• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
Hezký velikonoce, holky!
vendy, tak jakej byl muzikál? překonala jsi bacily a užila si to? jinak děkujem za postřehy zkušené matky! není nad poznatky mamči, co už to má jednou za sebou! jen nám tak piš dál! :wink: a co taková kojo košile do porodnice? vyplatí se vůbec vzít vlastní? nebo se rodí v erárním mundůru? a ohledně tý odsávačky, lev asi myslela odsávačku na mlíko. ty jsi nějakou měla?

lev, s tou odsávačkou bych asi nespěchala. dyť kdy je potřeba odsávat? podle toho kojo kurzu co si pamatuju, tak buď když mimi málo pije a vypije jen přední mlíko, tak zadní je dobrý odstříkat a dát malýmu nejlépe po lžičkách (a to se dá i ručně). anebo když musíme od mimča na chvíli pryč, tak aby mělo mlíko do zásoby. to myslím zjistíme až v "praxi', jestli by se nám odsávačka šikla. a zvlášť když je to celkem drahá věc, tak já určo počkám.

mouse, díky za odkázek. ty jsi opravdu sherlock holmes! :slight_smile: jsou fakt za super cenu. ale taky je asi zatím nebudu pořizovat. snažím se držet předsevzetí nehromadit na mimi moc věcí předem. už takhle to všechno nemám kam dávat. :unamused:
do toho nám mají ještě tento týden přijet montovat nábytek do obýváku, takže mě čeká ještě pěknej binčus a spousta věcí na vyhození nebo odvoz k rodičům. a taky ještě sháníme novou sedačku, jelikož ta stará je už opravdu hrozná a asi se brzo rozpadne. chci to stihnout ještě do porodu, protože pak počítám, že se do obchodů nějakou chvíli nepodívám.

tak se zatím mějte a ať vás zítra koledníci moc nevymrskají! :slight_smile:
4. dub 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak včerejší muzikál byl naprosto excelentní!! :dizzy_face: Hned bych jela znova!!!! Bylo mi docela dobře, tak jsme si to fakt moooooc užli!!!! Ještě teď mi zní ty písničky v uších :slight_smile:

S tou odsávačkou mi to došlo za chvilku, co jsem to dopsala, že asi byla myšlena na MM :grinning: :grinning: :grinning: No neva :grinning: :grinning: Tu jsem nikdy nepoužila, takže zkušenost nemám :wink: Filda nikdy nechtěl pít z flašky a z dudlíku...
Anaji: U nás v porodce se rodí v erární košili. Po porodu si ale mamči můžou nosit, co chtějí. Většina ale tak den nebo dva ještě nosila erární košili, protože se ze začátku dost krvácí a výměna byla potřeba třeba vícekrát za den. Ale to je individuální :slight_smile: Kojící košili jsem jednu měla, nic extra to teda není, ale v porodce jsem jí nosila. :slight_smile:

Jinak všem krásné Velikonoce!!!! :slight_smile:
4. dub 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,Velikonoce za námi..no, u nás zazvonili na dveře jen jednou a manžel mě nedal, radši mě nechal spát..šikula :grinning: Trochu mi pošimral lýtka jalovcem,tak doufám,že to funguje i proti otokům ( naštěstí zatím žádné nemám) :slight_smile: Dokonce mazanec se mi vyvedl a vůbec jsme si pěkně odpočali. V sobotu jsem nakoupila muškáty, musím je brzo mrsknout do hlíny..už se těším na léto :slight_smile:
Vendy: výlet se vydařil? :dizzy_face:.. no to já jsem kulturní barbar, já byla jenom na Bídnícich :sweat_smile: ..hlavně ,že viróza už balí kufry a tobě se dostalo odměny v podobě pěkného zážitku
Anaji:pokud jde o košili,tak si beru svoje dvě..pokud mi vyjde porod tam kde chci,tak vím,že tam dávají erární ( a není to vyloženě jen andělíček, tu bych využila na porod) , jinak mám dvě na střídačku na odd. šestinedělí. Můžeš zavolat do porodky,kde chceš rodit,tam ti určo řeknou jestli poskytujou erární a co si ještě přibalit. Já už začla věci cpát do tašky a jen ty jednorázovky mi zaberou 3/4 místa, ale naštěstí mě baví sektorové uspořádání,tak si s tím pidi prostorem poradím.
Doma máme taky takový mini chaos, přestěhování do nové ložnice trochu trvá a všude jsou provizorně položené různé věci,až je mi šoufl z toho, kolik těch krámů jsme schopni nasyslit :unamused:
5. dub 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko a Vendy vše nejlepší k svátku :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. dub 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem! u nás velikonocoe velmi poklidný. byl tu jen jeden malý koledníček.

vendy, taky přeju vše nej nej nej k svátku. ještěže mouse je tak všímavá. já se přiznávám, že opisuju od ní. :slight_smile: takže muzikál byl skoro dárek k svátku? já byla v Praze na muzikálu jedinkrát a to kdysi na Evitě, to bylo super! jinak jsem byla poslední dobou na pár muzikálech tady v Brně, už to tady taky frčí a jsou taky vyvedený. a co u vás? byl Filda koledovat?

mouse, ty mě znervozňuješ. ty už chystáš tašku? :sweat_smile: ty jsi ve všem napřed než já. mně přijde, že toho ještě pořád spoustu nemáme. tento týden to musím už dofinišovat. tzn. hlavně zajít do lékárny.
jinak kojo košili mám zatím jednu. ještě asi skáknu někam k vietnamcům jednu přikoupit. do porodnice půjdeme až s tím předporodním kurzem, který nás čeká tento týden. taky tam musíme vyzvednout formuláře na jméno a ten porodní plán, že? mouse, hlavně mně nepiš, že ty už to máš vyplněný! :sweat_smile: :grinning:
6. dub 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Téda toto letí... Zachvilinku máte svá miminka u sebe!! Toto uteklo!!

anaji: Nedávno jsi našla // a teď budeš za chvilinku rodit! :dizzy_face: To je úžasný ! :dizzy_face:
mouse: A Ty taky... Holky to fakt strašně uteklo! :wink:

vendy: Jinak také přeji všechno nej nej nej k svátečku :dizzy_face:
6. dub 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,hlásím se opět,momentálně lovím chůvičku a koukám i na ebay..asi mám málo vzrůša,no :sweat_smile: Jinak jsem dneska jak pomlácený pytel... v noci sen o příjmu na porodnické oddělení, do toho jsem šla así dvakrát na malou, pak nemohla zabrat a nakonec vstala a doteď se cítím tak nějak použitě..malá řádí a jenom doufám,že tam nedělá moc velké kotrmelce vedoucí ke změně polohy.

Anaji: supr fotka va pase :wink: , dýchla na mně atmosféra dovolené u moře, o níž si budu moct tak dva roky jenom zdát. Neboj, s lejstrama k porodu jsi napřed :grinning: , porodní plán tvořit nebudu ( hodlám se oddat naší zdravotnické vědě a co se mi nebude vyloženě líbit, řeknu na plnou hubu konkrétní osobě, s níž budu zrovna v kontaktu) a prohlášení o jménu taky nemám ( zeptám se u gyndr anebo pak na matrice). Mě furt straší kámošky,co mají jiné kámošky,které porodily o šest týdnů dříve, tak proto ten předstih..krom toho,já mám ráda věci předchystané než stres na poslední chvíli.

Eli: no dyť tobě se to taky valí, druhý trimestr uteče a v albíčku nebude pomalu prostor pro tvé veliké kulaté bříško :wink:
6. dub 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky!!!! Moc vám děkuji za geratulace k svátku!! :dizzy_face: Ten muzikál jsme si dali s manžou k našim svátkům :slight_smile: (manža měl v březnu). Jinak koleda se vydařila, kluci chodili po sousedech a u nás se taky pár lidí zastavilo. Fildu to bavilo a koledu bez problémů opakoval dokola :grinning: Máme teď doma sladkostí na celej rok :slight_smile:

Anaji: Super fotka v pase, hned bych vyrazila za teplíčkem! :slight_smile:

Mouse: Už ti nějaká chůvička padla do oka? No jo, ty noci už teď asi nebudou, co bývaly :sweat_smile: Jinak mně to prohlášení o jménech dávala sestřička na gyndě, když mi dávala papíry na mateřskou. Pak jsem s tím ještě letěla na matriku, protože jsme tenkrát nebyli manželé, tak ještě kvůli příjmení. Nebo se to pak dává, když někdo chce dát nekalendářní jméno.. A s tím předstihem docela souhlasím, kamarádka jela na rychlo dřív a vymýšlela jméno až v porodce :sweat_smile:
A plán jsem taky neměla, nechala jsem to osudu, nevíc při mém rychlém porodu(naštěstí) jsem si jen zahopsala na balónu :grinning:
6. dub 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky.
Tak jsem byl au Dr. už dnes protože dr. nemůže ani zítra... Takže kontrola je za námi sice bez UTZ, ale ten nás čeká 22.4. 3D, tak se už s manželem těšíme...
jiank všechno, jak řekl dr. vypadá výborně, tak máme radost!
13.4. jdu na tripl testy, tak snad dopadnou i ty dobře! :wink:

jinak mám pár nových foteček v albíčku :dizzy_face:
6. dub 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem doma, jsem myslela,že se někde vybulím ( v sev.moravském slangu vyvrátím od slabosti :grinning: ), to počasí si asi opět pohrává s mým tlakem :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Cestou na vlak jsem koupila líh na pupík pro pusinku, pro sebe bonbony s hroznovým cukrem.

Vendy: Filda má z těch kroužků určitě vytrénovaného pamatováka na říkanky, až bude jednou slavný fotbalista,tak se mu slovní zásoba bude hodit..nebudou to jenom samé fráze a la "štěstíčko,srdíčko" :slight_smile:
Chůvičku jsem chtěla nějakou od Aventu, ale šilhám i po Anglecare chůvičce s monitorem dechu, jestli bych ji v zahraničí nepořídila levněji ( našla jsem dokonce i typ s dvěma rodičovskýma jednotkama),ještě si to nechám projít hlavou a počkám ,co mi odpoví prodejce,kterého jsem zavalila dotazem ohledně napětí dobíjecích adaptérů.

Eli: zrovna dneska jsem si říkala,kdy půjdeš na genetický utz, a koukám, že tě čeká kontrola ve stejný den jako mě..to bude určitě šťastné datum, já teda budu asi jenom prohmatána,ale mě těch pár minut slávy na koze stačí..krásně se mi od toho odpíchne další počítání dnů do dne P
6. dub 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse: Jsem zvědavá, jak dopadnou tripply, ale furt doufám, že dobře...Když NT dopadlo taky, tak nevím kde by měl být problém... :dizzy_face: Jinak na to 3D toho 22.4. se těšíme, jako blázni.-.... :dizzy_face: :dizzy_face:
6. dub 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký večer! tak jsem zase osiřela, manža odkráčel "výjimečně" na jedno. no jen ať si užije, od půlky května mu to zatrhnu. :grinning: a vlastně možná ještě dřív, co kdybych začla rodit a on seděl v hospodě! :fearful: :slight_smile:
s fotkou do pasu jsem si hrála ráno. tahle snad bude vyhovovat. sice vznikla skoro před dvouma rokama a asi 15 kily, ale taky mi připomíná super dovču u moře, kam se asi taky minimálně dva roky nepodívám. :cry:

elí, no hezký fota v albíčku! už máš pěkný bříško! a takový do špičky. to bude určitě klučík! :wink:
já mám břicho takový srandovní, jelikož mám skoro furt pravou stranu o hodně vystouplejší, než levou. así to je prďolova oblíbená poloha. :slight_smile:

mouse, tak aspoň že papíry taky ještě nemáš! :slight_smile: no ale s lihem na pupík jsi opět napřed! :grinning: zítra vyrazím na první misi do lékárny. je fakt, že týdny kvapí a spousta mamin rodí předčasně, takže není na co čekat. na začátku těhu bych si asi nepomyslela, že v 35.tt ještě nebudem mít ani doma kočárek. to jsem byla do všeho až moc hrr a tašku do porodky jsem chtěla mít zbalenou už v 7, měsíci. :grinning:
mouse, a plánuješ darovat pupečníkovou krev? na to se předem taky cosi vyplňuje.
vendy, ty jsi darovala?

holky, a dnes jsem zavítala do tesca a mají tam 25% slevu na vše pro kojence (možná na vše pro děti, teď si nejsem jistá), tak jsem tam nakoupila zas pár oblečků na většího Šimiho. bylo to celkem za pakatel, tak mám radost. :slight_smile:
6. dub 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko přeji :dizzy_face: Včera jsem akčně ještě objednala tu chůvu a monitor dechu v jednom od angelcare,je to z anglické ebay, jelikož ta americká verze měla adaptér na jiné síťové napětí a koupě měniče by to všechno až moc prodražilo ( nehledě na to,že by mi na celnici asi i vpálili clo,což se u toho z UK snad nestane, když obchody v EU jsou beze cla do hodnoty 150euro), takhle jsem jenom přikoupila dva adatéry z anlg.zástrčky na evropskou oba dohromady za za 150Kč..no,celkově by to mělo vyjít na cca 2850 korunek,což je něco málo přes 1000kč levnější než z českého eshopu. Když spočtu kolik stál můj vyhlídnutý avent a kolik stojí nanny monitor,tak se mi ta verze 2v1 vyplatí, navíc recenze jsou z 99% pochvalné. Riziko je jen to,že když se mi to pokazí,tak oprava bude dost komplikovaná, ale to bych malovala čerta na zeď. Teď budu tedy vyčkávat na balíček. Krom toho pořád vyčkávám na pračku, ještě se mi z eshopu neozvali a já už bych tak ráda mačkala nové čudlíky a hlavně se zbavila té hromady ložního prádla- 8kilová zátěž bude otestována jako první věc :sunglasses:

Anaji:líh na pupík už je umístěn u přebalováku :wink: ale v lékárně jsem nepochodila s čajem z listů maliníku, holt budu muset obrazit vícero lékáren. Pokud jde o pupečníkovu krev,tak jsem ji darovat chtěla, jelikož v mnou vybrané nemocnici se to umožňuje,ale zeptám se ještě svého gyndr., protože podle toho formuláře,co je ke stažení na stránkách banky pupeč.krve se mi zdá,že bych měla absolvovat ještě více vyšetření např.krve :confused: .
Fotka v pase je jako z Pobřežní hlídky, těch 15 kilo jsi měl asi spíš jen v prsou, ne? :wink: :slight_smile: S mým apetitem,který se zvětšuje, budu mít já brzo 15 kilo v zadku a stehnech, ale hlavně že pusinka z toho mamčiného papání pěkně roste a sílí..včera odpoledne dělala v břichu mexické vlny...to budou ty 2 hroznové bombony a 4 bompari vycucané v autě cestou domů :sweat_smile:
7. dub 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky.
anaji: Já se dneska chystám taky do Tesca... kamrádka mi říkala, že tam mají slevičky, tak chci juknout! :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak s tím bříškem... Mně bříjde, že teda hlavně na večer se prďolovi zase u mě líbí na lévé straně... každý večer ho tam načapu!! :grinning: :grinning:

Holky mě poslední dobou strašně chutnají bonböny... :sweat_smile: takové ty kyselé!! :grinning: :grinning:
7. dub 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky!
tak už zase řádím na netu místo abych si vychutnávala ranní vyspávání. dneska jsem se vzbudila nějak brzo. :confounded: ale jinak spím jak zabitá a vůbec se mi nezdají žádný divoký sny, tak jak to popisujou u končícího těhotenství. a ani za celou noc nemusím na záchod, ani přes den moc nechodím, přitom piju jako ďas. ach jo, já prostě vůbec nemám příznaky podle příruček. :frowning2: :grinning:

mouse, ty jsi teda šikulka! ta cena je opravdu krásná!!! my máme monitor Nanny z nějaký akce na netu za 2 000,-, ale i tak bysme se do tvojí ceny s novou chůvičkou určitě nedostali.
no jo, maliník, zas jsem si ho zapomněla uvařit! už se na to chystám skoro týden. mám ještě z dob snažilkování. to jsem ho pila už ani nevím na co. :slight_smile: a jeden úplně nenačatej mi věnovala kolegyňka, která porodila někdy v 36.tt, takže ho ani nestihla začít pít.
u nás jede naše 5kilová pračka furt na plný obrátky. ještě kdyby to rychlej schlo. ale dneska to vypadá zas na krásný počasí, tak to šoupnu na balkon.
no a jinak mých 15 kilo se rozložilo tak nějak všude - stehna, zadek, ruce, prsa, papula. za těhu teda zatím 12 a rok předtím jsem dala zhruba ty 3. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: už mě to rozčiluje když se vidím. dooufám, že to pak půjde dolů. :frowning2:

eli, a ty už cítíš nějaký škrundání? tak to je tvůj pidísek teda ďáblík! :grinning: ale je to super, když už se to hýbe. to je lepší než všechny ultrazvuky! :wink:

tak jsem doprala, jdu věšet a pak na první nálet do lékárny.
7. dub 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji: Jj, už asi to bude prďola... :wink: Bude živější asi po tatínkovi :grinning: :grinning:
JInak ten Tvůj spánek Ti závidím..Já chodím 3 za noc na záchod a přes den ani nemluvě!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dub 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Dnes jen v rychlosti! Venku je úžasně, tak půjdu ven hrabat se v hlíně. Filda usnul s řevem, trošku mě skopal, :sweat_smile: má ještě plínku na spaní a za boha jí nechtěl a tak vřískal, jako bych ho vraždila, že má pod zadkem podložku a uvidíme :sweat_smile: Závidím to těšění se na miminko :grinning: Filípka miluju, ale tyhle každodenní boje mě celkem vyčerpávají :sweat_smile: Pračka u nás taky jede pořád, teď jsem zrovna sundala všechny záclony a závěsy..
Tak já zas frčím!
7. dub 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jen rychle zdravím, vůbec nestíhám, vpráci zaučuju, doma se učím na nedělní zkoušku a vůbec bych jen spala :o( v bytě máme spousty práce s pokojíkem a rekonstrukcí a tak....
Dnes jsme byli na kontrole tak ji malý krásně prochrupkal ani nezamával.) hlavičkou dolů, prý ji při vyšetření čípku nahmatala :sweat_smile: ale neotvíráme se tak vše ok:slight_smile: příště už vypíše mateřskou, šla bych na ni nejraději hned :slight_smile:
7. dub 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :dizzy_face:
Anaji: tak jak jsi pořídila v lékárně?já konečně sehnala čaj z maliníkového listí,takže od 34tt začnu popíjet, do té doby si nechám projít hlavou i tu masáž hráze. Na monitor se těším,snad dorazí v pořádku, zatím mě přes ebay nikdo nevypekl. Původně jsem monitor dechu ani nechtěla, ale čím dýl jsem v jináči ,tím víc mi ty hormony nahlodávají mozek :sweat_smile:
Jeden den z víkednu máme opět vyhrazený jako návštěvní po babičkách, takže zvažuju,že si zítra vezmu dovolenou, ať se opět v domácnosti věci pohout kupředu.Jsem ráda, že už mám většinu věcí zařízenou, páč pak se s nástupem na mateřskou asi budu věnovat jen zútulňování domácnosti.
Vendy: Filípek má ještě nehody při spaní? na jednu stranu už by asi chtěl spát jako velký chlap,ale jestli mu občas něco ve spánku uteče,tak je lepší plenka než ty trapné mokré situace po probuzení a převlíkání celé postele. Já si ani nepamatuju,dokdy jsem plenkovala, no v 9 měsících jsem už prý kadila a čůrala do nočníku, ale nevím jestli i přes noc...se musím zeptat maminy.
Eli: já taky cítila pohyby dřív než v tom proklamovaném 20t, ale doktor se mě na první pohyby ani neptal, kdysi to možná hrálo úlohu při určování stářé těhotenství,ale při dnešní utz technice je to spíš větší zážitek pro rodiče..pokud máš v bříšku divocha,tak to si užiješ,až se ti bude zapírat nožkama o bok, to je tortura :slight_smile:
Lev: teda ta tvoje dr. je s tou mateřskou nějak akční, můj se tvářil,jako by si snad ten tiskopis musel tisknout sám..a přitom bych řekla, že zrovna tyhle úřední formality je radno vyřizovat co nejdřív, ale jestli půjdeš od 32 týdne,tak to máš tak akorát.
8. dub 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky.
Tak mám ze včera nové fotečky v albíčku :dizzy_face:
Ještě přidám fotečky hadříků na prcka jenom 3 kusy..Ale kouzelný :dizzy_face:
8. dub 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojí mouse nene ona mi ji vypíše až ve 30tt a půjdu až od 1.6. takže těch 6t před, ale už bych byla doma hned:slight_smile:
Já monitor chci určitě jinak ych se asi bála...
Eli na fotky jdu juknout, také mám novou fotku svého mega pupíku, ale musím ji doma upravit a nestíhám to :(
8. dub 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
levander: Tak pak dej... Jjá vždycky ráda koukám na Ty Vaše pupíky... :dizzy_face: :dizzy_face:
8. dub 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak jsme byli zase po 14 dnech na zpívání :slight_smile: Filda ráno opět stávkoval a nechtěl nikam jet, tak mi to dalo hodně přemýšlení, jak ho přelstít :wink: Teď už jsme doma, vychrupkal se cestou v autě , tak tady blbne :slight_smile:

Mouse: On už nemá plínu dlouho, ale na to spaní s tím jak lohní, tak jsem mu plínu dávala, ale už trénujem :wink: , včera to dopadlo bez nehody. V 9 měsících??? :confused: To Filda chodil taky, ale jen, když jsem ho tam posadila, sám si říkal až tak v roce a půl :wink:
Tak ať monitor s chůvičkou dojdou v pořádku :wink: My máme víkend pracovní, vše se točí kolem stavby a manža navíc v neděli dělá zkoušku :unamused: Ikdyž zítra jdem s hlkama na vínečko :grinning: Dneska dobírám antibiotika, tak si bez výčitek dám :slight_smile:

Lev: Tý jo, to to utíká :confused: Ty už půjdeš taky za chvíli na mateřskou :confused:

Eli: Hezký pupík!! :slight_smile:
8. dub 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím při pátku :dizzy_face:
Vendy: Fífa zkouší tvoji trpělivost, kdyžtak nějaké fígle přihoď ,to se hodí vždycky :slight_smile: S tím odplínkování je to kumšt, no u mě to asi bylo stejně, máti prý měla rituály, kdy mě posazovala a ono asi nějakou dobu i trvá, než si to dítě uvědomí souvislost a pak zase nějaká doba uplyne, až se s rodičema domluví..no, jsem zvědavá na tu moji praxi :slight_smile:

Eli: z tebe je vyložená těhu modelka :wink: , máš pěkně vychytané těhu kousky, takže přes léto budeš krásně ukazovat světu bříško...to bude moc hezké pokoukání. Já mám takové těhule ráda, upřímně ..se mi moc nelíbí jenom univerzální móda zahradníků ( kdysi nebyl takový výběr , takže v nich chodila každá a mi to přišlo takové segregační)
9. dub 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky.
Krásné dopoledne... :wink: Sice je venku ošklivo, ale náladu mi to snad nezkazí... Stačilo mi to včera! :confounded: Měla jsem ňákou lítostivou a furt se mi chtělo brečet... No bláznivá těhule! :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mouse: Zase nepřeháněj... :sweat_smile: Já jsem jenom ráda, že mi to bříško vyskočilo a že je hezké na fotečkách... Sama sobě se moc nelíbím! Ale bříško je hezké :sweat_smile: :grinning: Jsem zvědavá jestli to bude chlapeček nebo holčička!! :dizzy_face:
Jinak jak mluvíš o té módě, tu já taky moc extra nemusím... Já mám ráda, když se můžu hezky oblíknout a ještě k tomu teď ukazovat světu, že jsem těhulinka... Ať se všichni podívají na mé bříško :grinning: :grinning: :sweat_smile:

vendy: Děkuju... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: koukám, že mladej zkouší co vydržíš... :grinning: :sweat_smile: Jojo, děti... To nás taky čeká holky!! :grinning: :grinning:
9. dub 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojí no Vendy nenudíš se :o)
Eli to jsme na tom stejně, na bříško jsem pyšná ale to kolem, už si začínám připadat pěkně neohrabeně a asi i tak vypadám :fearful:
Oblečky nemám skoro žádné, musím an léto něco pořídit, jinak budu muset být doma :o) trička už mám nad pupík a o sukních nemluvím...tu lítostivou znám, stačí mi málo a natahuju, občas spustím nečekaně a bulím a bulím...:slight_smile:
Mouse co chuvičky už dorazili? já se chystám na objednávání dneska, oblečky, háčkovaná deka z mimbazaru, matrace atd .o) juchůůů
9. dub 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky! tak já na tý mateřský normálně nestíhám. včera jsme tady měli montéry na ten obývák, tak to byl celej den zabitej a toho nepořádku z toho! no a dnes jsem spala až do půl 11! a jediný co jsem udělala, bylo, že jsem dala prát další várku věciček, ale to žehlení mi nějak vázne. a teď jsem se vrátila od sousedky, která je skoro stejně těhu jako já, akorát s dvojčátkama. tak jsme měly celý odpoledne co rozebírat. :slight_smile:
no a zítra nás čeká ten předporodní kurz. trvá 4 hodiny, tak budu mět co dělat, abych tam vydržela.
jojo, lítostivou náladu já mám taky furt. ale mně se nálady děsně měnej, takže za chvíli mě to zas přejde a všechno mi přijde super. svádím to na ty hormony. :slight_smile:
tak cupitám udělat něco k večeři, za chvíli je tu manža. teda místo toho aby opečovával on mě, tak to máme pořád nějak naopak. :slight_smile:
tak hezký víkend všem!
9. dub 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my se vrátili z návštevy + nákupu a uložili zorvna nákup pro mimi ; matračka polokokos, anatom.lehátko do vaničky, prostěradla, ochrana na matračku, hřebínek a kartáček na pačesky a nužky na nehtííky...manželova karta se prohnula :sweat_smile: , dokonce jsme to vzali i přes Tesco,takže jsem okoukla dětské slevy,ale jelikož toho už mám plno, ty ceny mě moc nenalákaly. Do toho tady máme krásné aprílové počasí, sluníčko střídá déšt a dokonce jsme viděli duhu..až na ten studený vítr to je venku celkem prima. Doma se nadopuju teplým čajem a asi se budu hrabat ve skříni a selektovat.
Anaji: to budou jednorázové 4 hodiny nabité informacema? anebo je mezi tím nějaké cvíčo a ta sešlost se bude opakovat? já bych teda byla pro to první, páč na hromadné cviko jsem nikdy nebyla, spíš bažím po informacích a když to bude vyprávět někdo poutavě ,tak i ty 4 hodiny utečou...tak ať je ti kurz přínosem :wink:
S lítostivostí se naštěstí vůbec nepotýkám, jsem starý cynik asi :sweat_smile: ..no, ale když je v TV mimčo,tak se rozplývám samozřejmě.Já měla nejhorší výkyvy ,když jsem nasazovala prvně antikoncepci, to jsem asi měla ještě i nezralý mozeček..se stydím ještě teď za ty svoje rekace :pensive:
10. dub 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky.
Tak dneska miminko řádilo... :wink: Až mi z toho ukápla slzička... Od včera se mimísek začal pěkně vrtět, sice to jsou takové malé kopanečky, ale jsou a já je cítím... :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
Už se těším až je ucítí Miláček :dizzy_face:
10. dub 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak jsem se sem taky na chvilku dostala :slight_smile: Manža jel na zkoušku a Filda snad už chrupe. U nás byl včerejšek pracovní, tak moc času na zábavu nezbývá..Počasí taky nic moc.. Taky jsem si udělala včera radost a koupila jsem Fildovi v Tescu tríčo a komplet tričko a kraťasy :slight_smile:
K těm náladám... Já jsem se po porodu nějak úplně změnila. Předtím jsem skoro nikdy nebulela u filmu, moc věcí mě nerozházelo, ale co máme Filípka, tak bulim i u zpráv nebo když je nějaká pěkná dojemná hudba :sweat_smile: Nějak se mi to po porodu v mozku otočilo :grinning:
Jinak ovulka se blíží, tak uvidíme, jestli to neprošvihnem :slight_smile:

Anaji: Jaký byl kurz?? :slight_smile:
Mouse: Tak to už máš výbavičku skoro komplet ne? :slight_smile:

Elisko: Tak to je bezva, že se mimčo takhle ozývá :dizzy_face: :dizzy_face:
11. dub 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek