• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
Mouse: Copak dobrého jsi ukuchtila? :slight_smile: Téda ty se zásobíš jak na dvojčátka ne?? :grinning: :grinning: :grinning: Koukala jsem na slušnou výbavičku v tvém albíčku a to je jen začátek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tý jo, já jsem ale taky nakupovala jak šílená :slight_smile: Teď že nejsou tak korunky, jinak bych nakupovala strašně ráda!! Hlavně nová nexťácká kolekce je boží!!! Už mi přišly kalhoty s čepicí, vypadá to úplně skvěle a dnes jsem u jedné paní na MMB objednala Fildovi čepičky pletené přesně k bundičkám :dizzy_face:
S tím PCO máš pravdu, asi tam bude zakopanej pes. Na tu folikulom. budu asi fakt docházet, byly Vánoce, pak jsme s manžou říkali, že to nechceme tak hrotit, ale když vím, že asi něco opravdu není v pořádku, tak mě to přeci jen hlodá.
Na Valentýna neplánujeme celkem nic, protože ho neslavíme. My jsme zatížený spíš na první máj :slight_smile: Ikdyž vlastně plánujem :sunglasses: ..snaženíčko..co když si k nám ovulka přeci jen cestu najde :slight_smile:

Jinak všem krásný víkend, manža už je doma, tak si trošku užijeme večer :slight_smile:
12. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak dneska jsme si s manželem udělali valentýnskou večeři v restauraci :wink: Všechno bylo naprosto úžasný!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Přijeli jsme domu a začala jsem opět špinit!! :cry: :frowning2: Byla jsem z toho strašně špatná a manžel taky, tak jsme se radši sebrali a zajeli k apolináři na pohotovost! :unamused:
Tam si mě vzala sestřička, vyplnili jsme papíry a poslala mě zpátky do čekárny! :confounded: Přišel Dr. a pozval si mě zpátky dovnitř!
Udělal vyšetření, řekl, že je všechno v pořádku, že děloha je klidná a žádný hematom. :slight_smile: Pak mi udělal UTZ a zjistila jsem, že miminko krásně vyrostlo a hlavně to nejdůležitější - KRÁSNĚ NÁM TEPE SRDÍČKO!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Podle MS jak správně psala lendaw jsem 7tt+3 a plod je starší o 3 dny, takže krásných 7tt+6 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a měříme 15mm :dizzy_face: :dizzy_face:
Máme s manželem strašnou radost!! :dizzy_face: :dizzy_face:
12. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli: gratuluji k srdíčku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , to špinění je asi spojené ještě s tím stavem po revizi, ale přeju ti,ať tě co nejmíň obtěžuje :wink: , já si na něj pak i zvykla, neboť jsem věděla,že to nemá souvislost se špatně se vyvíjejícím těhotenstvím.

Jinak u nás včera Valentýn proběhl žravě; husa se povedla a ještě ji kupa zbyla, z pátku ještě zbyly špagety carbonara a dneska musím zpracovat mleté maso ( udělám tortily)..no, lednička je narvaná a má stehna se začínají povážlivě třást jako sulc :grinning: .
Jinak mě dnes čeká další várka pračky, včera mi jeden svetr dokonale zachlupatil všechno tmavé prádlo :angry: , takže půjdu odchlupovat a snad to půjde, protože tam byla spousta těhu oblečení.
Kubík zlobí,přišel na to,jaká je zábava dostat se zobanem k novinám, které používám na dno klece a trhat je, a ještě větší sranda je mě pozorovat,jak běžím ke kleci a o ty noviny se sním přetahuju..rošťák jeden, jinak momentálně jede v " čaau" , což má od manžela a 20krat za den to slyšet už je to na palici :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak hezkou neděli přeji :slight_smile: ( Vendy, tuleníčku zdar :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: )
14. únor 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky
Nejprve velká gratulace Elišce! Je to vážně super!
Mouse to na to Kubík přišel až ted? Naši drahoušci to dělali pořád, tak dáváme jen písek, ale pro jsitotu z boudičky vyhazují zobání, ale my je stejně nezavíráme v kleci tak je to jedno:slight_smile:
My Valentýna neslavíme, chtěli jsme jít dnes na večku ale byli jsme ve čtvrtek a možná jen něco malého podnikneme o víkend, jsem nějaká nastydlá tak sjem už v 8 včera usnula a po víkendu na to moc nálada nebyla...
Přeji pěkné pondělí, jej zase pondělí:(
15. únor 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
levander a mouse: Děkuju moc kočky... :wink: Zítra na další UTZ, tentokrát ke svému Dr. už se moc těším, ale zároveň doufám, že bude furt tlouct srdíčko jako v pátek u apolináře! :wink:
15. únor 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!! Tak je zas po víkendu :unamused:

Eli: Moc gratuluju k srdíčku!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To je super zpráva!! Držím palce na dnešní kontrolu! :wink:

My jsme byli na víkend u našich, seběhly jsme s mamkou po nákupech a Filda má zase nějaké nové oblečky na jaro :slight_smile: Jinak včerejší Valentýn proběhl ve znamení večerního šampaňského s jahodama a tuleníčka. :slight_smile: To myslím úplně stačí :slight_smile: Dneska je nějakej divnej den, chytá mě nějaká depka ani nevím z čeho, Filípek nějak zlobí, asi potřebuju chvíli vypnout. Zítra jdem s kamarádkama na pizzu, tak to snad bude lepší :slight_smile: Zítra jedeme s Fildou na oční. Máme v rodině tupozrakost, tak ho chceme nechat co nejdřív vyšetřit, aby se to případně dalo léčit.

Mouse: Tak to jste teda měli doslova valentýnské obžérství :grinning: Já se teď snažím v jídle trochu omezovat, už jsem se naq sebe nemohla dívat :grinning: (zítra to teda musím porušit :sweat_smile: ). Kubík je teda rošťák :slight_smile: , alespoň máte o zábavu postaráno :slight_smile:

Lev: Tak se brzy vykurýruj, ono to je teď všude. Už aby bylo jaro.
15. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčiny! jakpak se vám všem daří?
u mě nic novýho. valentýna jsme taky nijak neslavili. manža má ve čtvtek ty 30tiny, takže nás oslava teprve čeká. :slight_smile: o víkendu jsme byli u obou rodičů a už jsme jim na tom 3D dvd ukázali pytlík toho naše macíčka, takže už je to venku. :slight_smile: pak jsme jim taky řekli, že to bude Šimon. no a naše máma z toho měla málem infarkt. prej kde jsme takový jméno vzali a že to je hrozný a že se mu budou děti smát a další plky... :unamused: hold stará škola, pro ní je normální tak leda Pepík nebo Honzík. :confounded: no takže pro příští těhotenství jsem poučená - radši nikomu nic neříkat. a Šimůnka už rozhodně měnit nebudem. :slight_smile:

mouse, tak viktorka a valerie mi jsou blízky, protože to dal dcerám bratránek. Viktorce říkáme Viki a Valerii Vája. :slight_smile: a jak pokračujete s dalším výběrem?

lev, a jaký jména vedou u vás?

eli, tak co dnes u mudra? gratuluju k srdíčku! :wink: :dizzy_face:

vendy, co u očního? tupozrakost je přesně co? :confused:
16. únor 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Anaji, no mě se Šimon moc líbí! rásné jméno. U nás u chĺapečka zvítězil Kryštof a holčička se mi líbí Charlotte, manža moc nesouhlasí s tím že to není psané česky, ale mě se Šarlota nelbíí:( tak uvidíme co bude za jméno pro případnou princeznu:slight_smile: ještě týden a dva dny si musíme počkat:slight_smile:
Jaký dárek manžovi plánuješ? to bude veliká oslava vid?:slight_smile:
16. únor 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám koníkovské manko,ale včera jsem nějak odpadla..absolvovala jsem nudné školení v práci, z něhož mě dokonale rozbolela hlava a bolení se ozvalo i dnes dopoledne, k tomu při smrkání mi teče krev z nosa a tlak jsem si naměřila 102/62, takže jsem jak mátoha :grinning:

Vendy: tak to jste měli vzorového Valentýna :wink: ,držím pěsti,ať je i plodný :dizzy_face:

Anaji: my jsme s výběrem jména na mrtvém bodě a až vyberem,tak to bude tajemství..koneckonců,už všcihni ví,že to bude holčička,tak alespoň nějaké překvapení musíme přichystat..a krom toho se hrozím reakce okolí na vybrané jméno a třeba snahy ho nějak zkritizovat resp. znechutit..prostě je postavíme před hotovou věc. Šimon je moc pěkné jméno, pro mně zní strašně romanticky a přitom je klasické, ode mně máš prst nahoru :wink:
16. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak jsme dopadli výborně! :dizzy_face: Odpovídáme přesně 8tt, takže přesně podle MS...Slyšela jsem krásně srdíčko!!! :dizzy_face: :dizzy_face: Nádhera...
Máme fotečku, manžel jí akorát fotí a pak jí hned vložím... :wink: :dizzy_face:
Jinak mě Dr. nechal do konce února na neschopence, takže leháro... :wink: Zítra musím zavolat do genetu a objendat nás... Máme tam jít v 10tt, takže 2.3. :wink: Snad bude všechno také ok!! :dizzy_face:
Jo a 12.3. dostaneme těhu průkajdu!! :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak jsem volala do gennetu, takže na krev se mám zastavit potom 10tt takže od 3.3. a na UTZ jdeme do gennetu 18.3. Tak jsem na to zvědavá!! :wink:
17. únor 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky!
eli, krásný mrňousek v albíčku! vypadá už tak velce! kus chlapáka nebo ženský! :wink: tak si užívej sladké nicnedělání a odpočívání! a do gennetu jdete na ten NT+?

lev, Kryštůfek se mi taky moc líbí, ale mám tady v práci kolegu Kryštofa příjmením (hroznej frajírek), takže kvůli němu už bych to nemohla dát. ale jinak je to moc hezký jméno! no a Charlotte taky. i ta počeštěná Šarlotka mi přijde pěkná. :slight_smile: a příjmení máte typicky český nebo cizí?

mouse, to máš teda hodně nízkej tlak! ještě na to že jsi těhu, to jsi musela být přímo v mrákotách. já si teď budu moct taky hlídat tlak. k manžovým třicátinám jsem mu koupila tlakoměr. :grinning: dárek jak pro důchodce, co? :grinning: ale on má hodně vysokej tlak a u rodičů si ho pořád měří. tak doufám, že bude mít radost. ale jako dárek ke třicátinám to je opravdu uhozený. :sweat_smile: no a pak mám pro něj taky lístky na Avatar 3D, tak jsem na to zvědavá.

a kdepak máme vendy?
17. únor 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji: Na ten NT v první trimestru... :slight_smile: Tak snad bude vše ok :wink:
17. únor 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě anaji že příjmení české nemáme, takže by Charlotte nevadila, no ale jak píšete, řekli jsme to jisté osobě a to hned bylo opovržlivých pohledu :confounded: co sakra je každému do toho, je to naše mimi :dizzy_face:
Eli gratuluju! No já bych také radši domů, včera jsem vylehávala tu chřipku, tak mi bylo doma moc fajn:slight_smile:
Mouse tlak mám pořád takhle nízký, až ted se mi zvedl na 131/70 jinak jsem měla pořád tak 100/60-70:(
17. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dneska je mi o dost lépe, ráno jsem se probudila celkem vyspaná a taky si připadám i víc pohyblivá. Po práci jedu na poštu vyzvednout svých X zásilek, budu to do auta skládat asi natřikrát a kufr opět zažije zátěžový test,ale těším se až se s tím doma pokochám , zvlášť tou autosedačkou a hrací dekou.

Eli: super fazolka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , tos byla na nějakém luxusním utz s tak pěkným rozlišením..teda ale průkajdu bys už dostat mohla, vždyť už jsi tutová těhule :wink: S tou nemocenskou je to taky jen dobře, ještě se v životě napracujem a teď je hlavní zdraví mrňousů

Anaji: měřič tlaku je super věc, praktické dárky jsou vůbec nejlepší..minulý rok jsem mužíkovi koupila zbíječku.Ale my si dárky kupujeme zásadně po nebo ještě před narozeninama "jakože na narozeniny", takže v den narozenin už nám zbývá jenom to jídlo :sweat_smile:
17. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem se sem taky konečně dostala!!!! :slight_smile: Včera jsme byli celý dopoledne na tom očním, byl to docela záhul, Filípkovi museli rozkapat očička, tak vypadal jak nadrogovanej :grinning: , ale jinak byl hrozně moc šikovnej, až jsem to nečekala :dizzy_face: Očička máme v pořádu, ale ještě není vyhráno, budou ho sledovat do 7 let věku. Za rok jdeme na kontorlu. Ta tupozrakost je funkční vada oka, kdy se laicky řečeno jedno oko "ulévá" a je porušená jeho ostrost vidění. Dá se léčit jen do 9 roku věku, proto jsme šli na vyšetření tak brzy. Lečí se zakrýváním zdravého očička, aby se to druhé "snažilo".
Jinak dneska jsme měli na stavbě jeřáb a dával nám na strop sklepa traverzy a betonový desky, tak se zase něco dělo :slight_smile:

Eliško: Gratulace ke kontorle, fotečka je suprová :dizzy_face:

Anaji: Tak vás čeká oslava? :slight_smile: My jdeme v sobotu kamarádovi na 35 :slight_smile: . Ten tlakoměr je náhodou pěknej dárek. A jestli má manža vysokej tlak, tak to vůbec :slight_smile: A kdypak jdete na Avatar? A té kritiky na jméno si nic nedělej, nedávno mi tady brečela kamarádka, že jí tchýně zkritizovala Viktorku a teď je z ní poprděná :stuck_out_tongue_closed_eyes: Sice to naštve, ale co je každýmu do toho že? :wink:

Mouse: Jo jo, valentýn u nás vzorovej, ale to bylo asi tak všechno, takže tenhle měsíc nečekám na zázrak :sweat_smile:
Ten tlak máš teda nízkej :confused: , na druhou stranu je vždyčky lepší mít nižší než řešit těžký komplikace v těhu spojený s vysokým tlakem :wink: A věcičky nafoť a přihoď do albíka, ať se pokocháme :grinning:

Lev: S těma jménama je asi fakt lepší nic neříkat, lidi toho nekecaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mně se líbí ta Charlotte i Šarlota :slight_smile:
17. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
lev, tak když nejste žádný Novákovi nebo Dvořákovi, tak bych Charlotte klidně dala. je fakt, že ona se vám za 20 let může vdát za nějakýho Růžičku, ale to už bude na ní, jaký zvolí příjmení. :slight_smile: a ty jména už bych příště taky s nikým nekonzultovala. každej má jinej názor a vkus a zvlášť ty starší lidi jsou v tomhle konzervy. :confounded: a koukat jak někdo dělá ksichty se mně taky už nechce. nechápu, že někdo může někomu vymlouvat jméno, který chce dát vlastnímu dítěti. :unamused:

mouse, teda co ti to pořdá chodí? to já taky často lítám na poštu, ale pro malý balíčky a po jednom. :grinning: a ty už máš i hrací deku? tý jo, nám pořád chybí milion věcí. včetně kočárku a postýlky. :fearful:

my ty naše narozky taky nijak neprožíváme. já si většinou řeknu o přesný dárek, jaký chci a manža si něco velkýho vždycky nadělí sám - jako letos toho Canona.

mně teď v těhu ten tlak děsně lítá. na jedný prohlídce mám 110/60 a na druhý třeba 135/75. tak se už se na ten tlakoměr taky těším. :slight_smile:
17. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse: Můj Dr. si pořídil ze zahraničí nový UTZ! A je naprosto dokonalý!! :wink:
17. únor 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No také jsem v šoku co mouse pořád objednává v albíčku pořád nic není vidět :confused:
Vendy ale když je to ted v pořádku tak by to mělo být ne? Slysela jsem že ted už by se to odhalilo?
Anaji no jak píšeš pak už je to její volba:slight_smile: já to jméno miluju, ještě jsme řešili Johanku ale to by jí někdo říkal Johano a to je ošklivé :(
17. únor 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse: Co furt objednáváš.... :sweat_smile: Toho už musíš mít! :sweat_smile:
17. únor 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska to u nás opět vypadalo jako u vánočního stromečku :grinning: , hrací deka je suprová, akortá jsem ji zas složila aniž bych vyfotila, ale je to tenhle typ,akorát motiv je noemova archa a je krapet větší ( mám ji za polovic z MMB :wink: )
http://www.eberunka.cz/detail.php?zbozi=153728
autosedačka vypadá jako nová, to byl teda mega balík,až jsme budili ve vesnici rozruch,jak jsme valili z pošty k autu :grinning:...no a zbytek byly plíny ( plenkování mám pokud jde o zásoby vyřešené :sunglasses:) a jedny polohovací válečky.
Fotky nových růžových věciček z ebay jsem strkala do albíka předevčírem, takže aktualizuju ..ne že nééé :wink: :slight_smile:..no, ještě mi přijdou formovače bradavek ( jenom pro jistotu, zdá se mi,že mám ploché a chci je trochu povzbudit do trčáků :grinning:) a mám počíháno na kolotoč, taky musím vyšpekulovat jakou chůvičku..no furt něco, a na chození po obchodech není čas :sweat_smile:

Vendy: tak to se nosí ten okluzor,že? to jsem měla taky,ale spíš kvůli tomu,že jsem žačla švidrat protože jsem preferovala koukat na svět z jedné strany ...no, z jeábu musel být Filípek unešený, já bych teda na něj koukala s otevřenou pusou rozhodně

Lev: tak Johanu máme taky v merku, já už ani neberu v potaz všechny možné varianty skloňování,vždycky se najde nějaká zdrobnělina stejně tak i tvar,který má přii oslovení zasáhnout.

No nic,jdu namazat břicho a ulehnout, zítra frčím na poradnu, tak jsem zvědavá co mi naměří za tlak v ordinaci.
17. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda! tak co, sledovaly jste hokej? můj bláznivej manža nechtěl jet do práce dřív než to skončí, takže jsem přišla až skoro v 9h. :unamused:

vendy, no jo, to si pamatuju z dětství, jak některý děti nosily brejličky s šedým zadělátkem na jednom oku. tak to snad vašeho Fífu mine. to by bylo nepříjemný. :frowning2:
tak to vám domeček zas pokročil kupředu, že? hrubá stavba ta poletí rychle. tak pak aktualizuj na modrý střeše. a kuchyň už jste vybrali?

mouse, no jo, ono se to nezdá, ale na mimčo je fakt potřeba milion věcí. já taky moc nechodím po obchodech a všechno radši objednávám. asi i postýlku objednáme z netu.
no na bradavky zatím nic nemám, ale taky mi přijde, že nemám zrovna trčáky. :slight_smile: jak ten formovač funguje? :slight_smile:
a tu hrací deku máš novou nebo použitou? vypadá fakt krásně! hezky barevná, to se bude mimísce určitě líbit. :slight_smile:
kolotoč já už mám. objednala jsem použitej z mmb nattou, takový ty medvídky v modrých pyžámkách. vypadá krásně! ale trošku na něm je teda vidět že není úplně novej.

ta Johanka se mi taky líbi. ale je fakt, že Johana už je takový drsnější.
manžova sestřenka dala synkovi Mikuláš a tchýně se tomu divila jak z jara, prej že to je svatý jméno, nebo co... jako kdyby jiný jména nebyly od svatých... :slight_smile:
18. únor 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji ten chci také ten kolotoč od natou miluju je:slight_smile:
No s těma jménama to je fakt sranda!
Já se chystám ted začít nakupovat nějaké ty oblečky, čekám až mi přijde balíček s tou výbavičkou do postýlky, tu také budeme kupovat přes net, jen se bojím jak to bude vypadat, když to člověk nevidím v realu:(
18. únor 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
lev, kolotoč je fakt krásnej. medvídci jsou jako nový, jediný co vypadá "použitě" je samolepka s nápisem Nattou nad těma medvídkama. je taková trochu zažloutlá. :unamused: ty ho budeš kupovat novej? hledala jsem ho na netu, abych zjistila, kolik přesně stojí, ale přišlo mi, že právě tenhle s medvídkama v pyžámkách se snad už ani neprodává. všude měli už ty jíný.
a na jakých stránkách jsi pořídila výbavičku do postýlky?
a kdy tě čeká velký utz? nebo to už bylo ono jak jsi psala někdy minulý týden, že jsi byla u mudra?
18. únor 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, už jsem zpátky z poradny, jak tam lezu dopoledne,tak déle čekám,ale to mi neva,když to mám místo pracovní doby :slight_smile: ..další kontrolu mám až 25.3, jelikož je všechno OK. Pan doktor zhodnotil můj nízký tlak a že prý mám vstávat z postele opatrně,ať se mi nemotá hlava..no já jinak než pomalu z pozice ležmo už neumím,včera jak jsem se dole holila,tak už byl problém se ohnout :sweat_smile: . Taky jsem se zmínila o tom pádu a on,že kdybych se uhodila nebo spadla hodně,tak hned do špitálu,kde si takové těhule nechávají dva dny na pozorování. Jo,v moči jsem měla ketony, což prý je z toho,že jsem nevečeřela, je fakt že ráno už mám cestou do práce ukrutný hlad,ale večer zase pocit hladu nemám a i tak sem tam něco zobnu..no,snad nebudu mít něco s cukrem, příští týden mažu na ten zátěžový glukozový test a ono se ukáže.

Anaji: hokej sleduju ráda, ale v tyhle časy se to nedá..u nás jsem spíš větší fanda já, ale začíná mě to fandění brát,až když jde o medaile. Jo a formovače bradavek jsou takové kloboučky s dírkou na bradavku, prostě se těmi dírkami ta plošší část brafavky jakoby tlačí ven a špunt se má pak snáz za co chytit..ono prý stačí,když ti trčí třeba v chladnu..to je znamení vyhovujících bradavek. posílám odkaz,je tam i ukázka typů bradavek:
http://www.medela.cz/informace-o-kojeni/?priprava-na-kojeni

Hrací deka je použitá, barvy jsou ale pořád příjemně barevné, všechny původní hračky a spousta dírek na přidělání hraček nových, má to i strojek na melodii ( Mozart a neutrální dětská melodie) a blikající panel jako opora pro nožičky nebo ručičky a pískátko zabudované přímo v dece. Manželovi se taky líbila,no včera jsem vůbec byla chválená,jak pěkně pořizuju výbavičku :slight_smile:
Pokud jde o kolotoč,tak taky špehuju na MMB a mě se líbí víc ty živější barvy, příjdou mi stimulativnější pro mimi. Medvídkovský motiv obecně moc nepreferuju. Nejradši bych koupila nějaký s dálk.ovládání a s projekcí světel.

Jdu špekulovat co na oběd, nějak mi vyhládlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
18. únor 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak máme za sebou další hoďku na zpívání :slight_smile: Dneska jsme tancovali mazurku :slight_smile: Jinak je celkem ospalej den, měla bych uklízet, ale jsem dneska hroznej lenoch :sweat_smile: Hokej jsem ráno viděla poslední třetinu, ten čas je fakt blbej, jinak bych se koukala ráda.
Koukám, že řešíte další kousky do výbavičky :slight_smile: To je hrozný, jak to letí, zdá se mi, že už jsem plno věcí zapomněla.

Mouse: Koukala jsem na tvoje růžové úlovky :wink:, hrozně se mi líbí ten kabátek a mikča :dizzy_face: Ten okluzor je přesně ono, ještě to nisily děti, které šilhali. Doufám, že to Filípka mine, vzbuzovalo to vždycky u ostatních dětí ne zrovna kamarádský reakce :sweat_smile: No uvidíme. A z jeřábu unešenej byl :slight_smile:, hlavně vidět jeřáb za oknem hned po probuzení.. :grinning:
Ty formovače jsou určitě fajn, já měla bradavky v pohodě, ale kamarádka měla vpáčený a ani jí na to nikdo neupozornil (sama to nevěděla) a pak měla veliký problémy s kojením.. Ty stránky o kojení jsou taky moc fajn.

Anaji: Kuchyň bude asi nakonec dělat manža, mám to přibližně vymyšlený, nějaký návrhy mám z Oresi, tak to dáme pak nějak do kupy. Já jsem výbavu do postýlky kupovala na ebutik.cz. a byla jsem moc spokojená :slight_smile:
Ještě ke kolotoči. Ačkoli Nattou miluju, měli jsme hrací deku, tak kolotoč jsem měla hodně barevnej, Fildovi vždycky lítaly oči hlavně za červeným zvířátkem :grinning:
18. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji já doufám, že modré medvídky seženu koukala jsem na elinka.cz tam mají strašně moc nattou :slight_smile: to je něco pro mě, jinak výbavičku do pelínku jsem kupovala na mamitati.cz mám ji v albíčku je fialová no vložím ji sem
http://www.mamitati.cz/index.php?men0=171&list=1&prod=6166&detailSrc=Image/Zbozi/Hlavni/prod57063.jpg&detailRozmerL=550x640&usrCmd=details
je toho tam strašně mco včetně zavinovačky a levandulová to je moje :dizzy_face:
na velký utz jdu 25.2. už se nemůžu dočkat, trošku se bojím, ale to jste se asi bály také že. co vše vám zkoumali?
18. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse, tak super, že jste zdraví! vlastně zdravé! :slight_smile: tady už sníh a led krásně taje, tak doufám, že teď už se nám pády vyhnou a mimíse v klidu donosíme.
a co že jsi to měla v moči? ketony? to jsem ještě neslyšela. a ty nám nevečeříš? no to bych asi hlady zemřela! :slight_smile:
na ty bradavky jsem koukala. já snad vpáčený nemám, ale rozhodně mám spíš ty plochý. a už ti teče mlezivo? mně teda vůbec. akorát párkrát jsem si všimla na bradavce trošku zaschlýho čehosi bílýho, tak třeba to bylo ono.
mně se medvídci líběj ukrutně. a zvlášť ty naťácký. ale je fakt, že je barevně je to dost nezajímavý. tak doufám, že to nakonec nebude kolotoč spíš pro mě než pro malýho. já jsem z něho teda nadšená! :grinning:
tak ta vaše deka je teda vymakaná! já jsem si vyhlídla zatím nějaký levnější, kolem 800,- na nich toho tolik není. tak teď nevím, jestli taky radši nemám zalovit na mmb mezi použitýma.
věcičky v albíčku máš rozkošný! zvlášť ta růžová bundička a mikča s kytičkama! to jsou mazlivky! :slight_smile:

vendy, teda ten váš kroužek je opravdu šikovnej! super vyžití jak pro maminky tak pro dítka, že? :slight_smile:
a tvůj manža je takovej šikula, že zvládne i kuchyň?? tý joo, tak to je teda kabrňák! :fearful: :slight_smile:
a koukala jsem,že máš v albíčku Filípka fotbalistu. on je čím dál víc podobnej na manžu, že? :wink:
18. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
lev, přesně takový typ povlečení do postýlky mám taky vyhlídnutý! ať nám to ladí všechno do medvídkova! :grinning:
tak pak písni jak to vypadá naživo. jestli je to příjemnej materiál atd..
na velkým utz doktor zas přeměřoval nožky, průměr hlavičky, koukal na srdíčko, kde mám placentu a jestli je dost vody. ale třeba mi vůbec neřekl, kolik prďolka váží. já byla teda trochu mimo, on nám hned na začátku řekl, že je to kluk, tak já pak nějak přestala vnímat a byla jsem v mírným tranzu. :grinning:
18. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji: Jo jo, kroužek je fajn, je to i taková malá příprava na školku. Fildovi to dost prospěje, není zrovna velkej průbojník, tak jsem ráda, že tam chodíme a otrká se. Manža dělá jako koníček truhlařinu (je původně umělecký řezbář s maturitou), ale jako povolání to nikdy nedělal. Má ale dílničku, kde dělá nábytek apod. a na kuchyň si prý taky toufá, tak mu věřím :grinning: O tom fotbale mi ani nemluv :grinning: Je do toho úplně poblázněnej :grinning: Pořád kope a chce se dívat v telce na fotbal. A to ho do toho nijak nenutíme.. :sweat_smile: Lámala jsem si hlavu, v čem půjde na karneval, pořád jsem pokukovala na netu po kostýmech a pak jsem si uvědomila, v čem půjde nejradši :grinning: :grinning: :grinning: Dres a kopačky to jistí :grinning: :grinning: :grinning: Než na něj rvát nějaký zvířátko, který ze sebe bude chtít ihned servat :grinning:
18. únor 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek