• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
Hezký večer všem! Tak jsem se nemýlila a mršule si to ke mně právě přikráčela :angry: :cry: A to jsem jí čekala(nebo spíš nečekala) až ve středu.... Takže jedem dál...
29. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy tak to mě mrzí s mrchou...a máte už nějaké plány co dál u dr. a tak?
Potřebuju rady ohledně matrací řeším jaký je rozdíl mezi
http://www.detskydesign.cz/product_info.php?cPath=59&products_id=1784
a
http://www.detskydesign.cz/product_info.php?cPath=59&products_id=1788
pěnová je molitan? a vláknová? chtěla jsem ten kokos a molitan ale v tutom rozměru je nedelají a na míru by to asi vyšlo dráž než tuty, jen by mě zajímalo jestli jsou kvalitní nebo jen drahé...nemáte o tom něco načteno? Díky moc.
Jinak postýlka včera sestavena je boží, ale fakt veliká:slight_smile: a nevýhoda kombinace šuplíku a houpadla, ten šuplík tu postýlku naklání, ale to vyvážíme...
Dneska jdu konečně na kontrolu k obvodákovi, prý do 20tt tak jdu ve 26tt .o)
30. bře 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy: sakra,sakra,sakra... :frowning2:

Lev: rozdíl mezi těma matracema v odkazech neznám, ale obě dvě jsou molitanové..no,není molitan jako molitan a tyhle jsou ortopedické,tak možná nebudou ani moc měkké= kompromis ke kokosu a nebudete muset řešit vypňování prostoru u matrace jiného rozměru než je postýlka.
Na kontrole u obvoďačky jsem taky ještě nebyla a gyndoktor ani neceknul, ale možná to ještě napravím a zajdu tam ,až půjdu pustit žilou. Koneckonců vážné zdr.problémy jsem nikdy neměla a nemám, tak jsem v klidu. Navíc moje obvodní je vykecávací a představa,jak tam tvrdnu mě mírně děsí. To zubař byl jiné kafe, u něho jsem nebyla dobré dva roky. No, zachvílí abych začla shánět pediatra.

Dneska jsem na oběd zkusila novinku wrap od KFC a nic moc teda, zlatý twister, kde je aspoň víc masa..no,pokud se nezkazí počasí,tak dneska snad opečeme i buřty :slight_smile:
V DM drogerce jsem udělala nájezd na plenky do porodnice, chmátla jsem po Babylove, když mi z diskuzí přišlo,že čím "lepší" značka,tím větší "s....čka".Manžel mi včera významně oznámil,že bych se měla začít připravovat, což mi přišlo legrační,když už mám 90% nachystáno a chybí jen to naskládat do tašky...co bychom si bez těch chlapů počaly ,že :sunglasses: :grinning:
30. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak mrcha se rozjela na plné obrátky a Ibáč to jistí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem jinak v pohodě, rozhodně mi je líp než včera :sweat_smile: Zítra se chystám na další seminář, tak mi Filípka bude hlídat mamka. jedu tam už ráno a je to do odpoledne. Pořádá ho klinika, kde jsem pracovala, takže spousta známích lidí, jdu tam s kolegyní a kamarádkou, která je taky na mateřský :slight_smile: Už slyším ty dotazy naší vrchní, jestli se vrátím atd.. :sweat_smile:

Lev: Já myslím, že ta první je taková ta tvrdší pěna (píšou polyuretan), klasickej molitan to určitě není. Já se v tom jinak taky moc nevyznám. Ta druhá vypadá fajn, jen ta cena.. :sweat_smile: Kvalitní matraci to určitě chce, ale když vidím, jak to uteče a mrňous bude mít klasickou velkou postel, tak bych za ní 2 tis. asi nedala. Ale to je jen můj názor :slight_smile: :wink:
Jinak ve čtvrtek jdu na hormonální profil a pak se uvidí podle výsledků....

Anaji: Jak je doma? Už si zvykáš?? :grinning:

Mouse: Copak máš dneska za dobrotu k obědu??? :slight_smile:

Mouse:
30. bře 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky.
Vendy: To mě mrzí :frowning2:

mouse: ten wrap od KFC mi taky nechutná, ale twister jo... ještě lepší byl se slaninou :dizzy_face: buřty jsme opékaly v pátek odpoledne...To byla ňamka :dizzy_face: :wink:
levander: Jé vidíš musím k obvoďačce ještě, že jsi mi to připomněla :wink:

Jinak holky já jdu 8.4. na normální ko a už se začínám bát... :unamused:
30. bře 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky za názor, já právě ty 2tis moc dávat nechci, tak myslíte že bych tu za 1200 mohla koupit bez výčitek že budeme mít špatnou matraci a malému může ublížit???? řeším jestli si někde nenechat udělat na míru ten kokos s molitam.... :confused:
Já toho wrapa také chtěla zkusit, tak to koukám že naštěstí vyhrál twister toho miluju!
Já jdu až 12.4.. od kdy se začíná chodit dříve než po měsíci od 7měsíce? Ten začínám příští týden...uf to to letí :o)
30. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Mouse mě předběhla s příspěvkem :grinning: Já než to nacvakám :grinning: Já teda do KFC nechodím, my ho tady nikde nemáme :sweat_smile: , tak ani nevím jak chutná kterej Twister... Ty plínky Babylove jsem nikdy neměla, ale do porodky určitě stačej, stejně pak budete látkovat... Jinak já jsem měla zabalenou tašku někdy od 35tt :slight_smile: A kdybych neměla, tak se stejně houby děje, protože to není takovej fofr jak se zdá, ikdyž mi rupla voda :slight_smile: Jěště jsem se stihla zkrášlit :grinning:

Lev: Osobně bych do tý levnější určitě bez výčitek šla :wink: Hlavně, že bude tvrdá, to je základ :slight_smile:
30. bře 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
lev: My teda budeme kupovat ten kokos s molitanem.... A pokud by to byl jiný rozměr, tak byh si ho nechala asi udělat... nevím, ale všichni co mají te´d prcky, tak jí mají a jinou by nechtěly! :wink: Jenom můj názor! já bych si jí asi nechala udělat!
30. bře 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda! teda to je příspěvků! :slight_smile:
vendy, to je potvora! :frowning2: ale aspoň že jdeš na ten hormonální profil. určitě krůček kupředu. jak se to dělá? z krve?

lev, taky bych šla do tý levnější. ty na těch odkazech budou určitě obě dobrý. dle ceny by měly být úplně super! :slight_smile: to není určitě obyč molitan, ale taková ta pěna, co se dává do zdravotních matrací pro dospělý. my teda koupili taky kokos-molitan-kokos "jen" za 600,-. dnes nám právě došla postýlka i ta matrace. všichni mají tu kokosovou, protože jsou nejdostupnější. v každým obchodě ti za rozumnou cenu nabídnou buď tu anebo ještě s tou pohankou. ale myslím, že žádná matrace nemůže mimísovi vyloženě ublížit. dyť my jsme určitě vyrostli na obyč molitanu a jak se nám na něm nechrupalo! :grinning: to asi víc neřeš. já bych tu kokosovou na míru dělat nedala. jak píše vendy, z mimíse bude za chvíli kus chlapa a půjde do normální postele. tam bych už matraci asi vybírala dýl.
a u obvoďáka já byla až někdy před 2 týdnama, takže máte čas. :slight_smile: celkem mě dost prohlížel a dokonce i "ohmatával" malýho a poslouchal srdíčko. jo a taky mě poučoval o správný těhu a kojící podprdě. asi se mu ta moje nelíbila. :grinning:

mouse, koukám manžové jsou stejně vtipný. ten můj má zas pocit, že se prej nijak nepřipravuju na porod. nevím, co mám podle něj dělat... o existenci epina mu radši říkat nebudu. :grinning: a do masírování hráze se mi po pravdě taky moc nechce.
tašku do porodky taky ještě nemám. dokonce ještě pořád nemám ani koupenej župan. to je totiž věc, kterou jsou doteď nepoužívala. pak taky nemám kojeneckou podprdu, vložky do podprdy, porodnický vložky... božínku, to mám teda ještě co shánět. :sweat_smile:

eli, kontrola určo dobře dopadne. to ti budou dělat triply?
30. bře 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji: Ma triply se teprve budeme domlouvat! Ale budeme mi dělat normoš vyšetření..moc se netěším! :unamused: Ale když to dopadne dobře, tak budu jenom ráda!! :wink:
30. bře 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji pěkná fotečka :o)
No tak takových starostí se u manži asi nedočkám, možná naštěstí...no příprava na porod, to se asi nepřipravíš ne? a ta masáž hráye já nevím, budete to zkouset?
Tak to tě dr. vzal důkladně, mě jen změřil tlak, ohmatal nohy zda nejsou oteklé a podíval se mi do krku :sweat_smile: tot vše .o) ale vzhledem k jeho vybavení toho víc asi dělat nemůže, jo a místo ekg mi poslouchal stetoskopem srdce na tepnách na krku apod:o) fakt sranda...
Asi do té matrace půjdu...už jsem nazdobila postýlku ale nejdou mi přidělat nebesa, tak čekám na manžu tak to přiděláme vyfotíme a zase uklidíme .o)
jak je na mateřské???
30. bře 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky.
Mám nové fotečky v albíku :dizzy_face:
30. bře 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer přeju! :dizzy_face:
Buřtíky se povedly,akorát bych zase vypila rybník a už se ty tekutiny nemají kam vlézt. Večer mám pupek jako k prasknutí, nechápu chlapy,kteří můžou roky žít s pivním mozolem :confused:
Vendy: a o čem je tenhle seminář?, já jsem teď zatížená akorát tak na odborné články o porodu, tak ti závidím tohle dovzdělávání..
Na výsledky tvého horm.profilu jsem zvědavá, i když mi příjde, že podle zpropadené MS jsi pravidelná v cyklu jako švýcarské hodiny.

Eli: fotky jsem už šmírovala, jenom pěkně foť a doplňuj,alespoň tě přejdou ty obavy z kontrol :slight_smile:
Anaji: koukám, žes byla už zvěčnit své kulaté tělo u profi fotografa, vypadá to dobře :wink: Já plánuju svému choti provést přednášku o jeho úloze u porodu, co se po něm bude chtít, no zatím sbírám materiál...on si to sám nepřečte snad ani kdybych mu to dala na wc a při jeho prac. vytížení nějaký společný kurz padá.

Lev: když je to ortopedická matračka, tak to asi bude ta studená pěna, která se přizpůsobí zatížení tělíčka...pokud plánujete dvě děti,tak se to i za tu cenu vyplatí. Někde jsem narazila i na názor,že u takhle malých dětí na matracích ještě tak moc nezáleží, že je fakt lepší hledět na kvalitu až v pozdějším věku...no jo, zase je to o kompromisu,ach jo :sweat_smile:

Jdu vyfoukat účes a něco vypít a zalehnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak mám konečně chvilku čas napsat! Manža šel na pivko a já jsem byla celej den na tom semináři :slight_smile:

Mouse: Byla to neurochirurgická konference se sekcí pro lékaře a sestry. Bylo tam pár zajímavých přednášek :slight_smile: A hlavně známé tváře z práce :slight_smile: , O pauze jsme zašly s kamarádkou na kafčo, podrbaly a bylo to fajn :slight_smile:

Anaji: Také chválím novou fotečku v pase :slight_smile: Koukala jsem na tvoji postýlku a je to ta samá, co jsme měli my :grinning: , jen bez šuplíku :slight_smile: Ten hormonální profil je klasickej odběr krve a výsledky budou do 14 dnů, pak to půjdu prokonzultovat s doktorem :wink:

Lev: My jsme teda masáž hráze nepraktikovali a porod jsem měla super. Nevím jestli mi to pomohlo, ale pila jsem od 34tt čaj z maliníku, kterej pomáhá připravit dělohu na porod :slight_smile:

Eli: Hezké fotečky :slight_smile:

Tak dobrou všem! :slight_smile:
31. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky! jen vás jdu v rychlosti pozdravit. dnes jsem první den doma sama na mateřský. :slight_smile: zatím měl totiž manža dovču, tak mi to spíš přišlo, jak když jsou nějaký prázdniny. no a dnes vyrážím do Brna nejdřív za kolegyňkama na oběd a pak po nákupech. :slight_smile:
fotku do pasu jsem si dala jinou, jelikož ta co jsem tam měla předtím zmizela. :confused: prostě naráz jsem tam žádnou fotku neměla. nechápu. no a tohle je pokus o "umělecké" foto, o který se pokoušel manža tím jeho novým Canonem. ale už je to tak měsíc. musíme nafotit ještě něco, teď už mám břuch zas o dost větší.
vendy, ty už jsi pila maliník od 34 tt? to už bych teda mohla taky začít. a co lněný semínko? musím někam juknout, odkdy se to má pojídat.
tak já musím pádit. hezký den všem! :wink:
1. dub 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji pěkné "umělecké" ale s tou fotkou se mi to stalo také, asi včera, asi jak to předelávají...
Já bych také byla doma, ode dneška zaučuju svou částečnou nástupkyni, tak ej veseleji..
1. dub 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, s těma fotkama je to tak,že teď můžou být Avatary jen v určité podobě; mrkněte v nastavení profilu na "jaká fotka je OK a jaká ne"- prostě nové pravidlo :rolling_eyes: ..podle mně ty nevyhovující avatary odstraňují.
1. dub 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda!
tak jsem zpět z pojížďky. no to bylo náročný. tady je děsný hic a slunečno, takže jsem se svýma návalama horka trpěla jak kůň.
ale jinak jsem pořídila. mám župan i kojící podprdu. teda ale ta kojící podprda mě šokovala. byla jsem pro ni v jednom menším obchůdku, který nám doporučili na kurzu a výběr tam sice měli velkej, paní ochotná, poradila, ale ty ceny! :fearful: ta, co jsem si nakonec koupila byla za 1 250,-!! :sweat_smile: a to je úplně obyčejná, hladká, bílá, nic extra. ale aspoň taková pevnější, že ty prsa v ní trochu vypadaj. je to značka Anita. no druhou si už hodlám objednat na MMB, tam mají ty Anity o hodně levnější. pak mi paní ještě vnutila tu odsávačku Babyvac a taky vložky do podprdy (asi taky nejdražší, co se dají na trhu sehnat). dál už jsem radši dělala, že jinak všechno máme. :slight_smile:

no jo, tak jsem to četla o těch fotkách a už je mi to jasný. vadilo, že mi není vidět do obličeje. teda já nevím, chci mít fotku v pase, ale proč to má být úplný detail? no jsem zvědavá, jak dlouho mi vydrží tato. je mi na ní vlastně vidět jen půlka obličeje. :grinning:
1. dub 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Jsem opravdu jen na skok! Chytla jsem nějakou virózu a je mi celý den bídně :unamused: , bolesti svalů, v krku.... Tak se snažím odpočívat, ale moc to nejde. V sobotu jedeme na ten muzikál, tak doufám, že se z toho vykřešu :slight_smile: Zítra kdyžtak písnu víc! Pááá
1. dub 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, byť upršené :dizzy_face: Kdyby nebyl pátek a vidina tří dnů volna,tak na mě padne depka jak vyšitá, venku to vypadá jako předzvěst konce světa :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Anaji: kojící podprdy jsem koupila 4 ks přes MMB a jeden kus přes Aukro a spokojenost veliká..no,hlavně úspora, protože je mám všechny dohromady do 500,-Kč :slight_smile: . Už jsem objednala svou vysněnou pračku na 8 kg, takže je tam frknu i s plínama a na 60 stupňů vyperu ( no, možná ještě předtím dám na chvíli do nějakého bělidla, na třech jde vidět, že byly používané,ale říkám si že i tak na noční kojení dobré). Do podprdy ale neuškodí investovat, jinak pak bolí záda anebo na kozeny působí příliš gravitace..já jen doufám, že mi nenatečou a nevylezou z toho čísla,co mám :sweat_smile: . Vložek do podprdy mám pár jednorázových do porodky ( součást nákupu odsávačky na MMB,ale za slušnou cenu je prodávají třeba i v DM) a pak jsem zvažovala nákup těch pratelných,ale zatím mě to netlačí a prudce zvažuju, že si nastříhám kusy čtverečků z triček,která hodlám vyřadit a chvíli je budu používat s tím, že po ušpinění půjdou do koše jako jednorázovky. Odsávačku babyvac( jestli je to ta na vysavač) jsem koupila taky, Vendy ji chválila a i jiné maminy, tak jsem ji mrskla do virtuálního košíku na lekarně cé zet. Včera jsem ještě koupila košili do porodnice za celých 99Kč, na to,že to byl obchod skoro ve vietnamském stylu má celkem i decentní vzor a hlavně knoflíky pro snazší kojení.
S návaly taky pořád bojuju a k tomu se přidala citlivost na pachy, ale spíš smrduté pachy..dnešní cesta mhd byla za trest, myslela jsem,že si za mně sednul bezdomovec,protože ta směska nikotinového odéru a psího pižma je pro ně typická, takže když jsem se v pasivní sebeobraně radši zvedla a popošla, celkem mě udivilo,že chlap vypadal " normálně"...no,patrně mu chyběly normální hygienické návyky.

Vendy: přeji ať jsi brzo fit, i když do soboty moc času na rekonvalescenci není =- :unamused: , krotit v tomhle stavu Filípka musí být extra náročné.
Mám pocit, že těch bakteriií teď po zimě číhá strašně moc, holt naše těla jsou po té dlouhé zimě oslabená. Já akorát víc posmrkávám poránu a občas mám takový divný pocit v krku, naštěstí tyhle příznaky vždycky odezní..úplně se divím,že jsem za celou zimu nelehla s nemocí , když si vzpomenu na ten povyk kolem prasečí chřipky.
2. dub 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky všichni při velikonočním pátku!
to je teda pohodička na tý mateřský. normálně jsem touhle dobou už vyrážela na oběd a teď jsem chvíli po snídani. :grinning:
jinak tady neprší, ale je zataženo. jsem asi divná, ale vyhovuje mi to víc než to slunce. odpo zas musím vyrazit do Brna, tak mi snad nebude tak pekelný hic jako včera.

mouse, tak to jsi udělala kauf s těma podprdama! taky už jsem koukala na MMB a ta moje podprda se tam nová dá sehnat i za 800,- takže o pětikilo míň! když já mam asi divný prsa, ale jen tak nějaká mi nesedí. tak se celkem bojím si to bez zkoušení objednat. včera mi z 5 kousků sedla opravdu jen ta jedna. :confounded: ale určitě musím sehnat ještě aspoň černou. v létě bez černý podprdy se to nedá.
no a ty vložky do podprdy taky budu už kupovat nějaký obyčejný. s těma výstřižkama to není špatný nápad! mám tu spoustu manžových vyřazených trik, z toho by bylo vložek! :slight_smile:
jo, babyvac tu chválila i vendy. tak jsem zvědavá. furt si nedokážu představit to používat i na úplně nejmenším mimi. :sweat_smile:
jinak já už dnes začínám pomalu prát. v lovele a místo aviváže trochu naředěnýho octa. slyšely jste o tom? :slight_smile: nám to tak radili na kurzu. prej kyselý prostředí nevyhovuje bakteriím a plísním. a prej to prádlo vůbec nesmrdí, tak dám vědět, až to vytáhnu z pračky. :grinning:

vendy, tak ať tě ta oškliviny brzo opustí, abysis užila zítřejší kultura. na jaký muzikál že to jedete?
taky musím zaklepat, že tuto zimu jsem nechytla ani rýmu. opravdu zázrak, když si vezmu kolik lidí bylo v práci pořád nachlazených.
2. dub 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse tak ty jsi tedy nákupčík, já zatím koupila jen kalhotky v mothercar a podprdy žádné, ale už budu muset, každý měsíc si říkám že už mi na ně musí zbýt ale nikdy ne, radši koupím něco malému, nebo boty nebo tak něco :sweat_smile:
Ted řeším jak koupit odsávačku a lahvičky, nejvíc se mi líbí ta velká sada od avent kde je i sterilizátor nějaké lahvičky, právě ty jednorázové vložky do podrsenek za 2500 což si říkám že jde vzhledem k obsahu, zkoušela jsem to zkombinovat jinak ale pořád to vychází dobře, co kupujete vy?
Zítra jdeme objednat kočárek tááák se těším...také nevím jestli koupit ty válečky na hajání, máte je?
do porodky mám košilku jen jednu asi koupím už jen jednu protože spím v pyžamech a to se tam moc nehodí a na porod nějaké tričko možná manžovo nebo starou košili at se cítím v jeho dobře .o))
Také mě asi nějaký bacil chytl v noci mě bolelo v krku a pálil nos, tak snad to brzy přejde. Vendy at je ti brzy lépe !
2. dub 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji dala bys mi odkaz na mimáč na ty podprsenky? Děkuju
2. dub 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
lev, na mmb jsem koukala na ty podprdy Anita tady
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=525415
já mám typ číslo 5049. ta opravdu seděla dobře a paní tvrdila, že sedí vždycky všem. není jen látková, ale jak tam píšou - jakoby z vatový výplně, takže sama drží tvar. ještě levnější je tady
http://www.svudnepradlo.cz/anita-podprsenka-na-kojeni-c-5049-sleva-50/detail-338-3122.html
ale ty máš ještě čas, prý se mají kupovat až od 32.tt. protože do tý doby prsa můžou ještě růst.
a ty si budeš už předem kupovat odsávačku? já ji budu kupovat asi až kdybych ji potřebovala po porodu. sterilizátor taky nekupuju a lahvičky mám 2 od Aventu. zrovna byly v akci asi za 170Kč obě dohromady.
válečky na polohování taky právě nevím. na kurzu nám to paní celkem doporučovala. prý se to dá sehnat i v lékárně, tak ještě uvidím.
2. dub 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lev a Anaji: co třeba tyhle válečky http://www.modrykonik.cz/bazar/jine-detske/st8e/polohovaci-valecky-pro-kojence/
já je mám z MMB taky za podobnou cenu, nové stojí tak ca 350Kč ...polohovat budu a ještě špekuluju na tou anatomickou podložku hlavy, ať má malá šišku nesleženou :slight_smile:
2. dub 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zdlábla Bic Maca :slight_smile: , chtěla jsem původně nějaký salát, ale fronty před Velikonocema jsou děsné, tak zvítězil opět fast food :sweat_smile: ...ještěže mi všichni lichotí,jak jsem vůbec neztloustla :sunglasses:
Vendy jde tuším na Děti rájem, tak snad se i jako v ráji bude cítit a zážitek nepřebije choroba, venku je taková kosa,že se to marodění přímo nabízí, a to ještě straší sněhem
Lev: počkej,až budeš mít kočár doma, to budeš teprve v rauši :grinning: , Avent má pěkné věcičky, takže je těžké odolávat, ale když budu mluvit za sebe,tak sterilizátor pořizovat nebudu, buď vyvařím postaru na plotně anebo koupím dezinfekční tablety. Společně s odsávačkou od Aventu koupenou přes MMB mám i dvě lahvičky pro případ potřeby ( byly součástí sady) a to potřeby krajní, protože jsem rozhodnutá kojit,co to dá a nehodlám si připustit , že to nepůjde ( svým prsům plně důvěřuju, jsou malé ale šikovné :wink: ) . Dudlíky nepořizuji předem vůbec. No, pokud bude prcina moc neklidná, tak možná povolím,ale jsem asi poznamenaná shlédnutím několika již chodících děti s cumlem v puse.Do určité doby je asi vyvařování vhodné jako prevence ( do 6 měs= můj tip)pak bych to nechala na imunitě dítěte,ať si tělo buduje přirozeně protilátky.
Ty moje podprdy jak jsou pružné,tak tam mají tak pro jedno číslo ještě rezervu,mě snad hrozí max.trojky a po ukončení kojení by nemusely ani splasknout :grinning:
2. dub 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak se hlásím :slight_smile: V noci mě zmohla teplota 38st. a šílená bolest v krku, tak manža zůstal doma a já pro jistotu zašla k doktorovi. No mám antibiotika, celej den jsem prospala, ale už se cítím celkem fajn. Dneska je teda den!!! :confused: Ráno nás venku překvapilo cca 5cm sněhu! No děs a k tomu nám až do oběda vůbec nešel proud! Manža vzal Fildu na výlet, udělali si dopoledne alá "otec a syn" :grinning: a já mohla konečně odpočívat. Jsem za to moc ráda, protože mi to fakt bodlo a kluci si to taky užili :grinning: Manža koupil Fildovi tříkolku, tak teď šli drandit ven :slight_smile:

Koukám, že nákupy výbavičky jsou v plném proudu :slight_smile: Ty kojící podprdy jsou fakt drahý, mně na ně tenkrát ještě 1000Kč přispěla pojišťovna, ale teď už nic nedávají :unamused: Na spaní jsem měla takovou obyč. sportovní bez kostic, stála asi 400,-. Jinak jsem měla ze začátku ještě 2 ty Anity a na léto pak už klasickou s odepínacíma ramínkama :slight_smile: Vložky do podprdy mi nejvíc vyhovovaly Johnsons baby, mají dobrej tvar na prsa a dobře sály. Měla jsem velkou spotřebu, tak jsem toho vyzkoušela víc. Do porodky jsem měla Chicco, ale na to jak jsou drahý, tak nic moc... A úplná tradedie jsou vložky Tesco :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ty nebrat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dudlíky jsem měla nakoupený, ale náš drahoušek nechtěl ani jeden druh z nabízených :grinning: , u něj byla na prvním místě koza :grinning:
Lev: Ty válečky jsem neměla, vlastně mě ani nenapadlo je koupit, nebyly potřeba, Filda hajal na boku sám :slight_smile: Tak jedete pro kočárek?? :dizzy_face: To je super! A také přeji brzké uzdravení :wink:

Teda, teď nevím, jestli jsem na něco nezapomněla :grinning: Tak všem hezký víkend a snad naše cesta za kulturou(jo jo Děti ráje :slight_smile: ) vyjde :slight_smile:
2. dub 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky.
Dneska od rána jsme lítali ... Jeli jsme pro razítko do těhu průkazky do Krče do nemocnice, pak k obvodní Dr., aby mě prohlídla a dala razítko do průkajdy. Všude jsem čekala 2 hodiny... no děs... Chudák manžílek. Teď jel na noční, takže sama celý večer doma.. :unamused: Ale my to s prckem zvládneme :wink:
Ještě kdyby mi nebylo tak blbě!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, takže myslíte že kupovat odsávačku předem je zbytečné?už jsem se s tím názorem setkala, ale právě nevím...válečky zatím asi odložím, kdyžtak je pak koupíme...
Tak si užijte velikonoce a v úterý papa
2. dub 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lev: S tou odsávačkou to je názor od názoru. Některé dětičky nechytnou rýmu vůbec, náš Filda na ní trpí do teď. První měl ve 2 měsících a nejhorší je to v noci, když nemůžou dýchat. Já jsem tenkrát odsávačku na vysavač koupenou neměla a na rychlo jsem jí sháněla. Takže po mé zkušenosti bych jí koupila předem, ale je klidně možný, že jí využiješ až později :slight_smile:
3. dub 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek