• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
mouse: Gratuluju k holčičce... Jé já mám radost!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse kde jsi kupovala AS j si ho nakonec budu kupovat také...našla jsem ho za 1200 a tomi přijde nějak hodně málo :grinning:
8. únor 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky!
Lev: AS jsem kupovala na aukru, asi za 1400Kč, ale už je tam prodejce nemá vystavené..za 1200 to máš výhodnější kup a věř se se ti ta investice vyplatí.

Já jsem totiž dneska zažila zase černé pondělí, nejdřív mi protijedoucí razcapené ( každý jezdí spíš ke středu,protože na okrajích je namrzlá krusta) auto srazilo boční zrcátko :angry: ( naštěstí jen kryt,el.ovládání funguje), pak jsem neměla kam zaparkovat a jak jsem zaparkovala , tak jsem na tom debilním místě uklouzla na ledovce a spadla :frowning2: . K tomu jsem se pohádala v tom stresu s mojím a za chvíli jsem věděla,že v tomhle stavu teda do práce jít nemůžu a otočila jsem se a odjela domů. V půlce cesty jsem se zas musela otočit,protože drahému se hádka rozležela a měl jako já strach,jestli se pusince něco nestalo, takže jel se mnou,uložil mě do postele a přinesl AS a srdíčko bušilo, uff... takže i když teď neucítím pohyby, tak uslyším aspoň srdíčko a budu vědět , že malá je OK a třeba jenom spí. Vážně jsem se tím pádem vyděsila, nebyla to veliká pecka,ale jelikož moje mami takhle přišla o mimi,tak jsem radši zůstala v klidu doma. Normálně dávám bacha a nakračuju strašně opatrně ,ale v tom zmatku dneska rána jsem to prostě neuhlídala..a to mají přijít další mrazy..už mě ta zima štvě ,štvě a štve :angry: :angry: :angry:
8. únor 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse tak hlavně ležte a klid, určitě bude princezna v pořádku! To AS je výborná věc!!! Jás e také hrozně bojím chodit! Ty ledovky toje něco šíleného! At už je jaro!
8. únor 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! To počasí je vážně hnus, už mě to taky nebaví!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Byli jsme na chvilku u kamarádky na kafču, Filda se venku rozplácnul na ledu a hodil chudák pěknou rybičku.
Mouse: Ještě, že jste v pořádku!!! Ten AS je fakt úplně skvělá věcička!!! Až budu těhu, tak neváhám a koupím to hned :slight_smile:
K tomu kojení určo něco sepíšu, ale je toho opravdu hodně a každý miminko vyžaduje něco jinýho, ale určo sem pak něco hodím :wink:
Zítra mě čeká cesta do práce, musím podepsat daně :stuck_out_tongue_closed_eyes: , vůbec se mi nechce, ale pak má zase sněžit, tak nevím, kdy bych se tam pak dostala.
8. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
tak včera jsem měla trošku náročnější den a taky večer, když jsem šla na záchod, tak jsem se dost lekla... :frowning2: Hnědý výtok!! :frowning2: Nemáte s tím někdo zkušenosti!!?? Teď už ho zase nemám, ale večer jsme jeli málem na pohotovost, protože jsem měli s manželem strašný strach!! :cry: :frowning2: Ale teď je to zase v pohodě akorát se bojím aby se to neopakovalo! Takže doopravdy budu jenom ležet!! :frowning2:
9. únor 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Eli já tohle měla asi v 9tt a jeli jsme tedy hned. dr. mě vyšetřil že prý trošku krvácím dal mi ascorutin a byla jsem na neschopence, pak už nic...a k dr. nepůjdeš?
9. únor 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
levander: Volala jsem dr. a ten má teď týden dovolenou. Sestřička sama říkala, že pokud se to bude opakovat,tak jet na pohotovost, ale zatím je všechno v pohodě! tak uvidíme!!
9. únor 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,opět se hlásím z práce. Mrňouska mě vesele kope,takže včerejší pád pro ní naštěstí byl jenom pohoupání v plodovce. Autíčko zavezu ke zkouknutí v pátek do servisu,vezmu si i dovču,tak aspoň projdu pár obchodů a vyčistím hlavu.
Eli: špinění teda u mně bylo normální a to i přes utrogestan, u mně teda přestalo až po I.trimestru. Holt po té revizi je ten čípek víc křehký, je pravděpodobné,že ti praskla nějaká žilka. Odpočívej jak můžeš, zachvíli půjdeš na kontrolu a fazolka už bude vesele pulsovat. Kdyby špinění nepřestávalo a sílílo,tak bych na pohotovost jela,ale takové nárazové výtoky jsou spíš takový bubák na těhule :rolling_eyes:
9. únor 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky!
teda mouse, no to jsi měla ráno. :frowning2: to jsi spadla úplně na zadek? ty pády jsou fakt hrozně nebezpečný, taky pořád trnu, že sebou praštím. ať už je opravdu jaro! nebo aspoň bez sněhu a náledí! :unamused: a dneska jsi šla do práce, nebo ještě odpočíváš doma? a v jakým kole jste s výběrem jmen? :slight_smile:

vendy, vám už se pomalu blíží snaženíčko, že? :slight_smile: tak na to je zas zima dobrá. že to láká pod peřinu! :wink:
a to se na rodičáku chodí podepisovat to daňový prohlášení do práce?
s tím kojením určo uvítáme každou radu. mrknu na ty stránky jak jsi psala.
mouse, to video bych moc ráda viděla, přeci jen to je záživnější než o tom jen číst, ale jak by to šlo realizovat? :confused:

elí, tak snad už je to dobrý. s hnědým výtokem moc zkušenost nemám. :frowning2: i když úplně na začátku, tak v 6.tt jsem měla jeden den taky trošičku nahnědlý výtok, ale jen nepatrně. doktor mi pak kvůli tomu předepsal taky ten utrouš a od tý doby se to neobjevilo. tak snad už se ti to taky neobjeví!
9. únor 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse: tak ať ten bubák někam zaleze a nechá nás bejt!! :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
já doufám, že bude všechno ok musí!!
9. únor 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli: na bubáky jsme krátké, leda že by pomáhala praktika z hodin černé magie a la Harry Potter..bubáka odehnat myšlenkou na něco opravdu vtipného a veselého, třeba jak ti ten ,nyní milimetrový, mrňous jednou ohodí stěnu příkrmem :grinning: Doufám ..ne ne,to je málo..věřím s Tebou,že bude všechno OK :wink:
Anaji: padala jsem na břicho,ale stihla jsem se v letu překulit na pravý bok a naštěstí jsem se při páda chytala o co to šlo ( auto,popelnice), takže mám jen trochu podřené pravé zápěstí. Já už se jednou svezla tak mírně po ledovém kopečku, mám smůlu na haldy zledovatělého sněhu a jelikož teď jsem se dočetla,že se blíží další sněhová nadílka :angry: :angry: , tak si snad budu muset pořídit ostruhy na kozačky. Pokud jde o výběr jmen, tak já jsem už v top 10,manža ještě v top 20..do konce dubna času dost, si říkám.
9. únor 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse hlavně že jste vpořádku! Tak se nám pochlub alespon s top 10 :slight_smile:
Tak jsem včera AS objednala tak by do čt. měl být doma :slight_smile:))
Jinak holky včera jsem cítila první žduchanečky :slight_smile: tedy slaboučké, že je manža moc necítil, ale určitě zesílí a bzry nás oba pěkně pokope:slight_smile: ale bylo to super!
9. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aho holky! Tak jsem po náročném dopoledni konečně doma a Filda ještě dokončuje spánek z auta :slight_smile: Byla jsem v té práci, pak ještě za tetou, která dělá taky ve špitále a pak ještě za mojí mamkou v práci, aby viděla Filípka. teda zaparkovat v nemocnici byl skoro nadlidský úkol :stuck_out_tongue_closed_eyes: , fakt hrůza, už jsem měla pěknýho nerva, naštěstí se pak místo uvolnilo, ale byl to boj :angry: Do toho začalo zrovna sněžil,pak to náledí, no táhli jsme se s Fildou přes celej špitál. naštěstí mám vše vyřízeno :slight_smile: Po dlouhý době jsem viděla kolegyně z práce, když jsem to tam viděla, tak zlatě na mateřský :grinning: :grinning:
Anaji: Jo jo, my ty daně podepisujeme v práci, ze mzdovky to paní vždycky rozdělí na oddělení a my si to vyplníme :slight_smile: Mohla mi to taky poslat poštou, ale na druhou stranu jsem se tam chtěla vypravit :slight_smile: A snaženíčko se blíží :dizzy_face: , ovulka by měla být asi o víkendu, jenže budeme spát u našich, manža má školu, tak nevim nevim :unamused:

Lev: Tak už máš první lechtání v břiše? :dizzy_face: To je krásný :dizzy_face: :dizzy_face:

Mouse: Teda podle toho popisu to musel být šerednej pád :confused: . Já bych snad letěla k doktorovi, nebýt zázraku jménem AS :slight_smile: S tou top 10 souhlasím s Anaji :slight_smile:

Eli: Držím palce a odpočívej!!! Zbytek už napsaly holky, já se špiněním zkušenosti nemám..
9. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Vendy,ta jízda v autě mě stojí další šedivé vlasy..dneska jsem se snažila jet víc ke krajnici,ale strašně to hází na těch ledových jazycích,to si fakt nevybereš..no leda,že by sis vybrala zůstat doma až do oblevy,která prozatím nehorzí. Hlavně,že jste všechno v pořádku obrazili. Filda musel být docela utahaný,že?Ještě takhle zkusit utahat rodiče a snažení zdar,a učení je nejlepší prokládat sexíkem ( pokud to teda není 2 dny před zkouškou a nervy tečou) :wink: .
Lev: blahopřeju k motýlkům, manža je taky brzo ucití, tipla bych tak za deset dní..my včera koukali na mé namazané břicho a já dělala ťuk ťuk a pupík se pohnul taky ťuk , ťuk a pak mi manža tuhle hru zatrhnul, že prý malou ruším, asi mu budu muset vysvělit v čem spočívá prenatální komunikace.
9. únor 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Dnes ještě nikdo?? :confused: My byli dopoledne po nákupech, jinak nic,takovej pohodovej den :slight_smile: Taky vám musím říct, že jsem se pořádně rozvášnila po dlouhý době na MMB a koupila Fildovi pár věciček z nextíku :grinning: Dneska mi přišly kalhoty a tričko a jsem úplně nadšená, ještě přijdou jedny pláťáky k tomu do barvy bekovka a riflíky. :dizzy_face: :dizzy_face: Škoda, že nejsou korunky :unamused: , manža ze mně asi zešílí :sweat_smile: . Jenže Filda přechází na jinou velikost a na jaro nic nemá :slight_smile:

Mouse: Jo jo, Filda byl včera utahanej a spal odpoledne až do půl 4 :slight_smile: To snaženíčko snad nějak vyjde, když ne, tak mě to sice bude mrzet, ale přežiju to :wink: Třeba se nám povede valentýnský miminko :grinning:
10. únor 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,dneska se hlásím trochu opožděně,ale v práci byl frmol a navíc jsem měla náladu pod psa..hormony se mnou začínají cloumat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dneska dávají Ta naše povaha česká na téma Dítě jako Bůh, tak budu čučet ,ať jsem chytřejší.
Vendy: s tím Nextíkem je to úchylka,které jsem taky propadla. Nakupuju na ebay jako maniak,ale občas natrefím na pěkné kousky,které mě vyjdou i s poštovným levněji než na MMB, bazarek na MK moc projitý zatím nemám. Až mi přijde várky pro holčičku,tak nafotím a dám do albíčka. :wink:
10. únor 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky!
mouse, tak už nám napiš nějaký ty kandidáty na jména! :slight_smile: a co vůbec říkáte na holčičku? a řeknete to i rodince nebo to budete tajit? :slight_smile: no můj tip teda vůbec nevyšel! :slight_smile:
no a ten včerejší pořad jsem sledovala jen chvilkama - celkem mě tam vytáčela ta blonďatá matka kariéristka. no ale je to fakt síla, jak se změnil přístup k mateřství a dětem. úplně něco jinýho než když jsme byli mi malý. jak to tam říkali? mateřství jako zážitkový projekt? ale myslím, že v tom pořadu to vyznělo až moc do extrému. tak hrozný to s náma určitě není.
jo a viděli jste reportáž o lítání miminek?? to je síla, že? vůbec nechápu, jak to můžou ty ženský dělat s vlastníma dětma! :confused:

vendy, mimibazárek je opravdu droga. a zvlášť ty značkový věci za málo peněz. kdo má odolat! :slight_smile: filda v tom bude určitě frája! můj manža už ze mě taky nemůžu, když máme pořád ve schránce výzvy na poštu.

když už jsme u toho MMB, teď tam mám jeden problém. :confounded: zatím se mi vše vyplatilo, věcičky krásný, všechno spolehlivě přišlo. až teď - už je to skoro měsíc, co jsem tam objednala zas pár kousků asi za 180,- Kč, poslala jsem peníze, paní odpověděla, že peníze došly a že posílá balík, ovšem balík nikde, tak jsem jí psala, kde to je a ona opět odpověděla, že se moc omlouvá, že balík posílá zítra. ale opět nic nepřišlo. tak jsem ji postupně napsala několik mailů, plus i zprávy přes MMB, ale ona už prostě nereaguje a dokonce na její stránce vidím, že od tý doby ani nebyla přihlášená na MMB. jsem teda dost naštvaná a fakt nevím, jak se v takovýmhle případě postupuje... ??? :angry: naštěstí to není zas tolik peněz, ale i tak bych ji to nerada jen tak darovala. ale co s tím?? :frowning2:
11. únor 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji tak to já nevím, já objednávala na mimáči asi jen 3x a vše v poho...ale věřím že to naštve :rolling_eyes: co jsi tam měla objednaného?
Jojo mouse pochlub se jménama? U nás všichni říkají že to bude kluk, tak nevím, asi by byli dost překvapení kdyby nám řekli holčičku :slight_smile: no zítra jdeme na kontrolu tak třeba už něco poví:slight_smile: už bych chtěla vědět barvy a začít kupovat oblečky :slight_smile:
11. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak jsme byli dneska po delší době na kroužku :slight_smile: Bála jsem se, aby nechumelilo, ale tentokrát se to tady naštěstí vyhnulo :slight_smile: Dneska jsme hráli a zpívali tu pohádku O Šípkové růžence. Filda byl za prince a měl na hlavě korunu :grinning: fakt sranda :grinning:

Anaji: Tu reportáž o létání miminek jsem viděla! Je to hrůza! Na kojencích je o tom docela obsáhlá diskuze, trochu jsem tam nakoukla :confused: S těma věcičkama z MMB je to blbý :unamused: , koukala ses na hodnocení té paní? Jestli tam má negativní nebo ještě někdo čeká na balíčky, tak je to blbý :unamused: Mně se to jednou stalo, ale věcičky jsem prodávala já, takže jsem o penízky nepřišla, naštěstí se to ale vyřešilo, paní byla s dítětem náhle v nemocnici a obchůdek jsme nakonec dotáhli do konce :slight_smile:

Lev: Tak zítra kontrola...? :dizzy_face: To už by opravdu mohli vidět pohlaví :slight_smile:
11. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No uviíš anaji co z toho bude.
Vendy doufám, že už nám něco poví:slight_smile:
tyhle kroužky to musí být superrr!!!! co takhle nové fotečky do alba máš nějaké?
11. únor 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lev: Jestli myslíš fotky z kroužku, tak bohužel nemám. Taky mě to mrzí, některé mamči tam foťák měly, to jsem si nadávala, že mě to nenapadlo. Jinak fotečky normální přidávám postupně.
Já jsem teď sama doma, manža je do zítra na soustředění od fotbalu a pak má školu, tak tu mám svůj klídek :slight_smile: . Né, že bych byla ráda sama doma, ale občas to bodne :grinning:
11. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

já dneska dovolenkuju,takže jsem si krásně pospala a teď uvažuju,co podniknu..no určitě musím vyjet do servisu,ať mi mrknout na to zrcátko a jestli to vemu přes nějaký sekáček, to nevím..opět tu napadlo trocha sněhu :rolling_eyes:

Anaji: myslím, že to s kroužkama u dětí taky hrotit nebudu, naši mi nechávali volnost a když se mi něco líbilo a nebylo to drahé,tak mě na to zapsali. U mně byl kumšt vydržet jednu věc dělat déle..holt se jako blíženec nezapřu :sweat_smile: A svoje ambice nehodlám přenášet na dítě, já ani žádné nemám a i tak si připadám jako plnohodnotný člověk, ovšem spíš mám strach z výchovy a těch tlaků na dítě ve škole, děti jsou teď strašně materialistické...
A pokud jde o MMB, zrovna jsem tam pořídila hrací deku, ale je fakt,že na hodnocení se kolikrát dívám až po delší době. Třeba na aukru zas prodejce proklepávám dřív než přihodím. Na tom MMB přece jen spoléhám na slušnost u maminek. Tak snad se to zpoždění s tou tvou prodejkyní vysvětlí. Naše schránka včera zakusila vrchol své kapacity a manžel jen převracel oči,když jsem mu ukazovala kabátek pro cácorku,který ji bude v druhé zimě ( no,ale bylo to tak výhodné). Musím ty růžovky nafotit a aložit do albíčka a taky muísm doplnit svou tabulku na výbavičku,až to sečtu,tak mě klepne asi. Teď mám na poště ještě autosedačku a čekám kromě pár :sweat_smile: hadříků ještě plenky, ty už budu mít na látkovou výbavu kompletní.

Létání miminek jsem zahlídla jenom nakousek a divila jsem se,co to pouští v TV, až pak jsem objevila na emiminu diskuzia pustila si i odkaz..no, pro mně se jenom potvrdilo to co jsem si myslela dávno, že alternativní matky to v mnoha případech nemají v hlavě řádně uspořádané, ale určitě je i spousta alternativních maminek normálních. Mě takové rané kurzy jako je tančení s miminky, plavání s miminky přijdou spíš více přínosné pro matky . Když už je prcek větší, tak pak dokáže ten obsah kurzu víc pojmout pro sebe.
Vendy: blahopřeju Filípkovi k hlavní roli :dizzy_face: :dizzy_face: , já vždycky hrála zvířátka nebo kompars :pensive: :grinning: Užívej samotu, já to mám taky ráda, pěkně se zrelaxuju,protože si můžu vyhradit myšlenky na chvíli jen pro sebe.

Lev: no to jsem zvědavá,jestli se mimčo ukáže, to naše nás pěkně napínalo,ale to rozluštění na UTZ bych i přirovnala s překvapením u porodu..jména vám napíšu až jich bude míň ve výběru, ale mně se třeba líbí Valerie,Viktorie,Laura, Johana...
12. únor 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak koukám jak vám pěkně tt nabíhaj.Ukrutně to letí.
m.o.u.s.e:hezký výběr jmen. :slight_smile: Chtěla sem se tě zeptat-Jani ty už nemáš možnost mít ty laciné ovu testy vid?
anaji:stalo se mi něco podobného..a peníze ani věci jsem neviděla--přes mmb.Jinak tam mají meil,kam jim můžeš napsat,aby ti poradily co stím,ale myslim,že v pravidlech mají,že to je celé na vlastní riziko--nákup.Takže ti dle mého nijak nepomůžou.To na aukru je to o krapet lepší.
vendy01:už si byla nějak u lékaře nebo se chystáš-kvli otěhu?
12. únor 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky.
Mám dotaz, jsme k Dr. objedanná na 18.2.,ale potřebuju jít už o dva dny dřív a i si nechat ukončit neschopenku! Mám zavolat sestřičce a říct jí to narovinu? :confused: :sweat_smile:
12. únor 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli: proč ne, určitě se nějak domluvíte..na mně teda koukala jako na úkaz,že chci jít do práce, ale je to na rozhodnutí každé. Ta nemocenská byl tvůj nápad nebo doktorky? To jenom proto,že tě možná předtím ukončením bude chtít dr. vidět a nevím,jestli tě vecpe sestra do volného termínu. U mě teda tyhle záležitosti kolem nemocenské dělá sestra a jenom se mě ptala,jestli s tím můj dr. souhlasil.
12. únor 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse: Dr. chtěl abych byla ještě doma, ale když mi je dobře...Spíš je to horší s tím termínem. Asi jí zavolám a poprosím jestli mě tam někam vecpe... :sweat_smile:
12. únor 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mouse na mě také tak kouikala, jako vážně chcete do práce???? asi jsem byla jediná:slight_smile:)))
No tak drobís se zase pěkně předvedl:slight_smile: jsme zdravý rosteme vše, ale prdelkou dolu a nožičky u sebe ... po chvíli mi dr. řekla že to vypadá na SLECNU ale pak že to počkáme radši do gennetu že kluk může být skovaný jak špatně hajkal:(((( takže další čekání...no ale jsem ted ještě napnutější vid:slight_smile:)))
Viktorie vede u mě:slight_smile: záleži ještě na příjmení ale Viktorka je hezké jméno:slight_smile:
12. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda vy už jste toho napovídaly :slight_smile: Já jsem ještě do večera sma s Filípkem, ale je to v pohodě, celkem jsem si i odpočinula :sweat_smile: U nás dnes taky sněží, naštěstí už to nejsou ty přívaly, který byly předtím.

Mouse: Tak to máš dneska supr den :slight_smile: Hadříky hoď určitě do albíčka, ať se pokocháme :wink: Jo a ještě doplnění k té hlavní roli :grinning: Všichni kluci byli princové a holčičky Růženky :grinning: A co se těch kroužků týče, taky nejsem zastánce mrňouse někam zbytečně cpá jen kvůli tomu, že je to in, ale je to zase příjemné zpestření dlouhé zimy, kontakt s dětmi a pokud to dítě baví :slight_smile: K létání miminek se už radši vyjadřovat nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jména se mi taky líbí, u mně vede Laura, kterou už jsem tady taky zmiňovala :slight_smile:

Lev: Gratuluji k další kontrole :dizzy_face: Tak se prďolka nechtěl ukázat, to je teda stydlín :grinning:

Kamco: Já se chystám k doktorovi v půli března. Byla jsem tam už na podzim, byla jsem na folikulometrii, ale pak jsem to nějak časově a organizačně nestíhala, tak byla jen jedna. Jinak manža byl na vyšetření a je v pořádku. Myslím, že je u mně problém s dozráváním vajíčka, ze kterého se tvoří cysta. A jak u tebe? Máš něco v plánu?

Eli: Za to zavolání nic nedáš, pokud je sestřička trochu vstřícná, tak tě vezme :wink:
12. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky,ještě písnu než přijede muž a budu muset vařit. Zvládla jsem to nejdůležitější a samozřejmě jsem udělala nájezd na sekáč,takže mám další pink várku. Poštou mi přišly úplně rozkošné trička od Nextíku, ti angličani to snad ani nenosí, to ty sekáčové věci jsou víc "jeté",ale my na dědině užijeme všechno :slight_smile: . Ve městě plno lidí, a to jsem byla v maloměstě, každý dělá zásoby na víkend, takže v supermarketu to byl vozíko tankodrom,k tomu mám furt pocit plného močáku,ale vydééržala jsem a dojela i přes ty hrozné silnice v pořádku. Akorát na poště mám další várku věcí :sweat_smile: , to už jsem ale nestíhla a beztak se mi tam do půlky dalšího týdne něco ještě nakupí.

Vendy: tys měla už jednou podezření na PCO,ne? ta folikulometrie to asi pomůže rozštípnout, na jaře bude snad víc času, aby se ty návštěvy u tvého dr.víc zorganizovaly..já teda v zimě nic nestíhám...jsem jak medvědice a dokonce se jí začínám podobat :grinning: .
Jména co jsem vybrala teď celkem frčí, no manža je děsná konzerva, i když k našemu příjmení jdou pěkně..

Eli: a nechceš vážně zůstat první trimestr doma? za týden po ukončení PN zase zašpiníš a budeš z toho na nerva. Já si teda to ukončení dost rozmýšlela,páč znova bych s žádostí o PN za dr.nešla, to bych se bála,že budu vypadat mírně labilně ( ačkoliv jako těhotná na to mám nárok).

Holky, jaký máte plán na Valentýna? Vendy, ty ho asi strávíš částečně u rodičů,jak jsem pochopila,že. Já teda nic v plánu nemám, na oběd konečně udělám tu husu, večer chlebíčky s uzeným lososem ( ani nevím,jestli bych to měla jíst,ale byla na něj akce) a jelikož tu máme zase smogovou kalamitu,tak ani nemám chuť vyrazit mezi lidi ( loni jsme byli v kině).

Lev: no aby to nebyla holčička jako u nás, to byly samé nohy u sebe a pak najednou pipi :grinning: ..ale nakupování v růžových barvách je super :wink:
12. únor 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek