• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
Eli to je pěkný boulík !
Dneska jsou asi nějaké erupce protože Kryštůfek také ještě nechrupl :dizzy_face:
Jdu na tu střechu
11. kvě 2010 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Je to Brouček! :dizzy_face: :dizzy_face: Teď asi spinká :wink:
11. kvě 2010 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
čauky všichni!
elí, to je taky dobrá šíša, tvoje bříško! to já má taky takhle furt, akorát že vždycky napravo. taky si to často fotím, ale na fotce už to tolik nevynikne jako ve skutečnosti. :slight_smile:

lev, termín mám teď v neděli - 16.5. je to teda dráma, furt si říkám, tak kolikátýho to asi bude? přeci jen to bude hodně důležitý datum toho našeho broučka, tak jsem moc zvědavá, kterej den bude nakonec ten D. :slight_smile:
a s tou zkouškou to je fakt lepší, že to máš takhle brzo. to co jsi uměla na minule, tak se ti stačilo krásně vstřebat a teď už přihodíš jen pár nových údajů a máš to v kapse! a nezapomeň na sebe patřičný těhu obleček, ať to ten váš prófa nepřehlídne! :slight_smile:

vendy, tak jak vystoupení?? já jako malá se taky strašně styděla. zvlášť zpívat! ale pamatuju si, že jsem chodila recitovat na vítání občánků. no to byl stres! :grinning:
a domeček už se teda kompletuje! to musí být super, když už si teď konečně můžeš pořádně představit, jak která místnost vypadá a jak je velká, že?
a jinak jsi mě teda navnadila s tvým taky zavřeným čípkem! to mi dává naději, že to fakt může přijít kdykoliv, čípek nečípek. :grinning:

holky, a těch 15 kilo mi přijde teda ažaž. vy určitě 15 ani nedáte! já měla v plánu tak těch 12. ale člověk míní, pánbů mění. teda spíš moje papula nenasytná mění. :grinning: ale na to, že naše máti při každým těhu přibrala prý minimálně 20 a víc, tak si říkám, že to ještě jde.
no a jinak jsem si volala do pordnice a jsem objednaná na pondělí na monitor. a na ten "výtok" mi opět řekli, že to bude ta zátka. je dobrý, že nikomu nepřijde, že by to mohla být ta plodovka a že bych mohla chytit nějakou tu infekci, že? tak je vidět, že se s tím asi setkávají často...
11. kvě 2010 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
anaji: Takže stále 2v1, tak držím palečky... :wink:
Šišatej je pěkně... :wink:
11. kvě 2010 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojka holky :slight_smile:, jdu na vás kuknout jak se držíte??? :dizzy_face: jak postupují miminkovské přípravy a co u vás nového??????
Vendy: tak co Filda a vystoupení???dnes mají besídku v naší školce,všechny maminky o tom mluví už měsíc do předu. Tak už se hrozně těším až se příští rok půjdem taky podívat na toho našeho Šimouše. :grinning: je docela průbojný a nemá problém s komunikací, ale vystoupení je trošku něco jiného, tak jsem zvědavá, jestli podá nějaký výkon :grinning:. a čtu, že stavíte ve velkém, nebo rekonstrukce??
Anaji, vidím, že Šimi se tě drží teda zdatně :grinning: .je mu u tebe moc dobře. :wink: Ale tak má ještě chvilinku čas i když věřím, že ty by jsi ho radši už chovala vi´d :wink: .
Holky teda já když vidím ty vaše tt :confused: , tak jen zírám, jak ten čas chvátá.... mazec!!!
Dnes je tomu zrovna 2 měsíce, co vykoukl na svět náš Kubulka a já to mám pořád v hlavě živě, jak kdyby to bylo před týdnem...moment musím zamáčknout slzu :cry: . :grinning: :grinning: :grinning:
No je to šílené, roste mi před očima...máme už 6 kg a 57cm :astonished: !!!!je to náš chlapíček vypapaný,ale jsem ráda, že se má k světu, neb zrovna teď se nám ty zásoby ve špíčkách zhodily..už skoro týden léčíme střevní virozkou a bohužel padli oba kluci.. Šimula i Kubula.A aby toho nebylo málo, tak nokonec o víkendu i já. Takže mlíka samozdřejmě ubylo a Kubi se nemůže jaksi dojíst :sweat_smile: .Naštěstí ještě přikrm nepotřebujem. Dnes jsme měli mít vítání občánků, tak jsem musela bohužel i to zrušit :frowning2: .
Ale jedno pozitivum to u mě má...jsem zpět na své původní váze :grinning: :grinning:.Pořád jsem měla nahoře 3 kilča. I když je pravda, že jsem je nijak neřešila a pěkně si dávám denně čokoládíčku jako v těhu i nadále.
Á už na mě Kubča pokřikuje, tak jdem všichni posnídat... :slight_smile: ještě pozděj na vás kuknu
12. kvě 2010 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky! Už ve mně byla malá dušiška, neboť včera po bouřce přestal fungovat net :confused: ..nakonec jsem to zprovoznila až dneska ráno,závada byla u naší antény a modlím se , aby ten krámek ještě vydržel. Venku je zase dusno, všechno strašně porostlo,ale na oplátku to i krásně voní jarními květy ( ještěže nejsem alergik :sweat_smile: ). Splácám nějaký oběd a do nečeho se pustím, ať není manža deprivovaný, že tu nic nedělám.Včera večer jsem začla s masáží hráze a teda nevím,jestli postupuju dobře :confused: ..je to dost nepříjemné, pořádně nevím,kam s prstem, dole je všechno takové zduřené, ale asi to chce cvik tak jako u toho menstruačního kalíšku :slight_smile:
Marku ahoooj :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: , já u tebe šmírovala nedávno v albíčku a z fotek je vidět,že kluci se k sobě mají..krásně ti oba rostou :dizzy_face: teď jenom , aby jste se brzy zbavili té střevní lapálie..
No a s tou váhou jsi mi dodala optimismus, včera večer mi opět přišel sms dotaz,kolik jsem přibrala..už mě to začíná mírně vytáčet, přebít to můžou jenom dotazy ,zda jsem již porodila a na ty je ještě brzo.
12. kvě 2010 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky! Tak včerejší vystoupení bylo bezva :slight_smile: , Filda dokonce spolupracoval a celkem mu to šlo, tak jsme z něj byli všichni vyprděný :slight_smile: :grinning: Fotečky snad bude mít tchýně, já jsem byla zaneprázdněná blbnutím na pódiu :slight_smile: Jinak vám musím říct, že jsme byli dneska dopoledne v tý školce u nás nejbližší, jak je tam ta nepříjemná paní ředitelka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Manža má dnes taky studijní volno, tak šel s námi. Nakonec to dopadlo ještě hůř než jsem čekala! :angry: Paní ředitelka nás vypakovala ještě ve dveřích s tím, že pokud nemáme trvalé bydliště v obci, ať jdeme rovnou domů! To opravdu nepřeháním! Ani přihlášku si nevzala, ato jsem jí byla potvrdit až v práci a azaplatila jsem za razítko od doktorky 50Kč! Tak sprostý jednání jsem ještě nezažila. Odpor jsme se ani nesnažili klást, protože se tam zrovna dohadovala jedna moje sousedka a opravdu by to nemělo význam. Sice jsem počítala s tím, že nás nevezmou, ale s tak hrozným jednáním jsem opravdu nepočítala :angry: :angry: :angry: Jak nám takovou věc může říct, když vypíšou veřejný zápis a navíc bylo dopoledne a zápis probíhá až do 15h! No nebudu se rozčilovat, nemá to cenu, ale bylo mi z toho vzteky do breku...
Tak jsem si postěžovala :sweat_smile: :slight_smile: ...

Marku: Ahooj, to to letí, už jsou Kubíkovi 2 měsíce! Ta střevní chřipka je na houby, taky jsme si tím doma všichni prošli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: Tak ať jste brzy fit :wink: Jinak koukám, že se vám daří dobře :slight_smile: Jinak my stavíme nový domeček. je to běh na dlouhou trať, ale snad vše dotáhneme zdárně do konce. :slight_smile: Tak zase někdy písni :wink:

Mouse: Já bych byla bez netu taky jako bez ruky :grinning: Hlavně, že už to frčí :wink: Tu hráz jsem nikdy nemasírovala, tak ani nevím, jaký to je :confused: Já se teď spíš zabývám čípkem, ovulka se blíží :dizzy_face: Dnes 14DC :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky! taka jsem se vypravila přesazovat na balkon kytky, ale vyhnal mě déšť. to je klasika, jakmila tam přemístím všechny krámy, že budu něco dělat, tak začne pršet. tak jdu radši na net. :slight_smile: taky bych bez něj nemohla být! chuděry ženský dřív na mateřský, že? :confused:

marku, ahojky!!! taky ti občas koukám do albíčka na ty tvoje fešáky! to fakt tak letí! kubík už je teda pořádnej kus chlapa! toho určitě nějaká střevní chřipka jen tak nepoloží! tak ať se toho brzo zbavíte a zas tak krásně rostete! :dizzy_face: no jo, já už bych byla nejradši s tím naším mrňouskem z porodnice doma. to mezi tím bych si střihla jen jako zrychlenej film. :slight_smile:

mouse, to masírování hráze je prej dost nepříjemný, zvlášť ze začátku, tak to asi děláš dobře. máš na to ten spešl olejíček? jsi odvážná školačka, já jsem na tohle opravdu srabík. určitě se ti to vyplatí!!! já už to doklepu jen s maliníkem (bohužel sáčkovým) a tím lněným semínkem. obojí mi celkem chutná.
prosím tě, a ty se svojí postavou se nabranýma kilama můžeš leda chlubit!!!! hrdě bych se k nim hlásila! :slight_smile:

vendy, tý jo, tak to s váma teda vyběhli. to je vrchol!!!! ale co s tím naděláš? dneska si to prostě můžou dovolit, no. :angry: ale že od vás ani nevezme přihlášku, to snad ani nemůže ne? to byste si mohli někde stěžovat. ale čemu to pomůže, že... mít pedagogický vzdělání, tak by se snad vyplatilo založit si nějakou vlastní mini školičku. jenže to by asi člověk musel splňovat norem a předpisů... :unamused: a jaký máte teď další postup??

a copak asi lev na zkoušce??

tak já jdu pobrouzdat po netu, co kde píšou novýho.
12. kvě 2010 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky , tak jsem vás letmo prolítla...zkoušku mi nakonec dal za 2, zjistila jsem že ten test ze soboty kontroloval jen jednu otázku ta se mu nelíbila tak to nedal...z 6 ti stránek a 30 otázek kontroluje 1 !!!! já myselal že vykvetu, no tak se mě na pár věcí zeptal a jela jsem ... nevím že mu nedochází kolik to lidi stojí času a peněz pořád tam jezdit ! ale hlavně že to mám !
také jsem dala pár prvních vlastovek od fotografa....
tak písnu víc zítra jdu do vany jsem grogáč pápá
12. kvě 2010 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
mouse: masáž hráze- souhlasím, je to dost nepříjemné, dělala jsem tuhle proceduru v prvním těhu u Šimonka.... zvykla jsem si asi cca až po 14 dnech, kdy už to byla večerní rutina, jako mazání pupkáče :wink: ..Nicméně zázrak se nekonal a u porodu mě stejně 3x střihli :angry: . takže buď jsem smolař, nebo zase tak zázračné to není. Každopádně v druhém těhu, jsem už nemasírovala a střihli mě jen trošku 1x. Hlavně si myslím, že je to indivindi, takže nenech se odradit :wink:, přeji ti, aby to mělo ten správný účinek !
kilča v těhotenství: mouse jukla jsem k tobě do albíka, prosímtě co ty se stresuješ s kilčama navíc :slight_smile: , nemít těhu bříško, tak jsi jak žížalka....a vůbec i kdyby něco zůstalo, tak kojením to jde dobře dolů...nebo spíš do miminka :sweat_smile: ...no podívej se na našeho Kubína :grinning:.
vendy: s tou školkou to je teda síla...já vím, že poslední 3 roky je opravdu dost problém dostat děti do školky...Ředitelky se rády obrací na svoje směrnice o kterých my nic nevíme a trochu toho zneužívají...neb pro své známé pravidla samozdřejmě ignorují.Ale to jak jednala :angry: , jak s tebou mluvila.......víš co, jak se to říká, nejhorší je srážka s v....
Naprosto chápu, jak ses cítila, já takové arogantní a povýšené chování nesnáším, někdy nad tím mávnu rukou a někdy zase vyletím jak raketa. ale tady asi každé slovo marné. Stejně bys ničeho nedocílila.
anaji:když čtu tvoji story s kytkama, tak se musím smát :grinning: , neb vidím úplně sebe, jak jsem sadila já před 14 dny.... než jsem si to vše nachystala, tak jsem musela 2x kojit a jen jsem k tomu sedla, tak začalo pršet :rolling_eyes: .to jsou ty zákony schválnosti :sweat_smile: :sweat_smile: .Kde budeš vůbec rodit??? no budu si tě teď hlídat a nakukovat jestli už už už :wink: .
Pak je myslím na řadě mouse,lev a eli???říkám to správně??holky, ale uznejte, že to šíleně uteklo :wink:
A jak se vůbec má whiskey?? holky vždyť já ani nevím, kdy se jí malinká narodila, měla stejný termín jako já. a je to teda holčička??A chodí za váma Whis na pokec?? nebo taky už je v jednom kole??
lev: jdu kuknout na foto :slight_smile: ...já jsem to focení s bříškem propásla :cry: ,ale už mám objednané na focení kluky :dizzy_face: .
12. kvě 2010 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
lev: krásné :dizzy_face: :dizzy_face: ..ta titulní ta je :dizzy_face:
a koukám, že už jsi byla podruhé viď
12. kvě 2010 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Marku děkuju. Poprvé mě fotila kamarádka. Takže ted u profi poprvé, máme asi 120 fotek musím se nimi probrat :o)
Vendy tak to se těšíme na fotečky ! To musí být fakt super, ale ty jsi běhala v zákulisí? To jsi si to asi moc neužila vid? Kolik tam je dětiček?
Anaji tak to se to kvapem blíží... co nohy nezlepšilo se?
Mouse já jsem vždycky jak bez rukou když nemám net. :(
Dneska se musím začít učit na tu nedělní zkoušku ale příští týden si dám voraz, jen začnu sepisovat seminárku, ale potřebuju klid a spát :grinning:
13. kvě 2010 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Marku abych nezapoměla malej je kouzelnej! Tedy oba! Je krásné jak se k sobě hezky mají! Zádné žárlení a boj o pozornost?
13. kvě 2010 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
čauky holčiny!
marku, téda ty ses úplně rozepsala! :slight_smile: je vidět, že kluky už zvládáš levou zadní, tak máš víc času na net, ne? :slight_smile:
jojo, uteklo to všechno fakt strašně! vlastně loni touhle dobou jsme tady zahajovaly naši diskuzi, že? a teď už si ani nevzpomenu, na co jsem jak pila ty čajíky atd... :slight_smile:
jinak já se chystám rodit v Brně v Bohunicích. je to sice taková mega porodnice, říkají tomu továrna na děti, ale to mi neva. si říkám čím víc porodů, tím víc zkušeností... jen musíme zkoordinovat dopravu tam, jelikož kdybych si náhodou musela volat sanitku, tak ta mě automaticky odveze do Vyškova, kam to je blíž. takže doufám v normální nástup porodu, kdy manža přinejhorším stihne přijet z práce a odvíst mě. termín máme teď v neděli, ale nevím nevím. podle ovulky by to mělo být teoreticky až v úterý 18.5., ale to je opravdu jen teorie... :slight_smile:
no a whiskey sem bohužel nechodí. akorát jsme dostali zprávičku, že anežka už je na světě. jé a teď koukám, že má v albíčku nový fotky! anežka už je taky kus baby! :slight_smile: škoda, že nám tady nevylíčila,jak probíhal porod atd. :frowning2:

lev, no koukám na krááááááásný fotky!!!! ty jsou teda úžasný!!!!!!! zvlášť ty černobílý jsou přenádherný!!! ta s těma andělskýma křídlama je jak na titulku francouzskýho magazínu!!! :slight_smile: co to máte za šikovnýho profi fotografa? někde u vás v Plzni? jak jsi na něho narazila? ten bude určitě dělat i potom krásný fotky miminek!
a gratuluju ke zkoušce! postup zkoušejícího opravdu zvláštní, ale to už tak hold bývá... :slight_smile:
13. kvě 2010 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Anaji tu dopravu také řeším, manža všude chodí pozdě takže se bojím že i k porodu, tak si chci připravit čísla na taxi a sanitky. ale je pravda že to mám 5min autem od baráku... tak snad to manža u tebe stihne a pojedete tam kam chcete, tady se o FN říká to samé ale jinde bych nerodila...
Fotograf je plzenský doporučila mi ho švagrová a jsem fakt spokojená, máme sice jen 10 retuš. fotek zbytek neupravených kde mám fakt vidět špíčky když jsem svlečená ale jsou krásné, byla jsem v šoku jak je manža fotogenický a já obří :grinning:
13. kvě 2010 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky! Dnes jen v rychlosti.. Filda usnul až teď, mám tu bordel jak v tanku a plnej koš žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: Navíc jsem si nějak hnula se zádama a trochu trpím :sweat_smile: Na víkend nám měli přijít dávat tašky na sřechu, ale vypadá to bledě kvůli počasí.. Navíc je kousek od nás každoroční pouť a zase bude šeredně, tak to asi padne taky.. No co se dádělat. V takovém počasí se ale zase dobře rodí Anaji :grinning:

Lev: Gratuluju ke zkoušce :dizzy_face: Fotečky máte opravdu krásný!!!! :dizzy_face: Moc vám to s manžou sluší! :dizzy_face: Jinak na tom vystoupení vystupujeme přímo s dětma :wink: , oni jsou ještě malinký, potřebují naší pomoc a podporu :slight_smile:

Holky té dopravy k porodu se nebojte, ono to zase tak rychle nejde :wink: Navíc jsou pak chlapi mnohem nervóznější než my a přilítli by co by dup :grinning:

Anaji: To jsem na tebe zvědavá, kdy to vypukne :slight_smile: Kdypak jdeš na další kontrolu?? Nějak jsem to zapomněla :sweat_smile:
Jinak se školkou budeme pokračovat tak, že v pondělí jdeme na oficiální zápis do té školky do Rychnova. Mám už tam sice přihlášku, ale chci se tam ještě připomenout :slight_smile: A pak čekám na vyjádření z další školky, to by mělo dorazit asi za týden.. Tak uvidíme. Pokud nás nevezmou nikam, tak to bude pěkně v pr.... :unamused:
13. kvě 2010 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky žehlím a u toho na mě padla nějaká nostalgie... Jak psala Anaji, už si tady vykecáváme rok :sweat_smile: , příští měsíc to bude rok a půl, co jsem vysadila HAK a mímo furt nikde... Sakra to počasí je hrůza, takovou náladičku mi zase přineslo! :angry: Navíc mi stále víc lidí, kteří neznají mou situaci radí, abych školku neřešila a pořídila si druhý mimčo... Jako kdybych si ho měla snad jít koupit do obchoďáku... No nic, s tím se musím vyrovnat...
Tak jsem se vypovídala a jdu vesele žehlit dál... :wink: :wink: :wink:
13. kvě 2010 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ale jedno pozitivum přeci jen, dnes nebo zítra ovulka :dizzy_face:
13. kvě 2010 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, v cuku letu jsem vás dočetla..dneska to tady žije a je to příjemné číst ( což bylo ovšem vždy :slight_smile: ). Já se před chvílí vrátila z města, kde jsem absolvovala poradnu ; monitor OK hned napoprvé, čípek "zachovalý" ( co si pod tím mám představit nevím :sweat_smile: ), prý přenášet nebudu a mimčo už taky nebude moc přibírat..podle utz váží 2800gr a hlavička je vtlačená dole,takže se ztěží obrátí. Od minula jsem zhubla 400gramů, sestřička z toho byla udivená,ale podle mně to je výkyv zásob vody v těle ..třeba tento týden jsem neměla vůbec otoky kotníků. Jo, streptouše nemám, za což jsem ráda, alespoň nemusím chvátat do porodky, aby mi stihli píchnout v předstihu atb. Tlak mi naměřili 100/60,ale to bude tím počasím..
Jdu si udělat nějaký dlabanec , nějak jsem se loudala a na jídlo nebyl pak čas, ani tu Ikeu jsem nedala, stačil mi samotný nákup v hypermarketu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zatím pa, navečer zkusím zkouknout albíček a reagovat...teď přijel navíc manža, takže budu muset líčit průběh mého dne.
13. kvě 2010 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
vendy, no já vím, uvědomila jsem si to, jak jsem to psala, že už se tady "slízáme" rok a vlastně ty máš vysazeno ještě dýl a mimi nikde. :pensive: :frowning2: je to vůči tobě nefér. život je prevít fakt často nefér a vždycky nejvíc vůči někomu, kdo si to ničím nezasloužil. :frowning2: ale zase jsi před náma prvničkama napřed a už máš krásnýho zdravýho Filípka. to mi vlastně ani nemůžem vědět, jak se nám bude dařit s druhým těhu a jestli nám bude další dítko dopřáno. a vám nenašli žádný "fatální" problém, který by mimču bránil, takže se určitě dočkáte. a taky jsi pořád mladičká! :slight_smile: my až se začnem snažit o druhý, tak už budu mít určitě pár roků přes 30, takže času nebude nazbyt. a kdo má mít potom na to čekání trpělivost, že? :frowning2: a ještě k tomu, když okolí začne radit nebo vyzvídat... a třeba tchýně to ví, že se snažíte?
tak minimálně ovulka na dohled ti musí zlepšit náladu, ne? je přeci máj lásky čas!!!! :grinning:

mouse, tak super! porod už máš nadohled! to říkám, že mě ještě předběhneš! :slight_smile: už taky hubneš, to je prý známka blížícího se porodu, tak radši odpočívej a nohy nahoru! :grinning:
13. kvě 2010 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak kontrola dopadla výborně!! Miminko je zdravé a krásné!! :dizzy_face: :dizzy_face: Má všechno co má mít!! :dizzy_face: :dizzy_face: A ještě jednou se nám potvrdil chlapeček! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Akorát se nepochlubím fotečkou, protože dneska se Brouček nechtěl fotit.... Žádná fotečka se nám nelíbila! Tak jsme jí nebraly!
Za 3 týdny jdeme na 4D, tak snad bude Brouček více spolupracovat! :wink:

Jinak vážíme 450 g :grinning: :grinning: Máme macíka! :dizzy_face: :dizzy_face: A délku teď přesně nevím....
13. kvě 2010 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Eli to gratuluji! T je opravdu macík, my měli o 100gméně ale ted máme také zhruba o 200 víc než máme mít, prostě budeme mít velké chlapy :o)
14. kvě 2010 v 08:04  • Odpověz  • To se mi líbí
levander: Dr. říkal, že díky tomu, že je prcek o týden starší, že ta váha sedí.... Ale mě to nevadí, hlavně ať je zdravoučký což je a to je to hlavní! :wink: :dizzy_face:
jinak máš krásné fotečky... :dizzy_face: :dizzy_face: To jste byli někde u Vás u fotografa!!??
14. kvě 2010 v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí
My byli ve 21 tt a měl 350 g. myslím, že to je normální váha těch 450g :dizzy_face: také si hlavu nelámu s tím, že je trošku větší :o)
14. kvě 2010 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky! Počasíčko jedna báseň co? My jsme od rána nevytáhli paty z domu. Dnes nálada v pohodě, včera mě postihla náhlá indispozice :sweat_smile: Co plánujete na víken? Nám mají zase přijít na střechu, ale jestli bude takhle, tak to asi padne. každopádně mám v plánu konečně ty řízky, kdyžtak je dám do mrazáku..

Anaji: Díky za slova povzbuzení :wink: , je to fakt, že nad vodou mě drží hlavně Filda a momentální stavba domečku. Na férovku přiznávám, že bych asi v diskuzi tak dlouho nevydržela :sweat_smile: :slight_smile: Jinak tchýně ani nevím jestli ví, že se snažíme, každopádně jsem jí to do očí nevmetla, řeším s ní školku a práci, tak si myslí, že asi druhý teď nechcem.. Akorát nevím, co si mám vymyslet, až půjdu na to Hsg a nebudu přes noc doma. Bydlíme hned vedle, možná si ani nevšimne nebo mě Filda práskne :grinning: No uvidíme..Za každou cenu to zase tajit nechcem..

Mouse: Tak koukám, že se s porodem s Anaji ještě budete předhánět :grinning:

Eliško: Gratuluju ke kontrole :dizzy_face:
14. kvě 2010 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Vendy ještě že jsi nám tu vydržela, kolikrát si říkám jak musíš být statečná nás tu pořád číst a reagovat ! Ale zase si říkám, když to šlo jednou a máte krásného Filípka půjde i ta holčička, jen věřím, že je vše osud a přijde až bude opravdu ta správná doba podívej jak jsme otěhotněli my...nikdo nechápe :o)
Já nevylezla z domu už den druhý :sweat_smile:
Eli jojo je to plzenský fotograf Růžička.
14. kvě 2010 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky! tady počasí taky "nádhera". ale konečně přestalo snad po 24 hodinách pršet.
vendy, tak to je fajn, že máš lepší náladu! :wink: já jsem překvapená, že na to že jsem už vlastně 2 týdny furt zalezlá doma a nemůžu ani nic pořádně dělat, tak z toho všeho nejsem ani moc zdrblá. to je ale tou vidinou, že to snad brzo skončí. spíš si každej den klídku víc a víc užívám. rychle jsem si na to flákání zvykla.. :slight_smile:
no jo, víkend má taky propršet, tak to na střecu asi moc nebude. aspoň budete mít víc času na ovulační sexík. :grinning:
a kdy máš další termín toho hsg? tak to tchýni asi neujde, že nejsi doma. :slight_smile: tak jestli máš tchýni v pohodě, tak nakonec proč ji neříct pravdu.

lev a elí, já jsem zvědavá kolik bude mít ten náš macík. už nevím jak dlouho mi doktorka nedělala utz, ani odhad váhy před porodem, což mě teda přijde už divný. kdybych měla v břiše nějakýho 4kilovýho macíka, tak se to ani neví. asi se na to zeptám teď v pondělí v porodnici. snad tam prďolu přeměří. ale jelikož se mi to břicho už fakt dobu nezvětšuje a nemám ho nijak velký, tak to asi nevypadá, spíš se bojím, jestli ještě vůbec roste a nestrádá mi tam. :pensive:

jinak včera mi volala sousedka, která je po porodu dvojčátek a tak krásně a optimisticky mi vylíčila porod, že po tom jejím telefonátu jsem byla úplně "nadržená" už jít rodit. :grinning: no dneska už to trošku opadlo, ale i tak se momentálně ani moc nebojím. :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky.
levander: Musím říct, že ale výborný fotograf!! Krásné fotečky máte :dizzy_face: :dizzy_face:
anaji: Tak u nsá prší furt až mě to deptá!! Ještě že to naše zlatíčko tak krásně kope :dizzy_face: :dizzy_face:
14. kvě 2010 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoh holky, na mně má to počasí vyloženě utlumovací vliv, navíc tu máme už druhý povodňový stupeň, který sice měří na relativně vzdáleném místě od nás a navíc domek je v kopci,ale vzhledem k zítřejší návštěvě babičky manžela se mi do toho deště moc nechce :unamused: V ledničce se mi tuhne dorťas, můj druhý sladký počin na MD, no..jak jsem si plánovala tu aktivitu,tak mě to po prvním týdnu přešlo a teď jsem lína jako veš.

Marku: dík za postřehy ohledně masáže, najíždím na ni každý večer a začínám chytat cvik,včera jsem masírovala jako o život,až jsem si namohla mírně kůžičku a tekla trochu i malinovka,ale úžasně se to tam dole hojí :slight_smile: ..na to taky sázím, kilča řeším střídavě podle reakcí okolí, ale jak si večer mažu břicho,tak se sleduju v zrcadle a není to špatný pohled ( sebechvály nikdy dost :sweat_smile: ). Někdy si asi mozek musí vymyslet nějaký problém,aby měl co řešit :sweat_smile:

Vendy: bába ředitelka by zasloužila napráskat, si nedokážu vysvětlit, jak takoví lidi mohou pracovat s dětma, když jsou zabšklí a drzí :angry: ..moc vám držím palce,ať vám vyjdou ty zbylé školičky...včera jsem koukala za Zákon a pořádek a byl tam případ,kdy vraždila matka cizí rodiče ,aby se její dítě dostalo v pořadníku výš, jí k tomu sice dohnala hrozná tchýně ,ale věřím,že ta zoufalost může být silná..takže, Vendy, radši nenos žádnou cihlu v kabelce :grinning: ..si dělám srandu samozřejmě :wink:
S kamufláží profuku to bude zajímavé, ale jestli je tchyňka v pohodě,tak ti bude minimálně držet palce,potom je otázka,jestli je diskrétní a pochopí,že to snažení nechcete před okolím nebo i rodinou ventilovat.
Eli: gratuluji k vaší macaté mrštné veverce v bříšku :dizzy_face: :dizzy_face:
Lev: forečka s křídly je moc pěkná, moc často se to nevidí a to já mám ráda..když to má trochu invence :slight_smile: ...dneska jsem konečně objednala zrcadlovku,takže se připravuju na pokrořilejší focení, neboť s kompaktem jsem dost zakrněla. A výbavičku ve skříních máš pěknou, v tom prostoru se ti bude pěkně vybírat oblečení dne na malého, zatímco já se budu prohrabovat v tom svém boxu..holt to je nevýhoda neexistence dětského pokojíčku.
Anaji: s tím měřením..mě doktor měřil odhad dvakrát a tipuju,že naposledy, protože se vyjadřoval,že teď už to mimčo moc nepřibírá ( což teda na netu píšou jinak :confused: ), resp. některé přibralo víc na začátku a teď nepřibírá a další třeba jede v jiném tempu..no, obryni Stáňu prý čekat nemám. Břicho občas přeměřuju, mám tak 104cm
14. kvě 2010 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
mouse: Mrštný veverák je doopravdy mrštný! :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ten náš kluk bude asi celý tatínek :grinning: :grinning:
Jinak mám na Tebe dotaz? Jak se provádí to masírování hráze? Máš na to někde ňáký odkaz, že bych si o tom něco přečetla...děkuju :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek