• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
Holky jak ty ant. měly jste je některá? asi by neměli tka moc vadit ne? četla jsem že na zuby se bohužel berou často?
mouse :grinning:
25. led 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lev: Osobně jsem je neměla, ale plno kamarádek jo, třeba na močák nebo zuby, jedna kamarádka dokonce 2x a mimčo v pohodě. \Myslím, že doktoři vědí, jaké ATB mají těhulce dát a budeš moct být v klidu :wink: Navíc už nejsi v prvním nejryzikovějším trimestru :slight_smile:
25. led 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš! To je hrubka co!!!!!??? :zipper_mouth: :sunglasses: Jak jsem to mohla naspsat! :grinning: Pardón :sunglasses: Tak ještě jednou... nejrIzikovějším... :slight_smile:
25. led 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky! no co to čtu! :frowning2: koukám pondělek hezky začíná. u nás naštěstí žádná taková pohroma. akorát v práci uzavíráme loňskej rok, takže blázinec.

eli, tak snad jsi na policajtech nestrávila půl dne. to je teda pech. :frowning2:

lev, to jsi teda opravdu statečná, že jsi to vydržela bez umrtvení! já trpím i při vrtání zubu! antibiotika jsem žádný neměla sto let, tak nemůžu říct.

mouse, u nás jsme měli ráno sotva -10 a i tak mi to přišlo děsný! - 23 to se snad nedá ani dýchat, ne?

vendy, tak čárečka zase ne? :frowning2: to mi řekni, oba jste zdraví jako řípy a těhu si dává tak načas. miminko chce asi hold až do novýho baráčku! :wink: jak pokračujete se stavbou?

jinak u nás nic novýho. odpo se jedem podívat někam pro změnu na postýlky. chtěla bych se stahovacím bokem a tím úložným šuplíkem. :slight_smile:
25. led 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji: No nevim nevim, mimčo se u nás nějak nechce uhnízdit :frowning2: Stavba je zatím zazimovaná, ale doma probíhají velké přípravy na jaro, kdy rozjedeme hrubou stavbu, takže po netu sháníme co nejlepší nabídky na materiál atd. :slight_smile:
Holky zatím pádím, jedu pro manžu na vlakáč :slight_smile:
25. led 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak domu jsem po celodenním lítání dorazila až v půl páté!! takže šílené!!! :angry: Ve středu k Dr. ale jedu, teda pokud ho nastartuju, protože hlásí -20 stupňů!! :confused: :unamused:

Holky jinak se nemůžu dočkat středy, ale strach mám furt!! :sweat_smile:
25. led 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem..... jak se tu máte? Mám první utz za sebou, huráááá cítím se klidnější
25. led 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy tak aspon se máš ted na co těšit, stavba vás rozptýlí a ono to půjde! Co Filípek už loudí sourozence?
Anaji a kam na posýtlky jedete? já mám vyhlídlí pokojík v albu ty žirafky dobrá cena a je hezoučký!
Eli s těma autama to je něco, mz o víkendu jeli domů k rodičům hodina a půl cesty a netopilo topení v minus 7 áž minus 10 a v nedeli zpátky to samé, takže fakt zážitek :angry: ale na kontrolu se určitě dostaneš!
já jdu až příští středu na další screening...snad už i uvidíme něco víc:slight_smile:
25. led 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
levander: Já se nemůžu té kontroly dočkat! Hlavně manžel se těší až mu budu volat po UTZ..Tak snad samé dobré zprávy!! :wink:
Jj, s těma autama je to občas na dvě věci!! :angry:
25. led 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,tak dneska už jsem smyslově čerstvější, i když ráno to byla zase krize :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,alespoň se "otepilo" a ve vlaku bylo teplo :slight_smile:
Vendy: ani jsem včera nestihla reagovat na tvůj bílý testík, ale věz že jsem z toho taky zaražená a nevím ,kde je zakopán pes :confused: . Pomohly by třeba nějaké tabletky na podporu otěhotnění,? možná hormonky potřebují pošťouchnout. Uvidíš,co na to doktor..ale obávám se ,aby ti neřekl,že co teď má manžel normospermoše,tak je to otázka času a ještě je brzo to hrotit.
Eli: my máme s naším autíčkem osobní vztah, vždycky mu dáváme jméno a při jízdě jej povzbuzujeme, a nikdy nezradilo, takže tomu tvému pohlaď něžně kapotu a hurá na utz..já si beru na ten svůj dovču a pak i v pátek, manžel se rozhodl jít se mnou, hodláme si to pěkně vychutnat.
Anaji: já nejdřív pokukovala po sniglar posteli z Ikea, četla jsem názory mamin,že je bytelná a levná atd, ale zase nemá stahovací rošt, takže se za mimčem ohýbáš, každopopádně z Ikei pořídím přebalovací pult
Bětko: fazolka je na svém místě? super pocit,že? :dizzy_face: tak pěkně papej utrouš- mě pomohl :slight_smile: kdy máš další kontrolu?
Lev: antibiotika jsou různá a doktoři ti naordinují ta,která smíš jako těhotná užívat, takže bych se toho nebála, ono je prý lepší to utlumit antibiotiky než třeba nechat v tělu rozbujet zánět.

Holky , já jdu dneska z pravdou ven :sweat_smile: ..ve firmě už je to nehorázná šuškanda..pak dám vědět ,co reakce nadřízeného
26. led 2010 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
m.o.u.s.e: ahojky jo fazolka je na správném místě, toho jsem se hodně bála. Pak je tam ještě něco ale dr neví co, pravděpodobně krev a v horším případě druhé vajíčko.utrouš mi zvýšil dávku na 3x1 a pak ještě ascorutin a vitamíny. Jsem na neschopence a na kontrolu jdu 3.2. už teď se těším jak povyroste.
26. led 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, Bětko tak to moc držím palečky, hlavně ty vitamínky a klid.
Holky já se na tu postýlku v ikea byla podívat nevím jak se jmenuje ale je to ta celá řada bílého nábytku a přijde mi to hrozně forové:(
Já byla ráno na převazech tak zatím snad dobré, vyčistil a kontrola v pátek to už budou výsledky zda tam nejsou nějaké bakterie, tak snad to bude dobré, ale chci jít na kontrolu k dr. dříve pro klid a videt mimíska už je to tak dlouhá doba, asi tam zajdu zítra ráno...
26. led 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bětko: jaképak v horším případě druhé vajíčko ..dvojčátka jsou sice šok,ale po takové době snažení holt odměna za trpělivost :wink:
Lev: já musím do Ikea taky vlítnout a osobně si to tam omakat, jelikož na ten nábytek moc chválu často neslýchám..podle mně to na tu jejich výstavku moc důsledně nesmontujou..no,myslím,že postýlku nakonec koupíme v klasik.obchodě, neboť je to položka hodná investice, ale do toho přebalováku půjdu ( měla ho známá a spokojenost)...nechci nějaké mega komody ( leda,že by mi ji někdo pořídil), beztak budu s přebal.podložkou lítat po celém baráku

V práci jsem už ofiko odtajnila svůj stav a nebolelo to :grinning:
26. led 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky, tak se hlásím z práce!! :angry: Dneska se mi vůbec nechtělo vstávat!! :sweat_smile:
Jsem tak utahaná a ještě potom včerejším blázinci!!
mouse: My máme autíčko taky pojmenované¨ :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face:

Holky zítra kontrola myslete proším na mě, mám takový strach, ale zároveň se těším jak malá!!! Hlavně doufám, že bude prďolka v pořádku!! :dizzy_face:
26. led 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky!
mouse, taky koukám, že to ještě v práci dokážeš utajit!!! :fearful: a už je to venku? jaká byla reakce? :slight_smile:

bety, tak hurá, dobrá zpráva, že mimísek je v děloze! tak se opatruj! určitě to bude dobrý! :wink:

tak včera jsme byli mrknout na nějaký ty postýlky. opět nic moc výsledek. ačkoli brno, tak v každým mimi obchodě mají tak max 2 - 3 postýlky. z toho si fakt nevybereš. já bych chtěla hlavně postýlku dole se šuplíkem. a taky asi stahovací bok. ale když jsem koukala na net, tak ten bok se stáhne vlastně jen o kousek, tak nevím, jestli to má vůbec cenu. no hlavně aby měla ten šuplík na věci. původní naivní představu, že seženem tmavou postýlku k tmavýmu nábytku do ložnice už teda nemám.. :unamused: tu postýku co jsi lev viděla v ikee mají známí (není to ta nejlevnější, ale ta kolem 2 tisíc). celkem si ji chválí, akorát že to má prej jen dvě polohy roštu (jinak bývají 3 polohy) - ale zase otázka - je to opravdu tak důležitý 3 nebo 2 polohy??? jak to má člověk předem vědět.
a co se týče ikey, tak je pravda, že ty vystavený kusy mají opravdu většinou smontovaný jen tak, aby to drželo.

tak já už fakt nevím, potřebovala bych navšítívit nějaký mega mimi obchoďák, kde by měli všechno vystavený a já bych si jen vybrala ten správný kousek... :slight_smile:
26. led 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska píšu trošku se zpožděním. Manža byl darovat plazmu, tak přijel ještě dopolko domů a já jsem vyvářela :slight_smile: Po obídku jsme odpočívali, protože mě už od včera návalově bolí břicho a záda. Blížící se mrcha o sobě dává tentokrát výrazněji vědět :angry:

Betko: Moc gratuluju ke kontrole :dizzy_face: :dizzy_face: . Hlavně, že je mimísek na místě a jak psala Mouse, dvojčátka by třeba mohly být ještě výhra :wink: Je super vidět tady i těhulku po delším snaženíčku!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: Dává to i mně větší naději :slight_smile:

Eli: Držím palce na kontrolu a dej vědět :dizzy_face: :dizzy_face:

Mouse: K dokrorovi se chystám objednat zrovna na únor. Musí mi udělat roční prevenci, tak tam stejně musím. Bude po mně určitě chtít folikulometrie, ale ty prostě časově s Fildou nemůžu zvládat. Tak snad hormonální profil a pak nějaký zobání na doma :slight_smile: Pobavila mě představa tebe a manži, jak povzbuzujete autíčko :grinning:

Lev: Filda sourozence ještě neloudí, je ještě dost malej, navíc má to období JÁ a MOJE, tak to bude zajímavý :grinning: To je dobře, že se ti rána hojí, ještě takový starosti navíc :unamused: S tou kontrolou to je dobrý nápad :wink:

Anaji: Ten obchoďák bych taky potřebovala :slight_smile: Jinak mi měli postýlku klasického vzhledu, odstín buk a stahovací bočnici, 3 polohy roštů. Moje postřehy... polohy roštu jsou fajn, stahovací bočnice, ač jsem jí chtěla mě nakonec moc nenadchla, protože Filda uměl dost brzy chodit a chtěl z postýlky ven sám a kdyby měla radši dole 2 vyndavací tyčky, bylo by to lepší, takhle dělal kotrmelce do naši postele přes bočnici. Šuplík jsem neměla, ale určitě je fajn. Jinak to určitě chce bytelnější postýlku, protože prckové hodně brzy přijdou na to, že se s postýlkou dá viklat a skákat v ní :grinning:

Tak holky valím do drogerky, zjistila jsem že nemám tampóny :grinning:
26. led 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,napájím se pomerančovým džusíkem,ať má tělo vitamíny..ráno jsem měla pocit škrábání v krku,ale už je to dobré, beztak to byl jenom ten studený vzduch,který dýchám ( dneska jsem měli na teploměru -24 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ).Už chci jaro+ kytičky+voňavý vánek a ne tuhle sibiř :rolling_eyes:

Vendy: to je fajn,že máš všechno takhle pěkně naplánováno..únor je za dveřma a sama jsem zvědavá,co ti doktor naordinuje, hlavně ať to má účinky elixíru plodosti :wink:

Anaji: můj plán to tajit až do vlkého UTZ se zbortil, ale vedení to vzalo v pohodě..koneckonců na mně nestojí chod firmy,takže si najdou dřív nebo později náhradu...určitě se mi ale líp bude vymýšlet kombinace oblečení, když nemusím schovávat bříško. Zítra a v pátek si jdu užít dovolenou, tenhle týden byl náročný a únava mě klátí každý večer před televizí jako zhnilý rákos.

Ha, Bobík se probudil, dneska ho mírně stlačuju v riflích do nichž se kupodivu furt vlezu, jsou sice těhotenské ,ale vel.S a co jsem se o víkendu vážila tak mám cca 5kg navrch ( jsem zvědavá,co ukáže váha u gyndaře)

Eli má dnes kontrolní den, to jsem napjatá

:wink:
27. led 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Dneska s Filípkem ani nevytáhnem do odpoledne paty z domu, jaká je zima. Ikdyž u nás bylo "jen" -19,5. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak se věnuju uklízení střídavě se stavěním lega :slight_smile: Mešule ještě nedorazila, tentokrát si dává holka na čas. Ne, že bych jí přivolávala, ale chci jí mít zase rychle za sebou, když je testík negativní :slight_smile: Jinak jsem volala na gyndu, abych se objednala a mají volno až 17.3., tak si chvilku počkám..

Mouse: Ta zima je fakt krutá, už se taky těším na teplíčko a grilovačky :grinning:
27. led 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak¨dneska ráno to bylo něco!!
Ve 3 hod jsem se probudila s hroznou bolestí v krku, takže jsem si udělala ve 3 ráno čaj s medem!! Protože nevím co můžu, když mi je blbě!! Dala šálu kolem krku a šla se natáhnout!! už jsem ale neusnula!!! :sweat_smile: Potom ráno moná i jak jsem nervózní, tak jsem zvracela, takže skvělý den!! Ještě teď jsem nic nesnědla, teda jo piškot!! :grinning: :sweat_smile: Nic víc a bylinkový čaj pro těhule, který naštěstí zabral, ale klepu se jak ratlík!! :sweat_smile: Fakt se bojím holky moje!! :sweat_smile:
27. led 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky Mouse také z těch mrazů už nemůžu obzvlášt to ucho mě pěkně škube v té zimě:(
Vendy a kolikátý den jsi? Kdy jsi testovala? Nezkusíš ještě jeden?
Eli ten těhu čaj je dobrý mě zabral vždycky! Moc držím palce! Hlavně klid :dizzy_face:
Já na tu kontrolu nakonec vyrazila, dr. řekla že to nevadí a udělala rovnou screening, příští týden už bychom byli 18+2tt, takže dle utz vše v pořádku, viděla jsem všechyn částičky, mozeček ručinky :dizzy_face: jsme zase trošku starší 16+2tt takže tp už máme 12.7. krev bude tak do deseti dnů a v pátekk si jdu pro angel sounds a budu ho mít az do 12.2. :slight_smile:))
27. led 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lev: Testík jsem zkoušela právě ještě jeden včera a nic, byl s citlivostí 10, tak mi je jasný, že to bohužel nevyšlo. Já jsem dneska 32DC a normálně mívám MS tak 31, 32DC, tak myslím, že během dneška ještě dorazí...
A gratuluji k další úspěšné kontrole :dizzy_face: To budeš mít ten angel sounds vypůjčený?

Eli: Taky držím palce, ať se z toho brzy dostaneš! Odpočívej a snaž se být v klidu..
27. led 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jste zlatíčka.... Děkuju moc!! :dizzy_face:
27. led 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy jojo do 12.2. do další kontroly to budou časy:slight_smile: každý den si miláčka poslechnu:slight_smile:
Tak Vendy ikdyž je to blbé přání ale at mrcha dorazí a máte snaženíčko zase před sebou!
Eli v kolik tam jdeš?
27. led 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lev: Díky :slight_smile: Blbé přání to sice je, ale u mně zatím bohužel aktuální...
27. led 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zase se ted budeš moct naplno věnovat budování domečku:slight_smile: já dnes jsem také ráda, že jsme se stihli přestěhovat :slight_smile: pěkně postupně:slight_smile:)
27. led 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
To zase jo :slight_smile: , ikdyž i teď bydlíme ve svém a na stavbu si koukám z okna, stavíme od stávajícího bydlení cca 20m :grinning: . Ale je fakt, že pro 2 děti je to malé :slight_smile:
27. led 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máš na střeše nějaké albíčko? a jaký stavíte domek? já už to yzase zapomela...my jsme mooc chtěli dřevostavbu ale tady jsou ty ceny příšerné:( to je 5mil minimálně, řadovka a 20 km dojíždět:(
27. led 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak u Dr. vše v pořádku! Akorát odpovídám 5tt+5 možná i trošku méně, ale srdíčko zatím nebylo! Teda Dr. mi řekl, že tam vidí malou akci, ale že jako zatím nic neřekl :grinning: :grinning: No dokonce mě rozesmál!! :sweat_smile:
Jinak všechno v pořádku a za tři týdny na další kontrolu!! :dizzy_face: Tak snad už bude i srdíčko!! :dizzy_face: :dizzy_face: Dostala jsem utrogestan, tak snad pomůže!! :wink:
Fotečku přidám za chvilinku!! :wink:
27. led 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli: To je super zpráva :dizzy_face: :dizzy_face: Moc gratuluju!!!!! :dizzy_face: Fotečka krásná! :wink: Příště už srdíčko určitě bude tlouct jak o závod :wink:
27. led 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! To je zase počasíčko co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska jsme ani nejeli na kroužel, protože jsem to v té chumelenici nechtěla riskovat. Jinak MS stále nikde, tak nevím, co se děje. Vypadá to na nějaký rozhozený hormony, bojím se i cysty, protože mě o víkendu hrozně bolelo břicho jako před MS a záda taky. Kdybych měla alespoň naději na těhu, ale takhle... :unamused:
A jakpak se jinak máte? Já půjdu ven vyhrnovat sníh :slight_smile:
28. led 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek