• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
Antikoncepci neberu již jeden rok. Cyklus mám pravidelný.Podle hlenu a bolesti břicha jsem měla ovulaci nesjpíš až kolem 25.05.. Už týden mě bolí bradavky a podbřišek jako při MS a mám bílý hustý hlen. Jasné těhotenské příznaky, jen ta čárka na testu mi nějak chybí :grinning: Zítra bych si chtěla udělat TT, jen nevím jestli není ještě brzo.
7. čer 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme na tom stejně... akorád ten hlen mám čirý, čípek tvrdý, bolesti břicha občas, jak na MS, a teplota vysoká. Ovu 26.5. MS zítra
7. čer 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzběto jak to poznáš ten tvrdý čípek? :frowning2:
7. čer 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
šáhnu a cítím.... :grinning:
7. čer 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
a čemu říkáš vysoká teplota já mám druhý den 36.8
7. čer 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ALZBETA AHA..a to je jak daleko ten čípek cca? :unamused:
7. čer 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě se střídá 36,8 a 36,9 už od ovulace. takže asi 12dní
7. čer 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já právě začla měřit teprve včera takže nemám z čeho posuzovat,, :frowning2:
7. čer 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale pokud menses dorazí už jsem tak nějak pojištěná budu de měřit a ještě mám zakoupené ovulační testy
7. čer 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsi dostatečně pojištěná... ale 36,8 bych řela že je docela vysoká. A kdy to máš dostat???
7. čer 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no naposled jsem to měla 13.5---tak posud sama..mám cyklus tak kolem 35 dní :grinning:
7. čer 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale na rovinu ti řeknu že mám nějaké návaly,podbřišek mě sem tam pobolívá,záda..a horko no jak před menses :rolling_eyes:
7. čer 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a já to měla 12.5. a cyklus mívám taky nepravidelně... jak kdy, takže na tom budem podobně... no klidně měř dál dokud to nedostaneš. před MS by ti měla klesnout
7. čer 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbeta..kéž by klesnout nechtěla..si neodpověděla na ten čípek jak ho nahnatám jak je to asi daleko?jo a hlen já mám taky už takový spíš čirý a mazlavý a řekla bych že pomalu mizí
7. čer 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tak, taky občas je občas ne. počkej pošlu odkaz, tam to krásně popisují, podle toho jsem to našla i já
7. čer 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já brala i duphaston a clostík..tak bych to měla mít nějak bez extra zpoždění nooo uvidim ale nevěřim..že to nepřijde..menses :unamused:
7. čer 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
i čoveče sem se opupínkovala..nějací uhrové ke mě dorazilly.. :grinning: to je naprd
7. čer 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tomu taky nevěřím, bude to jako každý měsíc...

tak tu stránku jsem nenašla... nevím jak se to přesně jmenovalo, když si klekneš na bobek a sáhneš dovnitř prstem tak na konci nahmatáš takový hrbolek... je kulatý a uprostřed je dirka. a ta je buď stažená nebo otevřená. Tou se dovbitř dostávají spermie a pak tudy vyjde miminko
7. čer 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ted mi ještě napiš když je stažená a když otevřená..co to znamená
7. čer 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
když je to uzavřený a tvrdý tak by měl být neplodný den a nebo jsi otěhotněla. a otevře se při plodných a nebo při menses. To by měl změknout.

Jestli se pletu tak mě prosím opravte, už si to moc nepamatuji. :grinning:

pokusím se to ještě najít
7. čer 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbeta děkuju..já si to snad někam napíšu :grinning:
7. čer 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
není zač.
7. čer 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. čer 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hezky studuj, já jdu do hajan, pálí mě oči a bolí bříško... :frowning2:
7. čer 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
KOUKLA SEM..tak jdi a děkuju ti..já že už sem po jednoum porodu tak to asi budu mít maličko pootevřený jak píší..ale pak to zkusim
7. čer 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji dobré ráno!
Hlásím, že s kalíškem už jsem kamarádka,manipulace mi nepřináší horké chvilky..tak alespoň jsem měla díky té "falešné březosti" :grinning: teď možnost se zdokonalit. Můj víkend byl fajn, návštěva,odpočinek, dokonce jsem si udělala čas na sebe a upravila si nehtiska. Akorát ty kroupy a lijáky mi zmasakrovaly ozdobu balkónu :frowning2: ..no,snad se kytičky zvetí.
Cairo, četla jsem si na fertility o tom "okně", zní to pochopitelně a jelikož jsme tvořili prďolu v den ovulace ( resp. asi po ovulaci , neboť BT už byla zvýšena) a to až večer a pak ty dny po ní, je jasné, že se to nemohlo povést ani teoreticky :slight_smile: .
Takže jsem vyštrachala kontryhelový čajík, směs od Gřešíka po těch minulých akneózních projevech radši pít nebudu a hurá příprava na plození. :slight_smile: Ještěže mám krátké cykly ( tenhle trval 25, z toho luteální fáze 12dnů)
Marku: sílí, sílí???...doufám, že tu zásobu testů nenecháš expirovat a občas nás oblažíš vývojem kvality druhé čárky :wink: :slight_smile:
8. čer 2009 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko, kde jste holky, jak se máte?
mouse: to jestli sílí, bohužel nevím, neb Šimonek mi testy protestil :angry::sunglasses: . Měla jsem je schované ve své šatní škříni a zřejmě tím, jak mě viděl, jak tu pořád poletuju s krabičkou od wc do kuchyně a jak se radujeme nad proužkama, tak to pojal jako hračku a zábavu a v jedné nestřežené chvilce testy rozcupoval(nechápu jak se mu to povedlo :astonished: ) a naházel do wc :rolling_eyes: .Takže si dáme ranní procházku opět do lékárny na testíky.
8. čer 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoujky už jsem mezi vámi, Dneska je mi zle. Břicho bolí, ale nevím jestli to bude MS nebo dnešní návštěvou zubaře... :frowning2:
8. čer 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík holky tak se hlásím po víkendu a ja sem už psala nevím jak to stou mojí ovulkou je.... fertility mi ji vyznačilo ale já jak sem už psala byla na flámu tak ta moje telota není až tak aktuální...
Ale co se týče přicha už žádná bolest tak si říkám že ta ovu výt už musela a vajíčko už prasklo či jak se t tam děje :grinning: :grinning: Bylo to šílený pnutí a je to pryč....
mouse :mrzý mě tvůj neúspěch ale bylo první snažení,ne??tak na podruhé to bude lepší :slight_smile:
Marku to máš las šikulu kluka :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak jsem ráda že jsem ty ovu testy použila pač sme dobu kolem ovu řádně využili :slight_smile:
Mouse jak jsi jednou psala že máš při ovu extra choutky tak sem si na tebe včera vzpomněla jak sem se před manžou natčala aby zareagoval :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbeta.hod ahojík no já bych asi takové stavy měla z toho zubaře :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek