• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
ahoj holky! jen vám jdu popřát hezký víkend. jak u vás dopadli čarodky? u nás nijak. odpoledne mě chytly záda, takže ještě teď sotva chodím. nakonec jsme si ani ty buřty neopekly. večer tu začlo pršet. tak nevím, jestli dnes dojdu aspoň pod nějaký rozkvetlý strom. :frowning2:
všem hezký víkend a doufám, že se pak ještě přihlásím dva v jednom. mám naráz nějaký divný pocit, jak kdyby to mělo snad už přijít. ale asi si to jen vsugerovávám. včera zas porodila další sousedka, tak to je asi jen takovej pocit, že teď jsem na řadě já.
1. kvě 2010 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
konečně se i u nás vyčasilo, dopoledne a po obědě jsem se krásně vychrupkali a te´d zas vymýšlím nějakou aktivitu. Včera jsem vyžehlila u telky všechyn plíny a a oblečky, dnes mě čeká druhá růžová várka a dospělácké věci, ovšem to sezení u toho je záběr na moje kotníky, které začínají opuchat. Pálení čarodejnic šlo mimo nás, i když celá ves se hrnula směrek k centru, asi jsou všichni po té zimě lačni po socialním kontaktu. Já si včera užila obídek s kolegyněma na 1*, na dlouhou dobu to byl asi poslední babinec live.
Anaji: bolení zad by mohli klidně být poslíčci anebo...? :confused: budu na tebe myslet :dizzy_face: , však prcek už je upečený, a venku všechno kvete..třeba se bude chtít podívat na svět dřív :wink: :slight_smile:
Vendy: naražený sud říkáš ?...hned bych k vám zašla na jedno dobře vychlazené; mě teda v těhu chutě na alko vůbec nepřešly, pivo si po obědě dávám poloviční nebo nealko v hospůdce,ale sosla bych si i nějaké míchanice nebýt těhu. Když už mrcha došla, tak jsi alespoň odrazila dobrou náladou, příště ji doufám odfoukne výdobytek lékařské vědy :wink:
1. kvě 2010 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky.
anaji: tak vždyť miminko už je připravené, tak to klidně přijít může.... A držím moc všechny palečky! :dizzy_face: A myslím na Tebe :dizzy_face:
Jinak čarodky jsme letos vůbec neslavili..Ňák jsme neměli náladu! Radši jsme jeli koupit do Ikeii komodu prckovi, kam si dám pro něj věcičky!! :wink:
2. kvě 2010 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, jinak asi máme vybraný kočárek... Mně se strašně líbí... :wink: Ještě počtu recenze.. :dizzy_face:
2. kvě 2010 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky! Tak u nás čarodky super, akcička se vyvedla :dizzy_face: , jen pivo došlo překvapivě rychle, tak jsme museli ještě klusat do hospůdky pro točené :grinning: Stihla nás jedna přeháňka, ale byli jsme pod střechou, tak to nevadilo.
Včera jsme byli s Fildou na minivýletě. 2km máme zámek, kde je zvěřinec (ptáci, kozy, oslíci, lamy...), pro děti bezva :dizzy_face:
Dnešek mám pracovní, kromě vaření ještě úklid na stavbě, žehlení a musím navařit kotel guláše na zítra, přijedou nám montovat střešní konstukci na baráček..

Anaji: Tak jak? Ještě 2 v 1??? :slight_smile:

Lev: Já nejsem ani tak ze severu, jako z východu :slight_smile: , kousek od Rychnova n. Kněžnou, je to nějakých 35 km východně od Hradce Králové, odtud pocházím :slight_smile:
2. kvě 2010 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj všichni. tak se hlásím stále celá. akorát teda stále s ukrutnou bolestí zad. :cry: bolí mě od kříže napravo a od toho nemůžu pořádně stoupat na pravou nohu, tak jsem ráda, že dojdu po bytě. :frowning2: nevím, jestli to nemůže třeba být tím, že se šíma už nějak natlačil dolů a něco mi tam utlačuje. myslela jsem, že to bude postupně povolovat, ale je to furt stejný. ach jo. :frowning2: takže teď abych už furt jen trčela doma. ještě že je ošklivě a ven mě to stejnak neláká.
a co u vás?

vendy, tak to jste měli super čarodky! vidiš to, výhoda netěhotných je, že si můžou v klídku popíjet. já už bych si tááák dala pár deci vína! :slight_smile: takže dneska máte montéry na baráčku? taky fajn pocit, ne? vidět jak vám bydlení hezky roste před očima! :slight_smile:

lev, tak jak jsi přežila cestu za rodinou?

mouse, jak je první pondělí na mateřský? :slight_smile:

elí, tak tenhle kočík máme my, akorát černej s takovým ornamentem jen po straně. za měsíc ti už snad poreferuju, jak se osvědčí v terénu. :slight_smile:
3. kvě 2010 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko, tak se hlásím z víkendu, cesty proběhly celkem v klidu až na tu moji šílenou unavu :( jinak jsme zase postoupili v pokojíku, nakoupená podlaha, dnes se začne malovat a do neděle bude základ pokojíku hotov .o) malý se rozjel a už kope i do zad :o)))
Vybírám ted ještě nějaké sadičky látkovek a zítra budu objednávat, tak jestli máte nějaké tipy tak sem s nimi :o)
kupovaly jste si ty kojící podprsenky větší než současná velikost já právě nevím :( našla jsem od anity na mimáči dvě v akci a bojím aby to sedělo :( ale za tu cenu - 350kč :sweat_smile:
3. kvě 2010 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné pondělí všem! :slight_smile: Tak u nás už se od časného rána pracuje :slight_smile: Manža je doma a obhlíží situaci, případně kdyby někdo něco potřeboval. Já jsem ještě byla hned ráno na kontrolním výtěru z krku jestli už je vše v pořádku. Jinak počasí na houby, naštěstí teď přestalo pršel, ale byl pořádnej slejvák, úplně jsem ty tesaře litovala...

Anaji: To je teda nepříjemný s těma zádama :frowning2: Vypadá to, že tělo už se opravdu připravuje na porod a Šíma asi sestoupil víc do pánve. Nekleslo ti dolů břicho? To by byla známka opravdu se blížícího porodu :wink: Tak by mohl alespoň manža natrénovat masáž k porodu. Některé maminky právě na tyhle bolesti hodně trpí :frowning2: Já jsem je neměla, tak ani nevím, jak bych poradila :frowning2: Držím palce ať je líp!!!

Mouse: Tak oblečky nachystané?? :slight_smile:
3. kvě 2010 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Lev: Teda už 31tt. Hrozně to letí, každý týden se divím :sweat_smile: :slight_smile: Jéé, to se máte s tím pokojíkem, já bych taky budovala :slight_smile: Nemáš fotečky na střeše? :wink:
V těch látkovkách se nevyznám, bohužel neporadím... A podprdu jsem měla o jednu velikost větší, prasa mám jinak malý, ale po porodu se opravdu trochu zvětší a ještě když tam dáš tu vložku... Ta cena je super!
3. kvě 2010 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
A nemáš anaji ten těhu podpůrný pás?
Tak mě vyšla na kalkulačce anity vel. 90C !!!! uáááááá !!!!
tak si ji objdenám. album Vendy dodám ale není aktuální :(
http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/eimee/album/u-nas-doma/
užjsem dlouho nefotila jak nebyl fotáček :(
3. kvě 2010 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,tak první pndělí na mateřské mi přijde jako to pracovní, v noci jsem opět moc nenaspala..opět mě probudily MS bolesti a po dvojitém odběhu na WC jsem už nezadřímla. Manža jel na výlet se sviou babi, kterou pak přivezl na oběd, takže jsem procházela dalším testem, tenktokrát,zda zvládnu uvařit segedinský guláš..prý jo :grinning: :sunglasses: Oblečky už mám vyžehledné a naskládané do kufříčku, dokonce vybranou i kombinaci na cestu z porodky. Manžu jsem připravila,že po večerech bude dostávat lekce předporodní přípravy alias jak si představuju jeho asistenci u porodu já :sweat_smile: . Jinak pořád dokola peru a žehlím ( te´d už v sedě) a pořád se nemůžu dokopat k úklidu věcí přinesených ze zaměstnání :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..jo a dneska jsem konečně donesla z pošty dvoje těhu šaty, jedny na doma a jedny na cestu do porodky.

Lev: kalkulačka ti asi usnadnila volbu, ty podprdy vypadají moc pěkně, já bych rozhodně potřebovala ještě jednu černou, ale asi počkám až co prsenka po zahájení laktace. V těch bezkosticových mám i celkem rezervu, někde jsem četla, že ideální číslo je pokud se vleze prso v těhotenství a jedna dlaň do košíčku.
Anaji: přeju , ať tě ty potíže se zády brzo přejdou..musí to celkem vyčerpávat a ty te´d potřebuješ nabrat spíš sílu , kamarádce mimčo jednou v obchodě uskříplo nějaký nerv a nemohla se vůbec pohnout z místa :confused: ..ale naštěstí to brzo přešlo. Ta moje žížalka si hoví pořád ve stejné poloze, zádíčky k mým zádům, takže mi hrozí maximálně dloubance do boku, ale i ty stojí občas zato :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vendy: zrovna včera jsme měli s mojím debatu na téma dům a jeho úpravy, na zahradě máme spoustu nedodělávek a furt ne a ne jít do finiše, někdy mám chuť to celé zbořit a začít nanovo.... musí to být úžasné sledovat jak plány dostávají reálný vzhled :slight_smile: Jéé, no u vás byl dneska taky guláš..já ten můj asi půjdu spláchnout trochou piva :wink:
3. kvě 2010 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak mám novou fotečku bříška v albíčku... :dizzy_face: :dizzy_face: Roste ňák rychle :grinning: :grinning:
A te´d kope o stošest a cítil ho několikrát za sebou i manžel... Tak se tak na mě podíval a říká to snad neni možný, co tam dělá :grinning: :grinning: tak mu říkám, Miláčku tohle dělá naše zlatíčko furt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2010 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, při tom zamračeném počasí jsem nějaká marná :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..nejradši bych si lehla a spala, usínání se v poslední době zhoršilo, připadám si jako vlk,který sežral babičku i s karkulínou :rolling_eyes: Pošťačka mi předchvílí doručila moji novu uklízecí výbavu, takže mám chuť něco z toho hned vyzkoušet, zatím se vyřádím jenom na podlaze. Papouch dostal novou větev do klece, takže okusuje jako šílenec a dělá solidní nepořádek :angry: .
Eli: teď ti začne nejintenzivnější období pokud jde o pocity s mimi, takže si ho hezky s manžou užívejte :dizzy_face:
4. kvě 2010 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, no náš drobeček zjistil že se dá najít něco "tvrdého" do čeho může kopat, takže páteř , žebra :o) to jsou zážitky, ale fakt je to ůžasné ho takhle cítit !!!!
Mouse tak uklid jo? Mě čeká už jen luxování a učení na zkoušku no a ještě 4hod pracovní doby :(
Také jsem konečně vyfotila fotky z utz. a zlobí mi propojení mezi pc a fotákem :(, včera jsme objednali angel care chůvičku tak se zítra těším, snad dorazí :o)))) už jste to zkoumali mouse?
Ty noci - jak píšeš, já si jen neumím představit jak budu spát v tom 36tt když už ted to bolí jak čert když se otáčím, normálně bříško chytám a přetáčím se taaak pomálu a stejně, prostě babička i karkulka jsou faakt dost těžký už :( a to jím mgn před spaním 2 tabletky :(
4. kvě 2010 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Lev: AC chůvka je super, zkouška desky proběhla..akorát mi není jasné,jak moc se mimčo hýbe ve spánku a jestli to zachytí i jeho dech resp. pohybující se hrudníček..no, asi jo, na amazonu jsou samé dobré recenze a i to ovládání je blbuvzdorné..uvidíme v praxi :wink:
4. kvě 2010 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to snad nezničím :o) mám pocit že jako těhotná jsem ještě nešikovnější než kdy předtím :o)
Tak já jdu zase makat, pěkný deštivý den :o)
4. kvě 2010 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky tak vás zase zdravím,dnes sem byla na prohlídce toho mýho děsnýho cyklu,šla sem s poctivými záznamy a tohle mi p.doktor zdělil... nevim jak to napsat sama jsem z toho goro.nevim zda je to ta lepsi verze ale cystu tam nemam.Mam tam myom coz je asi ta horsi verze.Podle nej jsem na nej jeste dost mlada,mam ho velikosti co maji zeny tak po 40tce.No a co teď?To nevim asi moc na vyber nemam,zmensovat se nebude spis naopak.Operativne to v mem veku resit nechce pac kdybych chtela mit jeste dite tak to po te operaci uz asi nepujde a nezarucuje ze i pred ni to bude lehke.Takze tak asi.Sama z toho nejsem chytra.Za mesic si mam dojet pro vysledky.V kazdém případě mi doporučuje otěhotnět co nejdřív a kdoví zda se to vůbec ještě povede,no spíš jak to říkal tak povede ale hrozí potraty.
4. kvě 2010 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Leni, to jsem z toho tvého doktora jelen :confused: ..na ten myom přišel jak? přes UTZ? můžou být umístěné různě a různě i veliké..hned jsem si o tom musela něco přečíst viz. http://myomy.cz/myomy/73.htm ...těhu není vyloučeno,ale asi bude vážně víc rizikové :unamused:...teda, alepsoň je jasné, kdo ti mícha s těma cyklama, ale i tak jsem zvědavá,co ti doktor poradí dál..nebude třeba nasazovat nějaou hormoléčbu,aby ten myom nerostl? Písni, pokud budeš vědět něco nového, zatím držím palečky , ať to nakonec není tak hrozné,jak to vypadá :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. kvě 2010 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
NO spíš já to neumím pořádně popsat co mi vše o tom řekl.Prostě mám raděj otěhotnět co nejdřív anezaručuje ladný průběh nebo spíš nevylučuje potraty.Tak nevím.... Nerozumím tomu :frowning2:
4. kvě 2010 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
a co jinak jak se tu holky máte?Jo a mám začít měřit teplotu jestli vůbec mám ovulaci,ale upřímně už ani nevím jak :frowning2: No ale snad to nějak vyšmoulím.A znovu ten kolotoč... jen prosím ještě nějakou radu co se týče bylinek co mi poradíte jak sem to rok vypustila z hlavy už vůbec nevím....
4. kvě 2010 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky! Dneska Filípek nespal, tak jsem se sem ani nedostala.. Za to teď už chrupčí, tak jsem ráda, že máme s manžou volný večer :slight_smile:

Leni: Ahoj!!! To nejsou moc optimistické zprávy :unamused: Jedna moje kolegyně měla taky myom, mylím že dokonce víc, otěhotněla a mimi bylo v pořádku.. A doktor má nějakou snahu, aby ti pomohl třeba s tou úpravou cyklu a tak? Taky moc držím palce, aby se vám to povedlo a vše bylo v pořádku!!!! Zase písni!! My taky pořád bojujem, zatím se nedaří, ale věříme, že nám bude brzy přáno :pensive: Na tu teplotku mrkni na merenibt.cz. Jsou to super stránky :slight_smile:

Mouse: Tak babi byla se segedínkem spokojená? :grinning: To je fajn, manžova babička je docela náročná, tak bych se taky bála :sweat_smile: A copak máš za uklízecí výbavu? Já toužím po novém mopu i s kýblem, ale pořád to odkládám jako věc ne až tak důležitou :unamused: Hold s tím rodičákem to je o věcech nezbytně nůtných..

Lev: Kdypak děláš zkoušku? To seš dobrá, že to zvládáš :wink: Manža se taky zrovna šrotí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teda s tím spánkem to je fakt těžký :frowning2:, ale co pro mrňouse nevytrpíme že? :wink:

A kdepak je dnes Anaji? Snad ještě nerodí? :grinning:
4. kvě 2010 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Vendy: no jo, je to mop a kýbl :grinning: ..konečně mám komplet sestavu, já dřív měla jenom tyč a násadu a musela kroutit v ruce, takže jsem teď pořídila náhradní násadu a kýbl se ždímacím zařízením..je to všechno od Viledy. K tomu jsem koupila ještě takový pidi mopík a la houbička, který jsem dneska testovala a prošel ( spíš na takové rychlé uklízení)..no a nakonec na mně čeká teleskopická stěrka na okna,která má hadřík i klasik gumovou stěrku a teleskop.tyč s kloubem, se těším až ji vyzkouším,ale na akci okna i s tímhle ulehčovákem čekám do toho 38 týdne
Jo a co školka, už se nějaká ozvala? Zorvna dneska jsem viděla ve zprávách,jak v Praze bojují s nedostatkem míst, tak jsem na vás myslela...

Leni: Já bumblala od MS do ovulace čajík z kontryhele a taky jsem si kapala jeřáb ptačí, ovšem ten čajík mi asi stejně pomohl nejvíc...i na koníkovi jsou nějaké diskuze,tak mrkni..snad bylinky zaberou i na potvora myoma :wink:

Lev: ty máš ty zkoušky nějak průběžně...i když on už je květen, to začínají předtermíny..fuj,když si vzpomenu na ty nervy, ale je fakt,že mozek má tendenci zakrňovat a i já bych brala bych nějakou rozcvičku v podobě doplnění vzdělání

NO nic, jdu se natáhnout do postele, mimouška byla odpoledne nějak moc hodná,takže tuším krušnou noc,+ do toho mix segedínu ( Vendy, bohužel knedlík k němu nebyl domácí, čehož si babi samozřejmě všimla :grinning: )a větrníku, který jsem teď zaplácla hrnkem acidofilního mléka, inu opět si budu nadávat...
4. kvě 2010 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, u nás bylo dnešní dopoledne ve znamení nákupu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Filípek dneska usnul, tak mám chvíli volna. Večer jdeme s holkama chvilku na sedánek na vínečko :slight_smile:

Teda Anaji se ještě neukázala :confused:

Mouse: Tak přesně tuhle sestavičku na uklízení bych si přála :slight_smile: Školka zatím ještě nic, přístí týden ve středu jdeme štěstí zkoušet do třetice, do té nejbližší školky, kde je ta nepříjemná paní ředitelka :unamused: Tam vím, že nás určitě nevezmou, ale lepší to zkusit, než sedět doma na zadku a nadávat.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tu další školku budu vědět tak za 14 dní a ta třetí, tam bude ofiko zápis až 17. My už jsme se tam zapsali dřív, ale všechny žádosti budou vyhodnocovat až po tom 17. a mají na to měsíc. Takže poslední verdikt budu vědět tak v půli června. A pak si budu moct hledat novou práci..
5. kvě 2010 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, vendy také koukám kde je anaji, že by už???
A ty se nemůžeš vrátit do práce kde jsi byla před Filípkem?
Mouse my máme občas zkoušky už během semestru, to víš dálkové ...
Tak jsme byli na kontrole čípek se nezkracuje stále 4,1 tak jsem ráda, magnesko nám ponechala na konské dávce a tu služebku nedoporučila tak budu doma sedět na zadku...také jsem vyfasovala ten pregnancy box a jsem trochu zklamaná, no neva aspon je tam něco málo k počtení :o)
Já si na mopy nějak nezvykla pořád jedu hadr a koště...ale možná to tím jen neumím nebo nevím...přijde mi že ty mopy nechávají smetí v rohách ... ?
Dneska jsme měli také pekelnou noc mouse, normálně mě vzbudily křeče v břiše, to začíná brzy, ta tíha při přetáčení je fakt neskutečná už...bylo mi celé odpo zle, záda břicho unava žaludek...naštěstí snad zažehnáno a dnes je lépe...
5. kvě 2010 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Konečně jsem dodala foto z utz tak můžete juknout na našeho chlapáka :o)
5. kvě 2010 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak já mám dneska uklízecí den, vrhla jsme se na špajz a chodbovou skříň. Podařilo se mi v mikrovlnce roztopit čokoládu do spálena :frowning2: , dokonce ta hmota prožrala plastovou krabičku..jsem já to šikula. Ráno jsem se nervla,protože jsme opět nevyvezli popelnici, já na ni přitom furt myslela a pořád do ní včera něco přihazovala s tím, že to ráno řeknu manžovi,ale ráno jsem na to v polospánku zapoměla a manžel na tyhle věci nemyslí, i když jede kolem sousedů a všichni mají podezřele vyvezené popelnice před domem..nakrklo mě,že co mu neřeknu,to neudělá a k tomu jsem odhalila původce smradu na schodech do suterénu, manžel vysypal do květináčů zbytek kravského hnoje, který se nám tam zvesela začal rozkládat..no, smrad jako v JZD :angry: ..mu řeknu, ať si ty granulky zase pěkně vysbírá. Asi jsem nějaká podrážděná, ale co... celé těhu jsem krásně vyrovnaná, takže to někdy přijít muselo.
Lev: z utz fotek jsem poznala obličejík na té první a pindíka na té druhé, co je na té třetí je mi záhadou :sweat_smile: , ale hlavně,že kontrola dopadla dobře. Moje dnešní noc kupodivu krušná nebyla, bobiška asi prožívá to ospalé počasí se mnou, až jsem si musela znovu naladit AS a poslouchat srdíčko...jo a ten mopík není ten s třásněmi, ale takový obdelníkový s kloubem, celkem rohy vybere, ale kdybych chtěla být extra pečlivá,tak se stejně sehnu a s hadrem kolem prstu ty rohy dočistím k dokonalosti.
Vendy:mě čekají nákupy zítra, naštestí nic velkého..musím využít cesty do města, od doktrora se stavím ještě k našim probrat pár věcí a pak mám v plánu někde u popelnice vyklopit staré kabáty, ať si ještě někdo drapsne a vynosí. Vínečkový dýchánek upřímně závidím, i když v tomhle počasí je to spíš na svařák.

No jo, Anaji má podezřelý výpadek v komunikaci :confused:
5. kvě 2010 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky! tak se hlásím po odmlce.
néé, ještě nerodíme. zato mě furt bolej ty záda a noha, tak nemám na nic náladu a snažím se co nejvíc ležet. jakmile víc chodím, tak to bolí ještě víc. :frowning2: :frowning2: v pondělí jsem se vypravila do lékárny, ktetou máme tady kousek a málem jsem cestou brečela bolestí. ale dali mi kostivalovou mast a ty nahřívací gelový polštářky a termofor, tak mažu a nahřívám. včera jsem volala praktickýmu doktorovi, co mám dělat a on mi řekl něco v tom smyslu, co jako čekám na konci těhotenství a že jsem určitě hodně ztloustla a zvětšily se mi prsa, takže to záda nemůžou unýst. a že si mám vzít paralen!!!!! a přijít až zhubnu po porodu! to už mě fakt rozesmál!!! dobrák, co?! jo a že si můžu kdyžtak koupit nějakej ten fastumgel nebo voltarengel. ale jak jsem koukala na net, tak právě u těhle mastí je napsaný, že se nesmí na konci těhotenství. tak to mi opravdu pomohl. :unamused:
to je hrozná představa, že budu až do porodu už jen trčet doma, nejlíp v posteli. :frowning2: a ležení příchod porodu určitě neurychlí. měla jsem v plánu před termínem co nejvíc chodit, aby to přišlo co nejdřív. ach jo, to jsem teda nečekala ještě takovou komplikaci. :unamused:

leni, taky mi je líto, že ti našli takovej problém. s tím já vůbec zkušenost nemám. ale co se týče těch bylinek, tak jsem taky pila kontryhel (na lepší "vystlání" dělohy), taky do ovulky. a pak ještě i nějak maliník. ale to už si nepamatuju na co ten byl. to je hrozný, jakou mám sklerozu. a to to není ani rok a jak jsem to tenkrát prožívala! :slight_smile: tak budu držet všechny palce a pěstí, abys co nejdřív otěhotněla a hlavně mimi donosila!

lev, krásnej Kryštůfek. tam ta jedna fotka, to je důkaz jeho mužství? dneska mi jede no´tas na nouzový režim, tak mám horší kvalitu obrázků a prd tam vidím.

vendy, a proč budeš vlastně shánět novou práci? ti v tý starý pořád drží místo, ne? nebo je to moc daleko? teda s těma školkama to je peklo. to nás teprve čeká. když vidím tady u nás ten babyboom, tak to bude to samý.

jinak co se týče mopu a mě, tak já jsem asi největší blázen a podlahu zásadně meju jen ručně hadrem a na kolenou. :grinning: tak mi to prostě přijde nejlepší. ale je fakt, že to je metoda tak do bytu, ale mýt tak podlahy v baráku, to bych asi pak nevstala.
5. kvě 2010 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj mouse! no to máš teda den. a copak jsi to rozhřívala za čokoládu? :slight_smile: no a s tím hnojem to je teda dobrý! kde ho manža vzal a proč to dal do květináčů? :grinning: ty chlapi maj někdy pochody, to by jeden nevěřil. a co se týče smradu, tak on určitě žádnej necítí, že? :slight_smile: ten můj mě nakrkl včera ráno. vidí, že sotva dojdu na záchod, pořád jen skučím a on se mě ráno zeptal, kdy prej budu mejt okna a abych to ještě stihla do porodu!!!!!! jako mít při ruce nějakou palici, tak ho natáhnu, fakt!!! :zipper_mouth:

jo, holky, a měříte se někdy v pase?? já se občas změřím, pokaždý přesně přes pupík. no a teda dost mě překvapilo, že se už asi tak poslední měsíc vůbec nezvětšuju a teď jsem se dokonce začla zmenšovat. maximální míra byla 108 cm a dnes už jen 103 cm. tak nevím, jestli to je tím, že mimís už je víc dole, nebo jeho polohou...
5. kvě 2010 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, mouse to máš tedy den, ale stává se mi to také, minule jsemmálem spálila mikrovlnku rohlíkem na strouhánku. Ti chlapi jsou všici stejní, neboj, já kolikrát čekám i da dny než to vynese, máme popelnice dál a nechci se s tím už tahat...ale hormony občas působí, já si připadám v klidu a pak to najednou přijde.... :sweat_smile:
Ta třetí fotka je také obličejík - prý příšerka - řekl doktor :o) Anaji jojo ta prostřední je náš chlapák :o)
Já se měřila ted když jsem zkoušela jakou podprdu koupit tak na webu chtěli rozměry přes pod prsy a bříško - mám 100 a vel. podprdy mi vyšla na 90C a to jsem měla max. 80B hrůůůůzaaaa, ale je pravda že jsem měla také max80 přes hrudník a ted 88 :(
Tak ten dr. toho bych nakopala! To miluju rady typu co chceš si těhotná! A nohy tě bolí kyčle nebo chodidla? Já už ted občas sotva lezu - se nechci vidět v tom 39 jako jsi ty, to se nehnu...a kolik jsi tedy přibrala doted? jestli netajíš? já mám zase 2kg od poslední kontroly nahore:(
5. kvě 2010 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek