• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
Ahojky kočky.
Tak my jsme na chaloupce a teď u tchýně... Dneska na večer jedu zase k našim na chaloupku a zítra mě manžel vyzvedne :wink: :wink:
Jinak příští pondělí se budeme fotit s bříškem :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. črc 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám jen chviličku jsem sama doma a malý se za chviličku vzbudí.

Moooc vám děkuji za gratulace! Koukám, že se info roznesla rychle i přes mou nepřítomnost :dizzy_face:

Pomalu vás budu dočítat doufám, že je u vás vše v pořádku!

Nás pustili z porodnice včera v poledne, museli jsme tam zůstat o den déle, ale naštěstí po dvou dnech čekání na nadstandart se poštěstilo a mohl být manžel s námi.
Tak rychle k porodu:slight_smile: v pondělí asi v půl 7 praskla voda tak jsme vyrazili, řádně vybavený a natěšený, já totálně nečekala co mě čeká a těšila sse :sweat_smile: tak nás přijalli, přemluvila jsem sestřičku aby nás dala rovnou na sál a neposílala mi manžu domů, pořád se bála že se to rozjede pomálu a budou sál potřebovat, tak se povedlo tak jsme se ubytovali absolvovali vše potřebné a šli čekat. Kontrakce se rozjeli hned, začali asi po 8 minutách kdy manža dělal v excelu grafy :grinning: no o půl noci už byli po 5min. a a za svítání už po max. třech, pak jsem si užila tři hodiny -tuším ( mám dost momentů vymazaných a pořád se ptám manži co se dělo) kontrakcí po minutě kdy malý tak tlačil už hlavičkou že jsem myslela že zešílím, bez epiduralu ničeho na zklidnění, jen nějaká ta aromaterapie, tři hodiny jsme čekali na poslední centimetr a malý chrupal tka ho opět budili:o))) no zhruba v 9ráno se šlo na věc, po prvním neúspěchu tlačení a výrazu doktorů jako že to ude se mnou dřina mě opět usadili na míč a dali injekci na zesílení kontrakcí :confused: pak už asi po půl hodině jsme šli na věc, myslím že to bylo tak 20 zatlačeních kdy mě drželo pět lidí aby se ten nás obřík vůbec dostal ven.... v 9:50 se zadařilo a vykoukl na nás, apg. skore 10-10-10 :dizzy_face: ...
Tak jsme si užívali klídku na sále, malého nám tedy odnesli ale s manžou jsme relaxovali, pak mě odvezli na patro kde čekali maminky na porod protože porodnice narvaná a nikde na šestinedělí jediná volná postel....no tak se manža popakoval a jel domů...do deseti minut jsem chytla šílené bolesti, opět kontrakce ale bez vteřinové pauzy, tak už jsem zvonila na sestry, ty mi přinesli nějaké kapky na bolesti, no ty to snad ještě víc rozjely tak do pěti minut bylo u mě asi pět doktorů deset sestřiček pokoj narvaný lidma a nikdo nevěděl co se děje....není fkat nic horšího než ležet skoro v bezvědomí bolestí a vidět to jak oni nevědí .... takže nastal fofr jaký jsme neviděla, monitory, utz, krev, kyslík a já už viděla jak tohle fakt nepřežiju a Kryštůfka nikdy neuvidím. Pořád jsem jim říkala at zavolají manžela a jestli je malý v pořádku... pak přišli s tím, že jak je malý veliký že je zřejmě v děloze nějaký hematom tak ho začali za vědomí vymačkávat...myslím že budu mít trauma na celý život a nenechám si na břicho už nikdy šáhnout...řvala jsem tak bolestí že mě museli slyšet až ven...po další půl hodině uznali že mě vezmou na sál a uspí mě...to už jsem je prosila at mi něco píchnou a nevím o sobě...no další snad hodina než připravili sál, anestizii, ani mi nemohli vzít krev protože z žil jim netekla....no holky řeknu vám ještě ted jsem mimo když si na to vzpomenu...no a pak už jen probuzení s šílenou zimnicí a prázdnou hlavou na sále uplně sama nikde nikdo jen uklízečka vytírala a nebyla mi schopná říct ani že jsem v porodnici:( ...No omlouvám se za šílený popis, Eliško tobě nejvíc ale nějak to asi musím popsat ....
Hlavně že je Kryštůfeček zdravé krásné miminečko, krsáně nám prospívá a užíváme si ho...Jen na tu holčičku si asi chvilinku počkáme!
Tak snad se sem zítra zase dostanu jdu spát než se malý probudí a začne plakat....dost mě bolí kojení, mám rozkousané bradavky a prsa hrozně nalitá...máme malého otesánka ale leníka k tomu, tažke máme odsávačku a trápíme se to ale zase zítra tak pápá a jeste se omlouvám za romám s určitě tisícema překlepů a hrubek!
19. črc 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lev: vítám zpátky a musím uznat,že jsi statečná mamina..ten porod resp. co následovalo po něm bylo drama, kam se hrabe můj nízky tlak :sweat_smile: , přeji zdárnou rekonvalescenci a ať se malý rozpapá..ta moje je taky pořád lenivá, já už si na to odsávání celkem zvykla, ale udivuje mě ,kolik mamin má děti nesavce..to je asi takový moderní postoj dnešních novorozenců či co :grinning:
Eli: ty jsi pořád v pohybu :grinning: , s takovým pupíkem bych já už jenom ležela s nohama hore :sweat_smile:
19. črc 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojka holky!
lev: obrovská gratulace ke Kryštůvkovi!!! krásný bobánek :dizzy_face: :dizzy_face: ...jeho teda kousek :grinning: :wink:

k tomu porodu a následným dalším kontra: teda vytrpěla sis holka :frowning2: ... je mi líto, že jsi to měla tak komplikované, snad ti radost a láska k malinkému ,dá brzy zapomenout na to bolavé. K tomu kojení, já jsem říkala, že bych byla tenkrát ráda jako prvorodička věděla, že kojení může tak bolet-hlavně na začátku, než si prs zvykne.Nečekala jsem to :fearful: , na bolest u porodu jsem byla připravené ,ale tohle mě zaskočilo. U Šími jsem zatínala všechny prsty ještě měsíc po porodu při kojení a u Kubči to trvalo asi 14 dní.Mastila jsem Bepantenem,fialkou ragády, větrala prsa,co to jen šlo, pro úlevu odsávala mlíko,sestřičky dávali studené oblkady,neb jsem naměřila pod paží38,5 a přitom jsem horečku neměla,jen prostě v té oblasti prs.....ale stejně mi nic až tak moc nepomohlo, prostě to chce nějaký ten den čas.
takže přeji brzké zotavení po všech směrech :wink: !!!!!!
eli: chaloupku ti závidím, tam ti musí být blaze:slight_smile: , tak a koukám už jste s Daliborkem na řadě vy:wink: (však už se myslím na něj nemůžete dočkat viď.
-jinak vás holky maminy všechny zdravím!!!!!!!! u nás jsme teď měli týden na prd....Šimi pátou dětskou infekční nemoc, Kubíček opět reakce po očkování,k tomu ty horka, takže místo koupáku jsme byli doma zavření a ještě byl u nás ten velký rockový festival -Mastr of rock, takže se v noci nedalo spát, okna museli být otevřené kvůli horku, takže jsme měli koncert celé 4 dny jak z první ruky:rolling_eyes: . mějte se!!!!!!!!!!!
20. črc 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
@levander : Tak si myslím, že asi rodit nepůjdu :grinning: :grinning: :grinning: Někomu toho malého dám ať to odrodí za mě!! :sweat_smile: :sweat_smile:
Né, ukaždého to je jinak a jsem ráda, že jsi v pořádku a hlavně, že je malej zdravoučkej!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ať jste oba zdraví a přeji malému hodně štěstíčka a zdravíčka do života! :wink:

@m.o.u.s.e : Tak ono mi nic jiného nezbývá, když chci být s manželem...Ale od srpna jsem už jenom doma a budu chodit po okolí u nás!! Už mě to cestování hodně zmáhá!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
20. črc 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marku : jj, teď jsem na řadě já s Daliborkem, ale začínám se po těch popisech tady trošku bát!! :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No uvidíme, jaké to bude u nás!! :sweat_smile:
To víš, že se na malého šíleně mooooooooooc těším!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Včera a dneska jsem četla malému pohádky.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. črc 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všechny maminky i dětičky! :slight_smile:
lev, tebe vítám zpátky, maminko! teda ale co sis prožila, to je opravdu síla. :frowning2: koukám, že můj porod byl nakonec nejjednodušší. porodem to skončilo a pak mi bylo hej. ach jo, proč ještě nikdo nevymyslel lepší způsob jak dostat děti na svět, že? taky ti přeju ať vzpomínky na tu strašnou bolest postupně mizí a ještě někdy se pustíš do té holčičky!!!
Kryštůfek je teda kus chlapa! tak ať se hezky rozpapá a kojení přestane bolet. mě to bolelo asi jen první týden, pak už ne. taky jsem pořád mazala Bepanthenem.

jinak u nás vše při starém. návštěvu u rodičů jsme všichni přežili bez úhony. šimísek tam byl hodnej jako andílek, takže mně všichni pořád říkali, jak se mám a nikdo mi nevěřil, že doma zas tak pořád hodnej není. :slight_smile: on je totiž děsně rád s více lidma, to kouká, pozoruje, ale jak jsme jenom sami, tak se asi nudí.

marku, koukám s těma tvýma chlapákama se taky nenudíš, že? tak ať jsou brzo jako rybičky. naštěstí už aspoň nejsou ty hice, to je i pro děti myslím vysvobození. a jaký očkování jste s Kubíkem už absolvovali? já už bych to měla taky začít studovat. co třeba ten Prevenar? na tom jste byli?

elí, no jo, říkej si, že ty budeš určitě ta, kter porodí a ani o tom nebude vědět!! každá to máme jinak. nejlepší je, že nevme, co nás čeká. :slight_smile:
20. črc 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechny zdravím! Hlavně vítám zpět novopečenou mamču Lev!!!!!! :dizzy_face: Teda hltala jsem tvoje řádky, jak nějaký román :sweat_smile: Klobouk dolů, po tom co sis zažila :frowning2: Muselo to být hrozný, ani radši nemyslet... :frowning2: Jsi statečná! Hlavně, že jste oba v pořádku! Kryštůfek je krásný miminečko a kolik má vlásků :dizzy_face: Přeji hodně sil, ať se rychle zžijete a kojení určitě natrénujete! neznám snad žádnou mamču prvorodičku, která by neměla na začátku problémy s kojením, bolestí prsou atd. To se vše vychytá :wink:

Marku: Teda, vy si zase "užíváte" :unamused: Tak ať jsou kluci brzy fit a můžete si užívat léto!! :wink:

Anaji: šimonek je opravdu andílek, když byl tak hodňoučkej :dizzy_face: Jinak Filípek Prevenar měl, teď už je i mnohem levnější..nebo je dokonce zdarma? Reakce na to neměl a byla jsem klidnější..

U nás nic nového, manža má dovču, tak jsme spolu něco dělali na baráčku. V pátek jedu na slučák od střední, tak už se těším :dizzy_face: V sobotu přijede manžův kamará, se kterým kdysi pracoval v Praze, tak máme o zábavu postaráno. V neděli bude u nás rodinná oslava, neteřinka svátek (Anna) a já narozky, tak bude grilovačka :dizzy_face:
20. črc 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky.
Tak jsem se nechala nafotit dneska od manžílka, tak se můžete mrknout.... :dizzy_face: :dizzy_face:
20. črc 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anaji : máme za sebou 2 dávky Hexavakcíny a 2 dávky Synflorixu(což je v postatě jakoby Prevenar)...očkuje se automaticky podle očkovacího kalendáře od 3 měsíce. První je ve 3 měsíci a pak další dvě po 5 týdnech a dostávají vlastně dva pichance najednou...do levé a pravé nožky.a pak je ještě 4 dávka,ale ta je pozděj....dr. ti vše řekne, oni si to hlídají nic se neboj.
@eliska_v Eli, vůbec se zatím nestresuj porodem...to je tak indivindi, že zrovna ty můžeš mít takovou rychlovku, že řekneš... paráda :wink: takový chci i ten další :wink: .Já si říkala,že stejně to co má být se stane a stres dopředu mi nepomůže...budu to řešit až to bude aktuální.... vše společně ve třech zvládnete :dizzy_face: !!

vendy: zrovna dnes jsem tu měla taky slezinu ženských ze školy :slight_smile: ..příjemné posezení,super oddechovka, trochu mě to vytáhlo z toho denního sterea.
jo a oslavenče, tak už teď ti přeji vše nejlepší, pevné zdraví a // jako dáreček!!!!!!!!!!!!!!
20. črc 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu vás pozdravit, manžel jel pro rodný list amaličký chvilku spinká, bolí ho bříško tak jsme dávali třešnový polstářek. snad pomůže. Dnes v noci krásně spinkal, vždy se jen probudil napapal přebalil a spinkal:o) Dneska nás čeká druhá návštěva paní dr. tak jsem zvědavá kolik nás drobísek bude vážit:o))) fDneska je to přesně týden, pěkně jsem jeho první narozeniny týdenní obrečela:slight_smile: holky já teda brečím pořád, že jste také brečely? Já kupuju rohlíky a brečím nad nima, nemůžu nikam chodit všude bych brečela:o)))
Pokusím se vás dočís:o))
21. črc 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda! Dneska je teda nějak divnej den, bych spala i ve stoje :sweat_smile: Vůbec se mi nechce nic dělat a že by práce byla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Marku: Na ten slučák už se taky moc těšim, máme ho teď po 3 letech, všechny spolužačky zrovna rodily :grinning: , tak nebyl čas to zorganizovat. Klaplo to až ted. Děkuji za přání, ty // by bylu super dárek, mám zrovna dostat MS :slight_smile: , ale nějak opět tuším, že nic... Vše je pořád stejný, myslím, že kdybych byla těhu, něco bych tušila...

Lev: S tím břečením je to normální, brečela jsem taky, sice už si to moc nepamatuju, ale hormony mi daly zabrat. Ono to přejde, uvidíš a bude čím dál líp :wink: :wink: :wink: Drž se!

Eli: jdu mrknout na fotečky :wink:
21. črc 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 : Já dneska ráno se probudila v 5 hod s manželem..ten odjel na motorce do práce a já se šla nasnídat a čekala až napíše, že dorazil ok! Potom jsem si šla lehnout a probudila se až okolo 9:30 :grinning: :grinning: A teď jsem zase teprve vstala... :grinning: :grinning: Ven vůbec nelezu, protože je tam hnus!! :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: A mně se fakt z toho dělá špatně!! :rolling_eyes: Takže dnešek je doopravdy divný!!
21. črc 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj!
lev, já taky často brečela. to je určitě normální. ale ani ne tak dojetím, jak vyčerpáním anebo hladem - na začátku jsem si nestíhala vařit a občas se mi stalo, že jsem tady fakt neměla nic pořádnýho k jídlu, do toho malej kňoural, tak to bylo hned :grinning: a taky přiznávám, že jsem sobecky brečela z pocitu, že můj život skončil a teď už budu jen zavřená doma a starat se o mimíse. ale to už mě taky přešlo. :slight_smile: nejhorší je fakt ten první měsíc. sousedka mi říkala, že taky probrečela celý šestinedělí.

marku, díky za info. no doufám, že mi ta naše mudr o tom něco sdělí. ale zas nechci spoléhat jen na informace od ní.

vendy, taky přeju vše nej nej k narozkám a hlavně co nejdřív to mimčo! já měla narozky minulý týden, ale pomalu jsem si na to ani nevzpomněla. manža mi koupil dvě Agathy Christie, tak se těším, až se do nich pořádně začtu. s malým to je vždycky tak stránka a konec. a jinak jsem dostala zas několik bonbošek, takže mám zas něco na nervy. :slight_smile:

eli, no jo, být v tom těhu musí být hrozný. ale zas aspoň je malej ušetřenej těch veder. až se narodí, tak už bude příjemně. teda aspoň chvíli než začnou podzimní plískanice.
21. črc 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
anaji přesně jak píšeš, brečím pořád a kvůli všemu, jako že už nikdy nepovedeme s manžou nromální rozhovor, nebudeme v klidu snídat, nebudu se moct v klidu obléknout no prostě nic :o))) když vidím Kryštůfka jak je krásný tak si říkám co blbnu ale nějak to nejde ovládat, brečím i v lékárně :o)))
Včera nás asi bolelo bříško, hrozně se vztekal až byl modrý, byla tu paní dr. tak mu vyčistila bříško rourkou, já mu dávala ty třešnové polštářky tak asi v 9 usnul zamotaný v pleně bez možnosti pohybu to zabírá, ale dnes ho zase zlobila škytavka-nevíte co na ní zabírá? NO a dneska jel manža pro kapky na bříško tak snad pomůžou...má ale pořád pročůrané plenky uplně turch tak si říkám že snad nic špatného se nedeje....máme váhu a vážíme kolik vypije...přibral od neděle 14dkg takže máme už zase 4kg a to zhubnul asi na 3600....

Vendy také vše nej nej k narozkám at se vám brzy povede to po čem tolik toužíte!

Eli máte krásné fotečky a fakt se neboj já se také nebála :o) a dneska kdyby občas nezatáhly stehy nevím, že jsem rodila, teda pokud se nepodívám do zrcadla :o)))
22. črc 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander : Tak já se snažím být v klidu, ale čím víc se to blíží a všichni se vyptávají, tak to mě asi nejvíc znervózňuje... :sweat_smile: Jinak jsem zatím celkem v klídku! Až že mě poslední 2 dny zase bolí podbříšek... :unamused:
Do toho mi pár lidí okolo řeklo, že mi trochu kleslo bříško, ale já zatím nevím...

Když se podíváte do albíka myslíte si to taky?? :confused:
22. črc 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Píšu jen rychle! Musím chtě nechtě jít skočit do bazénu dokud Filípek spí nebo zdechnu. Dopoledne jsem oběhala velký nákup, no bylo to hrozný. Ještě, že Fildu si vzala tchýně. Manža opět od rána na baráčku. Zítra jedem S Filípkem k našim, mám ten slučák, v sobotu návštěva a v neděli oslava. Se z toho picnu, ale jinak se těším. Jo a odpoledne jsme ještě pozvaní na grilování :grinning:

Lev: Ty pocity, který popisuješ má snad každá mamča po porodu prvního miminka. Jako, že už nic nebude jako dřív, že se už nikam nepodíváš, nic neužiješ, neuvaříš, neuklidíš atd...... Na jednu stranu je to pravda. Život se od základů změní, ale nabere úplně jiný smysl a je s dítětem krásnější :wink: Ze začátku pracují hormony, navíc kojení je taky zabíračka a člověk nic jiného nestíhá. Věř mi ale, že ta doba tak neskutečně rychle uteče a a malej půjde do školky .... Vidím to u sebe a na jednu stranu mě to e líto, jak to uteklo a těším se na další mimi :slight_smile: Tak se drž a uvidíš, že brzy bude mnohem líp!!!! :wink:

Eli: Fotečky krásný!! :dizzy_face: Hezké šatky :wink: To bříško mi zas tak dole nepřijde, nevím... Mně kleslo 3 dny před porodem :sweat_smile:

Anaji: Děkuji za přání a také dodatečně přeji všechno nejlepší!!!! :dizzy_face: Já od manži dárek nechci, jen si přeju, aby byl na moje narozeniny celý den s námi, tak mi to doufám splní :slight_smile:

Zítra už se sem asi nedostanu, tak všem přeji krásný víkend, má být příjemněji, tak ať jsou miminka spokojená!!!!!!
22. črc 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, hlásím se ze zabedněného domova,jedině tak odoláváme tomu horkému vzduchu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Eli, upřímnou soustrast k tomu existování s pupíkem v hicech, vůbec se mi nechce při pohledu na tvé bříško věřit,že máš ještě dva měsíce před sebou a k tomu klesání..nevím :confused: , z těch oblečených fotek si to netroufám posuzovat..počkám si na ty od profíka :wink:
Lev: krásné fotky v albíku, takové dokonale reportážní , na porodním to bylo moc pěkné prostředí a v kočárku i v pokojíčku to má Kryštůfek taky moc hezoučké :slight_smile: . Krásně ti přibírá a snad se i ta střívka brzo adaptujou na mlíčko. Škytavku má i naše Johan, a to tak min.jednou denně..nijak to neřeším, doktor mi říkal,že je to způsobené dosud slabou bránicí a u miminek je to normální, ani mi nepříjde,že by to malou nějak zlobilo, spíš my dospělí ji litujeme..ale zkus ji dát napít, to zabírá i u dospělých.
Pokud jde o ten pláč v šestinedělí, tak já nejvíc bulela v prodnici ze třetího na čtvrtý den, to se mi nalily bolestivě prsa a malá nechtěla sát=depka, že nepřibývá a že si nás tam nechají, depka že musím přikrmovat z kádinky, vyčerpání z odsávání po celou noc+stesk po manžovi. Doma se to ustálilo, začala jsem si víc věřit a pak mě potkalo jenom mírné zaslzení, to když tu byla ta jedna vtíravá návštěva. Jinak to zatím beru podezřele klidně, ale já už jsem od přírody takový flegmoš a říkám si,čím větší pohoda u matky, tak pohodové je i dítě...snažím se prostě ten stres eliminovat.

Koukám,že pěkně srazíkujete, mě taky čeká o víkendu slezina s pár holkama z gymplu, přijede i moje spolusedící z UK, takže to bude mít mezinárodní nádech :grinning: :wink: :sweat_smile: ..beru i malou, už si pěkně na krátké časové úseky cestujeme a v šátku jsme už šly i nakupovat ..lidi sice zírají a jedna babka se i nevěřícně zastavila a čumela jako sůva,ale hlavní je,že jsem všude vlezla a všechno pořídila :slight_smile:
22. črc 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky jak se vede vám a mimčům? A co naše těhulka?
My dnes od 6 zase válčíme s bříškem - asi. Kroutí se,neklidně spinká. v noci teda spinkal pořád, jen se napapal a spinkal dál ale vypije námi 70tku na zátah a pak ublinkává....:( bojím se toho aby se mu něco nestalo ale ublinkává i hodinu po kojení...třeba ublinkne hned nebo když ho položím na odříhnutí ale pak blinká po té hodině znovu....
Kolik dáváte těch kapek Sab.... ?
23. črc 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lev: mrkni na tule diskuzi, tam je hned druhý příspěvek celkem aktuální ke stáří Kryštůfka http://www.mojetehotenstvi.cz/kapky-sabsimplex-davkovani-prosim-poradte
Já moc ze zkušeností neporadím, ale co si pamatuju,tak malá pila ze začátku 60ml a když byla nedožraná a dala víc ,taky ublinkávala..teď mě buď pošavlí totálně ( ale to málokdy,většinou když to zhltá a k tomu se naloká hodně vzduchu) anebo si klasicky odříhne a když se třeba vzbudí za 1,5hodiny a víc sebou mele,tak spíš ublinkává takvou pidi směs slin z mlékem. myslím,že ublinkávání nevadí, horší by bylo kdyby to vypité mléko letělo obloukem pokaždé a nic by tím pádem v sobě neudržel.
23. črc 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě tady je něco o ublikávání,snad tě to uklidní :wink: http://www.emimino.cz/diskuse/ublinkavani-po-kojeni-9570/
23. črc 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse moc děkuji za odkazy. A jak se máte vy s Johan?
23. črc 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
U nás je nádherně! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Krásně prší už od včerejška, takže paráda.... teď na chvíli přestalo a je krásný vzduch!! :wink: Teda jenom 20 stupňů, ale já jsem za ně ráda!! :wink:
Jinak jsme už doma a teď se už nikam nechystám... Už to cestování hlavně nezvládám, takže teď když mě bude chtít někdo vidět, tak si přijede za mnou :wink: :dizzy_face:
Jinak malej je neuvěřitelnej...co furt předvádí v bříšku :grinning: :grinning: :grinning: Chvilkama z něj nemůžu :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:

jo holky mě furt tečou tak prsa, že je to až děs!! :sweat_smile: Na to že je mám malé, tak nevím kde se to v nich bere!! :sweat_smile:

6.8. si pojedeme nejspíš už pro kočárek, tak se moooc těším!! :dizzy_face: Jo a příští týden ko + UTZ, tak jsem zvědavá kolik ten náš Brouček cca má :wink: :dizzy_face:
23. črc 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky, Eli užívej si klídku dokud můžeš:slight_smile: to ochlazení taak pomohlo myslím uplně všem!
Máte asi pěkného dráčka v bříšku, to si užiješ :grinning: ten náš málem prospal vlastní porod a ted také chrní když ho nezlobí to bříško....
Tak to se na kočárek těšíš vid? Jaký jste nakonec vybrali?
Jinak mooc pěkné fotečky máš.
25. črc 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander : Kočárek mám v albíku.... :wink: Myslím, že jsi už na něj koukala!! :slight_smile:
Tak to je fajn, zaspat vlastní příchod na svět :grinning: :wink: Ale co my víme od začátku, že to bude živel...Má být pokom!! :grinning: :grinning: :dizzy_face:
25. črc 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hekou neděli přeji! Zdravím po celkem náročném víkendu :grinning: Slučák byl bezva, sice nás nakonec nedorazilo tolik, ale i tak to bylo bezva :slight_smile: Dnešní oslava taky fajn, jen jsme zrušili grilování kvůli počasí a cpali se doma sladkým :slight_smile:
MS by měla dorazit asi zítra, už od včera si připadám jak v přechodu, neskutečně se pořád potím a to je venku 15st :sweat_smile:
Holky mám jeden dotaz! Hlavně Mouse by to možná mohla vědět... Jen tak mě chytlo testování, jenže jsem neměla těhu test, ale jen ovu test. Slyšela jsem, že i ten může detekovat těhotenství, ikdyž tam samozřejmě píšou, že se ovu test na to používat nemá... No vyšla mi tam docela silná druhá čárka, asi jako den před ovu. Teď mě žere, že nevím, na čem jsem. Jinak jsem vždycky měla po ovu čárku téměř neznatelnou nebo žádnou :confused: No zítra koupím těhu testík, ale co myslíte? Mohlo by to vyjít???

Eli: To je malej hodně akční :grinning: :dizzy_face: Kočárek vypadá moc hezky :wink:
25. črc 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy moc budu držet palečky aby i ten ovu testík rozpoznal HCG!!!! Moc na tebe myslím!!!!
25. črc 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 : tak držím moc palečky, aby to bylo těhu! :dizzy_face: :dizzy_face: Dej pak hned vědět! :wink:
25. črc 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 Jo,jo..to může být s tím ovu testem pravda a držím palce i na nohách,aby to bylo těhu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tady je o tomhle vlákno z diskuze http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=12334
25. črc 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuju! :wink: No mám v sobě alespoň nějakou naději, ikdyž malinkatou. Jsem si sama nasadila brouka do hlavy :angry: Zítra dám určitě vědět!

Mouse: Díky za odkaz :wink:
25. črc 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek