• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
:slight_smile: dobré ranko
lev: jak jsi to uhodla,nebo jsem se už zmínila, já už nevím :sweat_smile:.... Kubíček má dilataci pánviček. Přišli na to ve 24tt, měl ji oboustranně, ale teď jsme byli na kontrole před 14dny a má už jen jednostranně dilatovanou,no úplně nejlepší zpráva to není, ale jsem ráda alespoň za tu jednu stranu, že se to zlepšilo. Budem hlídaní dál. Co je super, že nemusí mít zatím žádný zákrok ani léky brát.
Lev tak snad i vám se to dá vše do pořádku :wink: . ono te´d s tím stejně nejde nic dělat než sledovat a lepší vyšetření bude mít malý až se narodí.Ve valné většině se to dá samo dopořádku. :wink:
19. kvě 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
tak jaké je u Vás počasí? U nás zataženo a fouká :unamused:
Jinak ze včerejška mám vyfocené bříško v albíku! :slight_smile: Jestli chcete mrknout! :dizzy_face:

marku: Já jsem ze začátku taky zaváděla utrogestan, pak hospitalizace v nemocnici na 3 dny, furt špinění do 4 měsíce... :unamused: A teď tohle :unamused:
Takže já se taky nenudím... :grinning: Ale pro našeho chlapečka cokoliv! :dizzy_face:
lev: Tak to je super, že jste sehnali super doktorku! :slight_smile: Holky to se musí ještě před narozením miminka zařizovat i dr. pro malého? :sweat_smile:
19. kvě 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak u nás je venku opět hnusně, prší.. No děs! Už jsme od soboty doma a chci Filípka ještě tak do zítra nebo pátku nechat, aby byl fit. Jinak už mu je dobře, začal zlobit, tak už to bude dobrý :slight_smile: Jen nechce moc jíst, ale to se snad spraví :wink:

Lev: Tak to je fajn s tou doktorkou. Ono je to opravdu hrozně důležitý mít dobrýho pediatra když vidím, jak tam jsme často :sweat_smile:

Marku: My jsme tu dilataci měli taky, ale do roka se to spravilo. Koukám, že je to hodně častý..

Elisko: Toho pediatra už si určitě začni vyhlížet, je potřeba se někde domluvit, budou se tě na to ptát v porodnici a posílat tam zprávu o porodu :wink:
19. kvě 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy: tak to jsem fakt vůbec nevěděla... :sweat_smile: Děkuju za radu!!
19. kvě 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím u nás taky pod mrakem..no,aspoň už neprší, takže bych mohla vystrčit zbytek muškátů.
Eli: dětská dr. by tě měla správně jít zkontrolovat do 48 hodin po návratu z porodnice, což by se horko těžko stíhalo,kdybys ji do té doby neměla. Ne jaždá pediatr bere nové pacoše, zvlášť pokud je to třeba ve měste vyhlášená kapacita a všechny maminy k němu chtějí dítko přihlásit. Někdy chodí lékař přímo do domu ( zkontroluje i soc. situaci :slight_smile: :wink: ) a někdy za dr. jdeš ty s mimčem. V těhu průkazce je i kolonka pro razítko od dětského dr., slyšela jsem, že někdy z porodnice posílají papíry mimča přímo tam, no u toho mého to tak není, dokumentaci zanesu já jim a stačí jim zavolat,že jsme doma...holt vesnický lékař, ale taky mi vyhovuje že je dosažitelný na mobilu, skype, icq...tak přeju dobrou ruku při výběru, ale ještě máš čas se rozkoukat, já sháněla až po 30tt.
19. kvě 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse: Tak u nás je jeden dětský..A prý je dobrý, tak snad bude brát..Jinak nevím, kam bych s malým chodila...
19. kvě 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, včera jsem byla v práci, tak jsem vás jen dočetla.
Marku napadlo mě to když máš dva kluky a říkají jak je to obvyklé...takže s vámi nic závratného nedělají? My máme obě do 8mm, příští týden jdeme zase na utz tak snad se to nějak nezhoršuje....
K nám právě přijde také hned po porodu, tak snad to zrovna nebude v době kdy bude mít dovolenou ale prý když bude doma tak stejně přijede tak snad to klapne,jinak by přijela její dcera...no uvidíme :confused:
Tady už druhý den v kuse leje....
Včera mě po dlouhé době naštvali v tramvaji jak už jezdím jen autem tak to byl šok, prázdná tramvaj tak jsem si sedla na to velké místo pro invalidy abych nemusela malého mačkat a přistoupí dědek s nějakou paní a normálně mě vyhodil a já zvedla a šla...nevím jestli mám být víc naštvaná na tu bezohlednost a sobeckost lidí v tomhle věku nebo sama na sebe ! :angry:
20. kvě 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Tak jsme s Filípkem skoro po týdnu byli na 10. minut venku :slight_smile: , konečně je trochu líp.

Lev: Teda v té tramvaji bych taky byla naštvaná :angry: Nejhorší je, že já bych hnedka taky nezareagovala a nechala je sednout a až potom mě vždycky napadne, co jsme mohla udělat jinak :slight_smile: Navíc tvoje bříško už šlo určitě ztěží přehlédnout :wink:
To jsi byla v práci pracovně? Nebo jen nějaké zařizování?

Mouse: Jakpak je? A co voda, už vás netrápí?
20. kvě 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy to je dobře, ale venku je hnusno vid? Tady teda příšerně. Ant. stále baštíte?
Také pochybuju že by si nevšiml, prostě ignorant a provokatér já mám berli tak se po....rte ! Kdyby nebylo všude kolem místo... :sweat_smile:
tak jsem ještě objednaná k očnímu před porodem, tak snad se mi to poté moc nezhorší ...
Drobek mánějaké škytavé období uplně to skube s bříškem :confused:
20. kvě 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lev: Tady je právě dneska docela hezky :slight_smile: Koukám, že na teploměru je 18st. :slight_smile: Antibiotika máme asi do soboty, ráno jdeme k doktorce na kontrolu. Musíme přinést ranní moč, tak budem ráno chytat :grinning: , ještě že to je u kluků jednodušší :grinning:
A pročpak jdeš na oční? Ty nosíš čočky?
20. kvě 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nás taky nic moc počasíčko,ale už nejsou aspoň ty hrozné průtrže..voda je vylitá v polích, no cesty naštěstí OK.
U gyndr taky vše OK, na porod to zatím nevypadá, monitor malá prospala..sestra třásla s bříškem a vůbec to nepomohlo :sweat_smile:

Vendy: to je fajn,že jsi s Fildou mohla na chvíli ven, podle krajiny z fotek tam musíte mít i celkem dobrý vzduch,tak se bobek alespoň nainhaloval kyslíku..já pracovala v Ostravě,takže většinu těhu jsem oddýchala ve smogové krizi :rolling_eyes:

Lev: důchodci mě taky s...u, už jsem si kolikrát zauvažovala v duchu,jak bych reagovala a normálně jsem byla odhodlaná jim říct,že jsem těhule a vstávat a ohrožovat plod nebudu..naštěstí mě nikdy nikdo nevytlačoval ze židle pro invalidy,...no k těm místům v mhd, já si myslím že tam i těhule patří..prostě je to prostor pro nějak fyzicky indisponované , což těhotné mohou být ( kolikrát se jim může zamotat hlava, bolí je nohy, tlačí je břicho). Je fakt ,že v Čechách jsou důchodci o dost průbojnější, což si ještě pamatuju z dob studií, ani se ti nedivím, že jsi couvla...než rizkovat,že rozpoutají v tramvaji scénu :rolling_eyes:
20. kvě 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ten náš klučík je dneska živoučkej ...Furt se vrtí a kope! :dizzy_face: :dizzy_face:
manžílek si dal hlavu na bříško a malej ho kopnul do ucha :grinning: :grinning: a pak do tváře! :grinning: :grinning:

Udělala jsem puding, tak se těším až si dáme!! :dizzy_face: :dizzy_face:
lev: Já bych je asi nepustila sednout....a nebo kdyby jo, tak bych byla taky naštvaná, že jsou Ty lidi fakt paka...těhotnou vyženou! :angry:
mouse: Takže ko dobrý?! To je dobře... :wink: Ještě pár dnů a budeš taky maminka :dizzy_face: :dizzy_face:
20. kvě 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli a už máte jméno?
21. kvě 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
lev: Mám ho v profilu a i v albíku :dizzy_face: :dizzy_face:
Dalibor po tatínkovi :dizzy_face: :dizzy_face:
21. kvě 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
áha to jsem si nevšimla, jen že tady nikdy jméno nepíšeš víš, tak jsem myslela jestli netajíte, ale v albu jsem si nevšimla :o)
21. kvě 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
lev: Název albíčka mám čekáme chlapečka- Borečka :dizzy_face: To je Dalibor! Jinak ještě Borek, Bóra, Boreček, Daliborek.... :sweat_smile: :wink:
21. kvě 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha já myslela borečka jako že je to borec :sweat_smile: :grinning:
21. kvě 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
levander: nene, můj manžel je taky Borek, tak po něm...Akorát už jsme zvyklí na to říkat Borek a né Dalibor! :grinning:
21. kvě 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,dneska mám kuchyňový den plný tvorby zákusků , zítra totiž jedeme oslavovat k rodičům mé a mamčiné narozky..sice o týden dřív,ale to prý preventivně :grinning: . Doufám, že vás o víkendu taky čeká něco pěkného :wink: . Zachvíli dojede manža s pizzou, tak konečně zakusím něco slaného. Začala jsem konzumovat drcená lněná semínka a s musli to vůbec není špatné. Od minulé poradny mám už zase kilčo nahoře..se asi blížím k dvacítce :sweat_smile: Jaj, venku zase prší, dneska to jsou samé přeháňky :rolling_eyes: .
Eli: já si původně myslela,že to mimi bude Bořek :grinning: , ale pak mi to došlo,že asi bude mít jméno po tvém manželovi..já mám zrovna jméno, které se akorát zdrobňuje a žádné hrátky z jeho kmenem snad ani nejdou.Už teď si lámu hlavu,jak budem říkat naší cácorce..jméno statečně hájíme v tajnosti a rodina už se smířila s překvapením.
21. kvě 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mouse tak to si narozky řádně užijte :o)))
Lněné semínko na co je?
Neboj ono se nějaké zdrobnování najde také jsem si říkala že jde říkat Kryštof kryštůfek a manža mu říká štofíček štaflíček no ty chlapi toho navymýšlí :o)))
ale jste dobrý že to zvládáte udržet já bch se určo prokecla !
21. kvě 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lev: lněné semínko napomáhá lehčímu průběhu porodu, říká se ,že v těle a tedy i v porodních cestách se díky němu vytvoří "slizké" prostředí, které usnadní cestu mimča ven..no a taky pomáhá proti zácpě viz. zkušenosti ostatních http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=15652
pití maliníkového čaje se mi začíná pomalu odrážet na pleti :rolling_eyes: , páč přibývá pupínků, ale doufám, že pomůže děloze v tu pravou chvíli :sunglasses:
21. kvě 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Všem krásnou sobotu! U nás je víkend opět pracovní :slight_smile: Teda pro mně jen ve znamení vaření a obskakování řemeslníků (Dnes hovězí guláš s knedlíkem) :slight_smile: . Možná už střechu tento víkend dodělají. :slight_smile:
Jinak jsem byla včera s Filípkem na kontrole a je v pořádku. :slight_smile: Antibiotika má ještě asi na 2 dny a má je dobrat, ve středu se máme dostavit na sedimentaci. Chudák, to bude mít dárek k svátku... No ale hlavně, že už je zdravej, to jsem opravdu šťastná :dizzy_face:
Dnes máme u nás každoroční "sraz rodáků", tak je tu celkem živo, lidi obcházejí ves a koukají, co je nového :grinning: , docela sranda. Staví se tady jak o život, tak to mají oproti minulému roku zase co probírat :grinning:

Mouse: Užijte si oslavu a s předstihem přeji vše nejlepší!!!!!!!! To budete moct pak slavit všichni 3 i s malou :slight_smile: Takhle to má moje švagrová, šla na vyvolání porodu na svoje narozeniny a tudíž narozky ve stejný den a 4 dny před nima ještě tchýně :grinning:

Tak se mějte a hezký víkend!!!!!!!
22. kvě 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooooj holkýýýý!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak mám snad minutku na příspěvek! ještě jsem vás bohužel nestihla dočíst a nevím, kdy stihnu. ten náš prďola mě nenechá chvíli v klidu. navíc manžu jako na potvoru bolí v krku, tak k němu radši nechodí.
doufám, že je u vás všech vše v pořádku!!! my už jsme doma, pustili nás ve čtvrtek odpoledne, ale jen tak tak, malýmu totiž začla stoupat žloutenka a nechtěl přibírat. :frowning2: ale jelikož tam měli jako vždy plno, tak nás nakonec pustili.
snad teď sesmolíkuju aspoň popisek porodu a hodím ho sem. zatím paa paaa
22. kvě 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji: Vítej zpět mamčo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ještě jednou velká gratulace!!!!!!!!!!
A Šimonej opravdu nádhernej!!!!!!!!! Těším se na další fotečky!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Přeji hodně sil a ať vám dá žloutenka brzy pokoj... a manža je brzy fit. :wink:
Vím, že to je teď na čas náročný ( já třeba vždycky smskovala při kojení :grinning:), ale budeme se těšit na další podrobnosti. :wink:
22. kvě 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náš porod teda byl objektivně vzato asi celkem normální, ani dlouhý ani krátký, ani komplikovaný, ani super hladký.
Ale u porodu a po porodu jsem měla jasno, Šimon bude jedináček, už nikdy víc do toho nejdu!!!!! S odstupem dní se to horší opravdu vytrácí a já vidím hlavně ten výsledek a to je náš andílek. Takže těch plus mínus nejhorších 12 hodin za to stálo.
Jak jsem psala, celý minulý víkend mě zlobily poslíčci. Pořád to bylo nepravidelný, jednou silnější, pak slabší, někdy ustaly úplně. Z neděle na pondělí kolem půlnoci to už moc nešlo ignorovat, ale ještě to určitě nebylo na výjezd do porodky. Intervaly pořád tak různě. šli jsme spát, trochu jsem mezi bolestma podřimovala, ve 3h ráno to už nešlo, tak jsem zkusila vanu, ale bylo to pořád stejný, v nepravidelných intervalech 4 - 10 minut, ale některý už byly fakt silný. Volala jsem do porodky, tam mi řekli, ať si dám ještě vanu a uvidím. Na vanu už jsem teda rozhodně neměla chuť, tak jsem kňučela v posteli a pořád jsme to stopovali. Pořád to bylo stejně nepravidelný. V 6h už manža trval na tom, že jedem. Já ještě moc nechtěla, že bolesti nejsou pravidelný. V autě to byla ale teda síla, kontrakce po 4 minutách. Po příjezdu do porodky to zas trochu ustalo, prohlídli mě a udělali monitor, na monitoru kontrakce nepravidelný a celkem slabý, čípek už byl ale zašlý, branka otevřená ale jen na 1 cm, doktorka říkala, že branka je hodně tuhá (prý kvůli konizaci čípku, kterou mi dělali loni) a že mi doporučuje epidural, že porod bude nadlouho. Hned jsem souhlasila, ale nakonec na něj stejně nedošlo, jelikož než byly výsledky z krve, tak se porod prý „pěkně rozjel a epidural by ho mohl zpomalit“. Na příjmu taky konstatovali málo plodovky (tak už asi vím, co to ze mně pořád vytíkalo :frowning2: ) a odhad váhy malýho 3100g (nic moc trefa, že?). Nabídli mi, že ještě můžem jet domů, že to ještě potrvá, ale to jsem teda odmítla, další dvě cesty autem už bych nepřežila. Tak nás už dali na porodní pokoj. To bylo kolem 8.h. Tam se nás ujala strašně hodná porodní asistentka. Opravdu zlatá, i na konci když už jsem byla hysterická a protivná, tak ona mě pořád povzbuzovala a uklidňovala.
Porod teda mohl začít. Začla jsem dost krvácet, to mě vyděsilo, ale PA byla v klidu, jen malýmu často točila monitor. Jinak odbíhala ještě k dalšímu porodu, takže jsme tam byli s manžou sami. Já funěla, přežívala kontrakce. Pak mi PA nabídla klystýr, který jsem přijala s tím, že se mi určitě uleví a udělá místo. Aplikace byla teda úplně v poho, to se fakt nebojte. Akorát že na mě jaksi nezabral. Nechápali jsme. Prostě nic, žádný vyprázdnění se nekonalo. Kontrakce byly pořád stejně nepravidelný, občas silná, pak zas slabá, časový rozestupy různý. Ale aspoň jsem se postupně otevírala. Tak to šlo celý dopoledne až někdy do 13h. Už jsem ztratila veškerou naději, že se to povede. Byla jsem přesvědčená, že to nezvládnu. Problém mýho porodu byl právě ty nepravidelný a střídání se slabých a silných kontrakcí, (i když teda já u nich už umírala, kromě bolesti ještě celkový ochromení a zoufalství, že to celý nikam nevede) a taky asi ten můj pesimismus, že to snad nedokážu. Na posílení kontrakcí mi na konci museli píchnout oxitocyn, jelikož už jsem byla sice otevřená na 10 cm, ale kontrakce byly slabý a mimíska bych nevytlačila. Taky jsem se prý nedokázala pořádně uvolnit. PA mi pořád říkala, že jsem strašně sevřená a že mimíse nechci pustit dolů. Že sama ten porod natahuju. Vím, že měla pravdu, ale líp mě to prostě nešlo. Nedokázala jsem ten spodek prostě „pustit“. Nicméně někdy po 13.h jsme zkoušeli tlačit. Nejdřív to bylo naprd, já ani neměla nijak silný nutkání na tlačení, ale pak mi dali ten oxytocin, kontrakce zesílily a já začla konečně tlačit opravdu hodně. Doteď jsem teda fakt netušila, co znamená „tlačit“. To člověk zjistí asi až při porodu. :slight_smile: Ale slovo „tlačte“ , nechci teda dlouho slyšet! Uuuf, byla to fakt fuška, nakonec se tam seběhlo nějak víc lidí, to už jsem ale moc nevnímala, někdo mi tlačil na břicho, manža mi pomáhal držet nohy a hlavu u břicha a na ani nevím kolikátý zatlačení byl malej konečně venku!!!!!!! V tu chvíli bylo po bolesti. Dali mi ho na prsa a já první co bylo ucítila jeho strašně zvláštní vůni. :slight_smile: Manža přestřihl šňůru, podepsal ho na nožičku a já mezitím vytlačila ještě placentu. Pak ještě došlo na šití, ale to mi umrtvovali, takže jsem to ani necítila. Další 2 hodinky nás nechali s malým a manžou ještě na sále, takže jsme se vzpamatovávali a užívali jeden druhýho.
Hodně mě překvapilo, jak jsem byla hned po tom všem fit. Prostě jsem vstala, šla do sprchy, převlíct se, pak i sama na pokoj, už žádný bolesti, ani omdlívání.
Takže porod bych s 5denním odstupem zhodnotila jako sice bolestivý a hodně náročný, ale opravdu se to dalo přežít. Hlavně neztrácejte víru, jako já, a taky se nebraňtě povolit všechny svaly a „svěráky“ i když je to v tu chvíli nepříjemný a ještě víc bolestivý, ale opravdu to pomůže. A až vám řeknou „tlačte“, tak tlačte jako o život! Ono to vlastně tak je. :slight_smile:
22. kvě 2010 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy, díky!!!!! :dizzy_face: s mrňouskem se toho opravdu moc nedá. a už nás trápí prdíky, takže občas to je docela o nervy. :frowning2:
jinak malej je miláček. všechno snad v pořádku, akorát ta žloutenka. dáváme ho k oknu, prý to bude dobrý. jinak teda děsně prdí! to byste nevěřili, jak si umí tak malý miminko prdnout! :slight_smile: už nevím, co mám jíst, aby to bylo lepší. :frowning2: takže máme takový vlny - půl dne je hodňoučkej a jen spinká a papá, a pak zas půl dne jen brečí a kňourá, asi těma prdíkama. :frowning2:
tak jo, musím už končit. od porodu jsme se vlastně ještě nevyspala. je to jeden velkej kolotoč...
22. kvě 2010 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Anaji, tééda super popis porodu :slight_smile: a hlavně ten jeho výsledek v tvé náruči je strašně krásný..celá maminka bych řekla :wink: :slight_smile: . Moc přeju,aby jste se brzo zžili :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. kvě 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky anaji.
Musím říct, že jsi statečná... Krásně jsi to zvládla! :dizzy_face: Ještě jednou moooooooooooooooooc gratuluju!! :dizzy_face: :dizzy_face: Malej je naprosto dokonalej! :dizzy_face: :dizzy_face:
Krásně popsala svůj porod! :slight_smile:

Já akorát začínám pochybovat, že to zvládnu :grinning: :grinning: :sweat_smile:
23. kvě 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji: Krásný popis porodu :wink: Dokážu si to úplně představit.. Je vidět, že se na něj opravdu nedá úplně připravit a každý to má jinak.. Po porodu jsi ale byla čiperka :slight_smile:, já jsem málem omdlela..
Ty prdíky jsme si taky prožili a v té horší podobě, tak úplně vím o čem píšeš. Nám Filípek doslova probrečel prvních 10 týdnů a hlavně v noci. Je to náročný období, ale stejně to stojí stokrát za to a tak šíleně to uteče, až člověk kouká :wink: . Určitě to zmáknete, ikdyž přznávám, že to u nás stálo kolikrát trochu slz. Ale co by kdo čekal od šestinedělky :sweat_smile:
Jinak na prdíky jsme měli kapičky Sab Simplex (jsou ale myslím až od 3 týdnů) nebo si maminky chváli kapičky Baby Calm. Potom teplá plínka na bříško, větrová mastička na bříško (nevím přesně název..), masírovat bříško a používali jsme i tenoučkou rektální rourku, když mu to opravdu nešlo.. Dá se koupit taky v lékárně. :wink:
Tak zatím a užívejte si ty krásné chvilky ve třech :dizzy_face: :dizzy_face:
23. kvě 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji krásný popis! Mám tady z toho slzy v očích...nějak ty hormony řádí. Malý je nádherný!
Tak si krásně užívejte první dny jako rodinka a až budeš mít čas zase písni papa!
My byli včera na prohlídce porodky a jestli jsem se doted nebála, trošku jsem začala, vidět ty porodní křesla a všechno no uuuuf...navíc je to tu tak že na sál tě pustí až když jseš otevřená na 5cm a do té doby jsi na pokoji se čtyřma maminama a bez partnera :((( tak snad tahle fáze půjde rychle a nebudu tam dlouho sama!
Jedeme si pro oblečky od Next objednávala jsme je od jedné paní co to vozí z UK tak jsem natěšená
Co ty mouse jak jste si užili oslavu narozenin?
Vendy a jak to šlo s tou rourkou já se bojím že tohle nezvládnu :sweat_smile: ale také ji koupím.
23. kvě 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek