• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
Jé Anaji, vítej zpět, už jsem opravdu myslela, že rodíš :grinning:
Teda ty bolesti jsou opravdu děs podle toho, co popisuješ :frowning2: Ten podpůrný pás by byl asi fajn, ale kupovat ho teď nový je blbost... Nemá ho třeba některá tvá bývalá těhotná sousedka? No jo, doktoři a hlavně obvoďáci jsou většinou mimo :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ten můj teda určitě :sweat_smile:
Tak zkus manžovi navrhnout, aby umyl okna on :sweat_smile: , že se mu to do budoucna bude hodit :sweat_smile: No jo, to jsou chlapi :angry:

Mouse: Ta popelnice je pech :unamused: , my jí necháváme za plotem, tak je to v pohodě, jen se nám už dvakrát stalo, že jí nevyklepali celou, ale jen do půlky a co pak s tím odpadem...hlavně když byly plíny..
Tím hnojem chtěl asi manža pohnojit ne? :sweat_smile: Na ven by to asi bylo fajn, my dáváme slepičáky :grinning: To pak muškáty rostou! :grinning:
A tím svařákem jsi mě naladila, asi do něj půjdu :slight_smile:

Lev: Super fotečky!!!! Pindíček nepřehlídnutelný :grinning:
S tou mojí prací to je složitý. Záleží na školce. Ale největší šanci máme ve školce, která je úplně na druhou stranu než jsem jezdila do práce a to nějakých 10km. Takže bych musela jezdit 10km tam, pak zpátky a do práce ještě dalších 35km. Takovej maratón bych každý den opravdu podstupovat nechtěla :unamused: Ona je u nás nemocnice přímo v Rychnově nad Kněžnou (tam je právě ta školka), tak ač jsem tam původně pracovat moc nechtěla, asi to tak dopadne...
5. kvě 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
lev, mně se taky hodně zvětšil obvod pod prsama. jinak samotný prsa mi teď snad zas trochu splaskly. zas o tolik se mi celkově nezvětšily, tak jsem šťastná! takže starý podprdy mi nejsou spíš kvůli tomu obvodu.
no přibrala jsem celkem už 15,5 kg. už fakt nevím, jak to dělám. :frowning2: všude se píše, že teď na konci už se nepřibírá, ale já teda furt. :frowning2: :frowning2: asi to bude taky tím, jak jsem přestala chodit do práce. přeci jen v práci jsem se víc hýbala. a teď jak furt ležím, tak ztloustnu ještě víc. :cry:
jinak mě bolí střídavě od kříže k pravý kyčli. prostě nemůžu na pravou nohu. :unamused: jsem z toho jelen. nikdy jsem problémy se zádama neměla. ani celý těhu jsem o zádech nevěděla, a teď to na mě přímo skočilo. no už to hold musím nějak doklepat. hlavně aby to po porodu přešlo. takhle se starat o mimíse to bych asi nedala.
no a na okna už teda rozhodně nesáhnu. však oni opršej. :grinning:
vendy, a jo, tak to bys měla teda školku z ruky. takže ten Rychnov by byl ideální, že? ber to, že je to jen na chvíli, než vám dopadne ta holčička! :wink:
5. kvě 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky! kdepak dneska všechny jste?? nerodíte dřív než já? :grinning:
já si právě dělám pozdní oběd, stehna a zapečený brambory. už to tady voní. :slight_smile:
jinak nic novýho. nuda na mateřský... :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky anaji, já vám tu volnou mateřskou taaaak závidím. Já si ani nevařím. mám tu prádlo a nejsem schopná se zvednout od pc a jít žehlit, to počasí mě nějak dostává-pořád bych spala...a to mě čekají dvě zkoušky a mám na to týden. :(
Dnes dorazil AC je to krásné, jen ta podložka mi připadá hrozně prtavá, to sjou všechny tak malé? jen taková kostička asi 30*30 či tak...
6. kvě 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,já byla dneska celý den mimo domov ; ráno to začlo natačením monitoru a doktora, malá nějak nepsolupracovala,takže mě vyděsil blbou křivkou a možností hospitalizace, nakonec jsme se domluvili,že přijdu ještě za dvě hodiny a to už byla křivka OK..uff :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..hned mi odlehlo. Udělal mi i utz,hlavička je na svém místě, váhový odhad 2500gramů. Potěšilo mě,že jsem přibrala jenom 400gramů za 14 dní, což bude asi jenom malá...no,tak jsem si hned nakoupila opulentní snídani v podobě koblihů a šátečků :wink: Příště jdu zase za týden, jenom doufám,že nebude takový luchanec,dneska ta jízda autem byla zážitek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lev: destička je malá,ale to mimčo taky..na to spoléhám :slight_smile: ..každopádně to snad má i nějaký senzor na prostor mimo desku

Jdu se věnovat manžovi,vyzvídá,co na kontrole.
6. kvě 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
lev, a ty pořád děláš něco do práce? máš už teda home office teď? no a do toho školu... to jsi teda pilná jako včelička! já už zvládám jen spát, jíst, internetovat a luštit křížovky. :grinning: no a sem tam něco poklidím a uvařím.
s tím spaním jsem na tom poslední týden snad nenormálně. spím tak 10 hodin přes noc a někdy tak hodinku nebo dvě ještě během dne. :sweat_smile: se sama před sebou stydím. ale zase už je to asi poslední příležitost a tělo si to žádá, tak proč se bránit. :slight_smile:
my máme monitor dechu Nanny, ale ještě v krabici, rozměr destičky už si moc nepamatuju. ale taky to není žádná mega deska.

mouse, na těch monitorech to jsou ale nervy, co. já jdu až v pondělí. to mě štve. bude to vlastně už 12 dní po tom posledním. to je fakt péče. a to se má chodit každý týden. :frowning2: jsem moc zvědavá, jaký bude pokrok. dneska jsem měla pocit, že ze mě vyšlo trošičku jakýhosi průhlednýho slizu. že by už začátek hlenový zátky? no to by bylo super!!! :slight_smile:
no a o tvým váhovým přírustku (teda spíš nepřírustku) ani nepiš! :cry: :pensive: si připadám jako vepřík na výkrmu... :frowning2:
6. kvě 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak jsme dnes vyrazili na hřiště,když se počasí umoudřilo :slight_smile: Fildu to nějak zmohlo a chrupe :slight_smile: Včera jsme byli po delší době na zpívání a v úterý budeme mít vystoupení :grinning: Jinak jsme měli jet na víkend k našim, ale asi to nedopadne, možná přijdou dávat latě a fólii na střechu, tak budu vyvářet.. Jsem trochu zklamaná, měli jsme s mamkou velký plány, ale byráček je momentálně přednější.

Anaji: Myslíš, že už odchází hlenová zátka? To je klidně možný, ona může odcházet třeba i týden..Mně předem neodcházela vůbec, až když mi praskla voda, tak ze mně něco vylezlo :sweat_smile:

Mouse: Ta křivka teda musela být o nervy :confused: , hlavně, že to dobře dopadlo. Jednou jsem taky měla horší křivku (pokles akce srdeční), ale při kontrole už ok. Pak při porodu s tím byl problém, že jsem rodila v polosedě...

Tak zatím, musím poklidit...
7. kvě 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já se dneska krásně prospala, sice s přestávkama ale do pozdního dopoledne...cítím se fajn a kuju plány na víkend :sunglasses:
Včerejšek byl náročný. no doufám že za týden se to dobrodrůžo nebude opakovat a já nebudu muset na monitor opakovaně, chci ještě vyjet do Ikei a to je celkem náročné na čas.
Anaji: no jo, proč ne zátka , nemusí být nutně s příměsí krve a čas by na ní už byl :wink:
Vendy: pro jak velkou bandu pracantů vaříš? guláš byl minule,tak musíš asi vymýšlet něco nového,že? hlvaně že má stavba spád a třeba se podle počasí nakonec rozmyslí a ty budeš moct vyrazit k rodičům...na víkend nehlásí zrovna hawai, takže my asi zůstaneme zašití doma
7. kvě 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse: Tentokrát přidou jen 2 plus manža, tak to bude v pohodě. Na tu střechu předtím jich bylo 6. Tak to vidím asi na řízky :grinning: Ty snad může jíst každý a neohrne nad tím nos :sweat_smile:
Copak plánujete na víkend vy? :slight_smile:
7. kvě 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauec všichni! já se dnes taky vyspala do růžova, opět skoro do půl 11. :sweat_smile: takže teď mi vůbec nepřijde že už jsou skoro 2 hodiny.
jinak vše stejný. "sliz" už asi zas nic, zato ze mě zas cosi teklo. tentokrát bych to viděla snad na plodovku? ale to je asi blbsot, aby unikala po maličkých částech. ta přece buď teče anebo ne, že? ach jo, asi se moc pozoruju.
jinak já mám dnes v plánu trochu vyčistit aspoň žaluzie, když už na okna se nedostanu. nemáte na to nějaký fígl?

mouse, ikea je fajn. já tam vždycky nakoupím i to co nechci. pro mimíse jsem tam nabrala i pár těch jejich "praštěných" plyšáků. třeba žirafa v autě a tak.
vendy, tak váš malej Goťák má zase koncert? :grinning: a má taky nějaký solo, nebo "jen" ve sboru? tak to řádně nafoť a dodej na koníka. ať vidíme, jak mu to na podiu sluší!
tak já se sunu něco dělat, ať si zachovám nějakou morálku. :slight_smile:
7. kvě 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji: No na vystoupení jsem zvědavá :grinning: Focení budu muset nechat na taťkovi, protože maminky vystupují s dětma :slight_smile: . Tý jo, to spaní vám závidím :slight_smile: Já si úplně pamatuju, jak jsem si před termínem porodu dělala srandu, že si to spaní do porodu ještě musím užít, že se pak třeba další 3 roky pořádně nevyspím a kdybych tenkrát věděla, že se téměř nemýlim :grinning: :grinning: :grinning:
Tu plodovku bys myslím poznala, já jsem neměla jedinej náznak porodu a najednou při zvednutí mi šly čurky po nohách :grinning:
7. kvě 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jak po víkendu? :wink: My si krásně odpočali..co taky při takovém počasí dělat,že. Má nekonečná hromada nevyžehleného prádla zmizla, takže je na řadě další výzva...no, dneska asi jenom osadím petrželák a zapracuju na svém zevnějšku,neboť si příjdu nějaká zašedlá :sweat_smile:. Pak bych se měla psychicky připravit na masáž hráze, mám nejvyšší čas :confused:
Anaji: jak dopadly ty žaluzie? vy máte ty vertikální a látkové? my teda jenom ty klasické mezi okny..no, moc se s nima nepárám, stáhnu je , sklopím a přejedu hadrem, vím,že jsou k dostání i takové kartáčky na ty meziprostory,ale takový klinoman nejsem
Vendy: řízečky se povedly a akce střecha taky?
Lev: snad ti alespoň učení šlo přes víkend trochu do hlavy :wink:
10. kvě 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! tak stále nerodím. ale v sobotu už jsem chytla nerva, jestli nemám zavolat do porodnice - ráno jsem opět vstala z postele a po pár krocích jsem měla v rozkroku úplně mokrý kraťasy od pyžama. tak jsem čekala co bude, ale pak už nic. no a pak ještě párkrát za den ze mě cosi vyteklo, ale už ne takový množství. vůbec nevím, co to je. na plodovku bych to asi fakt neviděla. je to spíš jako naředěnej bílek. :sweat_smile: tak že by ta zátka?? ale to má být přeci hustý hlen. tak jsem hltala diskuze na koníkovi a holky taky často píšou, že měly na konci těhu fakt silný vodnatý výtoky. dneska jdu k tý doktorce, tak už se těším, až ji to řeknu a hlavně že mě prohlídne. jsem zvědavá, jak to vevnitř postupuje! :slight_smile: akorát furt nemůžu skoro chodit, takže si manža musí vzít půl dne dovču a zavíst mě tam jako invalidu. :unamused:

a co víkend u vás?
mouse, tý jo, ty už jsi 37tt. to je fakt fofr!!! :fearful: ty žaluzie máme taky ty obyč horizontální, ale právě že mě vždycky štve, že se nedostanu do těch mezer. to bych fakt musela každou lamelku otírat zvlášť. na to teda kašlu. a taky jsou tam takový ty látkový provázky a ty už koukám máme taky jakýsi dost do šeda. ale s tím asi vůbec nic nenadělám. měla bych přes to pořídit záclony a bylo by.
a byli jste v ikee? :slight_smile:

vendy, tak co baráček. jak jste pokročili?
10. kvě 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, také zdravím, tedy po náročném víkendu, ale pokojík spěje ke konci, tak až bude hotovo vyfotím...zkoušku jsem asi nedala tak musím znova :( aach jooo mě to ted taaak nebaví ten blázinec. navíc jsem byla domluvená s prof. od kolika ten test bude dávat tak jsem přijela a všichni skoro dopsáno :angry: vyprdl se na mě, nechal mě to teda napsat ale v tom blázinci jsem asizpanikařila :( takže středa opět praha a v neděli znovu :(
10. kvě 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky.
anaji: Tak třeba to je ta zátka... Ale fakt nevím, sama jsem na sebe zvědavá jestli to vůbec poznám :grinning: :sweat_smile: Jinak držím palečky :dizzy_face:
mouse: Tobě se to taky pěkně zkrátilo...Toto letí :wink:
levander: Tak uvidíš třeba jsi to zvládla!! Držím palce :dizzy_face:

My jdeme ve čtvrtek na velký UTZ, ale holky příjde mi, že to strašěn utíká!! Už jsem v půlce to je strašný :slight_smile: :slight_smile: :sweat_smile:
10. kvě 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Teda víkend utekl nějak strašně rychle! Nakonec pracanti přijeli až v neděli, tak jsme v sobotu na chvíli zajeli k našim, odpolko jsme s sebou vzali mamku k nám. Bylo to super, hlídala Filípka, já si v klidu vařila na neděli (nakonec španělský ptáčky :dizzy_face: ) a večer jsme šli ještě s manžou na chvíli do hospody. To se nám opravdu často nestane, tak jsme si to docela užili :slight_smile: Neděle pracovní, manža začal ještě zdít komín, tak jsem chlapy obskakovala a mamka se mnou. Už nám do domečku neprší,ale ještě není hotovo, zrovna před chvilkou se tady tesaři zjevili bez ohlášení a pracujou. Jsem ráda, že se to zase pohne :slight_smile: Odpoledne přijde ke mně kamarádka na injekci (alespoň nevyjdu ze cviku) a chvilku pokecáme :slight_smile:

Anaji: Tak to opravdu vypadá na tu hlenovou zátku :confused: Voda mi totiž normálně tekla čurkem jak přičůrání, ale byla průhledná. Tak už se to opravdu bíží, termín za necelý týden :dizzy_face: Tak pak písni, jak u doktorky :wink:

Mouse: Jsem na tom se žaluziema stejně :slight_smile: Klasika, otřu hadrem a hotovo. Ale do domečku se chystám dát je jenom do ložnic, na francouzské okno bych chtěla buď ty vertikální nebo japonskou stěnu :slight_smile:

Lev: To jsou stresy ještě se školou :unamused: Tak budu držet palce, ať to vyjde příště! Nebo už to víš 100%, že jsi to neudělala?
Pokojík pak přihoď, rádi se pokocháme :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji: vodnatý výtok mám snad celé těhu, možná že ti dr. dá domů trochu toho činidla,co s plodovkou reaguje a budeš moct doma testovat, ale i tak si myslím, že když to teče po čůrkách,tak to poznáš...já bych teda byla radši,ať mi plodovka odteče až ve špitálu a doma si spíš prožila to stupňování kontrakcí, no..si ten scénář můžu jenom vysnít :sweat_smile:
jo,jo, letí ty týdny hrozně, začínám prudce nestíhat ty svoje tělesné přípravy ( maliníkový čaj, masáž hráze), furt oddaluji barvení hlavy, takže je ze mně už solidní šedivka a to jsem si hještě chtěla udělat pedikůru,a't si nedělám ostudu s nohama nahoře nakoze :grinning:
V Ikei jsme nebyli, tam chci jet sama ve čtvrtek po poradně, s manžou si nákupy neužiju... chci koupit ještě ta prostěradla do mimi postele a nějaké dekorace do bytu..do toho pořád vybírám přes net ten foťák, momentálně dumám nad objektivy..si budu muset zapátrat v paměti, jak jsem kdysi fotila se zrcadlovkou na kinofilm..dokonce máme doma i fotokomoru,ale spíš se naučím kouzla ve photoshopu..se do porodu nudit nebudu :slight_smile:
Vendy: jéé, tak se vám to s mamkou podařilo skloubit do kompromisu :dizzy_face: španěláky moc nedělám,ale na to množství chlapů se to v pekáči dá asi zvládnout dobře.. dneska jsem si uvařila drš'tkovou, tu manžel moc nejí a já mám zase tyhle extra pochoutky ráda :sunglasses: , do hospody bych taky zašla, ale nechce se mi do místního zahuleného prostředí, ještě tu máme pizzerii, ta je nekuřácká a nebylo by od věci ji vyzkoušet dokud jsem kompaktní jednotka
Lev: dokaď nejsou výsledky černé na bílém, tak se ještě může vše ukázat jinak :wink: , kdyžtak si dáš repete, dělat já teď školu v těhu stavu, tak tři pokusy využívám na plno
Eli: no to není strašný :grinning: , to je super, každý týden blíž k prckovi v náruči :dizzy_face: :dizzy_face: ten velký utz budeme mít i 3D? já si ten svůj moc neužila,jaký to byl fofr, ale hlavně, že výsledek byl OK...no,to zas budou nové fotečky v albíku, se až stydím, oproti tobě jsem prudce neaktualizovaná osoba :grinning:
10. kvě 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse: Teď to máme bez 3D a 6.6. jdeme na 4D s videem, tak se těším.... :dizzy_face: :dizzy_face:
10. kvě 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
tak konečně po náročným odpoledni doma. bolest se mi přemístila hlavně do pravý kyčle, takže opravdu skoro nechodím. kdybyste mě viděly, jak jsem "chodila" po obchodě! to asi vypadlo, že už rodím. :slight_smile: fakt ostuda. příště už jedu leda do porodnice.
no na gyndě mě teda moc nepotěšili. o tom výtoku řekla, že to bude asi ta zátka. ale nijak ji to nezneklidnilo. říkala, že to může i prosakovat ta plodovka. já blbka jsem si nezvala vložku, takže mi ani nemohli zkusit ten test na plodovku. :frowning2: :confounded: ohledně nohy taky konstatovala, že je to tím pokročilým těhu a že to pak samo přejde. a že kdyby mě to moc bolelo, tak by mi už teď na to v porodnici dali jakýsi čípky. říkala, že to všechno už vypadá na blížící se porod a že mě to zkusí vevnitř trochu pošťourat, ale jakmile do mě sáhla, tak říká: nene, vám to ani nepůjde popohnat, čípek pořád téměř zavřený. :pensive: napsala mi CS 4. pak monitor a dle toho vše ok, děloha zas občas vykázala jakoužtakouž "kontrakci', ale ne tak pěkně pravidelně a silně jako minule. ach jo, takže jsem z toho nabyla dojmu, že porod jen tak nebude. na příští monitor už jdu ale konečně do porodnice.
no a pak jsem si ještě troufla jet na nákup jídla a taky do mimi obchodu, kam jsem dostala poukázku z práce. obchod to je teda strašnej, prd tam mají, ale nakonec jsem vybrala takovou tu megabarevnou šustící a pištící hračku od Lamazze na kočárek. teď teda koukám, že je to na ten náš kočík nějaký velký, ale aspoň budem machrovat se značkovou hračkou. :grinning:
téda, a jak jsem už opravdu týden nebyla venku, leda tak na balkoně, tak jsem koukala, jak je všechno krááásně zelený, rozpučelý, všude pampelišky, řepka na polích, no nádhera! jaro je fakt nejkrásnější! :slight_smile:

vendy, tak domeček vám zase povyrostl před očima, že? tak lepší když dělníci chodí bez ohlášení, než abyste je museli tahat natřikrát! a ty japonský stěny jsem taky moc chtěla na terasový okno do obýváku, ale bohužel nemáme na to vedle okna místo (kam by se ty panely daly odsunout). na jedný straně jen kousek a pak roh a na druhý straně radiátor, takže nám to bohužel nešlo. ale jinak se mi to taky mooooc líbí! krásnej doplněk interiéru.

mouse, taky doufám, že mi plodovka ve velký nepraskne třeba v posteli do naší drahý matrace. navíc včera jsem povlíkala! radši ať to po mně uklidí v porodnici. :slight_smile: no a maliník já piju poctivě. teda pila jsem. došel mi sypanej, už mám jen v sáčcích, a ten je teda chuťově takovej nijakej. no jako u ostatních čajů, je to asi spíš jen takovej "odpad". ale normálně se mi nedaří ten sypanej vůbec sehnat. dnes ho neměli ve 3 lékárnách a v jedný mi dokonce řekli, že sypanej už nebude až do další sklizně. no toho už se asi nedočkám. :grinning:

lev, a z čeho to máš zkoušku? takže zase abys hnala do Prahy? :unamused:

elí, no fakt, ty máš albíčko úplně ukázkový! u tebe se tam dozvíme každou novinku. a bříško už máš taky moc pěkný! teďka v tom hezkým počasí to se budeš hrdě nosit, co? :slight_smile:
10. kvě 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo, a zapomněla jsem se pochlubit. od minule mám o půl kila míň!!!! hurááá, tak konečně už netloustnu! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teď ještě zbavit se těch 15 kil. :sweat_smile:
10. kvě 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji: Jé děkuju za pochvalu :wink:
Bříško roste a roste :dizzy_face: :dizzy_face: A chlubit se s ním budu ... :slight_smile: Je to :slight_smile: nádhera! :slight_smile:

Holky fakt děkuju a ve čtvrtek držte palečky :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, anaji tak to vypadá že se broučkovi v bříšku pěkně líbí, kdy máš termín? ty nohy ti nezávidím, také se bojím, když vidím jak občas lezu ted jak to pak bude vypadat. cvičila jsi během těhu? já právě skoro vůbec jsem lenoch :(
Gratuluji k půl kilču dole :o)
Vendy máš albíčko na střeše?
Tak zítra jedu na opravný termín :( ach jo kdyby to nebylo tolik cestování ale to je 3hodky v autě :(
Ale konečně jsem objednala výbavu látkovek tak se těším až dorazí a také těhu podprdy snad mi budou :sweat_smile:
11. kvě 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, pomalu se probouzím jak jinak než u PC, u kterého pokaždé ztvrdnu nehorázně dlouho..holt se pořád nemůžu nabažit těch informací :sweat_smile:
Anaji: tééda :unamused: máš ten konec těhu krušný, snad si aspoň porod odbudeš rychle a příjemně v rámci možností když už teď zažíváš takovou torturu s těma kyčlema. Já musím zaklepat,že kromě jednoho víkendu mě kyčle už moc nebolí, spíš kostrč a vůbec ta oblast v kříži, zvlášť když dělám něco v ohybu a to břicho mě táhne dolů jako otesánka. Doktorka je teda kliďaska a prosakování mě dost pobavilo, trochu mi to připomíná stav,kdy někdo někoho v baráku vytápí. nad prasklou polodvkou do postele jsem už taky uvažovala, nemáme teda extra luxus matrace,ale i tak bych nerada za nějakou skrvnu, takže asi vytáhnu jednu z podložek,co se dávají pod ležící pacienty a šoupnu ji pod prostěradlo anebo,že bych vyzkoušela ten chránič na mimi matračku, sice bych musela ještě vykoumat,jak to na náš rozměr umístím a upevním :confused: ...no, te´d mám brouka v hlavě.
Půl kila dole bude asi daň za boj těla s bolestí, ale jestli máš jenom 15 kilo navrch, tak jsi krásně tabulková. :wink: Já si taky nepřipadám jako extra mimoň pokud jde o váhu, všichni mi lichotí,jak to na mně nejde vidět a že jsem nepřibrala ,ale jak řeknu "to číslo" ,tak valí oči ..zvlášť starší ročníky . Se pak musím obhajovat skoro jako mistr Jan Hus :rolling_eyes:

Lev: to je forf to opáčko, ale dokud je to v hlavě není asi nač čekat..budu držet pěsti,ať to tentokrát vyjde a můžeš se radovat z balíku s látkovkama..já ještě musím doobjednat separační vložky a nějaké snapi sponky, jinak už mám svou zásobu nachystanou v přebalováku a jsem zvědavá,jak mi to s ní půjde :sweat_smile:

Vendy: vy máte dneska den plný umění,viď :dizzy_face: :dizzy_face: jsem zvědavá,jak se vystoupení vyvede..nemívá třeba Filípek trému? já jsem byla děsný stydlín, někde se produkovat bylo jako podstoupit torturu..tak ať se vystoupení povede :wink:
11. kvě 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse kupuješ ty vkládací nebo separační, já pořád nevím...já koupila balík separačních a vkládací mám jen do AIO Snap in one..
Já své číslo radši nikomu neříkám :( včera když jsem viděla letmo ty fotky tak jsem byla v šoku jak je pupík velikánský.
Ted tu skoro ležím u pc a malý se bud otočil nebo nevím co tam dělal, najednou takový tlak a boule pod žebrama tak asi pomažu pro AS a budu zkoumat polohu, to by mě vyděsilo doted byl krásně hlavinkou dolů...
Manža zase řeší auto až pojedeme do porodnice, prý si tam připraví igelit :o) ale ta postel mě nenapadla...ještě pár týdnů mám ale přeci... :unamused:
11. kvě 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lev: máš praktického manžela, ten můj má zatím jenom připravenou gps a všude jí nosí sebou :grinning: , do auta beru asi nějakou starou deku, možná rozpárám nějakou mega igelitku a tu rozprostřu pod sebe..autíčko je nové, tak ty potahy šetříme :grinning:
Už jsem objednala další várku na látkovkách, kupuju teď jen ty separační, zkusmo od každého druhu něco. Kalhotkové mám vlastně jenom na začátek do 8kil, něco samozřejmě na zkoušku i pro další období, hlavně mám hodně klasických čtvercovek, a taky asi 40 vicevrstvých bambino mio vel 1..z těch až vyrosteme,tak poslouží ještě jako vkládačky. Svrchní kalhotky mám 5krat a troje zavazovací Disany ( snad se s těma šnůrkama nějak poperu). Už bych měla pomalu sledovat na youtube ta přebalovací videa,ať chytám cvik alespoň do oka.Nevylučuju,že budu ještě dokupovat podle potřeby, ale zatím to vypadá,že na rozjezd jsme připravení :dizzy_face:
Mimouš by se klidně mohl obrátit zase zpátky, času má dost.
11. kvě 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Dnes mám manžu doma, má studijní volno a studuje zděním komína :grinning: Před chvílí nám přivezli tašky na střechu, tak jsem byla očíhnout odstín a snad to bude pěkný :slight_smile: Filda chrupe, naštěstí, tak snad na odpoledne bude v dobrém rozpoložení :sweat_smile: a předvede i nějaký výkon :grinning: Bude to asi sranda, stydlín docela je, po mně,tak jsem zvědavá jak to dopadne. Jede s námi i tchýně se švagrovou a stavíme se ještě v obchoďáku koupit Fildovi nějaký sandálky :slight_smile: Pak vyzvednem mojí mamku a budeme komplet :slight_smile:

Mouse: Tu dršťkovou polívku doma nedělám, je to moc práce dokola to vařit :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale jinak mi moooc chutná :slight_smile: To je docela sranda s tou matrací :grinning: Mně to v těhu ani nějak nenapadlo :grinning: Ono to stejně nakonec určitě dopadne jinak než si člověk plánuje :grinning:

Anaji: Oni to na gyndě berou všechno jako rutinu, bohužel, tak asi proto to s doktorkou nic moc nedělá :unamused: Neboj, vím, že ty poslední dny jsou hroznej stres, navíc když ti není dobře, ale uteče to jak voda a prcek bude u tebe :wink: Já měla pár dní před porodem čípek úplně zavřenej a do porodky jsem pak přijela otevřená na 4cm a to jsem měla celkem malý bolesti. Ono se to takhle nedá odhadnout, zítra můžeš klíďo rodit :grinning:

Lev: Tak budu držet palce na zítra, ať to zmákneš :wink: Na střeše albíčko mám :wink:

Eli: Držím palce na kontrolu! :wink:
11. kvě 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky.
Malej teď kope, jak ďas! :dizzy_face:

vandy: Děkuju moc :dizzy_face:
11. kvě 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takhle odpočíval malej :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli. ty tam máš teda šišatého mimozemšťana :grinning: :grinning: ..chudáčci se tam musí vtěsnat a my z toho máme legraci :slight_smile: :dizzy_face:

Vendy: na drš´tkovou doporučuju už koupit předvařené dršťky v pytlíku, u nás je celkem často mají v akci v albertovi, takže ta celá příprava zabere tak hodinu a půl i s dochucováním a nezamoří to byt smradem.Jdu mrknout na střechu, ten váš domek,to je vyloženě reality show :slight_smile:
11. kvě 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy :už jsem koukla na MS... střecha z toho hned udělá reálný domeček, je fajn, že už to automaticky ošetřují tím nátěrem proti dřevokazným broukům, to my nemáme a manžel musí stříkat ten chemický postrik ručně a i tak se asi nedostane všude...jo a ten komín vypadá krásně, tvůj choť je teda všeuměl, teď ještě aby komín táhnul a roantika u krbu je zaručena :wink:
11. kvě 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek