• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
Hezký večer!
Eli: zrovna včera jsem na tebe myslela :wink: ..a pěkně tě přivolala se super zprávou k tomu :grinning: ...tfuj,tfuj,tfuj..teď už to vyjde..držím pěsti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Lev: tak zdravá strava u mně ustupuje chutím..dneska jsem si dala smažený sýr, ale začínám mít špatné svědomí..budu muset zakoupit nějaké zásoby racionální stravy, jelikož u mě je to částečně i pohodlnost ( holt ty fastfoody jsou vážně fast and easy a mě se na kluzkém chodníku nechce moc cupitat do vzdálenějších prodejen za zdravější stravou). Ale zase si říkám,že když nepřibírám moc,tak přes pupečník jdou k mimču jenom potřebné látky a se zbytkem si poradí moje játra :sweat_smile: ..důsledky ochablého těla budu řešit po porodu..mám vyzkoušeno,jak pěkně a dlohodobě zhubnout,tak to nebude problém dostat se do formy..já si to těhu prostě užívám i po gastronomické stránce :slight_smile:
Vendy: takže u vás je o víkendu kino..hm...já mám v plánu někdy v brzké budoucnosti jít na Avatar,ale čekám,až mi přijede kámoška..manža je na lenoch a navíc kino= davy lidí, alespoň teda v tom centru ,kde promítají i 3D filmy. Jo a v neděli máme babinec, zase má začít sněžit,tak doufám,že dojedu tam i zpátky.

Jinak mi včera přišly první látkovka -kalhotky bambusovky, které jsem objednala z ebay..budu muset založit albíčko na výbavičku,začíná se mi to množit :slight_smile:
15. led 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
levander: Děkuju, snad všechno bude v pohodě :dizzy_face:
15. led 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy a mouse: Děkuju mooooc :wink: :dizzy_face:
15. led 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse: Tak jsme si právě zarezervovali vstupenky na Avatar :slight_smile: ,jen na 3D už měli plno, tak jdem na normální, ale neva. Povyprávím, jak se nám to líbilo :wink: Jo a příjemný nedělní babinec :slight_smile:
15. led 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy: Avatar 3D je skvělý!!! :wink:
15. led 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem ráda, už se těším! :wink:
15. led 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,zdravím vás dneska z domova,v noci jsem toho moc nenaspala,takže jsem si řekla,že to doženu přes den.Včerejší babinec byl fajn,ale trval dlouho a ta mixáž jídla mi asi neudělala dobře :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..každopádně jsme pořešili spoustu věco kolem porodů a výbavičky.
Vendy: jaké bylo kino?
18. led 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile: jak se máme?
Eli jak to u vás vypadá?
Mouse tak to jsem na tom stejně, občas se dokopu do ovoce ale to je dřina :grinning: jé já chci také začít nakupovat látkové kalhotky na ebay říkáš jo'? Tak šup do albíčka:slight_smile:
18. led 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

zdravím po víkendu - konečně se mi povedlo přidat fotečky do alba.
Eli: moc blahopřeju a držím palečky ať je vše v pořádku

tak pěkný den všem...
:wink:
18. led 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj whiskey, jak se vede? Krásné albíčko! To ž je ale výbavička!
Holky já mámpořád pocit že mi neroste bříško:( mám max. 1,5kg nahoře a pořád přes den vypadám jen jak přejedaná:( a když vidím tady některé holky ve 13tt a já pořád nic takového:slight_smile:
Mouse co angel sound funguje? Kdy vám začaly pohyby jako opravdové kopanečky? já pořád zkoumám rukou jestli něco přes bříško neucítím ale fakt pořádně to bylo asi jen jednou:( a už jsem drobka dva týdny neviděla:slight_smile:
18. led 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj levander:

moc děkuji :slight_smile: no tak blížíme se do finále - tak už jen pořídit kočárek a mě věci do porodnice a jsme kompletní.
jinak já teda ze začátku vůbec nepřibírala - až teď to jde rychleji - ke dnešku mám nahoře 9 kg.
jinak první pohyby jsem měla já až v 18. týdnu - to mě teda prcek pěkně kopnul a dal mi jasně najevo, že je tu se mnou :slight_smile:
a kdypak máš další kontrolu?
my jdeme teď ve čtvrtek tak jsem zvědavá kolik už budeme vážit
18. led 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé fakt až už 18tt? Mě dr. vyplašila že až 20tt tak to se budu těšit.:slight_smile:
A jaký kočárek plánujete koupit?
To my ho budeme pořizovat hodně brzy, chci už v březnu, ale květen už půjdu na mateřskou tak to chci mít doma:slight_smile:
Tak to je krásné né 9kg? To držím palečky na kontrolu, my jdeme až 3.2. na screening 16tt, to se ale nebojím, když nic neukázal první bude v pořádku i druhý že jo?
No ale už drobečka vidět:slight_smile:
18. led 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
levander taky jsem si říkala, že to bylo docela brzy - ale opravdu to bylo tak zřetelné že to bylo opravdu kopnutí :slight_smile:
jinak kočárek budeme pořízovat peg perego - houpák - přidám ho do alba
uvidíš že screening bude v pořádku - není důvod mít obavy - určitě ne :wink:
jinak my teď chodíme po 14 dnech tak prcka vidím častěji a je to super - vidět mrňouska
stejně už se těším až to budeme mít všechno za sebou a malá tu bude s námi :wink:
18. led 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak je víkend zase za námi... Kino jsme si opravdu moc užili, filmek byl suprovej a 3D musí být ještě lepší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Manža oslavil narozky taky řádně a včera mu nebylo nejlépe :grinning: . Spolu budeme slavit v pátek :slight_smile:

Lev: S tím bříškem si vůbec nedělej hlavu!!! :wink: Naopak buď ráda, že se vlezeš do oblečení. Vypadat jako těhulka je sice krásný, ale velký bříško znamená i velkou únavu a člověk je jak velryba :grinning: (hlavně v 9. měsíci :grinning: ). Já jsem taky dlouho neměla nic a povyskočilo mi až po 20tt. Do té doby jsem měla -4kg kvůli nevolnostem. Filípek byl i tak úplně v pořádku, tak se vůbec nemusíš bát :wink: A tripple testy budou určo taky v pořádku :wink:

Whiskey: Ahoj, krásná výbavička :dizzy_face:
18. led 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky! tak vás zdravím po menší pauzičce. v pátek jsem měla totiž dovču a byla jsem za kámoškou v praze na slevách. ale teda nic moc. pořídila jsem jen pár blbůstek a pro sebe jednu takovou rozšířenou košili, tak mám zas na chvíli co nosit do práce. no ale ten výlet mě teda vyčerpal. cesta busem po D1 a pak chození po obchoďáku bylo teda náročný.

elí, taky mooooooc gratuluju k čárečce!!! ať pěkně sílí a v září se dočkáte miminka! :slight_smile: a jak se cítíš? už máš nevolnosti?

whiskey, krásná výbavička! ta deka se jménem je úžasná!!!! kdepak jste ji koupili? :slight_smile: já mám dnes radost z balíčku - došlo triko pro manžu a dupačky pro malýho s nápisem Otec&syn s obrázkem nářadí - nevím, jestli znáte internetshop betterfly, mají tam víc takovýhlech kravinek. plánuju to dát manžovi k narozkám. on je totiž vášnivej domácí kutil, tak to bude přesně na něj. :grinning:

jo a dneska jsem byla na gyndě. a byla jsem teda v šoku, protože normálně můj gyndař se odstěhoval kamsi na severní moravu a je tam místo něho nějaká nová doktorka. to mě teda zklamal, že mi to nemohl v prosinci aspoň říct. :unamused: ale ta doktorka se zdá být celkem dobrá, tak aspoň...

holky, já pádím na obídek. je tam teda sněhu, že se mi ven vůbec nechce, ale kvůli papání se překonám. joo, to mi připomíná, že po dnešním vážení na gyndě mám nahoře 8 kg!!!! :frowning2: :cry: :angry: takže lev, vůůůbec si nedělej hlavu, že nepřibíráš, ono to teprve přijde. :wink:
18. led 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Vendy a Anaji...tak to jste mě uklidnily:slight_smile: jak to budete řešit s plýnkama? Já chci nakoupit ty bio látkové tak asi začnu objednávat z netu:slight_smile:
Vendy tak film dobrý říkáš? Manža na něj také chce jít tak asi půjdeme:slight_smile: v sobotu jsme byli na večeři v indické restauraci, ale škoda že nemůžu tak hodně pálivé jak mám rada :slight_smile:
18. led 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj anaji:
ta deka je http://blog.bambisek.com/2009/01/25/deky-s-vysivkou-se-jmenem-dle-vaseho-prani/
z těchto stránek :slight_smile:
jé to je hezký ty dupačky a a tričko :slight_smile: hned jdu skouknout ty stránky co tu píšeš :slight_smile:
18. led 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
lev, jinak já "něco" začla cítit taky tak kolem 18.tt. a den před vánocema, to jsem byla 20. týden, tak mě mrňous tak kopnul, že jsem úplně povyskočila, takže to bylo určitě ono. :slight_smile: a teď už ho cítím hodně často, když jsem v klidu a třeba jen ležím, tak ještě častějc. je to super! už mi ani nechybí ultrazvuk, ty pohyby to vynahradí! :dizzy_face:
co se týče plínek, tak já budu neekolog a budu papírovat. aspoň ze začátku určitě. pak se uvidí..

vendy, tak avatar se ti líbil? mě to moc neláká, ale manža to pořád chce vidět. tak se asi teda nechám přesvědčit. :slight_smile:

whiskey, jééé, ty deky jsou super! už na to koukám! tak to asi neodolám a objednám. :sweat_smile: posílám odkaz na ten betterfly http://betterfly.mimishop.cz/detail.php?zbozi=700905
ceny teda trošku přehnaný, ale říkala jsem si, že když to mám manžovi k těm narozkám, tak se plácnu přes kapsu. :slight_smile:
a ještě jsem objednala toto: http://www.cesky.bess.sk/?p=productsMore&iProduct=139&sName=Body-maminka--tatínek :slight_smile: ale to zatím nepřišlo.
18. led 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mám konečně uklizeno, dobu jsem vyhrnovala shíh, uf. Taky u vás zase tak nachumelilo? :confused:

Anaji: Koukala jsem na ten odkaz. Musím říct, že to je suprovej dárek!! :dizzy_face: Škoda, že už má manža po narozkách, protože bych do toho uřčitě šla taky! Opravdu originální pro ty naše kutily :grinning:
S tím gyndařem to je blbý :unamused: , je pravda, že na to mohl upozornit.. Připomněla jsi mi kamarádku, která celé těhu chodila ke své doktorce a ta pak náhle těžce onemocněla a zaskakoval jí doktor-arab. Ona nikdy nechodila k chlapovi a navíc byl ještě tmavej :grinning: a ona se tam málem sesypala... Teď už na to vzpomíná z úsměvem, ale tenkrát jí moc do smíchu nebylo :slight_smile:
Jinak Avatar se mi líbil moc. Nejdřív jsem na to jít nechtěla, protože mě sci-fi nijak nebere, ale je to krásně udělaný a příběh je tak trošku jako pohádka s happyendem :slight_smile: , takže mi i slza ukápla :grinning:
18. led 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se krásně prospala,o půl deváte do čtvrt na dvě..slušné skóre..no při té venkovní chumelenici to ani jinak nemohlo dopadnout, takže Vendy...ano,taky tu chumelí a nemám z toho radost, jelikož zítra jedem manža a já brzo ráno 30 kiláku na vlak a nemám tucha v jakém stavu budou cesty :unamused: .
Konečně jsem založila výbavičkové albíčko a prdla tam ty plenky, spoustu jich mám na cestě,protože kurz se kazí a tak nakupuju, jak to jen jde...a zatím to jde a i když bych to prodala pak dál,tak neprodělám :slight_smile:
Lev: klidně ti pak pošlu odkaz na ty prodejce( ať je nehledáš po celém ebay),jestli budeš mít zájem..já ty méně známé značky u nás nakupuju podle recenzí anglických mamin. Angel sound ladím tak jednou za týden, když se mi zdá, že prďola moc nekopká a já mám strach, ale teď je to otázka jednoho přiložení, jeho srdíčko bouchá jako zvon..no,ehm zvoneček :slight_smile:
Musím vařit oběd, manža přijede dnes dřív, vidím to na těstoviny ( rychlovka klasik :grinning: )
18. led 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse: Tak to sis krásně schrupla :slight_smile: Holky, je spěte dokud to jde!!!!!! :grinning: :grinning: Na albíko se juknu :slight_smile:
Teda ten shíh už mě taky štve :angry: To jezdíte takovej kus ještě na vlak? :confused: Ikydž jednu radost jsem z něj měla. Postavili jsme s Filípkem sněhuláka :grinning:
18. led 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi to holky nedalo a musela jsem se kouknout na své staré těhu pupendo :grinning: 2 fotky jsem hodila do albíka :grinning: 20 a 40tt :slight_smile:
18. led 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse já bych tké chrupala! Tak mi pošli prosím od kud shopuješ:slight_smile:
Vendy tak sněhuláka jééé:slight_smile:))
18. led 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy, jéé, no ty jsi byla krásná těhule! bříško co máš ve 20.tt, tak jsem měla před těhu. :grinning:
a ty dupky a triko jsou fakt moc pěkný. vypadá to přesně jako na obrázku. tak doufám, že to vydrží i pár praní. :sweat_smile:

pádím z práce. tady je sněhu, snad nikde nezapadnem.
18. led 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky tak vás aspoň zdravím :slight_smile: :slight_smile:
18. led 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
whiskey a anaji: Děkuju! Nevolnosti občas... a pobolívá občas podbříšek!!
18. led 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!! Dnes jsem první :confused: Filda se kroutí v posteli a ne a ne usnout :slight_smile:

Mouse: Jak dopadla cesta do práce????

U nás už sníh taje a padá to každou chvíli ze střechy, tak z toho mám vždycky šok, jaká to je rána :sweat_smile: Jinak jsem dneska 24DC, tak jen čekám, jestli si ke mně mršule najde cestu nebo ne :slight_smile:
19. led 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! taky vás zdravím. co u vás dnes novýho? já sedím v práci a řikám si, že už mi tady moc času nezbývá. vlastně asi přesně 2 měsíce. poslední měsíc už tady budu mít na zaučení nějakou novou slečnu, takže si teď musím užít posledních pár týdnů, kdy jsem si tady sama. no asi se mi bude po práci stýskat. přeci jen vidina 3 let doma mě trošku děsí. ale určo si brzo zvyknu. :slight_smile:

leni, taky tě zdravím. jak to jde v práci? jsi tam pořád spokojená?

eli, tak ať je všechno ok! podbříšek se asi roztahuje, tak o sobě dává vědět. :slight_smile:

vendy, už by si ta tvoje mrška mohla dát teda pokoj! už se snažíte vlastně akorát rok, že?

holky, já jsem včera procházela tu nakoupenou výbavičku a musím teda říct, že těch oblečků máme teda už asi habaděj. ale fakt nevím, kolik toho takový mimčo potřebuje a co se bude hodit víc, co míň... no snad to pak všechno zas rozprodám na MMB.
budete mít jen rychlozavinovačky nebo i klasický zavinovačky? vendy, co je lepší? :slight_smile:
19. led 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji: Snad bude!! :dizzy_face:
19. led 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak ráno cesta celkem ušla, normálně jezdím na nádraží tak 11km, ale manža musel na vlak do jiné stanice,proto ta zajížďka. Venku to na chodnících řádně čvachtá a kape ze střech, po včerejších TV novinách se radši koukám nad sebe,ať nedostanu rampouchem do šišky :grinning: . Jinak můj dnešní oběd je opět langoš,jsem nepolepšitlená no :sweat_smile: ..ale tohle je pro změnu od jiného výrobce, neboť můj nápadník odešel dělat kšefty jinam.

Anaji: tak pokud tě práce baví,tak je to smutné loučení...já po dnešní poradě zoufale koukám na kalendář,kolik dnů mi ještě zbývá a klidně bych šla hned, samozřejmě s tím platem,že. Já si rodičák rozhodně užiju,pracovat pak budu beztak až do smrti. A pokud jde o zavinovačku,tak já mám dvě klasické po mně, vyloženě letní úpravu( páč jsou i s péřovou vložkou a v těch je prý mimi spokojené,jelikož to simuluje měkoučkou dělohu..myslím,že v té knize něžná náruč rodičů zrovna tuhle klasiku vychvalují),ale rychlozavinovačku asi taky koupim...není to taková položka. Při pevném zavinutí je prý mimčo klidnější a vzpomíná na to příjemné těsno v maminčině bříšku.

Leni: ahoj a brzo napiš jak je v novém roce :wink:

Vendy: mrcha by mohla v těch závějích zabloudit do nějakého jiného domečku,

Koukám teď na MTV a tam dávají odpoledne pořad 16let a těhotná , zatím jsem viděla jenom dva díly,ale koukám na ně s otevřenou pusou..USA je vážně země netušených možostí a jejich zacházení s novorozenci by tady už asi hraničilo s týráním..no ale včera tam byl mladý pár, který se rozhodl dát dítě k adopci a měl důvod, jelikož oba jejich rodiče byli zkrachovalé existence, ta děcka se pořád stěhovala a o své dítě by se nedokázali postarat a sami si uvědomovali,že pro něj chtějí lepší život, takže si vybrali konkrétní rodinu a ta dostala mrně k adopci, bylo to dojemné jako prase až mi slza ukápla, jak se ta holčina loučila se svou novorozenou dcerkou a pak si s těmi adoptivními rodiči předávali náramky na památku..no,prostě patos,ale kráásnýý :grinning:
19. led 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek