• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
levander: Je to strašný jak to letí!! :wink:
Zítra dám fotečky, dneska jsem u našich, takže zítra!! :wink:
22. dub 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli: no to je krásná novinka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..a můj bříškový tip vyšel :grinning:
22. dub 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..to vám to teda holky letí..
Já než budu těhu-budete rodit možná už i druhý :sunglasses:
Tak at se vám všem daří..Já sem týden po laparce a nic mi nenašli.Za to mi našli sníženou funkcii štítné žlázy,tak zobu letrox.
Ovu nepřichází bez clostilu..zkrátka vše naprd..mějte se.paaa Zas někdy nakouknu. :slight_smile:
22. dub 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse: Děkuju!! jj, asi jako většina z mého okolí tipovali taky chlapečka! :grinning: :wink:
22. dub 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všichni!
nejdřív gratulace elišce ke klučíkovi! :slight_smile: co na to budoucí tatínek? taky jsem říkala, že vypadáš na kluka! :slight_smile: teda, to je samej chlap! mouse, vaše mala pak půjde na dračku! to bude ženichů! :grinning:

mouse, no jo, už nás doháníte! a bůhví jestli neporodíš dřív než já. včera jsem byla na tý kontrole a cervix score stále 0. čípek dlouhej, tvrdej, zavřenej. ach jo. :frowning2: doktorka už mně začla cosi říkat o vyvolávaných porodech. výsledky na streptokoka negativní, tak aspoň to. no a dělali nám monitor a to byly nervy. sestra dobu nemohla najít srdíčko. jezdila mně po celým břiše a srdce nikde. tak už jsem zas omdlívala, co se děje. ale pohyby jsem cítila, tak bylo jasný, že malej nikam neutekl. no nakonec musela zavolat doktorku a společně to pak našli. pak už to bylo dobrý, děložní stahy ale taky nic. :unamused:
no a na další monitor mě chtěly objednat až 7.5., což jsem se teda ohradila, proč tak pozdě a že už klidně můžu chodit do porodnice, když oni pořád mají tak narváno. tak nakonec mě tam napsali zas na další čtvrtek. ale fakt nechápu, jejich způsob objednávání. dyť by si ty těhule mohli naobjednávat na pár týdnů dopředu, když ke konci už se má chodit každý týden. :unamused:

kamčo, ahoj. tak třeba to je tou štítnou žlázou. to často brání v otěhotnění. uvidíš, jak to bude pokračovat. :frowning2: tak snad s Vilímkem aspoň dobrý. mějte se moc fajn.

tak já jdu zas něco dělat. dnes jedem nakoupit muškáty a zítra budu sázet. už se těším, až je šoupnu na okna. :slight_smile:
23. dub 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli tak čekáme na fotečky :o)
Kamčo to se dá snad rychle vyléčit, kolegyně to měla také a už to má dobré...tak držím palečky!!!!
Anaji a ty už jsi 37 vid? No to víš že se za kontroly bij, já se chci ted také přeobjednat u mé dr. protože mám jít v jeden den k ní a na kontrolu ledvinek na FN tak to přesunu a šla bych už příští týden nejraději...
s tím srdíčkem to mi povídej, já když ho nemůžu hned najít AS tak také plaším... nebo ted bylo dva dny takové rychlejší tak to jsem byla také vyplašená a při každém poslocuhání se ptám manži zda bije stejně a je to správný počet atd :sweat_smile:
A piješ ten čaj?
23. dub 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak se konečně hlásím!!! Ještě nejsme 100%, ale fungovat už hold musím. Ještě mám žaludek na vodě a jsem trochu zesláblá, ale dobrý. Filípek už vypadal v pohodě, ale dneska se mi chudák pozvracel, tak ještě musí dlabat piškoty a jenom vývar. Pořád žebrá čokoládu nebo lízátko chudák.. :unamused:
No hlavně, že počasí je konečně super!!! :dizzy_face:

Eli: Moc gratuluju k chlapečkovi!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Musel to být krásný zážitek!!! :dizzy_face:

Anaji: S tou kontrolou děláš dobře, člověk se nesmí jen tak dát :angry: A jinak klííííd :grinning: :grinning: Já vím, že ten konec už je úmornej, ale buď ráda, že se mimčo dopeče až do konce, jak má. Alespoň nebudete mít problémy třeba se žloutenkou atd.... Já už jsem s Filípkem taky měla eventuelně nastoupit na vyvolání a našel si cestičku sám :slight_smile: . Nikdy předtím jsem na monitoru neměla kontrakce nic... čípek taky nic, tak se neboj :wink: Stejně se to nedá ovlivnit, ikdyž nervy samozřejmě pracujou :wink:

Kamco: Ahoj, tak to je fajn, že laparka nic neodhalila. Ještě srovnat tu štítku a mimísek bude na cestě :wink: Já jdu za 14 na HSG, tak jsem zvědavá, do laparky se mi právě vůbec nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A co ostatní těhulky???? nějak si nestíhám všechno zapamatovat... :sweat_smile: Mouse: Jak se pere? :slight_smile:
23. dub 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
tak fotečky našeho Broučka jsou u mě v albíku, tak můžete mrknout pokud chcete! :dizzy_face: :dizzy_face:
23. dub 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, osiřela jsem, neboť manžel šel do obecní putiky s kamarádem ( jsem zvědavá s jakou předporodní přípravou dorazí domů :grinning: ). Zítra vyrážíme ráno na nákupy, nic miminkovského k nakupování v plánu, spíš musím koumat nad svatebním darem, protože odpoledne jedeme mrknout na svatbu.
Anaji: prvně gratuluji,že streprokok si v tobě nenašel útočiště :wink: :slight_smile: a s těma lapáliema u doktora s tebou soucítím..já mám taky někdy pocit mírného chaosu, takže se mi osvědčuje rčení líná huba holé neštěstí a radši se furt připomínám jako agilní maniak :sweat_smile: . Na můj monitor jsem zvědavá, podle sestry to bude taky dvacet minut..no, nechám se překvapit, doktor je zatím se mnou hotov mega rychle, o nějakých podrobnějších zápiscích v průkajdě si můžu nechat zdát..vypňuje to zásadně mimo kolonky a škrabopisem :unamused:
Lev: te´d bych řekla je to hledání s AS trochu složitější, jak je mimi velké a natočí se jinam,tak je to situace asi jako u anaji na tom monitou..nejde to chytnou hned a panika roste :sweat_smile: ..já už přes AS ani moc neposlouchám, jenom, když se mi zdálo, že se malá nehýbe, no a frekvenci tlukotu nepočítám vůbec, v tom jsem amatér :slight_smile:
Eli: tož pěknou galerku máte :wink: :grinning: ..a ta poslední fotečka úplný corpus delicti :grinning:

Kkamco: ahojky... takže přece jenom posun k odhalení zakopaného psa...na tu štítnou žlázu jsi šla před anebo po laparce?
23. dub 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy: pračka je suprová, má to i čidlo na gramáž prádla, takže čumím na displej a láduju to tam,co to dá :grinning: ..dneska asi vyzkouším odložený start a nechám ji prát v noci za levnější proud...je krásně tichá,takže budeme spát jako dudci ( manža po těch pivech určitě)
Doufám, že z vás sluníčko o víkendu vytáhne posledního vira a dietku ukončíte nějakou grilovačkou..my už máme i zásoby špekáčku v mražáku :sunglasses: ..do nakládání masa se mi zatím nechce..
23. dub 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký večer! zase pátek, co? kdybych nebyla na mateřský tak mám radost, ale takhle mi to je vlastně jedno. :grinning:

vendy, tak už jste na tom líp? zítra má být krásně, tak Filípka doma asi jen tak neudržíš. ale zas když bude venku, tak si nevzpomene na ty sladkosti! :slight_smile: no a s tím mým porodem fakt plaším, já vím, ale už bych brala aspoň ty poslíčky. v neděli začínáme 38.tt, tzn. že malej už bude branej jako donošený mimčo, takže už by se mohl začít pomalu chystat. :slight_smile:

lev, jojo, maliník piju každý den 1 litr. :slight_smile: dělám si ho do konvice a za chvíli ho mám vyžahnutej. a už se chystám i na další babský rady - sexík, teplý koupele, pak častější vytírání podlahy (samo na kolenou) a taky se pustím do mytí oken. no a ještě jsem našla, že pomáhá pupálkový olej, tak nevím, jestli si ho nepořídit. :grinning:

elí, super fotky! v tuhle dobu jsou ty miminka ještě táák hubeňoučký, že? no a znamení mužnosti je opravdu jasný! :grinning:

mouse, taky jdeš zítra na svatbu? my jsme na zítra taky zvaný, ale bohužel je to až v Podkrkonoší, takže nehrozí, že já bych se tam vypravila. ale manža se chystá, prý jen na obřad, tak jsem zvědavá, kdy se vrátí. svatební dar jsme vyřešili poukázkou do Ikey. ne moc originální, ale zato praktický. :slight_smile:

no a moje doktorka se do průkazky taky vůbec nerozepisuje. nedávno mi kámoška ukazovala tu svou a má tam napsaný při každý kontrole i tep mimča! to mě teda ani doteď nezjiš´tovala, až teď na tom monitoru to vlastně vidím.
jé, a vaše pračka musí být teda super tichá, že ji zapneš přes noc. ta naše je poslední dobou snad nějaká rozbitá, ale když ždíme, tak mám pocit, že nám odletí i s celou koupelnou. zapnout ji v noci, tak se mi tady seběhnou všichni sousedi. :grinning:

tak jo, jdem se Šímou do hajan. poslední noci se trochu zlepšily, tak je to fajn. hezký slunečný víkend! :wink:
23. dub 2010 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse a anaji: ten náš chlap se prostě nezapře!! :grinning: :grinning: Ale zezačátku nám to ukázat nechtěl! Je pravda že jsem tam 3x něco zahlídla, ale doktor řekl, že si neni jistý, že to je asi pupeční šňůra!! :grinning: :sweat_smile: A když jsem to tam viděla zse, tak už jsem si začala fakt myslet, že je to kluk! A nakonec fakt ukázal pindíka jednoho!! :grinning: :grinning: :grinning:
Byl to ale krásný zážitek!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Holky akorát přemýšlím jestli třeba nejít ještě jednou kvůli obličejíku třeba za měsíc? :confused: Co myslíte? :sweat_smile:
24. dub 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem přeji krásnou neděli! Venku je opravdu nádherně, ale my si to tentokrát bohužel moc neužíváme :frowning2: Včera jsme museli s Filípkem na pohotovost, pořád měl průjem a zvracel a to už byl lepší.... Naštěstí se to během dne zlepšilo, tak jsme nemuseli do špitálu na infúze... Do toho má hroznej kašel, je mi ho líto, chudinka můj malej, ale musíme bojovat. Opravdu nevím, kde to pořád chytá... Zítra zajdem k dětský doktorce a já půjdu k obvoď. na výtěr, mám pocit, že mám něco pořád v krku a Filípek to má odě mně :frowning2:
Do tak krásnýho dne takový zprávy co? :sweat_smile: Tak snad bude brzy líp, já se jdu mrknout ven, když Filípek chvíli spí :slight_smile:
25. dub 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím po víkendu. Bylo opravdu nádherně, pěkně jsme s manžou procházkovali a jsem tááák unavená, pupík bolí-teda ty svalíky co ho drží :fearful:
Eli my jdeme zítra, doporučil nám jít ještě ve 30 tt kdy už je právě vidět podoba kdy je miminko už obalenější a větší...tak se těěšííím:o))) máte opravdu krásné fotečky!
Vendy a to to Filípka ještě nepřešlo tý jo tak dlouho chudáček:( snad vás to brzo přejde úplně.
Anaji a pupalkový olej jako co, jako masáž? pít či vitamíny? já ho jedla na atopický ekzem a dost to pomohlo i na bolesti při MS tak to asi vliv mít bude...
Tak jsme se dnes vydali na tůru hledat kde sídlí ten pediatr, no byla jsem utapaná, ani jsme to středisko nenašli, navíc je to taková blbá část plzně tak budu asi muset hledat dál, jezdit hodinu tam a hodinu zpátky třeba v zimě s kočárkem je asi fakt moc :(
Tak pěknou noc pá
25. dub 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můj víkend byl mírně kritický. Před svatbou jsem si prošla nákupní centrum, probírala se mezi regálama a ulovila První deníček našeho děťátka a pro sebe ulovila lila šatky na léto, až budu mašírovat s kočíkem po vesnici :dizzy_face: . Svatba byla pěkná, taková decentní, krásně svítilo sluníčko a já cítila,jak se začínám přehřívat, no a po příchodu domů mě nenapadlo nic jiného než sežrat čvtr melounu, který teda už byl spíš přezrálý. Osvěžení se mi dostalo velikého, ale i po dvou hodinách jsem ho pořád cítila v žaludku..holt jsem přecenila jeho zmenšenou kapacitu. Ani toho buřta jsem si nedala a zalehla je spánku, přičemž půlhodinu po zalehnutí jsem vrhla melounovou nálož do nově zakoupeného kyblíku na pokajděné pleny ( zkouška zátěže :slight_smile: ). Jak se mi ulevilo od žaludku, tak se mi přitížilo od spodu dolů; začly mě bolet kyčle, kostrč...no, jako by mě někdo nakopal do zadnice. V noci jsem samozřejmě moc nespala,takže neděle byla ve znamení únavy a paralýzy chůze. Teprve na večer jsem se rozhýbala, čemuž napomoha i teplá sprcha. Já blbá jsem si malovala, kolik toho na MD neobejdu a pár obchodů mě takhle vyčerpalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..no, možná,až se mi to tam dole všechno roztáhne, tak zas bude fajn.

Anaji:strategii vyhánění máš dokonalou, taky se od 30.5. chystám na okna, ale momentálně jsem ve fázi rozhodování nad pořízením nové teleskopické stěrky na okna včetně mikrohadry, abych to zmákla i ze země ( jsem zdechlina,no :sweat_smile: ), taky potřebuju nějaké nové mopy na podlahu, prostě novou výbavu k úklidu, ať mi to i s běháním kolem mimča zabere co nejmíň času.
Lev: koukám, že procházka na tebe měla stejné účinky jako na mně..od 30tt začíná být výzva jenom vstát z postele. Ať vám dnešní utz dobře dopadne, těším se na obrázek v albíku :wink: :slight_smile:
Eli: klidně do toho druhého utz jdi, je to jenom pár stovek navíc..to se dneska ztratí v těch výdajích za výbavičku a malý bude mít památku a vy zážitek..já si řekla,že se nechám překvapit, ale hlodalo to ve mně..jenže pak jsem na to zapoměla a teď už je pozdě.
Vendy: to je mi líto, že máte pořád takové zdravotní lapálie, vypadalo to na rychlý průběh, ale asi to bude virus zákeřňák..nemohl to Filípek chytnout třeba na těch kroužcích , příjde mi,že ta kumulace dětí je stejná jako ve školce a to je velká zátěžovka na dětskou imunitu. Myslíš , že by z tvého krku chyntul něco, co se projevuje zvracením a průjmy :confused: Ať je to,co je to, hlavně ať už je to pryč.
26. dub 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký slunečný pondělí! počasí pomalu jako v létě, že? :slight_smile:

vendy, tak to je mi taky líto, že Filípek tak trpí. :frowning2: už to má celkem dlouho, tak už by ho ten bacil mohl nechat. pro ty děti jsou takový průjmy zvlášť obtížný. :frowning2: tak pak písni, jak pořídíte dnes u doktorky.

elí, tady v Brně v centru, kde dělají 3D utz, tak chtějí, aby těhule chodily v 26.tt, že to je ta nejlepší doba. mimčo už začíná mít podkožní tuk, tak už prý pomalu vypadá jako po porodu a zároveň ještě není "přerostlý" a dobře se vejde do záběru. my byli v 22.tt a příště bych opravdu ještě nějaký ten týden počkala. ale i tak to bylo super! a teď když si představuju jak bude Šimon vypadat, tak ho vidím tak, jak vypadal na tom 3D. :grinning:

lev, užívej procházek dokud ti ještě nevadí. my byli na prochajdě včera a mě stačilo sotva 20 minut a už mě všechno píchalo a tlačilo. :unamused: a ten pupalkový olej prý v tabletách. ale jak jsem koukala na netový lékárny, tak mívají spíš opravdu olej. ten se užívá po lžičkách, ale je celkem drahej a navíc tam píšou, že není vhodný pro těhule a kojící. tak teda nevím, jestli do toho půjdu.

mouse, no tak to jsi teda měla fujtajbl. to jsi všechny vnitřnosti asi opravdu rozhýbala. :fearful: a už je to dobrý? jsi v práci? kdyby se to stalo mně, tak už bych začla plašit, že rodím. na kurzu nám totiž říkali - až se poblinkáte a pokadíte, tak je jedna ze známek toho, že porod je tady. :grinning:
a co se týče oken, tak je budu asi šudlit ze židle. doufám, že to s malým přežijem. ale dnes na to ještě asi nedojde. ještě tady na mě pořád čekají muškáty. jo a taky stále odkládaná výzva - zabalení tašky do porodky. :grinning: fakt ji ještě nemám zabalenou. ale už mám aspoň vyndanou a vypranou tu cestovní tašku. :grinning:
26. dub 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Anaji já kupovala v tabletkách pupalku asi za 150 kč 60 kapslí v přírodních lékárnách, tam ji určo seženeš, ten olej jsem měla jen masážní to nevím...
Mouse teda takový stavy, jak píše anaji já bych už plašila že rodím....ale ty vycházky už také nic moc, byli jsme asi necelé dvě hodky a sotva jsem došla domů jak pupík bolel a pak ta únava... :(
To by mě zajímalo jestli všechny rodící zvrací, já totiž nezvracím nikdy, tak snad to poznám :o)) Už se nemůžu dočkat toho utz dnes, snad budou hezké fotečky a malý se nám do záběrů vejde :o)
Také přemýšlím o profi fotografovi, mám na jednoho doporučení tak se tu ted snažím zorientovat v jeho ceníku abychom měli památku ...
já přemýšlím jestli není pozdě plánovat nákupy do porodnice poslední víkend v květnu to budeme nějaký 35tt, nemám vůbec nic ani kojící podprdu...
Mouse ty už jsi vybavená vším vid? už to jen sbalitt.....?
26. dub 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
lev: já se snažila,aby ta výbavička do porodnice spíš došla poštou ke mně :grinning: , ale do toho 35tt když případně popojíždíte autem to snad i uchodíš.Manžela babi mi říkala,ať se furt hýbu,že to je nejlepší zrovna na to roztažení kostí a svalů v pánvi= hladší porod, ale ona je z té staré školy a ještě v den porodu jela na kole prodávat nůši plnou salátu :sweat_smile:
Anaji: Jo,jo, furt v práci, jen do středy..kupodivu jsem se na pondělí už i dobře vyspala a chůze už je svižnější :slight_smile: No,je fakt .že jsem se protáhla fest horem i spodem, manža měl srágoru ráno,ale to měl zřejmě z toho hospodského piva..chvílema jsem myslela,že na mně jde ten střevní vir, ale asi byl na vině fakt jen ten meloun...na počátek porodu jsem nepomyslela ani náhodou, ale konečně jsem si víc zauvažovala o tom,co mě čeká na porodním sále a že to bude krušné :sweat_smile:
Vypraná taška je základ, pak to tam jenom uducáš ( já to mám tak ze 3/4, zbytek se válí kolem..mám malý rozměr tak to je trochu puzzle a nevylučuju ještě další přeskládávání) a můžete jet. :wink:
26. dub 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já třeba mám velké dilema jaké pantofle :grinning: nemám žádné omyvatelné kromě žabek a to nevím, zda není nebezpečné, co berete vy? a pak kolik košil :o)) mám jednu, jinak spím v pyžamech
26. dub 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
lev, tak to jsi tu pupalku měla levnou. zkusím zeptat v lékárně taky na ty tabletky. na netu jsem viděla olejičky přes 500,-kč.
jinak já teda taky nikdy nezvracím. ani nevím, kdy naposled. a když už tak u toho pomalu umírám, no nebudu vám to popisovat. :slight_smile: takže kdyby mě to chytlo před porodem, tak budu teda koukat.
do porodky si beru asi dvoje pantofle - jedny na chození a do sprchy žabky. noční košili beru jen jednu pro jistotu, ale hodlám tam vegetit v těch jejich nemocničních. jak jsme tam byli na tý čumandě, tak tam v nich chodily všechny maminy.
taky myslím, že do 35.tt ta výbava počká. dyť toho zas tolik není. nejsložitější je asi ta kojo podprda, jinak všechno pořídíš v první lékárně.
k profi fotografovi jsem taky chtěla zajít, ale zhruba od 30.tt kdy jsem začala vypadat jako vzducholoď mě to už přešlo. :grinning: myslím, že se mnou by teď nic neudělal ani Jadran Šetlík. :grinning:
tak si užijte 3D utz. to už bude malej určitě vypadat jako potom naživo.

mouse, s tou babičkou to je dobrý. :slight_smile: ale taky si říkám, že ta chůze a různý roztahování a protahování nohou není od věci. :slight_smile:
takže poslední dny v práci? plánuješ nějakou "rozlučku s občerstvením"?
26. dub 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak za sebou máme opět štaci po doktorech :sweat_smile: Nejdřív s Filípkem u dětské, tam docela dobrý, má mít ještě dietu a pořád hodně pít. Jak jsem psala, že by to mohl mít ode mně, tak jsem to nedospsala :sweat_smile: , on totiž dostal ještě hroznej kašel a rýmu. No je to rošáda :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a já mám opět ATB na týden, v noci už jsem s krkrem fakt nemohla vydržet. Naštěstí Filípek v krku nic nemá. No snad už bude všemu brzy konec! Jen teď nevím, jestli mě toho 6. vezmou na to HSG, tam mi mají dávat další ATB preventivně, tak se obavám, že mi to posunou na další měsíc. Ve středu tam budu volat.

Mouse: Teda to si malá na melounu asi moc nepošmákla a mamince ho nechtěla dopřát :sweat_smile: Hlavně, že už jsi v pohodě, ty poslední týdny jsou opravdu za trest... Tak v práci už jen do středy? Bude nějaká rozlučka? :wink:

Lev: Užijte si 3D :wink: Jinak já jsem před ani při porodu nezvracela ani neměla průjem :slight_smile: , takže to pravidlo není :slight_smile: A pantofle jsem si koupila do porodky za 100Kč u vietnamců :grinning: a byly fajn. :slight_smile:

Anaji: Už máš muškáty nasázené? :slight_smile: Já jsem musela jedny znovu koupit, protože se mi v jednom truhlíku uvelebila kočka a všechny je polámala :angry:
26. dub 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se hlásíme po kontrole, holky máme ve 30tt 1551 gramů já budu rodit obříka :o) ale je krásný, večír dám snad fotečky.
Jinak ty ledvinky nám za ty dva týdny zůstaly na stejných hodnotách, prý žádná trága, že i kdyby se ted něco stalo a museli kvůli tomu vyvolávat porod malý je už dost veliký :sweat_smile: Jak jsi psala ty Vendy prý z těch 4 stupnů nejsme ani jednička...tak snad to bude v pořádku ...

Jé tak at vám je oběma brzy lépe !

Anaji s tou podprdou já se bojím jí kupovat přes net, ty ji máš z kameného obchodu vid?
26. dub 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lev: Tak to je super! Moc gratuluju!!! :dizzy_face: :dizzy_face: Můžeš být hned klidnější :slight_smile:

Holky u nás je teď pořádná bouřka!! :confused:
26. dub 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás už je snad za námi, nebouřilo a pršelo tedy dost silně. Děkuju - jsem štastná! Ten dr. je fakt výborný, jsem ráda, že od začátku chodíme do gennetu.
26. dub 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsem zase dopadla. bouře dorazila od vendy k nám. vypravila jsem se na balkon (máme odkrytej, takže spíš terásku) sázet ty muškáty, natahala tam tisíc krámů, no a v půlce sázení se začlo mračit, pak hřmít a pak tu byla úplná průtrž mračen. :angry: uklidit jsem stihla jen něco málo, takže mi to všechno zmoklo a na dlažbě máme slušný bahínko. :unamused: ach jo, takže zas víc práce než užitku. tak to tam jdu teď dát do pořádku. jsem už totáč mrtvá, tak si lehnout s nohama nahoru. si připadám s tím pracovním tempem a ohebností jak 80letá stařenka.
vendy, tak to jste teda marodi oba. :frowning2: a jestli se ti ještě oddálí to hsg, tak to je fakt pech. ale co naděláš... :confounded:

lev, podprdu mám jednu tu Anitu z takovýho malýho obchůdku a pak jsem koupila ještě v CaA set - 2 podprdy celkem za 500,- jsou takový obyčejný bavlněný, ale seděj celkem dobře. akorát až doma jsem si uvědomila, že mají přes košíčky švy, takže to je pod trikem vidět. ale na doma a na noc budou dobrý. tak bacha na to, až to budeš kupovat. zrovna na léto je to nepraktický, protože přeci jen přes tenký tričko to bude vidět určitě. :unamused: no a plánuju ještě jednu černou a tu bych chtěla koupit přes net. už jsem si vyhlídla černou Anitu. ale taky se celkem bojím, aby sedla. přeci jen stojí nějak přes 500,- tak bych ji nerada měla pak zavřenou v šuplíku.
tak super, že je to s těma ledvinkama dobrý! no a to budete mít velkýho chlapáka! :slight_smile: no ale na ty jejich odhady váhy se nedá spoléhat. víš jak jsem to měla já - moje mudra v 33.tt. navážila 1 300g, já vyjukaná, že je to děsně málo hnala za 2 dny k jiný doktorce a ta navážila 1960g. takže vypovídací hodnota nulová.
26. dub 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky, ještě jsem se chtěla zeptat. mám teď novej "stihomam" - reagujou vaši mimísové v břiše nějak na zvuky?? náhodou jsem se o tom nějak bavila se ségrou a ta se děsně divila, že Šimísek nijak nereaguje, když by se měl jakoby leknout - třeba když bouchnou dveře, nebo u mě zaštěká pes. :frowning2: tak to teď pořád pozoruju, ale mám pocit, že na zvuky opravdu nijak pravidelně nereaguje. tak jsem si zas vsugerovala, aby nebyl třeba hluchej. :pensive: :cry: :frowning2:
vy něco takovýho pozorujete?
ach jo, už aby se narodil. poslední dobou myslím pořád na to, aby byl hlavně zdravej. :pensive:
26. dub 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky po dlouhé době vás zase zdravím :slight_smile:
Teda vám se to krátí :slight_smile:
Nestíhám vás číst ale fotečky s nárustky na pupíku sleduji :slight_smile:
Anaji jak píšeš o zvucích to budou asi ti šimoni :slight_smile: nás se sotva hejbal byl to pecivál už v bříšku :slight_smile: Neboj bude zdravej :slight_smile:
26. dub 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj leni! :slight_smile: no ty jsi tady nebyla sto let! jak se vede? co v práci? pořád dobrý? a šimonek ve školce taky dobrý? a co snaženíčko?
jé, tak to jsi mě uklidnila. :slight_smile: ten můj šimon mi taky nepřijde zrovna nejhbitější. vlastně mám pocit jako kdybych měla v břiše manžu. ten taky než se pohne, to je sto let! :grinning: tak doufám, že to je jen jeho náturou, ale se sluchem nic nemá. zrovna jméno Šimon znamená slyšící, naslouchající, takže už kvůli tomu by slyšet měl! :slight_smile:
26. dub 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji tak to jsme na tom stejně, také si říkám, že mám pěknýho pohodáře celý tatínek, než se rozhýýýbe, a to se rozhýbe jen když si lehnu na bok, to pravidelně asi je mu to nepříjemné...jinak chrupe a chrupe :o)no já si říkám, že v gennetu se moc odchylovat asi nebudou ale uvidíme :o) já právě také chci jak říkáš tu značku, ale půjdu napřed po obchodech a snad něco seenu, pak až když budu vědět že sedí, bych je objednala...pořád nosím své staré sportovní ale jsou S takže občas dost těsné :o)
Leni jak se daří?
26. dub 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
u nás se včera jenom přehnal déšť, celkem jsem ráda, že to vyšlo až když jsme byli doma neboť tahat v jedné ruce deštník a v druhé tašku s jídlem a věcma z kanclu není v takovém počasí terno.
Anaji: tak s muškátama jsem na tom možná podobně, sice je mám už dávno píchlé v truhlíkách,ale nějak se jim nechce růst. Sousedka je vždycky vystrkuje už metr dlouhé a já ji pak celé léto doháním, a když už jsou krásně narostlé,tak je tu září :unamused: ..to mluvím o těch převislých, pak mám ty vzpřímené a ty snad letos budou pěkné. Ven je strkám až po zmrzlých. No a pokud jde o ty zvuky, tak to asi byla telepatie :grinning: , protože zrovna včera při sledování kriminálky Anděl si manžel silněji zakašlal a malá se v břichu celkem dost pohnula..hned jsem to taky řešila a hned si vydedukovala,že to asi bude ona reakce na zvuk. Jinak se teda nepohybuju v moc hlučném prostředí, takže je těžko usuzovat na přiměřenost reakcí mimča v bříšku...já budu teda radši, když se prďolka nebude ani po narození lekat a bude pohodově snášet okolní vlivy včetně mírného hluku.
Pokud jde o pohoštění, tak pro úzkou skupinku mám v plánu rozlučkový oběd, připravovat teď něco doma nehodlám, skrz to balení,skartování a předávání i tak tvrdnu v práci přesčas a doma stíhám už jen zprávy.

Lev: já podprdy sice kupovala přes MMB, ale já mám takové dva pomerančky na které pasuje většinou kdejaká prsolapka. No u těch dražších bych asi šla do obchodu, ono, pokud znáš třeba číslo typu konkrétní podprdy,která ti sedne, tak pak už ji můžeš kupovat i přes net. Boty do porodky mi koupil ( a sobě taky :slight_smile: ) manžel od vietnamců za stovku. Jsou to takové gumové okrasy, které po návratu domů užiju i na zahradě. Košile mám svoje dvě za dohromady cca 200Kč, ale chci nějdřív upatlat zkraje ty erární.
No ty výsledek z genetu jsou super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , myslím že jste v mezích normy, máte jenom o 100gr víc než měla moje piškotka v tomhle stáří ( a holky jsou prý menší), pěkně se nám ta mimča boubelatí :sunglasses:

Vendy: to máte teda pěknou kočku záškodnici, my máme pech na kocoury co si značkujou teritorium a jeden má specialitu a vždycky se nám vykadí na rohožku u dveří, už jsme po krátké době koupili novou a tentokrát i s motivem kočky..si z toho děláme už srandu.

Leni: nazdar zatoulaná ovečko, neváhej a přihoď nějaké aktuální info o sobě, ať nám to tu příjemně rozvíříš :wink: :slight_smile:

Jinak musím refrovat,že včera došla angelcare chůvička, kupodivu nám balík nechala pošťačka u sousedů..no,je to paradox, když si uvedomím, že pro věci v hodnotě dvou stovek musím na poštu a balík za 2700Kč předá sousedům ( ale naštěstí jsme tu dobrá "parta") . Musela jsem mírně zherdekovat tu firmu, protože balík dlouho nešel a já furt četla,jak ostatní zákaznící děkujou za dodání, no a do toho ta sopka a stop letecké dopravě, ale konečně je doma a můžeme se s ní učit zacházet. Ta rodičovská jednotka je teda trochu větší oproti té aventovské zaprtlině, ale když to snímá i ten pohyb asi to chce víc prostoru v té krabičce.Noční světlo na kontrolní jednotce je taky příjemné, takové modro zelené...připomíná mi to tu scénu z postřižin a la " borový zaváněl háj" :grinning: Měla bych doplnit albíčko, no snad na to na MD bude konečně víc času.
27. dub 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek