad na něj našetříme. Také musíme někam vyrazit.
Anaji gratuluji:slight_smile: to faakt letí!
Holky jdu si koupit vitamíny na druhý trimestr, mamavit prý nedělají dva druhy ale jeden na celé těhotenství? Tak nevím jestli ten a nebo to calibrum či co to je, koupial bych femibion ale přeci jen na měsíc 600 je dost:( tak neví co...
12. led 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nějak mě to brodění se závějema vyčerpává, dneska jsem slabá jako dítě a skoro mám pocit,že jsem ani nespala..ten budík zvoní čím dál dřív :rolling_eyes: .
Anaji: je to fajn být v šestáku,co? :wink: ..je fakt ,že II. trimestr ubíhá rychle, pozoruju to na pupíku, dneska jsem zapla jen tak tak halenku. S kočárky je to věda, já bych do plastových koleček nešla, ale záleží v jaké lokalitě bydlíš, třeba to budete zvládat bravurně a stanete se králi chodníků :grinning: U nás měla Cam cortinu sousedka,ale spíš na frajeřinu ( před barákem s ním jen tak popojížděla,maximálně za roh k sousedům,ale za domem na zahradě jsme ji viděla s děckem ve starém klasickém houpacím a la inglesina magnum), jiná kámoška má X-landera ( holčička se narodila konecm října) a nestěžovala si, mě se moc nelíbí ta hluboká korbička, přijde mi moc oválná na úkor prostoru, ale sportovní verze mi přijde v pohodě...no já mám vyhlídnutou Inglesinu a už jenom vyčkávám :sunglasses: ..fakt je,že já moc náročné požadavky neměla - nejsme cestovací či sportovní manželský pár, koupili jsme auto s celkem velkým kufrem, v domečku prostoru dost ...já ten kočár asi fakt nejvíc užiju na zahradě :sweat_smile: a jelikož nemám ráda když v obchodech narážím na úzký prostor,který zacpe kočárek ( ty maminy chápu,asi bych se bála dítě nechat venku samotné),tak začínám pokukovat i po baby vaku resp.šátku..na ebay jsem našla ten s vázáním pro debily, je to jenom takový kroužek a skrz ten se provlékne a utahuje látka podle stáří dítěte. Škoda,že kurz koruny te´d nic moc,docela mě na ebay začlo opět bavit nakupování, už mám objednané nějaké plenky a včera jsem vyhrála fleecový overálek na podzim od Nextu
Vendy: na dohánění se vyprdni, hlavní je se zúčastnit a tebe to doufám taky čeká ( Betčiny // jsou milé překvápko, snažili se tuším něc málo přes rok,ne?) , dokaď nebudou všechny květnovky těhu,tak se z téhle diskuze nehnu :wink:
Lev: takže ze zkoušky máš dobrý pocit? to je slibné ( teda u mě to vždycky bylo naopak,čím větší depka,tím překvapivější výsledek..a jak ten potom potěšil :slight_smile: ). Já baštím Calibrum mami a tak nějak normálka, sem tak zobnu ještě 3 omega mastnou kyselinu v kapsli a hodně se láduju ovocem ( prostě to jde do mně nějak samo)..myslím,že junior netrpí.
13. led 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem se konečně po dlouhé době dostala k tomu vás tady pozdravit.
Já jsem ve 31. týdnu a od 1.února nastupuju na mateřskou - hrozně rychle to uteklo.
Minulý týden jsme byli na kontrole a prcek už měl 35 cm a 1,274 kg. Podle paní doktorky to bude na 98% holčička.
Tak Vám všem tady moc držím palečky aby byli mrňouskové v pořádku a těm co se stále snaží ať se co nejdřív zadaří
jo a k těm kočárkům - já budu objednávat peg perego - podvozek classic a korbičku navetta xl v oranžové barvě :wink:
13. led 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé whiskey ahooj :grinning: Po dllouhé době ,ale s dobrými zprávami..takže malá Anežka už jede do finále :slight_smile: :wink: , jak koukám v albíčku,tak pro ni máte připraveno spoustu krásných věcí..mým favoritem je přebalovák od dědy :wink: . Nástup na mateřskou máš teda fakt za krátko a jak to uteklo dokazuje ta první fotka v tvém albíku :wink: .
13. led 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..
Tak koukám jak to letí.. :slight_smile:
13. led 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

no jo - děda se nemůže dočkat - tak se moc snažil - ještě u něj máme postýlku - tu dodá později :slight_smile:
uteklo to teda fakt rychle - než jsem se nadála tak končím 7. měsíc...
už mě přepadají sny o porodu - začínám mít trochu strach - ale větší teda spíš z toho co přijde potom, jak to všechno zvládneme a tak.
a to tu nemám ještě v albíčku úlovky na holčičku odsud z bazárku - natrefila jsem fakt na super kousky - přidám je příští týden :slight_smile: mám je schované u tchýně jelikož moje mamka nechce vědět co čekáme :slight_smile:
13. led 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! U nás dnes nic nového, jen možná probíhá ovulka podle divné bolesti v podbřišku a jsem dnes 17DC :slight_smile: Dnes mi přišel dárek pro manžu k narozkám, které budeme slavit v neděli.

Whiskey: Ahoooj :slight_smile: To to letí! Koukám, že výbavička už je skoro kompletní, tak teď ještě tašku do porodky :grinning: To už je Anežka kus :wink:

Mouse: Neboj, díky mně budeš mít účast v této diskuzi ještě dlouho zaručenou :grinning: S tou únavou to musí bejt náročný. Já jsem to naštěstí nepoznala, protože jsem byla celý těhu doma a naspala jsem si na horší časy :slight_smile: Mně trápily jen ty nevolnosti..
13. led 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
prisla som vas pozret dnes som usla s prace skor nejak ma to tam nebavilo
u mna skoro vsetko po starom od piatku zacinam brat zase proveru tak snad uz tie cykli budu pravidelne
13. led 2010 ve 14:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! no to tu máme navrácených květnovek! :slight_smile:

whiskey, ty už jsi opravdu ve finále! neuvěřitelnej fofr! :confused: :slight_smile: tak snad o mateřský budeš mít víc času sem přispívat. zatím ať krásně rostete! :slight_smile:

mouse, tak ty to máš jasný s tím kočárkem. já se to taky snažím brát racionálně, opravdu potřebujem taky spíš do terénu, takže ten Cam Pulsar padá, ty plastový kola asi nebudou to pravý. ale dnes jsem byla v dalším obchodě a tentokrát mě uchvátil Jané Slalom. trojkombinace stojí kolem 18 tisíc. :frowning2: ach jo, je fakt rozdíl, když máte vedle sebe levnej polskej v-cross anebo dražší kočárek. už jen ta látka na potah, konstrukce, vzhled atd... to je prostě jako triko od vietnamců anebo značkový. jen nevím, jestli se to teda vyplatí i z hlediska funkce koupit něco dražšího. ten Jané má výhodu, že má opravdu kvalitní sporťák. aspoň co jsem o něm stačila nastudovat. jo a jinak jsem objevila další levný kočárky - hezky vypadal Espiro i německej Moon.. (oba kolem 10 - 12 tisíc). no už mi jde ze všech těch kočárů hlava kolem. :unamused:

vendy, takže zase bude snaženíčko? :wink: já musím říct, že ze mě to těhotenství udělalo celkem vášnivku. :grinning: teda v porovnání s mojí sexuální leností předtím. :sweat_smile: a co jsi objednala manžílkovi? můj má narozky v únoru, bude mít 30, takže musím vymyslet něco většího.

kamčo, a co u vás novýho? koukám, že sis dala do pasu fotku! :slight_smile:

nathi, takže cyklus se pořád neupravil? :frowning2:
13. led 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji:ahoj..koukám jak vám všem ty týdny ubíhají a já stále nic..Jsme asi s vendy už poslední.
k fotce..to mě fotil klučík na vánoce s jeho dárečkem.. :grinning:
13. led 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji nie stale si to moje telo robi co chce tak tomu davam este mesiac maxi dva a inak volam do gennetu
13. led 2010 v 15:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji: Snaženíčko už probíhá, pro jistotu :slight_smile: , ale netlačíme na pilu, trošku jsme zvolnili tempo :slight_smile: Pro manžu mám fotbalový triko :slight_smile: s jeho oblíbeným týmem. Manža má 30 až příští rok, tak to u nás proběhne v poklidu. Ještě jsem objednala dortík z aspiku. Manža není na klasický dorty, tak mu snad přijde k chuti. Navíc nebudu muset dělat chlebíčky a zabiju dvě mouchy jednou ranou :grinning: :grinning:
Kočárek Jané byl vždyčky můj vysněný, jen když jsem si vybírala kočárek, tak jeho cena nikdy nešla pod 20tis. :unamused:, tak jsem vybrala jinak.
13. led 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji tz Jané jsou prý také moc dobré!Ted zlevnily casualplay vyjde na 19500 takže už skoro stejně jako JAné...já si říkám koupím jeden a vydrží mi i na druhé mimčo víš...
No máš dobré, my měli veškerou zábavu zakázanou v prosinci jak jsem špinila a od té doby se bojííím:(
Ahoj Kaamco a Nathali:slight_smile:
Whiskey zdravím no to letí! SUper výbavička:slight_smile:))
13. led 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky na tuhle diskuzi jsem dlouho nenarazila... oznamuji těhu
13. led 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý ráno! tak co vás dneska čeká? já mám spousta pracovních restíků, ale pořád mě to táhne do diskuzí o kočárkách. :sweat_smile:

vendy, takže Jané byl tvůj favorit? no ten prodavač ho vychvaloval do nebe. tam ho měli nějak za 18 tisíc, plus přikoupit nánonžník na sporťák za 1 300,-. nechápu, že to není v ceně. prej to je tím, že je španělskej a tam nánožníky nepotřebujou. :unamused: ale našla jsem prodejnu ve vyškově, kde je maj zrovna v akci ještě za míň, tak tam dneska zajedem mrknout, máme to kousek. a tobě ta cortina vydržela v pohodě? budeš ji mít i na druhý mimi nebo jsi ji prodala?
tak tvůj manžílek je mlaďounkej tatínek, že? ten můj bude tatík akorát ve 30. no a pořád je jak mimino. :slight_smile:

lev, to máš super, že víš, jakej kočík chceš! a jakou barvičku?

nathi, a co říká tvůj doktor? nemáš ovulku nebo co? :frowning2:

bety, moc gratuluju! testík už máš krásnej! kdypak se chystáš k doktorovi? :slight_smile:
14. led 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska to u mně vypadá na pěkný den, ráno jsem měla pochůzku a vzala to přes Mekáč a buřtíkovi poslala čokoládu..evidentně mu chutná,páč se vrní ( včera jsem už měla strach,že ho necítím,ale asi byl natočen dovnitř a okopával mi útroby..uff,ještě,že mám to poslouchátku a slyším srdíčko :sweat_smile: ), práce ubíhá taky rychle.
Jaj,tady to ožilo..to se mi líbí :grinning:
Kkamco: fotku v pase jsem musela chvíli zkoumat..myslela jsem,že to je nějaká koláž( napůl tvoje foto a napůl spiderman :grinning: ), ale ráda tě poznávám :wink: :slight_smile: ...chystáš zase nějakou nátlakovou akci na doktora anebo tu laparku?
Betko: gratuluju k //, ať se špuntíkovi u tebe líbí :wink:
Natali: snad ti provera pomůže, já co jsem četla , tak se jí trochu bojím, ale doufám že u tebe přijde úspěch v podobě pravidelného cyklu :dizzy_face:
Anaji: tak Jané jsem taky jednu dobu okukovala, na Mimibazaru jej prodávají za solidní cenu. Kočárek měla švagrovka i sestřenice manžela a jsou hodně oblíbené,takže asi budou v pohodě..holt ten kočárek je takové druhé malé auto a ta cena tomu někdy odpovídá, ale když je to osvědčený výrobek,tak proč nepřiplatit..navíc vydrží na druhého prcka anebo ho můžeš prodat dál...jo a na těhle kompletech mi taky vadí,že ta cena není celková,ale je třeba počítat s navýšení o docela podstatné příslušenství
Vendy: s dárkem to máš vychytané a dorťas potěší, jelikož tam bude MASO :slight_smile: ..já bych jednou chtěla zkusit nějaký slaný..podle receptů na MMB se mi vždycky sbíhají sliny

Jo a včera jsem po dlouhé době měla langoš, který byl opravdu mega kus..sice na můj vkus málo česneku,ale zase jsem se mohla v práci vydechnou , aniž by kolegyně odpadla :grinning: ..než mi ho usmažili, tak se mnou prodavač zaflirtoval, jak jsem přirozeně krásná..no, měla jsem mu přiznat,že to bude tím těhotensvím..to by mi pak to telefonní číslo tak nenutil..ale musím se smát, mě zásadně oslovují tyhle pochybné typy ..ale tohle bylo podlouhé době fakt úsměvné, když jsem si představila tu lásku z langoš stánku :grinning:
14. led 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
m.o.u.s.e:ahoj tvoje psaní mě vždy rozesměje..to fotil synátor ,,s jeho dárkem. :grinning: Jsem sjížděla fotky a nic lepšího ,hlavně v menším formátu nemám.Protože fotim jen já-ty svý mužský. :slight_smile:
Na mudra se chystám leden\únor.Hned jak dojde mrcha a jako že asi dojde..http://www.fertilityfriend.com/home/kkamca
Tak jsem zvědavá na jeho verdikt.Zda teda ta laparo a pokud jo,,tak co nejdřív a nebo at dá žádánku do car.Dle zjištění tam kam chci jít,jí chtějí.
Jsem dnes nějak bez nálady.Čekám chlapy na odpočty měřidel,tak ani nemůžu jít své známé vylít srdíčko,jak je svět nespravedlivej. :unamused:
14. led 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:
Betko také gratuluji!!!At rostete!
Dnes jsem volala na výsledky ze screeningu máme naprosto ZDRAVE miminečko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Mouse a já se trápím že jím nezdravě:slight_smile: mám chut na smažák a hranolky:( ale říkám si že bych si měla objednat salát.... :unamused:
Anaji chci černý, autosedačku takovou tu malinovou a pak na golfku takovou tu podložku dle barvy co budeme mít:slight_smile: bud limetkovou či fialkovou:slight_smile:
14. led 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak máme po zpívání :slight_smile: Ještě jsem tam lékárně vyzvedla Prevenar, neboť máme jít s Fildou na poslední bodanec a představte si, že ho tam měli o 400Kč levnější než u nás!!!! Mám z toho radost a zároveň mě štve tan obrovskej rozdíl v ceně :angry:

Betko: Moc gratuluju k těhu a přeji ať jste v pořádku a hezky rostete! :dizzy_face:

Mouse: Teda, opět si mi nahnala takovou chuť, hlavně na toho langoše!!!! :grinning: Tvůj nový nápadník se ti nezamlouval? Náhodou docela romantické seznámení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Dortík snad bude mít úspěch. Moje mamka občas dělává dosrt z vydlabanýho chleba do toho na sebe nějak vrství pomazánky a nakonec to dozdobuje eidamem a zeleninou. Nevím přesně postup, ale je to výborný! :slight_smile:

Lev: Moc gratuluju k výsledkům!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A s tím smažákem se netrap :wink: Na co má chuť maminka, má i miminko :grinning: (ikdyž nic se nemá přehánět)

Anaji: Jo jo, Jané se mi tenkrát, vlastně i teď, hrozně líbil a líbí. Hlavně kombinace limetkovo-černá nebo modrá. Teď je myslím kombinace se šedou. Zrovna jsem narazila ne netu na výprodej kolekce 2008, cena za komlet jen 14900. Jak jsem psala, dřív nešel pod 20tis. S Cortinou jsem spokojená, najezdily jsme s ní spoustu kilometrů, tak je to na kočárku docela znát (hlavně sporťák). Pokud bude druhé mimi brzy, tak plánuju, že si hlubokej nechám Cortinu a pak pořídíme nový golfky a starej sporťák jen u nás na ježdění. :slight_smile:
14. led 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
všem vám moc děkuji, k dr jdu 27.1. tak snad to bude ok
14. led 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Betko: Držím palce! Hodně štěstí!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. led 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak jestli chcete mrkněte do albíka... :dizzy_face: :dizzy_face:
14. led 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno kočky.
Jinak udělán těhu testík i dneska ráno a fakt tam jsou, takže se mii to jenom nezdálo, furt tomu nevěřím!! :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
Mám fotečky v albíku!! :wink:
Jinak dneska budu volat Dr., tak pak dám vědět!! :wink:

Tak papa holky :wink:
15. led 2010 v 05:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Eli velká gratulace, držím palce at jde vše jak má :dizzy_face:
15. led 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tý jo, další těhulka :dizzy_face: Eli, moc gratuluju, také držím palce!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak já jsem zrovna sama doma, děda si vzal Filípka na výlet vláčkem :slight_smile: , tak jsem ráda. Určitě se mu to bude líbit a já mám alespoň chvilku pro sebe :slight_smile: Copak plánujete na víkend? My ho máme nabitý. Zítra jedeme k našim na oběd, necháme Filípka našim a chceme jít s manžou po hrooooozně dlouhé době do kina. Ještě nevím na co, ale těším se :dizzy_face: :dizzy_face: V neděli budeme doma slavit manžovi narozky s jeho rodičema.
15. led 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek