• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
Krásný sobotní večer holky! :slight_smile: Teda , tady se to dneska nějak rozjelo :slight_smile:
Vítám nové snažilky maminky Cairu a Venysku!!!! :slight_smile:
Zrovna jsem dala spát Filípka, byli jsme na dětském dnu kousek od nás, bylo to super, jen to počasí, ale měli jsme se kam schovat před deštěm. Manža dorazí za chcíli domů a večer slibuje tuleníčko, tak jsem zvědavá :grinning:

Marku: zítra testneš??? Opravdu bys tu těhu vlnu mohla odstartovat!!! :grinning:

Leni: teda ta ovulka, fakt nevim. telo si asi dělá co chce :unamused: Třeba proběhla a teplotky neodpovídají, už jsem taky viděla nějaké případy...

Caira: máš krásnou holčičku :wink: . Taky se děsím nevolností a jiných neduhů hlavně na začátku těhu. Taky jsem dost zvracela a bylo mi hodně zle... A teď k tomu ještě děcko doma... Já jsem do 20tt nemohla téměř jíst, už jsem si připadala jak anorektička..naštěstí se vše zlepšilo a druhá půlka těhu byla nádherná :slight_smile:

Jo a k těm znamením... Já jsem to neřešila nebo jsem spíš nad tím vůbec nepřemýšlela.. Filda je střelec, narozenej začátkem prosince. Je fakt, že teď, kdybych si mohla vybrat, tak bych brala jarní nebo letní mimi, protože Filda vůbec nespal, jen v kočáru a celou zimu jsem s ním prochodila venku, bylo to dost náročný..ve sněhu, vánici...a trošku depka, když byla brzy tma...samozřejmě jsem ale byla šťastná, že ho mám!!!!!!! :grinning: :grinning:

Cairo a Venysko: Máme založenou tabulku na tomto blogu, tak tam jukněte a kdyžtak pošlete Anaji info o vás a ona vás tam přidá :grinning: :grinning: http://kvetnovesnazilky.blog.cz/

Přeji všem krásný večer, nevím jestli ještě stihnu juknout nebo na mě manža dřív skočí :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse: tý jo, tak to jsi to pěkně schytala :wink: tady jen pršelo a dokonce svítilo sluníčko :slight_smile:
6. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás se ta smršť už konečně taky přehnala...kytky na balkoně leží, ale vypadají, že to nějak rozdýchají, mají každodení cvičák od Šimouše :grinning:
mouse: jsem též blíženec :slight_smile:
6. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dite uspesne chrni uz asi pul hodky tak mame ted s manzou veget a cucime na tv :slight_smile:

marku: zijeme v Reading coz je asi 40 mil severozapadne pod londynem - manza anglican :grinning: jen se klidne ptej, me to nevadi, ja jsem taky strasne zvedavej clovek a hned se vsechno snazim vyzvedet :slight_smile:

mouse: diky za privitani.

kupodivu mala mi temperamentem vubec rybu nepripomina, manza je beran, ja jsem byk a mala ma povahu po nas obou, je desne vesela, kazdeho udivuje, ze je neskutecne stastne dite ( je fakt, ze od mala byla hrozne pohodova a ani vpodstate nebrecela- snad jen pro pichani nausnic) ale ted uz je na ni znat i ta moje byci povaha, zacina byt pekny neposedny rarach, dokaze se docecla vzteknout kdyz neni po jejim, ale vzapeti se na cloveka vrhne a bude se rehtat...ja cetla jak ryby maji byt takove to klidne znameni a houby s octem :slight_smile: ale zase manza je beran a naopak je strasne klidny..takze proste asi to vazne zalezi na tom co to dite po kom zdedi :slight_smile:

jeste k tomu mereni BT, podle toho co jsem ja vycetla na "chytrem fertility friend" se musis snazit pred ovulaci a v den ovulace....rikaji tomu plodne okno, ze je to cca 6 dni kdyz do toho clovek musi "busit" hlava nehlava :slight_smile: takze to ma byt vpodstate kazdy den cca 5 dni pred ovulaci, v den ovulace a treba jeste den po...

my to tak delali kdyz jsme se snazili poprve, merila jsem si BT a zapisovala si to na fertilityfriend.com do tabulky a ted kdyz jsem na to zpetne koukala, tak jsme vpodstate snazilkovali kazdy den az do ovulace a pak obden do doby nez jsem objevila // :grinning: jsem si to chtela pojistit :slight_smile:

Takze ted to delame stejne, snazilkujeme se denne ( ja si puvodne myslela, ze denne se nema kvuli kvalite spermii, ale docetla jsem se tam, ze pokud se jedna o pary bez zdravotnich problemu tak se muze denne naprosto vpohode)
6. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda tady je nějak živo :slight_smile: to je fajn! Náš maďoch taky usnul :slight_smile:

Caira: to máš doma malýho andílka, vůbec se ti nedivím, že chcete druhé dítko celkem brzy po prvním. :slight_smile: :slight_smile: Náš Filda, to je dílo! Do roka dost brečel, je šikovnej, to jo, ale byl takovej morous. Po roce se to otočilo a je úžasnej!!!!! Stejně ale chceme druhý dítka! Bez dětí by byl život úplně prazdenej!!!!! Co říkáte? :slight_smile:
6. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No pane jo, taky píšu jak .... :grinning: :grinning: :grinning: ostuda hadr.. :grinning:
6. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy: u nas to bylo tezke akorat s uspavanim, malou jsem hooodne dlouho uspavala na ruce a jelikoz zacala brzo zoubkovat, v roce uz mela 16 zubu a kazdy zub znamenalo tyden az 2 breku a uspavani na ruce tak to byla docela pecka...jinak pres den je fakt zlata...teda ted uz je trosku opice zlobivka ale jinak porad vpohode, prochazka v kocarku to vzdycky "spravi" - mala jeste porad nechodi - teda jakz takz za jednu ruku uz se snazi, ale zatim spis jen doma lita okolo nabytku nebo s choditkem..ale hadam, ze az zacne litat poradne tak uz to tak jednoduche nebude :slight_smile:
6. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cairo: s tou frekvencí to bude příteli vyhovovat :grinning: , mám pocit že to malé bere sám jako výzvu, dneska před návštevou sám zasněně poznamenal,že jediné , co nám chybí je,aby po domě běhaly děti..tak to mě potěšilo a celkem se těším na nový měsíc...nový graf na fertility naskočil, teď vyvařuju kalíšek a půjdu se naložit do postele.
Přeji všem dobrou noc.
6. čer 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno kočky:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=377547&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
,TAK CO NA TO ŘÍKÁTE :dizzy_face: ??????? jsou to sice ještě bludičky, ale máme z nich mega radost...bohužel to nešlo lépe vyfotit...ve skutečnosti jsou o drobek tmavší.
7. čer 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jsou tam vidět i ty bludičky
7. čer 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé tak to jsi mi udělala obrovskou radost.....jupíííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. čer 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem si dělala včera ráno a nic tak nevím jestli je ještě brzy
7. čer 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbetka: a kolikátý jsi dc nebo dpo???
7. čer 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,Marku gratuluji k těhu,přeji ať čárečky sílí.Chci se zeptat,kdy jsi měla dostat MS,mám též pozitivní testy,ale čárečky nejsou ještě dost silné,tak třeba se má MS moc neliší od té tvé.
7. čer 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám 27dc a jsem 13dpo
7. čer 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha,tak to jsi tak o 5 dní méně než já.Určitě přijď za náma na společný termín-únor 2010 :grinning: ,budem se těšit.
7. čer 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
andy: děkuji moc za gratulaci,snad se bublinka udrží :dizzy_face:...máme velkou radost. menses jsem měla dostat asi v pátek :zipper_mouth: , ale ovulku jsem měla 27.5.,takže jsem nějaký 11 dpo...ty jsi na tom jak, jestli se smím ptát??kolik dní máš spoždění??
7. čer 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže je asi ještě brzy viď?
7. čer 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mari: a ty sis dělala test?
7. čer 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet: já jsem 30dc a 11dpo,ale tohle je individuální,některým maminkám, co jsem tak vysledovala z albíček,se ukázala první slabounká čárka až 14-15 dpo,podle toho,jak rychle se vajíčko uhnízdí, takže dokud ti nedošla menses, tak ještě není nic ztraceno :wink:
7. čer 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. čer 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..jen sem k vám nakoukla..alžběto jak se ti povedla udělat registrace na ten graf?mě to nešlo a pořád mi to řikalo že je tam error nebo co a že to nejde..
Holky a co to máte za zkraktu to dpo..?

Marku gratuluji...
7. čer 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
za zkratka znamená den po oplodnění

já se taky nemohla dostat na tu registraci, šla jsem několikrát podle návodu na www.merenibt.cz

párkrát to nešlo a pak to šlo.
Vyplnila jsem dotazník podle návodu, pak zkopírovala odkaz co mi přišel meilem a bylo to. Ale fakt je vše v návodu. Ale například jsem se nemohla dostat do toho anglického programu...
7. čer 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca: děkuji, dpo= den po ovulce
alzbet:tak křivka se drží, tak to je přeci dobré znamení :wink:
7. čer 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
alžbeto to jsem taky zkoušela..já teda zkoušela ten anglickej..asi 3 krát a nic
7. čer 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé já myslela že se to překládá na den po oplodnění, tenkrát mi to nějaká tak psala. Taky jsem se na to ptala a tak v tom případě mám jj 13den po ovulaci
7. čer 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky když jsem měla posl menses 13.5 dá už se testovat těhu?to asi ne co..já mám 35 denní cyklus cca
A může být 2 dny stejná teplota..mám 36.8..to se počítá spíš do vyšších teplot nebo těch nižžších?
7. čer 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbetko: tak ted jsem z toho i já jelen :sweat_smile: :fearful: , nejsem si teď jistá, jestli po ovulce, nebo po oplodnění, ale v podstatě to znamená oboje jedno :wink:
7. čer 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
alžběto ty si včera psala že si to měla naposled 19.5 vid..ty už ses testovala nebo ne?
7. čer 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla oplozovací den před ovulací ale je vlastně pravda že se oplodní až v den ovulace... teda to je zmatek
7. čer 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek