• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
Marku,já mám zpoždění 4 dny,na gyndu jdu za týden,jsem taky zvědavá :wink:
7. čer 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já zatím jen čekám
7. čer 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca:tak spíš zaléží na tom, kolik dní máš po ovulce, pokud to víš přesně... 10-15 dpo už by se ti mohla ukázat druhá čárka.Ale doporučuje se testit od prvního dne , kdy nedostaneš menses.myslím, že to je tak ideální.
7. čer 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku tak dle toho že já mívám MC cca po 35 dnech..a někdy ani to ne,tak ani přesně nevim kdy ovulka byla--
Kažopádně dle posl menses mám asi čas na testování ne?PM--13.5
7. čer 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamca:tak podle toho co píše, bych řekla, že máš tak ještě minimálně týden čas. :wink:
7. čer 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
MARKU TŘEBA TO ANI TÝDEN NEBUDE,BO UŽ MĚ POBOLÍVAJÍ ZÁDA A PODBŘIŠEK JAK PŘED MENSES--brala sem ted duphaston a clostilbegyt..no uvidim po tom duphastonu bych to měla mít dřív pokud jsme nezadělali :grinning:
7. čer 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marku gratulujuuu :grinning:
, já tam vidím i rozespalým okem druhou čárku, sic mlhavou,ale vzhleem k tomu jaký jsi DPO ,tak je jasné že bude teprve sílit :slight_smile:
7. čer 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse: děkuju, tak je to ještě slabůtka, ale jsou tama... nečekala jsem to,neb mi poslední tři dny bolí břicho opravdu jak před mensesem. jsem moc šťasná.k doktorce se nahlásím až kdyžtak za 2-3 týdny, aby šlo vidět i srdíčko. Manža čekal na výsledek semnou, a první reakce byla...že se přitulil k břichu a za minutu po té...chodil po bytě jako páv a prohlašuje... to máš ale plodného chlapa co :dizzy_face: ...to mě fakt pobavil:grinning: :grinning: ...prostě chlapská ješitnost :grinning:
7. čer 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marku : jo, jo, dokážu si to představit :grinning: ..no je třeba je chválit, josu jako malé děti :grinning: , a přitom ta největší práce se odehrává v ženském organismu.. nejdřív uzrání vajíčka, ovulace, pak aby to vajíčko vcucnul vejcovod, pak aby oplodněné došlo kam má, aby na něj čekala správně prokrvená děloha..aby ta děloha vajíčko vyživila..no je to zázrak to zplození nového života a vy jste se do těch 15-20% trefili...doufám, že tady každý měsíc bude zázraků jenom přibývat :wink:
7. čer 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu zas
7. čer 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík :slight_smile:
Marku: JSOU TAM!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: To je skvělý, moc gratuluju!!!!!!!!!!!!!!! Musela jsem vyhodit manžu od počítače, už jsem byla nedočkavá, jak jsi dopadla :grinning: :grinning: . Budu se těšit na sílící čárečku :slight_smile:

Vítám nově příchozí :slight_smile:
7. čer 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse: jj je to štěstí,proto jsem s tím nepočítala. Teď se budu trochu nervovat a modlit, aby se fazolka udržela :fearful:
Doufám, že se ke mě brzyčko přidáte holky!!!!budu na vás čekat :wink: a držet palce :dizzy_face: tfuj tfuj!!!! (poplivání pro štěstí-ať vás ty těhu bacilky pěkně nakazí :wink: )
alzbet: jak dlouho se snažíte???
7. čer 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
snažíme se 10 měsíců
7. čer 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
a používáš ty ovu testy, nebo jen měříš???? mě krásně ukázaly ovulku, tak jsme se potulili 2x za den a asi to vyšlo, ale je pravda, že mi se tulíme docela pravidelně i mimo ovulku :slight_smile: , ale v těch plodných dnech mě to jaksi víc bavilo :slight_smile:
7. čer 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ne jen měřím...
my se tulíme docela dost málo. max. 2x za měsíc, takže se snažim vychytat vhodný den
7. čer 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
mohla bych se k vám přidat? Od začátku diskuze vás potichu šmírujui :grinning: Snažit jsme se s manželem začali od 01.května. Marku gratuluji ke dvou čátkám.
7. čer 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to přeji hodně trpělivosti a sil do snažení a ať to brzy vyjde
7. čer 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
samozřejmě mělo být šmíruji a taky dvou čárkám a ne čátkám. První příspěvek a tolik chyb. Omlouvám se, asi nervozita :grinning:
7. čer 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevadí já si ani nevšimla :wink:
7. čer 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky. DC mám 28 dní, teplotu ani ovu testy zatím nedělám. Nyní mi už 7 dní MS mešká. Tak uvidíme. Cyklus mám pravidelný. Jeden test jsem si již dělala v pátek, ale byl negativní :frowning2: Možná bylo moc brzo. Je možné, že bych byla těhotná a test by zatím nic neukázal?
7. čer 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
možný to je znám případy kerým to ukázalo až 2 nebo 3 týdny spoždění.
7. čer 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Paxies, vítej mezi námi! :slight_smile:
Partička se nám pěkně rozrůstá :slight_smile:
Marku: fazolka se musí udržet!!!! Budeme držet pěstičky!!! Ten tvůj manža mě pobavil :grinning: , no jo, chlapy, je to asi všude stejný :grinning: :grinning:

Alzbeta: tak to už se snažíte celkem dlouho..a ovulku míváš? Já si u sebe nejsem jistá a chystám se nakoupit ovu testíky..

Tak zase frčim s malým ven na zahradu, dnes nemusím vařit :grinning:
7. čer 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
podle měření ano... ale doteď jsem to nevěděla jistě. Měřím první měsíc
7. čer 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy...děkujíííííí, já doufám, že se brzo přidáte i vy holky, co :wink: ???podle toho co píšeš, tak s manžou neleníte :wink:, tak držím palce :slight_smile:
paxies: vítám tě!
alzbetko: tak se zkuste častěj tulit alespoň v ty plodné dny, ať je větší šance na úspěch. a ty testíky vyzkoušej...ovu test ti nahlásí ovulku dopředu-aby jste se trefili do těch plodných dnů, kdežto bazálka až už ovulka proběhne.
7. čer 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je pravda... proto se snažíme když začne teplota klesat, bohužel protisměny nám dávají i tak dost zabrat a není ani energie ani nálada
7. čer 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre odpoledne kocky,

marku velikaaaaa gratulace, tak doufam, ze jsi to uspesne odstartovala i pro nas odstatni a budeme te nasledova..my jeste ani neovulujeme, u nas ma byt ovu az pristi vikend takze uvidime jak to pujde :slight_smile:

jinak ohledne toho testovani, ja pri prvnim tehu se testovala rano ted den co jsem to mela dostat a uz tam byly pekne tlustice :slight_smile: takze je to fakt asi individualni :slight_smile:
7. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
7. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem z hlouby šuplíku vyhrabošila jeden starej ovu test a zkusila ho. Ihned tam byla dálnice! :wink: To se mi ještě nikdy nestalo(myslím při prvním snažení) :wink: , jsem dnes 17DC, tak ovulka možná proběhne :grinning: :grinning:
Jen mi je dneska nějak divně, tlačí mě žaludek, ani jsem neobědvala..tak nevím, jestli bude snaženíčko :slight_smile: , ale asi se přemůžu :grinning: :grinning:

Paxies: možné to je, že můžeš yýt těhu, každý to má opravdu jinak. A těch 28 dní jsi měla při antikoncepci? Já jen, že po vysazení a hodně holek ze začátku cykly delší než mívaly a trvá třeba nějakou dobu, než se cyklus ustálí :slight_smile:
7. čer 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojík holky!!
Marku:Moc gratuluju ke dvěma čárečkám a ať sííílíííí!!!
Tak my zahájíme snaženíčko teď v těchto dnech,možná už dnes nebo zítra,MS jsem měla teda krátkou(jen 4-5dní,použila jsem jen 4vložky,měla jsem to nějaký slabý,ale aspoň to,takže už se můžeme snažit,tak hurááá do toho :grinning: :grinning: )Kéééž by se zadařilo,ale necháváme to náhodě a uvidíme,co nám ten červen přinese!! :wink: :wink:
7. čer 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík holky teda vy ste se rozepsaly.... nestíhá ani číst
Vítám nové
Coo se týče mé ovulky teď nevím vůbec na čem jsem pač včera byla unás dechula a já byla pařit tak se i pilo a ráno sem v tom měření měla docela hokej.Spát sem šla nad ránem tak měření v půl 7 jako běžně asi nebylo na místě a zase prý i alkohol teplotu zkresluje tak nevím.Uvidím zítra..
7. čer 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek