• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
Dobré ránko, mouse a jaká chůvička je je to ta co mám i já v albu angel care s dvěma podložkama? já ji mám vyhlídlou asi za 3300 tady v čr. to máš fakt za super cenu! Jak funguje?
Já zase vybírám dr. pro Kryštůfka, snad už konečně vybráno, je blízko a má dobrá reference- na netu, snad jsou spolehlivé.
Tak jdu něco dělat.
Mouse kdy končíš v práci? Já pořádnou rozlučku ani nestihla, ale budu tam docházet dál, tak se tím asi stresovat nebudu... :confused:
27. dub 2010 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda!
mouse, no tak to jsi mě moc neuklidnila s tím sluchem! tak nevím, jestli neudělat nějakej 'zvukovej"pokus s tím naším lenochem. :slight_smile: jinak totiž taky nejsem v nijak hlučným prostředí. ani ty dveře u nás nepráskaj. :slight_smile: ale ne, nebudu mrňouska ničím děsit, to bych byla teda krkavčí matka. spíš nebudu myslet na kraviny typu, co tak všechno může mít dítě za nemoci a postižení. :cry:
jinak já muškáty každý rok kupuju úplně malý, sotva tak 10-15 cm na výšku, ale oni se pak strašně rychle rozrostou. akorát to chvíli trvá no. ale už je znám, takže jim věřím, že v červnu už budou mít krásný převisy. pomáhám jim kristalonem, ten dělá zázraky. a taky sluníčko. tak si pak můžem vyměňovat fota. :grinning:
tak hlavně že chůvičky dorazily! :slight_smile: ješt něco očekáváš? já musím ještě pořídit nějakou pěknou hračku na zavěšení do kočárku. z práce jsem dostala poukázky do jednoho dětskýho obchodu, ale už jsem tam byla a nic moc tam pro mimča nemaj. právě jen ty hračky a ještě hodně předražený. no ale co už, něco tam za to koupit musím.

lev, a co dneska podnikáš? já za chvíli vyrazím do brna. jdem na větší nákup jídla. jak jsem doma, tak to jídlo jenom hoří. no a taky chci někam do bauhausu pro nějaký pěkný květináče. ale jinak jsem dnes nějaká mrtvá. :unamused:
27. dub 2010 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jsem odvařená jako špageta..se toho nějak nakupilo a samé béékoviny. No, zítra už jsem poslední den a furt mám pocit,že nestíhám, potřebuju ještě vyčistit poštu, skartovat, předat pozornosti kolegyním, předat jim instrukce...no, asi pojedu autem až do práce, ať se můžu libovolně zdržet :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Anaji: já tě nechtěla děsit, naopak si myslím, že Šimík je normálka, ta moje se taky hýbe nezávisle na zvuku,ale včera mi přišlo, že ji ten manžuv kašel musel probrat...občas se leknu i já :grinning: ..on je manža strašně hlučný, mají to hlasité kýchání a smrkání a kašlání v rodině..já se alespoň snažím o decentnější projev, ale mám kolegyni a ta dokáže sebevětší kýchanec utnout..no, mě by asi vyletěly oči z důlku. :sweat_smile: Na muškáty jsem používala Kristalon, ale te´d furt experimentuju ..no, hlavně že něco na těch oknech bude. :slight_smile: Krom chůviček už nic extra velkého neplánuju koupit, teda ještě mi chybí peřinky do postýlky, ale polštářek se zkraje nedává a přes léto snad ani peřinka nemá význam, zavinovačka bude stačit anebo dečka.

Lev: tak i za 3300Kč je to super cena, já mám jenom jednu desku , tady jsem všude narazila na tu se dvěma za cca 4000Kč, dvě desky jsou fajn, když mimčo hodně ve spánku cestuje, což snad do 6 měsíců nehrozí...no a pak už zas hrozí míň SIDS, takže jsem zvolila desku jednu. Lev: Končím zítra, a ještě potřebuju vyrazit po obchodech a něco dokoupit na rozlučku, mám v plánu obdarovat jenom tři nejbližší kolegyně, takže balíček z mlsání a nějaké kosmetika či knížka ( záleží na zájmen konkr. kolegyňky ) to jistí...no a pak ten oběd, pohoštění bych mohla koupit, ale nechce se mi trdlit v kuchyňce, dost že budu zítra zmateně pobíhat po kanclu.
27. dub 2010 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Vendy jako každý den, tak do 4 pracuju, mezitím něco poklidím nakrmím nás, pak jdu chvíli lenošit a tak, ted se mi to sešlo že nemám žádné odpo plány, všichni jsou busy tak jsem fakt pořád sama. ale zítra jedeme pro kočárek :o)
Příští týden chci na jeden den do práce a přemýšlím o slušebce, jen v čr, ale chci to nejdříve zkonzultovat s dr. abych nějak neriskovala tou cestou autem.
To náš malý se lekat nemůžu já kýchám smrkám pořád, takže bude zvyklý na takový rachot a turbolence že asi snese všechno :o)
Na nic takového nemysli, já s tím také bojuju, jako tady omylem přečtu nějaý šílený příběh, teda vždycky jen začátek ale stačí mi to na celodenní depku a nekonečný strach co vše se může stat... prostě ne máme zdravá mimča !!!
Mouse tak ty jsi tedy vytížená do poslední chvíle, to já to měla rychlé :slight_smile: ale u tebe je to takové hezčí tak jsem si to představovala, možná ještě něco přichystám na konci května až budu oficiálně nastupovat na mateřskou ....
tak hodně sil a at to vše zvládneš!
27. dub 2010 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezký večer!Dneska jsem nějak nestíhala, Filda ani nespal, za to usnul v 6h na gauči u televize a s rohlíkem v puse :grinning: Zrovna jsem vařila na zítra, povídali jsme si, za chvilku se otočím a byl úplně tuhej :grinning: Nicméně alespoň ten rohlík z pusinky mi ještě vrátil :slight_smile: Dneska jsem byla v dalším kuchyňském studiu a budu mít další návrh na kuchyň. Tentokrát jsem byla spokojená, paní byla hodně zkušená a uměla poradit, což oceňuju především. Budu ještě zvědavá na výsledek :slight_smile:
Holky vy toho napovídáte, ani nevím, na co dřív reagovat :sweat_smile:

Mouse: Tak chůvička dorazila? To je fajn, že se nezasekla někde na cestě :wink: Máš alespoň další radůstku ke zkoumání :grinning: A přeji hezký zítřejší poslední den v práci :wink: Zdá se to sice jak věčnost, ale neskutečně to letí a za chvíli budeš zase zpět :sweat_smile:

Anaji: Jak píšeš, s tím sluchem bych se opravdu nestresovala, Šimísek bude zdravej kluk jako buk! :slight_smile: Já jsem to nějak nesledovala, hlavně, že jsem cítila pohyby.. S těma fotkama muškátů je to dobrej nápad :grinning: Ikdyž tenhle rok asi budu pokulhávat :sweat_smile: Do toho kočárku teď hodně kupují hračky Lamaze, jsou moc hezký, ale trochu dražší... :unamused:

Lev: Tak zítra už budete mít mimivozidlo? :dizzy_face:Uplně závidím, když vidím, co je zase za nový kočárky..

Tak dobrou, zítra se možná nedostanu, přijede na návštěvu mamka, aby zkontrolovala "marody". Naštěstí už jsme v pohodě, ty ATB mi opravdu zabraly a po bolesti v krku po týdnu konečně ani památky :slight_smile:
Tý jo a začíná mě bolet podbřišek a až teď jsem si uvědomila, že je moje datum!!! :angry: Dnes 31DC, mrcha je asi tu :angry: :angry:
Ještě musím zítra zavolat na gyndu, jestli mě na to HSG vezmou nebo ne...
27. dub 2010 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko,
Mouse užij si pěkný poslední den a moc se nedři!
Vendy tak to máš dobrý den, to bude pohodička :o) už se na kočík moc těším, snad mě nenaštvou tím, že tam bude vystavený a ohmataný" To bych jim ho tam nechala!
Já také koukala na hračky od Lamaze a přijdou mi hrozně velké a barevné tak jsem nakonec pořídila ty co mám v albu jsou barevné ale tak hezky a moc se mi líbí !
Tak já se jdu nasnídat, dneska čersvté rohlíčky a koblížek :dizzy_face:
28. dub 2010 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
čauky holky!
tak mouse poslední den v práci? kdoví jestli ji to taky tak dojme jak mě. :slight_smile:
lev, tak ty se budeš pořád tak pracovně zapojovat? a ještě na služebku? no to jsi šikula!
jinak já tady taky občas narazím na nějaký smutný povídání, nebo diskuzi. a to mi stačí si přečíst jen nadpis a už nemůžu dál. musíme být opravdu optimistky, a´t se k těm našim mimísům nevyplavují žádný stresový hormony.
a kočárek už si jdete vyzvednout? na kolik nakonec přijde ten casualplay v trojkombinaci?
vendy, tak hurá, že jste zdravý! v pátek máte ty čarodky, ne? tak ať si to pořádně užijete!
jo, pohyby taky pořád sleduju a jsem ráda, že se hýbe snad dostatečně. ale s těma zvukama jsem trochu postižená - včera v suproši akorát vezla prodavačka obrovský regál s pečivem, dělalo to kravál jako blázen, tak schválně stojím, čekám co to s tím lumpíkem provede a nic. žádná reakce. ale už to beru spíš tak s humorem. prostš to bude kliďas, se kterým nic nehne. :slight_smile:
na hračky lamaze jsem taky koukala. barevný sice jsou dost, ale některý jsou i takový menší, tak třeba něco vybereme. taky jsem koukala, že jsou teď nějak in. pomalu v každým kočíku. ale ty ceny mají teda nehorázný! jsem u každý tý hračky předpokládala, že bude ještě aspoň mluvit, za tu cenu! :slight_smile:
tý joo, tak ty už zase nečekáš mrchu?? to je fakt fofr jako hrom! :fearful:
a kuchyňku pak hoď na střechu, ať můžem mrknout. nápady ohledně bydlení mě vždycky baví.

holky, jinak včera mi přišel výměr mateřský. tak jsem hned koukala, kolik mi zkrouhnul podělanej Janotův balíček - takže hodně přes 4 tisíce měsíčně. to je opravdu k vzteku. :angry: nikdy jsem nebyla přívženec socanů ani sociálních dávek, ale tohle fakt nepochopím. když už berou, tak proč fakt nevzali všem, nejen nám na mateřský! :angry:
no nic, radši na to nemyslet. jdu něco dělat. dnes si hodlám uvařit pořádný oběd - hovězí vývar a ještě hovězí na houbách, ať máme dost železa. :slight_smile:
28. dub 2010 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Tý jo anaji už 38tt ??? To to letííí !!!
No chtěla bych na tu služebku zajet, rozloučit se s kolegy z druhé pobočky a tak :o) snad to zvládneme, ale ted o víkend jedeme k našim tak vyzkouším jak se mi jezdí a uvidím :o)
Právě mě stačí nadpis a mám na den depky a trachu vystaráno! radši už vše než začnu číst důkladně zvažuju :o)))
Nás vyšel na 21 tis. jinde ho seženeš asi za 20 ale chtěla jsem jistotu kamenného obchodu a prohlídky a záruky oprav no ale zatím bych je nejradši nakopala...přeci nemají právo objednané a zálohované zboží vystavovat ne??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jé to ti závidím že takhle vyvařuješ a jíš to, já si říkám, jak to má se mnou Kryštůfek těžké, když dostane maso tak chudák jen kuře jednou měsíčně rybu :( snad toho železa máme dost, ale to by asi tak rychle nerost kdyby mu něco chybělo...ale moje strava je fakt strašná!
Nad tou mateřskou už se nerozčiluju, ale dělá mi to také zhruba přes 4000 což už je fakt znát!
28. dub 2010 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak dnes se vám hlásím z MD :grinning: ..je to fajn pocit, pohodička v župánku u PC atd. Zachvíli zapnu máchání plín, které jsem dala včera prát na noční cyklus, pověsím a budu koukat,jak mi v tom krásném slunečném dni schnou...celkem primitivní plán , ale dneska nehodlám řešit nic extra. V noci mě opět probudily bolesti jak na MS, tentokrát silnější, no jestli už mi začínají poslíci tak to jsem z toho urvaná, doktor mě sice připravil na to, že už to může mít souvislost s porodem, ale já ještě nechcůů.
Rozlučka v práci byla dojemná, po kolektivu se mi bude vážně stýskat, ale dneska není problém zůstat přes facebook v kontaktu. V pátek ještě jdeme na oběd, tak to se těším..mimochdem já mám dneska spadeno na luštěniny, si je konečně můžu dovolit konzumovat, aniž bych se bála,že se budu nadnášet i s židlí.
Lev: nedostatek železa je spíš problém maminy, anémie není fajn u porodu,když se dost krvácí, ale krev ti na to brali a ještě brát budou, takže se případný nedostatek projeví a dá se napravit tabletkami. Tvuj Kryštůfek bude prostě koblihové dítě :grinning: :wink: ..no a moje pusina bude kříženec vietnamského a amerického fastfoodu ( ovšem poslední dobou už sekám dobrotu neb ty chutě mě celkem přešly). S vystavení vašeho kočáru by se mi to taky nelíbilo, je to minimálně nefér, no ale dokaď nemáte zaplacenou celou částku , tak je to zboží vlastně furt jejich a k mání pro ostatní :unamused: No a s tou služební cestou jsi teda ďábel, ovšem pokud to není přes celou republiku, tak se to v tomhle stádiu snad ještě dá bez úhony absolvovat.
Anaji: prostě máš v bříšku malého flegmouše :grinning: ono s tím lekáním od zvuků je to spíš taková možnost než pravidlo, tak se nenech vylekat řečma kolem. Pokud jde o MD,tak mi to taky bude dělat ty 4000Kč, ale furt mi zbude dost, takže si vlastně nemusím naříkat ..akorát mě štve,že na to abych měla ten základ pro výpočet jsem musel studovat a makat ve stresu a ty zkrouhlé prašule pak půjdou na nějakou dávku pro dařbujány. To bych radši brala tu plnou výši a ty 4tácy odkládala rovnou malé na spoření. Prostě to chce reformu.
Vendy: tak storka s rohlíkem je bomba, dokázala jsem si to živě představit :grinning: . já znám jenom příběh jedné paní z mého okolí, která jedla v posteli salám a usnula s ním a ráno se probudila s tím kolečkem salámu přilepeným na tváři a jelikož to byla hospodyň,tak ten omaštěný echtovní kus salámu radši ještě rychle snědla .
Jsem zvědavá, co ti poví na gyn...těch pár dní braní atb by snad nemuselo moc vadit :confused:
29. dub 2010 v 07:30  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko,
mouse ty se máááš tiše závidím, nějak začínám litovat že si pravou MD neužiju!
Máme kočárek jukněte :o) jsem naaadšená :o)))
29. dub 2010 v 07:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky.
levander: krásnej kočárek! :wink: Můžu se zeptat kolik stál? :sweat_smile: :slight_smile:
29. dub 2010 v 07:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Eli, děkuju :dizzy_face: no vyšel dost, 21tis ještě tedy musíme koupit deštníček a tašku - tu ale mám vyhlídlou od emitex protože od casual stojí další tisícovku. Je ale boží fakt vymakanej a stabilní ! a co slýchám od mami co ho mají tak samá pozitiva :dizzy_face:
29. dub 2010 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
levander: Tak to je fajn, že je na něj dobrý ohlas! :wink: Téda ale ta cena to je ted dost, ale zase co by člověk neudělal pro svoje dítko :dizzy_face: :dizzy_face:
29. dub 2010 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
No přesně :o) měli jsme na něj penízky našetřené a co jsme plánovali miminko jsem věděla že ho chci :o) tak jsme si to splnili :o))
29. dub 2010 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
To je fajn! :wink: :slight_smile: Já jsem zvědavá, který vybereme my! :grinning: :wink:
29. dub 2010 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
A máte nějakého favorita?
29. dub 2010 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky! Včera jsem koníka nestihla, jak jsem psala, byla tu mamka a užívali jsme si s Filípkem supr den :slight_smile: Filda teď konečně chrupe, byl trochu protivka, ani jsme ještě nebyli na zpívání, bojím se, že jak je oslabenej po nemoci, že by zase mohl hned něco chytit, tak si dáme ještě týden pauzu.
Jinak Hsg se odkládá na další měsíc :unamused: , ale tušila jsem to, že s těma ATB mě nebudou chtít vzít.. Mršule ještě nedorazila, testík negativní, asi budu mít po těch nemocech zpoždění. Vlastně bych tenhle měsíc ani těhu být nechtěla, měla bych akorát strach, jestli by bylo mimčo v pořádku po těch lécích co do sebe cpu.

Mouse: Tak že by už první poslíčky? To už je docela možný :confused: A kdypak jdeš zase na kontrolu? Jinak přeji, ať se ti na mateřské líbí :grinning:
Story se salámem mě taky pobavila, to byla hospodyňka šetřilka :grinning:

Lev: Kočík nádhernej, tyhle barvičky bych si taky vybrala :dizzy_face: Hlavně, že už ho máte doma a je po problémech :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takyse mi líbí ty vaše jídelní židle, co máš za kočárkem na fotce :slight_smile: , něco takovýho bych si ráda pořídila do budoucí jídelny :slight_smile:

Anaji: S tou mateřskou to je na houby, navíc jsem teď četla, že to nezvýší :unamused: Kuchyňku pak přihodím, měla bych ten návrh mít asi v pondělí. Zkusila jsem zase trochu jiný styl, než mi navrhovali předtím, tak jsem na to zvědavá. V pondělí nám přijede filma montovat střešní vazníky, tak se zase posuneme dál :slight_smile:

Tak já zase pádím, jdu po zimě zprovoznit pergolu na páteční čarodejnice. Máme pozváno pár přátel, tak se těším. Odpoledne ještě vše dokoupit a budu mít skoro hotovo :slight_smile:
29. dub 2010 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
levander: Asi ty co máme v albíčku.... x-lander a baby smile, ale zrovna dneska jsme se byli podívat a asi vyhraje baby smile... :wink:
29. dub 2010 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Holčiny, tak mám nové fotečky v albíku jestli chcete mrknout! :grinning: :dizzy_face:
29. dub 2010 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Eli, dívala jsem se už včera moc ti to sluší, krásný pupík, fakt tedy roste na 20tt ! to já takovýá neměla :fearful:
Kdepa všichni jste, holky snad už nerodíte?:slight_smile:
Vendy to je pech, zase měsíc čekat, ale máš pravdu ty léky by k ničemu moc neprospěly tak máte před sebou máj lásky čas :o)
30. dub 2010 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
lev: Asi si náš Bobešek dělá hodně místa!! :grinning: :grinning: Ale mě to nevadí..teda je pravda, že už se tak hbytě nehýbu, ale bude hůř... :grinning: :grinning:
30. dub 2010 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
No to mi věř, já si sama už ani nehty neostříhám a ohýbám se tak že jdu radši do dřepu...a kolik malý váží víš? a co vůbec jméno máte?
30. dub 2010 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky!
tak se hlásím po včerejší pauze. včera to byl den! nejdřív to začalo manžovou střevní chřipkou, takže zůstal doma a prakticky nevylezl ze záchodu, tak teď čekám, jestli to taky nechytnu. no a pak jsem taky byla zase na monitoru a poté ještě po nějakých obchůdcích, abych si vyzbrojila šatník na léto. celkem jsem pořídila, ale byla jsem naprosto k.o. večer jsem zas sotva funěla a v noci už jsem se fakt bála, že snad začnu rodit, jak mě bolelo břicho. jsem blbá, nesmím se tak přepínat.
no ale pozor! dle výsledku z monitoru už se u nás něco děje!! :slight_smile: normálně podle tý křivky jsem měla pravidelný kontrakce, přitom já to vůbec necítila. doktorka když prohlížela ten záznam (činnost dělohy jsem měla až 60), tak prohlásila, že podle toho to vypadá na rozbíhající se porod! tak jsem se úplně zděsila, jak je to možný, když při kontrakci nemám žádný bolesti. no a ona na to, že to teda ještě porod asi nebude a ještě mě pak zkoumala vevnitř a říkala, že porodní cesty ještě na porod taky nevypadají. čípek ale už je měkkej, zkrácenej a otevřenej na špičku. CS 3! :fearful: :sweat_smile:
tak mě to tak vyjukalo, že jsem si večer už i tu tašku do porodnice zbalila! :grinning:
no ale mám radost, že už se to tam dole chystá! :dizzy_face:

lev, taky už jsem koukala na váš kočík. no je kráásnej! jak se mi předtím casualplay nelíbil, tak poslední dobou už jsem z něho taky nadšená. má ho tady sousedka, co před týdnem porodila (mimochodem taky Šimona, takže tady na jednom patře budou dva Šimonové a ještě k tomu téměř na chlup starý :unamused: ) a už s kočíkem jezdí, tak jsem na něho už slintala z balkonu. :slight_smile:

mouse, takže už taky na mateřský! super! a s těma penězma mě taky nejvíc štve, že to co nám vezmou prostě půjde na ty povaleče a tmavší spoluobčany. na nic pořádnýho.. :angry: jo a klaus to včera nepodepsal, takže se to vrací poslancům a poslední šance je 18.5., kdy by o tom měli zas hlasovat ve sněmovně. tak to jsem fááákt zvědavá. pro mě je to takový symbolický, jelikož o snížení mateřský rozhodli pár dnů poté, co jsem zjistila, že jsem těhotná, no a teď budu třeba zrovna rodit, až to zamítnou úplně, nebo třeba znovu zvýšej. se to vleče přesně celý moje těhotenství! :slight_smile:

vendy, tak hsg až v červnu? ach jo, to je fakt smůla. ale co už, ono to zas rychle uteče. teď přes léto ten čas bude utíkat zase děsně rychle.
tak si užijte dnešní čarodky. já myslela, že si aspoň ogrilujem buřtíky, ale s tou manžovou chorobou to vypadá spíš na suchej chleba.

elí, krásný fotečky! bříško máš fakt už viditelný. malej bude asi pořádnej kus chlapa! :slight_smile:

tak já se jdu vyvalit na terásku. svítí nám tam zhruba do 1.h, tak si jdu trošku opálit ksichtík, ať jsem šik, až mě šimon poprvé uvidí! :grinning:
30. dub 2010 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ježíš, omlouvám se za román! :fearful:
30. dub 2010 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé anaji tak to je super že už se Simík cyhstá na svět, to až budu na netu v pondělí třeba už bude na světe :dizzy_face: ty jo ty víš co je CS3? to ti vysvětlili? já jsem z těch jejich zpráv uplný jelen, pokaždé zkoumám co co je zuřivě hledám na netu.
Tak hlavně už klídek, at máš dost sil :o)
Já casualplay také miluju, měla bych ho nejraději postavený v obýváku a pořád ho zkoumala, ale je v pytlích a dneska razí k našim...z pověrčivosti...ale autosedajdu si tu nechám tou se budu kochat, o té se v pověrách neříká :o)
Copak jsi si pořídila? Já musím sehnat nějaké kalhoty sukni fakt mi nic není, ten zadek mám obrovský :grinning:
Tak at se manža brzy vykurýruje a ty to nechytíš. zatím pá
30. dub 2010 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jsem se právě vrátila z přezouvání kola na letní provoz, pěkně mi umyli zvenku i zevnitř,takže se s břichem nemusím namáhat...no, jsme si to asi stejně připlatila v ceně. Za hoďku už budu sedět ve vlaku a opět mířím do města svého zaměstnání, kde mám sraz s holkama z práce a jdeme na rozlučkový oběd..už mám slinu teď :stuck_out_tongue_closed_eyes: Venku je teda nádherně,to je jedna radost být na MD v takovém počasí. Posbírám z balkónu vypraneé oblečky, pokud se o víkendu zakaboní,tak mám jasný žehlící program :unamused:

Anaji: blahopřeju k pokroku ve spodních partiích těla :wink: :slight_smile: , mě doktor CS neměřil doteď anebo mi to psal klikyhákama do průkazky jinde než to má být, ale dokaď se nezkracoval,tak to asi ani moc neevidoval, teď už to má jako signál k začátku porodu význam. Mě teda nedávno přišlo,že mám čípajz na omak taky měkký a zabořím si do důlku trochu i prst...no uvidím,co řekne doktor příští týden. Dneska mám zas takové mírné MS šimrání, ale už to přechází.Panejo a ta taška teda byly sbalena bleskově, to byl pořádný impuls :grinning: , inu štěstí bude přát připraveným. Bacha ať si nespálíš nos, já už na něm mám solidní pihy :sunglasses:

Eli: s bříškem tvých rozměrů bych to své těhu nemohla v práci tutlat tak dlouho, malý tam má pořádný bazének :grinning: , ale mezi tou zelení ti to moc sluší a ta ČB fotka taky pěkná :wink:
Lev: tak já jsem asi hadí žena, nehtiska jsem na nohách zkracovala dneska..kupodivu vlasy nerostou tak tychle jako spíš nehty, které i zkvalitněly...ale aspoň se můžeš jít hýčkat na pedikůru :wink:

Vendy: takže s profukem až v červnu, no snad u vás i přes frmol na stavbě bude čas na tuleníčko, léto je na plození potomků prima, člověk toho moc na sobě nemá, k tomu nějaký drink na terásce, Filípka zaměstnat na písečku... :grinning: :wink:
30. dub 2010 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky! To je dneska hic! Včera večer dorazila mršule, tak si jí užívám, ale dobrý, tentokrát mě to opravdu nechalo chladnou :wink: Jinak dodělávám poslední věci na odpolední grilovačku (šopák a pár jednohubek) a bude hotovo. Dopoledne jsem ještě vytvořila čarodejnici, kterou jsem zapíchla do naší minihranice na zahradě :slight_smile: Musím se teda docela pochválit, že se mi to celkem povedlo :grinning: Ještě aby vydrželo počasí,obloha už začíná šednout... Lev, jakpak je u vás na západě? Abych věděla, co máme čekat.. :grinning:

Anaji: Tý jo, tak to je pokrok na tom monitoru :dizzy_face: Ťak to už se Šilísek asi chystá vykouknout na svět :slight_smile: Ty kontrakce takhle měla kamarádka taky a zanedlouho potom porodila :sweat_smile:
Manža je teda chudák, úplně s ním soucítím, je to opravdu hrozná choroba :frowning2: Hlavně abys to nechytla, to by bylo dost nepříjemný :unamused:

Mouse: Užij si obídek s kolegyňkama :wink: S tím létem máš pravdu, to snad půjde plození samo :slight_smile: , škoda že včera přišla ta mrška. Zrovna jsme s manžou narazili sud s pivem a seděli jsme na pergole..nádhera..cítila jsem se jak na dovolený.. :dizzy_face:
30. dub 2010 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Vendy, tak si čarodějky pěkně užijte ! Myslím, že dnes ještě nesprchne, tady to tedy na déšt zatím nevypadá, jen fouká více vítr ale slunečno skoro jasno :o) než to dojde sem a pak k vám máte čas .o) já doufám, že začne nejdřív zítra odpoledne, ale chtěla bych s manžou na špacírek někam pod třešen :dizzy_face:
Jé vy máte všechny zahrádky, já můžu sednout tak leda na balkon ale tam kýchám a nechci malému způsobovat takové otřesy třikrát do minuty tak vlastně ani nevím jak tam je :(
Krásně si užijte první máj a čarodějnice. Pa v pondělí
30. dub 2010 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem se vrátila z místní sámošky. ježíš, tady je na slunci snad 30 stupňů. ještěže jsem si včera koupila takový tílko-halenu volnou přes břicho, pod to budu nosit zatím bílý tričko. dnes jsem v tom vyrazila a mám z toho radost, je to konečně takovej ten pravej těhotenskej outfit. :slight_smile:
a úplně jsem zapomněla, že se mám bát nákazy manželovým fujtajblem a pro jistotu jsem si koupila 20deka pařížáku. no výýýbornej obídek to byl! takže jestli to teď do pár hodin nepřijde, tak už vůbec. :grinning:

lev, já se taky obávám, že se po porodu do ničeho loňskýho nedostanu. :frowning2: vršky už jsem si nějaký větší nakoupila. a pak taky jedny 3/4ťáky (samo černý, do jiný barvy na spodek letos asi nepůjdu :slight_smile: ) . tak ještě sukni by to chtělo, ale když vidím svoje oteklý špalky a festovní lejtka, tak se možná i bez sukně obejdu.
jinak to CS je Cervix Score, to znamená ohodnocení čípku - když je dlouhej, tvrdej, uzavřenej, tak máš 0. když už začne měknout, zkracovat se a otevírat tak máš postupně body 1 až třeba 7 nebo 8, možná i víc, nevím přesně. ale každá to má stejně jinak. jak jsem to tak pročítala, tak někdy holky začnou rodit už i s tou 3 a někdy mají 6 a víc a furt nic. někomu se čípek zkrátí a otevře za pár dní a někomu to trvá několik týdnů. prostě se to podle toho stejnak nedá odhadnout.

mouse, stejnak mám pocit, že ten můj porod ještě jen tak nebude. ani žádný poslíci se furt neozývaj. ale třeba mám dole nějaký snížený práh bolesti a tak nic necítím. :slight_smile:
tak si užij obídek s kolegyňkama. taky doufám, že ještě jeden s těma mýma stihnu. a vy budete slavit čarodky?

vendy, ach jo, tak další mrcha. ale určitě jedna z posledních! po tom profouknutí to bude fofr! :wink: koukala jsem na nový fotečky Filípka! na těhle fotkách je zas hodně podobnej tobě, ne? to je sranda, jak jsou ty děti krásným mixem svých rodičů. a předpokládám, že to není focený dnes, nebo máte na severu takovou zimu? :slight_smile:
30. dub 2010 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Vendy odkud jsi? Ty jsi ze severu? Tam razíme, tak snad bude pěkně.
Anaji přesně jak píšeš když vidím své nohy jsem jak sumo :( mám nějakou ještě jednu dlouhou sukni a netestovala jsem zda ji obleču to je poslední naděje, ale ty nohy se mi také vystavovat nechce, ale zase to hoorko, ted se jdu pařit v jeanách na dvouhodinovou cestu autem :(
No myslím, že porod je absolutně nevyzpytatelný :( uvidíme kdy pojedete,ještě máte ale čas :slight_smile:
Mouse užij si obídek a všichni víkend, snad už se loučím anposled a ten manža dorazí :o)
30. dub 2010 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek