• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
ahoj holky
anaji:velká gratulace--malej je hotovej andílek. :slight_smile:

mouse tobě už se to také blíží..tak držím palečky.
24. kvě 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přeji vydařené pondělí :dizzy_face: U mě nic nového, oslava byla spíš neoslava...jsem z toho byla celá rozladěná, anebo spíš nasr..., nevím jestli ve mně pracujou hormony,ale připadám si čím dál víc jako jedubába :unamused: , možná je to nervozita, i když samotné je mi dobře a fyzicky jsem taky OK ( teda až na oteklé nohy a bolavá záda). Alespoň nám venku svítí sluníčko, takže podniknu trasu k poštovní schránce a zpátky a pak asi budu třídit nějaké staré oblečení, máme v obci sbírku pro charitu. Včera mi manžel v intimní chvilce řekl,že mateřství mi změnilo postavu a to tak, že můj zadek teď vypadá jak od J.Lopez..celkem jsem se zděsila, ale nakonec to zachránil, když řekl, že v jejích raných pěveckých obdobích. :grinning:

Lev: oblečky už jsou určitě doma a krásné,viď :wink: já taky koukala obdivně na next pro děti, mají moc pěkné kousky..se těším,až budu malou strojit :dizzy_face:
Na porodnici radši ani dopředu koukat nepůjdu, kdysi jsem tam dělala uklízecí brigádu, takže porodní boxy si ještě vybavuji, a tu hromadnou hekárnu tam máme taky, akorát nevím, jestli se zákazem tatínka..pokud bude volno , vezmu si klidně nadstandart i na porodním i na šestinedělí, tam snad může kdokoliv a kdykoliv.
24. kvě 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak mám dnes manžu doma, byl u doktora s nohou, má z fotbalu už úplně odrovnaný kotníky a vypadá to na konec jeho fotbalové kariéry.. :unamused: Jinak včera jsme měli celkem sportovní den (pasivně :grinning: ), odpoledne fotbal a večer hokej :dizzy_face:
Manža udělal v sobotu jednu dost těžkou zkoušku na kterou se pořád učil, tak je konečně pohoda a odpoledne vyrážím ještě s dvěma kamarádkama bez dětí k další kamarádce, která se odsud musela odstěhovat a už jsme jí hrozně dlouho neviděly :slight_smile:
Jinak ve středu budu volat na gyndu a konečně se objednám na to HSG :slight_smile:

Lev: To je zajímavý systém v té porodce... Jinak tu rourku není těžké zavést, je to jen na krajíček konečníku. Musí se ještě namazat nejlépe vazelínou, tu jsem měla taky v zásobě na eventuální měření rychloběžkou.

Kamco: Co u tebe nového? My stále nic..Sehnali jsme pro Filípka školku, tak jsem ráda a pomalu už začínám shánět práci :sweat_smile:

Mouse: Co nového??? :slight_smile:
24. kvě 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Vendy to je manža šikula! Tak konečně chvilku klid vid? Můj manža strávil celý víkend u pc a pracoval...pořád jen říká že ted je to urgentní a pak už bude klid ... no už na ten klid čekám 8 let a přestávám v něj věřit :grinning: takže jsme za víkend nebyli skoro ani venku :(
Mouse já mám dnes nohy jak ploutve, pomáhá ti na to něco?
Také mám pocit že se zbláznili bud všichni kolem nebo já...začínám uvažovat o chybném faktoru na mé straně :confused:
Oblečky už jsou v albu jsou božíííí...dnes mi dorazily podprdy od anity jedna je super druhá velká :( no rozhodně žádná paráda na ukazování...já zhýčkaná italským ted v takovým obřím :o) no nevím... :sweat_smile:
Vendy ve středu budu držet palečky.....
Jdu do poradny a konečně mi vypíšou mateřskou :dizzy_face:
24. kvě 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lev: včera jsem zkusila u hokeje dát nohy nahoru a myslím,že to trochu pomohlo. Ráno je to ještě únosné,ale k večeru mám nohy jako hobit, jenom chybí ty chlupy , ale jinak je mám stejně placaté..no a začínám pozorovat i natékání prstů na rukou...snubák teda nesundám, leda by šel dolů s prstem..naštěstí v tomhle týdnu už je to zadržování vody normální.
Zrovna dneska jsem kontrolovala účet a objevila jsem první PPM, a sice za ty dva dubnové dny.Za květen asi příjde začátkem června. Na to,že se měsíc kutálím po baráku mi ta suma příjde i vysoká. :sweat_smile:
Ta velká podprda se ti třeba může hodit,až se prsa nalejou mlékem..nevyměnili by ti ji za menší číslo? Jestli to máš přes net,tak ji můžeš tuším do 14 dnů vrátit.

Vendy: manža je kabrňák, vsadím se,že stihl mezi učením i dokončit ten komín...hlavně mějte dobrou cestu za kamarádkou a zpátky domů, u nás se zrovna přehnala mega bouřka, jsem ráda že v takovém počasí nesedím za volantem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky koukám že už rodíte :slight_smile: super velká gratulace...
Já nového nic jen zjišťuji jaké mám vyhlídky a nic moc :frowning2:
Skopnu vám jeden příspěvek na můj dotaz..
no oni myomy jsou v tomhle svině, i malý je špatně, protože se většinou zvětšuje i rostoucí dělohou a pak může plod utiskovat
jsou z toho dost často předsčasné porody
je porblém i s otěhu
Aaaaaaach jo :frowning2: fňuk
24. kvě 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojka holky, konečně jsem se sem dostala :sweat_smile:
první vítám čerstvou mamču Anaji :dizzy_face: ....Šimoušek je je prostě k poňuňání :slight_smile: . krásný :dizzy_face:. Tak první porod máš za sebou a veř, že bude druhý lepší :wink: :grinning:.
Na prdíky doporučuji Baby-calm, gel Pupík-jemně masírovat bříšánko a já teda u obou kluků měla i rourku, bez ní bychom to zvládali vše daleko hůř.Oba kluci na to moooc trpěli.Vyzkoušené mám na prdíky snad úplně všechno, včetně probiotik, ale nic tak dobře nezabralo jako tohle co jsem ti napsala. Prostě si to bříško musí zvyknout, na to že musí pracovat...vždyť do teď to za něj dělala placenta.U Šími jsme bojovali do 3 měsíců a u Kubči do 2 měsíců , te´d už je to mnohem lepší.
Holky těhulky na ty nohy jedině pomůže vyložit si je nahoru, fakt co si sednete a bude to jen možné, tak je vyhodte nahoru....já si na ně v horkách, kdy jsem je měla u Šími na prasknutí dávala vlažné obklady , mátovou masážní mast ...otoky mi to nezmírnilo,ale bylo to príma....a hlavně nestát dlouho na jednom místě.
lev : no kojící prďuchy mi přijdou teda všechny fakt asexuální :dizzy_face: , jak krunýř :grinning: ...ale zase bezvadně plní svou funkci, drží pevně prsa, což je fakt potřeba, když se ti prsa zezačátku dost nalívají.
leni: ahojka, teda je mi o líto, že máš takové problémy :frowning2: ...ale víš jak, naděje umírá poslední :wink:
24. kvě 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, holky já měla včera prvně skoro na krajíčku, nevím co to bylo snad nic, ale šli jsme s manžou na prochajdu a já už když jsme vyšli tak mě začalo divně popíchávat v břiše no cestu zpátky už jsem šla jak šnek, v břiše šílené křeče, slzy mi tekly bolestí...fakt nevím, trvalo to půl hodiny a pak už to jen za večer asi dvakrát píchlo taková táhla bolest prostředkem auuu :( nemáte zkušenost? Jinak opět výborná noc, se divím, že už neusínám v sedě :frowning2:
Marku to si musím zapamatovat to na to bříško.
Leni jak píše marku...ta naděje !!! Držím palce!!!!
Mouse to se máš že víš že už otékat můžeš :sweat_smile: já si říkám, že mám ještě bzro na tuty neduhy :(
25. kvě 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lev: otékat můžeme obě :slight_smile: , mě na to dr. upozorňoval už v druhém trimestru..pokud nejsou v moči bílkoviny a vysoký tlak, tak je to prostě zadržování vody těhu nešvar jak vyšitý. To píchání bude asi roztahování vazů, mám pocit, že jsem to zažila v tom tvém týdnu po mém chození skrz obchoďák..to byla mega paralýza.Te´d už jenom občas cítím nervík u třísel nebo kyčlí, bohužel pohyb to chce, aspoň se to dole krásně povolí a drobci budou mít širší tobogán :wink: Kontrakce to asi nebyly, to by se stupňovalo, leda že by už poslíčci? :confused: . Já od 35 týdne chodím do poradny každý týden, takže čípek a jeho ev.zkracování má doktror pod kontrolou, u tebe to taky určitě dohlídne :wink:

Leni: já našla ohledně myomu a těhotenství i pozitivní příspěvky, takže nepodléhej pesimismu a veř, že na vás čeká bublina,která si svůj prostor v děloze vybojuje :wink:

Marku: díky za rady s otoky, nohy navrch mi radí všichni, akorát se mi u toho špatně dívá na TV :slight_smile: ..otéká mi víc levá noha..no, zatím se tomu směju,ale až neobuju boty bude po legraci :confused:

Vendy: jak se vyvedl mini babinec?

Jdu zaměstnat pračku dokud to venku vypadá na dobré schnutí. Dneska mi přijede konečně ta narozeninová digi zrcadlovka, takže se nadlouho zaměstnám čtením návodu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a taky mám v plánu převést staré záznamy z VHS na CD ..budu v totálním zajetí techniky :grinning: Mějte hezké úterý :dizzy_face: :dizzy_face:
25. kvě 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wau mouse tak to jsi dobrá já bych absolutně nevěděla jak :o) já jsem amatér jen rovnám cédéčka a dělám v nich pořádek :grinning:
Já si také myslím, že kontrakce to nebyli, ale na ko jsem byla naposledy před měsícem tak už se vážně těším zítra co nám poví a pak už snad také po týdnu. S nohama nahoře to také moc nedávám špatně se mi pak z naší sedačky leze :sweat_smile: Právě se snažíme procházkovat ale včera mě to fakt vyděsilo snad se to nebude opakovat :cry:
J0 a ta zrcadlovka závidím, pěkně to proštuduj at máte krásně fotky mimulky až se narodí :dizzy_face: kdy máš vlastně termín?
25. kvě 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak včerejší výlet s holkama se vyvedl :slight_smile: , přejedly jsme se pizzou, byla extra vynikající :slight_smile: Bouře nás naštěstí cestou nestihla, proběhla chvíli předtím, tak jsem byla ráda, protože jsem byla řidič.Dneska u nás nic zajímavého a zítra má Filípek svátek, tak bude menší oslava :slight_smile: Taky budu volat na to HSG..

Mouse: Jsi telepat :grinning: To víš, že manža komín zdárně dokončil, ještě v pátek :grinning: :grinning: a střecha už je komplet hotová :dizzy_face: Jinak přeji příjemnou zábavu ve společnosti elektroniky :grinning:

Lev: Teda ty bolesti byli asi nějaké nervy nebo vazy.. Musí to být dost nepříjemný :unamused: Tyhle bolesti mně naštěstí minuly.. Poslíčky bys asi poznala, to je jako silnější MS.. A tu podprdu třeba ještě využiješ, pokud není teda velká moc..Nebo jí střel přes bazárek a kup si novou :wink:

Leni: Tak tak, zprávy to sice optimistické nejsou, ale nakonec když si čověk myslí, že je vše ztraceno, tak přijde nečekané štěstí.. Držím palce!
25. kvě 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak v zajetí digitální techniky zůstávám, je to nápor na trpělivost a vůbec mi to nejde,zítra po poradně zajdu koupit nějaký kabel, o němž se domnívám,že vyřeší můj problém. No, ani se mi na ty staré vhs nahrávky nechce koukat, připomíná mi to běh času :sweat_smile: Jinak digi zrcadlovka dorazila včera jsem prvně fotila, má to hafo funkcí..no než se to naučím,tak bude malá na světě. Začínám mít pocit,že mírně nestíhám :sweat_smile:
Venku zase vlhko a déšť, ach jo :angry: ..i tak přeju hezkou středu :wink:
26. kvě 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky akorát jsem si vyfotila bříšečko.... :wink: Jestli chcete tak jukněte na ten můj břuch ....Nevím, kam až poroste :grinning: :grinning:
26. kvě 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko.
Eli no pěkné, myslím, že na tom za chvíli budeš jako já :o) mě včera viděla dr. a okomentovala to slovy že náš malý bude čtyřkiláček, že bříško mám teda na něj pěkné ! :o) Takže asi také budete mít velkého chlapa :grinning:
mouse to by clověk neřek kolik je to studováního vid? My ještě ani nevyzkoušeli ten monitor a chůvičky...musím dokopat manžu od notebooku k chůvám :o)
Jinak včera jsem dala zápočet po dvouapůlhodinové cestě přes zacpanou prahu jsem přilítla do školy o 15min později s rozeplýma botama totálně vyštavená...ještě že manža je klidas a pražskou dopravu zvládá jinak by mě asi zabil :sweat_smile:
Tak dnes a zítra mám dovču a od pondělí MATERSKá :o)))) sice práce mě čeká i nadále ale ten pocit :dizzy_face: tak se tu mějte pěkně pápá
Jinak kontrola dopadla dobře na předčasný porod nevypadáme vše v klidu jen mi chybí železo tak jdu do lékárny
27. kvě 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak u nás včera proběhla oslava Filípkova svátku :slight_smile: Měl to jak druhý Vánoce, bylo to moc hezký :slight_smile: Má alespoň doma zase novou zábavu, dětský golf a koš na basket s balónem :grinning:
Jinak na HSG jdu snad už definitivně 8.6. Mrcha by měla dorazit v sobotu, tak budu nějaký 10DC a to je akorát.
Dnes máme schůzi Svazu žen kvůli dětskému dni, tak mám zase dobrý důvod vyrazit posedět :grinning:

Lev: Gratulace k zápočtu!! A konečně už zasloužená mateřská :dizzy_face:

Tak zatím, my jdem ven, dokud neprší..
27. kvě 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem zpátky z poradny, kde všechno probíhalo v pořádku, akorát tlak jsem zase měla umrlčí 90/65..buď je to tím, že mi ho měří v leže, když jsem na monitoru anebo se na něm odrazilo to blbé spaní na dnešek. Nakoupila jsem konečně sypaný čaj z maliníku a zásoby masa, které teď musím zpracovat a zamrazit do zásoby.
Vendy: doufám,že tentokrát hsg vyjde, jediná omluva by byly // :wink: ..máš tucha,jak se tenhle měsíc povedlo snažení?

Lev: gratulace k další splněné studijní povinnosti :dizzy_face: :dizzy_face: , jsi šikula, jak to zvládáš s bříškem a těžkýma nohama..mimochodem, mě už snad nateklo všechno od pasu dolů, včera jsem zas pila jako vyprahlá hlína. Mateřská je úleva..minimálně ten název tě uvrhne do pohody..tedy, pokud jde o tu část MD před porodem, pak je relativní vegáč vystřídán kmitáním kolem mimi.
27. kvě 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse: Teda, už to máš za pár :wink: Ten tlak máš teda nižší, ale pokud ti to nedělá problémy, tak je to určitě ok :wink: My slím, že tenhle měsíc bohužel nic..Ze zvědavosti jsem už vyzkoušela testík a nic no.. :unamused: ale jsem v pohodě, už jsem asi otupělá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale mám jeden poznatek :slight_smile: , začali prodávat nový Mamatest s citlivostí 10 :wink:
27. kvě 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky! tak jsem na vás přišla juknout.
děkuju za rady na prdíky. zatím pomáhá cvičení s nožičkama, to se vždycky vyprdí a je klidnější. kapičky máme zatím předem koupený Sab Simplex, tak jsem zvědavá, kdy je budem muset použít. kdyžtak pak vyzkoušíme i ty baby calm.
malej je poslední dny zlatíčko. musím to zaťukat. v noci spíme i 3, skoro 4 hoďky vkuse. ale i tak to je náročný. zvlášť když na konci těhu jsem spala těch svých 10 hodin denně. :slight_smile: teď ho mám vedle sebe na sedačce, on spinká, tak jen musím hlídat dudlíka (dali jsme mu ho pár dnů po návratu z porodky a je to fakt úleva), když mu vypadne a nespí moc tvrdě, tak hned kňourá. taky na něj pořád koukám a nechápu, jak se do toho mýho břicha mohl vejít. a jak taky mohl vyjít. to je neuvěřitelný! :slight_smile:
ještě ohledně toho porodu jsem zapomněla napsat, že jsem úplně zapomněla darovat tu pupečníkovou krev. :frowning2: to mě mrzí. :frowning2: prostě v těch bolestech jsem si na to vůbec nevzpomněla. až když jsem rodila placentu. ale ani nevím,jestli bych ji mohla darovat, když mi na konci píchli ten oxytocin. to se myslím vylučuje. ani jsem se na to už pak neptala.

mouse, týý jo, tobě už zbývá jenom pár dní. já teď vůbec nesleduju, kolikátýho je, až teď jsem si uvědomila, že červen už je příští týden. :fearful: nevím,jestli už jsi to tady nepsala, ale jak to vypadá? už se nějak "otevíráš"? a jak se cítíš?

lev, tobě už se to taky krátí, že? ty ještě takhle stíháš školu? to ti to těhu nakonec vyšlo úplně akorát, že? :slight_smile:

vendy koukám zase samá dámská jízda, co? :slight_smile: tak testík zas nic? :frowning2: ale po tom hsg se určitě brzo zadaří! co plánujete s rodinkou na léto? ty jsi tady snad jediná, kdo by mohl vyrazit někam na dovču. my ostatní budem přikurtovaný s prckama doma. :slight_smile:
27. kvě 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky maminy, ještě jsem se chtěla zeptat ohledně kojení. když jste kojily, nepřišlo vám taky, že jedno prso je jaksi prázdnější než druhý? já dávám levý prso malýmu jako předkrm :slight_smile: , protože mám pocit, že z něho snad ani nic neteče a pravý má pak jako hlavní chod. z toho mlíko teče přímo samo. :sweat_smile: jinak už teda prsa nalitý nemám. akorát 3.den po porodu jsem byla jako Dolly Buster. to byla síla a nemohla jsem si na ně pomalu ani šáhnout. to jsem ocenila, že mám od kámošky půjčenou odsávačku a už jsem odsávala. pak další den už pohoda. tak snad toho mlíka nemám zas málo. :frowning2:
27. kvě 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ! Tak včerejší schůze se nám nakonec protáhla až do půlnoci :grinning: Slavili se tam ještě narozky jedné ze členek :grinning: Tak jsem docela ko...Asi půjdu po obědě s Filípkem odpočívat... Jinak půjdem za chvilku ven, je tady zatím nádherně, bez mráčku, sluníčko :dizzy_face: Odpoledne se zastavíme na úřadě volit a pak nějaká práce na baráčku.. Na víkend jedeme po delší době k našim, manža do školy. Zítra je tam dětský den, tak se tam půjdem s kamarádkou a dětma podívat.

Anaji: Tak to máš doma zlatíčko, že tak hezky spinká :slight_smile: S tou pupeč. krví je to škoda, ale při porodu člověk opravdu myslí na jiné věci..., taki třeba u druhýho prcka jednou.. :wink: S tím kojením už si to zas až tak detailně nepamatuju :sweat_smile: , ale vím, že jsem byla jak mlíkárna a mlíko mi teklo samo... Každý to má jinak, třeba je v tom jednom prsu trošku míň mlíka, o to víc ho k němu přikládej, ať se stimuluje pro větší tvorbu mlíka, ikdyž z něj moc nevypije... Přesně jak píšeš..Pak se dopapá z druhýho :slight_smile: A neboj, málo ho určitě nemáš :wink: , ještě když je Šimonek tak hodnej. Nevím, jestli jsem to napsala srozumitelně :sweat_smile: , dnes mi to nějak nemyslí :grinning:
Jinak my se na dovču nikam nechystáme a asi ještě dlouho chystat nebudem.. Vše se teď točí kolem domečku, tak jsme i finančně vysátí... Podnikneme spíš nějaký výlet nebo tak...
28. kvě 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak i přes nádherný slunečný den jsem dneska opět nic neudělala, na návštěvu přišel kamarád a pomáhal s mým technickým problémem, bohužel se naplnily mé předtuchy, ale řešení se nějaké naštěstí rýsuje.
Anaji: mrkla jsem do albíčka a mrňousek je k uňunání jako stvořený, furt mi nedochází,že za pár dnů už budu přidávat další fotoalbum i já :sweat_smile: ..teda včera jsem si už iniciativně dala na matraci nepropustnou vložku pro případ prasknutí plodovky, ale jinak teda se teda nic extra neděje, pořád se cítím stejně neohrabaně, doktor nic o blížícím se porodu neříkal..si dávám tip ještě tak na 14 dní ve stavu 2v1. :sunglasses: Včera jsem konečně sehnala sypaný čaj maliníku, ale začínám věřit spíš tomu placebo efektu.
Jinak asi je možné,aby každé prso reagovalo jinak, v každém je možná jinak rozmístěno to množství žláz..já pozorovala i jinou aktivitu tak v půlce těhu, kdy mi z jednoho tekla taková průhledná tekutina a la nácvik na mlezivo a z druhého průhledná tekutina i s trochou krve, což mě teda vyděsilo, ale dokud to není ve spojitosti s bolestivým zánětem,tak jsem si řekla, že ta jedna kozička má prostě tu přípravu na kojení namáhavější. Však uvidíš,jak ti malý bude přibírat, když poteče z jednoho a malému to bude stačit, tak proč ne?
Vendy: to máme na dnešek podobný plán :slight_smile: , já se teda dneska i celkem vyspala, ale klidně bych k někomu taky přilehla :slight_smile:
Mamatest se takhle přizpůsobil poptávce, to je fajn..snad ti po hsg tahle nová citlivost brzo přinese dvě rovnoběžky. Třeba tě manža s dovolenou překvapí jako vloni...to jste jeli do Bulharska,ne?
28. kvě 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mám pár nových foteček, jestli se chcete podívat :dizzy_face: :dizzy_face:
28. kvě 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,zdravím po víkendu :slight_smile: Ještě jsem tu a celá,ale včera v noci už to začalo být zajímavé...MS bolení a bolení v kříži, naštěstí se to dalo alespoň trochu zaspat ale vstávala jsem na WC snad 5krát..ještěže jsem si to bantování vynahradila vydatným spánkem do 10:00h :sunglasses:
My byli celý víkend doma, v pátek mi manža přivezl narozeninový dort, takže jsem chodila pořád ukrajovat..no, dneska je po dortu i pěkném počasí, tak jsem zvědavá, na co se zmůžu..furt mám pocit,že není nic dost dobře uklizené a nestíhám :frowning2: . No nic, snídaně byla nějaká moc malá, jdu vymyslet něco na doražení..on už je vlastně skoro obědový čas :sweat_smile: .
31. kvě 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky! tak ten náš kňouralín zase chvíli spí, tak honem koukám co u vás.

mouse, takže stále vcelku? :slight_smile: no teda, ty bolesti mi připomněli začátek mýho porodu. tak uvidíš, jak to bude pokračovat u tebe. jsem napnutá jak kšandy, kdy vykoukne ta vaše žížalka na svět! :slight_smile:
vendy, ještě odpočíváš po srazu žen? :slight_smile:
jéžiš, prďola se právě probudil, tak mám po vypisování. ale zatím jen tak kouká.. jinak tady je pořád ošklivo, tak teď přemýšlím, kdy vyrazíme ven. musíme zajít do místních lahůdek obhlídnout, jaký mají chlebíčky a zákusky pro manžu do práce. dostal od kolegu pro Šimíska hodně dárečků, tak se musí nějak revanžovat. to počasí je fakt otravný. mouse, jak u vás vlastně potopy?? nejvíc řádily zrovna když jsem byla v porodce, že? tam jsme nevěděli, co se venku děje, tak jsem pak koukala, jak to tam u vás nahoře všechno zaplavilo.
jo, ještě k tý porodce jsem si vzpomněla - byla tam sice na pokoji televize, ale takovej "automat". na hoďku a půl 10Kč. :grinning: to mně přišlo fakt vtipný. holky, v nemocnici fakt není vůbec nic zadarmo. ani kousek toaleťáku, nic. a to jídlo byla taky katastrofa. pro matky po porodu jako dělaný - samý rohlíky, nebo chleba s taveňákem. na svačinu dokonce jen suchej rohlík. k obědu krupičná kaše bez chuti anebo těstoviny s mákem (symbolicky posypaný). to se těště! :grinning:
31. kvě 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Anaji :dizzy_face: Povodně zažíváme naštěstí jako pozorovatelé neb máme baráček na kopci :sunglasses: , i když chodit do práce,tak bych to měla komplikované dost a manža měl dokonce volno, protože se mu jeden z potoků vylil přes cestu...no vzhledem k tomu,že hlásí další deště,tak doufám, že nám voda neodřízne cestu do porodky. Ani na to nemyslím, spíš jsem v napjatém ovšem pozitivním očekávání, že vše dobře dopadne. Poležení ve špitále snad přečkám, o jídle jsem taky slyšela pár zvěstí a spoléhám v tomhle na návštěvy, jsem se v těhu rozežrala,ale s dietou se mi nechce začínat tak brzo po porodu :grinning: S telkou jsi mi připoměla, jak byl můj otec v nemocnici a tam platilo, že kdo platil, tak přepínal..no úplně jako ta scéna z knoflíkářu s Holubovou a Hrušínským :grinning:
Štědří kolegové jsou k nezaplacení, já se děsím v jakém stavu bude barák po nájezdu manželových kamarádů...musím ještě manžovi promluvit do duše..naštěstí je v tomhle celkem rozumný. Posílám Šímovi pohlazení a ty si vyber v lahůdkářství i nějaký mls pro sebe :wink:
31. kvě 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak se taky hlásím! :slight_smile: Víkendík byl fajn, hlavně sobota, kdy bylo pěkně. Byli jsme s Filípkem na dětském dnu, to se mu líbilo :slight_smile: Pak jsme udělali nájezd na dětská hřiště (městská vybavenost hřiští je nesrovnatelná s naší, tak se Filda vyřádil), odpoledne fotbal s manžou po škole a pak pivko :slight_smile: Si připadám, že pořád někde trajdám, ale museli jsme využít mamčina hlídání a s manžou jsme na chvilku vyrazili :slight_smile: Včerejšek stál za houby, navíc mrška opět přesná jak hodinky a je tady, tak mě pěkně bolel břuch :confounded: Dneska taky leje, musela jsem ale zajet do města na katastr nem. kvůli baráčku, jinak bych nevytáhla paty z domu.

Anaji: Telka na peníze jo? :confused: To jsem ještě neviděla.. :sweat_smile: Já jsem na televizi ani v porodce nekoukala, měli jsme ale zdarma přístup na net, tak to bylo fajn.. Strava v naší porodce docela fajn, ale je fakt, že to bílý pečivo na prdíky teda nic mocc :stuck_out_tongue_closed_eyes: A jakpak se ti vůbec drandí s kočárkem?? :slight_smile: A jak jinak Šimonek? Budí se hodně v noci? A jak to kojení?

Mouse: Tak že by přeci jen už nějaká předzvest porodu? :slight_smile: S tím úklidem mi povídej :unamused: , mně se spíš nechce nic dělat, jak je šeredně a bordel tu mám až hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No s tou velkou vodou to snad dobře dopadne, máte vymyšlený nějaký krizový plán? :sweat_smile:
31. kvě 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme zpět. celý dopoledne čekám, jestli teda jít nebo nejít, jestli bude pršet nebo nebude a pak samozřejmě začlo kapat, když jsme došli do těch lahůdek. tak jsem to fofrem nasměřovala zpět k domovu, dojdem před barák a kapat přestalo. to je fakt počasí na mrtvici.
vendy, tak to jste měli fajnovej víkend, no jo, není nad hlídací babičky! :slight_smile: já bych už je zaměstnala klidně teď, nechci vypadat jako krkavčí matka hned takhle na začátku, ale kdyby si Šimíska někdo občas odpoledne vzal na hoďku dvě ven, tak by mi to bodlo a stihla bych třeba i ten úklid. jinak teda negratuluju k mrše. :frowning2: ty bys podle ní fakt mohla řídit orloj, jak ji máš pravidelnou.

a ještě ohledně tý porodnice musím říct, že tam to byl fakt blázinec. malýho jsem měla na pokoji hned od začátku, to jsem byla pěkně unavená po tý probdělý noci, ale zas mě nabíjelo na něj pořád koukat a hladit ho po ručičce. a na pokoji jsem byla s paní s dvojčatama, tak to bylo pořád jekotu a navíc jsme se tam fakt nezastavili. od božího rána tam pořád někdo lezl - vizita na nás, vizita na děti, fyzioterapeutka, sestra na měření žloutenky, uklízečky, paní co nosily jídlo, no a já nevím kdo ještě, pak my jsme museli vozit děti na váhu před a po každým kojení, abysme věděli kolik vypijou (a to i v noci), pak pořád na sesternu kvůli odběrům, pak návštěvy atd... no den tam začínal už někdy po 6.h a nezastavili jsme se až do večera a to nám ještě říkaly, jak máme přes den cvičit a několik hodin ležet na děloze, aby se líp zavinula... ale na televizi nakonec i jednou došlo a pustily jsme si tam Růžovku. to bylo vtipný se dívat v nemocnici na takovej seroš. :slight_smile:
no a Šimůnek je pořád celkem hodňoučkej (teda nám srovnání), ale už nějak míň spí. ten první týden spal prakticky pořád a teď poslední 3 dny už je hodně vzhůru, chce se chovat, koukat a povídat si. už na něm vidím, jak se od porodu změníl. i vzhledově. :slight_smile: přes noc se budíme celkem pravidelně vždycky kolem 1h, pak po 3.h a pak někdy ráno kolem 6.h. ale naštěstí moc nebrečí, když se mu něco nezdá, tak spíš jen tak vytrvale kňourá. musím to zaklepat. ťuk, ťuk, ťuk. :slight_smile: a kojení nám snad jde. to jedno prso mám opravdu napěchovaný k prasknutí a to druhý "využíváme" jen jako předkrm. :grinning: ale nemám váhu, tak nevím, jak moc přibírá.
31. kvě 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji: Tak podle předpovědí na tohle léto jsem fakt ráda, že už mám doma i tu pláštěnku na kočár...komárů se nám tu vylíhlo taky dost, takže i síť příjde vhod..škoda jen,že se člověk natěšil na procházky s kočíkem a zatím je to spíš úprk do suchého bezpečí :unamused: .
Zápřah v porodce jsi teda měla brutální :confused: Já nikdy nebyla ve špitále déle než dva dny, takže jsem z toho mírně nesvá,ale v takovém tempu mi to asi dost uteče. Šimonek se asi už aklimatizoval a začne pokukávat po okolí nového domova, záhada tvého prsa už mu stačit nebude :grinning: :wink:
Vendy: alespoň že se od té mrchy dá odpíchnout k tomu HSG, jinačí slova pro tuhle rudou tetu nemám :rolling_eyes: . Víkend jste měli podle popisu celkem fajn, a točené pivko..mňam..hele a manža nepřestal hrát kvůli té noze? asi je težké to hned radikálně omezit,že :confused:
31. kvě 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak se hlásím po delší době.
Mouse ještě jste obě v celku? Jojo také myslím, že pláštěnku budeme potřebovat, tu sít ještě chci dokoupit když jsem viděla kolik je hmyzu:(
Anaji no to bylo veselo v porodnici. já uvažuji o nadstandartu ale nevím jestli bude volný atd...je super ale že jsi měla malého u sebe, tady ti ho seberou hodinu po porodu a vidíš ho asi až za 6 hodin, to nevím jak zvládnu :cry: a to jídlo to mě ani nenapadlo...asi se budu nechávat zásobovat manžou:o)
Mouse manža budou slavit doma jo? ?? TO bych se bála :grinning: můj říkal že to asi oslaví až po návratu z porodnice že to tak rychle nezorganizují...tak se nebojím :sweat_smile:
Jinak my byli včera na kontrole ledvinek a nezhoršují se tak už nemusíme ani na kontrolu...hlavně náš drobísek už ted má přes 2500 g ... já opravdu budu rodit 4kilového chlapa :grinning:
1. čer 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!! Za chvilku má přijít kamarádka s holčičkou na pokec, venku se to fakt nedá, to je zase o nějakou nemoc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Anaji: S tím hlídáním jsem ráda, ale takhle večer jsem s tím začala až když byly Fildovi skoro 2 roky, předtím vesměs hlídal manža a střídali jsme se. A poprvé jsem si po porodu navečer vyrazila když bylo Filípkovi víc než půl roku, bylo to asi na 2h, byl na mně hroznej závislák a vůbec nechtěl spát. Teď to asi trošku doháním :sweat_smile: To povození takhle odpoledne určitě bodne, hlavně kvůli domácím pracem. A máš tam někoho blízko?

Mouse: Ono to v porodce opravdu hrozně uteče a ač jsem se domů hrozně těšila, zároveň jsem se i bála, jak to zvládnem...a samozřejmě zvládli :wink:
Manža teď opravdu fotbal nehraje, to jsme se byli jen dívat v Hradci na fotbal, byli tam oslavy a navíc HK postupuje po několika letech do první ligy :wink: Taky to dávali v telce a manža tam byl prý chvíli vidět(držel zrovna v ruce mávátko medvídka Pú,co jsme tam Fildovi koupili, tak byl docela vidět :grinning: )

Lev: Ahoj. tak to je fajn s těma ledvinkama :slight_smile: A toho odloučení od miminka bych se nebála, já jsem rodila v noci a naopak bych přivítala chvilku odpočinku, ikdyž jsem se na malýho strašně moc těšila. Únava byla obrovská...
1. čer 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek