• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
čauky maminy! :slight_smile:
mouse, tak koukám porod taky žádný med, že. měla jsi to ještě delší než já. brr, a pak ty poporodní komplikace. :frowning2: jsi pašák, že jsi to krásně zvládla! :slight_smile: tak přeju, ať se malá naučí pořádně přisávat a prso vyžahne za pár minut! :wink:
mně množství plodovky doktorka vůbec nekontrolovala. naposled někdy tak v 32.tt, pak už mi utz nedělala, jen monitory. a i když jsem ji pak řekla, že ze mě pořád něco teče, tak se tvářila, jako že je to v pohodě. jsou to hold pacholci. dokud se nic nestane, tak na to prděj... :unamused:

jinak s těma kilama. nejdřív to šlo dolů fakt rychle, ale teď se mi to bohužel zastavilo a skoro 2týdny ani deko dolů. mám ještě skoro 4 kg navíc. :frowning2: a to chodíme každej den na 2hodinový procházky a na jídlo času taky zrovna moc nemám, natož na přejídání. :frowning2: ale je fakt, že i tak si po tý těhu postavě připadám doslova jako štíhlá! :grinning:

holky, tak přeju hezkej den! a filípkovi krásný výzo! :grinning: my dnes jedem na kyčle, tak doufám,ž e to bude dobrý a nečeká nás žádný "široký balení" ani nic horšího.
24. čer 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak výzo máme doma, bylo to moc hezký :dizzy_face: Filípek ještě zazpíval paní učitelce na oplátku Kočka leze dírou.... :grinning: Zítra jedeme k našim až do neděle, tak přeji všem krásný víkendík a hodné dětičky :wink:
24. čer 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak opět u mě noc na dvě věci... Jsem zvědavá, kdy ta bolest pod žebry aspoň trošku ustane, abych se mohla vyspat... Je to děs!! :frowning2:
Už nevím, jak si lehnout...Asi budu spát ve stoje :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jdu se teď nasnídat a zkusím se ještě natáhnout, ale moc tomu nedávám... :unamused:
25. čer 2010 v 06:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak se hlásím po kratší odmlce. Dnes jsem v práci a vyloženě trpím a včera jsme strávili lítáním po porodnici :( měla jsem podobný zážitek jako mouse na jednom z těch prvních monitorů.
Ráno se mojí dr. nezdál, nezaznamenala skoro žádné pohyby, akce klesla asi 2x na 120 a celkově byla ta křivka prý špatná tak mě po 50minutách natáčení poslala hned na FN, tam jsme hodinu čekali, pak jsem další hodinu zoufale ležela na monitoru a pozorovala jak tam to srdíčko bliká a nebliká....když to začalo vypadávat dost často tak jsem zavolala tu sestřičku, která pořád chodila a říkala jak se nechce to moje mimčo probrat a postrkovala ho v bříšku, takmi vysvětlila že se konečně probral a jak se hýbe tak uhýbá od té sondičky....tak po další hodině natáčení jsme další hodinu čekali na dr. ta konstatovala že křivka je fyziologická a ráno zřejmě spinkal...ještě udělala pro jistotu kontrolu průchodu pupečníku tak to bylo také v pořádku a ani mě nepozvali na další kontrolu k nim...tak snad bude maličký v pořádku a včera opravdu chrupkal...on bude hrozný klidas po tatínkovi tak snad je to tím:slight_smile: ale bylo mi šíleně...Na dnešek jsem skoro nespala a pořád zkoumala zda se hýbe...ale není nic horšího než vidět jak nad váma stojí doktoři a zkoumají co se děje a vy nechápete ... hned jak jsem vyšla od své dr. tak jsem spustila a bulela a bulela :pensive: ale je v pořádku to je hlavní !!!! :dizzy_face: tak končím svou esej bez háčků čárek a logického vyprávění ale jak jsem v kanceláři tak nemám moc čas :(
25. čer 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, malá chrní , manžel žehlí :wink: :grinning: a kuře se peče v troubě, takže pososávám kojící čaj a jdu upravit nějaké fotky.
Anaji: taky mám pocit, že jsem skoro stejná jako před otěhotněním, ale zadek po těch devíti měsících trochu povisl a nějaký ten tuk tam je taky..no, hlavně už mi začínají splaskávat nohy, tak to asi ještě váha klesne a malá začíná pěkně cucat čili si slibuji i hubnutí při kojení.
Eli: nechci strašit,ale mám tucha,že se dostáváš do fáze probdělých nocí :unamused: ..s tím nic nenaděláš, ale je to super trénink na mimčo a vstávání k němu v noci :wink:
25. čer 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.o.u.s.e : No snad to ještě aspoň trochu poleví..Uvidíme!! :sweat_smile: Ale je to šílený!! :unamused:
25. čer 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer všem! Píšu jen v rychlosti, více reakcí nechám na zítra... Víkendík jsme měli super, jen dneska přišla nečekaně o 2 dny dříve mrška, tak mi není moc dobře...Zítra už určitě bude líp! :wink:
27. čer 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak po dlouhých 14 dnech, kdy jsem se nemohla normálně vyspat, tak dnešní noc jsem prospala celou!! :dizzy_face: :dizzy_face: Juchůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :wink: Je mi tak úžasně... Takhle jsem se dlouho nevyspinkala :sweat_smile: :dizzy_face:
Jinak u nás už krásně svítí sluníčko!! :dizzy_face:
Jdeme se s Daliborkem nasnídat... :wink:

28. čer 2010 v 05:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :dizzy_face:
Vendy: to mě mrzí, že zakončení víkendu ti znepříjemnila mrcha :frowning2:
Eli: pošli Borečkovi do bříška nějaký mls za odměnu, když tě nechal tak luxusně vyspat :wink:
Lev: chůvička AC je super, já teda věčně zapomínám vypínat rodičovskou stanici, takže působím planý poplach, ale jinak je to fakt vymakané zařízení..a jak se jinak cítíš? nějaké příznaky porodu? :wink: :slight_smile:

Já jdu frknout do pračky plíny, přešla jsem na látkovky a pomalu se s nima učíme zacházet. Výhoda je,že tím jak přebaluju častěji vím, kolik Johan pročůrá ..v těch jednorázovkách to mokro není tak cítit. Kočár zatím bojkotujeme, jakmile ji do něj uložím, začne ji něco vadit.
28. čer 2010 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
Vendy to mě mrzí.:(
Eli já si po snad sto letech schrupla ze soboty na neděli a dnes už to bylo zase peklo. V sobotu jsme byli celý den venku na vzduchu tak si říkám, že to dobré chrupání bylo únavou a jiným režimem, že jsme vytuhli :o)
Mouse tak to jsem ráda, my zatím AC jen zkoušeli, manža nechává vylazování až zřejmě přijdeme z porodnice...plánuju mít jednu desku v postýlce a jednu košíku a přenášet jen ty jednotky, snad to vše bude fungovat....a zkoušela jsi v jakém rozsahu od podložky snímá?
Zatím mám pocit že se malý vůbec nechystá, trošku jsem měla pocit jestli nekleslo bříško, že se mi občas lépe dýchá a mám víc hladu opět ale jinak asi vůbec nic...včeera se zase málo hýbal, tak už po čtvrtku plašíme, ale asi je opravdu jen klidásek po manžovi a chrupká si. Jinak občas cítím podbřišku takovou píchavou občas táhlou bolest ale to už je asi normální...Dnes začínáme 39tt :dizzy_face: nemůžu se dočkat až bude s námi, ale ty horkaaaaa. Včera jsme koupili poslední povlečení tak jsme snad plně vybaveni.
Mouse a jak snáší Johanka přechod z plenek na látkovky já se toho trošku bojím...máš AIO nebo i ty vrstvené? Řeším jestli do všech dávat separační plenky a pak jestli musíš ty vkládací dávat, moc jich nemám...???
Tak pěkný slunečný den :sweat_smile:
28. čer 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné pondělí všem! U mně bohužel další den blbec :angry: Počasí sice na jedničku, ale má hormonální hladina asi zapřičiňuje neustále blbou a podrážděnou náladu.. Filda dnes taky zlobí, právě předvedl hysterák na celou vesnici...

Lev: To mě mrzí, takový nervy :confused: Hlavně, že je malej v pořádku!!!

Dnes se opravdu omlouvám, jsem nějak mimo...nejsem schopna ani psát moc reakcí...mám asi i depku z dalšího neúspěchu, tentokrát více, protže jsem tomu dávala větší naděje :frowning2:
Nicméně tu nechci šířit špatnou náladu :wink: Tak hezké sluníčkové dny a hodná děťátka! :wink:
28. čer 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy to je jasné, že to mrzí, takového snažení a nadějí. Ale nevzdávej to. Určitě se vám to brzy povede!!!
Ono se to vždycky všechno sejde, jak se nepovede jedno tak se pak s... všechno, ale Filípek bude zase hodný a bude fajn! Držím palečky!
Já jsem zakrtkovaná doma aby s emi sem to parno nemělo kudy dostat :confused: jinak se to nedá.
28. čer 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy: Mrzí mě, že mrcha zase dorazila... :frowning2:
Ale ono se určitě zadaří...

lev: tak jak je? :wink: Už se Ti to krátí... za chvilinku budeš maminka...jenom já si ještě počkám :sweat_smile: :wink:
28. čer 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli no nic moc v tom horku. Ještě mi do toho začala v práci uzávěrka tak se bojím abych vše stíhla. Maličký tedy zatím vypadá v klidu, asi se na velký příchod na svět ještě nechystá :slight_smile:
29. čer 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! :slight_smile: Tak dnešek už vypadá o poznání lépe :slight_smile: Hurá! Včera jsme ještě zašli s manžou na chvíli k hospůdce na zahrádku, tak se mi zvedla nálada. Dnes jsem tady měla kamarádku s holčičkou na návštěvě, tak si děti hezky vyhrály, cachtaly se v bazénku... No dneska už všechno vidím opět růžově :grinning: :grinning: Snad mi to dlouho vydrží :slight_smile:

Mouse: Koukala jsem na fotečky :dizzy_face: Johanka je krásný miminko a ty blonďatý vlásky :slight_smile: , to se u miminek moc nevidí :slight_smile: A jakpak kočárek? Ještě se Johance nelíbí? :wink:

Lev: Jakpak je? V tom vedru asi nic extra :stuck_out_tongue_closed_eyes: ? A v práci tě kdyžtak nikdo nezastoupí? Co kdybys porodila dřív? :confused:

Jinak dnes jedu po pár letech projet konečně kolo s holkama od nás :slight_smile: Taky jsem se domluvila s kamarádkou, že začneme chodit na zumbu, teď to dost frčí a mám pocit, že už i potřebuju udělat něco pro své zdraví a fyzičku :slight_smile:
29. čer 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky , konečně jsem našla chvíli na oběd, malá je dnes nějaká podezřele bdělá, do toho po krmení tlačila do plíny tak usilovně, až mi z toho hodila šavli mléka, takže opětovné přebalování a krmení..no,je to sranda :grinning: Momentálně odstříkávám a dokrmuji z lahve , a to poté, co malá předvedla dva histeráky u bradavky..na techniku kojení prdím,ale hlavně že krmím svým MM.
Vendy: to je fajn,že nálada se vrátila do normálu :slight_smile: , menší chill out v hospůdce tomu jistě pomohl a s tím pohybem to není špatný nápad, krásně se ti u toho pročistí hlava a zpevníš postavičku do plavek ( teda teď nevím , jestli to máš zapotřebí :sweat_smile: ), já zjistila, že jsem s kondičkou na huntě, no až budu mít s malou zaběhnutý rytmus, tak možná opráším trenážér a hlavně začnu dělat něco s břišním svalstvem. Johanka včera v kočárku poprvé vytuhla, chvilku pobrekávala, ale po zabalení nožek do klasické zavinovačky se uklidnila a chrupkala i v tom dusnu,co nyní vládne..je to na dobré cestě a zítra to prubneme ve městě, jedeme totiž na očkování tbc..bude nám u toho asistovat moje mamka, tak si slibuji i nějaké menší nákupy.

Lev: AC jsem dosah nějak extra netestovala,sama to ještě ovládám metodou mačkání pokus - omyl, studovala jsem to sice před porodem,ale po něm jsem hlavu měla stejně dutou, takže návod byl otevřen znova :slight_smile: Jo a pokud jde o plenky, AIO nemám ani jedny, většinou bud vícevelikostní froťáky anebo klasik čvercovky na novoroz.sklad a k tomu svrchni PUL, vkládačky mám bambusové, ty dávám na noc...malá to myslím snáší dobře, přebalování možná zatím trvá déle než u papírovek ( ale už se lepším, prostě to chce cvik :sunglasses: ), ale malé dupka se mi jeví víc v pohodě ( hojně mažu rybilkou a canestenem- kvůli té moučnivce, kterou se nám z pusiny podařilo vymýtit,ale bohužel to šlo níž :unamused: )

Eli: počkáš , ale jenom chvíli, u tebe to z mého pohledu letí strašně rychle, což bude asi tím tvým poctivě vedeným fotoblogem :slight_smile: :wink:
29. čer 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak KO dopadla dobře.. Malej zase nakopal pana doktora :grinning: :grinning:
Váha od začátku těhu +10kg :sweat_smile: A jinak všechno ok :dizzy_face:
Další KO máme 29.7. spojenou s velkým UTZ ve 30tt :wink: Takže se už těším!! :dizzy_face: :dizzy_face:
30. čer 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Dneska teda vedrem taky padám a dávám za vděk domácímu žehlení v chládku :sweat_smile: Včerejší cyklovýlet s kamarádkama jsme zakončily u hospůdky na pivku :slight_smile: Bylo to super :dizzy_face: Odpoledne přijdou známí a uděláme si buřtíky :slight_smile:
Jo a musím vám říct, že už konečně vím verdikt s těma školkama. Dostali jsme se nakonec do té první ve městě, kde doufám budu pracovat :dizzy_face: Je to ta školka, která integruje zdravé děti s dětmi s postižením. Mám z toho velikou radost! Navíc tam budeme jezdit i s kamarádkou od nás. Děti se znají od narození a mají se rádi. O to bude zvykání jednodušší. Od září nastupujeme na 5 dní v měsíci a od prosince na každý den :slight_smile:

Eli: Gratulka ke kontole :wink:
30. čer 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni! Koukám, že z toho vedra se ani nikomu nechce psát :grinning: My jsme dopoledne strávili s Filípkem u bazénu :dizzy_face: Byla to pohodička, pěkně vychlazenej melounek k tomu :slight_smile: Teď relaxuju doma v chládku, měla bych uklízet, ale jsem taaaak hrozně líná, že se k tomu nemůžu dokopat.
Co nového???
1. črc 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojkz Vendy, to máš pravdu z vedra je na padnutí :( I doma mám docela horko. Dnes jsme byli na kontrole a rozhodně to nevypadá že by se malému už chtělo k nám...už sotva funím:slight_smile:
TO je super s tou školkou!
1. črc 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,taky tady máme pařáček, no, v domečku je naštěstí chládek, ale zrovna se rozehřívám úklidem..odpoledne příjde na návštěvu tchán a ještě další dvě příbuzné osoby, které se vnutily :angry: ...začínám mít sociofóbii :rolling_eyes:
Dopoledne jsem byly na kontrole u pedouše a malá k mé veliké radosti přibrala krásných 300gramů. takže má už 3900gr a celkově je šikulka se všemy reflexy, co k mimču patří :sunglasses: .Dokonce v kočíku už si zvykla a chrupká, Inglesina ji pěkně uhoupá. Zachvíli opět usednu k odsávačce a počkám na manžu, abych mu předala štafetu příprav na hosty..vlastně jsou to jeho příbuzní,tak ať vezme žezlo hostitele on.
Vendy: bazének vypadá na fotkách luxusně, opravdu mega prostorně a Filípek je v něm jako rybička..čím dál víc uvažuju,že tu naši beton díru zavezeme a pořídíme nějaký mobilní kus. Se školkou je to super zpráva, každá taková, která dětem dává víc do života je k nezaplacení.
Lev: doufám, že se v těch vedrech nebudeš s pupíkem moc dlouho trápit a Kryštůfek se rozhodne na tu Hawai po česku podívat z jiné perspektivy :wink:
1. črc 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :dizzy_face: Přeji všem vydřený pátek, u nás bude doufám pohodovější než včerejšek...návštěva příbuzných se totál zvrtla, díky tetičce jsem zažila poprvé co je to mateřský strach o dítě..ne,že by šlo o život,ale minimálně náznak nešetrné manipulace tam byl ( dokonce si ji sam bez dovolení brala z postýlky :angry: ) a k tomu rady ohledně dudlíku, jak ten prý podporuje kojení :confused: ..po uložení malé do postýlky tetka při každém pobruknutí k ní chodila mluvit , pak se k postýlce chodili střídavě koukat manžova sestřenka se malým synovcem a výsledkem bylo totální nevyspání a přetažení Johanky, která ve svých klasických 20h usínala s řevem místo pobrukování a vydržela spát do 2h namísto do 24h, kdy normálně papáme. Hodně jsem si po jejich odchodu vyčítala, že jsem byla příliš měkká a nechala je zajít tak daleko, člověk na jednu stranu respektuje jejich zvědavost po mimču a chce se odvděčit za dárky, no na druhé straně si nechá prolomit svoje hranice. Aspoň jsme se s manžou poučili, že rodinu si budeme držet zatím od těla a že Johan není žádná panenka na hraní.
JInak dnes máme v plánu relax, pravděpodobně se vrhnu na žehlení a pomazlím se do zásoby s papouškem Kubíkem, který má za poslední dny o vzruch postaráno ( ale pašák se naučil říkat Johanko za dva dny :slight_smile: )
2. črc 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! měla jsem pár dní výpadek. v těch hicech se mi opravdu nic nechce. a malej je z toho taky nevrlej. včera jsme tu měli dvakrát bouřku a to je něco na něj. před bouřkou sebou šije jako žížala a zklidní se, až když začne pršet.
musím si vám postěžovat, co ho všechno trápí, chudinku. od víkendu rýma, takže pořád kapeme a odsáváme, což se mu už taky nelíbí. no a pak jsme byli už dvakrát na očním s těma hnisajícíma očičkama. samozřejmě měl ucpaný kanálky, takže mu jeden vyčistili, do druhýho se zatím ani nedostali. no to byla síla. :cry: musela jsem mu držet nohy, sestra hlavu a doktorka mu píchala jehlu pod oko. radši jsem se tam nekoukala. :cry: hlavně doufám, že se mu to znovu neucpe. ještě nás ale čeká to druhý oko. ach jo, to je furt něco.

vendy, koukám užíváte léto plnýma douškama! vy se máte s tím bazénkem!! taky bych hned skočila do vody. no a krásně ti to dopadlo s tou školkou!!! to je perfektní, že vyšla ta, která se ti nejvíc zamlouvá. :slight_smile: a co když budeš těhu a do práce nakonec nenastoupíš? :wink: nebudete to mít pak daleko?

mouse, johanka je teda blonďatej andíleček! to je taková světlounká po manžovi? s tou návštěvou to jsi měla teda zážitek. :confounded: no jo to jsou ty nevyžádaný rady starší generace. a to už se k vám tak široký příbuzenstvo pozvalo už takhle v šestinedělí?? my tu v šestinedělí měli jen rodiče a ségru a i to stačilo. vždycky mě to total vyčerpalo. uklidit předtím, přichystat něco na zub,... až teď začínáme přijímat další návštěvy. včera tu byla těhotná kámoška, zítra další kámoška dokonce až z ameriky a na svátky mi přijedou "pomáhat" neteře. :slight_smile:

lev, to jsi chudák v těhle vedrech s pupíkem. a co nožky? už jsi na ně nějak vyzrála?

elí,ten váš boreček je teda pěknej drak! :slight_smile: a kilča nahoře máš pěkný, žádná katastrofa.

no nic, tak já jdu zas za malým. už se den ode dne víc směje, dnes ráno jsem se to snažila vyfotit, tak to dám do albíka. ale jinak mi příjde, že je pořád spíš nevrlej. buď spinká anebo se mu něco nelíbí. chvilky kdy ho baví si se mnou povídat a hrát si jsou fakt kraťoučký.
2. črc 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak my stále s Kryštůfkem pospolu, ale už mi ho je líto, od včera mi fakt lítají nervy to je hrozné...už se hádám s manžou brečím histerčím....serou mě dost v práci, fakt to byl hodně špatný nápad!
Nožky už nezlobí tolik, nebo jen kdyz hodně chodím, ale je to lepší. Včerejší monitor také dopadl dobře, jen se malému ven asi ještě chtít nebude, prý by to kolem termínu mohlo být, ale kdo ví kdy se náš spinkálek rozhodne :o))
Mouse to je andílek, po kom má tak krásné vlásky? To je papoušek opravdu hodně šikovný!!! Naši řvou pořád jen Tobí Tobíí a oba to samé...tak nevím Kryštůfku je asi nenaučíme :confounded:
Tak tohohle se u návštěv bojím, obzlvášt od švagrové, chytrá sestřička z neonatologie, to budu i na malého špatně koukat a poškozovat mu tím od zad po psychiku na celý život! Také přemýšlím, že asi v šest. pozveme jen rodiče, babičky necháme až na konec srpna kdy plánujeme dovču u rodičů.
Anaji takové trápení? To si neumím představit! Kryštůfkovi se ted bouřky také nelíbily, hrozně se mlel ... tak at se z těch bolístek brzy dostanete a můžete v klidu užívat léto...ale ochladit už by se mohlo!
2. črc 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda! Tak dnes proběhlo další dopolední koupání :slight_smile: Koupeme se ve velkém tchánovic bazénu, tak je to super :dizzy_face: Filípek se nebojí a "plave" sám v kruhu :slight_smile: Teď totál vytuhnul, zbouchnul svíčkovou, do toho meloun, tak se snad nepo... :grinning: Manža si vzal dnes dovču, maká chudák na domečku, mám z toho výčitky, když se koupu v bazénu, ale kdo by se zase o Filípka staral...
Na zítra máme v plánu velké rodinné grilování na zahradě, manža dnes koupil soudek, tak ho asi večer slavnostně narazíme :grinning:

Mouse: Teda ty návštěvy dají zabrat! :unamused: Úplně si to taky pamatuju. A ty rady, to taky ani nemluvím.... Ta starší generace to měla úplně jinak, neměli tolik informací co máme my a mají to tak zažité, bohužel :unamused: Taky jsem vedla spíše vnitřní boje s tím, jestli se mám držet a odkývat jim to nebo se dohadovat... S mojí mamkou to bylo vždycky v pohodě, tchýně byla trochu horší a vedla manžova babička :grinning: Držím palce! :slight_smile: Jinak malá je krásňoučká :dizzy_face: a ten příbytek na váze je úžasnej! Navíc když vám kojení a krmení dalo celkem zabrat. Jste šikulky!

Anaji: U nás nepršelo ani nepamatuju :confused: Teda s tou rýmou je to trápení :frowning2: Hlavně když jsou takhle maličký.. Filípek na ně trpí do teď.. Ještě, že je ta odsávačka na vysavač! Jak jsi s ní spokojená? A ty kanálky k tomu :frowning2: Chudinka malej..tak ať jste brzy fit!!!!!!
Kdybych byla těhu, tak Fildu asi stejně do školky dám.. Ale nevím jistě, to bych asi vyřešila až kdyby to přišlo..

Lev: Teda s tou prací...Že ti takhle před porodem nedají pokoj :angry: A ty "chytrý rady" hoď za hlavu, bude to tvoje miminko a ty budeš nejlíp vědět, co je pro něj nejlepší :wink:
Tak ať vás to vedro moc netrápí :wink:
2. črc 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky Vendy. Ono je to tak když si myslíš, že budeš mít miminko a zachováš si postavení ve firmě, to prostě nejde..jedno nebo druhé...byla jsem hloupá...ale co už se nemůžu dočkat až se maličký narodí a tohle mi bude úplně volné a to co bude za tři roky budu řešit pak! Finanční krize snad nehrozí i kdyby mě chtěli vyhodit nebo jsem to chtěla zabalit... tak to snad zvládneme....
No vy se máte bazének, to se hned s tím prckem lépe prožívají parné dny! To já nevím co my pak v paneláku budeme dělat!
HOlky dáváte dudlíčky? Jak je sterilizujete? Já pořád řeším zda ho brát do porodky a zda ho do toho hrnce s vroucí vodou házet, a lahvičky mám ještě v papírových krabicích, měla bych to také vyvařit?
2. črc 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lev: Vždyť jo, prcek bude za chvilku na světě a na práci si ani nevzpomeneš :wink:
V paneláku se dá taky trávit léto, bydlela jsem tam přes 20 let :wink: A ve městě je spousta vyžití..
Já jsem do porodky dudlík nebrala, protože vím, jak jsou tam na to sestřičky alergické :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Doma jsem ho pak marně zkoušela, ale Filípek dudlík nikdy nechtěl..vyvářela jsem je normálně ve vodě.. Lahvičky bych taky chystala až pokud budou potřeba, to je pak vyvařaný raz dva :wink:
2. črc 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsi mě uklidnila, nám zase dětská dr. říkala než mordovat se s pláčem tak dát dudlíka ale asi to tedy nechám až na doma a uvidíme jak ho bude chtít drobek:slight_smile:
2. črc 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je pravda, na druhou stranu si každá mamča asi může dělat co chce. Ale vim, že v porodce pak sestry koukají vražedně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já bych byla ráda, kdyby dudlík měl, byl to malej uřvánek, ale prostě nechtěl ani jeden druh :grinning: A to jsem mu jich vyzkoušela :slight_smile:
2. črc 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak my jsme už zase ňákou chvilku na chaloupce a paráda...
Dneska jsme se šli podívat na svatbu kamarádce a nádhera...slzička ukápla!! :dizzy_face:
Jinak mám nové fotečky v albíku :dizzy_face:
2. črc 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek