• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
vendy, tak třeba z něhu bude jednou další Čech, nebo přímo Ronaldino, nebo jak se ti fotbalisti jmenujou! :wink: tak hlavně že bude mít koníčka, kterej ho bude opravdu bavit. a kdy máte karneval? to se jako fotbalista bude určitě dmout pýchou! a vyhrajete první cenu za masku! :slight_smile:
ale hlavně mně přišlo, že vzhledově se čím dál víc podobá manžovi, ne? jako když mu z oka vypadne! přitom se říká, že kluci se podobají na maminky, že? :slight_smile:
18. únor 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo, Ronaldino je zrovna jeho největší oblíbenec :grinning: Myslím, že fotbalová "kariéra" ho nemine. Alespoň ta naše vesnická :grinning: Jo jo, Filda je celej manža už jen co ze mně vypadnul :grinning: , jen nohy do X má prý po mně :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
A karneval máme u nás za 14 dní v neděli :slight_smile: A potom na kroužku za měsíc :slight_smile:
18. únor 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Koukám, že se dneska nikomu nechce koníkovat :wink: My jsme byli u babičky na obědě, hrozně dobře vaří, tak jsme se nadlábli :slight_smile: Včera večer jsem se dozvěděla, že tchýně se švagrovou letí zítra ráno na dovču do Egypta, ty se teda mají :slight_smile: Taky bych hned letěla pryč ze zimy. Dnes mě čeká pracovní odpoledne, úklid, pečení, žehlení a nákup, tak nevím, jak to stihnu. Zatím asi ne, protože sedím u PC :grinning:
19. únor 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,konečně víkend :dizzy_face: :dizzy_face: ..ještě nemám nic v plánu, takže to vypadá na volný relax.
Vendy: maškarní jsem zažila jenom jednou,ale já šla za princeznu,což není moc originální :unamused: , každopádně fotbalista je jako profese in a rozhodně je to na první pohled identifikovatelný převlek. Ještěže se dá spousta převleků v dnešní době sehnat, protože já jsem na estetiku strašně levá a dítě bych teda na základě své fantazie moc nevybavila.
Manžel zručný při práci s dřevem je k závidění, já na stolaře co chvíli nadávám při procházení domem ( některé prvky byly vytvořeny daleko předtím, než jsem se přistěhovala a občas postrádají praktičnost), ale nezbývá nám s našim manuálním talentem než si na řemeslníky vydělat. Kuchyň namíru byl vždycky můj sen, jenže já se přizpůsobím k vaření kdekoliv, takže te´d sen ustoupil do pozadí, i když v kuchyni na míru vařím,ale nikoliv na míru mých představ.. a taky ty trendy, pokud jde třeba u úložný systém strašně letí dopředu, tak si říkám, že nějakou chcvíli ještě s předěláním počkám.

Anaji: mně z prsou mírně teče nějaká tekutina, poznám to podle flíčků na podprdě, když zmáčknu dvorec jako při odstříkávání,tak se mi utvoří u bradavky průhledná kapička, jinak já mám teď takové naducané dvojky až menší trojky...asi to tam celkem tlakuje, no naštěstí mě nic nebolí.
19. únor 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojec holky. přeju krásný páteční večer! já právě povolila manžovi odchod do hospy (budou tam čučet i na hokej, takže se vrátí buhůvíkdy, rošťáci) a teď napůl koníkuju a napůl koukám na Vesničku. můj oblíbený film. :grinning:

jé, karnevaly to bylo moje! chodili jsme v dětství celkem často. masku jsem měla vždycky z půjčovny. úplně si vybavuju, jak jsem byla jednou za princeznu a měla šaty na způsob Nastěnky z Mrazíka. teda v mým případě spíš Marfuši, jelikož jsem byl takovej váleček. :grinning:
co se týče nábytku, tak mi si teď zrovna necháváme vyrobit takovou celou sestavu do obýváku. a to je zase pálka! jsem manžovi říkala, že Šimona dáme na truhláře a bude v balíku! :slight_smile: řemeslo je fakt zlatej důl. a bude asi čím dál víc, když si vezmu ty přeplněný školy a prázdný učňáky.

vendy, tak tchýně si letí takhle užívat? ty se mají! no jo, já si teď pár roků nechám o dovči u moře jen zdát. :cry:

mouse, tak ať mačkám, jak mačkám, mně z prsou nic neteče. tak snad to přijde. no to by mě teda naštvalo, kdybych v těch cisternách, co mi v těhu narostly, neměla mlíko. :unamused:

tak přeju krásný víkend všem! já musím dnes ještě uplácat nepečený dort k těm manžovým narozkám, aby do zítra ztuhnul. milujeme ten z piškotů, zakysaný smetany a ovoce. mňam, mňam. ještěže zítra snad pojedeme zas plavat a nějaký ten joul vysportujem. :slight_smile:
19. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Přeji krásnou sobotu!!! :slight_smile: U nás zase nachumelio pár čísel :unamused: Manža jel na zápas a já jdu chystat obídek :slight_smile: , dnes pečené kuře s bramborovou kaší a vývar se strouháním :slight_smile:

Anaji: S těma prsama se hlavně nestresuj, mně z nich neteklo absolutně nic až do porodu a jak jsem se rozkojila :grinning: . Na tom vůbec nezáleží, neboj :wink: Ať se vám oslava vyvede!!!!

Mouse: S tím kostýmem jsem na tom stejně, ještě že je všude možnost je někde sehnat :wink:

Tak hezký víkend!!
20. únor 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky tak vás tu všechny zdravím :slight_smile:
Dočítat určo nestíhám ,ale koukám že je tu vás hodně těhu tak snad je vše OK
No a co já??Já už 4 měsíc se trápím šílenýma měs.už sem byla i u dr.pač když to řeknu v kostce mám je vlastně pořád krom asi jednoho týdne v měsíce.
Popíšu to asi takto:asi týden Ok ,pak žačne bolení břicha a do toho se po týdnu přidá špinění a to trvá taky asi týden a pak to se šílenýma bolestma dostanu ach jo už mě to fakt nebaví a tak to jedu asi 4 měsíc....
teď jsem ve fázi špinění a čekám kdy se to rozjede fakt šílené čekání,nevíte nějaký fígl jak to rozjet??
Doma už to fakt je víc o řešení esi to zase mám či ne než o sexu :unamused:
Dr. mi řekl ať to zapisuji a po 3 měs.příjdu že to vidí na nějakou cystu,a řešení vidí v nasazení HA.
Tak asi tak o mě.
V práci je to jak kdy ale mám skvělou kolegyni co mě v tom nenechává vymáchat a fakt mě vždy suprově podrží a pomůže .Mimčo sme zatím odložili ale počítám tak na podzim... ale kdoví esi vůbec stěma mýma problémama nějaké kdy ještě bude :frowning2:
Tak se mějte moooc krásně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. únor 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, včera jsme koukali na hokej, šli spát kolem 23h a já jsem teď extrémně mimoň, nevypadá to na větší myšlenkové pochody :sweat_smile: , tak hlavě ten pondělek přežít.
Leni: teda u tebe je to čím dál zašmodrchanější :unamused: , že by v tom měla prsty cysta? a co třeba endomentrioza, u ní člověk taky zakusí bolest a krvácení..snad se dá obojí dobře léčit a doktor ti něco naordinuje,co ti cyklus srovná. Přes léto se krásně zregeneruješ a na podzim můžete skočit na věc, černé myšlenky nech stranou, jelikož naděje umírá kdy?..no, poslední :wink: :slight_smile:
22. únor 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak mimísek včera prvně kopkal manžu to bylo rkásné :dizzy_face:
Leni to je husté, no nechat tě tři měsíce čekat :( já měla stejné problémy skoro 5 měsíců, naštěstí se to střídalo s cyklem třeba 60dní ale pak když to bylo takhle často tak mi dala utrogestan vyvolávačku a šlo to...ale jinak jsem zkoušela femigard a také docela pomáhal...no je to zamotané:(
22. únor 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tady je nějak mrtvo :confused: . Včera jsem se nedostala, byli jsme s Filípkem zařizovat, mamka si vzala dovču a jezdila s námi. Byla jsem si nechat navrhnout grafický návrh na koupelnu, tak už se těším, až mi to příjde :slight_smile: Dělají to do 5 pracovních dnů, tak snad do pátku :slight_smile: . Jinak u nás nic nového, dnes jsem 26 DC, testování se blíží, ale moc nadějí tomu nedávám :sweat_smile: , snaženíčko nebylo valné :sweat_smile:

Leni: Ahoj, teda koukám, že to nemáš vůbec jednoduchý :pensive: Ta HA jako léčebná metoda se používá, člověku příjdou ty 3 měsíce jako rok...tak držím palce ať se vše spraví :wink:

A jakpak se dnes máte????? Filda už chrupe, dneska jsme byli na dlouhé prochajdě, starám se teď o tchýŇky psa, tak jsme ho pořádně provětrali :slight_smile:
23. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky jen se zeptám nemáte některá zkušenosti se zavodněním těla??Jo a prosím už sem úplně zapomněla jak se baští nějaké ty bylinky jeřáb ptačí a kontryhel že bych opět něco zkusila .
Děkuji za radu :dizzy_face:
24. únor 2010 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všichni! teda, kdepak jste? já jsem den ode dne unavenější, takže v práci působím jako mrtvola. plánuju, že si vezmu aspoň jeden den volna a budu doma dospávat.

leni, ahojky! no to máš teda zase nepříjemnost. :frowning2: tak snad mudr příjde na to, čím to je. a kdyby cysta, tak ať se ji brzo zbavíš. ten jeřáb jsem nezkoušela, tak nevím. kontryhel jsem pila několik měsíců, ms jsem měla jako hodinky a čajík mi i chutnal, tak to určitě zkus. nebo ještě ten femmigard. a se zavodněním těla taky nemám zkušenost. i když teď v těhu si taková celá oteklá připadám.
a co malý šimůnek? :slight_smile: snad se dočkáme a taky budem mít jednoho doma. :wink:

vendy, tak to máš krásný starosti s domečkem. to by mě taky bavilo vymýšlet návrhy a zařízení! :slight_smile: my jsme v novostavbě a koupelna byla bohužel už hotová, když jsme byt kupovali, takže je v nic moc standardu. dlažba na podlaze byla fakt hnusná, tak aspoň tu jsme vyměnili a hned to trošku prokouklo. nábytek to taky vylepšil, tak už jsem celkem spokojená.
no a snaženíčko jste měli kolem valentýna, ne? tak třeba vám přinese štěstí! :wink:

jo a v pondělí jsme byli v kině na slavným Avataru 3D, no to jsem si zas dala! :confounded: tak strašnou hladinu hluku jsem snad ještě nezažila. měli to tak nahlas, že jsem byla naprosto zděšená, co to dělá s mrňousem. hlavně když tam bojovali, tak to byl příšernej řev. seděla jsem s břichem obaleným v kabátě, aby měl aspoň trošku izolaci, jedno ucho jsem si držela zacpaný, ale nakonec jsem stejně někdy po půlce odešla, protože malej pořád kopal a házel sebou. :angry: vylezla jsem ven a v uších mi hučelo ještě deset minut. nechápu, jak to mohli ostatní lidi vydržet. manža pak říkal, že mu ten zvuk taky vadil. zajímalo by mě, jestli to maj takhle ve všech kinech. :frowning2:
24. únor 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojík anaji a prosímtě už si nepamatuji jak se ten čajík pije,můžeš mi to oživit??děkuji
Budu vám moc držet palce a určo ste vybrali to nejhezčí jméno :wink:
24. únor 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo, tak to už si vzpomínám matně. myslím, že kontryhel je na růst děložní sliznice, takže se pije po skončení menstruace až do ovulace. pak už ne, protože může taky zapříčinit stahy dělohy a to by vypudilo případnýho mimíska.
24. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!! Tak mám dnes doma oba chlapi. Manžu skolila angína :unamused: Měl jí naposledy někdy v dětství..před dvěma dny mu vyrazil opar, byl asi oslabenej a bakterie ho dopadly :angry: Tak s Filípkem spinkaj, doufám, že to Filda taky nechytne.. Jinak nic nového, sníh vesele taje, jen to bahníčko na zahradě.. :sweat_smile: Ale je to fajn.

Leni: Já měla jen jeřáb v kapkách a kapala jsem ho celej cyklus, teď už na to kašlu, měla bych obrovskou spotřebu :sweat_smile: Kontryhel jsem nikdy nepila. A to zavodnění..no nevím, otékají ti nohy nebo jak se to projevuje? Nejlepší by asi bylo zajít k obvoďákovi na vyšetření, kterej by tě event. poslal dál..

Anaji: Teda to je hrozný s tím Avatarem :angry: To muselo úplně kazit dojem z filmu. Mně se to jinak líbilo moc a to jsme nebyli ani na 3D.. To je škoda.. :unamused: , ale pro mimíska jsi určitě udělala dobře :slight_smile:
To je škoda, že jste si do bytečku nemohli dát svojí dlažbu a tak.. Na druhou stranu, děti všechno zničí :grinning: , tak pak můžete renovovat :wink:
Snaženíčko bylo na Valentýna, ale vidím to bledě, nejsem pesimista, ale spíš realista, příznaky žádný, no uvidím..
24. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, v poslední době jsem nějaká marná, můj ranní rozjezd je už spíš dopolední, dokud se nenaobědvám,tak se mnou nic není a spala bych i ve stoje, ale to sluníčko a teplíčko mi aspoň dělá dobře na duši :dizzy_face:
Leni: jeřáb ptačí jsem kapala 3krát denně snad po 8 kapkách, a kontryhel pila jak píše anaji od MS do ovulky ( stíhala jsem jenom 0,5 litru nálevu denně naráz a to jsem vyluhovala asi dvě polévkové lžíce sypaného čaje)..určitě mi pomohl i s uhnízdění bobka po revizi a navíc mi i chutnal,takže ten ti doporučuju
Vendy: tak to oteplení manžela srazilo rovnou do postele,jo ? :unamused: ..já na angíny taky nikdy moc nebyla, ale přivezla jsem si nějakého koka z Egypta a ten číhá pokaždé,když jsem oslabená..takový nekonečný suvenýr.
Koupelna je super prostor pro kreaci, pokud to teda není panelákový rozměr..ty návrhy na míru jsou super, přiznám se,že jsem ještě nic takového nevyužila a asi mi v budoucnu nic jiného nezbyde s tou mojí prostorovou představivostí :sweat_smile:
Anaji: tak Avatar v Ostravě taky řval,ale dalo se to vydržet..podle mně to mají schválně,aby divák byl ještě víc vtažen do děje...no, u vás se to asi minulo účinkem. Já měla piškotku tehdy o 4 týdny menší,tak jí to tlumila plodovka a tuková vrstva na mém břichu, trošku mě pokopkala a pak si vychutnávala McFluryho poslaného přes pupečník :grinning:

Dneska se mi poprvé zdálo o porodu :slight_smile: ,holčičku jsem vyprdla ani nevím jak, byla podobná na manželovu mamku a mluvila, pořád jsem ji strkala k prsu ..no a manželovi se dneska taky zdálo, že naše 4 dny stará dcera chodila a říkala si o dezert po obědě....to by skoro chtělo nějakého vykladače snů :grinning:
24. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mám za sebou cukr test, celkem to bylo i k pití, akorát z toho 2hodinového sezení v čekarně mě pořádně rozbolel zadek,příští týden zavolám na výsledky..no,snad bude všechno OK.
Včera jsem objednala postýlku, takže další velký počin do výbavy. Převzala jsem balík s formovači bradavek a jsou to takové dva mega ufo taliře, měla jsem rozhodně jinou představu :sweat_smile: , ale hlavně když splní funkci. Taky jsem mrkla na youtube na videa porodu a tak rychle jsem manžela utíkat s pokoje ještě neviděla :grinning: :grinning: :grinning: , no já u toho vždycky začnu bulet dojetím.
Venku je konečně po tři dny sluníčko a pěkně to začíná vonět jarem, asi se půjdu o pauze projít ven....
25. únor 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Dneska je opravdu nádherně!! Půjdeme s Fildou na prochajdu :dizzy_face: Manža už je na tom líp, ale stejně leží a odpočívá :slight_smile:
Mouse: Tak to sis z Egypta teda přivezla pěknej dárek :unamused: Já jsem si přivezla Fildu :grinning: Manža zase dost trpí na opary,dopuje se vším možným, vždycky mu napíchám B12, ale stejně se mu to často vrací..
Ty sny o porodu jsou teda srandovní :grinning: Taky už jsem takhle několikrát rodila, naposledy dokonce dvojčata :grinning:
Jo a videa jsem na youtube taky sledovala, bavilo mě to, jen třeba v zahraničí mají kolikrát úplně jinej přístup k porodu, tak to nakonec s mou realitou nemělo moc společnýho :sweat_smile: Ale porod jsem měla krásnej :slight_smile:
25. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
teda my máme nějaké manko v konverzaci :confused: ..no, u mě nic nového..vyzvedla jsem autíčko z opravny, uklidila papouchovi a teď si dávám uherák a směs sýrů jako druhou večeři. Manžel šel na pivko,takže mám chvíli jen pro sebe a internet :sunglasses: .
Přeji hezký víkend a Vendy, myslím na tebe a držím palce :wink:
26. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Trošku nám to tady vázne, ale snad se zase rozjedeme :slight_smile: U nás taky nic nového. Manžovi je líp, tak jsem ráda, Filípek to naštěstí nechytnul :slight_smile: V neděli máme u nás ten dětský karneval, tak se těším :dizzy_face:

Mouse: Tak hezký pohodový večer :slight_smile: A vlastně celý víkend :wink: Se mnou to nevidím moc nadějně, mršule má přijít asi v úterý, tak uvidím.

Tak všem krásný víkend!!! :slight_smile:
26. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím po víkendu!!!!Víkendík jsme měli pěkný, ve znamení návštěv a karnevalu :grinning: Bylo to pěkný, Filda byl v dresu spokojenej a odnesl si hezký ceny z tomboly :slight_smile:
Špatnou zprávu mám taky...Hlásím 1DC :angry: , takže jedeme dál...Alespoň se mi tentokrát budou dobře počítat dny cyklu :stuck_out_tongue_closed_eyes: 17. jdu na gyndu, tak uvidíme...

A co u vás nového???? :slight_smile:
1. bře 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, také to nějak nestíhám, nejnovější a největší zpráva je asi to že čekáme CHLAPEČKA - KRYŠTUFKA :dizzy_face: je zdravý a máme šílenou radost, 354 g a 25cm:slight_smile: v albu mám fotky z utz, také máme video, tak se kocháme jak si tam krásně plave a cucá paleček :o)...jinak na mě jde panika že nemáme žádnou výbavičku, to je ale asi normální že :o)
Vendy to mě mrzí že zase 1DC :( a toho 17. stebou budou dělat co?
Co jinak u vás nového?
1. bře 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lev: Tak to je supeeer!!!!!! Moc gratuluju k chlapečkovi Kryštůvkovi!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
S tou výbavičkou buď v pohodě, je to fakt normální :grinning: :grinning: , každej stresuje, máš ještě čas :wink: :wink: :wink:

Na tý gyndě opravdu nevím, asi mi pak vezme hormonální profil, udělá UZ, toho 17 by zrovna měla být ovulka, tak snad bude něco vidět. Jinak nevím..
1. bře 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No budu držet palečky, no a když manža je v pořádku, tebe na nějaké vyšetření brát nebudou? Nějaké jako důkladnější?
1. bře 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lev: Ještě asi folikulometrie, ta mě asi nemine, ale třeba s invazivnějším vyšetřením jako např. laparoskopie apod., s tím bych ještě ráda počkala.
Navíc teď přemýšlím a tom, že mi v prosinci končí mateřská a budu možná muset nastoupit do nové práce a pak bychom museli těhu na nějakou dobu odložit... Třeba to ještě dopadne, ale nechci se na to spoléhat.
1. bře 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: Ahojky holky.
Tak dneškem oznámeno v práci a 3.3. jdu na krev, tak na mě myslete!! :wink:
Dneska mě tak pobolívá v podbříšku, no snad to bude ok!! :wink:
1. bře 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli: Držíme palce!! Pak dej vědět výsledek!!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak mě napadá, že Whiskey a marku už to mají za pár :slight_smile: zhruba za 14 dní ne??? :dizzy_face:
1. bře 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už tak brzy? Marku určitě ale Whiskey nevím...to to letí.... :sweat_smile:
2. bře 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak si tady povídám už skoro sama :sweat_smile: Kdepak se všechny touláte????? U nás nic nového, jen se cpu ibáčema, mrcha mi dává zabrat, ale jinak dobrý :slight_smile:
2. bře 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek