• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
Ahojky holky.
Snad dneska budu mít víc času... Jsme na chalupě a je tu nádherně!
Takže na net jenom občas kouknu a jdu zase ven na zahrádku a na jahůdky nebo na třešně :dizzy_face: :dizzy_face:
JInak jsem myslela, že mi včera malej vystrčí snad celé svoje tělíčko s bříška ven :grinning: :grinning: Zasekl se na příč v bříšku a začal se protahovat,... No v tu chvíli jsem teda myslela, že........ale naštěstí se za pár minut otočil a byl zase hodňoučký! :wink:
Bolej mě strašně záda mezi lopatkami a vůbec nevím co s tím!! Do toho nemůžu ležet vůbec na boku, protože mě tlačí žebra a já nemůžiu dýchat...Ale jinak se mám fakt super!! :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: Zítra dorazí naši, takže tu budeme do úterka všichni a pak ve středu zase sami s manžílkem a večer pojedeme domu! :wink:
Ale je tu fakt krásně holky, takový klídek a pohodička...Okolo sebe mám samé známé, když jsem byla malá, takže super a pak ještě známé co mají malé děti... Sice už první třída, ale aspoň mě připravují na to co bude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak mám nahoře další 2kg a v pase už zase víc, takže doopravdy rostu každým dnem a je to prča!! :grinning: :sweat_smile: Včera na mě koukala máma a smála se, že je zvědavá kolik přiberu a hlavně kam až porostu :grinning: :grinning: :wink:
Tak já jdu koupit s manžílkem čerstvé rohlíčky a jdeme si udělat snídani!
A pak se kdyžtak ozvu...

Tak zatím pa kočky a užívejte hezkého počasí...

Já sedím sice ve stínu, ale ruce mám spálené jak kdybych se slunila týdny... :sunglasses: :grinning: :grinning:
12. čer 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, odběhla jsem od tvorby těstovinového salátu , v té kuchyni se nedá vydržet a to tam praží až po obědě :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..jsem zvědavá na ty silné bouřky navečer :confused:
Vendy: pěkná nová fotečka v pase :wink: Určitě už teď užíváte svatbu, tak se moc neunavte,ať ještě zbude nálada na tulení :wink:
Anaji: takže není pochyb,že tvé jedno prso je mega zásobárnou živin :slight_smile: :grinning: ..je super,že Šíma prospívá, váha je relativní jako u lidí, prostě je za tu dobu strávenou v bříšku dobře stavěný , faldíky u miminka jsou roztomilé, akorát teď v těch vedrech je to asi náročnější na prevenci proti zapaření...ty nožičky, o to jsem neměla tucha, je fakt,že jsem si toho všimla na fotkách čerstvě narozených mimin a přemýšlela, jak je to musí bolet se postupně narovnávat během přizpůsobování novému prostoru ( ale to jsou už takové moje úvahy z nudy :slight_smile: )..soudím podle sebe,když mám delší dobu skrčenou část těla
Eli: užívej chaloupku a prostocviky malého Borečka, 2 kilča bude beztak zadržená voda :wink: s bolestí zad takhle vysoko nemám moc zkušeností, mě teda spíš bolívalo v těch bederních částech..no, třeba manža vypomůže s masáží :wink:
Lev: na otoky mi teď paní v bylinkářství doporučovala i chladivý koňský balzám, já ho původně chtěla pro muže, ale ona se tvářila,že i pro mně je jako dělaný..no nevím, mazala jsem jenom jednou a výsledek je pochybný..prostě přes noc ty nohy vždycky splasknou anebo když je mám nahoře ( ale to bych je musela tam musela mít min.polovinu dne). Jak jsem byla te´d v poradně,tak si na to stěžovala jedna mamina a doktor ji moc neporadil, v podstatě řekl, že cévy jsou utlačované a má ty nohy polohovat do výšky 30cm nad úroveň srdce :unamused: ..jsem ten rozhovor slyšela a smála se v duchu té praxi, neboť já se teď snažím co nejvíc chodit , aby mimčo klesalo a tlačilo na porodní cesty, což se s nohama v luftě vylučuje.

Jo a to vyvolávání doktor řídí podle toho svého utz termínu 10.6., i když minule ho zajímal i ten utz termín z NT screeningu,který vyšel 6.6...jsem prostě případ zmateného výpočtu TP, podle toho v průkazce přenáším vlastně jenom 2 dny, podle zprávy z NT už to dává 6 dní..radši na něj s tím vyvoláním zatlačím.
12. čer 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, přišla jsem vás pozdravit a juknout co je u vás nového.
anaji - moc blahopřeju k malému - je nádhernej.
mouse - teda tebe maličká trápí co? nějak se jí nechce... tak držím palečky ať je malá v pořádku a ty samozřejmě také a hlavně ať porod rychle zvládnete
levander a eli - vy máte ještě pár týdnů čas ale taky už to není moc a prckové budou na světě - to je paráda - že se tak hezky většině zadařilo
vendy - ted už to půjde určitě samo - moc držím palečky

já přidala fotky naší Anežky do alba - zítra nám jsou 3měsíce - strašně to letí
jdeme na kontrolu - tak jsem zvědavá - dle vlastního odhadu to tipuju na 5,7kg a 62cm tak uvidíme

13. čer 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný večer! Tak včerejší svatbička byla super akce! Moc hezká svatba se vším všudy! :slight_smile: Filípek byl u babičky taky moc hodnej a na snaženíčko nakonec taky došlo :grinning: :dizzy_face: Dneska jsem byla nějaká unavená, nedospalá, ale víkend se jinak vydařil. Zítra je manža doma, opět jede darovat plazmu.

Whiskey: Ahoj :slight_smile: , teda to to letí, už 3 měsíce! Anežka je krásná! A kolik už má vlásků :dizzy_face:

Mouse: Aha, tak už mi je záhada tvého termínu objasněna :wink: No jo, ono se to špatně počítá, když to nejde podle poslední MS že? Tak tenhle týden už to určo dopadne :wink:

Eli: Teda mrňous tě dpkáže pěkně potrápit :wink: , bude to asi živel :slight_smile: Tak si užívej pohodičku na chatičce, musí tam být krásně :dizzy_face:

Tak hezký zbytek večera a šťastný vstup do nového týden! Především pro Mouse :wink:
13. čer 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko všem, Eli tak to si krásně užíváte na chaloupce vid? Tady začalo pršet, ale to určitě nevadí. Také bych někam s manžou odjela...pořád pracuje :frowning2: tak si krásně užívejte volna a pohodičky.
Mouse tak stále nic? Ty tu malou ale asi pěkně hýčkáš :sweat_smile: s těma nohama mě to také baví, bych musela celý den ležet nevím kde, aby splaskly a to jsem se dnes probudila a mám oteklou i pravou ruku že s ní sotva píšu :( už přemýšlím, jestli to nemůže být něco vážnějšího, ale tlak mám dobrý max 110 na 60 tak snad by to nic být němělo...ale je to otrava...
Tak už se ochladilo, tak třeba malá mouse už se rozhodne ! :dizzy_face:
Ahoj whiskey p dlouhé době, jak vůbec válčíte? Malá je krásnoučká!!! Strašlivě to letí!!!!
Vendy tak to je super že jste si to takhle užili!!!! A vše stihli :o)!! Je fajn, že i malý je schopný být u babičky a v pohodě...to bych také tak chtěla mít...ale nevím vzhledem ke vzdálenosti babiček...budeme na tom muset pracovat...
Ten tvůj manža toho ale stíhá! Ale výhodu to má budeš ho mít doma vid? U nás v práci se to ted také nějak rozmohlo a všichni chodí...já chtěla také ale vzhledem k tomu že jsem byla dlouho vegetarián tak to nehrozilo...
Tak všem přeji pěkný den !
14. čer 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ještě si užívám domácí stravu resp. snídani, což je jedno z mála pozitiv mého současného stavu. Koukám ven,jak tam vytrvale bouří, v podstatě celou noc...máme tady alespoň krásný ozónový vzduch. Celou noc jsem taky citíla MS napětí v podbříšku,ale kontrakce nikde, tak nevím...se asi roztahuju pomalu a neviditelně. Včera jsem zkusila horkou vanu, ale krom mého uspokojení se nedělo nic :grinning: Na alternativní metody přivolání porodu už rezignuji a přecházím k pasivnímu vyčkávávní.
Vendy: takže veselice se povedla? já koukala, jak se středem republiky přehnala bouře a myslela na vás..ale asi jste měli jinačí pozdvižení :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..tak to ještě dneska posichrujte, než manžela odplazmí :slight_smile: :wink:
Whiskey: ahoj, soudě dle albíčka, taky se vám daří dobře a malá roste do krásy..jen tak dál. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. čer 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak manža je vysáte a chrní za mnou na gauči. Filda taky usnul a já si dávám kafíčko. Jsem dnes jak přejetá tankem, mám nějakou rýmu a navíc ta změna počasí.. No nějak se s tim poperu :sweat_smile: :wink: Za chvilku musím do města pro nějaký papíry na baráček a stavím se ještě okouknout nějaký krámky, už jsem si dlooouho neudělala radost.

Mouse: Dnes ideální počasíčko na porod ne? :sweat_smile: Jinak svatička byla opravdu super, v nejlepším jsme jeli domů, ale byla jsem ráda. Chudák ženich už začínal mít dost :sweat_smile: A snaženíčko bereme opravdu s poctivostí, tak uvidíme :grinning: Dneska jsem měla hroznej sen, že jdu na nějakou gynekologickou operaci a chystají mě a že je tam hrozně moc mediků, ale vypadají tak na 15 a že jsem řekla aby, že nechci aby na mě všichni civěli :sweat_smile:

Lev: Teda ty otoky podle tzoho co píšeš musejí být hrozný :frowning2: Vydž vydrž!! :wink: Ty mrňousové teda dokážou potrápit...Já tohle vůbec neznám...jsem zvědavá, jaký to bude podruhý.. :confused:
14. čer 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky ženy! :slight_smile:
tak konečně se ochladilo! sice zas až moc, tady je sotva 18 stupňů, ale lepší než v sobotu. to byl hicák největší zakončenej parádní bouřkou. malej z toho byl pořádně nervozní, což vyvrcholilo jeho večerním řevem. pro ty dětičky musí být tyhle výkyvy asi pořádná zátěž. :unamused:
whiskey, taky zdravím a koukám na anežku jaký už to je veliký miminko! je krásňoučká princezničká. a jaký má vlásky! a jakpak zvládáte ten miminkovskej kolotoč? :slight_smile:

mouse, co ty tady ještě?? :slight_smile: ani ty bouře nezabraly? a kdy jdeš na další kontrolu?
tý jo, a lev už je 37.tt, tak to jsem zvědavá, která holky dřív porodíte! :slight_smile: s těma otokama to je fakt blbý. :frowning2: tak snad tím studenějším počasím se ti uleví.

vendy, hezká fotka v profilu. nejsí víc na blond? tak držím pěstí, ať tvoje nová vaječníková dráha zafunguje! :wink:

u nás vše jakžtakž. včera jsme byli na prvním výletě - tady kousek ve Slavkově v zámajdě, hezká procházka, ale jen taková rychlovka. kvůli kojení jsme zas museli být brzo zpět. ke kojení na veřejnosti jsem se zatím neodhodlala. asi taky tím, že zatím kojíme jen vleže. :slight_smile:
tak zas běžím na kolotoč přebal, nakoj, uspi. :slight_smile:
14. čer 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji: Na blond víc nejsem, asi to světlo házelo trošku jinej odstín :wink: , ale budu. Zítra jdu ke kadeřnici po dlooouhý době a nechám si udělat víc blonďatejch melírů. Dělám to tak vždycky na léto, když jsem opálenější :slight_smile:
Tak byl první výletek? Já jsem taky ze začátku kojila jen v leže, vsedě jsem nevydržela, měla jsem hodně šití a bolelo mě to snad 3 tejdny. Pak jsem si ale zvykla na sezení a jinak už to nešlo, teda kromě noci :slight_smile: A připomněla jsi mi mé kojení na veřejnosti v jednom parčíku v altánku, mám z toho i fotku :slight_smile:
14. čer 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, pro jistotu píšu zavčas, neboť to vypadá na potenciální odjezd do porodky, od hodiny mám kontrakce, teď co 8 minut a růžové špinění k tomu..jsem zvědavá,co z toho bude :confused: ...teda doufám, že zdravé miminko v mé náruči již za pár hodin :dizzy_face: . Zatím se loučím :slight_smile:
15. čer 2010 ve 04:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé Mouse, tak držím palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. čer 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé mouse mám uplně husí kůži tak držím palce, třeba už to miminko v náručí máš ted :dizzy_face: :dizzy_face: držte se holky!
15. čer 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem..

Tak mouse doufám,že už to bude..zrovna sem šla kouknout-jestli si ještě vcelku a taková zprávička. :slight_smile: Přeji pěkný a co nejméně bolestivý porod - :dizzy_face:

Jak se jinak všici máte?
Vendy ty jsi byla na nějakém zákroku vid?Jak ti to dopadlo?
15. čer 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj!
no téda, co to čtu! tak konečně se malá mousička vydala na cestu! a velká mouse ještě s kontrakcema a ve 4h ráno přispívá na koníka! no tomu se říká věrná členka naší diskuse! :grinning: mouse, tak moooooooc držím pěstí, ať to vše dobře dopadne! nejlépe kdybys už tak touhle dobou měla vše za sebou! jsem strašně zvědavá na tu vaši myšičku a taky na to jak se bude vlastně jmenovat!!! jsme žhavý na další novinky!

kamčo, ahoj. máme se všechny snad dobře. já se zžívám s naším prckem, někdy to jde líp, někdy hůř. momentálně se mu chudáčkovi oprudil zadeček, tak je z toho takovej ukňouranej. :frowning2:
a jak se máš ty? nějaký novinky u vás?

tak zas musím běžet podávat dudlíka, aby šíma aspoň na chvíli zabral.
15. čer 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Mouse: Držím palečky... Třeba máš už malou v náručí :dizzy_face: :dizzy_face:
15. čer 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jakpak se asi má Mouse? Snad už to má holka za sebou a malou má v náruči :slight_smile:

Kamco: Jj, byla jsem minulý týden na HSG (průchodnost vejcovodů). Výsledek celkem dobrej, ikdyž úplně ideální ne. Pravý vejcovod úplně v pohodě, levý sice průchodný, ale zúžený a delší, takže na téhle straně to mají spermoši trochu složitější :wink: Tak mi to tam pořádně prošťouchli a máme se teš vydatně snažit :grinning: Za 3 měsíce kdyžtak další kontrola.
A co u vás? Něco nového?
15. čer 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak to opravdu vypadá, že malá myška už bude na světě, škoda , že nemáme žádné zprávy.
Kde jste všechny, nějak to tu zase utichlo? :confused: já bych ted pořád spala...únava šílená :(, ještě že už škola skončila a mám relativně klídek!
16. čer 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak na FB mouse psala, že už jsou tři .... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Takže má malou už u sebe. Snad jí nebude vadit, že Vám to sem píšu :slight_smile:
16. čer 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky!
elí, díky za zprávičku. to je super!!!!!!!! obrovskááááá gratulace mouse!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a jak se malá myška teda nakonec jmenuje?? :slight_smile: tak snad mouse brzo písne i nám.
lev, no jo, od včera jsme toho moc nenapsaly. aspoň nebude mouse muset tolik dočítat. :grinning:
jen spi, pak už se nevyspíš. ale dá se na to zvyknout. já jen koukám, že jsem schopná normálně fungovat i při dvou dvouhodinovkách spánku za noc, plus občas malý spánkový bonus ráno. :slight_smile:
tady je dnes hnusně a vichr z hor, tak se mi nebude chtít ani na procházku, ale stejnak asi vyrazíme.

teď jdu zas za malým do ložnice dělat podavačku dudlíku. holky, kdyby on si nevyhazoval dudlajz z pusy, tak to je nejhodnější mimčo na světě! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem.
Tak mouse gratuluji.. :slight_smile:

Vendy já byla na laparce v tom dubnu a mě nic nenašli,ale na 99.9 % jsem si to myslela.
No a včera jsme dostali výsledky z kontrolního spermia (po 2 letech,jina laborka) a výsledky??Skoro stejné,nicméně vůbec se to nezlepšilo.Tudíž nám navrhli ivf+icsi.. :frowning2: Takže žádná sláva a vůbec nevím co budeme dělat..

anaji tak ty takhle podáváš dudýny..my to měli taky tak,malej to furt peětičkou vyndaval jak se šmudlal.. :slight_smile:
16. čer 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji: Tak to zatím taky nevím, jak se malá jmenuje... :dizzy_face: Už se těším až mouse příjde a poví nám jaké to bylo... I když nevím jestli se nebudu ještě víc bát!!
Holky tak mám do porodu 99 dnů-je to vůbec možný?? :confused: :sweat_smile: Malej mi ale dává pěkně zabrat... Furt kope a dělá mi boule na bříšku - cestuje, ale furt :sweat_smile:
16. čer 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse: tak tedy obrovská gratulace :dizzy_face:

holky mohla bych vás o něco poprosit

moc vás prosím o hlas a pokud možno zaslání všem kamarádům ať aspoň jednou něco vyhrajeme :slight_smile: děkujeme - moc mi na tom záleží...
http://www.babyroku.cz/Fotografie.aspx?c=4&p=9421

děkuju děkuju děkuju :wink:
16. čer 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojka holky!
jdu vás pozdravit a poslat velkou gratulaci mouse k myšičce!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Holky nemáte někdo o nich nějaké info?????
Dnes máme poradnu s Kubíkem a první očkování........rovnou dvě včelky, tak jsem z toho už te´d jak na trní :frowning2: . včera Šimi oslavil 3 roček..... bože toto letí!!!! o víkendu byla u nás velká sláva, tak jsem byla v jednom kole a te´d přes týden ještě dooslavujeme s našimi kamarády :slight_smile: , ale dort už je snězený, takže šmitec :grinning: . Potom ještě vložím aspoň fotku dortu co nám udělala babička, byl fakt nádherný. Jóóó a vložila jsem profi-foto co jsme se byli fotit minulý pátek. jsou to zatím jen první vlaštovky, neb cd ještě nemáme, tak pokud budete chtít kuknout. Přejem všem krásný den a vypadá to, že by ani nemuselo pršet! :dizzy_face:
17. čer 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky! tak zas nakukuju, kdy bude nějaká zprávička od myšiček a pořád nic. :confused:
whiskey, ahojda! tak už jsem vám dala hlas. Anežce to tam moc sluší. už je to fakt kus ženský! :slight_smile: jak se jinak máte?
marku, krásný profi fota! :dizzy_face: no jo fakt to letí jako blázen! náš malej má dnes taky narozeniny - první měsíc! :grinning: koukám na něj a taky vidím, jak strašně vyrostl a změnil se. už to není to úplně maličký pomačkaný miminko.
a kdy půjde váš šíma do školky?
tak ať vám dopodane dobře očkování! kubík bude určitě statečnej chlap!

tak mouse, honem nám dej vědět, jak to u vás proběhlo a co malá myška!!!!!! :slight_smile:
17. čer 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
:dizzy_face: :dizzy_face: Mooooc gratuluji Mouse k narození holčičky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Nevím, jestli by se Mouse nezlobila, když prásknu jméno...Co myslíte??? Já ho totiž vím :dizzy_face: A je moc krásný!

Jinak včera jsem se nedostala, ráno jsem jela k našim, mamka měla dovču a prošly jsme si nějaký krámky :dizzy_face: , mám pár letních úlovků, tentokrát pro sebe, protože Filda už má mega šatník :grinning: Pak jsem šla ještě ke kadeřnici a konečně zase vypadám jako člověk :grinning:

Anaji: To snad ani není možný, že už měsíc :dizzy_face: Tak gratuluju :grinning:

Marku: Tý jo, taky gratulka Šímovi!!! To to letí, si pamatuju, když jste slavili 2 roky! :confused:

Whiskey: Ahoj, hlas určitě pošlem :wink: Ale na oplátku napiš, co je nového :wink: Na fotečky se jdu hned mrknout :dizzy_face:

Kamco: Aha, tak se vrhnete plně do IVF? :unamused: Budu držet palečky!!
17. čer 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak moc děkuju za hlasy, ale asi nám to stačit nebude.. vůbec nechápu jak některé maminky mohou mít 400 hlasů, když jde poslat jeden hlas z jednoho mailu. :frowning2:
jinak dneska jsem byla se zubem - roste mi moudrák. tak mám tvář jak kdybych dostala pěstí.
a bolí to.
Anežka byla v pondělí na 3měsíční kontrole a máme 5650g a 61cm. A příští týden jdem ještě na očkování. Špatně se nám hojila tubera.

tak se zatím mějte hezky a kdybyste věděli o někom kdo by pro nás ještě mohl hlasovat tak prosím prosím :slight_smile:
17. čer 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
tak pořád žádná zprávička od mouse?? vendy, teda, ty to víš a takhle nás napínáš??? :grinning: tak šup sem s tím!! mouse se určitě zlobit nebude! :slight_smile:
a kde je lev?? nerodí už taky? :confused:
whiskey, taky jsem tam na to koukala, že některý fotky mají tolik hlasů... no to nevím, kde ty hlasy berou. co naděláš.. :frowning2: ale anežka je tam stejně nejhezčí! :slight_smile:

my měli včera krizovej den. malej byl protivnej až běda. celej den kňoural nebo brečel a vůbec nespal. řval dokonce i v kočárku, to se ještě nestalo. večer to vyvrcholilo řevem po koupání, pak mu manža dal na hlavu plínu, aby mu nebyla zima na mokrou hlavičku, ta plína se mu posunula přes celej ksichtík a rázem bylo ticho. ne že by se udusil, ale přestal brečet a usnul jako špalek!!! :slight_smile: no a v noci pak spal i 4h v kuse a dnes taky pořád spinká, nááádhera!! stihla jsem si udělat i oběd! :dizzy_face:
18. čer 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny.
Vendy-tak to jsme dvě co známe jméno :grinning: :grinning: Teď ale jestli to spíš nenecháme na mouse :confused: :sweat_smile: Aby se nezlobila :slight_smile:
18. čer 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezkou sobotu všem! Tak nakonec to jméno asi přeci jen necháme ne Mouse, myslím, že už by se mohla brzy ukázat :wink: Manža odfrčel do zítra pryč, mají od práce mistrovství republiky ve fotbale, tak tam jel zkusit pomoct. Fotbalově asi jen zlehka, ale spíš organizačně, jsou zrovna hlavní pořadatel.
Tak jsem si domluvila návštěvu kamarádky s dětma,aby nám nebylo smutno. To rozhodně nebude, :grinning: budou tady spát a 3 děti ve věku 1,5,2,5 a 3,5 roku je záruka neustálé zábavy :grinning:

Anaji: Tak malej zrovna neměl svůj den.. S tou plínou je to zajímavý, Filípek s ní docela dlouho usínal, nějak je to asi uklidňuje :grinning:

Tak všem hezký víkend!!!!!!!!!!! :wink:
19. čer 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsme zpátky z porodnice a v postýlce nám chrní naše malá Johanka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jsem mirně unavená, ani ne z mimča jako z pobytu v porodce, o porodu se rozepíšu pozdějí a rozvláčněji , bohužel k mému děsu nás potkaly problémy s kojením, vlastně i tenhle příspěvek píšu skoro jednou rukou, neboť tou druhou odsávám ( ještěže jsem si tu věc koupila :sunglasses: )..malá je lenoch a vůbec z prsa nepolyká, takže nepřibývala a nechali si nás tam o den déle. Holt ta lenivka nechala všechnu práci na mámě, ale zato je hodná a převážně jen spí a jí a kadí, ovšem když se vztekne ,tak je to amok. Přidávám fotky z pordnice a moc všem děkuji za gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. čer 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse: mamčo, vítejte zpět :dizzy_face: !!!! Johanka je krásná, stejně jako vybrané jméno :dizzy_face: :dizzy_face: .Měla jsem pár tipů,jak se myška bude jmenovat, ale ani s jedním bych se netrefila :grinning: .
Moc Vám přeji, aby problémy s kojením byly co nejdříve vyřešeny a Johanka, aby si pěkně baštila mlíčko z prska.

anaji: já to taky tak dělám, když se malý nemůže dostat do spánku a je přetažený, dám mu buď plínu přes očička a hlavičku a nebo ho položím na bok a k hlavičce mu dám můj malý polštářek...přitulý se dudánkem k polštářku (jen musím dávat pozor aby se neududsil, jak zanořuje nosík do polštářku :sweat_smile: )obejme ho jednou rukou a už si spokojení hoví. asi potřebuje udělat takové to klidové zázemí, z poštářku cítí maminu a z plíny zase mlíko- neb ji používám na utírání při kojení .....tak ho to asi uklidňuje. :grinning: :slight_smile:.
Manža mi teď půlhodinky v týdnu hlídal kluky a Kubča zrobvna chytl histeráček manža nevěděl jak už na něj , tak že mu dal moje triko a byl klid . Je to sranda :grinning:.
Jinak my měli bezva pátek a sobotu..... v pátek jsme měli rodinný výletek v zoo, včera grilovačku u babičky, jen to dnešní počasí nám překazilo plán na bezva akci pro děti :frowning2: ...no nedá se nic dělat.

whiskey: chtěla jsem poslat hlas pro Anežku, ale vůbec se do té soutěžě nemůžu dostat...vždy mě to vyhudí z netu :rolling_eyes: , ještě se mi to nestalo, nevím v čem je problém :confused: .... tak bohužel nemohu přispět:frowning2: . My také tento týden byli na prohlídce ve 3 měsících. Váha 6,80kg a 61cm :grinning:... dostal dvě včeličky...Hexavakcínu a Synflorix a pak byl zbytek dne dost přepadlý a bolavý, uplakaný :cry: ...večer měl horečku. tak snad druhá a třetí dávka budou lepší.
vendy: jaká byla akce s dětmi????
20. čer 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek