• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
Ahojky holky.
Tak už mám těhu průkajdu!! :dizzy_face:
8. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
u nás byl víkend taky fajn, oběd u našich se povedl,ulítávám teď na omáčkách :slight_smile: Teď do sebe láduju makový hřeben..je strašně dobrý,ráno se budím s hladem, takže mezi malováním obličeje stihnu jenom pidi mističku musli ( ale díky ní už chodím na záchod pravidelněji). Včera jsem měla žíznivou mánii, asi se zavodňuju,páč nevím,kde ten litr vypitý za půlhodinu zmizel.
Lev: postýlku ještě v albíku nemám, fotnu ji až bude načančaná ( teda výběr ložní sady je oříšek, kór když chci,aby každá část mantinelu byla libovolně přidělatelná..jak bude postel u zdi,tak chci jeden bok zateplit, a tím druhým bokem na malou vidět..dobrý je ten od Emitexu,ale našla jsem i jeden set na ebutiku. O té malé propustnosti matračky kokos/pohanka jsem taky slyšela..no čím dál víc špekuluji nad tou kombinací kokos/ molitan
Eli: gratulace k průkazce,už bylo na čase..za chvíli míříš na NT screening,že? Krásně ti to utíká :dizzy_face:
Vendy:mě čeká dámská jízda v dubnu, to budu asi ještě mobilní..příjde mi to doba,co jsme se neviděly a potřebuju trochu energie, sluníčko sice svítí,ale ten ledový vánek se směskou smogu mi náladu sráží. Manža se ti vrátí ze školení a bude po tobě toužit jako "poprvé" :grinning: ..to bude snažení jako řemen :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A jakou děláš výzdobu? Musím taky něco pořídit, u nás to jsou leda tak malované vejce o Velikonocích, ale možná někde zakoupím hyacint či primulku, ať se oko potěší barvami.
9. bře 2010 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse: Jj, jdeme příští týden ve čtvrtek! letí to jak blázen!
Snad bude všechno ok!
9. bře 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojec holčiny!
tak koukám, že už se připravujete na jaro! ale zima dnes a včera spíš opět připomíná leden. :confounded:
já si tady ve výtvarných potřebách vyhlídla věnec na dveře. akorát si ho budu muset nějak nazdobit, tak snad se mi to povede. na takový práce nemám moc fantazii, ale zas žádnej už z hotových věnců, který občas zahlídnu v květinářství se mi nelíbí. přijdou mi takový moc přeplácaný. jinak to taky vidím maximálně na mini vajíčko na špejli zapíchlý v květináči. :slight_smile:
u nás byly na víkend dvě moje kámošky, jedna s roční holčičkou. takže bylo veselo. no když vidím, co takový dítě všechno vyvádí, jak bouchala ovladačem o náš skleněný stůl, nebo pořád něčím mlatila o plovoučku (a to je ještě hodný dítě), tak si řikám, že náš byt je teda pro malý děti naprosto neprakticky zařízenej. :sweat_smile:

elí, tak to gratuluju k těhu průkajdě. to už jsi zasloužilá těhule! :grinning:

vendy, vidíš, aspoň nějaká výhoda netěhu - můžeš pít co hrdlo ráčí! :slight_smile: mně teda vínečko docela chybí. teda ale včera zhřešila - měli jsme firemní oslavu MDŽ, tak jsem tam vyžahla skleničku šáňa na přípitek. to bylo! :zipper_mouth: :slight_smile:

mouse, taky asi půjdem do toho kokosu molitan. minimálně to praní povlaku je potřeba a s tou pohankou by to asi fakt moc nešlo.
no a já taky teď hodně piju a je fakt, že na záchod nijak zvlášť nechodím. tak že by všechny ty kila nahoře byla vlastně jen voda? :dizzy_face:

lev, a vám ta postýlka ještě nepřišla? jaký mají dodací lhůty? my jsme ji pořád ještě ani neobjednali.
9. bře 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!! Dnes jsem se celý den nedostala, protože nám nešel net :unamused: Manža jel na trénink, vařím na zítra a jsem donucená poslouchat a dívat se na DVD Maxim Turbulenc, protože se to Fildovi hrozně líbí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Eli: Gratuluju k průkajdě!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Mouse: To pití jsem měla taky, je to i zvýšenou spotřebou cukru v organismu :slight_smile: No jo, ten mantinel je asi oříšek sehnat, pokud je postýlka u zdi, tak jde chladno. Filda má taky postel u zdi a objednávala jsem mu kapsář za postel, super věc a dobře to vypadá :slight_smile: Výzdobu si dávám hlavně do oken, takový ty závěsný kytky, pak jarní ubrus na stůl a koupila jsem si v květináči petrklíče a narcisy.. :slight_smile: Velikonoční věnec už taky brzy pověsím a budeme mít za 14 dní s ženskýma z vesnice malování vajec v sále místní hospody :grinning:

Anaji: Teda firemní oslava MDŽ, to máte fajn :grinning: :slight_smile: S tím bordelem doma to je ještě horší než popisuješ :grinning: , spousta věcí zničena, spousta vybavení je ve výšce, zrovna včera mi Filda obušil dřevěným kladívkem zeď :angry: :slight_smile: :sweat_smile: . Ještě, že mám vidinu stěhování a nového nábytku :slight_smile:

Těhulky a co kočárky? Už máte vybráno???? :slight_smile:
9. bře 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Eli gratuluju.
Mouse takže musli pomáhá jo?
Anaji objednala jsem to už před třemi týdny, jenže měnili shop a ted zas čekají až to dodá dodavetel no začínám být netrpelivá, snad to brzy už přijde. Dneska jsem objednala kosmetiku od Manufactury toho krtečka :o) no a těším se na veletrh na kočárky a snad i nějaké oblečky nakoupím.
Jinak také kokos molitan to u nás jistí. Postýlku z ebutiku jak mám v albu, snad bude dobrá vypadá pěkně.
Jaké kupujete chůvy a monitory dechu? já chci ten angel care co mám v albu ale stojí 3700 no stejně když koupím oboje zvlášt vyjde mi to steně...
u nás jednoznačně Casualplay S4, snad dají na veletrhu nějakou slevu :wink:
9. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsme přijeli akorát z nemocnice, začala jsem krvácet. Ale naštěstí mi doktor řekl, že jak se posouvá placenta, tak se to někdy stává.
Jinak podle prcka jsem 12tt+2 a měříme 51mm :wink: :dizzy_face: Už jsme veliký! Doktor ho málem nezměřil hýbal se jak blázen ! :dizzy_face: :grinning:
9. bře 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
teda Eli, ty nám dáváš, ale věřím,že pro tebe jsou to větší nervy..no tem první trimestr je na palici, ale hlavně,že mimís si v pohodě plave a roste :dizzy_face:
Mrkla jsem do albíčka Marku ( ještě nic) a Whiskey ( tak 2v1), už to mají vážně na spadnutí , až cítím to napětí ve vzduchu.. :wink:
Já su dneska nějaká vysmátá, ráno jsem sotva rozlepila oči, dopoledne nám v práci nešly PC, samá pohroma a já si zvesela plním pupek obědem.
Jo,novinka z mé strany je v tom,že jsme už vybrali jméno pro princeznu,ale domluvili jsme se,že pro okolí necháme alepoň tuto informaci jako překvapení :sunglasses:
Lev: chůvičku asi koupím novou od Aventu ( řada 530 nebo tak nějak), četla jsem na ni dobré recenze, no a s monitorem dechu nevím, ten si možná půjčím od kámošky.
10. bře 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky!
vendy, tý jo, tak to mě ani nestraš! já si furt říkám, že naše dítě bude určitě hodný a nic nám rozbíjet nebude! :sweat_smile: naivka, že? :grinning: ale ďyť já si nepamatuju, že bych v dětství něco soustavně ničila a zničila třeba nábytek. to mám fakt tak špatnou paměť? asi jo. :slight_smile: tak konečně mám pocit, že jsme ten byt tak nějak zařídili a za chvíli zas bude po tom, jo? :fearful: ty se máš, vy půjdete aspoň brzo do novýho. no ale co pak zas to druhý děťátko, že?
kočárek já pořád nevím. tento víkend je tady konečně veletrh Pro dítě, tak taky doufám, že tam bude hodně kočárků vystavených a konečně si vyberem.

lev, monitor dechu my máme ten českej - Nanny. a chuvičky si budu kupovat od kolegyně z práce po jejich dětech. ani jsem je nechtěla, ale když mi to nabídla za symbolickou cenu, tak to vezmu.

elí, tak to jste zas měli večer. to je mi líto, že máš pořád nějaký problémy. ještěže už se ti blíží aspoň ten druhej trimestr! to už bude dobrý! :wink:

mouse, tak ty to jméno budeš tajit i před náma?? no ty jsi ale! tak nám řekni aspoň ty finálový kandidáty! :slight_smile:
no jo, marku a whiskey už musí být na rozsypání! tak to je jdu taky omrknout! :grinning:
10. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji: Už se těším do druhého trimu, ještě pár dnů :wink:
10. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak ten můj drak konečně usnul :slight_smile: , dneska mi z něj jde hlava kolem :sweat_smile: Manža odfrčel na školení, tak jsme do pátku sami.

Eli:To jsou teda nervy.. Hlavně, že jste v pořádku!! :wink: :wink:

Anaji: Samozřejmě, že budeš mít nejhodnější dítě :grinning: :grinning: :grinning: Neboj, on se člověk přizpůsobí všemu, ikdyž obrátěj dům vzhůru nohama :grinning: , stejně jsou to naše zlatíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mouse: Na jméno jsem teda zvědavá :dizzy_face: Jé tu dobrou náladu úplně závidím, já mám dneska "den blbec" :sweat_smile: . Musím se jít rozveselit na MMB :grinning:

Lev: Tak si veletrh hezky užijte a ať vše pořídíte, hlavně kočárek za super cenu :wink: Já jsem měla chůvičky Philips a monitor jsem neměla, tak nemohu radit :sweat_smile:
10. bře 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, tak moje nálada klesla poté,co jsem ,já blbec, stoupla ve čtyři odpoledne na váhu..ta ukazovala 69 kilo :astonished: , no vzhledem k tomu,co ve mně dneska skončilo to beru s rezervou,ale nachvíli mě zamrazilo.Těhu kaťata mám furt 38 a jak jsem je upravila na začátku,tak je nosím furt..no to musí být ta voda, jsem prostě houba :sunglasses:. Jinak mi došla přebalovací podložka, zkusím ju vyfotit na postýlce a mrsknout do albíčka,ať máte představu. Jo a jména budu tajit jako Mata-hari, žádné náznaky..s takovým přístupem bych zaručeně vyměkla a krom toho jsme se k užšímu výběru ani nedostali,manžel prostě řekl a já souhlasila a seznam s dvaceti jmény letěl do koše.

Vendy: tak doufám,že na MMB narazíš na něco s prudce terapeutickým účinkem :slight_smile: , mě to nakupování nějak přešlo,asi že už 80% všeho mám, zvažuju akorát v pátek dovču, abych obhlídla kočáry...jak jsem dneska přečetla na netu,že mrznout bude do Velikonoc,tak se moje trajdací plány proměnily na polehávání na gauči :slight_smile:

Anaji: já jsem byla taky hodné dítko, jediné co jsem měla na svědomí je vylízaný důlek ve stěně a malůvky na téže stěně , ovšem k mé omluvě musím uvést,že se jednalo o prostor pod stolem přiřaženým ke zdi,který se odstrkoval jenom při zřídkých návštevách prarodičů. Podle mně je to o výchově, některý rodič dítě hlídá a usměrňuje a některý ho nechá volně " se rozvíjet"...bude těžké najít kompromis, ale podle mně je to hodně o zapojení se rodiče, který musí vymyslet alternativu k destruktivnímu chování.
10. bře 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všichni! taky u vás máte sníh? tady nasněžilo snad tak 5 cm. :fearful: to už je teda otrava! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vendy, tak co jsi pořídila na MMB? já se tam včera taky rozveselovala. :slight_smile: objednala jsem takovou soupravičku kabátko-mikinku s kapucku, k tomu do barvy polodupky a čepičku. aby jsme měli taky nějaký kompletek, jinak máme všechno tak nějak "co pes to jiná ves" :grinning:

mouse, ty máš 69 kilo a hrozíš se?? :slight_smile: já začínala na jen o chlup menší váze už před těhu! :unamused: takže moje současná váha už se řítí k 80 a to je teprv šok stoupnout na tu mršku digitální! :frowning2: nejvíc mě děsí, že hned po porodu bude začínát léto, tudíž ty rozměry nijak neutajím a na prochajdy budu jezdit jako slůně tlačící kočárek. :cry:
já taky byla takový spořádaný dítě. ale myslím, že někdy i přes všechny předsevzetí prostě už nemáš sílu to mrně pořád napomínat a usměrňovat a asi časem hodně otupíš. ale určitě záleží na tom prckovi, je to kus od kusu. :slight_smile: doufám, že ten náš bude po nás, manža byl v dětství taky prej spíš klidnější stydlín. vlastně i teď v břiše mi přijde ten náš prďola celkem klidnej. sice se hejbe skoro pořád, ale jak některý holky popisujou, že je mimís kope do žeber a do močáku, tak to já zatím vůbec neznám. tak třeba se z toho už dá soudit o temperamentu. :grinning:
11. bře 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!! Tak u nás dneska den o 100% lepší, než včera, naštěstí :sweat_smile: Filda měl na zpívání povídavou a všechno komentoval a vyprávěl tetě učitelce historky ze života :grinning: Jinak jsem včera Fildovi objednala alespoň nexťáckou mikču do komletu ke kalhotám a čepici :dizzy_face:

Mouse: Váhy se nemusíš děsit, ono to po porodu jde dolů skoro samo(teda mně to šlo samo úplně, až jsem se divila :slight_smile: ) Jo a olízanou stěnu u postele jsem měla taky :grinning:

Anaji: Já jsem taky prý byla hodný dítko :sweat_smile: Filda je jinak hodnej, ale dostává se do vzdorovacího období, kdy chce všechno dělat sám a vždycky přesně to, co chci aby nedělal :sweat_smile: a chce to mít hodně pevný nervy :sunglasses: a jak píše Mouse trochu je usměnovat a vymýšlet různé fígle jak na ně :grinning: Taky už je hrozně znát ta dlouhá zima, Filda už by se potřebovat vylítat venku na hřišti a byl by jako beránek :grinning:
U vás je sníh? :confused: U nás je dneska hezky, +5st. :slight_smile:
11. bře 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, a mouse kolik máš nahoře kg? Já se takhle dneska zděsila v poradně blížím se 80 také, prý je to ale v pohodě, když vezmu úbytek v prvním trim. tak mám tak 6kg nahoře, ale to je strašné!!!! takže nás slůnat tlačících kočárek bude více, To ty jsi anaji aspon 31tt co mám říkat já :o)
Ceká mě ta cukrovka ach jo:( snad jí mít nebudeme, ale tolik sladkého co ted jsem v životě nesnědla :o)
11. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mám vás všechny pozdravovat od marku. včera jsem ji psala, protože se mi moc zalíbil kočík v jejím albíčku, tak jsem chtěla vědět co je to za značku - tak je to Teutonia. :slight_smile: ale jsou na něj teda šílený čekací doby! no a marku jde zítra na vyvolání, protože má nějaký problémy. tak snad to bude mít brzo za sebou a Kubík bude na světě!

vendy, tak u vás na severu v podhůří nesněží a tady na jižní moravě jo? no to je tada bláznivý počasí! tady sněží od rána skoro pořád. ale je nad 0, tak to taje a na chodníku už jsou slušný břečky. :unamused:
no a s těma dětma to musí mít člověk asi nervy ze železa! to jsem na sebe teda zvědavá! :slight_smile: ty můžeš aspoň toho vašeho tygříka vypustit na zahradu! to já s ním budu muset chodit pořád ven na hřiště a tak.

já mám zítra dovču a jdem na ten dětskej veletrh! to jsem fááákt zvědavá, jestli tam něco pořídíme!
a pak už jen 2 týdny v práci! :fearful:
11. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lev! no dyť jo, mouse, taková modelka a děsí se! :slight_smile: když si řeknu, že mám prakticky 80 kilo (naposled jsem se vážila skoro před 2 týdnama, takže to šlo určitě zas nahoru), tak mi to přijde fakt šílený!!! to je váha, na kterou jsem se teda nechtěla nikdy dostat! no a do porodu ji určitě ještě překročím. a to už si pak budu říkat, že mi táhne na 90 kilo. no mě klepne!!! :angry: :cry:
cukrovky jsem se taky bála, protože si každý den dávám něco sladkýho. ale prej to na tom nezáleží, když je tělo v pořádku a dostatečně produkuje inzulín. no a před tím testem jsem se snažila asi tak 2 dny ovládnout a nic si nedat, ale myslím, že jsem to stejnak nevydržela! :sweat_smile:
a kdy jdeš na cukrovku?
11. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem právě objednala krásnej kabátek na MMB pro neteřinku, která bude mít za týden 1 rok :dizzy_face: Doufám, že dorazí včas :wink:

Anaji: Tý jo, zrovna jsem taky včera psala Marku :grinning: Budeme jí držet na zítra palce!!!! Ten její kočík je moc hezkej!!
Ten veletrh si hezky užijte, určitě to bude super, hned bych taky někam šla :dizzy_face:

A s tou váhou se nestresujte :slight_smile: , ono se to stejně moc nedá ovlivnit :wink: Alespoň do porodu :slight_smile: ale pak jdou kilečka dolů sami :wink:

Lev: Kdypak jdeš na cukrovku?
11. bře 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky,tak zítra taky dovolenkuju,omrknem pro změnu kamenné obchody s dětským zbožím a pak navštívíme mnaželovu babi,ať můžem o víkendu být zalezlí. U nás teda od oběda sněžilo, naštěstí zima už taková nebyla anebo je to těmi návaly horka,kterými v současné době trpím.
Váha mě vždycky spolehlivě na pár minut vyděsí, ale naštěstí si to za moment zdůvodním ...jsem takový alibista,no :grinning:. Dneska pro změnu piju méně a na záchod chodím s plnou nádrží,takže ta cirkulace vody dělá své. Nejhorší je ten rytmus stravování,který jsem si teď nastavila ; ráno musli, po příchodu do práce nějaké sladké pečivo, na oběd číňan ( už mě tam berou jako štamgasta a jeden z těch obsluhujících si mě asi oblíbil, neboť mi pokaždé dá větší porci a dneska jsem jako bonus dostala exotické pitíčko v plechovce :slight_smile: )
Lev: tuším ,že do dvou týdnů budu na 10kilech navrch,ale já stabilně přibírám co dvě kila za 4 týdny..v tvém týdnu jsem vážila asi tolik jako ty a doktor nic neřeknul, já teda i opticky vypadám podle okolí furt stejně ( teda kromě pupa)...jenom manža si do mně tuhle rýpnul,že mi porostl zadek a spustil ve mně červíka..no,vrátila jsem mu to poukazem na jeho rostoucí pupek :grinning:

Vendy:

Anaji: držím palce při lovu na veletrhu a budu se těšit na podrobnosti, v albíčku marku jsem četla,že ji prďola masíruje orgány, tak snad se ji uleví a hlavně se ji narodí krásný a zdravý chlapeček

Vendy: tak snad se ti podaří Fildu utahat do příjezdu manžela,ať máte zelenou pro snaženíčko :wink:
11. bře 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
no ta váha věčné téma, já taky každý den poslouchám jak mi to bříško strašně vyrostlo :o) no naštěstí mi bývalé kolegyně co jsem fakt dlouho neviděla řekly že mám jen bříško, tak to potěšilo .o) ale ty kila to nesmaže že :o)
Také jsem ted koukala na Marku do albíčka, tak na ní myslím, ale bude mít brzy Kubíčka u sebe :o)
Na cukr jdu příští úterý tak se budu také trošku krotit, povídám dr. jak se ted krmím sladkým a ona že z toho přibírám, ale je to tak že mám max 2 kousky něčeho sladkého denně, ale do 4měsíce a nikdy před tím jsem sladké nejedla, tka je to pro mě šok, ale před tou curkovkou to budu muset opravedu omezit!
Jé Anaji držím palce na veletrhu nás čeká ten pražský příští sobotu, to tam asi padneme :o)v tom množství lidí.
Mouse ty si teda užíváš, já bych tam šla také ale moc k nim už nemám důveru pořád řeším co to maso je zač :sweat_smile:
12. bře 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný pátek všem!! :slight_smile: Dnes mám dobrou náladu, ikdyž je venku opravdu hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Manža už dorazil domů a odpočívá na gauči :slight_smile: Dnes mi přišla mikča pro Fildu, mám z ní radost, hodila jsem foto do albíčka :slight_smile: Držím palce Marku, ikdyž už má třeba Kubíčka u sebe :dizzy_face: Zítra jedeme k našim, manža má turnaj ve fotbale od práce a já se chci podívat do Hornbachu a nakoupit si nějaký kytky do truhlíků a do skalky :slight_smile:

Tak přeji všem krásný víkend plný pohody!!! :slight_smile:
12. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme se vrátili z naší spanilé jízdy po mimi obchodech a byli jsme úspěšní, sice až na poslední pokus,ale stálo to zato :dizzy_face: ..už máme koupený kočár a je to zrovna ta Inglesina magnum z kolekce 2009 v modré barvě,kterou jsem chtěla a nemohla přes net sehnat, jsem spokojená jako blecha, manžel mi to schválil,ačkoliv slečna v obchodě tvrdila,že to je na říjnová mimina a pak že budu muset koupit sporťák, ale bylo to mladé střevo,takže víc dám na zkušenosti mamin tady z koníka. S kočárkem jsem projela celou prodejnu a u každého jiného kočárku se zastavila a porovnávala korbičky :slight_smile: ..jediný srovnatelný byl Dorjan,ten měl i aretační kolečka a jezdil hladce,ale zase nepružil...než jsme šli k pokladně,tak nás zaujalo polohovací lehátko,oranžové s motivem včelky a zrovna ve slevě..no,platební karta se mi orosila v peněžence :sweat_smile: ,ale dali mi slevu na tašku na rukojeť a hlavně jsem ráda,že ten kamenný obchod je v případě reklamací relativně po ruce. Až se s těma novotama dostatečně pokochám, tak je hodím do albíčka.

Vendy: můj manžel momentálně taky leží na gauči a snaží se spát, bohužel papouch se rozhodl procvičovat slovník a tak mu do uspávacího zvuku televize neúnavně kecá resp.pobrukuje si náznaky slov.Ta mikča ti přišla mega rychle, hned ji jdu omrknout. Mě čeká nákup muškátů a už se na to těším jako malé dítě, chci letos nakoupit i jiné barvy, jelikož doposud jsem to uchovávala přes zimu a řízkovala a letos jsem je vážně zanedbala nebo spíš přizabila :sweat_smile:

Lev: ty výsledky cukrovky myslím teď už dopředu neovlivníš, to mají na svědomí těhu hormony, takže pokud ji máš,tak po vypití toho roztoku se ti to projeví v hladině cukru tak jako tak , i když budeš před tím držet cukr od úst. A doktorka má recht,cukr jde do faldíků, já před rokem držela nízkosacharidovou dietu a špeky mizely rychle a nadlouho...takže pokud při kojení nezhubnu,tak vypustím potraviny s vysokým glykemickým indexem a tajle bude zpátky ( to je to,čím se uklidňuji,když slézám z váhy) Pokud jde o číňany, tak si taky vybírám jen ta osvědčená místa, třeba ke stánku bych nešla. No ,ale oni vesměs vaří z kuřecího a to si myslím poznám a kdyby to byla kočka,tak pokud to nevím,tak mě to nepálí
12. bře 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy: ty fotky jsou super, v těch nových hadřících je Fífa úžasně sladěný..bude dělat parádu a lámat holkám srdíčka a jestli ne teď ,tak za pár let určitě..v tom dresu Slávie je sekáč..no, Beckham hadra :wink:
12. bře 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! přeju všem krásnou nedělí!
já zas sedím na netu a špekuluju o postýlce. jsem tak nerozhodná, že pořád nemůžu vykoumat, jestli bude lepší ten šuplík nebo stahovací bočnice... :unamused:
no páteční veletrh teda nic moc. bylo tam hafo lidí, samá mamina s kočárkem, takže nebylo k hnutí. vlastně jsme tam jeli hlavně kvůli kočárku, no a z kočárků tam nebylo nic co bysme ještě neviděli, ani lepší ceny, takže kočárek stále nemáme. :frowning2:
zato pak jsme vyrazili do jednoho mimi obchůdku a tam zrovna měli zlevněný vaničky na 126 Kč! tak jsem si je tam tak prohlížela, která barva asi bude nejlepší, vybrala jsem takovou lila, která by se nám krásně hodila do koupelny, pak jsem kousek poodešla vedle k lehátkám, no a v tom se k těm vaničkám přihnal chlap, rychle vytáhl tu fialovou a hnal se s ní k pultu. viděl jak lapám po dechu, tak říká, tu fialovu jsem chtěl já, už jsem tady půl hodiny a před tím mi paní vyfoukla žlutou. tak jsem jen cosi zaprotestovala, ale pan se viditelně vaničky nechtěl vzdát, takže jsem se ji vzdala já, stará bačkora. no ale pěkně mě naštval. to mě teda nenapadlo, že mám za zády chlápka, kterej si brousí zuby zrovna na tu co já. :frowning2: no a po příjezdu domů, koukám co u koho novýho v albíčku a lev tam má zrovna tu lila vaničku i se stejným obrázkem!!! :grinning: lev, kde jsi ji sehnala? už nechci jinou!!! :grinning:

mouse, zato vy jste byli teda úspěšný! se máš, že už máš rozhodnuto. tak kočík určitě taky nafoť! postýlka krásná! bytelná!

vendy, taky jsem koukala na Filípka! opravdu fešák! krásný obleček i čepička! to je od tý paní z mmb jak jsi psala,že to háčkuje přímo k oblečení?
14. bře 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!! Tak je zasevíkend za námi :unamused: , škoda počasí opět hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak jsme si to docela užili, hlavně sobotu, kdy jsme byli u našich :slight_smile: Mám nakoupené muškáty, dárek pro neteřinku a ještě drobnosti pro Filípka jako křídy na malování, konvičku na zalévání a vyšší plastovou stoličku k umyvadlu a na záchod :slight_smile:
Tenhle pátek mám jít na tu gyndu, tak jsem zvědavá. V úterý jedu na seminář sbírat kredity(ty musí sbírat každá zdr. sestra).
Anaji: Tak veletrh nic moc? :unamused: To je škoda.. Story s vaničkou je teda něco! :angry: To bych byla taky naštvaná :angry: Určitě na tebe někde čeká ještě lepší :wink: Na kočárek už bude nejvyšší čas viď? :slight_smile: Máš už nějakého horkého favorita?
jo jo, ta čepička filípka je od té paní z MMB :slight_smile: , má ještě jednu, ta je teda hezčí :grinning:

Mouse: Dívala jsem se na postýlku a vypadá opravdu moc krásně! :dizzy_face: A gratuluju ke koupi kočárku :dizzy_face: :dizzy_face: To byla věc, ze které jsem měla největší radost :slight_smile: . A lehátko je super věcička, tu jsem si nemohla vynachválit :dizzy_face:
A ta mikča z MMB mi přišla za 2 dyn, takže super obchůdek :slight_smile:

Tak holky dobrou, pro nás doma ještě večer nekončí :dizzy_face: :dizzy_face: :sunglasses:
14. bře 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,zdravím do nového týdne..u nás začal aprílově hroznou ranní chumelenicí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale teď už to opět taje pod paprsky sluníčka. V noci jsem toho moc nenaspala, jdou na mně návaly a malá mě požduchuje a když už usnu,tak se pak probudím na zádech vycapená jako žába, tak si vzpomenu,že bych takhle chrápat už neměla, kvůli tomu utlačování duté žíly :confused:

Vendy: tak doufám, že u vás noc byla dlouhá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Muškátky jsi mě navnadila, já furt chodím křísit pohledem ty svoje zdechlinky..no dva truhlíky snad přežily,tak je zkusím zmnožit a zbytek dokoupím. Na příští víkend si asi naplánuju přepadnout zahradnictví, je to okrasná školka a mají tam větší výběr než hypermarketech. S kočárem si furt hraju, popojíždím sem a tam,mačkám páčky..no, úchylačka :grinning:

Anaji: tak to jsi měla adrenalinový zážitek, já byla snad na jednom veletrhu a strašně mě odradila ty davová psychóza, no a pán se choval teda ukázkově asertivně, přopomíná mi to situaci,kdy stojím u regálu a vybírám a v mžiku je u mně zástup důchodců a tlačí se na mně ,aby viděli na co koukám a jestli to nechtějí náhodou taky :slight_smile: ..ale nezoufej, určitě to byl osud a ty natrefíš zachvíli na ještě víc čupr vaničku :wink:. S postýlkou je to dumání, ta naše je bytelnice, ale polohování nízko a stahování symbolické...to už bych fakt radši volila ten úložný šuplík na mimi věci..jak budeme přestavovat nábytek,tak hned budem o jednu komodu=úložný prostor chudší :unamused:
15. bře 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mouse no s těma sladkostma to bude pravda, já to nikdy nejedla až ted a to váha pěkně letí :sweat_smile:
Anaji já mám tu vaničku z brms. zkusím najít tu dodavatelku a poslala bych ti link, je fakt krásná!
My napořizovali nějaké oblečky, mám je v albu tak sjem spokojená :o)
S tím veletrhem mě neděs, my se chystáme v pátek také na kočárky, takže žádné slevy jo???
15. bře 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji tak na mimáči jsem ji nenašla ale má tuten shop
http://www.rajpromimi.cz/katalog.php?strana=2&kategorie=43846
a vaničku má, nevím už za kolik jsem jí kupovala já na mmb ale asi za stejnou cenu
15. bře 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Já mám dneska totální kolotoč!! Asi mám nízký tlak :confounded:
Jinak teď si dávám krupicovou kaši na kterou jsem dostala strašnou chuť! :wink:
Jinak na tem veletrh se chystáme tak, ale ve čtvrtek po gennetu! Jdeme na ten UTZ a mám trošku strach!
Holky já mám dneska šílený výtok... Ale snad je to normální!
15. bře 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! U nás dnes nic nového, je mně zarazila jedna věc :confused: Dnes jsem 15DC (krásně se mi ti počítá, když MS přišla prvního :slight_smile: ) a tento měsíc jsem se zase dala na měření BT. Jenže teplotka mi pořád nějak skáče a podle množství a konzistence hlenu se mi zdá, že už asi ovulka proběhla(jestli proběhla). Dneska mi vyskočila z 36,7 na 36,9, a v sobotu byla 36,6. Míň jsem zatím neměla. Normálně jsem jí mívala tak 17DC, ale teďjsem nějaká zmatená :sweat_smile:
No budu pořád měřit a buď se to rozlousnkne nebo to bude anovulák... Jsem zvědavá na páteční prohlídce.

Mouse: Já si muškáty dávám každý rok, ale na řízkování jsem si zatím netroufla :sweat_smile: Ani nemám moc prostoru pro skladování. Jsem ráda, že manžovi do dílny šoupnu přes zimu truhlíky a poměrně vzrostlý oleandr a mám útrum :sweat_smile:

Anaji: S tou postýlkou bych šla asi spíš do toho šuplíku. Sama jsem měla stahovací bočnici a až tolik jsem jí nevyužila. A pak mě štvalo, že když byl Filda větší a už by si sám mohl vylézt z postýlky, tak kručel, že mu to přes postranici nejde..zlaté vyndavací 2 tyčky :slight_smile:

Elisko: S tím výtokem je to myslím normální, pokud je bezbarvý.. :slight_smile:
15. bře 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek