• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
ahojky! tak nám zase připadlo sněhu. to je letos zima jako od Lady. :slight_smile:
eli, potichounku gratuluju k prohlídce! tak ať se srdíčko rozbuší o sto šest! :slight_smile:
vendy, a kolik jsi dnes DC? týjo, a to máš teda vytíženýho gyndaře, že tě vezme až v půlce března, že?

já mám právě radost z balíčku, dorzaily mi věcičky z těch stránek bess.sk. krásný bodýčko Maminčino sluníčko a bodýčko Maminka + Tatínek = Šimůnek :grinning: a ještě jedno těhu tričko s Nesahat kopu. musím je pochválit. sice jsem na to čekala celkem dlouho, ale oblečky vypadají kvalitně. silnější látka a i ty obrázky jsou hezký. jsem spokojená. i když teda peněz to zas stálo... :rolling_eyes: nafotím a hodím do albíčka.
jinak pořád vybírám postýlku. asi budem objednávat taky z netu. tak doufám, že budem spokojený.
28. led 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji: Gyndař toho má asi dost. On je tam totiž jen každou středu. Chodím do špitálu a on je jinak na oddělení, u porodů nebo na sále.. Ale jinak gynekolog je dobrej, tak bych nerada měnila.. Maximálně když mě pak pošle do CARu a to mám naštěstí jen 4km od baráku :slight_smile:
Ty věcičky musí být super :dizzy_face: :dizzy_face: Taky jsem na ně kolikrát koukala :wink: Hoď pak fotečky :slight_smile:
28. led 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já se ráno taky mírně vyděsila toho větru,ale naštěstí alespoň tak moc nemrzlo a co jezdím každý den na sněhu,tak už jsem více sebevědomá ( dneska jsem u řízení jedla i BicMaca :sunglasses: ). Každopádně můj dnešní den se vyvedl ; ráno jsem sice déle čekala oproti hodině objednání než přijdu na řadu,ale doktor mě zkouknul, popsal mi malého,který se ještě v čekárně probral a na utz pak mával ručkou..jo a nožky samozřejmě měl zase u sebe :grinning: ..to bude nějaký stydlínek, že by po mamince? :sweat_smile: . Taky mi byl změřen čípek a je v pohodě a dostala jsem Prenatal Box,jehož obsah mě však moc neuchvátil ( stará Betynka,pak nějaké obecně populární kecy v brožurce o těhotenství,houbička do vany,vzorky od HIPP a slevový kupon na senzor dechu).Zítra se objednám na echo srdíčka, tak snad to manželovi tentokrát vyjde, chudák ani neuvidí z toho dneška fotku..úplně jsem zapoměla ji vyškemrat,ale ani si nepamatuju,že by doktror zachytil mimise v nějaké pěkné póze, prostě se soustředil vyloženě,aby správně změřil hlavičku ( podle jejího průměru přesně odpovídáme 21+4 tt :dizzy_face: a jiné části.

Odpoledne jsem vyrazila na nákupy, prolezla Ikea, pořídila ručníčky za 7,-Kč a přebalovací podložku, pak nějaké vázičky a voňavé svíčky do baráčku, plédy do pokojíku pro mimi a jednu do kočárku. Pak jsem ještě šmejdila v Chico prodejně a omrkla postýlky, ta Ikeácká byla v Ostravě teda smontovaná bytelně,ale zdála se mi nízko..ty z klasik obchodu jsou prostě takové "poctivější. Měli tam věcí,že jsem nestíhla, zato jsem stíhala nakoupit spoustu hadříklů ve slevách, mám štěstí,že móda přeje bříškům :slight_smile: Teď jsem celkem odvařená, takže doplňuju energii koláčkama ( mám přibraných 5,5Kg) a čekám na mažu,až přijede ze služebky. Kubík sedí na bidlu a vesele žvatlá,mám pocit,že jsem zaslechla "nech toho" :slight_smile:

Vendy: ta opožděná mrcha je nějaká divná, jsem zvědavá co z toho bude..co jsem četla,některým babám se // ukázaly i více dnů po očekávané MS :wink:
28. led 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Mouse a Vendy já nebudu ani psát kolik dnů po očekávané ms jsem měla pozitivní test :dizzy_face: nezkoušela jsi další?
Mouse a to jste byli na standartní kontrole či jak? Já ze středy také nemám fotečku, také jsem nestihla vyloudit:((( ale ode dneška mám angel sounds:slight_smile: už jsem dvakrát poslouchala - nádhera! napoprvé jsem ho ale chytla lépe pak byl asi drobík moc hluboko ale nádhera:slight_smile:)) To jsi si pěkně zanakupovala:slight_smile: my včera byli jen v globusu a měli tam hezká bodýčka ale nechala jsem je tam :sweat_smile:
Mě právě ta ikeacka postýlka vůbec nenadchla:( ... to by Kubíček uměl pěkné věci říkat, naše se naučili oba říkal stejné jméno a to toho staršího tak oba sedí a dělájí tobí tobíčku :slight_smile:)
Eli také tichounce gratuluji at je vše v pořádku a příště už uvidíš srdínko! :wink:
29. led 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechno už v pořádku bude!! Prostě musím věřit!! Vše bude prostě ok!! :dizzy_face:
29. led 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Dneska dopoledne jsme byli s Fildou u kamarádky, co má holčičku, tak si děti pohrály a my trochu poklábosily :grinning: Jinak hlásím bohužel 1DC :frowning2: , ale věděla jsem , že nejsem těhu. Včera jsem měla docela velkou krizi, tak se to dalo čekat. Holky navíc už možná vím,v čem tkví ty naše neúspěchy... Brouzdala jsem po netu a našla si nějaké info. Měla jsem totiž o víkendu docela šeredný bolesti břicha jako na MS, ale větší až do zad a to se mi nestává.. Podle příznaků to vypadá na rostoucí cystu, která vzniká ze špatně se vyvíjejícího folíku a praskne a odloučí se při MS. Má teorie se mi dnes asi potvrdila, protože "to", co ze mně ráno vycházelo za "kusy něčeho" by mohlo odpovídat :frowning2: Nejsem sice doktor, ale myslím, že svoje tělo už kolikrát znám dobře. Škoda, že na tu gyndu jdu až v březnu. Navíc ty folikulometrie mě asi opravdu neminou a budu se muset snažit na ně jezdit. Tak asi tak :slight_smile:

Mouse: Teda, to jsi měla úplně nakupovací mánii :grinning: To se máš s tou Ikeou, my jí máme nějakých 130km daleko :unamused: , tak ráda bych tam jezdila. vyjde nám to bohužel jednou za čas. Jo a gratuluju ke kontrole :dizzy_face: , mrňousek je opravdu stydlínek :grinning:

Lev: Tak angel sounds funguje? :slight_smile: Jéé, holky škoda, že jsem ho taky neměla při těhu..
29. led 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všichni! copak nového?

mouse, a to jsi měla teprve velký utz? tak pořád nevíte, co se tam schovává za drobečka? ani náznak? :slight_smile: já pořád tipuju toho klučíka! :wink:
já se chystám do ikey zítra. ale to tam asi zas bude lidí. tady si to rodinky pletou snad s lunaparkem. :unamused:
a tento týden jsme byli v kika mrknout na takovej ten košík na mimi. pořád sháním něco v čem budu moct mít mimi v kuchyni a obýváku a taky včem ho budu moc dát spávat na balkon. no ale ty koše jsou všechny strašně široký a takový nic moc. na obrázkách vypadají krásně, ale v reálu vždycky zklamání. no ale pak jsem objevila ve scontu super kolíbku! je jezdící a přesně akorát velká. no a má i nebesa, což se mi sice moc nelíbí, ale zas přes ně budem moct nějak upevnit síť proti hmyzu, až to vyvezem na balkon. :slight_smile: no ale ta cena! 3 a půl tisíce. :fearful:

vendy, tak to je teda blbý. ty bolesti opravdu vypadají podezřele. :frowning2: a teď už ti přestaly? do března je teda dlohá doba. nevzal by tě jako akutní případ?

jé, já zas než napsala tehnle příspěvek, tak mám padla. tak já pádím. všem krásný víkend! :dizzy_face:
29. led 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přeji hezký víkend :dizzy_face:

Vendy: myslíš,že se ti dělá cysta v děloze nebo na vaječníku? na vaječníku by je vyhmátnul doktor přes tu folilulometrii, každopádně stojí zato tu teorii ověřit..škoda té dlouhé objednací doby :unamused:

Anaji: jo,byl to velký utz, dělá mi ho můj doktor a ani nevím,jestli mrknul na všechny orgány, on je takový,že když nevidí problém tak to nekomentuje..no,pohlaví taky neokomentoval, ale včera jsem si potočila kyvadélkem na bříškem a pěkně se kývalo, takže mám čím dál víc tucha na klučíka :sunglasses: Ikeu jsem vyhmátla ve všední den,ale kolem poledne tam byly šílené fronty v jídelně,takže jsem se taky musela probojovávat,ale stačila jsem koupit,to pro co jsem šla.
Lev: je to sranda ta práce s AS,že? taková hra na hledání pokladu, ale do prvních pohybů nesmírně nápomocná...

Dneska mě opět čeká velké praní, musím odsedávat od PC,protože jsem se rozjela v nakupování na ebay a dražím jak šílenec ( prďolka bude modelka nebo metrosexuál :grinning: )
30. led 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
mouse: To je dobře, že nakupuješ!! Já taky peru dneska už druhou pračku!! :sweat_smile: A ještě k tomu jsem strašně nastydlá, takže úžasný!! :sweat_smile:
Holky já jsem tak nervózní z toho jestli budeme mít srdíčko!! Nechtěla bych to zažít znovu!! :pensive:
30. led 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezkou sobotu!
mouse, mě mamka taky na začátku zběsile točila prstýnkem nad břichem a pořád ji to ukazovalo holku. vůbec nechtěla kluka připustit. my to před nima pořád tajíme. ale teď trochu otočila a zas říká, že to bude kluk. věštkyně jak hrom, fakt! :grinning: ale tebe opravdu tipuju na kluka. s klukama se teď rozhrhl pytel, nepřijde vám? :slight_smile:
no a s tím nakupováním jsem na tom podobně. na našeho prďolku už taky čekají super frajerský oblečky. jsem zvědavá, jestli ve finále nezjistím, že pro mímo jsou nejlepší prostě jen dupačky a bodýčko a frájovský haděrky poputujou na MMB. :slight_smile:
zítra na denním světle musím nafotit ty naše věcičky na objednávku. dneska přišla deka, co má whiskey - se jménem mimča a vybraným obrázkem. je to rozkošný! a taky jsem objednala samolepku na auto: Šimon v autě. jsem asi fakt blááázen, ale ono je to všechno tak rozkošný! :sweat_smile:

elí, neboj, tentokrát to přece musí dobře dopadnout! to je přeci nemožný, abys měla takovou smůlu i podruhý. a když doktor říkal, že už tam začíná něco bouchat, tak to určitě bude v pořádku! :slight_smile:

tak hezký zbytek víkendu. mějte se! :slight_smile:
30. led 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Jakpak se máte po víkendu? My jsme byli na sobotu u našich a vyšli jsme si s manžou s přáteli. Včerejšek byl odpočinkový. Jen se mi udělal zánět za moudrákem :frowning2: , myslela jsem, že to zvládnu sama, ale zubař mě asi nemine :unamused: , mám z toho hrůzu, jak mi to bude propichovat a nevim, co ještě. Dostanu se tam ale nejdřív zítra, protože nemám auto ani hlídání.. Jinak dobrý, mrcha snad brzy odejde a nastane další snaženíčko :slight_smile:
1. únor 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji: Věcičky krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Můj favorit je hlavně OTEC a SYN :grinning:
1. únor 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, víkend byl fajn, konečně jsme si po dlouhé době užili odpočinek doma. Manžu teď pokouší nějaká viróza a já jsem klasicky "zdechlá" na začátku týdne, ale jinak v dobré nakupovací kondici, takže jsem předchvílí vydražila na aukru autosedačku ( je ještě v záruce a vítěz testů bezpečnosti,za třetinovou cenu..spokojenost :dizzy_face:). Na naší malé poště mě budou milovat, zásobuju je balíkama jako Chocholouška a k tomu většinou samá cizina,to budou řeči po vesnici :grinning: )
Objednala jsem se na poslech srdíčka na 5.2. a už se těším,neb jsem čekala delší objednačku. Včera boban chrupkal většinu dne,ale dneska ráno mě razantně dloubnul u semaforu na znamení " to ranní vstávání mě prudí", ale holt nákupečky něco stojí
Anaji : taky mám prodej na MMB v záloze, bohužel začínám vyměkávat a pošilhávám i po věcech,které jsem odsuzovala..pro mně když se naskytne výhodná koupě, tak jsem horší než egyptský obchodník :sunglasses:. Kyvadélko používal můj děda a testoval si tak třeba vhodnost potravin..no,já sežeru na co příjdu, takže pro mně je to spíš zábava a možná si tu odpověď sama ovlivním,protože na kluka mám tucha a jsem zvědavá, jestli v pátek mímo odhalí své tajemství.
Eli: taky si myslím, že podruhé je malá pravděpodobnost zádrhelu..já se tak uklidňovala celé tři měsíce a furt si opakovala,že mé těhotenství prospěruje i přes ta krvácení a špinění a pomohlo to..prostě mysli pozitivně
Vendy: tvoje tělo ti připravuje jedno překvapení za druhým,ale tohle zubní vypadá nebezpečně..moudráky bych zrušila, já mám teda trhaná jenom jeden a pak prostřihování dásní u druhého,ale jelikož máme zubařství v rodině,tak mě tyhle úkony neděsí ( ovšem počkám si co můj nový zubař, k němuž jdu v půlce měsíce :confused: ). Hlavně aby se ti zánět nerozšířil do těla, vyplachuj pusinu odvarem z heřmánku :wink:
1. únor 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký pondělí všem! tak dneska u nás aspoň svítí sluníčko, když už je taková zima. a hned je to hezčí. z okna. :slight_smile:

vendy, zánět zubu to znám. to je hnus a pěkně to bolí. :frowning2: zubaři asi neutečeš, ale zase se ti pak uleví!
jinak z věciček jsem fakt nadšená. s tou dekou jsem si objednávala ještě nějaký plíny a tetra osušku a musím říct, jsou fakt pěkný, kvalitní. česká výroba. předtím jsem objednávala z jiných stránek a plínky jsou asi polský a jsou tak slaboučký, že se snad po prvním praní rozpadnou. :unamused: a to byly oboje téměř za stejnou cenu. takže stránky bambisek můžu doporučit. :wink:

mouse, já jsem na tom s tím nakupováním stejně! jakmile narazím na něco výhodnýho, hned objednávám. :sweat_smile: na poště jsem taky obden. naštěstí se tam slečny celkem střídají, tak doufám, že si mě ještě tak nezapamatovaly. :slight_smile: no s tou sedačkou, to je teda kauf! :slight_smile:
hele a s tím srdíčkem to tě poslal gyndař? já se srdíčkem vůbec nikde nebyla. ani na gyndě ho malýmu nijak neposlouchali. :frowning2:

holky, tento týden si musím zajít na testy na cukrovku. je to bez objednání, takže nemám danej termín a musím se tam prostě někdy ráno dokopat. to se mi teda chce. :confounded: nemám přetím jíst ani pít. to asi zkolabuju dřív než tam dojdu. a navíc to trvá snad celý dopoledne. :frowning2:
1. únor 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji: na srdíčko mě poslal gyndař, na velkém utz mi teda jenom ukazoval jak tluče,ale nějaké vady v chlopních atd se dají poznat až na speciál.pracovišti,kam mířím :sunglasses: a jsem zato ráda, jednak uvidím opět prcka a za druhé to je prevence. Mi to teda navrhnul automaticky, někde jsem četla,že tam posílají maminky při vzniku podezření,ale ten muj utz trval tak 5 minut,takže se doktor sichruje a posílá do lepšího zařízení ( dělá to neonatolog)
Mrknu na ty vychvalované stránky,jelikož jsem zakoupila na zkoušku látkovky Kikko a jsou spíš tak okem Kukko skrz :grinning:
1. únor 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojí holky, zdravím po víkendu straveným v klidu s manžílkem a angel sounds posloucháme dvakrát denně a je to fakt zážitek nad zážitky, obzvlášt když ještě nekope :dizzy_face:
Mouse a vy se to nenecházte říct????
Ty jo tak vy nakupujete ve velkém, já čekám svůj první balík, vaničku, deku a plínky ale už aby to tu bylo :grinning: Jinak máme první hračku ovečku Timmy já je tak miluju :dizzy_face: chceme je namalovat do pokojíčku na zed:slight_smile:
Anaji na cukrovku bez objednání? já bych se nedonutila a to budeš celou dobu čekat v čekárně? ? to mě děsí...fuuuj...
Mouse tak to jdeš na to srdíčko už brzy a to ho budou jen poslouchat či jak? já ted řeším dle toho poslechu kolik má mít tep já myslela 140-160 ale náš má asi méně, nebo je to tou ozvěnou, že jsme chytly srdíčko napřímo jen jednou...¨
Jdu vám prozkoumat albíčka všechno pěkně dofotte at mám inspiraci:slight_smile:
1. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mám chvilku klidu, Filda chrupe, chudák má zase rýmu, už nevím, kde se mu pořád bere. To je to blbý počasí :angry: U nás už zase chumelí.. Holky ty nakupovací mánie znám :grinning: radovala jsem se z každýho balíčku jak malý dítě :grinning: Pošťačky si časem zvykly.. :slight_smile:
Anaji: Té cukrocky se neboj, je to sice nepříjemný a ne každýmu ten sladkej nápoj chutná (já jsem asi výjimka :grinning: ), ale dá se to přežít :wink:
Mouse: To máš dobrýho gynekologa, když takhle poradí, pošle atd. Většinouco si člověk nezařídí sám... :slight_smile:

Lev: Tak Angel sounds funguje? To srdíčko je určitě v pořádku, neboj. Já měla vypozorovaný, když jsem čekala Filípka, že jsem nemohla ležet na břiše, jen v sedě, jinak měl nižší tep. Teda vypozorovali to v porodce :wink: , kam jsem chodila od 36tt na monitor. A rodit jsem musela taky skoro v sedě, protože jinak se tam Filda nějak tlačil a srdíčko tlouklo pomalu. Jinak byl ale úplně zdravej :slight_smile:
1. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lev: já jsem netrpělivka a pohlaví si klidně říct nechám, ba přímo se na to třesu ( ale spíš to beru jako legraci, je mi jedno co to bude)..angela ladite teda usilovně, tu tepovpu frekvenci jsi udala správně,je to jak udává výrobce připodbněno k rychlému cvalu koníka, ale jak to podle poslechu zhodnotit..no,leda si za určitý úsek např 10 sec. ty údery spočítat a pak dopočítat do minuty. Ještěže doktoři na to mají přístroje,co jim to spočtou :slight_smile: Bacha na oblast třísel,tam se dá celkem pěkně nahmatat tvůj tep, takže poznáš tvou fekrvenci ( ta má je jak od loudavé kobyly :grinning: ) a pak si tu mimísovu nespleteš ani náhodou.
Posílám odkaz ohledně toho vyšetření srdce plodu http://profema.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=79&Itemid=185&lang=cs.
Máme doma od ježíška dvd s příhodami ovečky Shaun a čekáme na vhodnou chvíli to shlédnout, možná taky propadnu ovečkovské mánii, ale já hodlám zeď spíš polepovat, z malování mi jdou možná tak abstrakce
:sweat_smile:
1. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse, tak s tím srdíčkem teda nevím, ten můj gyndař ho na velkým utz určitě taky nijak zlvášť nezkoumal. až pak na tom 3D ten doktor koukal na každou komoru a zobrazil jakoby graf toho tlukotu. no tak snad to bylo dostačující.
jojo, kikko plíny! to jsou přesně ty, o kterých jsem psala, že jsou chvíli před rozpadnutím. :slight_smile: to ty co přišly z bambiska jsou opravdu o hodně lepší.

lev, téda vy se máte s tím přístrojem! ale náš prcek už teď kope o sto šest, takže ho cítím každou chvíli. je to super! a krásně reaguje na manžovu ruku - je to zvláštní, ale vždycky když mi manža položí ruku na břicho, tak malej se hned začne ozývat. to na moji ruku takhle teda nereaguje, rošťák. :grinning:
1. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji:Ty plíny z bambiska jsou to ty tetra pleny za 18kč? Já ty Kikka asi nechám jenom na podložení hlavičky atd, mám sice dost těch ikea ručníků, které poslouží jako vložky,ale teď když jsem v sobě objevila talent na novorozenecký sklad bych to kombinovala nerada. To mi připomíná,že musím shánět novou pračku, taky mám v plánu koupit lepší foťák a ten kočár,co jsem ho měla v merku v mé barvě už nemají,takže budu mít stejně letošní kolekci a koupím ho tak v půlce dubna.

Jak jsem byla nedávno na návštěvě u zkušené maminy,tak jsem prohlížela takovou tu knížečku,kam se zapisují pokroky děťátka ( mě ji rodiče nevedli a mi to přijde jako dobrá památka) a koumám,jak to budu dělat já. Jsem celkem spisovatel a toho místa tam bylo málo :sweat_smile: . Vendy, vedeš něco takového Filípkovi?
1. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse, objednávala jsem tam tetra plíny 70x70 (po 19,-Kč), pak ještě plínky s obrázkama a tetra osušku s obrázkama. všechno je stejná kvalita. hezky silný a zašitý kraje. a je tam napsaný i český výrobce. za tu cenu určitě lepší než to Kikko.
já látkovat nebudu, takže těch plínek chci všehovšudy tak 20 ks jenom na utírání atd.
téda, tak ty máš ještě nakupování! my si jdem nový foťák vyzvednout dneska. já teda chtěla radši myčku, ale manža opět zvítězil a objednal zrcadlovku Canon skoro za 20 tisíc. tak jsem zvědavá na ty fotky z toho. doufám, že to umí aspoň zeštíhlovat! :grinning:
takže ten kočárek nebudeš brát z tý akce jak jsi nedávno měla v merku?

deníček pro mimi taky určitě pořídím. já jsem taky celkem spisovatelka, ale jen když se přinutím k tomu sednout. plánovala jsem si i těhu deníček a zatím mám sotva pár zápisů, poslední někdy z 15.tt. :confounded:
to mi připomíná super komedii Jeho fotr to je lotr - znáte? tam takový deníček vytáhli praštění rodiče při seznamování se s rodinou nevěsty jejich syna a měli v něm i schovaný kousek předkožky ze synovy obřízky! :grinning:
1. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse: Já bohužel žádnej takovej deníček Fildovi nevedu, ikdyž se mi to moc líbí. Vím, že bych to asi dlouho nevydržela a spisovatelka já naopak zrovna moc nejsem. Ale fotím ráda (novej foťák jsme kvůli Filípkovi taky pořizovali :grinning: ) a máme velkou foto i videodokumentaci, kterou všichni s radostí prohlížíme :slight_smile: A třeba první ostříhané vlásky a tak mám taky :grinning:

Anaji: Ten film si úplně nevybavuju, ale scénka zní fakt vtipně :grinning:
1. únor 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse aha no já ho chytám skoro pod pánevníma kostma, pokaždé na jiném boku, to nemůže být můj tep ne? no neříkej mi že poslouchám s nadšením sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale když to utíká tak to asi mimís bude ne :grinning:
1. únor 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lev: já u pánevních kostí vždycky chytla svůj , kolem třísel se to tepnama jen hemží a miminkovský spíš těsně nad podbříškem, no tam kde ti doktor dělá sono ( v tomhle stádiu těhu to bylo vždycky celkem těsně nad pubickým ochlupení). Používáš gel nebo olej na zvýšení citlivosti přenosu? Já to bez toho mého vyrážkotvorného gelu nechytla. Přilož si AS ke svému srdci a pak tam,kde si myslíš,že chytáš mimčo a pokud se ta frekvence bude shodovat,posloucháš sama sebe.
Možná ti pomůže tohle..je tam nahrávka tepu mimča zachyceného pomocí AS ( takhle to slyším i já)
http://www.youtube.com/watch?v=q48Fg5vK1vU&NR=1

Anaji: taky mám vplánu sepsat román a dát potomkovi k 18 narozkám,ale bez těhle kousků intimních partií ( už mi dost příjde úchylné schovávat první nehtíky)..první vlásky OK, já měla i pár mléčných zubů :sweat_smile: ( ani nevím,kde skončily).
Kočár byla výprodej loňské kolekce a podle toho byl i ten výběr nakonec dost neaktuální, ale neva..akce jsou na netu k mání pořád.
Jo a na Nikon jsem taky čučela,akorát na tu levnější třídu..dám si to jako dárek k narozkám :sunglasses: , ale optám se ještě chotě,ať nebudím dojem prostopášnice

Vendy: u vás to holt bude spíš ve vyprávěcí podobě, což je možná praktičtější, neboť za pár let děti ani nebudou chtít obracet papír a číst ho
1. únor 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
mouse to jsem včera zkoušela poslouchat svůj a byl úplně jiný, pak jsem chytla mimíse u levé pán. kosti a za 3min. u levé ale jen jako ozvěnu no a pak ten konský cval jak jste tu psali to bylo moc hezké:slight_smile:
Ale asi to bude jak psala Vendy v leže se mi chytá hůř, doma si pustím tu nahrávku...a slychavalas ho kolem toho 18tt už pěkně nebo tu ozvěnu? manža teda tvrdí že to je ozvěna že ho nemám přímo a je to jakoby odraz toho srdíčka....tak já nevím:slight_smile: ale každopádně jsme chytali mimčo a ne mě:slight_smile:
2. únor 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dodávám tělu vitamínky z kiwi,manža je furt smrkající,ale spíš jde o nachlazení,které brzo odezní...každopádně se cítím fajn,i když trochu ospale.
Lev:tak to můžeš být klidná,ladíš mimíse a v 18 týdnu jsem srdíčko chytla snáz,ale furt to zní jako ozvěna ( záleží jak kdo ten zvuk vnímá),ale na to jaké je pidi a že je uvnitř jeho tělíčka a pak je tam plodovka a pak naše děloha,pak svaly a tuk a kůže..to musí být asi krapet zkreslené, spíš jde o úhel toho sona, někdy zachytí tep zřetelněji, jindy to chce nastražit uši.
2. únor 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse tak dle tvých rad jsem ho chytala v prostředku a úspěšně, byl konský cval:slight_smile: nádhrea:slight_smile:
Mě čeká vitamínová bomba v podobě banánů:slight_smile:
Dneska mě vyděsily holky v jiné diskuzi o odtoku plodovky v 18 tt a že to není poznat od výtoku tak jsem zase plašila ale už jsem klidná:slight_smile:
Eli jak vy už je lépe?
2. únor 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak já jsem na 3 týdny doma, tak si to užívám!! :dizzy_face: Furt spím... :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli to je nejlepší:slight_smile: tak si to užívejte!
3. únor 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
levander: Děkuju... Teď jenom přemýšlím chvilkama, aby prcek byl ok!!

Holky myslíte, že i když beru ten utrogestan na udržení mimíse, takže kdyby byl problém, tak bych i přesto začalo krvácet, že jo?? :confused:
3. únor 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek