• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
Vendy to ti věřím...asi budu ráda že chrupnu!
Jak píšeš bojím se že nebudu také schopná od něj odejít a ještě víc teda toho že budu závislá já na něm :confused:
To máš super, pořád jste někde mezi dětičkama vid, si má Filípek s kým hrát...jak slavíte den dětí?
1. čer 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky! tak dnes je to počasí ještě horší než včera. sotva 13 stupňů, já na to naše nebožátko nemám ani tak teplý oblečky. to už je pomalu na fusak!
já byla po porodu pak taky tak unavená, že jsem si zahrávala s myšlenkou, že bych malýho na noc nechala sestrám. přeci jen tu předchozí noc jsme rodili, takže jsem vůbec nespala. ale sestra mě rychle vyvedla z omylu. prý - už jste si malýho vzala, tak si ho musíte nechat i na noc. leda kdyby vám bylo opravdu špatně... ale nakonec jsem byla ráda. první noc byl šimůnek jako andílek, já ho jen držela za ručičku a on spinkal. :slight_smile:

lev, no jo, vy budete chlapák! :slight_smile: ale uvidíš, ty jejich odhady jsou fakt jen odhady. a skvělý s těma ledvinkama! :wink:

holky, já dnes padám. malej už tak pěkně nespinká. asi ty jeho prdy.. dnes je teda super ukňouranej, chudáček se pořád kroutí jako žížalka. tak si jdu chvíli lehnout, dokud je klid.
1. čer 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojka holky koníkovky, jdu na vás kuknout :wink: . Tak jsem zhruba dočetla tuhle str.
Vendy: super, že jste si tak užili víkend :dizzy_face: , my takhle plánujem už asi třetí víkend program..dětský den, výletek, atd... a zatím se vše hatí :angry: ....... každý víkend v pátek jeden z kluků lehne a tak léčíme a jsme zavřený- v tom lepším případě doma...proč v lepším případě napíšu pozděj. Co se týká té dovči, naprosto chápu, že domeček je ždímačka na peníze, ale co se opravdu může stát...že tě manža zase překvapí :wink: .
lev: super že pánvičky jsou ve stabilním stavu...uvidíš, že bude vše v pořádku, jen budete hlídaní jako my. :slight_smile: Co se týká té závislosti na dítěti....můžu ti říct, že u Šími jsem byla tak na něm závislá, že mě bylo proti srsti půjčit ho třeba v šestinedělku na kočíkování i babičce.Nabídla mi to jen sice 2x s tím, že si mám odpočinout a spát, ale já místo toho pořád přemýšlela, jestli je dost napapaný, jestli spinká a chodila nervozně po bytě a vyhlížela je z okna....no blázen. Do teď Šimi není zvyklý spát u někoho jiného přes noc než doma. Kydž potřebuju hlídat, tak musí babička dojet k nám, neb Šimi jinak chytá paniku. Ale asi to bylo i dáno tím, že mi ho nikdo nikdy nehlídal , všude kde to šlo jsem si ho brala sebou a hlídání třeba mojí mamkou jen když jsem skutečně potřebovala a zavolala jsem si ji.A u Kubíčka to bude to samé...do teď mi nikdo sám od sebe nenabídl, že by šel třeba vozit a bude mít malý za chvíli 3 měsíce. ale ani mi to nijak neva, jsem taková ta matka slepica co má ráda svoje kuřátka pod křídlem...asi to chce ještě čas až přijde taková ta první drzost a puberta, tak je pak ještě ráda spakuju s batůžkem na prázdiny k babičce :grinning: :grinning: :grinning: :wink: .
mouse: tak já ti to už odpočítávám do termínu a vy ještě s malinkou plánujete 14 dní :grinning: :grinning: :grinning: . no poslíčky už máš takové ty pravé předporodní, jak jsem četla, takže te´d už jen čekat, kdy si pr´dolka vybere den :wink: . a co ta masáž hráze, jaký máš z toho pocit????? bylo to k něčemu???
anaji: ŠIMOUŠEK je bobánek...koukala jsem na fotky :dizzy_face: ....a čoveče přijde mi už trošinku jiný když vezmu foto z porodky a te´d ta poslední. K tomu kojení asi nemám co dodat, napsala ti to Vendy...je to možné, že v jednom máš víc a v druhém méně mlíčka proto k tomu, které je na ten předkrm-jak ty říkáš, přikládej častěj. Já měla prsa jako stříkačky asi měsíc, pak už si udělal malý hladinku v obou prsách a napnuté je mám jen v noci, když se po 5h nevzbudí...což se stalo jen asi 2x :sweat_smile: . Jinak se taky budíme ještě po 3 hodinách.
Tak a te´d k té naší story.... pokusím se to velmi zkrátit.
Šimi donesl před těma 3 týdny střevní chřipku domů...to jsem již psala, ale pro připomenutí. dostali jsme ji tenkrát všichni včetně Kubíčka. trvalo to týden, neb měla dvě vlny...pak jsme se dávali asi týden do kupi,ale je pravda, že Šimi byl pořád takový přešlý. za týden na to chytl respirační infekt, opět horečky přes 40...opět pohotovost. vyléčili jsme se z akutního za 4 dny, ale to byl tak vy´š´tavený, že nemohl skoro chodit, slabý, spavý,nic nejedl(za celý den 1/2 jogurtu a rohlík, 5 lžiček polévky a tak mi jedl skoro celý týden), pořád si stěžoval na bolest v bedrech a nebylo to smyšlené, neb opravdu plakal. nedalo mi to a jednou když jsme byli na písku a začal si stěžovat opět na tu bolest, tak jsem ho drapla a jela s ním k dr. tam jsem vše řekla....naše dr. je naštěstí výborná... ochota sama a drží pohotostně mobil až do 22,00h. Vše jsem popsala...nechutenství, slabost,bolest v bedrech, noční velké pocení,.... udělala se krev a moč. testy...vše docela ok, jen náznak na krev. obrazu po prodělaném infektu. Takže závěr byl ...vyřízený po těch dvou infektech s horečkamaa pomalá rekonvalescence. V pátek jsem byla na poslední konrtole se Šímou u dr., neb pořád dost kašle. Dr. se mě ptala a KUBÍK NECHYTL TEN RESPIR. INFEKT??, NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ moje odpověď- Kubča je v pohodě. a ten den večer po koupání...začal šíleně chrochtat, sýpat,a když jsem ho chtěla položit, začal se dusit....tak že ho odsajem-odsály jsme malý v pohodě a do 2 minut lapal po dechu a nemohl popadnout dech.....tak na pohotovost . Na pohotovosti- na mě dr. koukala, že jestli mu nezaskočilo mlíko, když si ublinknul....no byla to otázka na facku, nicméně jsem vysvětlila, že poznám rozdíl mezi zakuckáním a dušením. tak že hned na příjem na dětskou JIP. takže jsme celý víkend strávili na hlídání a odsávání na JIP. Byla jsem na jednu stranu ráda, že byl pod dozorem . Ale je směšné, že jen si člověk pomyslí...dobrý už se z toho nějak vyhrabem a bude klid , tak hned se musí něco po.... tak takový byl náš víkend. :unamused:
Teď už jsou kluci relativně ok. Šimi už začíná zlobíkovat :dizzy_face: a jí a Kubča je taky lepší. Oba musíme dost odsávat. doporučuju tu odsávačku na vysavač. měla jsem doma jen tu ústní a ta nevytáhne nic oproti té co se připojí na vysavač.
Mooooc se omlouvám za ten libesbrief...ale nešlo mi to nijak zkrátit, aby to bylo srozumitelné.
1. čer 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska nám celý den nešel proud, což mi bylo k dobru,neb aspoň jsem umyla pár oken resp. okýnek a pověsila nové záclonky. Zítra mě čeká zbytek, moc to nehrotím radši..i když včera jsem s manžou už začli proceduru měknutí čípku :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face: , maliník piju po litru a hráz masíruju jako maniak. Nevím, jestli se placenta začíná flákat,ale mám pocit,že kvalita pleti a vlasů jde dolů..se mi ty hormony asi začínají plašit , no :sweat_smile: ..jdu teď rovnou do sprchy a zítra více zareaguju na vaše příspěvky..jak je tohle uplakané počasí, tak jsem večer mentálně na nule :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer! Tak se manža zase šrotí na páteční zkoušku a Filda tady blbne :sweat_smile: No a aby toho nebylo málo, nevím jestli jsem to tu už psala, ale od včera mi nebylo dobře od žaludku a dnes pokračování a přidal se i průjem :unamused: , tak jsem fakt nadšená :stuck_out_tongue_closed_eyes: Naštěstí to není tak hrozný jako minule, ale pocit nic moc..

Marku: Teda to jste měli opravdu těžký víkend plný nervů :frowning2: To je opravdu to nejhorší, když jsou mrňouskové nemocní :frowning2: My jsme se z toho už snad vyhrabali.. A jaký byl vůbec závěr doktorů na JIP? Tak moc držím palce, ať už vám ty všechny nemoci dají pokoj!!! :wink:

Anaji: To počasí je opravdu hrůza! Před pár měsíci by si člověk řekl. že kupovat pro květŇátko fusak je bláznovství, ale když se člověk mrkne ven... :stuck_out_tongue_closed_eyes: No na víkend už je předpověď optimističtější a příští týden už snad přes 20st. :slight_smile: Jinak ty prdíky jsou nepříjemný, ale je to otázka většinou tak 2-3 měsíců a bude to ok :wink: Já jsem celý šestinedělí naspala každou noc cca 3h, Filda pořád brečel a prochodila jsem s ním kilometry v náruči :sweat_smile: (Pro mě poučení pro druhé dítko, že takhle už ne :grinning: )
Tak co nejvíc odpočívej, úklid počká :wink:

Mouse: Teda, koukám, že přípravy na porod v plném proudu :wink: Tak ještě svařáčka :grinning:
1. čer 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, no teda vy mě děsíte těma nemocema mimísků. Toho se bojím nejvíc, že nebudu vědět co mu je a jak mu pomoci!

Marku hlavně že jste už z nejhoršího venku! Také kupuji tu odsávačku rovnou na vysavač, sice mi to připadá morbidní ale asi jako jediné efektní.

Copa mouse dnes opět bez proudu nebo se osvědčila domácí metoda ?? :confused: na ten maliníkový čaj musím najít návod jako kolik ho denně pít, už bych asi mohla začít že? Ale asi až po víkendu ten ještě musíme přečkat a pak zahájíme procesy k ulehčení porodu a hlavně budu muset vysadit svch 6 magnesek denně, to se upřímně bojím co udělá...dr. mi je nechala do 36tt a další kontroly a prvního monitoru tak uvidíme....

Vendy takhle jsi si s malým užila jo a dky začal spinkat? Co myslíš že byla největší chyba že u druhého už ne? Já pořád řeším uspávání chování všude píšou něco jiného a nechci být bezcitná matka co pojede tvrde podle instrukcí v knížkách :(

Jinak také asi budeme muset dokoupit teplejší oblečení už jen na cestu z porodnice máme setík jen bavlnku a bojím že v tom mu bude zima a o fusaku tedy budu muset také začít více uvažovat :( ach jo...no ale zase si neumím představit se ted pachtat ve třicítkách to bych padla.....

Dneska mě zas divně polí podbřišek takové píchání napravo, snad to nic nebude, ještě ten víkend musíme dát :grinning:
2. čer 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, konečně jsem si dočetla příspěvky a ten od Marku s otevřenou hubou dokonce :fearful: ..si nedovedu představit tuhle situaci, ale zachovali jste se duchapřítomně a zdravotnictví se taky vynasnažilo, uff...odsávačku na vysavač mám, ale jestli hleny můžou za takové stresy s mimčem,tak s ní asi budu spát pod polštářem jak s nabitou zbraní. Celkem mi to připomělo ty stavy po nemoci,kdy rýma jde do tuha a stéká z dutin dolů a kolikrát člověk polyká s pocitem,že mu něco ucpalo přívod vzduchu..dospělák si to hned odůvodní, no snad ten malý bobíšek na to alespoň brzo zapomene.Každopádně ten hnusných nemocí je čím dál víc a jestli se kdysi tvrdilo,že kojení = imunita, tak dneska asi už i to "domácí mlíko" je na ty viry krátké :rolling_eyes:
Lev: u vás to dopadlo taky dobře s těma ledvinama a s váhou mimča to ber s rezervou :wink: , já mám v průkajdě napsáno u 35tt taky 2500gramů a doktor mi furt tvrdí,že mimčo bude normální velikosti..ono je vlastně podle tabulek "normální" do 4kg :sweat_smile:
Anaji: s prdíkama si asi užiju taky, jestli bude malá mít genetiku po rodičích :sweat_smile: ..máš nějak upravenou stravu, teda myslím,jestli se nějak hlídáš nebo postupně zavádíš pokrm a zkoumáš odraz na trávení Šimíska...já jsem teď v panice a žeru jak kyselina, protože trpím představou,že po porodu se budu muset víc ohlížet na důsledky různých stravovacích kombinací.
Vendy: střevního návštevníka nezávidím, i když bych potřebovala střeva mírně prošťouchnout :sweat_smile: , ale ne za cenu křečovitých stavů na wc..už by ty bacily to sluníčko mohlo vypálit..hele, anebo panáka jako prevenci i lék ( ty mně svařák, já tobě minimálně slivovici jako doporučení :grinning: )

K oblečkům na cestu z porodky jsem už přibalila košilku navíc, mám více vrstev a teplou fleece deku od emitexu, do které bobišku zabalíme v autosedačce, z porodky k autu to není dálka a doma vlastně vjedem přímo do garáže, takže snad ty termo šoky na malou působit nebudou. Nejlíp by bylo zažít těch 20 stupnů, ale jinak mi tyhle teploty vyhovují, mě je teď vedro pořád, manžel chodí zabalený v dece jak eskymák a já mu chudákovi odepírám přitopit na dvacet stupňů.

Marku: masáž praktikuju a cítím pokroky, ale ten účel beru s rezervou..pořád mi příjde,že to beztak dělám blbě a ještě budu ráda,když mě fiknou pro lepší průchod hlavičky..mimochodem, je to dost divný pocit nahmatat si ji přes pochvu za stydkou kostí :sweat_smile:

Zítra mířím do poradny, přestalo pršet,tak snad bude cesta relativně suchá..každopádně jsem zvědavá na pokrok, teď mám zas od poslíčků utrum, jenom dneska mi při pečení buchet malá nějak divně zatlačila na třísla a zablokovala na malou chvíli mírně pravou kyčel.

2. čer 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky! tak jsme zpět z prochajdy, konečně přestalo pršet, tak jsme na chvíli vyrazili a venku potkali sousedku taky s kočárkem, tak jsme kočárkovali spolu. jsem byla ráda, že jsem zas mohla promluvit s "živým člověkem". :grinning:

marku, teda tak to je síla! uufff, hlavně že to dobře dopadlo!!! pekelně se bojím až šimísek chytne první nemoc a já budu úplně bezradná. :frowning2: a v tom vašem případě bych teda vůbec nevěděla co. asi bych jen hystericky brečela. :fearful: ale odsávačku na vysavač taky naštěstí máme.

mouse, s tou masáží hráze jsem si vzpomněla na porod, jak už jsem teda tlačila a přitom se strašně těšila ať už mě konečně střihnou!! to jsem věděla, že pak už to bude ráz naráz a hlavně ta bolest z nastřihnutí byla úplně jiná než ty porodní. prostě taková ta známá bolest, jak když se řízneš nebo dezinfikuješ ránu. bylo to jen takový štipnutí a pak to štípalo až do šití. ale fakt nic strašnýho. ani nevím, kolik mám vlastně stehů. ale "spodek" mě bolel nejvíc v porodce, pak doma už ani ne. sedět na kruhu jsem ani nemusela. :slight_smile: ale nejhorší bylo jít poprvé na záchod... i to čůrání byla síla, natož to další... :sweat_smile:7
ty prdíky se obávám, že máme taky genetický. má to mít po kom... :slight_smile: jinak dietu už jsem celkem nasadila - nejím čerstvý pečivo, žádný koblížky, koláčky, zeleninu jen rajčata a papriky, pořád piju kojící a fenyklový čaj. a taky meltu. a dnes zkouším vynechat mléčný výrobky, jelikož se obávám, jestli malej nemá alergii na kravský mlíko (to je prý u mimísů celkem častý), to by mi teda vadilo nejvíc. jogurty a mlíko miluju. :frowning2:

vendy, právě, taky nechci malýho navyknout moc na chování a chození. takže chováme zatím spíš jen vsedě a trochu houpem. :slight_smile: tak se drž, a´t tě ten střevní fujtajbl brzo opustí!! kdy máš mít vlastně to hsg??

lev, co se týče toho uspávání, chování.. tak teď vidím, že nemá cenu předem nic plánovat. to pak řešíš, jak to vyhovuje mimísovi. a uspávání je nejlepší u kojení. to malej na konci vždycky usne, akorát pak ho probudí, jak ho chovám na odříhnutí. a stejnak si většinou ani neodříhne. :unamused: takže pak ho položím, dám mu dudyška, on si dudá, dudlík mu za chvíli vypadne, tak se začne vztekat, já mu ho dám zpátky a tak furt dokola.. :slight_smile:
2. čer 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak jsme v poradně dopadli výborně... Nahoře mám od začátku 6kg, takže krásně v normě.... Délka dělohy 22cm a čípek v normě 2cm na pohmat, takže zatím všechno krásně v pořádku! A pan doktor říkal, že jsme krásně ukázkový! Akorát malej ho dneska nakopl :grinning: :grinning: :grinning:
Další poradnu máme 30.6. a v ten samý den jdu ráno na těhu cukrovku, ale je dobrý, že můžu pít!! :wink:
3. čer 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak mi už je dneska dobře a byli byli jsme s Fildou po dlouhé době na zpívání. Už jsou před námi poslední 3 hodiny a pak konec :unamused: Příští rok už chodit nebudeme (jedině, pokud bych byla těhotná). U nás zase od rána leje, tak se těším na ten zázrak, co má přijít o víkendu a snad na ás vykoukne sluníčko :slight_smile:
Teda přelouskat ty vaše dlouhé příspěvky je docela fuška :sweat_smile: :slight_smile:

Lev: S tim spinkáním to má Filda od narození an houby, má to někjak v krvi (bohužel asi po mně). Do těď nespí celou noc, zrovna dnes jsem k němu 4x vstávala. Prostě má celkově neklidnej spáneka to jsme zkoušeli všechno možný.. Už jsem si na to zvykla, ale hrozně se na to těším, až si schrupnu bez buzení :wink: Když byl mimčo a měl ty prdíky, tak jsem ho dost chovala, protože hodně brečel od bolesti a jako prvomaminka jsem neměla to sdrce ho nechat brečet celou noc v postýlce... Jak jsem psala, že druhý už takhle ne, tak jen do určitý míry... Každá maminka ať si to dělá po svém, hlavně platí, že každé dítko je jiné a co platí na jedno, neplatí na druhé. Příručky jsou sice fajn pomůcka, ale občas do života opravdu nepoužitelné :grinning: Teda, to jsem se rozepsala :sweat_smile:

Mouse: Jakpak kontrola??? Už se malá chystá? U nás teď mají porodit naráz dvě holky už druhý dítko, tak jsem z vás všech napjatá :slight_smile:

Anaji: Na to HSG jdu v úterý. Zatím si to nějak nepřipouštím, ale asi se budu bát, prý to docela bolí. Navíc pak přes noc v nemocnici, to bude opruz. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlavně věřím v dobrý výsledek, jinak tam tu noc sama snad nepřežiju..
Kočárkovací sousedka je určitě fajn, sice se hovor pořád točí okolo prdíků a spaní, ale i za to jsem byla vždycky šťatstná :grinning:

Tak já zase letím, jdu si sepsat nákup a až se Filda vzbudí, tak vyrazíme. Odpoledne jdu ke kamarádce dělat balíčky pro děti na Dětský den, který máme v sobotu.
3. čer 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, už jsem doma z poradny..od minula se nález změnil, může to vydržet týden nebo nemusí, každopádně příští středu mám už jít na kontrolu do porodnice,kterou jsem si vybrala k porodu. Monitor dopadnul dobře, malá se i vrtěla ..čokoláda z Mekáče ji vždycky vzpruží. Ještě jsem podnikla nákup, jsme zásobení jako veverky před zimou, ale tak nějak tuším,že to byla poslední jízda po hypermarketu. Konečně jsem koupila i výplň do povlečení k postýlce, takže jsem komplet vybavená..dokonce jsem natrefila na svůj historicky první župan z lehkého froté, který se mi vejde do tašky..prostě úspěšný den a k tomu krááásně slunečný :dizzy_face:

Anaji: takže žádné jogurty a mlíčko dneska? Jsem zvědavá jak pokus dopadne, mám kámošku,která nesnáší mléko,ale jogurty ji nevadí a její dítko to má po ní..snad tvůj bobišek nebude v tomhle alergik a vůbec bude bez alergií, jenže to v dnešní době asi nehrozí..já si to odbyla alergií na pyly, která mi přešla v dospělosti do mírného atopického exému, z manželovy strany mají holky lupénku...no, ani na to nemyslím anebo doufám, že tyhle kožní neduhy se nám vyhnou.

Eli: gratuluji k normě :grinning:, malý si tě nárokuje už takhle v bříšku , že na cizí chlapy zkouší kopance :grinning: :wink:

Vendy: ty kumulované termíny porodů jsou pěkný adrenalin,co? :grinning: Včera volal manželovi jeho kamarád, jestli už jsem porodila a že musím porodit do konce týdne, jinak to pak nestihne zapít, neboť jede mimo bydliště. Tchán se místo ahoj ptá v telefonu,jestli už rodíme....a manžel mě má coby těhotnou ženu s blížícím se datem porodu jako univerzální výmluvu v práci. Připadám si tak trochu mimo hru. :sweat_smile:
Jak to vůbec dopadlo s tím utajením hsg resp. tvým pobytem v nemocnici před tchánovci?

Jdu dát kafíčko a koláčky a špekulovat, co zítra připravím na srazinec s kamarádkou.
3. čer 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse: Tak držím palečky, aby bylo u Tebe všechno i dál v pořádku... :dizzy_face: A Ať máš malou brzy u sebe... :wink:
Jinak to víš, malej mě brání... :dizzy_face:
3. čer 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli gratuluji ke kontrole.
Mouse jak to vypadá u vás? Já tu budu až v pondělí, to už asi do té doby bude Mišutka venku vid? No máte krásné počasí :sweat_smile:
My vyrážíme na víkend naposledy k našim na oslavu narozenin a v nedeli předposlední zkouška-už aby to bylo za mnou a budu jen spát a spát, ty 4hod prace denně nějak zvládnu ale jinak už bude havájek! Dneska jsem zase nespala...mouse zlepšilo se ti to nebo také pořád nespíš?
4. čer 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky maminky! :slight_smile:
naše děťátko se poslední dny opět změnilo na spinkacího andílka. ale už se to úplně bojím napsat, aby se to zase neobrátilo. nevím, jestli to je teda vynecháním těch mléčných výrobků... teda ne úplně, ale už nepiju mlíko ve velkým a jogrut jsem taky neměla několik dní. no a taky se bojím, že ten největší záchvat bolení bříška měl po slavných kapkách Sab simplex. :confounded: po nich totiž sice přestal prdět, ale břicho měl jak merunu, takže to bylo za trest. už je dávat nebudu a "pro sychr" zkusím koupit ten baby calm. teď zase čekám až se probudí na krmení. krmící pauzy máme čím dál delší - někdy i přes 3 hodiny, což zas kvůli tvorbě mlíka asi není úplně ideální.

mouse, tak u vás už to vypadá "na rozsypání", že ? no 6.6. by byl hezký datum narození, ne? :slight_smile: jojo, mě taky už týden před porodem pořád někdo volal a psal, jestli už to je. nejhorší byla ségra, ta volala každý den a dělala jako že snad už měsíc přenáším, nebo co.. :slight_smile: nakonec jsem s tím naším termínem porodu moc spokojená. 17.5. je krásný datum a ještě jsme se vlezli do "býka". :slight_smile:
s těma alergiema to je dneska opravdu "normálka". ale my s manžou jsme naštěstí nikdy nic takovýho ani v rodině neměli, tak doufám, že bude Šíma po nás.

vendy, tak to Filípek opravdu není žádný spáč. teda vstávat 4x za noc, to musíš být permanentně nevyspalá. :confused: ale je fakt, že i na to se dá zvyknout. já už to noční vstávání taky líp snáším. občas si zchrupnu dopoledne a stačí to.
a na to hsg uspávají nebo jenom lokálně umrtvují?

jé, tak malej už se začíná budit. tak zatím paa paa
4. čer 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Dnes jen v rychlosti.. Manža před chvílí odfrčel na zkoušku, tak to snad dopadne :slight_smile: Měl dneska studijní volno. Venku je konečně krásně, tak jsem se na chvíli vyvalila na sluníčko, abych trochu pochytala barvu. Odpoledne jdeme ke kamarádům na opékání. Naložila jsem masíčko, tak už mám chutě :slight_smile: Zítra nás čeká pracovní dpoledne a odpoledne ten dětský den.

Mouse: Teda, to jsem na vás zvědavá :dizzy_face: , budu netrpělivě kontrolovat pc, jestli už :slight_smile: Jinak ta jedna holka od nás dnes v noci porodila chlapečka :slight_smile: No jo, chlapi si to vzdycky plánujou :grinning: , já rodila z pondělí na úterý a manža se opil v úterý a pak ještě dělali s kamarádem sud najednou. Měli jsme od sebe dětičky narozený o kousek, tak to takhle předem naplánovali :slight_smile:
Jinak tchýně ještě zatím nic neví, vybalím to na ní asi až v pondělí, nebo nakonec pojedu naším autem a manža to bez něj den přežije...

Lev: Užijte si oslavu a ať cesta proběhne bez problémů :wink: A držím palce na zkoušku!!!!

Anaji: Téda, to máš opravdovýho andílka :dizzy_face: Ten je hodňoučkej :slight_smile: To je možný, že ty kapičky mu neudělaly dobře..Pokud takhle hezky spinká, tak bych mu asi nedávala nic.. :sweat_smile:
Na to Hsg neuspávají, dají mi asi jen injekci proti bolesti, sama vlastně pořádně nevím..musím se na to v pondělí zeptat. Jdu na sedimantaci, tak se poinformuju. Ono se tam musí ležet do druhýho dne, protože jak dávají ten kontrast, tak by na něj mohla být alergická reakce a to si chtějí pohlídat.
4. čer 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji hezkou prosluněnou sobotu :dizzy_face: Ještě jsem tady a celá, malá se asi rozhodla umožnit tatínkovit posekat zahradu,takže se drží v děloze, i když vrchol mé uklízecí mánie se blíží a pohybu teda mám teď dost. Celkem by mi vyhovovalo počkat s porodem na pondělí dopoledne ( a to pondělky nemám ráda :slight_smile: )
Vendy: přeji vydařený dětský den, grilovačka určitě dopadla dobře...u nás na vesnici přes odpoledne zvučely ze všech stran sekačky,ale navečer se rozvoněly grily..no,s mými dvěmi klobáskami v ledničcce jsem si radši nechala zajít chuť. :slight_smile:
Anaji:klidně si pěkně ty tři hodiny spánku malého vychutnej :slight_smile: ..tady píše ta pí doktorka přes mlíko, že omezování tvorby hrozí až při pauzách šest hodin http://www.szu.cz/tema/podpora-zdravi/kojeni-zaklad-zdravi
Lev: spaní je na prd, teď se často budím kolem jedné v noci, jdu na wc a pak nezaberu třeba 3 hodiny, následně začnu tak podřimovat a pořádný spánek i se sny mívám možnost zažít od 6:00 do 10:00h, ale to si zas říkám "škoda prospat bílý den" . Občas se natáhnu přes den, ale tam je veliká šance,že mě vzbudí manžel nebo zvědavý telefon. Takže ti přeji ať poslední zk dopadne dobře a můžeš zkusit realizovat svůj spací plán..mi teda představa lehára v posteli moc nevyšla, ale je fakt,že u PC sedím dost a to je vlastně můj relax.
PC nám te´d jede nonstop, takže kdybychom vyjížděli do porodky, snad stihnu napsat na koníka...
5. čer 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také přeji nádhernou sobotu. My jsme od časného rána makali s manžou na baráčku, Filípka jsme dali na hlídání babičce a teď tam i usnul po dlouhé době, tak jsem rána, že ještě doma něco udělám :slight_smile: Až se vychrupe, tak vyrazíme na ten dětský den. Včerejší grilovačka byla fajn, hned je jiná nálada v tomhle počasí :slight_smile:

Mouse: Tak kdyby už, dej vědět :wink: a užívejte si poslední víkendík ve dvou :slight_smile:
5. čer 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme s manželem byli na výletě... Mám fotečky v albíku, tak jestli budete chtít, tak se podívejte... :dizzy_face:
Krásná procházka, ale jsem utahaná ještě k tomu nastydlá, takže se jdu natáhnout...
zatím papa

mouse: Držím palečky a už se těším na krásné zprávičky od Tebe :dizzy_face: :dizzy_face:
5. čer 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak dneska ve 13 hod razíme s manželem na 4D do Gennetu... :dizzy_face: Už se nemůžu dočkat! :dizzy_face: :dizzy_face:
Akorát jsem furt tak nastydlá, že mě to už fakt štve!! :angry:
Jinak včera jsme krásně oslavili první výročí od svatby....
A dneska bychom chtěli po UTZ jet do ZOO, tak snad se povede počasí :slight_smile: Což zatím vypadá velice dobře, tak jse ráda... :slight_smile:
včera jsem se venku pěkně chytla do červena :grinning: :grinning: A svědí mě to jako blázen! :grinning: :grinning:

A co plánujete na tu krásnou neděli Vy holky? :dizzy_face:
6. čer 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojka, holky...to je krásné počasí,úplně to tááhne ven. včera jsme byli v Dionoparku a dnes valíme na dětský den :dizzy_face:...tak konečně se nám vydařil ten dlouho plánový pěkný víkend :dizzy_face: .balzám na duši.
- musela jsem kuknout na Mouse, jestli je stále ve stavu kindervajíčka :grinning:. Mouse tak, jak to na dnešek vidíš :wink: ???
Tak si pěkně užijte dnešní den a vyvětrejte pořádně prcky a těhulky bříška :dizzy_face: :dizzy_face:
6. čer 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš holky, teď jsem chytla záchvat smíchu a trochu se červenám. :sweat_smile: ...neb jsem napsala vyvětrejte prcky a ono by to mohla některá brát i dvojsmyslně :grinning: . tak dávám echo, že to bylo myšleno samozdřejmě prcky = děti (prťata):grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím slunečnou neděli i u nás na severovýchodě :dizzy_face: ..budu asi uklízet, potřebuju "to" rozhýbat, i když se mi zdá,že bříško tvrdne čím dál častěji a krom mého těhu výtoku pozoruju i trošičku soplíku..sice bez příměsi čehokoliv, ale co kdyby to byl začátek zátky,že :wink:
Marku: prcku bych si klidně vyvětrala taky :grinning: ..jak začnou vedra, tak mi to příjde jako dobrý , byť hůř realizovatelný nápad , vždyť na tento týden hlásí i 30stupňů :sweat_smile: , v noci v posteli se potím jako prasátko..naštěstí otevřené okno to jistí, akorát nad ránem nás vzbudil šílený hluk, až jsme si mysleli,že odstartujeme i s barákem do vesmíru, ale bylo to pravděpodobně jenom veliké nákladní letadlo, které letělo nízko ( bydlíme blízko letiště) a rozvibrovalo co se dalo.
Eli: užijte si UTZ, v neděli je to takové netradiční, s návštevou ZOO to zní jako příslib pěkného dne....
6. čer 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
tak 4D se úžasně povedlo... :dizzy_face: Malej zezačátku byl zabořený hlavičkou do dělohy, ale pak se krásně natočil... :dizzy_face: :dizzy_face: Je tak nádhernej!! :dizzy_face: :dizzy_face: Video se skvěle povedlo.... :dizzy_face: No jsem teď šťastná jako blecha!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Jo a je to celý tatínek!! Nosánek i pusinka :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
Fotečky dám hned do albíka! :slight_smile:
6. čer 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak u nás víkend taky fajn, počasí bylo bezva, dětský den se vyvedl. Pak přihodím fotečky :slight_smile: Jen Filda zase dostal hroznou rýmu a kešel, tak je hotovej, už opravdu nevím, co s tím :unamused:
Zítra ráno jdu na sedimentaci a v úterý ráno hurá na HCG..

Mouse: Tak ještě 2 v 1 :slight_smile: U nás už dnes porodila i ta druhá holčina, má dcerku Lauru :slight_smile: Tak jsi na řadě :slight_smile: Tak myslíš, že už jde zátka? To častější tvrdnutí je asi taky náznak, že se něco děje :wink: Doufám, že tě ještě stihnu, v úterý to HCG, tak bych nemohla sledovat MK :slight_smile:

Marku: Tak my jsme prcky vyvětrali řádně :grinning: :grinning: :grinning: Ten dinopark musí být super :dizzy_face: To je bezva, že vám to konečně vyšlo :wink:

Elisko: Fotečky z UZ jsou nádherný, prcek je na nich opravdu krásně vidět :dizzy_face: Bude to fešák :wink: Musel to být krásný zážitek :slight_smile:
6. čer 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy: Takže taky krásný víkend!! :wink: To je dobře! :dizzy_face:
Jinak my jsme taky nastydlí, to je i tím blbým počasím...chvilku teplo a pak zase zima!! :confounded:

UTZ bylo naprosto super a jsem šťastná jako blecha!! :dizzy_face: :dizzy_face:
6. čer 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji dobré ráno :dizzy_face: :dizzy_face: , já ho mám už od 3: 00h, spánek mě skolil v neděli po náročném luxování, takže jsem odpadla celkem brzo,ale zato nad ránem bloumám po domě jako duch. Mimiška je pevně přichycená, ze zátky odešla asi jenom pidi část, te´d už jenom tvrdne břicho..se asi moc pozoruju :grinning: Jinak víkend byl fajnový a dneska to vypadá taky na pěkný den, ani nemám plán jak s ním naložím :confused:
Eli: utz suprový :dizzy_face: a jak dopadla ZOO, nebyly tam moc velké davy?
Vendy: no já budu určitě poslední v řadě z těch tobě známých těhulí :grinning: Myslím,že mě stihneš ještě po tom HSG :wink:
7. čer 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky.
mouse: tak Ty takhle bloumáš po bytě??!! :sweat_smile: To musí být na prd... :unamused: Mě začali zase strašně bolet záda a vůbec nevím co s tím... :frowning2: Dneska jsem ležela chvíli na pravém boku a s ničeho nic mě začalo píchat pod žebrem a hned začali bolet záda, tak jsem se otočila na levý bok a znovu.... " už jsem si říkala, že se asi pověsím do průvanu za nohy" :grinning: :grinning: :sweat_smile: ne, je to fakt na nic!! :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak UTZ se včera naprosto povedl!! Bylo to fakt nádherný!! :dizzy_face: :dizzy_face: K ZOO jsme přijeli a když nebylo volné ani jedno parkoviště, tak se manžel naštval (slušně řečeno) :grinning: :grinning: a jeli jsme domu!! Fakt tam bylo moc lidí!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mouse: Já jsem zvědavá kdy budeš mít malou u sebe... Už bych Ti přála, aby jsi to měla za sebou a držela malou v náručí :slight_smile:
7. čer 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký pondělí všem! tak my jsme tady o víkendu měli poprvé babi s dědou od manži a dnes přijede moje rodinka, tak musím trochu poklidit, dokud malej spinká.

s napětím koukám co Mouse a ona pořád drží pohromadě! :slight_smile: s tou zátkou se nenech mílit. mě taky odcházelo pořád jen malinkatý množství hlenu, celkem řidkej, bez krve a přitom to bylo ono. v porodce už po čípku nebyla ani památka, takže i zátka byla pryč.
a máš vlastně nějaký "požadavky k porodu"? jestli bys třeba brala epi, co nástřih atd? s tím nástřihem jsem si ještě vzpomněla, že mě se neptali a rovnou střihli. ani to nekomentovali. mezi sebou o tom mluvili jako o epizotomii, takže se nedivím, že některý holčiny ani nevědí, že byly nastřihnutý.

vendy, tak mooooooc držím pěstí na dnešní zákrok!!!! ať tě pořádně profouknou a příští měsíc se s tebou můžem radovat! a taky ať to moc nebolí! a co jsi nakonec teda řekla tchýni?

marku, prcka i prcku jsme byli venčit včera. :grinning: bylo nádherně. hicák jako v létě, tak jsme tak objížděli místní maloměsto. jé a dinopark je kousek od nás. taky se tam chystáme, i když malýmu to bude letos ještě asi úplně fuk. ale jako vycházka hezký.

elí, nádhernej brouček! to se musel taťka dmout pýchou, že? :slight_smile: s těma zádama je to blbý. :frowning2: mě to chytlo naštěstí až na konci těhu, ale zato pořádně. jenže s tím asi fakt nic nenaděláš. mě jak praktickej doktor, tak gynekoložka řekli, že to je prostě tím těhotenstvím a že to musím vydržet. :frowning2: tak snad tě to ještě přejde a užiješ si krásně léto.
7. čer 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji: tak že jste měli taky krásný víkend to je super! :slight_smile:

Jo Ty záda mě štvou, ale jak říkáš nic s tím neudělám... :unamused: No a přes léto to bude zajímavý už včera jsem byla úplně mrtvá a otekly mi i nohy, takže asi léto bude za trest!! :angry:
7. čer 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím vás po víkendu a koukám že mouse stále 2v1, neoblíbené pondělí je tu tak co????
My měli krásný víkend...až na včerejší návrat domů přes prahu - zkouška (dala jsem ji za 2), pak ještě jsem chtěla koupit nějaké lehké kalhoty v HM nic se mi nelíbilo a pak už šílené křeče v břiše, nevím co to bylo ale bolelo to nahoře až u pupíku a cleá půlka do prava kde malý hajá...hlava se mi motala, doma pak křeče v podbřišku, ale trvaly pár minut a pak nic...tak poslíčci to asi nebyly ??? :confused: no prostě 4hod. v autě už je na nás moc...:(
Eli krásné fotečky!!!!
Anaji jak ho oblékáš v tom horku? já plánovala dokoupit teplé oblečení a ono se tak oteplilo...když jsem viděla jak ta teplota cloumá se mnou co pak s takovým drobečkem :(
7. čer 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek