• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
Anaji: To máš fajn, že se ti v práci tak líbí, moc často se to nevidí :grinning: Alespoň pro tebe návrat do práce bude jednodušší :wink: Co se týče těch zavinovaček, tak jsem měla jen rychlozavinovačky. Na doma mi přišly nejlepší, je s nimi rychlá manipulace atd. Na ven do kočárku by asi byla lepší klasická, ale protože je Filda zimní mimčo, tak jsme měli jen fusak a pak už byl velkej :slight_smile: Záleží na každém, co mu vyhovuje..

Mouse: Aha, tak proto takovej flák cesty :slight_smile: Hlavně, že jste to zmákli :wink: Na ulici je to opravdu o hubu :zipper_mouth: , tak radši moc levylézám :slight_smile: My MTV nemáme, ale pořad to musí bejt zajímavej :confused: Ono to je USA asi dost častý, že tam jsou hodně mladý těhule ...?
19. led 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. :wink:
Tak dneska ráno udělán poslední těhu testík myslím si, že testovat dál už je zbytečné!! :sweat_smile: :dizzy_face: Mrkněte do albíka!! :dizzy_face: :dizzy_face:
20. led 2010 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli gratuluji, ten poslední je krásný:slight_smile: já takový měla také zhruba 15DPO:slight_smile: tak na sebe budte opatrní:slight_smile:
Holky zdá se mi to nebo jsou potřeba dva fusaky jeden na zimu do sportáku a do kočárku také????
Další chytrý dotaz:slight_smile: je možné cítit přes bříško srdíčko miminka když se nějak šikovně natočí? večer jsem totiž cítila když jsem ležela s rukou na bříšku ten strašně rychlý výrazný tep, fkat můj to být nemohl to by byl infarkt:slight_smile: co myslíte?
20. led 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopoledne všem! :dizzy_face:
Eli: testík je ukázkový,tohle bude učitě vydařená bublina :grinning:
Lev: já teda plánuju jenom jeden fusak a v zimě 2010 bude prcek určitě ještě v hluboké verzi ( maximálně s mírně polohovatelnými zády)..bude mít sotva 6 měsíců , tak to se možná bude začne zrovna sám posazovat, dřív teda do sporťáku nepoputuje..no a další zimu,kdy mu bude fusak malý ( musím se zeptat maminy,jak dlouho jsem v tom mém vydržela)ho navleču do teplých vrstev, deku do kočáru...nedávno jsem viděla maminu s ročním prckem ve sportovní verzi a dítě mělo normálně bundičku, no a co mělo v části, kde má nohy,to nevím, ale tipuju, že deku anebo měla zateplený nánožník..sama mám doma jednu fotku,jak sedím v roce a něco v libertě kočáru, na sobě kožíšek..rozhodně ne celá ve fusaku, takže si myslím, že jeden fusak stačí..a teď mě napadlo,jestli ten můj beránkovcký fusak nemůžu v tom starším věku dítěte zrovna využít jako výstelku do nánožníku :confused:
20. led 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lev: a pokud jde o ten tep mimíse hmatatelný přes pupík, tak si myslím,že to možné není..já ho musela celkem dlouho nahánět v 15 týdnu skrz Angel sound, abych ho vůbec slyšela..vem si , že v tomhle týdnu se prcek ještě vznáší v plodovce,až později 18-20tt se může dotknout děložní stěny a ty ucitíš to šimrání a následně dloubání a následně kopanečky, ale abys cítila jeho tep,to by mu to srdíčko muselo vyskakovat z hrudníčku jako těm animovaným zamilovaným postavičkám od Disneyho..no, vůbec si to nedokážu představit a nikde jsem o tom nečetla, možná že to byla některá z tvých žilek, mě takhle občas tepe jedna mrcha u oka, takže mám pocit, že musím pro okolí vypadat jako vyšinutá, které zapoměli dát prášky na uklidnění :slight_smile:
20. led 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse jsi mě pobavila:slight_smile: kreslené postavičky :slight_smile: já byc šla koukat na poháádky:slight_smile:))
no tak jsem zase plašila zbytečně:slight_smile: to neva, už se určo nějakého kopanečku také dočkáme:slight_smile:
20. led 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lev: tady jsem našla fusak od 0-3 let http://www.mimi-autosedacky.cz/cz-detail-101059-zimni-fusak-emitex-combi-3-v-1-2009.html ...možná odpověď na tvůj dotaz
20. led 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to je šikovné:slight_smile: díky:slight_smile:
20. led 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse: To bych té své bublince radila!! :grinning: :grinning: :dizzy_face: Vydařená teda bude a určitě krásná!!! :grinning: :grinning: :dizzy_face:
20. led 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Dneska dopoledne jsem tu měla kamarádku s roční holčičkou, tak jsme drbaly a hrály si s dětičkama. Bylo to moc fajn :slight_smile:

Eli: Taky myslím, že čárečka je ukázková a bublinka krásně poroste!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak k fusaku... Také jsem měla jen jeden, zrovna ten kombi od Emitexu. Je opravdu super, navíc po zimě jsou na něj hodně slevy. Využila jsem ho 2 zimy, protože jsme v prosinci. Ikdyž tu druhou zimu ne celou, protože pak už chtěl Filípek dost chodit a vyndavání a zandavání do fusaku bylo náročný :sweat_smile: Řešila jsem to pak teplou flísovou dekou+nánožník. Jo a tenhle fusak má zezadu takové poutko, aby držel na sporťáku a prostřihnou se předem vyznačené díry na kšíry. Dá se event. použít i do autosedačky. :slight_smile:
20. led 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy to se máte, takové veselo:slight_smile:
To je přesně to co u těch fusaků řeším, koukala jsem koupít přímo od causal play či na dita-angel, ale to až na zimu ted ho kupovat nebudu....
20. led 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy: Děkuju!! :wink:

Snad holky bude všechno v pořádku!! :wink:
20. led 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko přeju :slight_smile:
Dnes mě čeká fuj fuj den :stuck_out_tongue_closed_eyes: , uklidňuju se tím, že určitě uteče a víkend se blíží..v sobotu opět budeme cestovat po návštěvách, bohužel už se to nedalo dál přesouvat. Včera mi přišel fleecový overálek z ebay, je to unisex Nextík..taková medvídková úprava, ale decentní..každopádně manžela vyděsily ty pidi ušíčka na kapuci, neboť má ještě v paměti vánoční film, kde chudák osmiletý chlapeček musel nosit růžový zajíčkový plyšový kostým od nějaké potrhlé tety..no, musela jsem mu vysvětlit pointu té filmové scény a skutečnost,že 6 měsíční dítě rozhodně takovou potupu v duši ještě nezažívá.
Hezký den :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. led 2010 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse jé to chci vidět, já miluju ty ouška na kapuckách! Takže ty takhle jedeš ve velkýmna ebay:slight_smile: to je super! Next miluju, jakou kupuješ velikost já zatím samé 56, ale moc toho nemám....
Tak také pěkný den všem....já mám za hodinu pohovor a pak sand půjdu domů :grinning:
21. led 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lev: jo, jo... kdysi jsem využívala aukro,ale teď je tam strašně narváno, což na ebay taky,ale to je pro změnu tak veliké,že se dá občas ulovit i něco výhodně a tohle myslím výhodné bylo..pokusím se v brzké době dát do albíčka + ti pošlu odkazy na ty prodejce plenek.
21. led 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Dopolední kroužek je za námi, Filda tam dneska pěkně blbnul. Dostali jsme za úkol sehnat dětem kostým prince nebo princezny, budeme hrát pohádku O Šípkové Růžence :grinning: :grinning: :grinning: To jsem zvědavá, na konci má být i líbačka :grinning: :grinning:

Mouse: Overálek musí vypadat úžasně :dizzy_face: Právě ty s ouškama mrňouskům taaak sluší!!! :dizzy_face: Nezkoušíš i mimibazar?

Lev: S tou 56 to moc nepřeháněj :slight_smile: , záleží teda na velikosti mimča...Filda měl při narození 3,25kg a 51cm a 56 mu vydržela měsíc.. :slight_smile:
21. led 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy já včera nakupovala mmb vaničku, plínky teda ty klasické 10ks nějaké extra bio bavlna a deku do kočárku s medvídkem:slight_smile: ale admin mi to tu smazal...
Já si říkala že koupím tak set 6 bodýček té 56 na léto a pak už vše větší...
Mouse tak to se na obrázky a link těším.
21. led 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lev: Škoda, že ti fotečky smazali... :unamused: Vždyť fotky výbavičky sem dává skoro každej ne? :confused:
21. led 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě:( nechápu to!
21. led 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Konečně jsem se dneska na chvilinku zastavila!! Ještě dvě hodiny, ale spíš už flákáníčko!! Šéfové jsou pryč, takže to tu už ňák zvládnu!! A zítra pátek jupííííííííííí a to znamená, že se blíží středa!! :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: Holky já jsem zvědavá co mi Dr. poví!!! :dizzy_face:
21. led 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
víkend před dveřma, ale bohužel mám pracovní úkol, který mi ho asi trochu naruší, nicméně zkusím z něho udělat dnes o nejvíc. Mám mohuté dilema, jestli mám dnes nadřízené oznámit svůj jiný stav, od kolegyň už mám echo,že si toho začíná všímat čím dál víc kolegů, zkrátka drbárna :sweat_smile: ..no,asi to nechám na odpoledne, ale táák se mi do toho nechce, furt mám pocit,jako bych byla zrádkyně i když vím, že mám spíš právo být hrdá a na firmu se vyprdnout.

Eli: to je jasné, doktor ti poví "gratuluju maminko, jste těhotná" :dizzy_face:
22. led 2010 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lev: a nechápe třeba admin,že ta tvá alba jsou obsahově duplicitní?..máš jedno výbavičkové a jedno těhu, ve kterém máš ale taky věci do výbavičky,které se ti líbí..fakt netuším,kde byl jinak problém..no teda dost často holky vkládají obrázky z webovek,což bez svolení autora stránek je tak trochu porušování autor.práv,ale to by ti toho asi vymazali víc
Posílám ty odkazy na ebay plenky, mrkni a zvaž,jak tě to vyjde i s poštovným v porovnání s českými stránkami. Když zadáš do googlu název té plenky + review, tak ti vypadne pár stránek se zkušenostma anglických mamin ( některé značky se totiž u nás neprodávají). Snažím se ještě vybírat ty vícevelikostní,to je pak cena o to výhodnější
:wink:
http://stores.shop.ebay.co.uk/Nehemiahs-Whitedove__W0QQ_armrsZ1
http://stores.shop.ebay.co.uk/Nappy-Needs-Washable-Nappies__W0QQ_armrsZ1
a na latkovky cé zet mají teď akci na fluffle plenky od totsbots (vel. 1 za 219Kč).
22. led 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse moc díky! Juknu na to...ty jsi to ještě neoznámila? To já si užívám klidu už od té neschopenky...to ještě nemáš bříško? ty brdo jak to dokážeš :grinning:
22. led 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík všichni! :slight_smile: Dneska nám tu konečně vykukuje sluníčko, tak jsem venku trochu chytala bronz :slight_smile: . Filípek objevil kouzlo olizování rampouchu a nechtěl ho dát z ruky :grinning: Jinak my máme dneska velkou akci od našeho místního Svazu žen, a to výroční schůzi a jídlem a pitím i pro manžely :slight_smile: To jsem zvědavá, bude to asi dobrý a bojím se, jak přežiju zítřek :grinning: Fildu bude hlídat babička.

Mouse: Taky koukám, že si ti to daří v práci tutlat :confused: :slight_smile: Tak dej vědět, jak to dopadlo :wink:
22. led 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny moje!! :dizzy_face:

Jakpak se máte kočky???
Mouse: Copak dělá miminko?? Jste oba dva v pořádku?? :dizzy_face:
levander: Toto letí Ty jsi už 16tt!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ty jo..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jakpak Ti je kočko?? :wink:
Vendy: A co Ty holka? Všechno v pohodě?? :wink:

Jinak mě dneska tak píchlo v podbříšku, že jsem měla mám strašný strach, aby prďolka byl v pořádku!! :pensive: :unamused: No, uvidím ve středu!! už jenom 3 dny :slight_smile: Doufám a "modlím se", aby to bylo všechno v pohodě!!
Jinak jsem měla radost, že se mi nalejvají prsa, že je to dobrá známka těhu, ale teď už jenom bolí, ale nalité jsou furt stejně...nemáte s tím holky ňáká zkušenost?? Já vím, že možná plaším zbytečně, ale víte proč.... :pensive: :slight_smile:

No, nic.... Snad zítra už budete holky tu, abychom trošku pokecaly!! Dlouho jsem tu u Vás nebyyla, tak Vám to trochu vynahradím :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, pochutnávám si na snídani..tentokrát u mně vítězí makové záležitosti :slight_smile: . Cesta do práce byla krušná,máme tu -23 stupňů a české dráhy ani MHD moc netopili :angry: ,takže zítra musím obléknout teplejší fusekle.
Bobík je naštěstí v teple, celou cestu vlakem se mlel v bříšku, jak se mu nelíbila změna mé polohy z leže do sedu, navečer už mi z břicha dělá slučnou mičudu,tak mažu a mažu :grinning:
Víkend byl napůl povinnostně návštěvový,takže o to rychleji utekl...začínám mít pocit,že nestíhám péči o domácnost, což mě mírmě deprimuje,ale pár dní dovolené to možná napraví.
Eli:prsa mě taky bolela,ale tak střídavě intenzivně a vyloženě ta oblast bradavek a dvorců, že se nalévají jsem dostala pocit až za poslední měsíc,ale každá máme ty žlázy jiné :sweat_smile: a píchání v bříšku je taky známka roztahování,mě jak píchne i teď ,tak vím,že zas povoluje nějaký vaz a pupík poroste.Myslím,že to mimi bude v pohodě, po té revizi mi příjde,že se mělo větší šanci uchytit v té vyčištěné děloze.
25. led 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Tak jsem v 7 hod přišla k autu a bylo vykradené!!!! Takže úžasný!!! Obešla jsem auto a další zjištění vyčerpaná nádrž !!! :rolling_eyes: :angry: :frowning2: Kreténi jedni zasraný!!! Promiňte že jsem tak sprostá, ale nic jinak neukradli, ale rozbili okno a s tou nádrží a urvaným výčkem mě nasrali nejvíc!! :angry:
Jinak čekám furt na policii prý mají výjezd, takže musím počkat do půl deváté!!! :angry: :angry: :angry: :rolling_eyes:
Holky jsem nasraná!!! Ještě k tomu v tu středu musím k Dr. , takže to auto musíme dát dneska do kupy!!!!!JInak nejedu nikam!! :angry: :angry: :angry: Já se na to můžu....... :angry:
25. led 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli tak to se nedivím!!! tomu se fakt člověk neubránííí!!!! policajti také nic edělají:(
No já zase strávila dopo v nemocnici, nějaká cysta u ucha tak že to na chíře řízno a vyčistí a prý to bez umrtvení nepůjde, tak jsem se nerovovala no a pak když si doktor dal dohromady těhu a alergie na léky apod dělal to za živa takže fakt zážitek, ale pro mimčo to bylo to nej:slight_smile:, no ale prý pokud se to nebude hojit tak budou muset antib. a to fakt nechci, navíc že by mě musel poslat na genetiku asi které mi může dát no fakt jedna pitomá boule:(((
tak jdu spát...
všem pěkný den:slight_smile:
Eli držím palce!
25. led 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak se hlásím po víkendíku :slight_smile: Páteční akcička opravdu stála za to :grinning: Jinak koukám, že máme asi dneska všichni ne moc dobrej den :unamused: Zítra nebo pozítří očekávám paní mršku, tak jsem zkusila testnout a bohužel :unamused: Nic, bílo... :frowning2: Chjo, mrzí mě to, ale co se dá dělat....
Mouse: To máte fakt šílenej mráz!! :confused: Kam se hrabeme s našima -11st. Hlavně, že mrňouskovi to nevadí :slight_smile:

Eli: To je teda pech s tím autem!!!!!! :angry: Lidi jsou fakt hyeny!!! :angry: :angry: Mně takhle jednou ukradli autorádio, to jsem byla taky pěkně naštvaná! Tak písni, jak to dopadlo!! A s těma prsama zkušenosti nemám, mně nebolely vůbec..

Lev: To mě mrzí, takový starosti :frowning2: Hlavně, abys byla v pořádku!!!
25. led 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teda :confused: :confused: :confused: ..to je dneska fakt den blbec, já se zrovna domořila se svou slohovou prací k soudu a jsem na odpis, a navíc nečekám pochvalu,protože moje myšlenkové v pochody v těhotenství jsou originální jako sníh v zimě :unamused:
Eli: oni už berou i benzín?, já myslela že se krade jenom nafta z traktorů ...v téhle zimě ti čekání na poldy nezávidím...ale holt benzínek dočerpáte a snad tě autíčko k dr.doveze. Hlavně se moc nenervuj,ať nemá fazolka strach z toho,co ji čeká na světě.
Vendy: tak v té naší kose by ani ten rampouch Filípkovi nechutnal, k tomu tu máme pěknou inverzi. Ráno jsme měli v budově šedo jako při nějaké čoud párty :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lev: tak o cystě u ucha jsem ještě neslyšela,a zní to teda napínavě,ale evidentně jsi statečná maminka a pro prcka si necháš i u ucha vrtat :wink: :slight_smile: ,každopádně přeju brzké zhojení.

No nic, jdu se balit směr domůů..zítra další den hnusota,ale čtvrtek to jistí..už se prcka těším.
25. led 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek