• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
lev, tak congratulations ke zkoušce. :slight_smile: byla poslední? hmm, s tou bolestí to bude asi opravdu tou jízdou autem. mně to tenkrát taky chytlo po jízdě v autě. ono se to nezdá, ale s tou dělohou to asi slušně natřásá.
co se týče oblečení malýho, tak je to fakt blázinec. před týdnem jsem pomalu kupovala fusak a včera už jsem mu dávala letní obleček - takovej overálek s krátkým rukávem i nohavicema a jenom letní čepičku. i tak myslím, že mu bylo hic. a přes boudu dáváme plínu, aby na něho nesvítilo. jinak hodně oblečků 56 mu je pořád velkých. vlastně skoro všechny. ve všem plave. a štvou mě bodýčka a dupky, který jsou do šířky jak na otesánka a na dýlku krátký a pnou mu kvůli plíně. :unamused: jak mě všichni varovali, a´t 56 ani pomalu nekupuju, že mu bude hned malá, tak on do ní ještě ani nedorostl. :slight_smile:
7. čer 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
lev: tak to bude asi tou jídou v autě..Mně nedělá dobře už te´d - pokaždé mě píchá v bříšku! :confounded: Takže extra nikam nejezdíme... :unamused:
Jinak děkuju za pochvalu... :dizzy_face:
7. čer 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak jsem měla celé dopoledne běhání...Nejdřív na krev na gyndu, pak kvůli baráčku, pak nákup a ještě zařídit na dětském manžovi na 2 dny ošetřování na Fildu, aby nemusel plýtvat dovču. Ale mám vše a zítra v 7h ráno nástup na lačno :stuck_out_tongue_closed_eyes: Sestřička mě ještě upozornila, že to je nepříjemný, ale že to přežiju :grinning: Ještě musím dneska chlapům navařit, aby nepomřeli hlady. Pořád mi připadá, že budu pryč týden a ne jeden den :sweat_smile: Nakonec jsme se rozhodli, že o tom nikomu neřekneme a pojedu naším autem. Když se někdo bude ptát, tak manža buď řekne pravdu nebo se uvidí podle situace...

Mouse: Teda, od 3h :confused: , to máš opravdu trénink na noční kojení :sweat_smile: Ještě, že si můžeš během dne dáchnout..

Anaji: Užívej si návštěv :slight_smile: , všichni musí být z malýho poprděný ne? :dizzy_face: S tím oblečením je to děs, chvilku hic, pak zas vítr...Ale furt lepší než 15st. :slight_smile: Filda má velikou zásobu letních triček, tak jsem ráda, že je začal konečně nosit :slight_smile: A s těma dupačkama máš pravdu, kolikrát jsem si říkala, kdo to šije, jak měli krátký nožičky a obr vršek :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lev: Taky moc gratuluju ke zkoušce!! :dizzy_face: Kdypak máš poslední? To sis vypočítala přesně do porodu ne? :grinning: Ty křeče bych taky asi přisuzovala cestování, ikdyž i ty poslíčci to mohly být.., ty jsou spíš jako menstruační bolest..

Tak se zatím loučí, kdybych se už dnes nedostala, tak mi prosím držte zítra palce :wink: Ve středu hned dám vědět, snad to dobře dopadne :sweat_smile:
7. čer 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kde se nám toulá mouse? že by se mišutka rozhodla podívat na svět? :confused:
7. čer 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdepak Lev, jsem tady a celá :grinning: , a dnes kupodivu i vyspaná. Jsem zvědavá,co dnešní den přinese, zatím to teda na vylodění nevypadá.
Vendy: držím pěsti, ať dnešní profuk proběhne řádně a bezbolestně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. čer 2010 v 06:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse: Tak ještě celá...já si už říkala jestli už náhodou :slight_smile: Snad to brzy příjde :slight_smile:
8. čer 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky, tak nakukuju, jestli už máme další přírustek. :slight_smile:
tady je dnes zase hicák. na prochajdu radši vyrazíme až po 3.h, tak mám teď chvíli na netování. :slight_smile: jinak u nás nic novýho. šimůnek až na horší chvilky stále hodňoučkej. zítra jdeme k doktorce, tak jsem zvědavá, kolik nám naváží.
tak hezký den všem a vendy taky držím palce, ať zákrok dopadne na 1*! :slight_smile:
8. čer 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tady je také šílený pařááák. Musíme jet na nákup tak snad se neuvařím! Už nemám vůbec co na sebe...chtěla jsem si koupit nějaké tříčtvrtáky ale za 1000 kč na měsíc se mi nechtělo, dvě sukně zrovna peru no šatníková krize a ve všem už jsem stodola:(
Mouse tak stále nic? a snažíš se jí nějak přesvědčit?
Vendy moc držím palce!!!!
8. čer 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Dneska je venku šílené vedro... Chtěla jsem jet s manželem nakoupit, ale nakonec jsem ho poslala samotného, protože mi to teplo nedělá vůbec dobře!! :unamused: Mám oteklé nohy a motá se mi hlava!!! No děs!! :frowning2:
MOuse: Myslím furt na Tebe... tak snad už se malé bude chtít...venku sluníčko!! A teplíčko :dizzy_face: :dizzy_face:
vendy: Držím také palečky :slight_smile: :dizzy_face:
8. čer 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky za morální podporu :dizzy_face: ..už jsem zhmotnění rčení " být natěšená jako prvnička". Zrovna jsem se trochu pohoupala na balónu, na oběd si dala ostré jídlo, dokonce jsem dvakrát aplikovala klystýr ( mám na něj vercajk ještě z dob mé dávné detoxikační kůry) aby se to tam dole prohřálo. Včera jsem i stimulovala bradavky resp. zkoušela odsávačku a výsledek - mlezivo teče..no ještě mi chybí aplikovat sex, ale na ten k večeru ani nemám chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ha, teď mě napadá naložit se do teplé vany, ale při těch hicech venku mi to nepříjde moc atraktivní metoda. Uvařím si maliňák, umeju vlasy a zítra uvidím,co na mě řekne doktor...hlavně,aby se malé v bříšku ještě dařilo, pro jistotu si beru už sbalenou tašku do porodky.
Anaji: tak snad ti Šimísek i přes problémy s bříškem zboubelatěl a nějak tu cestu tropy přečkáte
Lev: já jsem ráda za tu mateřskou strávenou převážně doma, neb už chodím de facto v jednom outfitu :slight_smile: ..ale objevila jsem i slevy na těhu obečení, jenže na tu chvilku to nemá cenu kupovat. Jakápak stodola, jsi prostě krásně kulatá těhulka :wink: :slight_smile:
Eli: bobku,ty si to v těch letních parnech vytrpíš :unamused: já se snažila hodně pít, jenže pak jsem zase měla pocit,že jsem jako houba..si člověk nevybere... mě už brzy čeká role potem smáčené šestinedělky, jak máme v domě jinak příjemný chládek, tak dneska jsem v něm lapala po dechu , do zahrady ani nechodím poté,co mi manža vylíčil ty komáří kolonie :rolling_eyes:
8. čer 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse: Užiju! Už te´d mám dost! :angry: :frowning2: Ale co se dá dělat..Co protoho našeho Broučka neudělám... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :dizzy_face:
8. čer 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,peláším na kontrolu..snad ta vedra přežijeme :stuck_out_tongue_closed_eyes: V noci mě opět potrápili poslíčci, ale teď jsem zase v kondici..tak nevím :confused: .
9. čer 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse tak at to dobře dopadne a třeba už se rozhodne mimiska jít ven:slight_smile:
9. čer 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak už to mám konečně za sebou a jsem doma!!!! :slight_smile: Takže: Včera ráno příjem, na výkon jsem šla až kolem 11h. Detailně se mi to moc nechce popisovat, příjemný to taky nebylo, předtím mi dali injekci, tak jsem byla trošku zpitomělá :grinning: Ale celkově jsem to čekala horší, když znám porodní bolesti, tak tohle byla už procházka růžovou zahradou :grinning: Včera jsem ještě krvácela, ale dneska už v pohodě :slight_smile:
A výsledek? Pravý vejcovod úplně v pohodě a levej je sice průchodnej taky, ale je nějakej delší a nemá úplně klasický tvar, takže spermoši i event. vajíčko mají delší cestičku a může to být příčina. Taky prý na něm hrozí vyšší riziko mimoděložního. Ale jinak průchodněj je a to je hlavní. Teď na to máme s manžou hupsnout (dali mi to příkazem) :grinning: a za 3 měsíce když to nevyjde, tak mám přijít. Tak asi tak :slight_smile:
Jinak chlapi si doma poradili, včera jeli do ZOO :slight_smile: Dnes jsme Fildovi koupili nový nafukovací bazének, tak už se cachtal :slight_smile: Ve špitále se to vedro nedalo snést, to byla fakt hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes: , zlatě doma :slight_smile:

A všem děkuji za držení palečků :wink:

Mouse: Tak jsem tě přeci jen stihla :grinning: Tý jo, koukám, že děláš opravdu všechno co se dá a malá se tě pořád drží :sweat_smile: Tak písni, jak kontrola :wink:

Tak si všichni užívejte sluníčka pohůdky :wink: Letím vybalovat :slight_smile:
9. čer 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dopachtila jsem se domů...já tam dole mám snad špunt :angry: , dneska to na porod vůbec nevypadalo, takže za týden dalši kontrola a pak už se začne uvažovat o vyvolávání. Prcka má 3500gr odhadem, všechny hodnoty OK, krom mého tlaku ( opět 100/60 :stuck_out_tongue_closed_eyes: )..čekárna byla plná přenášejících mamin. No, v tom vedru bych fakt rodit nechtěla ( si to nějak musím zdůvodnit,že :slight_smile: ), i když na sále prý mají klimu. Teď jdu sníst pizzu, už na monitoru mi kručelo v břichu a malá sí přitom tak kráásně pospávala.

Vendy: vítej doma :dizzy_face:
9. čer 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak jsem dodělala postýlku... Můžete se mrknout do albíka mám jí tam nafocenou :dizzy_face: :dizzy_face:
9. čer 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ranko holky.
tak už mám umyté nádobí a peru prádlo... :wink: V tom horku s malým nemůžeme ani spát!! :angry: Ale nasnídám se a aspoň se natáhneme.. :dizzy_face:

mouse: A co Ty kočko? Včera u nás byla zase buřina, tak jsem si říkala, že kdyby to bylo i u Vás, že by se malé mohlo chtít... :sweat_smile: Ale držím furt palečky :dizzy_face: :dizzy_face:
10. čer 2010 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, včera jsem si už užívala odpolední siesty až do večerních zpráv :sunglasses: ..dala nohy nahoru a namazala je chladivým koňským balzámem,popíjela novou zásobu maliníkového čaje a před spaním spásla ještě trochu melounu. Trochu te´d zanedbávám masáš hráze, ale jestli malá ve mně ještě pobude déle,tak mě ten nástřih asi stejně nemine a ještě za něj budu ráda.Když nemůžu ve svou obligátní 3:00h spát, tak si místo počítání oveček opakuju, že do příští kontroly porodím ..na spaní to zabralo, uvidím jestli podvědomí zabere i na berušku a ta se rozhodne jít ven.
Eli: o rození v bouřce jsem už taky měla představu, trochu ta vidina vypadala jako z hororu :grinning: ..tady na Moravě zatím máme jenom pařák a dnes i vítr, že by malou vylekaly hromy blesky nehrozí, s ní nehne ani sestra,když mi natřepává břicho na monitoru...mám čím dál víc tušení,že bude flegmoška po mámě :grinning: :sweat_smile: :sunglasses:
Jo a postýlku jsem omrkla, máš to v krásných barvičkách a myslím,že máme stejný typ, já to povlečení mám v oranžové s látkovými nebesy a bez srdíček..no vypadá to dobře, což mi připomíná,že musím vytáhnout foťák z porodní tašky, ať do albíčka přidám po dlouhé době nějakou fotku :sweat_smile:

Vendy: ještě jednou jsem si pročetla náplň procedury a výsledky zní optimisticky :dizzy_face: Nic není v těle 100% souměrné a i když máš jeden vejcovod jako závodní dráhu formule jedna, tak nějaký Schumacher s ocáskem se určitě najde a zvítězí :wink: :slight_smile: . Náplň vlahých letních večerů máte danou, Filípek bude určitě z řádění na zahradě utahaný a ospalý..čuchám, že to tentokrát musí vyjít :dizzy_face:
10. čer 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse: takže koukám, že malá je u Tebe tak krásně zabydlená, že se jí asi nebude chtít jen tak ven... :sweat_smile: :wink: Ale třeba se pleteme a uvidíš, že dokonce týdne jí budeš mít u sebe!! :slight_smile: :dizzy_face:
A ta masáž hráze, taky bych to kekonci těhu chtěla zkusit, ale vůbec nevím jestli to zvládnu :sweat_smile:
Tak koukej hodit zase fotečku do albíčka ať se pokocháme... :dizzy_face: :dizzy_face: Jinak já z té postýlky nemůžu!! Je tak roztomilooučká!! :dizzy_face: :dizzy_face:
10. čer 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda! to je zase hic, že se nedivím malý mouse, že nechce ven! :slight_smile: my dnes půjdem kočíkovat taky zas až po 4.h. a i tak tam je na padnutí.
mouse, vy nás teda napínáte! :slight_smile: ten tlak máš opravdu nizoučkej. kolik jsi mívala před těhu? ale lepší než vysokej a hrozba preeklampsie. koukala jsem jaký máš bříško! krásně do špičky. to by jeden skoro řekl, že tam je klučík! :slight_smile:
tak se drž a ať vás ty hice moc nemořej.

vendy, tak super že to máš za sebou a že je to dole všechno v pořádku! to už určitě musí vyjít! a co tchýně? nesháněla tě?

elí, postýlka krásňoučká! :slight_smile:

tak já jdu zkusit něco uvařit, dokud je malej hodnej. zatím pááá
10. čer 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy to je super že to máte za sebou, a s takovým výsledkem. to je super. tak jen poslouchat pana doktorka a snažilkovat a snažilkovat...jen kdyby se ochladilo vid? :grinning:
Malá mouse je hodná a chce mamince trošku ulehčit tak čeká až se ochladí....:o)
Anaji jak vám to jde co malý?
my ted dorazili z prvního monitoru, málem jsem se tam uvařila v tom horku ve světlé sukni tak jsem čekala že se zvednu a bude sukně totálně turch ale zvládla to:o) Kryštůfkovi se v bříšku daří dobře, na porod zatím nevypadáme tak snížena dávka magnezka na 4 denně do neděle a pak už jen dva a pak vysadím...tak snad to dáme...
Eli krásná postýlka máš také z mamitati? My máme asi stejný typ jen jinou barvičku a vzor, chci tam koupit ještě jedno.
Také jsem pořídila tři noční košile na porod, do proodnice a jednu asi na doma a jsou překvapivě i pěkné :o) ve velikosti XXL od vietnamců:o)
10. čer 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hoky! Tak my byli dnes opět na zpívání, ale cesta v tom vedru byla příšerná. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Po návratu Filda hned skočil do bazénku :slight_smile: Teď se u nás docela zatáhlo, tak je celkem příjemně. Mám v plánuvytáhnout z mrazáku jahody a rozmixovat si je s mlíkem :dizzy_face:

Mouse: Teda malá se tě drží jako klíště :slight_smile: A přesný termín na vyvolání ti nedali? Tak to snad dopadne, o víkendu se má trošku ochladit, tak ta změna tlaku bude třeba přínosná :wink:
Představa mého vejcovodu jako závodní dráhy se spermošem ve formuli mě pobavila :grinning: :grinning: :grinning: No doufám, že Filda nám snaženíčko dovolí a půjde brzy spát..

Elisko: Postýlka vypadá moc krásně!!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Anaji: S tou tchýní to nakonec ještě byla story!!! Normálně na mě večer soucitně vybalila, že ví, že jdu do nemocnice a že se to dozvěděla úplně náhodou! :confused: Pracuje totiž v té nemocnici, ale na ortopedii a její kolegyně dcera měla zrovna jít taky na něco a náhodou študovali operační program a narazila na mě! To je co?? :confounded: Akorát že nevěděla, na co jdu, tak jsem to prostě zaobalila a doteď to neví :grinning: Nicméně mě teda ráno hodila do nemocnice, tak měl manža alespoň auto a mohli jet s Fildou do ZOO :slight_smile: Manža pak říkal, že se furt snažila vyptávat, ale dělal mrtvýho brouka :grinning: My jsme to prostě nechtěli ventilovat, protože to tady je hrozná drbárna.. Takže sice nakonec tchánovci věděli, že jsem ve špitále, ale ne s čím a jsem za to ráda :slight_smile:

Lev: Taky jsem teď měla košili od vietošů do nemocnice. Jsou za pár kaček a stačí to. Jinak to snažení u nás snad klapne, jen v sobotu jedem na svatbu a bude to asi velký, tak nevim nevim, to budu zrovna 14DC, tak to musim nějak pošéfovat :grinning:
A jaký máš pocit z prvního monitoru? Já jsem se na něj vždycky hrozně těšila, že budu moct poslouchat tak dlouho srdíčko, ikdyž vy máte vlastně AS :grinning:
10. čer 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, odpoledne mě čeká návštěva,tak nakukuji teď a přeji všem,ať ta vedra přečkají. :dizzy_face: :dizzy_face: Už se těším na to ochlazení a doufám,že malá s tím taky počítá a dá už povel k vylodění.

Vendy: jahodový koktejl bych teď pila po litrech, vůbec mléčné výrobky mi neskutečně jedou, každopádně odpoledne snad budeme i po dlouhé době grilovat pokud nás komáři nesežerou :rolling_eyes:
Pokud jde o termín vyvolání, tak ten nejpozdější nástup do porodky vychází na 21.6., ale ještě se můžeme domluvit na té kontrole 16.6., celkem ráda bych porodila do konce příštího týdne...další čekání už mi příjde nefajn i kvůli mimču, určitě tam už nebude mít tak příjemný bazének jako Fífa na vaší zahradě.
S tchýní to je jak s To je vražda , napsala..ta paní taky vždycky příjde k zápletce jako slepá k houslím :grinning: . Manža je dobrý, že vydržel tutlat...teď jenom , co z té tvé operační záhady bude, ono co lidi neví, to si vymyslí a co vědí, to si překroutí,takže to vyjde tak 50:50

Lev: košile do porodky mám jenom z trhu, zcela náhodou jsem narazila na neutrální vzor, jinak to byly takové výstřelky a la pyžamový bál v domově důchodců :sweat_smile: Monitor pro je pro mně relaxační záležitost ( pokud pominu ty nervy u toho prvního nepovedeného), přes AS to není tak zřetelné a navíc se mi líbilo sledovat ty křivky :slight_smile: , doktor v ordinaci měl ten ctg propojený do PC, ale teď v porodce jsem prvně viděla,jak to plive ten papír a mohla si ho zblízka prohlédnout

Anaji: tlak jsem měla vždycky nízký, ale mám podezření, že když mi ho měří vleže u toho monitoru,tak ty hodnoty jdou ještě níž..no a pupík je podle více lidí klučičí, zezadu vůbec nevypadám jako těhule..jestli my se ještě nedočkáme na sále překvapení :sweat_smile:
11. čer 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj!
koukám mouse nikde!!!! že by??? :fearful: :slight_smile: mouse, tak kdyby náhodou, držíme pěstí, ať je to rychlý! :wink:

vendy, tý jo, tak to teda čučím s tou tchýní!!!! tomu se říká "zákon schválnosti". to je fakt náhoda jak noha. :slight_smile: a věděla, že ten zákrok ti budou dělat na gyndě? tak to jste zvládli dobře zamlžit. :slight_smile: a jak se cítíš? nic tě po tom nebolí?

lev, kojící košile mám 2 a taky od vietnamců kolem stokoruny. ve výstřihu jsou na knoflíky, takže prsa v pohodě vyndám a stačí to. jsou sice takový ty barevný se žirafkama, ale aspoň to je veselý, ne jako ty kytkovaný jako na důchodkyni, co mi nabízeli v těhu obchodě asi za čtyři kila. :confounded:
s malým poslední dny krásně zvládáme. on je fakt hodňoučkej a takovej "disciplinovanej". brečí jen výjimečně, když už tak spíš jen kňourá.
včera jsme byli u doktorky a představte si, že mu navážili 4,6 kg!!! to jsem málem padla. že by za 2 týdny ztloustnul celý kilo? minule mu tam totiž navážili nějak 3,5 kg. byl teda zrovna po kojení, ale stejně. no je to cvalíček. když se podívám na sousedovic klučíka, co je o 3 týdny starší, tak to je proti tomu našemu úplná zámorka. tak se teď pomalu bojím kojit, aby neměl příště 6 kilo. :sweat_smile: a to jsem měla strach, jestli se chudáček dostane k zadnímu mlíku. vypadá to, že jo. :slight_smile:
taky se doktorce nelíbily nožičky. má prý chodidla "vbočený" dovnitř, tak mu je musím rovnat, což se mu samozřejmě nelíbí. :frowning2: ale snad to není nic vážnýho. prý to má hodně miminek od toho, jak byli skrčený v břiše.
11. čer 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahaa, tak nic, mouse je tu! :grinning: zas než jsem to dopsala, tak mě předběhla... :slight_smile:
tak se držte!!! taky čekám na ochlazení jako na zázrak!
11. čer 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už se tu za ochlazení modlím....nohy mám tak nateklé že sotva chodím, no fakt super!
Mouse tak dlouho čekat, já myslela že nechávají tak max. 2týdny přenášet, jak dlouho už přenášíš? po mléce a všem mléčném bych se také užrala...dnes mám v plánu bílý jogurt a jahody k obědu, za chvíli na ně vlítnu a půjdu spát...opět jsem toho moc nenaspala..:(
Anaji tak halvně že se mu dobře daří a chutná mu drobečkovi jednomu :dizzy_face:
11. čer 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny! Sedím u PC v plavkách :grinning: a Filípek už usnul. Totálně ho to vedro zmohlo. Časně ráno jsme vyrazili na nákup, dokud to ještě šlo a pak jsme s tchýní drhly jejich veliký bazén :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už jsme to kvůli počasí 2x odkládaly, tak teď už to dopadlo. Chodíme se tam taky koupat, tak ho každý rok děláme spolu. No máme hotovo, ale v tom vedru to dalo zabrat :slight_smile:
Jinak jedeme zítra na svatbu manžova kamaráda, Filípka necháme hlídat babičce, tak se těším :dizzy_face:

Mouse: Mňam, grilovačka :dizzy_face: Já bych grilovala pořád :grinning: , my jsme si alespoň dopřáli večer točené pivko z hospůdky, manža došel, máme to kousíček :slight_smile: Teda to vyvolání 21. je nějak dlouho ne? :confused: U nás se vyvolává max. týden po termínu :confused: To máš pravdu, mimču už to pak neprospívá a mamče vlastně taky ne... No s tou tchýní je to story, ona si myslí, že mi dělali nějakej zákrok na čípku. Hlavně jsme jí vyvrátili, že bych šla na interupci :sweat_smile:
Tak ať ty vedra s malou v pohodě přežijete :wink:

Anaji: Téda, to je Šimonek jedlík :dizzy_face: To je krásný, je vidět, že to je spokojený mimčo :wink: Ty nožičky jsou prý dost častý, kamarádky holčička na to nosila i speciální bačkůrky..
Jinak po zákroku mě nic nebolí, ten den jsem krvácela, ale teď už pohoda jako by se nic nestalo :slight_smile:

Lev: Hmmm, bílý jogurt taky nezní špatně :wink: Tý jo, já jsem byla nejvíc těhu na zimu, tohle počasí můsí být opravdu nápor na tělo :unamused: Tak hlabně odpočinek a relax někde v chládečku.. To jsi mi připomněla, že jedna kamarádka od nás rodila minulou neděli a ještě v den porodu se opalovala a spálila si břicho, nakonec musela ještě na císaře a v nemocnici jí moc nepochválili :sweat_smile: Docela blázen.. :sweat_smile:
11. čer 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy no do bazénku bych také hupla...já mám tedy jen kalhotky a manžové tílko-mé mi jsou jaksi krátné, ale vařená jsem zaživa.
Tak si krásně užijte svatbu a hlavně at stíhnete to snaženíčko, dyž už Filípek bude hlídán :dizzy_face:
Manža mi právě zakazuje chodit na sluníčko, vůbec to nedoporučují...takže jsme doma všude zataženo ubedněno a snažíme se přežít...
Holky vy jste zkušenější nemáte nějaký tip na chladivý gel na nohy proti otokům? mám je tak veliké auuuu:( a nic nezabírá:(
11. čer 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
lev, na ty nohy žádný tip bohužel nemám. napadá mě tak leda je mít pořád v lavoru ze studenou vodou. :unamused: sama mám s otokama v létě taky problémy. jednou jsem si na to koupila ten Lioton 100 000, ale vůbec to nepomohlo.
já tady taky sedím v zabedněným bytě, žaluzky stažený a stejnak tu je už skoro 27 stupňů, venku ve stínu to ukazuje 32. :confounded:
11. čer 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to mě tkaé napadlo, ale to bych musela chvíli sedět :sweat_smile: a jak to zvládá maličký to horko? nepřehřívá se? chodíte vůbec ven asi ne vid?
11. čer 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek